Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orange style, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orange style

Atsiliepimai apie Orange style, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Orange style, UAB

Ką tik gryžome iš kelionės Mano Italija 05-14 05-21 Patys geriausi atsiliepimai apie pačią kelionę ir nuostabų gidą Edviną.Ačiu Jam už taktiškumą žinias nes jo dėka kelionė praėjo puikiai.O iš agentūros Orange style lauksim ir toliau puikių kelionių pasiūlymų.Sėkmės.
Stambulas - Kapadokija 05.09-05.17 kelione ka tik baigesi, bet ispudziai liks labai ilgam. Stambulas nuostabus miestas! Nuostabus savo istorija, savo kultura ir religija. Svajone pamatyti si miesta ka tik issipilde ir labai dziaugiuosi, kad “pasirasiau” Orange style keliones pasiulymui. Sios keliones metu Stambule lydejo nuostabus vedliai... lietuvis gidas Edvinas ir vietinis gidas Ozgur... ju pasakojimai ir rupestingumas keliones metu dar labiau sustiprino pazinimo dziaugsma! Edvinas labai padejo savo patarimais ir pamokymais. Nuosirdziai dalinosi savo asmenine patirtimi. Nors nesinorejo tiketi, kad taip buna, bet skrydzio i Lietuva is Stambulo metu, keliautojai gavome nepamirstama pamoka. Skrydzio vartai buvo pakeisti net 3 kartus, paskutini karta is vartu F, teko pasiekti vartus A, kurie yra kitoje didziausio pasaulio Stambulo oro uosto puseje. Jei ne Edvino pamokos, galejome nespeti i lektuva. Edvinas supras apie ka as cia ;) Todel nuosirdziausias ACIU gidams buvo nuostabu!!!
Rekomenduoju esant galimybei Stambule pasirinkti 5* viesbuti, nes 3* zvaigzduciu gyventojai negailejo skundu. Taip pat geriausia pasirinkti “Viskas iskaiciuota”, kas suteikia galimybe pamatyti Stambula su gidu pagalba, nebent esate pasiruose savarankiskai pamatyti miesta. Rekomenduoju pasikelti i Galata boksta, nes Stambulo panorama uzgniauzia kvapa.
Tai buvo pirmas kartas Turkijoje, todel norejosi pamatyti kuo daugiau. Pasirinkome pratesti kelione ir aplankyti Kapadokija. Is Stambulo skridome i Antalija, kurioje apsistojome viesbutyje visai netoli juros. Buvo galimybe pasimaudyti ir papramogauti kurorte. Galejo buti daugiau laiko ten, bet... Tuomet beveik visa diena autobusu keliavome i Kapadokija. Apsistojome ispudingame viesbutyje, kuriame visi baldai, sienos, grindys akmenines. Mazai vietos, bet daugiau gali nepasitaikyti galimybe pagyventi tokioje vietoje. Labai rekomenduoju atsikelti anksti ryte ir 4.45 val. ryto patiems su viesbucio darbuotoju pagalba issikvietus taxi pamatyti kylancius oro balionus virs Kapadokijos. Nuostabus vaizdai uzburia ir pakeri. Kapadokija nuostabi, papasakoti neimanoma, privaloma pamatyti! Sioje keliones dalyje pamateme tikraja Turkija. Turejome vietini gida, kurio interesas buvo kuo daugiau is musu uzsidirbti. Spausdavo kaip galima greiciau surinkti pinigus uz keliones. Tikrai nerekomenduoju “pasirasyti” ant rinkliavos, nes permokesite iki 3 kartu uz paslaugas. Gidui greitai nusibodo, kad negalima is grupes pasipelnyti, todel pasakojimu apie regiona gerokai sumazejo... Kiekvieno gido garbes reikalas, kaip jis pristato savo sali keliautojams... Orange style truputi persistenge su beprotisku kiekiu sustojimu apsipirkti. Vieningai grupe nusprende, kad siulomos apsipirkimo vietos buvo vienos prasciausiu visoje Turkijoje. Labai brangu ir kokybe pvz. tekstiles buvo labai prasta. Kilimu fabrika ir indu fabrika rekomenduoju alankyti, nes pristato gamybos procesa ir labai grazios nuotraukos. Visos keliones metu labiausiai nuvyle kokybisko maisto trukumas ir ribota galimybe apsirenkti naujais drabuziais, ka daugelis tikejosi padaryti. Todel rekomenduoju pasirupinti namuose, kad nepritruktu kelionines aprangos ir skanesnio kasnelio. Arba dazniau laisvo laiko metu apsilankyti vietiniuose restoranuose, bet ne tuose, kuriuos rekomenduos vietinis gidas... nuosava uosle ir akys ieskant maisto niekada neapgaus...
