Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orange style, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orange style

Atsiliepimai apie Orange style, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Orange style, UAB

Sveiki, prisidetume prie bendro ieskinio, neatgauname pinigu uz kelione i Dubaju.
sosnovka58@gmail.com
Sveiki, musu kelione i Italija taip pat neivyko. Sumokejome 1500 euru uz du zmones. Imone neatsako i skambucius, ofiso nera. Prisidetume prie ieskinio.
Olia.chaliapina@gmail.com
+37060138895

Olga Chaliapina
Edvardas Jankauskas
2020-10-28 12:01:07 IP 28ma2enp
Prisidetume prie bendro ieškinio.Neatgauname pinigu uz kelione prie Gardos ezero.E.Jankauskas
Prisidėtume prie bendro ieškinio dėl neįvykusios kelionės į Italiją. Ramunė apcich@gmail.com
Ir mums už kelionę į Dubajų gegužės mėnesį negrąžina pinigų, tikrai prisidėtume prie bendro ieškinio.
Eglebreiviene@gmail.com
Augustinas Radavičius
2020-10-27 10:51:09 IP 1pq4a3na
Algirdas 2020-10-25 14:46:51
Aš taip pat prisidėčiau prie bendro ieškinio dėl neįvykusios kelionės į Dubajų ir negrąžintų pinigų už ją, bendras ieškinys būtų efektyvesnis nei pavienės pastangos. algis.sko@gmail.com
Neatgaunu 562 Eurų už sumokėtą kelionę 2020 10 8-12 į Monaką.
Augustinas Radavičius
Aš irgi prisidėčiau prie bendro ieškinio už neįvykusią kelionę į Monaką, astablazyte1@gmail.com
Mes taip pat noretume prisideti prie bendro ieskinio, prarasti pinigai uz neivykusia kelione i Dubaju.onacerniau@yahoo.com
Mes turėjome kelionę į Dubajų, atkelta į spalio 24 d. prisidėtume prie bendro ieškinio (milda.meidiene@gmail.com)
Loreta 2020-10-24 22:26:52
Mes irgi prisidėtume prie ieškinio.
loreta19751017@gmail.com
Ir aš prisideciau prie bendro ieskinio jmorozova1984@gma.com
Mes taip pat praradome visą sumokėtą sumą už kelionę į Italiją kovo mėn. Kreipėmės į vartotojų teises, bet, kaip matosi iš atsiliepimų, ne ką jos gali padėti. Prisijungtume prie bendro ieškinio. irutegedzeviciene@yahoo.com
Mes irgi prisidėtume prie ieškinio.
loreta19751017@gmail.com
Svetlana Bučionienė 2020-10-23 09:53:15
Sveiki.Mes prisidetume prie bendro ieškinio.irgi praradom pinigus.
Romualdas

Sveiki. Aš taip pat prisidėčiau prie bendro ieškinio. Praradau pinigus už kelionę į Dubajų. romuladasbaleniskis@gmail.com
Svetlana Bučionienė
2020-10-23 09:53:15 IP 28meqqkl
Sveiki.Mes prisidetume prie bendro ieškinio.irgi praradom pinigus.
Sveiki, gavau lygiai tokį patį atsakymą dėl kelionės į Dubajų. Labai pritarčiau kreiptis kolektyviai. Manau, EVC atsiuntė " copy paste" raštą visiems, kurie kreipėsi. Pirmas link'as neveikia. Jei kas kreipėsi į advokatus ir būtų galimybė prisijungti, prisijungčiau.
