Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orange style, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orange style

Atsiliepimai apie Orange style, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Orange style, UAB

Nemėgstu rašyti blogų komentarų bei jų skaityti, bet noriu pasidalinti ir savo įspūdžiais apie šią agentųrą, kurie matau įvyko ne tik man. Užsisakėme kelionę į Berlyną per Lietuvos ryto akciją- kas atrodė turėtų rodyti kokybę ir atsakomybę. Sumokėjome visą sumą. Artėjant kelionei- 2020 vasario pradžioje- paaiškėjo, kad kelionė neįvyks, nes nesusirinko grupė. Apie Covid-ą tuo metu dar nebuvo kalbama. Vadybininkas telefonu pažadėjo grąžinti pininigus, bet jų taip ir nesulaukėm. Kreipiantis telefonu, vis pažada perduoti kažkam, kas susisieks, bet taip ir nesulaukėm nei pinigų, nei skambučio. Kreipiausi į VVTAT. Kol kas jokių pastangų taikiai ir atsakingai spręsti klausimą iš minėtos kompanijos nėra. Jei kas turėjo tokių problemų- manau reikia krieptis į minėta tarnybą ir paviešinti apie neatsakingą organizacijos elgesį, kad kiti keliautojai žinotų su kuo turi reikalų.
Noriu padėkoti Orange style už puikiai organizuotą (vasasrio mėn. kada dar nėra karšta, kada tik ruošiamasi sezono pradžiai, nėra minios žmonių) kelionę po Prancūzijos ir Italijos rivjerą. (Kelionė -, , Monakas"). Gal ir dar todėl ši kelionė nuostabi, kad įmonė samdo patyrusius, profesionalius gidus. Ačiū mūsų kelionės nuostabiajai, , vaikščiojančiai enciklopedijai", nepaprastai paprastai, nuoširdžiai gidei Jolitai.
Būtinai su Orange style vyksiu į kitas keliones. Visiems rekomenduoju.
dubajus 2020-02-28 19:09:46
ar ne per daznai ponia Ingrida visur keliauja, kas menesi ?????...... pati dirba orange slise
I kiekviena komentara atsako kad viskas buvo gerai.......... matit visai ten negera situacija
Ponia miela, nenusišnekėkit jei nežinot.taip, dažnai su ta firma keliauju bet TIKRAI ten nedirbu ir taip, man su jais tinka ir patinka, o jūsų teisė rinktis su kuo keliauti ir ka rašyti.
Ingrida 2020-01-30 16:08:54
Nuostabi, fantastiška kelionė i Dubaju su Orange Style!geriausias dalykas mano gyvenime!Gidė Eglė-nuostabiausia, info šaltinis!žemai lenkiu galvą, nes tiek pasakyti ir žinoti tai yra kosmosas!
Neseniai parvykau is keliones Jungtiniu Arabu Emyratu, viskas buvo saunu, esu begalo dekinga sios keliones gidei Eglei Likaitei, jau daug metu keliauju su ivairiom kelioniu agenturom, bet pirma kart tenka matyti tokiu nuostabu zmogu kuris tiek daug save atiduoda darbui, didziulis bagazas ziniu, idomus pasakojimai apie arabus, ju paprocius, tradicijas, kadangi kelione nuvaziuota daug kilomeru autobusu, kiekviena diena su gide buvo begalo idomi ir nevarginanti, linkiu siai gidei daug sveikatos, islikti visada tokiai charizmatiskai kaip iki siol
Sveiki, sausui 29 d. - vasario 2 d.isvykome i pazintine kelione Vilnius- Milano oro uostas- Genuja-Monakas-Nica- Antibai-Kanai.
Labai daug ispudziu, viskas labai gerai organizuota : islipus is lektuvo, atvaziavo mus paimti italu autobusas, kuris nuveze i viesbuti Ligurijos regione, ir kur vairuotojas pastoviai budavo ir vezdavo i ekskursijas.
Viesbutis geras, ir patogumai, ir netoli, 200 metru, salia grazios zydros juros. Skanus pusryciai ir soti vakariene.
