Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Optio, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Optio

Atsiliepimai apie Optio, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Optio, UAB

Teko pirkti akinius, Cup prekibos centre Vilniuje, su pasirinkimu buvo beda, nes nezinojau kokie geriau tinka prie mano smulkaus veido, darbas atliktas akiniu ferai. Bet isirinkti buvo sunku, pardavejos paklausus, nelabai orientuojasi kur kokie akiniai, pasimatavau apie 15 vnt. Tiko keletas, bet jie buvo vyrishki, bet ten neparasyta, o pardaveje net nepasake. Buvou optikoj Gerosios Vilties. Tai skyrtumas did. Ten neisiulo kad tik parduoti, ne tik patare, bet ir pasako kas ne taip, gal tuos geriau. Kita karta tikrai eisiu ten. Ir visiem siulisiu. Pardaveja gal ir komunikabili, bet ne duonos atejau pirkti. Neatsimenu vardo na ir nesakiciau, tesiok jei nezinote kas jums tinka, reik ieskot tinkamu pardaveju, o ne siap sau....!
Teko pirkti akinius, su pasirinkimu buvo beda, nes nezinojau kokie geriau tinka prie mano smulkaus veido, darbas atliktas akiniu ferai. Bet isirinkti buvo sunku, pardavejos paklausus, nelabai orientuojasi kur kokie akiniai, pasimatavau apie 15 vnt. Tiko keletas, bet jie buvo vyrishki, bet ten neparasyta, o pardaveje net nepasake. Buvou optikoj Gerosios Vilties. Tai skyrtumas did. Ten neisiulo kad tik parduoti, ne tik patare, bet ir pasako kas ne taip, gal tuos geriau. Kita karta tikrai eisiu ten. Ir visiem siulisiu. Pardaveja gal ir komunikabili, bet ne duonos atejau pirkti. Neatsimenu vardo na ir nesakiciau, tesiok jei nezinote kas jums tinka, reik ieskot tinkamu pardaveju, o ne siap sau....!
Labai nusivyliau darbuotoju aptarnavimų. Kalbu apie optikos saloną OPTIO kedrų g. Vilniuje. RIMI parduotuvėje. Apie profesionalumą nekalbėsiu nes taip ir neteko apsilankyti pas gydytoją. Registravau vaiką regos patikrinimui. Derinau laiką darbe ir vaiko mokykloje, kad pavyktu sutartą dieną nuvykti. Tuomet dieną prieš registraciją man paskambino iš klinikos ir informavo, kad sutartą dieną daktaro nebus. Viską suprantu pasitaiko. Telefonu paderinom kitą laiką. Vėl iš naujo reikėjo derinti savo darbo grafiką ir vaiko mokykloje. Atvykom sutartą dieną. O ten vėl mūsų laukė staigmeną, pasirodo tą dieną gydytojo vėl nėra ir mano vaiko regos patikrinti vėl niekas negali. Pone pakeltu tonu tik pradėjo aiškinti, kad vaiku iki 18 metu jie tikrinti be daktaro negali. Tiesiog žmogiškai net neatsiprašė, o dar pasijutau, kad pati kalta, kad atvažiavau ir dar vaiką atvežiau. Labai buvo skaudu už vaiką, kad teko grusti per visą miestą tokiu blogu oru ir veltui.
Pramones maxima salone, Kaune uzsakinejau dvejus akinius.Tik atsiemus pradejo kristi po viena lesi is kiekvieno remelio.Zinoma uzdelsiau su kreipimusi, bet dar turejo galioti garantija.Nuvykus parduotuves vadove pradejo ieskoti priezasciu ir viska suverte klientui, sulankstyti remeliai, todel ir krenta.Garantija negalioja.Kreipiausi i kitos imones salona, kur paaiskino kad siuo atveju lesiai buvo pjaunami pagal viena sablona, todel ir krenta.Salonas turejo prisiimti atsakomybe.Kitur sutvarke be problemu uz ka labai dekingas.
Nerekomenduociau Optio.