Rasa 2020-10-20 17:08:13
Sveiki, mums vartojų teisės atrašė, kad jų prašymu Europos vartotojų centras Norvegijoje susisiekė su kelionės organizatoriumi World Visitor AS, kurie neigia bendradarbiavę su kelionių agentūra UAB Orange Style ir iš jų jokių pinigų negavo. Todėl tik rekomendavo kreiptis į teismą ir atsiuntė link'ą dėl info -
Bet čia kaip suprantu reikės pildyti formą ir galbūt išversti į norvegų kalbą, todėl gal geriau kolektyviai kreiptis į teismą Lietuvoje būtent dėl Orange Style įsipareigojimų nevykdymą (juk jie gavo avansą)? Gal kas jau kreipėsi į advokatus ir būtų galima prisijungti?
Sveiki. Identiška situacija. Reikia bandyti pinigus atgauti teismo keliu, greičiausiai reikės kolektyvinio ieškinio
Sveiki, turime nusipirkę kelionę su Lietuvos ryto akcija į Paryžių. Kelionė buvo numatyta 2020 m., kovo mėn., paskui nukelta į 2020 m. liepos mėn., ir galiausiai buvo atšaukta. Liepos mėn., nurodėme, kad norime pinigų grąžinimo už atšauktą kelionę, tačiau pinigai nėra grąžinti iki dabar. Į el., laiškus yra neatsakoma, telefonu neįmanoma susisiekti su Orange style įmone.
Prisidėtume prie bendro ieškinio.
laba diena, norėjom su jumis susisiekti, kokiu būdu galima, nes visi telefonai neatsiliepia.ačiū
Sveiki, Mūsų kelionė į Italiją " Mano Italija" turėjo įvykti 2020 03 21-2020 30 28. Jau buvome sumokėję pilną kainą 1198 Eur, Bet kelionė neįvyko, aišku dėl pandemijos, ir buvo nukelta į 2020 10 15-10 22. Bet nei prieš kelionę, nei vėliau negavome jokio pranešimo, jokio atsakymo, nors rašiau kelis kartus el. paštu dėl pinigų grąžinimo, bet niekas nesusisiekė. Telefonu skambinau, bet niekas nekelia ragelio. Kelionės konsultantai jau nebedirba "Orange style"
Gal yra žmonių, kurie taip pat turėjo vykti į šią kelionę, reiktų visiems vieningai kovoti dėl pinigų susigrąžinimo.
Bet kuriuo atveju reikės kreiptis į vartotojų teises, o paskui ir per teismus.

Ramunė
Rima 2020-10-15 20:48:52
Labas vakaras, aš pateikiau prašymą Vartotojų teisių apsaugos tarnybai, dėl neįvykusios kelionės į Dubajų, nes kelionės yra apdraustos. Siūlau ir kitiems kreiptis. Tai pirmoji institucija, galinti apginti mūsų teises, be to, kreipimosi procedūra nesudėtinga ir nieko nekainuojanti. Prašymo forma, kurią reikia užpildyti, yra pateikta Vartotojų teisių apsaugos tarnybos tinklalapyje ir nurodyta, kokių dokumentų kopijas reikia pridėti. Vienykimės!
Sveiki, ar jus gavote atsakymą iš Vartotojų teises tarnybos? Koks atsakymas?
Aš irgi kreipiausi ir dokumentus prisegiau kolkas tik gavau pranešimą, kad gavo mano prašymą.
Be to, noriu atkreipti dėmesį, kad "Orange Style" nėra kelionių organizatorius, o tik organizatoriaus atstovas. Kelionių organizatorius, nurodytas sutartyje yra Norvegijos įmonė WORLD VISITOR AS. Taip kad dėl neįvykusių kelionių gali tekti kreiptis būtent į organizatorių Norvegijoje.
Ona 2020-10-15 13:12:16
Mūsų kelionė į Dubajų iš kovo mėn. perkelta į spalio 16d., deja, jokios info.Prisidėtume prie kolektyvinio skundo.