Labai norime padekoti mus kelioneje lydejusiai ir daug ziniu-ispudziu suteikusiai gidei JOLITAI, kuri puikiai ismano savo darba, viskas suorganizuota, issamiai papasakota apie kiekviena miesta, istorines vietas, daug patarimu suteikta ka ir kur paragauti, ka aplankyti ir t.t. Taip pat aplankeme kvepalu fabrika Fragonard, patiko, lauktuviu isigijome. Dideli ispudi paliko Monakas, daug ziniu suteike Gide Jolita, aprode kiekviena kampeli, nuostabus zaliuojantis parkas, jachtos namu fasadai, tai pat uzsukome i kazino, stebejom kaip keiciasi rumu apsauga, grazus zydrosios juros krantai ir gamta tiesiog nuostabi.
Kelioneje lydejo saule ir geras + 15 oras. Tiesiog, nuostabi -puiki kelione, nuosirdi, gerai savo darba ismananti gide, Jolita ir puikus ekskursantu kolektyvas. Dekojam uz ispudzius. Natalija
Esu JAE 4žv.viešbutyje.Jis yra normaliausioje vietoje, jokių šiukšlynų ir statybu aplink, kaip kad rašė viena ponia.Taip, viešbutis gal ir nevertas 4 žv., bet juk keliaujame nuo ryto iki vakaro, o ne sėdime kambary ir jieškome trūkūmų
Keliavom su šia agentūra jau kelis kartus: Italija, Paryžius, Dubajus... Ir tikrai rinksimės keliones ir vel, nes visada galima rasti geros kainos pasiūlymus, kelionese per trumpą laiką daug pamatome. O jei yra noro, visada galima sugrįžt patiems ir susipažint su šalim individualiai- "savu tempu", renkantis 5* viešbučius ir t.t... Visada turime pasirinkimą kaip ir su kuo keliauti.
Ingrida 2019-12-13 15:26:18
Ir as..bet bus kaip bus, svarbu pamatysim groži.o I blogus komentarus nekreipkim demesio nes visiem neitiksi
O mes vykome į Italiją ir viskas buvo super, labai patiko,
daug pamatėme, daug apvažiavome, viešbučiai normalūs, maistas ir vynas super! Gidai liux!
SVEIKI ŽMONES., , ORANGE STYLE, , VĖL SIŪLO KELIONĘ Į MONAKĄ... LABAI BLOGA ORGANIZACIJA IR MELAGIAI.. APGAUNA SU VIEŠBUČIŲ, ATVEŽA TAVĘ I PRASTESNI BARAKĄ. IR LABAI LAIKAS BUNA TRUMPAS.. BUKITE ATSARGUS, NEMĖTIKITE PINIGŲ, TIEMS AFERYSTAMS... PASISKATYKITE ATSILIEPIMUS APIE, , ORANGE STYLE, , GERIAU KELIAUTI SAVO EIGA.... BUKITE PROTINGI, ATSARGUS... SEKMĖS..
Kompanija Orange Style galėtų atsiskaityti už darbą. Skola kabo jau daugiau nei metus laiko. Nenuostabu, kad kažkam užstato neatiduoda
Po tiek neigiamų atsiliepimų-dar vienas įtakos neturės.
Neįvykus užsakytai kelionei-nėra šansų atgauti avansinės įmokos,
Nesusigundykit "dovanomis ir nuolaidomis užsiprenumeruojant "Lietuvos rytą".
Orange'style sukompromitavo ne tik save, , bet ir"Lietuvod rytą"'tikrai atsisakysiu prenumeratos.
SAUGOKITES MELAGIŲ, , ORANGE STYLE, , GYVENIME DAUGIAU NETIKĖSIU IR NEBENDRAUSIU. JIE AFERYSTAI, MELAGIAI...
Melagiai 2020-01-01 20:36:16
TIKRI MELAGIAI, , ORANGE STYLE, , , BUKITE ATSARGUS...
Kodel a*******i???jie TIK siūlo o jūs pasirenkat!
Pauliusss 2020-01-01 19:10:58
Mieli, protigi Žmonės.. Aš juk rašiau apie tą Šaraškinų agentūrą, , ORANGE STYLE, , , KAD JIE AFERYSTAI MELAGIAI... GERIAU BIŠKI BRANGIAU SUMOKIEKITE IR SKRISKITE TIK SU, , TEZTURŲ, , AR, , NOVATURŲ.. BUKITE ATSARGUS NEIKITE I JUOKIUS PRISTATYMUS, KAIP, , EASCON., , BAUVER.....SAUGOKITES AFERYSTŲ, , ORANGE STYLE, , FUI, MELAGIAI...
