Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Optometrijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Optometrijos centras

Atsiliepimai apie Optometrijos centras, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Optometrijos centras, UAB

Sveiki. Apsilankome optometrijos centre 2021.05.10 Vilniuje Outllete. Didele ACIU konsultantei Ievai. Super aptarnavimas ir konsultacija !!!! ACIU !!!!!!!!!
2021-02-17 Apsilankiau optometrijos centre Klaipėdos „Akropolyje“. Likau maloniai nustebinta konsultantės Loretos aptarnavimu. Suteikė informaciją apie rėmeliams ir lęšiams taikomas nuolaidas, preliminariai apskaičiavo akinių kainą. Taip pat be galo džiaugiuosi optometrininku Tomu. Ne tik patikrino regėjimą, bet ir išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Labai kantrus ir puikiai išmanantis savo darbą specialistas. Išėjau patenkinta maloniu bendravimu. Ačiū!
2021-02-04 10:51:39 IP 28ma3b1a
Dalė 2021-02-04 10:03:56
Esu visiškai nusivylusi šia įmone ir niekam nerekomenduoju.Į pretenziją neatsakė net tris mėnesius. Pasityčiojimas iš eilinio kliento.
Laba diena, Dale,

Labai apgailestaujame, kad teko susidurti su nemalonumais. Prašome pateikite platesnę informaciją apie situaciją el. paštu: info@optometrijoscentras.lt ir galėsime plačiau išanalizuoti jūsų skundą.

esu maloniai nustebinta Optometrijos centro. Per karantiną sulūžus seniems akiniams, naujus internetu užsisakiau A. Kriščiukaičio g. 14, Kaune. Užsakymas buvo atliktas greičiau nei per tris dienas. Atsiųsti akiniai idealiai tiko. Puikus Optometrijos centro darbas: greita, pigu ir kokybiška. Dar kartą labai dėkoju Jums.
2021-01-21 13:11:20 IP 28ma3b1a
Jovita St 2021-01-20 20:06:05
Įvertinimas...0

Šiandieną lankiausi optimetrijos centre H. Manto g., Klaipėdoje. Visiškas nusivylimas!

1. Nei labas nei viso gero. Nu ok...ne tokie ir ponai.
2. Buvau su uošviene, aišku grindys tragiškos, moteriškė paslydo. Ačiū D. sėkmingas kritimas. Iš konsultantės nei mirktelėjimo! Net mažiausio klausimėlio ar viskas gerai!!!! Rimtai?!

Išėjome, viso gero neišgirdau! Nusipirkome akinius optika Vizija...tiesiog perėjome į kitą gatvės pusę. Daugiau nei kojos!
Laba diena, p. Jovita,

Labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, padalinio darbuotojams pastabas dėl situacijos pateikėme
Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome Jūsų.
Įvertinimas...0

1. Nei labas nei viso gero. Nu ok...ne tokie ir ponai.

Likau maloniai nustebintas e optometrijos aptarnavimu. Atlikus uzsakyma, jis buvo ivykdytas greiciau nei per para. Beto prie uzsakymo buvo pridetos saldzios dovaneles. Labai rekomenduoju.
Po beveik dvejų metų sutrūko akinių rėmelis, atidaviau į garantinį. Be kalbų pakeitė nauju. Šaunu. Vilnius, Ozas.
Nusipirkau “FILA” saulės akinius už 109€, kuriuos nešiojau keletą savaičių. Prižiūriu savo daiktus kruopščiai ir šie akiniai buvo ne išimtis, tačiau vieną dieną valant juos akinių servetėle pradėjo trintis apsauginis sluoksnis. Tai man davė įtarimą, kad akiniai yra nekokybiški, lyg būtų užpurkšti vietoj specialių apsaugojančių priemonių kurias normalūs akiniai turi. Nedelsiant grąžinau akinius ir parašiau skundą - akiniai buvo išsiųsti ekspertizei. Po 10 dienų gavau skambutį ir man pasakė, kad akiniai mechaniškai pažeisti, ekspertams jų stiklai nesitrina ir jie nieko negali dėl to padaryti. Man tai nuskambėjo kaip visiškas absurdas, nes esu įsitikinęs, kad akinių niekada nepažeidžiau ir jų stiklai trinasi valant akinių servetėle. Nerekomenduoju pirkti akinių jų centre ar pasitikėti “nuostabia” garantija.

