Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OPPA agentūra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OPPA agentūra

Atsiliepimai apie OPPA agentūra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie OPPA agentūra, UAB

atsiliepimas blogas-Susitarimas nieko nereiskia- negerbia kitų žmonių laiko - nerekomenduoju nerimta agentűra pridedu kontaktus 865779142 agente jurgita
Agentė Jolanta S. dirba neatsakingai, rengia namo apžiūrą, o atvykus sako, kad kiti jau seniai (3 sav.) tvarkosi dokumentus ir reikia laukti, ar susitvarkys, nors namas nerezervuotas. Tokie neatsakingi darbuotojai tik gaišina laiką ir gadina įmonės vardą. Nesinaudočiau daugiau tokios įmonės, o juo labiau Jolantos S. paslaugomis, nes apie sandorį sužinosite tik pamatę, kad "skelbimas nebegalioja". Būkite budrūs!
Ačiū uz sandori!
o sažininguma jums mano aukščiausias ivertinimo balas!
Pasibaisejimas sia agentura norejom pirkti sklypa tai paskambinus "agentei" (jei taip galima pavadinti ja) jokios info nesuteikia visa info tik kiek aru sklypas ir viskas, daugiau ale nieko nezino net dokumentu atsiusti nesugeba normaliu. Tipo duok bapkes imk ta lauka o poto pats ziurek kas ten galima kas ne.
+37065760399 Agentas, atsiliepė, nors tel.nr moters, tai nežinau jo vardo, bet dar tokio arogantiško Pakalnio nesu turėjusi. Paskambinus, užduodu klausimų, o jis sako koks skirtumas? Ir išvis sako, jūs jaunesnė? Kaip tai susija? Kas aš kiek man metų? Jeigu skambinu, vadinasi domina butas. Tikrai reiktų bent mokymų kaip bendrauti su klientais
Blogiausias klientų aptarnavimas gyvenime. Su tarpininku, kurio telefono numeris +37065784944, buvome susitarę pažiūrėti butą Vilniuje. Susitarėme konkretų laiką ir vietą. Atvykus į susitartą vietą, sutartu laiku, ne tik nepavyko tarpininkui prisiskambinti, bet aplamai, negavome jokio atsakymo apie planuotą susitikimą vėliau. Tai jeigu jau išnuomavote butą ar nespėjate atvykti į objektą laiku, gal praneškite žmonėms, su kuriais esate susitarę, kokia yra situacija? Sugaišome savo laiką ir likome labai nusivylę įmone.
Ne dažnai palieku atsiliepimus, tačiau po šio susitikimo su p. Laura Juškaitė negaliu nepasidalinti. Mokame agentūrai tokius pinigus už paslaugas, norime gauti ir atitinkamą aptarnavimą. Susisiekiau su Laura dėl buto apžiūros. Atvykau į vietą, skambinu Laurai ji nesugeba nei paaiškinti kaip iki laiptinės ateiti. Nes ne va čia ne jos butas. Aš suprantu, kad ne tavo butas, bet čia tavo darbas žinoti viską kas yra įmanoma ir suteikti klientui informaciją. Susitinku su Laura, apžiūrau butą, ką paklausi tą negausi, atsakymas vienintelis: "juk čia ne mano butas, aš tik tarpininkė, perduosiu šeimininkei". Galų gale buvo, paprašyta išeiti, nes ne va ji neturi laiko ir laukia kiti žmonės. Bet kokiu atveju, butas man patinka, Laura sako, susiskambiname 30 min bėgyje. Aš tą ir padarau, atsiliepus Laura sako, kad perskambins. Tačiau skambučio nesulaukiu, skelbimas išimtas.
Įmonė atstovaujanti darbuota t.y Laura Juškaitė nėra kompetentinga atlikti šio darbo funkcijos. Aš juk moku pinigus, norėtusi atitinkamo aptarnavimo.
Atsiliepimas ne tik klientui kuris renkasi agentūra ar brokerį, tačiau įmonės vadovui, kad įvertintų savo darbuotojų kompetencija atlikti darbą.
Dar viena NT agentūra, kuriai žodinis susitarimas nieko nereiškia.
UAB OPPA agentūra 2018-12-05 18:40:08
Gerb. Nijole, dėkoju už jūsų komentarą! 1) Jūs turėjote galimybę apžiūrėti butą ir turėjot viską pati matyti apžiūros metu. 2) Nuomos sutartį pasirašinėjote su savininku ir tuo metu galėjote visko išsiklausinėti savininko. 3) Brokeris neatsako už nuomojamo buto švarą ir būklę. Brokeris remiasi informacija gauta iš savininko. Jeigu savininkas informavo brokerį, kad butas nuomojamas pirmą kartą, brokeris šita informacija pasitiki. 4) Gediminas Venskevičius dirba agentūroje jau ne vienerius metus ir gauname tik gerus atsiliepimus. Agentūros direktorė.