Aciu visiems sios keliones dalyviams. Keliautoju grupe buvo nuostabi!!! Pasibaigus kelionei galiu pasakyti, kad Orange style yra kur tobuleti, bet noreciau dar karta keliauti su sia kelioniu agentura!!! ACIU uz suteikta keliavimo malonuma!
Lapkricio ir vasario men keliavau su Orange Style I Istambula, manau jei butu prastai tikrai du kart neskrisčiau! Ir vel su jais ruosiuos I Dubaju.ir 5* ir 3* viesbuciai buvo tvarkingi.Nevarykit Dievo I medi rasydami kad gidasMahmudas neatsakingas!jei jum neleido lakstyt kur jus norit ir kiek norit tai nešmeiškit žmogaus.Nezinau ar kuris nors gidas dar taip kovotu už savo turistus kaip Mahmudas, nes susidurem su tokia situacija kurioje jis gyne musu, lietuviu interesus ten, Stambule!!Fainuolis ir Edvinas, ir Andius!☺ saugojo mus kaip vaikučius visi gidai, jautėmės lyg tečiu prižiurimi.Ačiu jiem visiem.
Paskaičius p.Birutės postą apėmė dejavu jausmas..Mes keliavome su šia agentūra į Monaką. Kelionė tikrai patiko, o gidas Edvinas padarė viską, kad ji būtų įdomi, ačiū jam. Remdamiesi tokia patirtimi, po naujai pristatytų krypčių norėjome keliauti į JAE. Deja...nepavyko nei susirašyti, nei susikalbėti.Sugaišta nemažai laiko ir nervų. Manau, kad daugiau niekada nenorėsime keliauti su jais.
Norėčiau savo ir draugės Veronikos vardu padėkoti kelionės po Italiją organizatoriams už turiningą 8 dienų kelionę balandžio 9-16 d.d., kurios metu susipažinome su įdomiausiais Italijos miestais:Roma, Venecija, Florencija, Neapoliu, Verona, Pompėja, Bergamu ir Milanu. Mums tiesiog pasisekė, kad mūsų kelionės vadovu Italijoje buvo Edvinas. Jis labai rūpestingas, stengėsi parodyti mums kiekvieno miesto pačius didžiausius "perlus", išaiškinti, kuo didžiuojasi Italija, kokių regionų valgiai ir gėrimai, yra tiesiog paveldas ir leido patiems tuo įsitikinti. Smagu buvo jį matyti visada geros nuotaikos, šmaikštų, suprantantį jumorą, bei sugebantį greitai spręsti kelionės metu iškilusias problemas.
Dar kartą ačiū Jūsų kolektyvui už smagias atostogas
Gražina ir Veronika
Norisi papriekaištauti organizatoriams. Nesenai grįžom iš kelionės po Jungtinius Arabų Emiratus ir Stambulą. Kadangi seniau firmos Orange Style organizuotomis kelionėmis buvome patenkinti, diena Turkijoje tiesiog veltui išmestas laikas ir pinigai. Visokių nesklandumų gali nutikti, o ir nenumatytų dalykų. Tačiau pusdienį po naktinio skrydžio praleisti autobuse ar fojė nežinia ko laukiant, tai jau buvo tiesiog tyčiojimasis. Čia skaičiau gyrė gidą Machmudą. Jau taip neatsakingai dirbančio gido dar neteko sutikti. Visai nepaisė grupės norų, akivaizdžiai rodė savo nepasitenkinimą. Reikėjo tik tolerancijos ir viską galima buvo sudėlioti. Pinigus mokame mes už gido paslaugas, o ne atvirkščiai.