Taip pat noriu pabrėžti jog buvo daryta akinių rėmeliu korekcija, tačiau jie išliko šiek tiek kreivi. Apie tai žinoma paminėjau skunde, tačiau “ekspertai” nieko apie tai nepaminėjo, o konsultantė teigė, kad jos akimis jie tiesūs. Beviltiška pagalba iš jūsų puses.
Ričardas Kairaitis
2020-08-21 20:50:32 IP 28mbvoll
Ričardas Kairaitis 2020-08-21 16:00:42
Man buvo nepaprastai malonu po apsilankymo šiame Optometrijos centre, Panoramoje, Vilniuje. Užsisakiau vienus akinius, tada dar kitus. SULŪŽUSIĄ AKINIŲ AUSELĘ PAKEITĖ NEMOKAMAI, O PIRMĄ KARTĄ MANO MAŽO VAIKO TŲ PAČIŲ AKINIŲ AUSELĘ IRGI SUREMONTAVO NEMOKAMAI! Taip pat labai patiko kruopštus ir profesionalus patikrinimas regėjimo kai dar rinkausi akinius. Rekomenduoju šį Optomentrijos centrą Panoramos prekybiniame centre Vilniuje!
Norėjau pasakyti, kad mano mažas vaikas "paturėjo" tuos akinius savo rankelėse... :-)
Ričardas Kairaitis
2020-08-21 16:00:42 IP 28mbvoll
Galiu pasakyti-nepatiko, o dėjau daug vilčių. Apsilankiau Klaipėdoje salone, rinkausi saulės akinius - viskas buvo super. Vilniuje, nusprendžiau Panoramoje pasitikrinti akis - nepatiko. Visų pirma-vizitas vėlavo be jokių atsiprašymų ir perspėjimų, visu antra - nebuvau informuota, kad reikės apsauginės kaukės. Trečia - buvo parašyta el. laiške, kad plės vyzdžius, tai pasirūpinti grįžimu namo, kas buvo klaidinga info, nes sako, kad niekad to nedaro. Gaila 19eur, nerekomenduoju.
Visada čia pirkdavau akinius. Yra labai gerų akcijų. Prieš 3 metus atradau ir į metus pakeisdvau 2-3 akinius. Konsultantės malonios. Bet nesenai, atvykus į tą pačia optiką megoje. Aptarnavimas buvo tragiškas. Priėjo sunertom rankom ir vos ne tai, kad ko norit. Klausiau apie akcijas, kurios būdavo ankščiau, tai jokios informacijos negavom. Viską nuneigė ir daugiau nieko nepasiūlė, nors buvom pasiruošę užsakyti akinius šioje optikoje. Manau, visas šitas buvo vien dėl to, kad mano draugas buvo nusiskutęs galvą, nors buvo apsirengęs tvarkingai, su marškiniais, tvarkingom kelnėm. Pasijutom labai nepatogiai, nes kaip tik pati jam ir rekomendavau. Daugiau, bent jau megoje negrįšiu į šią optiką.
UAB "Optometrijos centras" 2020-07-10 16:48:40
Laba diena, p. Agne,

labai apgailestaujame, kad atsakymas telefonu Jums pasirodė neaiškus. Prie vienų iš Jūsų pasirinktų akinių yra nurodyta, kad pristatymas gali užtrukti iki 5 d.d. Užsakymo būseną galite sekti savo paskyroje. Kadangi elektroninių užklausų kiekis yra didelis - iš karto nurodome, kiek laiko gali užtrukti atsakymas. Jeigu turite skubių klausimų - maloniai prašome susisiekti telefonu ir iš anksto atsiprašome, jei tenka palaukti kol linija yra užimta. Labai tikimės, kad tai nesukėlė Jums papildomų rūpesčių.
Kai užsisakinėjau buvo parašyta 2-3 darbo dienos, skaityti moku ir puikiai mačiau, kas buvo parašyta. Dar kelis kartus pasitikrinau, nes gavimas akinių man buvo labai svarbus. Taip, šiuo metu pasižiūrėjus pristatymas yra pratęstas, bet kai užsisakinėjau buvo kitaip ir vadovaujuosi ta informacija, kuri buvo atliekant užsakymą.
2020-07-10 16:48:40 IP 2i584h9a
Agnė 2020-07-10 10:40:07
Pirmą ir paskutinį kartą užsisakinėjau akinius iš šios elektroninės parduotuvės. Užsakinėjant akinius buvo parašyta, kad siunta pristatoma per 2-3 darbo dienas, bet po 3 darbo dienų siunta dar nėra gauta. Skambinant pasiklausti, kada bus siunta, reikėjo pralaukti kol kažkas dar atsilieps, atsiliepus taip ir negavau pakankamai tikslaus atsakymo, atsakyta buvo tai arba tą, arba tą dieną, nors jau turėčiau būti gavus akinius. Laišką parašius, gautas automatinis atsakymas, kad bus atrašyta per 2-4 dienas. Jau pasigailėjau, kad kažką užsisakiau iš šios parduotuvės.
Laba diena, p. Agne,

