Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Optikos Pasaulis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Optikos Pasaulis

Atsiliepimai apie Optikos Pasaulis, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Optikos Pasaulis, UAB

Mazeikiai Optikos pasaulis esantis eifelyje pries 9 menesius pririnko man akinius kuriu istikruju man ju net nereikejo kaip siandien teigia specialistai.
Ir maza to turedami parinkti tik -0, 25 pagamino -1, 25
Ir teigia jog daktares tarp pusavyje nesusikalbejusios ir per klaida uzrase ir pagamino per stiprius akinius. Visa ta laika nesiodamas akinius skambinau ir skundziausi as kad jie man blogina o ne gerina matomuma ir man vistiek liepe nesioti tuos akinius.
Sakydamos -jog akys turi priprasti.
As dirbdamas vairuotoju su galvos skausmais ir akiu taipat nesilioviau nesioti ju visus 9men. Kol pameginau pasitikrinti akis ir daktare padariusi isvadas jog man isviso nereiktu akiniu. Gryzes vel i Mazeikius i ta pacia vieta man teigia jog dabar isviso man yra blogai tipo su akimis ir reikia laukti kol praeis uzdegimas desines akies ir tada vel darys akinius. Ka daryti tokioje situacijoje
Noriu pasiskusti sia firma ir jos darbuotojais, hyper maxima, Kaunas. Vakar su dukra atvykusios pasiteirauti del kompensuojamu akiniu ir ju padarymo laiko, darbuotoja net tik kad nemandagiai ir grubiai kalbejo, bet net nesiteike suteikti reikiamos informacijos, man neigaluma turinciam zmogui. Aciu labai Filmann darbuotoja, kurios ne tik maloniai bendravo, bet dare viska, kad man butu kuo patogiau ir geriau, nors akiniai ir kompensuojami is dalies, bet ar reikia uz tai su klientu bendrauti siurksciau?
Matau daug prastų atsiliepimų. Nežinau, kaip kitose vietose, tačiau PC Molas Optikos Pasaulyje dirba nuostabios moterys. Esu pastovi klientė. Nuvykau nusipirkti lęšių, ir paprašiau juos įsidėti vietoje. Specialistės itin mandagios ir draugiškos, paruošė man vietą ir dar pagyrė kaip gražiai atrodo, nes tai buvo spalvoti lęšiai. Atsisveikinome. Tačiau pajutau, jog vienas lęšis itin dirgina akį, tai kartojosi net įdėjus į kitą akį. Grįžus į parduotuvę jį patikrino, sulašino lašiukų, ir net neradus broko man jį pakeitė nauju. Viskas vyko labai profesionaliai, dirbančios moterys itin mandagios ir suteikė puikią pagalbą. Tikrai aukščiausio lygio aptarnavimas. Labai tikiuosi, jog Optikos Pasaulis vertina šias specialistes. Tik geriausi atsiliepimai!
Man labai keistai pasirode tai, jog perkant akinius dukrai negalejau panaudoti nuolaidu korteles.Nes ji skirta tik man????!!!!!!!O kaip seima???Pvz 4 ar 11 metu vaikams perkant.Na jau... Buvo pasakyta kad akinius gi ne sau perkuosi :D Na, kai dukra gaus alga nusipirks pati...Fantastika...
Labai nuvyle optikos pasaulio paslaugu kokybe Siauliuose PC Tilze.
Man ten nustate astigmatizma! Ir norejo isiulyti brangius lesius, bet pasakius kad pradejo svaigti galva staiga nusprende kad nauju lesiu nereikia.
Labai issigandau, ir zinoma dar eisiu tikrintis del astigmatizmo. Bet iki siol nera nei vienas okulistas man jo nustates, nors pas lb daug lankiausi del nistagmo.
Keista kad is niekur atsirado astigmatizmas.
Lb jau rimta diagnoze.
Nuramino tai kad pasirodo mano vyrui sioje optikoje irgi buvo nustate astigmatizma pries kelis metus. Pasitikrinus pas gydytoja to nerado.
Beje keista kad regejimad tikrinamas prie paprasto apsvietimo, lempa atsispindejo ekrane.
O nustacius kad regejimas pasilpes vistik neisrase stipresniu lesiu
Jei issigando mano akiu bukles galejo perspeti kad nera spwcialiste ir negali tikrinti man regejimo!!! :-)
Giedrė 2018-04-18 16:09:29