TIKRI MELAGIAI, , ORANGE STYLE, , , BUKITE ATSARGUS...
Mieli, protingi Žmonės.. Aš juk rašiau apie tą Šaraškinų agentūrą, , ORANGE STYLE, , , KAD JIE AFERYSTAI MELAGIAI... GERIAU BIŠKI BRANGIAU SUMOKIEKITE IR SKRISKITE TIK SU, , TEZTURŲ, , AR, , NOVATURŲ.. BUKITE ATSARGUS NEIKITE I JUOKIUS PRISTATYMUS, KAIP, , EASTCON., , BAUVER.....SAUGOKITES AFERYSTŲ, , ORANGE STYLE, , FUI, MELAGIAI...
Sveiki visi. Labai retai rašau kokius nors komentarus ar atsiliepimus, tačiau šįkart neiškenčiau, Gruodžio 12 d. grįžom iš kelionės Dubajus+Stambulas. Pradiniame pasiūlyme buvo du varijantai dėl skrydžio: su Turkijos avialinijomis su persėdimu Stambule (reg.bagažas 30 kg., maitinimas lėktuve) arba per Kijevą (tik rankinis bagažas 7 kg). Ir ką jūs manot - jokio skrydžio per Kijevą nebuvo, dalis turistų atskrido per Maskvą, pigiau nei per Stambulą ir su bagažu registruojamu. Negana to, persėdimui Maskvoje jie užtruko porą valandų, o mes Stambulo oro uoste prasėdėjom visą dieną - 10 valandų, ir į Šardžą išskridom tik naktį 01-20 val. Atskridę nebuvom apgyvendinti, o iškart, išvargę ir nemiegoję, tiesiai iš lėktuvo buvom vežami į 2 ekskursijas - po Šardžą ir kita į Dubajų. Taigi, leisgyviai praknapsojom, ne ką matėm ir ne ką girdėjom. Diena prapuolė ir sveikata nukentėjo. Nu vakare apgyvendino ir nuvedė pavalgyt į a‘le libaniečių restoraną.
Programa buvo pagreitinta, sustumta, ir paskutinė diena padaryta laisva. (Kodėl ne pirma, pavyzdžiui?!) Ir iš viso, kodėl nebuvo galima pagal pradinį varijantą be įtampos viską organizuoti. Matyt, norint sutaupyti už vieną dieną vietinio gido. (Tikėjomės vadovės ar vadovo iš agentūros, tačiau, nors keliskart klausiau, iki paskutinės dienos neva nežinojo, kas bus vadovas)
Dar apie viešbučius. Pagal pradinį pasiūlymą priklausė 3* viešbutis, bet eigoje kas nori pasiūlė pasikeisti į geresnį 4*, su 45 € priemoka, neva pusryčiai geresni, ne kontinentiniai, o švediškas stalas, kondicionieriai, baseinas ant stogo, nemokamai autobusas veža į paplūdimį. Taigi tas geresnis viešbutis Royal Grand Suite buvo labai nepatogioje ir bjaurioje vietoje - aplink purvynai, statyboms paruoštos aikštelės, net rankšluosčių pakankamai nedavė, į pliažą aišku niekas nevežė, pageidaujantys važiavo taksi savo sąskaita, iki 4 žvaigždučių toli gražu. O 3* Aldar buvo patogioje gražioje vietoje, pusryčiai buvo tokie patys, kondicionieriai buvo ir šiaip viskas normaliai.
Nemanau, kad kada nors dar su Orange Style turėsiu reikalų. Juolab, kad viską sudėjus ir kaina gaunasi panašiai kaip ir per normalias, prestižines agentūras...
Tiesa, konsultantė Jurgita - labai miela ir maloni mergina, tačiau nuo jos, matyt, ne kažin kas priklauso.
Gerb. Lijana, mes buvome nesenai Italijoje. Patikek nusivileme su Viesbucių, Lovos metalinės dviejų aukstų.kaip kalejime, nešvaru, viskas dvokia, atrodė kaip barakas..ir ekskursijų organizavimų. Melagiai UAB ORANGE STYLE... MES TAI PAT VISKA PAMATEME, BET NIERVŲ DAUG KAINAVO.... NIEKAM NERIAKOMENDUOJU TOKIOS KELIONIŲ ORGANIZACIJOS KAIP ORANGE STYLE... JIE GAUDO ASILUS SU DVIEJOM KOJOM.....SEKMĖS VISĖMS...