2020-06-22 11:31:10 IP 2i584h9a
Karolina 2020-06-22 11:22:22
Ačiū už įdėtas pastangas, bet deja, negaliu su jumis sutikti. Patikra tuo metu buvo atlikta 2020 m. vasario gale (klausimyne nebuvo klausimo, kada konkrečiai atlikta patikra). Bet kurios kitos lęšių rūšys problemų nekelia. Esmė yra ta, kad to konkretaus modelio, kurį įsigijau, lęšių dioptrijos skiriasi nuo visų kitų (tai jūs nurodėte ir atsakydami į mano prašymą) ir tai reikia nurodyti savo svetainėje prie jų, kad klientai prieš įsigydami įvertintų, kad reikia pirkti stipresnius. Teisybės dėlei galiu pasakyti, kad bendru atveju aptarnavimas jūsų bendrovėje yra malonus ir orientuotas į klientą.
p. Karolina,

labai dėkojame Jums už išreikštą nuomonę. Labai apgailestaujame, kad neaiškiai pateikėme Jums atsakymą. Į tai būtinai atkreipsime dėmesį konsultuodami klientus ateityje.

UAB "Optometrijos centras" 2020-06-19 10:42:45
p. Karolina,

labai gaila, kad pateikėte tokią nuomonę, kadangi į Jūsų situaciją įdėjome be galo daug pastangų ir geranoriškai pakeitėme kontaktinius lęšius į kitus. Kadangi pagal Jūsų užpildytą klausimyną nurodėte, kad akių patikrą atlikote labai seniai (kai rekomenduojama profilaktines patikras atlikti bent kas 24 mėn.), o atlikta ekspertizė parodė, kad naujai įsigyti lęšiai yra kokybiški, poreikį stipresnių kontaktinių lęšių - pateikėme kaip vieną iš galimų prielaidų, kodėl skundėtės diskomfortu. Yra ir kitų prielaidų apie kurias Jus informavome. Kontaktiniams lęšiams, kaip ir akiniams yra išrašomas gydytojo receptas. Dėl kontaktinių lęšių parinkimo, taip pat reikėtų konsultuotis su gydytoju, kadangi tai yra labai individualu.
Labai apgailestaujame, kad ši informacija Jums pasirodė nesuprantama. Norint išvengti panašių situacijų ateityje, rekomenduojame registruotis akių patikrai ir pasikonsultuoti dėl kontaktinių lęšių parinkimo.
2020-06-19 10:42:45 IP 2i584h9a
Karolina 2020-06-17 09:11:04
Nusivyliau šia bendrove. Pirkau kontaktinius lęšius. Puslapyje niekur nebuvo informacijos, kad tų kontaktinių lęšių dioptrijos neatitinka įprastų dioptrijų. Pasirodo, reikia pirkti stipresnius. Be to, jie man teigė, kad tuos lęšius man turėjo paskirti gydytojas. Tokios informacijos prie prekės taip pat nebuvo nurodyta. Nešioju lęšius 15 metų. Panašių problemų nėra buvę. Iš šešių pirktų lęšių pakeitė 2. Bent pakoreguokit duomenis svetainėje, kad kiti klientai neapsigautų.
p. Karolina,

