Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orange style, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orange style

Atsiliepimai apie Orange style, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Orange style, UAB

Sveiki, mes taip pat papuolėm į šitos super agentūros pinkles, avansas pervestas, deja nei jo, nei jokio pranešimo apie nuplaukusią kelionę nesulaukėme. Gal dar yra kažkas, ką galime padaryti?
Kolkas naujienos prastokos
Sveiki.
Už kelionę sumokėjom 408, tai, jei mokėti advokatui tokius procentus ir nelaimėti bylos, tai dar minusas. nu jau čia per daug, sakyčiau. Net nežinau, ką daryti...
Kam reikalingi už sumokėtų įmokų procentus mus teismuose atstovaujantys advokatai, mūsų sumokėtų pinigų grąžinimui, ar tai ir dar viena pasipelnymo kasta kur valstybė ir jos atsakingos institucijos atstovaujančios mus, nekentėjusiuosius ir negalinčios užkirsti kelią aferistams ir susigrąžinti sumokėtus avansus. Aišku šios institucijos negali atstovauti už procentus, tai kam ir apginti savo piliečius. Jei įmonės dokumentai suteikiantys klientams pinigų atgavimo garantijas ir kelionės draudimus niekiniai, tai nesuprantu, kaip tada jos vykdo savo veiklą? Baisu kas darosi
Sveiki, mes šioje įmonėje užsisakėme 2 keliones, vieną į Antaliją., kuri turėjo įvykti 2020 m. gruodžio mėnesį ir kita į Dubajų turėjo įvykti 2020 m. spalio mėn., bet kartu su įmonės darbuotoja 2020 m. spalio mėnesį sutarėme, jog ją perkeliame į 2021 m., avansus už keliones esame pervedę įmonei, bet dabar matome, kad įmonė pasipustė padus ir įstatė mums "ragus", už abi keliones sumokėti avansai 1 500, 00 eurų. Skaudu, kad įmonė, kurioje mes buvome pirkę ne vieną kelionę, su mumis, savo nuolatiniais klientais taip negražiai pasielgė.
Aš taip pat noriu pasisakyti ir prisidėti dėl pinigų atgavimo už kelionę į Monaka, Sumokėta 386 Eur.Keletą kartų rašiau jiems, gavau atsakymus, bet pinigų deja
Meilė 2021-03-14 09:30:42
Aš taip pat norėčiau pasisakyti ir prisidėti dėl pinigų atgavimo už kelionę. Buvo sumokėta 210€, dabar nei kelionės, nei pinigų. Buvo paduota vartotojų teisėms, atsakymas - niekuo negalime padėti. Pikčiau negu pikta ant tokios neatsakingos įmonės!
Pabandykit susirasti nuo Rasos info pirmuosiuose komentaruose. Ten info ir dokumentas prisegtas, kurį reikia užpildyti ir siųsti Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentei. Tik iškart galiu pasakyti, kad jei priims dar prašymą (manau, turėtų), tai 10 proc. nuo 210 eur reiks sumokėti advokatui ir po bylos dar 15 proc. nuo žalos 210 eur. Tačiau, jei įrašysit dar moralinę žalą tą pačią sumą - 210 eur, tai sėkmės atveju ir išlošite. Aš sumokėjau. Mano nuomone, LT įmonė seniai bankrutavusi, bet vartotojų teisės bando pričiupti norvegišką, kuri veikia.
Danutė Matuseviciene 2021-03-01 09:40:54
Noriu prisijungti dėl pinigu atgavimo už neivykusią kelionę į Paryžių. Ją pirkau pagal Liet. Ryto rekomendaciją. Kelionę atidėjo metams. Dabar jau sužinojau kad Orange Style bankrutavo
Laba, ir aš...jei ką rasit - info įmeskit arba aš jums...
Agne 2021-03-01 19:39:02
Prašomi procentai nenormalūs. Sėkmės garantijos jokios, atstovaujantis asmuo pasižymi tuo kad turi kompetenciją skaityti įstatymus, o jų iki šiol duoti skundai buvo atmesti. Žodžiu susimoki 25 proc nuo jau beveik palaidotos sumos ir nieko negauni. Nebėra nei draudimų nei garantinių fondų, kas bent minimaliai sumažintų nuostolius..
Na, procentai kaip procentai (ar matėt kada pigų advokatą?), bet gal bent pavyks tam norvegui ir jo "meilei" lietuvaitei uždraust toliau vykdyt turizmo ir kelionių platintojų veiklą? Ir net dirbt toje pačioje Norvegijoje?
Sveiki, nors viena gera žinia šią dieną. Anksčiau galvojom, kad tik lietuviai s*****i, bet pasirodo, kad ir norvegas su savo "meile" iš Lietuvos lygiai tokie patys... Gal bent užkirst kelią jiems veiks turizmo srityje pavyks, jei pinigų nesusigražinsime už jų "projektus" mūsų sąskaita...
Dalinuosi -
"Laba diena,