Lijana 2019-12-07 05:12:34
Užsisakiau kelione i Italija kitais metais, bet tiek neigiamu atsiliepimu apie tokia kelione, kad net pradedu abejoti, ar verta važiuot???
UAB "Orange Style"
2019-12-03 19:44:44 IP 29mjplru

Situacijai išaiškinti reikaligi pavardė, vardas bei laimėjimas. Maloniai prašome parašyti į el.paštą info@orange-style.eu. Susisieksime. Laukiame Jūsų laiško. Ačiū.
Laba diena.Užmiršote mane, kaip loterijos laimėtoją...
Regina ir Vytautas
2019-11-28 12:26:22 IP 2i25271k
Sveiki! Lapkričio mėn. 13 d. grįžome iš kelionės po Italiją (Toskanos kraštą). Kelionė labai patiko.Kiekviena diena buvo turininga, laikas ekskursijoms buvo išnaudotas maksimaliai. Turėjome nuostabią gidę - Violetą. Labai ji mus visus globojo. Savo rūpestingumu, nuoširdumu saugojo grupę, po kiekvienos ekskursijos visus sužiūrėdama. Grupė buvo didelė - 41 žmogus. Dėkojame UAB"Orange style" organizatoriams ir nuostabiai gidei - Violetai. Ateityje norėtume dar aplankyti kokią nors šalį su šia vadove. Ačiū Jums labai už nuostabius įspūdžius.
Laba diena.Lapkričio 21 grįžome iš kelionės po JAE. Norime padėkoti vadovei Laimutei, kuri labai nuoširdžiai globojo, nuolat skaičiavo, palaukdavo vėluojančių, stengėsi pakelti mūsų nuotaiką. Laimutė globojo ne tik mūsų 36 asmenų grupę, bet ir visus tuo metu ten buvusius lietuvius atvykusius be lydinčio ir prižiūrinčio gido. Padėjo išspręsti jų problemas.
Dėkojame Loreta ir Stefanija
Sveiki. Lapkričio 21 d. grįžome iš kelionės po JAE. Kelionė patiko, kiekviena diena buvo turininga. Labai mus globojo gidė Laimutė. Savo rūpestingumu, šiluma, nuoširdumu saugojo grupę, po kiekvienos ekskursijos sužiūrėdama visus. Dėkojame Laimutei ir taip pat gidei Dinarai.
Aistė 2019-11-20 19:11:14
Nerekomenduoju įsigyti kelionių per šią kelionių agentūrą, kad kelionė neįvyks buvau informuota 2019 10 28 d., už kelionę sumokėta visa suma 2019 m. liepos mėn. Padariau užklausą - ką turiu padaryti, kad pinigai būtų grąžinti - atsakymo negavau. Paskambinau - liepė rašyti laišką - parašiau. Gavau atsakymą - persiųsim buhalterei. Palaukiau savaitę - vėl parašiau laišką - jokio atsakymo. Palaukiau savaitę - vėl paskambinau - vėl atsakymas, kad perduosim buhalterei. Taip eina ketvirta savaitė, o pinigai už atšauktą kelionę negrąžinti.
Dėl informavimo tai tikrai, jokios informacijos taip pat atšauke kelionę. parašiau prašymą grąžinti pinigus ir taip pat jokiu atsakymu. Kažkas čia negerai jaučiu.