Noriu pagirti parduotuve esančia Klaipėdoje! Puiki konsultantė kuri ne tik su suaugusiais moka bendrauti, bet ir su mažamečiais, puikios garantines sąlygos :) Ačiū, visiem rekomenduosiu akinius pirkti čia.
2019-12-03 15:30:04 IP 2i250ehe
Ieva 2019-11-29 20:34:33
Klientų aptarnavimo specialistai nesugeba atsakyti į laiškus per kelias savaites. Norint gauti atsakymą, reikia pačiam paskambinti. Ir galiausiai paklausia, ar mums parašyti atsakymą paštu. Kur buvote tas 2 savaites?
Laba diena, p. Ieva,

labai apgailestaujame jei nepavyko gauti Jūsų užklausos. Taip galėjo nutikti dėl Jūsų el. pašto vardo.
Esant skubiems klausimams, maloniai prašome kreiptis nurodytais telefono numeriais.

Optometrijos centras, UAB
2019-11-20 22:05:05 IP 2i2401e1
Jusrina 2019-11-14 17:45:21
Pirmakart užsisakiau internetu iš optometrijos centro, iš kart susimokėjau. Užsakant rašė kad pristatymas i namus (lietuvoje) trunka iki 3d.d. praėjo 8 dienos (6d.d.) vis dar nepristatyta, prie užsakymo būsena:laukiantis, į el. paštą neatsako, į skambučius neatsako.... tikrai nerekomenduoju jei jų toka požiūris į klientus....
labai apgailestaujame, kad teko susidurti su tokia situacija. Pristatymo laikas yra nurodytas prie kontaktinių lęšių ir dar atskirai prie tam tikrų dioptrijų. Labai atsiprašome, kad nepavyko atsakyti Jums iš karto. Į laiškus visuomet stengiamės atsakyti kaip įmanoma skubiau. Būtume dėkingi, jei nurodytumėte savo užsakymo numerį el. paštu: info@e-optometrija.lt