Lina 2020-02-19 20:00:20
Sveiki, pirkau internetu akių lešius, ir per siuntėjo klaidą jie buvo pristatyti visai kitu adresu nei nurodyta. lešiai turėjo buti pristatyti i Mindaugo g. 11 maximoje esanty Optio saloną. Noriu pastebėti, kad salone dėl tokios situacijos darbuotoja buvo ne itin maloni ir profesionali, bet paskambino ir paprasė kad atsiustų nurodytu adresu užsakyme. Ačiū jai.
Bet norėčiau arkreipti dėmesy, kad kartu dirbusi mergina, mokine, vos tik išgirsusi kad ivyko klaida tuojau pat atsiprašė. O kai siuntinio sugryžau atsiimti po dviejų dienų, velgi buvo labai maloni, atsiprašė, ir maišelyje radau net maža dovanėlę. Noriu labai pagirti šia merginą, už nuoširdumą, ir profesionalumą ir palinkėti didžiausios sekmės mėgstamam darbe ir gyvenime. Ačiū. 2020 -02-19
Laba diena, Lina
mums labai malonu, kad situacija buvo išspręsta bei įvykęs nesklandumas nesukėlė Jums papildomų problemų.
Taip pat ačiū už gražius žodžius mūsų kolegei.
UAB "Vision Express"
2019-12-31 15:15:24 IP 2lnl96sf
Kristina 2019-12-22 16:57:19
Uzsisakême vaikui akinius viename iš Optio salonų Panevėžio RYO prekybos centre. Jau užsisakant prasidėjo nesusipratimai, mums buvo pasakyta, kad akiniai bus padaryti per 3 dienas, bet kai pradėjome matuotis rėmelius, paaiškėjo, kad reikės laukti 2 savaites, mažiausiai 10 dienų.Kai atvykome pasiimti akinių, paaiškėjo, kad sūnus prastai mato su jais, receptas buvo išrašytas 2017 metais pardavėja, manau, turėjo atkreipti dėmesį, kad recepto galiojimo laikas pasibaigęs ir neuzsakineti akinių be galiojančio recepto.Taigi, prekė mums visai netinka.Pardavejos paklausiau kaip galima išspręsti problemą, ji šaltai atsakė, kad niekaip, nors prekė ir netinkama turiu vistiek ją pasiimti, pinigų niekas man ne grąžins. Aš atsisakiau paimti akinius.Pardavėja sunkiai bendraujanti liepė skambinti direktorei, bet prisiskambinti nepavyksta, nekelia ragelio, net vienu metu buvo išjungtas salono telefonas.Parašiau laišką duotais el.pasto adresais, gal pagaliau sulauksiu nors kokio dėmesio...
P. Kristina, mūsų žiniomis su Jumis optikos direktorė susisiekė ir šiuo metu yra laukiama Jūsų vizito.
Buvome siandien Optio salone CUP parduotuveje Vilniuje, nupirkome akinukus dukrytei, kai issirinkome remelius, nudziugino, kad kad uzsakymui priklauso 50 Eur nuolaida. Tad nupirkom patikusius akinukus plius draudimas metams uz 59 Eur. Personalas malonus, kainos super. Virsijo lukescius, grizom namo labai patenkinti pvykusiu pirkiniu.
UAB "Vision Express"
2019-08-29 15:54:21 IP 2lnl96sf
Alicija 2019-08-23 10:47:01
Labai nemandagus aptarnavimas telefonu Kalvariju Optikoje. Paskambinau uzduoti kelis klausimus, be visisko noro atsake skubiai, paskui pasake, kad turi daug zmoniu ir pirma padejo rageli. Uzsirasiau i kita optika.
Dėkojame už grįžtamąjį ryšį bei nuoširdžiai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Mums taip pat labai nemalonu dėl susiklosčiusios situacijos. Sieksime užtikrinti, kad ateityje panašūs atvejai nepasikartotų
Labai nusivylėme akių patikra, kuri truko 3-4min, o sumokėjome 20eur. Pasakė draugei, kad reikia lašintis dirbtines ašaras (tokia diagnoze ir pats, neturėdamas medicinio išsilavinimo buvau padaręs). Kadangi buvau lojalus klientas pirkdamas kontaktinius lęšius draugei rekomendavau butent pas jus apsilankyti dėl akių patikros. Na netekot dabar dviejų klientų.