Labai dėkoju už atsakymą. 1) Jeigu gaunate tik gerus atsiliepimus, kodėl toks žemas įmonės reitingas? 2) Už ką tada aš mokėjau brokeriui, jei jis nepatikrinęs informacijos ją ištransliavo? Nuomos paieškos paslaugos jis man neatliko, radau butą internete. Tai kokia paskirtis tada yra brokerio ir už ką jam mokame pinigėlius?
Esu bagalo dėkinga agentui Pauliui Steponavičiui už pastangas surasti butą. Tai profesionalus, tvarkingas, pareigingas, taktiškas ir dėmesingas detalėms darbuotojas. Jo dėka butas buvo surastas vos per 3 dienas. Esu labai patenkinta, nes buvo atsižvelgta į visus mano prašymus ir stengtasi kuo greičiau surasti butą. Smagu kai galima tokių žmonių dėka susirasti tinkamą butą be didelių rūpesčių. Sėkmės darbuose.
2018-12-05 18:55:38 IP 2mmceocd
Paulius 2018-06-01 18:38:57
Sudarė nerūpestingų brokerių įvaizdį, Silvestras net nesivargino pranešti apie jau išnuomotą butą ir sugebėjau susisiekti su juo tik jau ten atvykus. Sugaišome savo darbo laiką veltui
Gerb. Pauliau, noriu jus informuoti, kad nuomojant butą galioja taisyklė, kas pirmas apžiūri objektą ir jei jam tinka, tas ir išsinuomoja.
2018-12-05 18:52:09 IP 2mmceocd
Gytė 2018-06-30 17:45:56
Šios agentūros brokerė Jolanta Stepnova dalyvavo parduodant butą su klaidingu inventorizacijos planu, neatitinkančiu realybės, apie apgaulę žinodama... Gaila, kad matininkai taip pat paperkami.
Gerb. Gyte, inventorizacijos planas atitiko realybę, nes jį padarė Registrų centro matininkas, kurį užsisakė pati savininkė. Norėčiau jus informuoti, kad šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas dėl jūsų šmeižto.
2018-12-05 18:40:08 IP 2mmceocd
Nijolė 2017-10-13 19:05:41
Labai likau nusivylusi šios įmonės paslaugomis.. Nuomavausi butą per agentą - Gediminas Venskevičius. Per skubėjimą, ne viską patikrinau, o šio agento buvau informuota, jog visiškai naujas butas - dar nė karto nenuomotas. Butą apžiūrinėjau vakare, užolaidos buvo užtrauktos. Kai sumokėjau rankpinigius ir gavau buto raktus - pamačiau, kad langai purvini - žiūrėti pro juos buvo neįmanoma, sofa-lova sulūžusi, dušo kabina visa apkalkėjusi ir surūdijusi, dušas įskilęs - vanduo bėgo per šlangelę, kanalizacija užsikimšusi... ilgiau pagyenusi pradėjau gauti įvairiausius laiškus buto adresu - buvusių nuomininkų, tai kaip supratau buvo jų gal net 5. Taigi siūlau nesinaudoti šio agento paslaugomis, kadangi sumoki jam 400eur, o jis tau net tiesos nesugeba pasakyti apie butą. Labai gaila įmonės, kad tokius darbuotojus samdo, kurie apgaudinėja žmones.
Pagal internete patalpintą nekilnojamojo turto skelbimą, paskambinus atsiliepė brokeris Vaidas Galkauskas. Sutarėme laiką kada bus galima apžiūrėti norimą objektą. Likus valandai iki susitikimo, norėjome pasiskambinti ir pasiderinti tikslesnes apžiūros detales, tačiau nei tada, nei po valandos brokeris telefono nekėlė. Pagal skelbime esančią informaciją nutarėme nuvykti prie objekto ir pažiūrėti kaip jis atrodo iš išorės, o gal nusišypsojus sėkmei rasime šeimininkus namie. Nuvykus į vietą, duris atidarė jau vyras, kuris paaiškino, kad objektas jau parduotas ir nieko apie susitikimą nežino. Likomo apstulbę, visų pirma dėl to, kad brokeris nesivargino pasidomėti ar parduodamas turtas dar nėra parduotas, antra, brokeris visiškai negerbia klientų ir jų laiko, nesugeba net informuoti, kad negalės atvykti, nei atsiprašyti dėl tokio savo poelgio. Pasirodė labai neatsakingas žmogus.
Buvo susitarta apžiūrėti buto nuomai sutartu laiku su agentu Pauliumi Steponavičium, tačiau atvažiavus sutartu laiku jo ne buvo, o paskambinus jam jis pasiule susitikti vėliau buto apžiūrai. Paulius nesugebejo isanksto informuoti, del pakeisto laiko, buvo nemandagus kliento atžvilgiu, nesugebejo ištarti paprasto žodžio Atsiprasau.... Paulius sugaisino mūsų brangu laiką. Jis savo darba dirba ne kompetentingai. Niekam ne rekomenduotume Paulio Steponavičiaus kaip agento paslaugu.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvivo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%