Optometrijos centras
Tikrinome vaikui akis oze rugsejo 3 d.Viskas su gydytoja gerai. Susimokėjome 30 Eur už patikrą. Atstumas pažymoje buvo nurodytas skirtingas, tad paprašiau recepto akiniam. Toks jausmas, kad nusikaltimą darau. Tai darbuotoja tiesiog ant lapelio išvedė vidurkį ir padavė. Likau apšalusi, moki už paslaugą pilnai ir va taip...Plavavom akinius Fielmane pirkti, bet vaikas sau nerado ten tinkamų, kitą kart svarstymų apie Fielmaną net nebus
Pirkau akinius salone Kaune, su viskuo sumokėjau ~900 eu po kurio laiko dėl mano kaltės nulūžo viena kojelė, problema nebuvo didelė, akinių meistras sutaisė už 10 eu. Liūdniausia tai jog salone įtikinėjo jog taisyti neapsimoka, nelaikys, reikia naujų ir net neapžiūrėjo akinių, kas sukėlė įtarimą. Nerekomenduoju, nesuinteresuoti dirbti klientui.
Optometrijos centras 2019-05-23 16:11:10
Laba diena, Julija,
Labai apgailestaujame, kad teko susidurti su nepatogumais. Prašome Jūsų susisiekti su mumis ir plačiau paaiškinti situaciją el. paštu: info@optometrija.lt. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, nes tai suteikia galimybę mums tobulėti.
Optometrijos centras
Aš rašiau laiška dėl to paties užsakymo, bet man niekas neatsiliepe.
2019-05-23 16:11:10 IP 66gk9i9u
Julija 2019-05-11 18:16:03
Buvau nemaloniai nustebinta gavusi 6 vienodus kontaktinius lešius be dežutės. Mano perkami "Air Optix" lešiai buna supakuoti mažoje kartoninėje dežutėje kaip tik po 6 vnt. Bet kažkodėl gavau visus šešis palaidus, nors yra visiškai identiski, tos pačios dioptrijos ir bazinė kreivė... Visgi daug patogiau yra turėti smulkius daiktus supakuotus i maža dėžute. Šiandien visa diena ju ieškojau, bet taip ir nesuradau. Teko skubiai pirkti pavieni kontaktini leši. Ko gero reikės naujai užsakyti visą komplekta. Taip 36 eurai liko prarasti : (
Laba diena, Julija,
2019-05-23 16:02:50 IP 66gk9i9u
MILKA 2019-05-16 22:53:42
2019.05.16 OZE dirbo labai nemalonios konsultantes.. Prieidavo ir maloniai sypsojosi toms kurie sau issirinko brangius akinius. As issirinkau akcijinius su viskas iskaiciuota, ir pasake kad cia tik remelis ir reikia uzisisakynet atskirai stikliukus. Net nepaaiskino nieko...
Laba diena, Milka, Atsiprašome už šią Jums nemalonią patirtį. Prašome Jūsų susisiekti su mumis el.paštu: info@optometrija.lt, kad galėtume plačiau išanalizuoti situaciją ir imtis veiksmų, kad toks darbuotojų elgesys nepasikartotų.
Dainius 2019-04-20 10:54:51
Gamino man akinių lęšius akiniams. Įtikino kad stikliniai, nes tokių ir norėjau, bet kokybė kraupi. Braižosi lęšiai dar stipriau nei plastikiniai. Bandžiau atnešti į saloną ir paklausiau kame problema, atsakė "kas tipo jums nepatinka, męs galim duoti sertifikatą ir čia jūs patys subraižėte". Aš turėjau akinius ir sriklinius ir plastikinius ir žinau kaip braižosi plastikiniai ir kaip stikliniai. Taigi kokybė baisi, kaina už tokią kokybę nežmoniška, ir niekam nerokemduoju turėti reikalų su šia "šaraškina kontora".
Nueikite į optika ir meskite akinius ant žemės. Jei suduš, tai įdėjo stiklą ir jus esate neteisus, jei neduš - įdėjo plastika - jus teisus
Tevai pirko akinius siauliuose fielman ir esam nepatenkiti, nes nepritaiko nuolaidos kur priklause ir dar reikalauja papildomu pinigu sumoketi. Nors kai eme cekius is kitos fielman mum viska paaiskino, bet nuvaziavo tevai i siaulius toki suda sumale kad nuolaidos nepritaike ir dar liepe damoketi pinigu. Nors viskas buvo iskaiciuota kai emem cekius. Mulkina zmones kaip gali ypac senesnius zmones.
Laisves al 57 dariau progresinius akinius.Noriu pasakyti, kad esu nepatenkinta.Akiniu remeli kelis kartus taisė ir nieko nepataisė.Jaučiu ilgiau panešiojus vienos akies skaudėjima.Kainos kosminės, o akiniai brokuoti.Daugiau ten neisiu.
Apsilankiau šioje optikoje prieš savaitę. Norejau daugiau sužinoti apie stiklų kokybę, rūšį ir dangas - atsakymai buvo labai nekonkretūs, neprofesionalūs. Man susidarė įspūdis, kad pardavimų konsultantės yra nekompetetingos, nes neturi patirties šioje srityje. Parodžius profesionalaus gydytoje receptą (-4, 75 dioptri.) pamčius kaip skaičiuoja akinių kainą, prieš tai nužvelgus, kaip klientas atrodo, pasirodė labai nekompetetingai ir nepatikimai.
Druskininkuose prie mažosios maximos ir šalia esančios vaistinės Camelia optikos centras trys jaunutės darbuotojos nesugeba atreguliuoti mano akinių. Man jie krenta nuo nosies. Tik dar labiau iškraipė ! Tai yra baisu ! Neteko tokio aptarnavimo matyti.Aiškiai matosi, kad ne toj sferoj dirba ! Aš buvau antrad. T.y 11 d. Pagarbiai
Noriu palikti nusiskundimą apie aptarnavimą, kurio nesulaukiau net. Dirba trys darbuotojos, tarpusavy pletkina, žmonių pilna, prieit ir padėt nesugeba. Labai apmaudu, kad tokioj vietoj, tokios nekompetentingos darbuotojos dirba.
Vieta: PC Mega.
Laikas: 2018.10.25 18-19val.
2018-08-23 Mega parduotuvė - tokio blogo aptarnavimo dar neteko sutikti. Tiksliau gavome "nulinį" aptarnavimą iš salone dirbusių 2 darbuotojų. Visuose kituose salonuose sutikome malonų ir profesionalų aptarnavimą. Buvome pasiruošę išleisti bet kokio dydžio pinigus dėl savo mergaitės. Siūlau stipriai pasitempti aptarnavimo srityje! Sėkmės!