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija - visuomeninė organizacija, atsižvelgusi į aplinkybes, jog remiantis ES teisės aktais buvo pažeistos vartotojų teisės ir jų ekonominiai interesai, organizuoja kolektyvinę bylą siekiant, jog vartotojams teismo keliu būtų atlyginta nuo Limited company "World Visitor SE" (Norvegija), UAB "Orange-Style" bei kitų Lietuvos įmonių bei valstybinių institucijų solidarios veiklos patirta turtinė ir moralinė žala.
Šios sudėtingos tarptautinės bylos (daugiau nei 300 vartotojų) pagrindinis atsakovas yra ne Lietuvoje. Atsakovai galimai veikė taikydami sukčiavimo modelį, todėl siekiant kuo greitesnio šios bylos išnagrinėjimo bei efektyvaus vartotojų teisių apgynimo, būtinas sklandus bendradarbiavimas ne tik su Lietuvos institucijomis, bet ir su Norvegijos vartotojų agentūra bei kitomis institucijomis. Norvegijos turizmo fondas išmokėtų vartotojams tuo atveju, jei „World Visitor SE“ būtų nemoki. Šiuo metu ji yra moki, tačiau nepripažįsta, kad gavo pinigus iš UAB „Orange - Style“, kuriai Lietuvoje yra pradėta bankroto procedūra teisme.
Vartotojų Federacija, organizuodama bylą, vykdo veiksmus, kurių reikalauja Vilniaus apygardos teismas: yra siunčiamos Pretenzijos atsakovams. Gauti atsakymai iš „World Visitors“ dėl kurių yra kreiptasi į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT), Prokuratūrą bei Vilniaus apylinkės teismą. Taip pat kreiptasi į LR Seimą ir Vyriausybę, nes šios institucijos, pažeidė ES teisės aktus, vartotojų teises dėl ko ES buvo pradėjusi pažeidimo procedūrą ir Lietuvai grasino baudomis. Dėl šios priežasties LR Seimas buvo priverstas nutraukti vartotojų teisių pažeidimą bei grąžinti 14 dienų pinigų grąžinimo terminą. Tokiu savo veiksmu ankstesnis LR Seimo nutarimas padidinti pinigų grąžinimo terminą iki 90 d. padarė didelę žalą vartotojams, todėl į galimus atsakovus įtraukėme ir LR Seimą bei Vyriausybę.
2021 02 21 Vartotojų Federacija perdavė bylą į Vilniaus apygardos teismą.
Civilinė byla Nr. e2-1766-803/2021.
Apie tolimesnius veiksmus būsite informuoti.
Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė"
Regina 2021-03-02 13:11:55
Noriu prisijungti prie pinigų atgavimo už kelionę į Italiją. Sumokėjau 599 euro.
Kelionę atidėjo iki kovo mėn. ir tyla.
ar dar galima jungtis ir kaip tai daryti?
Sveiki, pažiūrėkite per keletą puslapių apačioje nuo Rasos. Ten info ir dokumentas užpildymui. Tik iškart pasakysiu, kad teko mokėt 10 proc. nuo žalos (aš jau sumokėjau) ir po teismo 15 proc. nuo žalos advokatui. Moralinė žala neįeina. Taigi, jūsų atveju abi sumos nuo 599 eur. Manau, kad prisijungti dar galite.
Kelionę atidėjo iki kovo mėn. ir tyla.
ar dar galima jungtis ir kaip tai daryti?
Tatiana 2021-02-22 20:54:17
Ar jau susirinko tie virs 20 nukentejusiu, pateikusiu kolektyvini ieskini? Ar prasidejo teismas? Mes nemokejom 10 proc ir 15proc nes susidaro kosmine suma, o kas oinigus grazins jei orange style bankrutavo?
Noriu prisijungti del pinigu atgavimo uz neivykusia kelione iParyziu.Su imonia susisiekti nera juokiu galimybiu.
Danutė Matuseviciene
2021-03-01 09:40:54 IP 2devmge0
Parašykit dėl kolektyvinio skundo: federacija@vartotojai.eu.
O pikta labai.. nes kuomet atšaukė kelionę likus savaitei iki skrydžio - žadėjo pinigus grąžinti per 2 savaites, paskui per 3 mėnesius.. o paskui tiesiog ignoravo.
Kristina 2021-02-24 15:06:30
Sveiki visi,
O gal kreipkimės į TV, žiniasklaidą? Gal mus kas nors išgirs...?
Labas visiems, gal yra žinių ar galima dar vis prisidėti prie kolektyvinio skundo, nes taip pat esame sumokėję visą sumą už 2020-03 mėn. neįvykusią kelionę į Berlyną. Pikčiausia tai, kad jie už papildomą bagažą paėmė pinigus, o kitą dieną parašė, jog kelionė neįvyks. Pikta dėl apgaulės, nes agentūra buvo prievarta įbrukta "Lietuvos ryto"
Sveiki visi,
O gal kreipkimės į TV, žiniasklaidą? Gal mus kas nors išgirs...?
Tatiana 2021-02-22 20:54:17
Laba diena, Tatjana,
Nemokėjau, nes jau šiek tiek baisu dar kažkiek pinigų prarasti. Jau ir vilties nebeturiu atgauti pinigus už neįvykusią kelionę..
Danguole Cerniauskiene
2021-02-18 12:31:36 IP 2i24st8i
Buvau pirkusi 2 asmenims kelione I Dubaju 2020 03 18
Sumokejau 766 £