irena 2019-03-25 10:29:07
ka tik esu grizusi is keliones po Jungtinius Arabu Emiratus.Apgavyste. Orange style nemaza suma is keliautoju uzdirbo. uz tokia kaina, kuria sumokejau jiems, galejau gyventi 5 zvaigdziu viesbutyje.buvo pasakyta, kad apgyvendinimas bus Dubajuje.po to nuomone pasikeite ir apgyvendino Sardzioje. Pusryciai ryte, tiesiog near ka valgyti.Atrodo, kad mes tokioje varganoje, badaujancioje salye.Baseinas ant stogo tik keli zmones gali tilpti.I paketa iejo vakariene libanieciu restorane.ir ka jus manote, mes ja gavome, aisku, kad NE.gavome makaronu ir virtos vistienos.jokio atsiprasymo nebuvo.kelione namo truko nuo 11 val. vakaro iki kitos dieno 13va..argi taip buvo sunku uzsakyti tiesiogini skrydi?taip, Orange Style viska apskaiciavo, kas pigiau.Tiesa, pietu mes negavome nei viena diena. pietus buvo autobuse su kava arba be nieko jei nesugebejai nusi[irkti kai autobusas sustoja.
ponia Irena, Jūsų priekaištai neatitinka tikrovės. Aš taip pat tik ką grįžau iš JAR. Gyvenau tame pačiame Hotel Grand Šardža viešbutyje. Kambarys didelis, oro kondicionierius veikė puikiai (oro temp. lauke buvo 34-37 laipsniai), kava, arbata ir mineralinis vanduo kambarye buvo paliekamas visada. Pusryčiams kiekvieną rytą būdavo keturi karšti patiekalai. Visi turistai sočiai pavalgydavo. Vakarienė libaniečių restorane buvo puiki (jų maistas aplamai labai skanus ir sotus), todėl nereikia išsigalvoti nereikalingų priekaištų. Šalia viešbučio didelis prekybos centras, kuriame galima buvo nusiprkti pageidaujamo maisto ir vakarienei (jeigu buvo noras) pasišildyti viešbučio kambary esančioje mikrobangų krosnelėje. Gidas Darius buvo nuostabus, pateikė daug informacijos, daug pamatėme. Kelionė buvo įspūdinga. Kelionės kaina tikrai nedidelė. Sėkmės firmai!
Tik vakar grįžom iš kelionės po Stambulą. Kai pasiūlė mums šią kelionę, kažkaip netikėjom, kad už tokią mažą kainą galima gauti tokį puikų kelionės paketą. Bet, pasirodo, be reikalo abejojom. Kelionė labai patiko. Nors nemažai keliaujam, turim su kuo palyginti, bet viskas buvo tiesiog puiku. Žinoma, visada galima bet prie ko "prisikabinti":, kad lėktuvai skraido virš viešbučio, kad naktį gatvę remontavo ir t.t. Agentūra gali didžiuotis, kad turi tokius puikius kelionių vadovus kaip Andrių ir Machmedą! Labai nuoširdžiai dėkojam Jiems. Viskas buvo labai sklandžiai organizuota, daug sužinojom, pamatėm, visada buvo gera nuotaika. Keliavo nemažai vyresnio amžiaus žmonių, tai visi buvo prižiūrėti, aerouoste visur "pavedžioti".
Dar kartą ačiū visiems ir lauksim naujų kelionių pasiūlymų
Sėkmės ir kantrybės Jums !
Rasa 2018-12-15 16:37:50
Ką tik grįžome iš Stambulo. Įspūdžiai neišdildomi. Šaunus gidas, o Edvinas fainuolis - visai grupei įkvėpė pažinimo džiaugsmą. Nuoširdus ačiū vyrams. Daugiau tokių kelionių, pasiūlymų laukiame. Visam kolektyvui linksmų Šv. Kalėdų ir džiūgių Naujųjų metų.
Smagu skaityti Jūsų atsiliepimus, nes netrukus keliausiu su šia kompanija į Stambulą ir Kapadokija. Visos kelionės su Orange style man labai patiko
Labai labai Ačiū už nuostabią kelionę į Stambulą ir Kapadokiją. Nuoširdžiausias Ačiū Dariui, už jo komunikabilumą ir toleranciją, už geranoriškumą ir visada puikią nuotaiką, taip pat Ačiū abiems mus lydėjusiems gidams-Machmudui ir Ali, už jų nuoširdžius pasakojimus, už puikiai suorganizuotas ekskursijas, už jų nuoširdų bendravimą ir puikią atmosferą visos kelionės metu! Visiems savo pažįstamiems būtinai rekomenduosiu rinktis Jūsų agentūrą. Ačiū Jums!
