Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę M. Kukuraičio įmonė Optika ir rega

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę M. Kukuraičio įmonė "Optika ir rega"

Atsiliepimai apie M. Kukuraičio įmonė "Optika ir rega"

Melga
Parašyk savo nuomonę apie M. Kukuraičio įmonė "Optika ir rega"

Jei norite patekti i 1990 laikus arba “s*******o kontora” siulau apsilankyti siame centre. Negana to, jog vaiko akiu apziuros laukeme 2 menesius, tai dar ir atvykus suzinojome, kad siuntimas is seimos daktares kadangi yra elektroninis jiems netinka (registruojantis telefonu buvo pasakyta kitaip). Kai yra investuojami milijonai i sveikatos sistemas, ju modernizavima, stai atsiranda klinika, kurios darbuotojai nesugeba net kompiuterio isijugti. Esu labai nemaloniai nustebinta ir niekados daugiau nekelsiu kojos i sia “kontora”.
Na mes tai labai laimingi esame, kad lankomės šioje optikoje jau ištisa karta. Aš dar vaikas būdamas pradėjau nešioti akinius ir man labai gerai parinkdavo dar Antakalnio optikoje. Šiuo metu jau savo vaikus vedu į Gynėjų gatvėje esančią Regą, tai visa šeima ateiname ir mus jau konsultantės iš tolo atpažįsta - ateiname kaip pas draugus :)
Panasi situacija nutiko ir mums Kaune, Laisves.al. salone. Niekada nebuvau susidurus su optikos salonu, tai is daugumos, pasirinkau si. Uzregistravau vaika pas gydytoja ir prie to pacio uzsisakyt akinukus.Atejus i salona ir po gydytojos apziuros, konsultante (Lina) pasake, kad cia jai uz patarnavima 20 euru, o cekucio taip pat nedave. Akinuku remelius siule kuo brangesnius ir ikyriai pirso savo nuomone. Kadangi nelabai ismanau ka apie akinius, nes nesu turejus, tai pasitikejau ja.Atsiimti akinukus atejau viena, nes vaikas sirgo, konsultante aiskino, kad jei kas bus negerai, tai atneskit ir meistras bet kada pataisys.
Aisku akiniai vaikui buvo laisvoki, tai po savaites sustariau vizitui pas meistra. Vaziuojant i salona, pries pusvalandi, pranese, kad meistras negali, nors su kita konsultante derinau laika vizitui, kada meistras galetu, sake viskas tinka.Visdelto kai atvaziavom i salona, ruskanas konsultantes veidas pasake, kad meistro nera. Tai taip ir sakau, kad reikia pranest anksciau, nes atsiprasiau is darbo ir buvau jau pakeliui.Tai pasirodo konsultante pati viska moka, nezinau ar gerai ar ne, taciau po jos taisymo akinuku remeliai pasidare laisvesni. Tai jei konsultantes'' viska moka'', tai kam tada pas meistra registruotis vizitui???
Siaip nusivyliau sito salono konsultantes aptarnavimo kulturos stoka, kitos konsultantes nezinau, nes teko susidurt tik su Lina.
Daugiau nesikreipsiu i sita salona!
Grybo g.salone pirkom 2 pora akinuku vaikui 4, 5 metu.Pasitikejome pardaveja del formos ir dydzio kaina mums nerupeje.Atsiimdami akinius matesi kad ryskiai spaudzia vaikui zandykauli.Paprasiau atlaisvint tai pardaveja su prekaistais tarsi taip turi but, o jus neismanot nieko.Po ilgo pokalbio visgi sutiko akinukus atlaisvint.Siandiena pasiemem akinukus, uzdejus vaikui iskart matesi kad spaudzia zandikauli.Pardaveja nusijuoke ir sako taip turi but.Labai nemalonu buvo kaip punigus paimt uz akinius tai kasa atidaro is galo be cekiuko pinigelius paeme o kaip prasoma tinkamo dydzio remeli vaikui parinkt tai atsisako ir juokiasi.Tai dabar prasau atsakykit ar kreiptis man i reikiamas instancijas ar vis delto mano vaikas gaus tinkamo didzio remelius?

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. Medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: nugaros masažas viso kūno masažas osteopatinis gydomasis masažas...

S. Cichanauskajos atstovė: atsakymas į ultimatumą – atšaukta Lukašenkos palaikymo akcija 10-24 20:41
Geriausias Minsko atsakymas į iškeltą "liaudies ultimatumą" iš prezidento posto atsistatydinti Aliaksandrui Lukašenkai yra jo atšauktas sekmadienį turėjęs vykti palaikymo mitingas, sako...
EP siekia įpareigoti įmones tikrinti, ar jų prekės neprisideda prie miškų naikinimo 10-24 17:58
Europos Parlamentas (EP) ketvirtadienį pritarė teisėkūros iniciatyvai dėl to, kad ES rinkai nebūtų teikiami su pasauliniu miškų ir kitų ekosistemų naikinimu susiję gaminiai.
Kabule susisprogdinus mirtininkui žuvo mažiausiai 13 žmonių
Kabule susisprogdinus mirtininkui žuvo mažiausiai 13 žmonių 10-24 17:33
Kabule šeštadienį mažiausiai 13 žmonių žuvo ir dar 20 nukentėjo šalia vieno švietimo centro susisprogdinus mirtininkui, pranešė afganų Vidaus reikalų ministerija. Tarp žuvusiųjų yra ir vaikų...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%