Norėčiau palikti atsiliepimą apie jūsų skyrių, kuris yra Outlet Parke lakūnų g. Likau labai labai patenkinta! Šeštadienį, t.y. 04.21d. buvau labai maloniai pakonsultuota, viskas išaiškinta nuo A-Z, o užrezervavus vietą akių patikrinimui ir atvykus į jį 04.23d.taip pat likau sužavėta, kaip kruopščiai buvo parinkti man reikalingi lęšiai rėmeliams, viskas paaiškinta bei idealiai parekomenduoti kontaktiniai lęšiai. Aptarnavimas, kokybė ir super greitas akinių pagaminimas už idealią kainą. Grįšiu ne kartą ir kitiems rekomenduosiu, ačiū !
Dėkoju šeimos vardu Jūsų įmonės Klaipėdos filialo darbuotojai Eslandai, kuri savo kompetencija, žiniomis, humanišku požiūriu į klientą, šiltu ir maloniu aptarnavimu jau daug metų pastoviai suteikia pagalbą akių problemų turintiems šeimos nariams. Savo išlavintu skoniu nuoširdžiai padėjo pasirinkti ir priderinti prie veido bruožų stilingus akinukus, kurie pastoviai puošia tris mūsų šeimos narius. Taipogi idealiai parinko akinių stiklus, kurių dėka komfortabiliai jaučiamės ir viską matome kaip būtume su sveikomis akimis. Jūsų įmonės darbuotoja Eslanda savo nuoširdžią šilumą suteikia į centrą atėjusiems žmonėms. Todėl mūsų šeima džiaugiasi turėdama pastovią įmonę, į kurią bet kada galime sugrįžti ir sulaukti profesionalios darbuotojos Eslandos pagalbos. Ačiū Jums.
Apsilankymas Megos optometrijos centre paliko tikrai puikų įspūdį. Kolektyvas puikus. Mus aptarnavo ponia Vida. Esame begalo dėkingi jai už praktiškus patarimus, profesionalumą, malonų bendravimą, bei gerą 'skonį'. Ačiū. Apsilankysime ne kartą.
Klaipedos salone, labai nemaloniai bendrauja telefonu, pasijauti lyg butum kaltas kelis kartus paskambines, truputeli sovietmeciu kvepia. Suprantu kad klientai kartais uzduoda ir kvailus klausimus, manau vis tiek pardavejos neturetu kalbeti tokiu tonu : (
Laisvės alėjoje 110 esančios merginos ypatingai malonios, jokių nusiskundimų. Prekės taip pat kokybiškos, visada patarimų sulaukiu. Naudojuosi jau 4 metus šio centro paslaugomis ir planuoju toliau naudotis
Kamilė
Vilniaus Panorama. Labai nejauku, kuomet prie kasos apsiperki ir šneki su viena pardavėja, o dar 2 papildomos pardavėjos prie kasos žiūri bei klausosi, ką užsisakai. Patarimas: galima rasti ir įdomesnės veiklos :)

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. Medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: nugaros masažas viso kūno masažas osteopatinis gydomasis masažas...

Dalis naštos nukristų nuo smulkiųjų pečių
Dalis naštos nukristų nuo smulkiųjų pečių 06-17 23:10
Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIM), sekdama Estijos pavyzdžiu, siūlo naujovę – smulkiojo verslininko sąskaitą. Įdiegus šį modelį, individualia veikla užsiimantiems asmenims ir mažiausioms...
"Flying Spur" – kaip patobulinti tai, kas tobula
"Flying Spur" – kaip patobulinti tai, kas tobula 06-17 22:59
Atnaujintas "Flying Spur" modelis tapo dar geresnis. Nuo šiol 2022 metų modelio standartinėje įrangoje gausu naujų saugumo ir patogumo sprendimų. Taip pat iš naujo pažvelgta į medžio apdailas bei...
HELSO virstančios "SLO Lithuania" vadovas: tampame nepriklausomo kapitalo įmone su tarptautine patirtimi 06-17 22:52
Retas galėtų pasigirti, kad iki 18-ojo gimtadienio yra apkeliavęs Žemės rutulį. O du kartus? Elektrotechnikos ekspertai "SLO Lithuania" gali pasigirti, kad per įmonės gyvavimą jos darbuotojai...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

JPMorgan 156,27 +0,70%
Citigroup 71,46 -3,20%