Man atrodo, kad čia laimės dalykas. Buvo ir man nesklandumų pradžioje bet vėliau pati kelionė, jos organizavimas, tas gidas Darius (ačiū jam, taip ir nebespėjau oro uoste padėkoti) atpirko viską. Iki šiol gyvenu tais įspūdžiais. Keliauju nemažai, bet ši kelionė buvo puiki. Man pasisekė... matyt
Pst.: keliavau į Monaką.
Iškart atsiprašau už grubumą ir netaktiškumą, bet kitaip išsireikšti negaliu: š*******o KONTORA. Argumentai: su drauge užsiregistravome kelionei į Monaką. Pasakė - susisieks su mumis. Ilgą laiką nesulaukusios skambučio, pačios paskambinome. Labai "maloniu" ir didžiai nustebusiu balsu pranešė, kad mūsų jokiuose sąrašuose nėra ir vietų jau nebėra. Tiek to, nurijome apmaudo gumulą, skandalo nekėlėme. Š.m. spalio mėn. vėl su drauge surizikavome ir išsiuntėme registracijos dokumentus kelionei į Stambulą. Savaitę - tyla. Skambiname. Jūsų jokiuose sąrašuose nėra, pranešė rusakalbė moteris. Kai pasipiktinau, kad istorija kartojasi ir pasidomėjau, ar toks šios firmos darbo stilius, man pažadėjo viską išsiaiškinti ir paskambinti. Paskambino po 4 dienų, atsiprašė, pasakė, kad rado mūsų registravimosi dokumentus, bet, deja, vietų jau nebėra. Ėmė siūlyti kitus variantus, o kai pasakiau, kad - jūs tyčiojatės iš mūsų, labai greit atsirado 2 vietos - ach, koks sutapimas, kaip tik dabar dvi moterys atsisakė.... Po to paprašė apmokėti 100% kelionės kainą, pervedant pinigus į jų sąskaitą. Paprašiau atsiųsti sąskaitos Nr. ir rekvizitus. Tuoj, už kelių minučių atsiųsime. Po dviejų dienų skambinu ir klausiu - kur ta informacija, kurią žadėjote po kelių minučių išsiųsti? Tada išgirstu klausimą: ar negalėtumėte padiktuoti savo elektroninio pašto adreso, nes mes neberandame jūsų registracijos dokumentų.... Sukandau dantis, kad neprapliupčiau keiktis, ir padiktavau. Spėkite - gavau firmos sąskaitos numerį, vietą kelionei ir bent kokį elementarų paaiškinimą ar atsiprašymą? NE. Šiandien jau lapkričio 28. Bandžiau dar porą kartų skambinti, bet... ragelio nekelia... SUPER aptarnavimo lygis, SUPER pagarba klientui... Ir... labai liūdna, kad su šia š*******o KONTORA susidėjo gan rimta firma EASTKON, kuri "dovanoja" kelionių nuolaidas savo ištikimiems klientams. T.y. - prisivilioja į savo pabodusias prezentacijas ir "įteikia" dovaną - bendravimą su labai neprofesionaliai dirbančia "firma" ORANGE STYLE. P.s. papasakojau bent 20-čiai savo pažįstamų, kad net neprasidėtų su jais...
Kelionė į Bergamo, Monaką, Nicą - nuostabi. Kelionės organizavimas nepriekaištingas. Visi konsultantai dėmesingi. Ypatingai puikiai savo darbą atliko gidas Edvinas. Viešbutis Capo Noli jaukus, personalas draugiškas, kraštovaizdis nepamirštamas. Visų teigiamų dalykų neįmanoma išvardinti. Ačiū Orange Style už nuostabias mini atostogas ir gidui Edvinui už dėmesingumą kelionės metu.