Labai nevykusi kelionių agentūra Orange Style, būsimi keliautojai būkit atidūs! Nuo pirmos dienos Italijoje prasidėjo absurdas! Iš oro uosto 300 km pusę dienos ekskursinomės autobuse! O iš anksto užsakyti ir apmokėti pietūs kažkokioj pakeleivingoj užbėgtuvėj net ir labai peralkusiems keliauninkams buvo sausi, sprangūs su ne pirmos dienos salotom! Kažkaip santūriai dauguma traukėme pečiais? Po to sekė viešbutis! Apie kurio pakeitimą sužinojome autobuse! Kadangi prieš kelionę dauguma buvome gavę į el.paštą nuotraukas su būsimu viešbučiu, padžiūgavome neilgai. Atvykę į viešbutį pamatėme, kad patekome į "landynės" tipo viešbutį! Visur nešvaru, dulkių sluoksniai, spintose dvokas, užklotai nuo senumo pradilę ir nešvarūs! Kai kuriuose kambariuose lovos dviaukštės geležinės! Vargais negalais išsireikalavome ir tik sekančią dieną pakeitė viešbutį. Po to prasidėjo ilgas važinėjimasis "ekskursija pro langą" nuo taško A į tašką Ž! Jokio išankstinio planavimo, siekiant sutrumpinti kelionių laiką! Nuvykę į lankomus objektus lakstėme bėgimo tempu, informacijos apie lankomus objektus minimalus. Vadovė Violeta žadėjo daugiau papasakoti grįžtant iš ekskursijos autobuse, bet kažkaip "užsimiršo". Visą kelionę tvyrojo įtampa, nemalonūs aiškinimasis dėl ekskursijų ir visuotinis keliautojų nepasitenkinimas. Nekeliausiu su šia agentūra ir niekam nerekomenduosiu. Keletas pirmojo viešbučio nuotraukų (ar dar kur nors būna tokių šiais laikais?)
Mes nusivileme su kelione i Italija. Netikiejome kad organizatoriai UAB. ORANGE STYLE. YRA DIDELI MELGIAI, AFERYSTAI... MUMS PASIULE, , EASTCON.. KELIONE I ITALIJA, BET SUSIDUREME SU ŠARAŠKINU KONTORA ORANGE STYLE. NETIKETITE JOKIOM KELIONEM PASIULYMAIS, JEI JUMS PASIULYS PER PRISTATYMA.., , EASTCON.., NUSIVILSITE SU ORANGE STYLE. MELAGIAIS... BUKITE ATSARGUS....
2019-11-09 grįžome iš ekskursijos po Turkiją (Stambulas ir Kapadokija). Grupėje buvo 44 turistai. Įspūdžiai apie kompaniją Orange Style patys blogiausi, esu su šia kompanija važiavusi dar į dvi keliones, viskas buvo gerai, tačiau šioje kelionėje buvome apgauti ir nustebinti Orange Style elgesiu su turistais. daugelis keliaujančių buvome nusipirkę VIP ekskursijų paketus, tačiau atvykus į Kapadokiją, pasirodė, kad reikia papildomai mokėti į kiekvieną objektą. Gidas turkas paaiškino pats nesuprantąs kodėl taip pasikeitė Orange style sprendimas, visos grupės prieš mus, nors mokėjo tą patį, papildomai mokėti nebereikėjo. Pavyzdžiui Visos dienos ekskursija į Goreme*, (visos dienos ekskursija) kaina 49€
Nacionalinis parkas ir vieną žinomiausių požeminių miestų. Goreme nacionalis parkas yra išsidėstęs centrinėje
Anatolijos plynaukštėje, apsuptas vulkaninio kraštovaizdžio, erozijos sukurtų skulptūrų. X-XI a. Gioremės slėnis
tapo krikščionių atsiskyrėlių, anachoretų, pamėgta vieta. Minkštose, lengvose uolienose buvo išskaptuota apie 300
bažnyčių, vienuolynų ir koplyčių, ištisas požeminių miestų tinklas su gyvenamaisiais namai ir maldos pastatais,
unikaliais bizantiškojo meno pavyzdžiais Ši vietovė 1985 m. buvo įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą.
Kaina 49 Eur, pilnas autobusas, Goreme yra keli km nuo viešbučio, vienintelis lankomas objektas muziejus po atviru dangumi, pasirodo irgi neįskaičiuotas į 49 Eur kainą. Klausimas už ką mokama 49 Eur? ir taip kiekvieną dieną. Susisiekėme su Orange Style, prašome paaiškinti ir atsiųsti sąmatą kas įeina į kelionę, tačiau atsakymas buvo vienas, kad turime mokėti, daugiau jokių paaiškinimų. Prašėme, kad "Laisvai samdomas grupės vadovas" susisiektų su kompanija, tačiau jo atsakymas buvo vienas, aš nieko nežinau, aš laisvai samdomas? Kam tokie vadovai, jiems juk mokama iš mūsų sumokėtų pinigų? Jokių paaiškinimų iš Orange Style negavome, nors skambino ir rašė ne vienas turistas. Žmonėms visada turi būti aiškumas už ką mokama, kai teikiamas komercinis pasiūlymas, organizatoriai puikia žino, kokie objektai bus lankomi ir kiek reikės mokėti, tačiau jie puikiai žinojo, kad už pavėžinimą kelių km niekas nemokės 49 Eur, yra pakankamai kiekvienoje šalyje transporto priemonių, nuomojamų automobilių kaip keliauti be jų pagalbos. Visi jautėmės apgauti. Siūlyčiau visiems keliaujantiems su Orange Style labai paskaičiuoti jų siūlomus ekskursijų paketus
BLOGA ORGANIZACIJA.