MONIKA 2020-10-11 00:24:41
Kaip ir daugumai neįvyko š.m.pavasarį kelionė su akcija Lietuvos rytas prenumeratoriams. Kelionė prie Gardos ežero buvo nukelta į spalio 17-22d. Bet artėjant terminui jokios informacijos ir į užklausimą e-pašte neatsako. Jei kas organizuoja bendrus veiksmus prisidedu
Birutė 2020-10-05 12:27:13
Sveiki, mes taip pat esame užsisakę kelionę į Kataloniją 2020 11 11-15 dienomis esame sumokėję pinigus pradėjome domėtis telefonu nepriskambinti į elektroninį laišką atsakymo negavau. Manau reikia ruošti ieškinius eiti į teismą, nes kaip sutartyje nurodo mūsų pinigai yra apdrausti Norvegijoje, nesinori blogai galvoti apie agentūrą daug kartų su jais keliavome viskas buvo gerai, bet šiuo metu kai nebendrauja su klientais jau darosi nesmagu. Mūsų kelionės data dar nesuėjo, bet jau dabar aišku dėl pandemijos kad neįvyks
Mes taip pat turim kelione lapkriti i Antalija. Jokios info is agenturos.
Turim kelione i Antalija su Orange style, keliones data lapkricio 2 2020. Agenturos telefonai isjungti i laiskus neatsako. Gal yra kas taip pat turi kelione i antalija
MONIKA 2020-10-11 00:24:41
Taip pat turėjome kelionę dviems į Dubajų š.m. balandžio mėn. Kelionė neįvyko, kreipiausi į organizatorių ir gavau atsakymą, kad galima keisti kelionės datą, arba kryptį, tačiau konkrečių psiūlymų taip ir nesulaukiau.l Šiuo metu atsakymų į išsiųstus elaiškus nesulaukiu. Gal kas jau kreipėsi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą? Aš ryt ketinu rašyti prašymą.
Gražina 2020-10-04 21:41:02
Aš esu labai nusivylusi Orange style agentūra. Turėjau vykti į Italiją prie Gardos ežero, tačiau kelionei neįvykus dėl korona viruso iki šiol nepavyksta atgauti sumokėtų pinigų. Jie visiškai nereaguoja į laiškus, susisiekti telefonu taip pat neįmanoma. Neaišku nei kur kreiptis, nei ką daryti. Gėda, kad tokios įmonės egzistuoja.
Mes taip pat pavasario kelionę prie Gardos ežero atidėjome spalio mėnesiui. Kol kas tylu. Į Į el. paštą neatsako. Galvoju gal tikrai reikėtų judinti Lietuvos rytą. Jie skatino žmones..
Albertai Sigl galu gale atsiliepkit i grazinkit pinigus uz neivikusia kelione i Dubaju kovo18d.2020m. Kiek galima sukciauti......?
Nerijus 2020-08-31 09:03:07
Bėkite nuo šios įmonės neatsisukdami ir kuo toliau!
Aš apsigavau su akcija Lietuvos ryto prenumeratai - nei pinigų, nei kelionės, tik makaronai ant ausų.
Beje šios kontoros puslapyje ir dabar puikuojasi Lietuvos ryto pasiūlymai prenumeratoriams, kažin ką apie tai mano pats dienraštis? Jau nekalbant apie tai, kad po minėtos reklaminės akcijos praras ne viena šimtą savo jau buvusių prenumeratorių.
Kas liečią pačią UAB Orange Style agentūrą jie rašo kad atstovauja kelionių organizatorių WORLD VISITOR AS (Norvegija), bet Europos vartotojų centras Norvegijoje informavo, kad kelionės organizatoriaus atstovas tik nurodė, kad su agentūra UAB Orange style nebendradarbiauja. Europos vartotojų centras Norvegijoje šiuo metu bendrauja su vartotojų organizacijomis/tarnybomis dėl šio organizatoriaus. Kai turės daugiau naudingos informacijos, praneš.
Tuo tarpu su pačia UAB Orange style susisiekti nepavyksta. Kol kas agentūra neatsako.