Sveiki, į kelionę į Monaką ir Nicą patekau netyčia- kaimynė pasiūlė, nes neturėjo kompaniono. Viskas buvo puikiai organizuota, organizatoriai nuolat rūpinosi ir kontaktavo telefonu, net skrydžio dieną jau vykstant į oro uostą skambino ir klausė, ar atvykstame. Dėl skrydžių nebuvo jokių problemų, dėl pasikeitusių Ryanair bagažo taisyklių visiems buvo nupirktas priority paketas, taigi turėjome galimybę turėti bagažo netgi daugiau, nei buvo žadėta pradžioje. Atskridus laukė gidas ir autobusas, niekur nereikėjo klaidžioti. Viešbutis Capo Noli kuklus, bet ant jūros kranto, pusryčiai kontinentiniai, bet tiesą sakant ne pavalgyti važiavome. Ekskursijos į Eze, Monaką, Nicą, Kanus, Varezę buvo puikiai suplanuotos, gidas Edvinas ekskursijas vedė profesionaliai, gavome daug informacijos, daug pamatėme, puikiai praleidome laiką. Ačiū, pasitaikius progai vėl ja pasinaudosime.
Laba diena, labai laukėme kelionės į Stambulą ir likome nusivyle. Paskambinom daugiau kaip du mėnesius prieš kelionę, atsiliepusi darbuotoja išklausė ko pageidaujam užregistravo ir pasakė, kad su mumis susisieks tiesiogiai nurodytu telefonu. Kelionės diena vis artėjo, o skambučio vis nesulaukėm. Nutarėm pasiskambinti paklausti. Likau labai nustebusi ir nusivilusi kai sužinojau, kad mūsų sąrašuose kaip ir nebėra ir vietų šiai kelionei nebeliko. Negana to, likome kaip ir kalti, kad jiems vis nepriminėm apie savo kelionę. Galiausiai buvo pasiūlyta ši kelionė kitu laiku ir brangesnė.
Keliavau su Orange style agentūra tris kartus: į Paryžių, Monaką ir Dubajų. Kiekviena kelionė buvo puikiai organizuota ir labai patiko, todėl nustebau, perskaičius šiuos komentarus. Pirmiausia norėčiau pastebėti, kad visus mane dominusius klausimus išsiaiškinau prieš kelionę, todėl žinojau, ko tikėtis. Prieš tai nuskambėję skundai dėl viešbučio Šardžoje man visai nesuprantami: pamačius viešbučio kambarį, kuriame gyvensime, buvau maloniai nustebinta, jis atrodė prabangiai, buvo erdvus ir didelis, kondicionavimo sistema veikė puikiai, pusryčiai labai skanūs, maisto pasirinkimas įvairus, ant viešbučio stogo įrengtas baseinas, personalas nepaprastai paslaugus. Viešbučio lokacija taip pat tiko: šalia didelis prekybos centras (kur kainos žymiai mažesnės nei Dubajaus prekybos centruose), maitinimo įstaigos, kur galima suvalgyti skanių ir sočių kebabų bei paragauti kitų vietinių patiekalų. Važiuojant su taksi į Dubajų žinoma, kad kainuotų papildomai, tačiau taksi paslaugų nereikėjo, nes mus visur vežiojo agentūros autobusas. Kelionės gidas Darius draugiškas, malonus ir paslaugus, davė daug patarimų, kad neapsigautume, pirkdami lauktuves arba kaip apsisaugoti nuo įkyrių pardavėjų. Labai patiko įspūdinga ekskursija džipais dykumos smėlynais į beduinų kaimelį, jos metu teko patirti daug ekstremalių pojūčių, visi galėjome pasimėgauti skania vakariene ir žavingų šokėjų pasirodymais. Taigi galiu tik padėkoti šiai kelionių agentūrai ir tikrai lauksiu jų naujų pasiūlymų.
Dar apie "nemokamą" dienos išvyką į Gardiną. Perkant kelionę į Dubajų, kaip teigė agentūra "Orange Style", priklauso nemokama išvyka į Gardiną. Pasirinkus kelionės datą, paaiškėjo, kad:
Bevizis leidimas į Baltarusiją - 5 € (privalomas visiems);
Sveikatos draudimas nuo1, 5 € /asm. (privalomas visiems);
Pietūs iš nacionalinių baltarusių patiekalų 5 €/asm.
Ekskursija Gardine su vietiniu gidu- 5 €/asm.
„Savaitgalio priedas“ - 5 Eur/asm. (jeigu į kelionė vyksta šeštadienį)
(Kopijuota iš jų puslapio)
Taigi, "nemokama" kelionė kainavo 21, 50 EUR. Beje, tokia kaina ir rinkoje. Klausimas - kiek ilgai bus kvailinami naivūs agentūros klientai? Oranžinis tikrai negeras stilius...
