Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Optometrijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Optometrijos centras

Atsiliepimai apie Optometrijos centras, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Optometrijos centras, UAB

2019.05.16 OZE dirbo labai nemalonios konsultantes.. Prieidavo ir maloniai sypsojosi toms kurie sau issirinko brangius akinius. As issirinkau akcijinius su viskas iskaiciuota, ir pasake kad cia tik remelis ir reikia uzisisakynet atskirai stikliukus. Net nepaaiskino nieko...
Buvau nemaloniai nustebinta gavusi 6 vienodus kontaktinius lešius be dežutės. Mano perkami "Air Optix" lešiai buna supakuoti mažoje kartoninėje dežutėje kaip tik po 6 vnt. Bet kažkodėl gavau visus šešis palaidus, nors yra visiškai identiski, tos pačios dioptrijos ir bazinė kreivė... Visgi daug patogiau yra turėti smulkius daiktus supakuotus i maža dėžute. Šiandien visa diena ju ieškojau, bet taip ir nesuradau. Teko skubiai pirkti pavieni kontaktini leši. Ko gero reikės naujai užsakyti visą komplekta. Taip 36 eurai liko prarasti : (
Dainius 2019-04-20 10:54:51
Gamino man akinių lęšius akiniams. Įtikino kad stikliniai, nes tokių ir norėjau, bet kokybė kraupi. Braižosi lęšiai dar stipriau nei plastikiniai. Bandžiau atnešti į saloną ir paklausiau kame problema, atsakė "kas tipo jums nepatinka, męs galim duoti sertifikatą ir čia jūs patys subraižėte". Aš turėjau akinius ir sriklinius ir plastikinius ir žinau kaip braižosi plastikiniai ir kaip stikliniai. Taigi kokybė baisi, kaina už tokią kokybę nežmoniška, ir niekam nerokemduoju turėti reikalų su šia "šaraškina kontora".
Nueikite į optika ir meskite akinius ant žemės. Jei suduš, tai įdėjo stiklą ir jus esate neteisus, jei neduš - įdėjo plastika - jus teisus
Tevai pirko akinius siauliuose fielman ir esam nepatenkiti, nes nepritaiko nuolaidos kur priklause ir dar reikalauja papildomu pinigu sumoketi. Nors kai eme cekius is kitos fielman mum viska paaiskino, bet nuvaziavo tevai i siaulius toki suda sumale kad nuolaidos nepritaike ir dar liepe damoketi pinigu. Nors viskas buvo iskaiciuota kai emem cekius. Mulkina zmones kaip gali ypac senesnius zmones.
Laisves al 57 dariau progresinius akinius.Noriu pasakyti, kad esu nepatenkinta.Akiniu remeli kelis kartus taisė ir nieko nepataisė.Jaučiu ilgiau panešiojus vienos akies skaudėjima.Kainos kosminės, o akiniai brokuoti.Daugiau ten neisiu.
Apsilankiau šioje optikoje prieš savaitę. Norejau daugiau sužinoti apie stiklų kokybę, rūšį ir dangas - atsakymai buvo labai nekonkretūs, neprofesionalūs. Man susidarė įspūdis, kad pardavimų konsultantės yra nekompetetingos, nes neturi patirties šioje srityje. Parodžius profesionalaus gydytoje receptą (-4, 75 dioptri.) pamčius kaip skaičiuoja akinių kainą, prieš tai nužvelgus, kaip klientas atrodo, pasirodė labai nekompetetingai ir nepatikimai.
Druskininkuose prie mažosios maximos ir šalia esančios vaistinės Camelia optikos centras trys jaunutės darbuotojos nesugeba atreguliuoti mano akinių. Man jie krenta nuo nosies. Tik dar labiau iškraipė ! Tai yra baisu ! Neteko tokio aptarnavimo matyti.Aiškiai matosi, kad ne toj sferoj dirba ! Aš buvau antrad. T.y 11 d. Pagarbiai
Noriu palikti nusiskundimą apie aptarnavimą, kurio nesulaukiau net. Dirba trys darbuotojos, tarpusavy pletkina, žmonių pilna, prieit ir padėt nesugeba. Labai apmaudu, kad tokioj vietoj, tokios nekompetentingos darbuotojos dirba.
Vieta: PC Mega.
Laikas: 2018.10.25 18-19val.
2018-08-23 Mega parduotuvė - tokio blogo aptarnavimo dar neteko sutikti. Tiksliau gavome "nulinį" aptarnavimą iš salone dirbusių 2 darbuotojų. Visuose kituose salonuose sutikome malonų ir profesionalų aptarnavimą. Buvome pasiruošę išleisti bet kokio dydžio pinigus dėl savo mergaitės. Siūlau stipriai pasitempti aptarnavimo srityje! Sėkmės!