Kyla klausimas kaip ir kodėl dar iš UAB Orange Style yra neatimta licencija verstis turizmo paslaugų veikla?
koo 18 d.atsauktas skrydis i Dubaju 2 zm. Pinigu negavom iki siol
Loreta 2020-09-20 12:48:46
Mes irgi neatgauname pinigų už kelionę.Kreipiausi į VVAT.Jokių žinių.Manau, kad reikia visiems bendrai ne po vieną spręsti problemą.
dar kovo 18 diena, turejom skristi i Dubaju. Iki siol nieko ne gavom, ofiso jau nera ir dirba tik 2 zm. Matomai direktorius ir buhaltere. Jokio atsakymo nera, tel irgi tyli. Suma nemaza uz 2 znones, prarasti nesiruosiam......
Birutė 2020-10-05 12:27:13
mes dare negavom pinigu uz neivikusia kelione i Dubaju kovo 18 d. Puse sumos sumoketa dar 2019 metais
Mes rugsėjo mėn. turėjome kelionę į Bavariją, bet dėl pandėmijos kelionė yra atšaukta arba gali būti perkelta kitiems metas.
Kreipuausi į agentūrą su prašymu grąžinti sumokėta avansą, bet dėja tik gavau atsakymą su LR priimtais įstatymais ir nieko daugiau. Tai buvo vasaros pradžioj. 2020 10 02 vėl užklausiau kada bus grąžinti pinigai ir jokio atsakymo dar nesu gavusi.
Nenoriu net pagalvot, kad kažkam padovanojau savo šeimos uždirbtus pinigus.
Liūdna, baisu ir gėda įmonei.
Loreta 2020-09-18 09:16:54
Sveiki.
Ar yra dar žmonių apgautų "Orange style"? Kokių imatės veiksmų atgauti pinigus ir ar yra nors vienas kas jau atgavo ?
Loreta 2020-09-20 12:48:46
Loreta,
Siūlau rašyti viešai į žiniasklaidą, rašyti į laikraščius Lietuvos rytas pvz. Juk asmeniškai per juos buvau gavusi tą kuponą kelionei.. manau, kad LR turi ryšius artimesnius su šia kompanija :) Arba siūlau visiems vienu metu eiti į šią kompaniją ir kelti triukšmą.
Kristina 2020-09-20 10:47:05
Audrone, taip pat turėjau keliauti tuo metu į Berlyną.. būtume turbūt kelionėje susipažinusios :)) situacija tokia, kad nebežinau ką daryti. Norisi atgauti pinigus, kreipiausi į VVAT - jokio pajudėjimo iš vietos. Galvoju kreiptis į žiniasklaidą, visur kur tik įmanoma.. pinigai iš dangaus nekrenta ir nesinori šimtais dovanoti tokiai neatsakingai įmonei. Nebežinau ką jau daryti.. belieka visiems kartu susijungti į grupę ir kažką spręsti. Kaip sakant vienas lauke - ne karys, o susibūrę kartu, manau, kad išspręstume.
Audrone 2020-05-23 19:16:36
Nemėgstu rašyti blogų komentarų bei jų skaityti, bet noriu pasidalinti ir savo įspūdžiais apie šią agentųrą, kurie matau įvyko ne tik man. Užsisakėme kelionę į Berlyną per Lietuvos ryto akciją- kas atrodė turėtų rodyti kokybę ir atsakomybę. Sumokėjome visą sumą. Artėjant kelionei- 2020 vasario pradžioje- paaiškėjo, kad kelionė neįvyks, nes nesusirinko grupė. Apie Covid-ą tuo metu dar nebuvo kalbama. Vadybininkas telefonu pažadėjo grąžinti pininigus, bet jų taip ir nesulaukėm. Kreipiantis telefonu, vis pažada perduoti kažkam, kas susisieks, bet taip ir nesulaukėm nei pinigų, nei skambučio. Kreipiausi į VVTAT. Kol kas jokių pastangų taikiai ir atsakingai spręsti klausimą iš minėtos kompanijos nėra. Jei kas turėjo tokių problemų- manau reikia krieptis į minėta tarnybą ir paviešinti apie neatsakingą organizacijos elgesį, kad kiti keliautojai žinotų su kuo turi reikalų.