Patariu laikytis atokiau nuo Oranžinio stiliaus - tai klientų išdūrinėjimo agentūra. Pirma, pirkau kelionę į Dubajų su pusryčiais ir vakariene (prezentacijos metu minėta ir parašyta sutartyje). Kai sumokėjau avansą, paaiškėjo, kad įvyko "klaida", ir priklauso tik pusryčiai... Į skambučius neatsako, siunčia vieni pas kitus ir laiškų neatrašo. Asmuo, pardavęs kelionę, mįslingai dingo.
Antra, prieš išvykimą (kai pervedėme likusią sumą) gavome viešbučio adresą, kuris yra Šardžoje, ne Dubajuje.
Trečia, atvežė ne į tą viešbutį, kurį nurodė, o į prastesnį ir blogoje vietoje.
Taigi, Kelionė į Dubajų virto kelione į Šardžą (papildomai kainavo ir taksi iki Dubajaus, ne tik vakarienės), o bloga viešbučio lokacija sukėlė dar papildomų išlaidų už taksi iki paplūdimio ir priemoką už kambarį paskutinę viešnagės dieną.
Kelionės vadovas (tikrai mielas žmogelis) apie nieką nebuvo informuotas ir kratėsi bet kokios atsakomybės už pardavimus.
Orange Style - nepatikima kompanija, visai nesirūpinanti klientais.
Visiems siūlau kuo toliau nuo tokių kelionių organizatorių! Nuo spalio 12d., kai parašiau atsiliepimą, jokios žinios. Yra normaliai dirbančių kelionių organizatorių ir niekam nesiūlau prasidėti su tokiom kaip UAB Orange style.
NEPATIMA !!! Telefonu buvau pakviesta į kelionių pristatymą. Telefonu buvo žadama dovanų lietsargis ir pakabukas, ir malonus bendravimas prie vyno taurės. Tačiau atvykus vietoj vyno taurės buvo pasiūlyta vandens stiklinė. Vedančioji Daiva informacija skaitė kaip mokinukė iš popieriaus lapų ir kompiuterio. O dovanų davė tik pakabuką. Lietsargio negavau. Tai kaip tokiai įmonei galima patikėti savo keliones jei nuo pat pradžių MELAS ir APGAULĖ. Kas gali garantuot kad kelionės metu gausiu viską ką agentūra žada jeigu jau per pristatymą nesilaiko pažadų.: (
Laba diena, ar įmonės vadovai žino apie savo darbuotojų neprofesionalumą, neatsakingą požiūrį į darbą Penktadienį (10-5) paskambinau (atsiliepdami Jūsų darbuotojai neprisistato, nežinai su kuo kalbi, ar Jūsų ''kultūringos'' įmonės rodiklis- ispėjimas apie įrašomą pokalbį?) ir pasitikslinau dėl kelionės į Veneciją 10-27-10-30. Man garantavo kad viskas gerai. Suderinau atostogas, užsisakiau aut. stovėjimo aikštelę ir t.t. Antradienį (10-9) gaunu žinutę, kad man būs grąžinti pinigai, nes kelionė neįvyks. Kaip Jūs tai vertinate? Antrą dieną Jūsų darbuotojai neatsako į mano skambužius. Prašau kompensuoti man moralinę žalą- sugadintos atostogos, papildomos išlaidos. Laukiu Jūsų atsakymo.
Valyte 2018-02-19 17:25:05
Nuostabi kelione i Monaka, Kanus, Nica... Puiki, draugiska grupe. Darius, gidas.Daug informacijos suzinojom. Aciu jam uz geruma ir geranoriskuma. Uz taisyklinga tarti ir malonu balso tembra. Ir uz vaises! Rekomenduoju visiems!
Didžiausia padėka organizatoriams. Labai puiki kelionė į Monaką, Nicą, .... Viskas visur buvo sklandžiai. Gidas tiesiog šaunuolis.
PATIKO KELIONĖ Į MONAKĄ, SAN REMĄ, KANUS, NICĄ, ČERVO, GENOVĄ, BERGAMO 2018 vasario 6-10 dienomis. AČIŪ.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-01100 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%