Nuvylė specialistų teikiamų paslaugų kokybė. Konsultavausi dėl kontaktinių lęšių pritaikymo. Kaip palaugų vartotoja negavau jokios naudos, vertės. Parinko tą patį stiprumą kaip ir senųjų lęšių ir įsiūlė savo pagrindinių tiekėjų, partnerių produktą, visiškai neįvertinus tokio faktoriaus, kad skirtingų gamintojų lęšių stiprumai gali būti nevienodi. Taigi naujieji lęšiai gerokai per silpni, o sumokėti 16 EUR tik už sugaištą laiką. Na dar "nemokamai" gauta nuolaidų kortelė.
Laba diena, norėčiau pamatyti Jūsų turimą informaciją ir duomenys, kad kontaktinių lęšių stiprumas, nurodytas gamintojo, neatitinka fakto. Kaip su Jumis susiekti?
Labai nusivylem Klaipėdos Banginyje esančių salonų pirkome akinius už nemaža kaina po kelių mėnesių išlindo gamyklinis brokas nunešus atgal ir paprašius sutvarkyti pareiškė jog patis sulauzete ir nieko mes netvarkysime nors tai akivaizdūs brokas tad važiuosiu rytoj kalbėtis su direktorė. O pasiūlyta kaina už tvarkymą buvo virš ribų 59eur ar tai normalu?
Labai nusivyliau Plyngėjė Telšių gt. esančioje optikoje. Gydytojai dar nepatikrinus regejimo pardaveje jau pasakė tokiu akiniu lešių reikes kurių kaina 189eurai už vnt. Prieš užeinant pas gydytoja pirma užejo pardavėja ir pasakė kokiu reikia lešių. Paprašius pigesnių pasakė, kad galima už119euru už vienrta bet kokybė daug prastesne. Tai pasakius kad nuvažiuosiu i klaipėda pilnai išsitirt akis tai man ištyrė ir taip pat priskyrė kokius pat progresinius lešiukus už kuriuos sumokėjau 79eurui už vieneta. Tai susidariau kokia nuomone, kad gražei daromas "biznis"
Man laukiant eilės pas gydytoja atėjo moteris pasikeist akiniu lešiuku pardavėja iškart pasakė, kad reikia nauju akiniu nes dedant lešiukis i senus rėmelius juos sugadins. Tai kaip nesugadina nauju remeliu nes lešiukus i juos taip pat reikia idėt.
Niekam nerekomenduoju šios optikos ir pati daugiau nebekelsiu ten kojos.
Šeškinės g. 32 darbuotojams trūksta elementariausių bendravimo kultūros/klientų aptarnavimo įgūdžių. Dėl nemandagių, įžūlių pardavėjų kalbų vengsiu Optikos Pasaulio. Rimta įstaiga turėtų gerbti savo klientus. Alternatyvų/konkurencijos daug. Nerekomenduoju.
Nusivylusi pirkėja
2017-06-14 21:08:25 IP 88.216.10.28
Labai musivyliau aptarnavimu, kokybe, kainomis. Pirkau Trussardi akinių rėmelius, sumokėjau daug, deja, negaliu akinių nešioti. Akinių rėmelių kojelės buvo kreivai atlenktos, padėjus ant stalo viena kojelė lietė stalą, kita viršuje kabėjo. Per visą garantinį laiką 5kartus bandžiau grąžinti, kad kojelės būtų ištiesintos, bet ištiesinti nesugebėjo. Buvo tirta dėl gamyklinio broko, aišku, broko nerado, juk neverta pripažinti, kad prekė nekokybiška. Nerekomenduoju pirkti.
Sveiki, taip akių ir nepasitikrinau pas juos pagal jų tą labai jau išreklamuota akcija "*Regėjimas tikrinamas autorefraktometru. Negalioja medicininėms konsultacijoms (pvz., vyzdžių plėtimui ir kt.). Pageidautina išankstinė registracija.
Jei neperki akiniu jie pasirodo patikrina tik ar tavo akiniai geri ir viskas o tik jei perki akinius tik tada jau kažka daugiau tikrina ir tik tada kažkoki tai recepta rašo fiksuoja.
Šiaip tai visose optikose jei akinius perki patikrina akis nemokamai tad nematau čia jokios akcijos.
Nežinau bet paskutiniais metais labai nusivyliai šia optika nors klientas joje jau busiu kažkur virš dešimt metu.
Jie išmandrėjo matyt dėl to kad labai išsiplėtė jų tinklas ir klientų jau per akis, na rotacija niekam nepakenks labai nebloga ir Fielmano optika kiek teko su jais susidurti niekada neteko nusivilti.
Rekomenduoju moletuose maxima xx esancioje optikos pasaulio salona, tiek tikrinti akis tiek pirkti akinius. Darbuotojos fantastikai malonios ir malonu spresti akiu problemas siame salone atvaziavus net is Vilniaus.

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%