Ši įmonė yra NEATSAKINGA! Nesilaiko savo pažadų VISIŠKAI.
2020 m. Kovo mėnesį turėjo būti kelionę į Berlyną, prasidėjus koronos virusui PATYS TIKINO, JOG PINIGAI BUS SUGRĄŽINTI. Pinigus už kelionę buvau sumokėjus dar 2019 metų rugpjūčio mėnesį! O 2020m. Vasario mėn pab - Kovo mėn pr PATYS ATŠAUKĖ KELIONĘ ir patikino, kad PINIGAI BUS SUGRĄŽINTI. Žadėjo, kad leis susigrąžinti pinigus arba pasikeisti kelionės datą į gegužės mėnesį. Gegužės mėnesį žadėjo, kad pinigai bus sugrąžinti artimiausiu metu! 2020 m. Liepos - Rugpjūčio mėnesį siūlė kuponus, jiems buvo atsakyta telefonu ir el paštu (!), jog kuponų nereikia, prašau tik vieno - grąžinti pinigus už negautą paslaugą. Šiandien jau 2020 m. Rugsėjis link pabaigos, o PINIGAI IKI ŠIOL NEGRĄŽINTI. Gėda pelėda, Orange style... oi kokia gėda...
Nerijus 2020-08-31 09:03:07
Sveiki.
Bėkite nuo šios įmonės neatsisukdami ir kuo toliau!
DĖMESIO PRAŠOME, aš džiaugiuosi, išreikšdamas gilų dėkingumą vyrui, kuriam taip rūpi kitų žmonių gerovė. Aš per 3 metus kenčiau nuo (lėtinės dilgėlinės), išleidau tūkstančius dolerių pirkdama brangius vaistus ir lankydamasi keliose skirtingų šalių ligoninėse. Aš tikrai jaučiau skausmą „iki“ vieną šlovingą rytą, apie Dr.Subla perskaičiau internetas apie tai, kaip jis padėjo ir išgydė daugybę žmonių, kenčiančių nuo (lėtinės dilgėlinės) 1 ir 2 herpeso, ŽIV / AIDS, fibrozės, silpnos erekcijos, įvairaus tipo moterų padidėjimo ir kt., todėl aš susisiekiau su juo per šį el. laišką, dr.sublatradictionhome@gmail.com ir aš pasidaliniau su juo savo problemomis, jis man paskyrė gijimo procedūrą ir aš jų laikiausi. Po dviejų savaičių aš buvau visiškai išgydytas, noriu naudotis šia platforma ir padėkoti Dr.Sublai už tai, kad jis mane išgydė nuo to mirtino viruso, taip pat už tai, kad jo vaistažolių vaistai buvo parodyti pasauliui, susisiekite su juo Via; dr.sublatradictionhome@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam „Via“; +2349034287285 jūsų sveikatos problemų sprendimams.
Inga 2020-07-20 12:48:53
Poryt 7/22 mūsų kelionė į Kataloniją. Prisiskambinti šiuo telefonu neįmanoma, kelis kartus pakėlė, žadėjo atsiųsti el. paštu info, ką toliau daryti, bet taip ir neatsiuntė. Į SMS neatsako, į el. laiškus taip pat. Nebeprisiskambinu, nors važiuok į vietą ir versk duris. a*******i.
Dirba nuotoliniu būdu skambinkit, rašykit.Nejuokaukit.Pradžioje atsiliepinėjo ir malonei bendravo, dabar nebekelia arba visai išjungia:) Apie tikrą situacija nutylima ir nieko konkretaus nepasakoma.Kelionė į Gruziją rugpjūčio 26d sakė keliama į rugsėjo 8d žadėjo atsiųsti naują sutartį.Likusią įmoka reikia sumokėti iki liepos 29d Dabar nė sutarties nesiunčia nei telefonu bendrauja:)Reiks kreiptis į VVTAT.