2019-11-11 10:33:25 IP 2g447fat
, , UAB.ORANGE STYLE, , TIKRAI MES NUSIVILEME ORGANIZATORIAIS.. APGAUDINEJA SU VIESBUCIAIS, , PRASTOS EKSKURSIJOS.... NU PATIS ISSITIKINSITE... TAI TOKIE BLOGI ISPUDZIAI...
Genė Dičiuvienė
2019-11-08 22:31:56 IP 2j229r6n
Sveiki.Spalio 22-29 d. keliavome su vyru į Italiją su jūsų organizuota grupe.Norime padėkoti grupės vadovui Sigitui už nuolatinį rūpestį mumis.Malonus, kultūringas vadovas.Geros jam kloties.
Pasibaisejusi kad yra tokiu kelioniu organizatoriu 2019-11-07 18:46:31
Galiu pasakyti, kad baisesnes keliones neesu turejusi.
Gide rinko pinigus papildomai nuolat, kaip poto issiaiskinome sau i kisene, ir kokia ji gide, ji visiskai neturi informacijos, pasakoja kazkoki breda, kur eiti nezino pasiklysta, vaziavimo laiko apskaiciuoti nemoka. zodziu visiska parodija. Veza zmones i Italija ir sako, geriau jau cia italu nebutu :)))
Marsrutas suplanuotas tragiskai, labai reiketu sito Jums pasimokinti, jokio svytuoklinio vazinejimo nereikia, tai islaidos Jums papildomos, o mums nuolatinis sedejimas autobuse buvo ir mazai pamatem, nes nuolat vaziavome.
Ekskursijos begte. Siaip ne taip po ilgo karo nuveze i miesta LUca, ten buvo vietine gide daug ismanant, tai musiske ja stebde, kad greiciau uzbaigtu ekskursija... zodziu nebeturiu, kuo toliau nuo tokiu kompaniju.
Ar tik ne Violeta vedė ekskursijas? Dar blogesnės gides neesu sutikus, pasakoja apie kosmosą nieko nenusimano, nebaigus temos pradeda pasakot visai apie kitką... tikrai siūlyčiau įmonės vadovybei atidžiau rinktis gidus
Pasibaisejusi kad yra tokiu kelioniu organizatoriu
2019-11-07 18:46:31 IP 4ljipa5
Galiu pasakyti, kad baisesnes keliones neesu turejusi.
TIKRAI PRITARIU, NES MES TAIPAT GRIZOME IS ITALIJOS.., , ORANGE STYLE., ,. MELAGIAI, SIULO GERA VIESBUTI, POTO PAKEICIA I PRASTESNI, SUDINA VIESBUTI.. ORGANIZATORIAI PRASTI, , MES NUSIVILEME, , ORANGE STYLE, , ZMONES BUKITE ATSARGUS SU SIA GRUPE, , UAB ORANGE STYLE, , DEKUI UZ SUPRATIMA....
katik gryzom is pazintines keliones i italija.kelione siaubinga.viesbutis tragedija.vis del to pakeite.autobuso vairuotojas isterikas.stojo labai retai i tualeta.ekskursijos vyko begte.cia galima rasyti iki ryto.siaubingai sudeliota ekskursija
Sveiki, ar ne paslaptis kiek kainuoja paketas? Ruošiuos vaziuoti sausi..