Tylu, ramu.Jokios informacijos negavau.Visiskai nekele telefono.
Arūnas 2021-02-13 19:25:36
Nejaugi realiai manote, kad „Orange style“ pasisavintus pinigus grąžins UAB „Lietuvos Rytas“ arba UAB „Eastcon“ ? :) Įdomu, kaip pavyks įrodyti kompanijų bendradarbiavimą. Na, padalindavo skrajutes, negaila juk....
Bendravau su Eastcon vadovais, tai nustebo, kad kažkoks sąjūdis vyksta. Sako, mes nuo 2019 m. su šia kelionių agentūrą ryšių nepalaikėme.... Ir atsieit advokatas, į kurio pašto dęžutę išsiuntėme pareiškimus, vieniems atsakė, kad reikia 10% mokėt, kiti jokių atsakymų negavo...
Sveiki, mano nuomone, įrodyti tikrai pavyks, kai grupiniame ieškinyje (kur ne mažiau nei 20 ieškovų) patvirtins, kad skrajutes gavo iš UAB „Lietuvos Rytas“ arba UAB „Eastcon“, o ne iš skrajučių išnešiotojų, kurie net nežino išorinių durų kodo... O kur dar privatūs namai... Mano nuomone, dalinai UAB „Lietuvos Rytas“ arba UAB „Eastcon“ susiję su šia byla, nes per juos mes gavome skrajutes. O UAB "Orange style" ir "World Visitor" AS privalo atsakyti pilnai. Mes visi žinome, kaip sukasi pinigai versle. Ir jei iš mūsų išankstinių mokėjimų padengė skolas, prisiėmė riziką, nepavyko ir negali gražinti mūsų pinigų, lai akcininkai ir direktoriai pasėdi kalėjime su draudimu toliau verstis šia veikla.
Violeta 2021-02-11 20:04:07
Ar dar galima jungtis ir kaip tai padaryti?
Sveiki, pabandykite. Info buvau nukopijavus žemiau Rasa /2020-11-23 16:57 val. Bet atkreipkit dėmesį, kad nuo žalos reiks sumokėt 10 proc., o po teismo dar 15 proc. Bent man taip rašė ir 10 proc. jau sumokėjau.
Rasa 2021-01-28 11:47:59
Sveiki, manau, kad taip.
Ar dar galima jungtis ir kaip tai padaryti?
Ar dar galima jungtis del skundo ir kaip tai padaryti?
Valdas 2021-01-30 19:02:24
Ar kas gali paaiškinti už ką jie prašo 10% jei laiške jie rašo, kad Federacija yra nesiekianti pelno vartotojų organizacija, kuriai nereikia samdyti advokato, bei mokėti žyminio mokesčio?Kodėl vieniems 10%, o kitiems dar papildomai 15 %?
Na, mano nuomone, ten, kur advokatas, ten ir išlaidos. Aš sumokėjau 10 proc. ir vėliau teks 15 proc. nuo mano apie 400 eur žalos. Taip, buvo sakyta, kad gal apskritai nereiks mokėt, jei kolektyvinis ieškinys (mažiausiai 20 asmenų), bet kažkas matyt pasikeitė. Bet, mano nuomone, čia svarbu ir tai, kad net Norvegijoje tie asmenys nebegalėtų dirbti turizmo sektoriuje.
Norėjau paklausti - ar įvyko kažkoks postūmis procese? Žmonės, kurie sumokėjo, manau turėtų būti informuoti
Elena 2021-01-27 17:39:49
Vėlai pamačiau informaciją. Ar dar galima jungtis?
Sveiki, manau, kad taip.
Rasa 2020-11-23 16:57:24
Sveiki, bent tokia gera žinia. Užregistruokit skundą, pildykit dokumentą kolektyviniamieškiniui ir jei pinigų neatgausim, tai gal bent tiek akcininkai nei Lietuvoje, nei Norvegijoje nebegalės dirbti turizmo sektoriuje. Tik pilnai dar neįsigilinau į dokumentą, bet federacijai turbūt visi turėsim kažkiek sumokėti, tai gali būti ne tik neįvykusių kelionių nuostoliai, bet ir advokatui. O tekstas žemiau ir prisegtas dokumentas.