Albert 2020-07-09 18:44:32
Įmonė dirba nuotoliniu būsu, laukiame Jūsų laiškų el.paštu info@orange-style.eu arba tel. +370 621 65250 I-V 9.00-17.00

Gražina 2020-06-30 11:03:39
Aš taip pat neatgaunu įmokos už kelionę į Bavariją kovo4-8d, nes kilo pandemija.Dabar kelionių agentūros telefonai visiškai tyli, jokių signalų, jokių laiškų su paaiškinimais. Gražina
Laba diena, įmonė dirba nuotoliniu būsu, laukiame Jūsų laiškų el.paštu info@orange-style.eu arba tel. +370 621 65250.

Audrone 2020-05-23 19:16:36
asta 2020-06-10 11:24:09
Nemėgstu ir aš rašyti blogų komentarų bei jų skaityti, bet noriu pasidalinti ir savo įspūdžiais apie šią agentųrą, kurie matau įvyko ne tik man. Užsisakėme kelionę į Monaką 2020-03-18 per Lietuvos ryto akciją- kas atrodė turėtų rodyti kokybę ir atsakomybę. Sumokėjome avansą. Artėjant kelionei- 2020 vasario pradžioje- paaiškėjo, kad kelionė neįvyks, nes prasidėjo COVID. Gavau konsultantės laišką, kad kelionė nukeliamą, tačiau nei datos nei daugiau jokios informacijos negaunu.Telefonai firmos pajungti ant autoatsakilio.Gal šios firmos jau neberė? Kreipiantis telefonu, vis pažada perduoti kažkam, kas susisieks, bet taip ir nesulaukėm nei pinigų, nei skambučio. Planuoju kreiptisi į VVTAT. Kol kas jokių pastangų taikiai ir atsakingai spręsti klausimą iš minėtos kompanijos nėra. Jei kas turėjo tokių problemų- manau reikia krieptis į minėta tarnybą ir paviešinti apie neatsakingą organizacijos elgesį, kad kiti keliautojai žinotų su kuo turi reikalų.
Tikrai, jau kuris laikas į šią įmonę prisiskambinti neįmanoma, vis rodo "perrinkti numerį" ir girdisi tik užimtumo signalai...

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...

Ž. Vaičiūnas: Maskvos nota dėl prekybos elektra rodo, kad mūsų veiksmai teisingi 10-29 09:57
Maskvai paraginus Lietuvą peržiūrėti rengiamą naują trijų Baltijos šalių elektros prekybos su Rusija metodiką, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas sako, kad tai reiškia, jog Baltijos šalių...
"Nivea" gamintojos pardavimai šiemet krito, 3 ketv. rezultatai teikia vilčių
"Nivea" gamintojos pardavimai šiemet krito, 3 ketv. rezultatai teikia vilčių 10-29 09:51
Vokietijos plataus vartojimo prekių gamintoja "Beiersdorf", tarp kurios prekių ženklų yra ir gerai žinomas "Nivea" kremas, paskelbė trečiojo ketvirčio rezultatus, kurie rodo, jog pardavimai...
"Biržų duona”: įdarbinusi saulę, svarsto pažaboti ir vėją
"Biržų duona”: įdarbinusi saulę, svarsto pažaboti ir vėją 10-29 09:45
Vieną didžiausių šalies kepyklų "Biržų duona" susitelkti į tvarios veiklos kūrimą paskatino įmonės vertybės ir noras kurti socialiai atsakingą verslą. Saulę "sekiojantys" moduliai šiuo metu...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Red Hat 187,71 0,00%
Google 1516,62 -5,46%