Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Oranžinis stilius

Atsiliepimai apie Oranžinis stilius, VšĮ

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Oranžinis stilius, VšĮ

Jau 7 m. reguliariai lankausi pas nagų dizainerę bei kojų priežiūros specialistę ROSITĄ.
Labai rekomenduoju: ji, kai reikia pataria, subtiliai atkalba, jei pasirinkimas nevisai tinkamas. Dirba užtikrintai, kokybiškai, greitai. Todėl esu lojali šiai specialistei.
Nerekomenduoju kirpejos Margaritos. Visu pirma, atejus i grozio salona tikiesi, kad kirpejos pasitiks stilingos ir graziai atrodancios. Margarita buvo susiraukus, plaukai ilgi, nušiūrę, kazkada dazyti, bet pamirse ka reiskia normali prieziura. Bedirbdama ir dazydama plaukus pasikviete asistente, kuri pabaige dazyti plaukus, nes gerb. Margarita tuo metu, kai turejo man dazyti plaukus, prieme dar du klientus kirpimui. Kitaip tariant - mano saskaita uzsidirbo papildomai is dar dvieju klientu. Aptarnavimo greitis... To negalima pavadinti greiciu, praleidau 5 valandas, nors internetinio puslapio aprasyme parasyta, jog trukme yra 1 val 30 min. Kaina ispusta neadekvaciai, Vilniuje normaliame salone irgi teko dazytis plaukus, kirpeja buvo viena, nelaike 5 valandu ir paliko geresni rezultata. Nerekomenduoju niekam
Labai džiaugiuosi Ir rekomenduoju kirpėją - stilistę Jolantą. Puikiai nudažyti ir sušukuoti plaukai. Dėkoju už nuoširdų darbą.
Kainos nesveikos kirpimo, didesnės nei Vilniuj ar Kaune. Kirpėja Margarita nemokša, apkirpo taip per 15min taip, jog paskui antrą kartą persikirpti reikėjo eiti. O ir pačioj kirpykloj smirda kažkokiom dešrom, kaip kokiam turguj.