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija priėmė Jūsų skunda dėl UAB “Orange - Style“ ir, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Teisingumo ministro 2014 m. gruodžio 22 d. įsakymu Nr. 1R-378, siunčia Jums Pareiškimo, dėl sutikimo būti grupės nariu ir pareikšti teismui grupės ieškinį, ruošinį (žr. priedą).

Atidžiai perskaitykite šį dokumentą ir užpildykite pilkai pažymėtas vietas. Sekite skliausteliuose esančią informaciją, nurodančią kaip užpildyti pažymėtas vietas. Užpildę pasirašykite, nuskenuokite arba nufotografuokite ir atsiųskite el.adresu - federacija@vartotojai.eu. iki 2020 11 26 d. imtinai.

Pareiškimo originalą bei Priedus taip pat išsiųskite registruotu paštu iki 2020 11 27 d. (penktadienio) imtinai adresu: p.d. 42, Vilnius, LT01002.

Prie Pareiškimo pridedami šie priedai:

1. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento arba gimimo liudijimo kopiją, jei tai nepilnametis;

2. ORIGINALIĄ Sutartį/is ir susirašinėjimus su atsakovais;

3. Įrodymai dėl viešo skelbimo ar kitos reklaminės veiklos UAB „Lietuvos Rytas“ arba UAB „Eastcon“ (jei turite).

Jei skundą jau pateikėte per www.vartotojuskundai.lt kartu su lydinčiaisias dokumentais, tada nurodote skundo numerį, kurį gavote iš šios sistemos ir pridedate dokumentus, kurie nebuvo prikabinti (trūko) šioje sistemoje, bet yra reikalaujami.

Vartotojai, kurie nepateikė skundo per www.vartotojuskundai.lt platformą arba neišsaugojo skundo numerio, pateikia visus reikalaujamus dokumentus (Pareiškimas ir Priedai).

Šie dokumentai bus reikalingi ruošiant ieškinį teismui.

Turistai/vartotojai, kurie nespės nurodytu laiku atsiųsti dokumentų bent elektroninėje versijoje, prie bylos bus prijungti vėliau.

Kontaktai papildomos informacijos teikimui - info@vartotojuskundai.lt.

Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos direktorė

Alvita Armanavičienė
Vėlai pamačiau informaciją. Ar dar galima jungtis?
Dalė 2021-01-22 11:55:34
Gavau laišką, ir kamuoja abejonės, ar verta dar papildomai įkišti pinigų, kai garantijos atgauti investuotus pinigus nėra.
Na, yra dar ir toks dalykas, kaip įvardyjimas visų darbuotojų vardų ir pavardžių, kurie taip suokė pradžioje apie pinigų grąžinimą ir "taip" palaikė norvego - lietuvaitės (berods Ingos) meilę... Jiems ir Norvegijoj bus nesaldu po LT teismo sprendimo... Ir patys daugiau ant tokių žmonių "neužsirausim"...
Salomėja 2021-01-12 14:33:57
Turėjau gegužės 23-28 skristi į Monaką. Sumokėjau visą kainą už 2 žmones, bet nieko iš jų negavau.Prisidedu prie kolektyvinio skundo.
Tatiana 2021-01-16 14:25:53
Musu taip pat kelione i Italiją buvo trečią kartą atšaukta ir pinigai negrąžinti. Orange style darbuotoja el paštu buvo atsakiusi 2020-10 men, kad grąžinti jie turi teisę per 90 d. Ir pridėjo, jog grąžinimų nepradėjo atlikinėti. Praėjo daugiau kaip 90 d. -jokių pinigų. O ieškiniui iškelti darėte pavedimus 10% ir 15% nuo patirtos žalos??
Aš padariau kol kas 10% nuo patirtos žalos. Mano manymu, tiek federacija, tiek advokatas nori sau sumelės, bet jie mus ir atstovauja. Jei norvegus prigriebs, tai viską susigrąžinsim, mano nuomone.
Birutė 2020-12-10 18:15:28
Sveiki, taip pat norėčiau prisijungti prie kolektyvinio skundo dėl neįvykusios kelionės į Italiją 2020-09 mėn. ir negrąžintų pinigų.Mano el.paštas birutezd@gmail.com
Tokiu atveju, ar nėra pigiau ir paprasčiau kartu rasti normalų advokatą, kuris būtent tuo užsiima? Mane baugina, jog ir sutartyje įrašyta - pirmieji, t.y. kas pirmesnis tas gudresnis, o ir neturėtų priteisti bylinėjimosi išlaidų sėkmės atveju?
Rolandas 2021-01-15 21:02:33
Tiesą pasakius tos bylinėjimosi išlaidos kelia daug abejonių, kai virš 100 kreipimosi, tai gaunasi penkiaženklė suma. Ar tikrai tos išlaidos logiškos ir pagrįstos?
Kažkas čia netaip. Man ir labai keista. Skundą parašiau. Bet dėl tų 10% ir 15% įmokėjimo, pradėjau abejoti.
Mes irgi susimokėsim 10% už atstovavimą teisme, mums (2 asmenys) gaunasi net 120 EUR. Gaila, bet ką darysi. Reik tikėtis atgausime po teismo sprendimų.
Sveiki, aš pasirinkau sumokėti, bet pas mane turtinė žala viso vos daugiau nei 400 eur. Tai dabar sumokėjau 10%, o po teismo teks sumokėt dar 15%. Bet jei pavyktų gauti moralinę žalą, tada būtų šiek tiek pliuso. Man tik štai įdomu, kad jei įmonė jau seniai bankrutavusi, ar yra koks turizmo paslaugas teikiančių įmonių į biudžetą suneštas fondas tokiems reikalams spręsti arba ar teismas galės prigriebt tą norvegų organizatorių World Visitor AS. Abejoju, kad šitas bankrutavęs.
Jolanta 2021-01-14 21:20:32
Laba diena. Ar dar galima prisijungti prie kolektyvinio ieškinio? Mes buvome užsisakę 2 asmenims kelionę į Italiją ir sumokėję visą sumą.
Dėkoju Jolanta
Jolanta, manau, kad galima. Info apačioje atsiliepime nuo Rasos su prisegtu dokumentu užpildymui ir užsiregistravimui per vartotojų teises arba tiesiai siunčiant federacija@vartotojai.eu. Tik noriu iškart atkreipt dėmesį, kad kaip ir iš pradžių buvominėta, kad gal ir iš vismokėt nereiks, nes už paslaugas federacija prisiteis iš įmonės ir gaus kažkokią paramą iš ES. Bet dabar prašo 10% nuo patirtos žalos, o po teismo, kaip supratau, dar reiks sumokėt 15% nuo patirtos žalos. Aš, pvz., apmokėjau, tai mano atveju gausis išlaidų viso apie 100 eur iš žalos 400 eur + jei pavyks gauti kažkiek moralinės žalos.
Dėkoju Jolanta
Antanas 2021-01-14 09:37:23
Kelionių organizatoriaus pareigą grąžinti vartotojui sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo sutarties nutraukimo nustato 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva (ES). Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas anksčiau pripažino, kad direktyvoje nėra jokių išimčių ir neleidžiama jų nustatyti nacionalinėje teisėje, dėl to gresia sankcijos. Galioja draudimas, garantuojantis lėšų grąžinimą VVTAT patikina, kad visi kelionių agentūrų klientai turėtų būti ramūs, kadangi, vadovaujantis Turizmo įstatymu, visų Lietuvoje licencijuotų kelionių organizatorių turistams parduotos organizuotos kelionės yra apdraustos prievolių užtikrinimo draudimu nuo bendrovių nemokumo ir bankroto. „Šis draudimas užtikrina, kad už organizuotas turistines keliones sumokėti pinigai bendrovių nemokumo ar bankroto atveju bus grąžinti turistams, kaip tai numato Turizmo įstatymas“,