Norėčiau palikti atsiliepimą apie jūsų skyrių, kuris yra Outlet Parke lakūnų g. Likau labai labai patenkinta! Šeštadienį, t.y. 04.21d. buvau labai maloniai pakonsultuota, viskas išaiškinta nuo A-Z, o užrezervavus vietą akių patikrinimui ir atvykus į jį 04.23d.taip pat likau sužavėta, kaip kruopščiai buvo parinkti man reikalingi lęšiai rėmeliams, viskas paaiškinta bei idealiai parekomenduoti kontaktiniai lęšiai. Aptarnavimas, kokybė ir super greitas akinių pagaminimas už idealią kainą. Grįšiu ne kartą ir kitiems rekomenduosiu, ačiū !
Dėkoju šeimos vardu Jūsų įmonės Klaipėdos filialo darbuotojai Eslandai, kuri savo kompetencija, žiniomis, humanišku požiūriu į klientą, šiltu ir maloniu aptarnavimu jau daug metų pastoviai suteikia pagalbą akių problemų turintiems šeimos nariams. Savo išlavintu skoniu nuoširdžiai padėjo pasirinkti ir priderinti prie veido bruožų stilingus akinukus, kurie pastoviai puošia tris mūsų šeimos narius. Taipogi idealiai parinko akinių stiklus, kurių dėka komfortabiliai jaučiamės ir viską matome kaip būtume su sveikomis akimis. Jūsų įmonės darbuotoja Eslanda savo nuoširdžią šilumą suteikia į centrą atėjusiems žmonėms. Todėl mūsų šeima džiaugiasi turėdama pastovią įmonę, į kurią bet kada galime sugrįžti ir sulaukti profesionalios darbuotojos Eslandos pagalbos. Ačiū Jums.
Apsilankymas Megos optometrijos centre paliko tikrai puikų įspūdį. Kolektyvas puikus. Mus aptarnavo ponia Vida. Esame begalo dėkingi jai už praktiškus patarimus, profesionalumą, malonų bendravimą, bei gerą 'skonį'. Ačiū. Apsilankysime ne kartą.
Klaipedos salone, labai nemaloniai bendrauja telefonu, pasijauti lyg butum kaltas kelis kartus paskambines, truputeli sovietmeciu kvepia. Suprantu kad klientai kartais uzduoda ir kvailus klausimus, manau vis tiek pardavejos neturetu kalbeti tokiu tonu : (
Laisvės alėjoje 110 esančios merginos ypatingai malonios, jokių nusiskundimų. Prekės taip pat kokybiškos, visada patarimų sulaukiu. Naudojuosi jau 4 metus šio centro paslaugomis ir planuoju toliau naudotis
Kamilė
Vilniaus Panorama. Labai nejauku, kuomet prie kasos apsiperki ir šneki su viena pardavėja, o dar 2 papildomos pardavėjos prie kasos žiūri bei klausosi, ką užsisakai. Patarimas: galima rasti ir įdomesnės veiklos :)

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%