Grįžome iš kelionės po JAE. Kelionė buvo tikrai įdomi. Dėkingi kelionės gidei Eglei, kuri tikrai stebino puikiomis žiniomis apie arabų kraštus, kompetencija, sugebėjimu sudominti ir atsakymais į bet kokius klausimus. Tačiau Orange Style kelionių agentūra nesidžiaugiame. Pirmiausia tikėjomės gyventi Dubajuje, o gyvenome Šardžos pakraštyje. Viešbutis tikrai nevertas 4 žvaigždučių, kriauklė be krano, ištisai reikėjo prašinėti, kad atneštų rankšluosčius, nes grįžus sukaitusiems iš kelionių rasdavome tik 1 rankšluostį ant 3 žmonių, tik po kelių nakvynių pasirodė ir kojinis rankšluostis. Apie apgyvendinimą atskira kalba - buvome 3 suaugę asmenys apgyvendinti 2-viečiame ankštame kambaryje, nors kiekvienas mokėjome kaip ir už 2-viečius. Pristatyta papildoma išlankstoma lova su plonu čiužinuku ant metalinio tinklo. Viešbutis neteikė pavėžėjimo paslaugų, kaip kad skaičiau internete, kad 4 žv. viešbučiai organizuoja kas valandą nuvežimus į pliažus. Čia tik 1 kartą ryte nuveždavo. Nepatiko Orange Style kelionės organizavimas - prieš išvykstant pasiūlė kelionių paketą, o apie vakarinių renginių išvykas nieko nepaminėjo, tik atvykus pasiūlė pirkti paketą, bet atskirų renginių nusipirkti nebuvo galima. Per daug užvažiavimų į įvairius turgus.
Esu daug keliavusi su kitomis agentūromis, todėl keliauti su Orange Style ateityje neplanuoju.
Virgina ir Jonas
2019-10-29 12:04:14 IP 2e7r3q7s
Grįžome iš kelionės iš Paryžiaus (2019.10.22 - 2019.10.25) Kelionė labai patiko, labai daug pamatėme, kiekviena diena buvo įdomi ir turininga. Ypač patiko ekskursija į Šampanės raj. į kurią negalvojome važiuoti, bet apsigalvojome paskutiniu momentu ir kelionė pasiteisino.
Nuoširdžiausiai dėkojame gidei Ligitai ir puikiam vairuotojui. Ligita savo nuoširdumu, šiluma, informacija ir patarimais apjungė visą grupę, su kuria buvo puiku keliauti be jokių negatyvų. Norim padėkoti Orange Style kolektyvui už suorganizuotą puikią kelionę, dar kartą didelis ačiū gidei Ligitai ir vairuotojui.
Grįžau iš kelionės po JAE. Noriu padėkoti Orange Style kolektyvui už suorganizuotą puikią kelionę. Nuoširdžiausiai dėkoju kelionės gidei Eglei! Žinios, kompetencija, paslaugumas, sugebėjimas sudominti, turtinga išsireiškimais kalba.... galėčiau vardinti ir vardinti puikias šios gidės savybes. Didele doze informacijos ji papildė mano žinias apie arabų pasaulį, kuris yra be galo savitas. Buvo ir nuotykių, ir nesusipratimų, bet manau kiekvienoje kelionėje to neišvengsi. Kada viskas praeina, kaip smagu prisiminti, pasijuokti, papasakoti kitiems :-).
Į kitą jūsų organizuojamą kelionę vyksiu tik su gide Egle! :-)
Ar patiko JAE, vieno atsakymo neturiu. Jeigu reikėtų trumpai pasakyti, ko gero pasakyčiau gidės mėgstamu posakiu "Tegyvuoja paslaptis!".
Rimantas 2019-10-01 22:06:54
Tik ką grįžom iš Italijos, gera buvo kelionė, ačiū firmai daug ką pamatėm, labai įdomus gidai, ypač Romoje, Pompėjoje ir Venecijoje. Deja kelionę apkartino nepatenkintų keliautojų gausa, kuriems ištisai viskas blogai tai karšta, tai šalta, tai mažai valgyti duoda, tai į tuoletą reikia kas valandą, toks jausmas kad važiuojama asmeniniu transportu.
Sveiki.zinokit yra zmoniu kuriem reikalingas tualetas daznai, kuriem negalima kentet ir laukt..del to nedarykim tragedijos kad gamtiniai reikalai trukdo.jei autobuse "liuks" klases nera ar neveikia wc tai nekaltinkim zmoniu
Rimantas 2019-10-01 22:06:54
Kaip jums lengva kallbėti, kai pats nesėdėjote autobuso gale ir neapsideginote odos nuo nenormaliai įkaitinto radiatoriaus, o iš viršaus nepūtė šalto oro:)Dėl tualeto, tai dėl jo nebūtų reikėję taip dažnai stoti, jei mūsų, , lux” klasės autobuse jis būtų veikęs.Maistas viename viešbutyje tikrai buvo tragiškas, apie kitų viešbučių maitinimą nusiskundimų neturiu ir iš kitų keleivių jų negirdėjau.Beje, 3iš 5 gidų buvo rusakalbiai.Kad ir kaip būtų buvę įdomu jų klausytis, bet net vyresnio amžiaus žmonės nesuprato visų žodžių.Siūlyčiau plačiau pažvelgti į visą situaciją, o ne tik skalambyti iš savo varpinės.