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/nei-pinigu-nei-kelioniu-tik-pazadai-ir-kuponai-tvarka-ruosiamasi-keisti.d?id=86212517
Jei yra tokių įvykių draudimai ir kelionių organizatorius privalo grąžinti pinigus, kodėl mes turime mokėti papildomai ?
Jei yra įstatymas, kodėl už testinumą turime mokėti ?
Jei tai būtų Novaturas, Tezturas ar bet kuris kitas LR licencijuotas kelionių organizatorius (http://www.vvtat.lt/vartojimo-paslaugos/turizmo-paslaugos/turizmo-paslaugu-teikejai/128), ši sąlyga galbūt ir galiotų. Mes sunešėme pinigus sukčiams.

Jei yra įstatymas, kodėl už testinumą turime mokėti ?
Laba diena, kaip galima prisijungti prie kolektyvinio ieškinio? Dėkoju Alina
Gal kas nors žino kodėl už grupinio ieškinio pateikimą reikia sumokėti tiek daug? tame pačiame laiške rao, kad teikiant grupinį ieškinį viskas pigiau, dar rašo kad ieškovų labai daug, bet ir sumos nuo kiekvieno labai didelės. tai kažkaip nesueina galai. mūsų kelionė pirkta 6 asmenims, tai ta suma itin didelė atrodo
Marija 2021-01-13 10:36:22
Ir mes negalime apsispresti dėl pamokėjimo. Būtų rezultatas neabėjočiau.
Tai vat: 1) kokios galimybės yra laimėti teismą? 2) kokios galimybės, kad net esant palankiam teismo sprendimui kad Orange style / organizatorius bus mokus, nes gal esant bankrotui net neturės iš ko susimokėti.. Galvojam vistiek gal susimokėsim tuos 10% teismo išlaidoms, nors ir skaudu jau praradus tiek pinigų dar merkti papildomai :) Bet gal kaip nors atgausim viską.
Edmundas 2021-01-13 10:30:45
Gavome, ir nežinome ką daryti :) reikia sumokėti už atstovavimo teisme viso 25% nuo patirtos turtinės žalos. Kaip elgiasi kiti?
Ir mes negalime apsispresti dėl pamokėjimo. Būtų rezultatas neabėjočiau.
Marija 2021-01-12 20:27:29
At kas nors gavo laišką iš vartotojų teisės federacijos dėl bendro ieškinio su sutartimi dėl apmokėjimo už atstovavimą teisme?

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

J. Bidenas kviečia V. Putiną į susitikimą, siekia stabilumo
J. Bidenas kviečia V. Putiną į susitikimą, siekia stabilumo 04-13 21:37
JAV tikisi sukurti stabilius santykius su Rusija, bet nesitiki pasitikėjimo savo reikaluose su Maskva, antradienį pareiškė Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Jen Psaki.
CPO LT išsinuomojo patalpas Vilniaus biurų pastate "U219"
CPO LT išsinuomojo patalpas Vilniaus biurų pastate "U219" 04-13 20:30
Centralizuotus viešuosius pirkimus organizuojanti viešoji įstaiga CPO LT persikels į Vilniaus biurų pastatą "U219".
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios 04-13 20:08
JAV prezidentas Joe Bidenas išves visus amerikiečių karius iš Afganistano iki Rugsėjo 11-osios išpuolių 20-ųjų metinių, ir taip užbaigs ilgiausią Amerikos karą, antradienį pranešė vienas JAV...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Hasbro 97,11 +1,96%
FedEx 290,79 +1,47%