Nusipirkau akinius VCUP Optio Vilniuje 2017.10. Pati netyčia nulenkiau rėmelio koją, kuri liko sulinkus. Nunešiau į Optio pasikonsultuoti ar įmanoma sutaisyti (būčiau taisiusi savo lėšomis). Pardavėja klausė ar neturiu akinių draudimo (nesu apie tokį girdėjusi) ir išgirdusi, kad ne, pasiūlė pati palankstyti akinių koją sakydama "bet turbūt sulaužysiu". Pardavėja elgėsi nemandagiai, kai paklausiau ar yra meistrai, pas kuriuos galėčiau kreiptis tai atsakė "galit eiti, bet jie jums tą patį pasakys". Akivaizdžiai akcentavo, kad akinių rėmeliai nepataisomi. Nunešiau pati pas meistrus kitus ir pataisyta buvo per minutę. Nerekomenduoju pirkti akinius iš Optio, personalas orientuotas į pardavimą ir visiškai neapmokytas bendrauti su klientais, kurie jau yra nusipirkę prekę.
Lankiausi OptiO Mindaugo g., ten dirba puikios pardavėjos ir nuostabi gydytoja :)
Nusiunciau savo cv i Optio optika Vilniuje savanoriu ir man atrase vadybininke ar vadove, kad as parasiau teksta su klaidom. :D O as perzvelgiau jos teksta jinai pati pripylusi klaidu. Tai tiesiog juokinga kai pati nemoka rasyti, o rasineja tokias nesamones. Turbut as ten net ir neiciau i darbo pokalbi.
Taip pat labai nusivyliau aptarnavimo kokybe, Vilniuje, Kalvarijų 98. Pirkau akinius sūnui, pardavėja-konsultantė įpiršo "labai" gerus, madingus ir tvirtus rėmelius, garantija 6mėn. kai po 3mėn nusilupo dažai nuo "labai gerų" rėmelių, nunešiau atgal. Ta pati super pardavėja išaiškino, kad gal futbolą žaidėm, gal šiaip iš neturėjimo ką veikti ir nukrapštėm, nors, ten ta apdaila jau pati, baigia netik nusilupti, bet ir visai iškristi, pradėjo nukreipinėti kalbą į šoną, bandė prisikabinti prie stiklų, kad jau subraižėm, nors paskiau pripažino, kad stiklai idealios būklės. Vienu žodžiu mes neišmanėliai, o jie pardavinėja tik kokybiškas prekes ir čia ne garantinis įvikis.
Liūdna už tokį požiūrį.
Optio Optika Palangoje- pavyzdys kaip reikia dirbti siandien.Profesionalu, auksciausio lygio konsultacija, taktiska ir nuosirdu.Nusipelno padekos ir pagyrimu
Labai nusivylėm aptarnavimo kokybe, lankėmės salone, Vilniuje, Žirmūnų Rimi. Uždavėm keletą paprastų klausimų, bet pasijutom, kad mes neišmanėliai, jei mums dar tokie klausimai kyla. Apsisukom su vyru ir išėjom, akinius užsisakėm kitoj optikoj.

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...

Į Lietuvą atplaukė dujų krovinys iš centrinės Afrikos
Į Lietuvą atplaukė dujų krovinys iš centrinės Afrikos 12-04 14:42
Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SkGD) terminalą šeštadienį atplaukė pirmasis dujų krovinys iš Pusiaujo Gvinėjos.
V. Blinkevičiūtė neįžvelgia galimo S. Skvernelio kuriamos partijos pavojaus LSDP 12-04 13:13
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė sako, jog neįžvelgia galimo naujai kuriamos Sauliaus Skvernelio partijos pavojaus socialdemokratams.
Kriptovaliutų rinkoje – didžiulis išsipardavimas
Kriptovaliutų rinkoje – didžiulis išsipardavimas 12-04 12:26
Kritpovaliutų kainos šeštadienį nudardėjo žemyn – bitkoinas nuo lapkričio piko atpigo bene trečdaliu, kriptovaliutų rinka per parą neteko 15% kapitalizacijos.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%