Kelionė į Italiją buvo visiškas chaosas.Pirmiausia, grupėje buvo apie 50žmonių, todėl gidui buvo sunku susitvarkyti.Laisvo laiko lankomuose miestuose buvo tik paskutinėmis dienomis, o šiaip miestus greitai apibėgdavome.Nors kelionės plane buvo įrašytas, , lux”klasės autobusas, bet tokio prasto seniai neteko matyti.Ar normalu, kad aukštos klasės autobuse, kuriame praleidome pusę dienos važiuodami po Italiją, nėra nei belaidžio interneto, nei tualeto, nei vietos, kur kojoms pasidėti?Gyvenome ne viename viešbutyje, bet tik patį paskutinį būtų galima įvertinti keturiomis žvaigždutėmis.Vieno viešbučio maistą net būtų gėda tokiu pavadinti.Kitame viešbutyje visų kambariai buvo atitinkantys lūkesčius, tačiau mums papuolė palėpė, kurioje yra kalėjimo kameros langelis.Ar 4žvaigždučių viešbutis gali turėti tokį, , kambarį”?Galiausiai, buvo žadėta kelionė į Milaną, į kurį taip ir nenuvykome, nes prieš išvažiuojant gidas pranešė, jog galime nespėti į lėktuvą.Ar tokius dalykus nereikėtų pranešti iš anksto?Šią kelionę išgelbėjo tik pati Italija, kuri savo kultūra, istorija ir gamta leido primiršti šios įmonės nepagarbą klientui.
Kelionė į Italija buvo pradėta ne pagal programą. Programa prasidėjo nuo kito galo. Ir galų gale Milanas kuris buvo įtrauktas į programą “nuplaukė” vietoj to gavome kaimo pilį.
Buvome kelioneja po Italija. Kelione vyko ne pagal programa. Miegojome 3 naktis viešbutyje, viešbutis buvo tragiškas, maisto trūko, todel turejai eiti i kavines, kad papildomai pavalgyti. Veliau viešbučiai buvo geri. Paskutinė naktis ryte turėjome išvykti į Milana gidas Artūras pasakė, kad i Milana nenori vešti dėl kamščiu. Tai kam tada i programa traukiamas Milanas jei į ji nuvežti negali?
Neseniai grizome is keliones po Kijeva. Didelis ir nuosirdus AČIŪ grupes vadovei Ligitai. nuostabi moteris.mums verte kurtiesiems is rusu i lietuviu k.kelione praejo gerai ir programa buvo turininga.Ačiū :)
Su jais keliavau gal 5 kartus, nė karto nebuvo nesusipratimų, bet kiekvienoj grupėj pasitaikydavo vienas ar du žmonės, kuriems kažkas negerai, tada ir gidai blogi ir programa bloga...šiaip visose kelionėse viskas buvo pagal programą, nieko nenusuko.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Viešas Baltic Tours komandos laiškas dėl COVID-19 "Kodėl man teks palaukti grąžinamos įmokos už turizmo paslaugas?" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema...

JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų
JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų 05-31 21:53
JAV per tris paras neramumų mažiausiai 15 valstijų ir Kolumbijos apygardoje, kuriuos sukėlė afroamerikiečio mirtis jį areštuojant, buvo sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų, rodo agentūros...
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų 05-31 19:52
Baltarusijos žmogaus teisių gynimo aktyvistai praneša, kad per sekmadienį šalyje vykusius piketus, kurių metų buvo renkami parašai dėl kandidatų į prezidentus iškėlimo, sulaikyta mažiausiai 17...
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams 05-31 18:39
Vilniaus miesto savivaldybė už 302.500 Eur nupirko 12.100 dovanų kortelių, kurios išdalintos sostinės medikams kaip padėka už kovą su koronavirusu.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%