Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OPPA agentūra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OPPA agentūra

Atsiliepimai apie OPPA agentūra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie OPPA agentūra, UAB

UAB OPPA agentūra 2018-12-05 18:40:08
Gerb. Nijole, dėkoju už jūsų komentarą! 1) Jūs turėjote galimybę apžiūrėti butą ir turėjot viską pati matyti apžiūros metu. 2) Nuomos sutartį pasirašinėjote su savininku ir tuo metu galėjote visko išsiklausinėti savininko. 3) Brokeris neatsako už nuomojamo buto švarą ir būklę. Brokeris remiasi informacija gauta iš savininko. Jeigu savininkas informavo brokerį, kad butas nuomojamas pirmą kartą, brokeris šita informacija pasitiki. 4) Gediminas Venskevičius dirba agentūroje jau ne vienerius metus ir gauname tik gerus atsiliepimus. Agentūros direktorė.
Labai dėkoju už atsakymą. 1) Jeigu gaunate tik gerus atsiliepimus, kodėl toks žemas įmonės reitingas? 2) Už ką tada aš mokėjau brokeriui, jei jis nepatikrinęs informacijos ją ištransliavo? Nuomos paieškos paslaugos jis man neatliko, radau butą internete. Tai kokia paskirtis tada yra brokerio ir už ką jam mokame pinigėlius?
Esu bagalo dėkinga agentui Pauliui Steponavičiui už pastangas surasti butą. Tai profesionalus, tvarkingas, pareigingas, taktiškas ir dėmesingas detalėms darbuotojas. Jo dėka butas buvo surastas vos per 3 dienas. Esu labai patenkinta, nes buvo atsižvelgta į visus mano prašymus ir stengtasi kuo greičiau surasti butą. Smagu kai galima tokių žmonių dėka susirasti tinkamą butą be didelių rūpesčių. Sėkmės darbuose.
2018-12-05 18:55:38 IP 93.93.61.5
Paulius 2018-06-01 18:38:57
Sudarė nerūpestingų brokerių įvaizdį, Silvestras net nesivargino pranešti apie jau išnuomotą butą ir sugebėjau susisiekti su juo tik jau ten atvykus. Sugaišome savo darbo laiką veltui
Gerb. Pauliau, noriu jus informuoti, kad nuomojant butą galioja taisyklė, kas pirmas apžiūri objektą ir jei jam tinka, tas ir išsinuomoja.
2018-12-05 18:52:09 IP 93.93.61.5
Gytė 2018-06-30 17:45:56
Šios agentūros brokerė Jolanta Stepnova dalyvavo parduodant butą su klaidingu inventorizacijos planu, neatitinkančiu realybės, apie apgaulę žinodama... Gaila, kad matininkai taip pat paperkami.
Gerb. Gyte, inventorizacijos planas atitiko realybę, nes jį padarė Registrų centro matininkas, kurį užsisakė pati savininkė. Norėčiau jus informuoti, kad šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas dėl jūsų šmeižto.
2018-12-05 18:40:08 IP 93.93.61.5
Nijolė 2017-10-13 19:05:41
Labai likau nusivylusi šios įmonės paslaugomis.. Nuomavausi butą per agentą - Gediminas Venskevičius. Per skubėjimą, ne viską patikrinau, o šio agento buvau informuota, jog visiškai naujas butas - dar nė karto nenuomotas. Butą apžiūrinėjau vakare, užolaidos buvo užtrauktos. Kai sumokėjau rankpinigius ir gavau buto raktus - pamačiau, kad langai purvini - žiūrėti pro juos buvo neįmanoma, sofa-lova sulūžusi, dušo kabina visa apkalkėjusi ir surūdijusi, dušas įskilęs - vanduo bėgo per šlangelę, kanalizacija užsikimšusi... ilgiau pagyenusi pradėjau gauti įvairiausius laiškus buto adresu - buvusių nuomininkų, tai kaip supratau buvo jų gal net 5. Taigi siūlau nesinaudoti šio agento paslaugomis, kadangi sumoki jam 400eur, o jis tau net tiesos nesugeba pasakyti apie butą. Labai gaila įmonės, kad tokius darbuotojus samdo, kurie apgaudinėja žmones.
Pagal internete patalpintą nekilnojamojo turto skelbimą, paskambinus atsiliepė brokeris Vaidas Galkauskas. Sutarėme laiką kada bus galima apžiūrėti norimą objektą. Likus valandai iki susitikimo, norėjome pasiskambinti ir pasiderinti tikslesnes apžiūros detales, tačiau nei tada, nei po valandos brokeris telefono nekėlė. Pagal skelbime esančią informaciją nutarėme nuvykti prie objekto ir pažiūrėti kaip jis atrodo iš išorės, o gal nusišypsojus sėkmei rasime šeimininkus namie. Nuvykus į vietą, duris atidarė jau vyras, kuris paaiškino, kad objektas jau parduotas ir nieko apie susitikimą nežino. Likomo apstulbę, visų pirma dėl to, kad brokeris nesivargino pasidomėti ar parduodamas turtas dar nėra parduotas, antra, brokeris visiškai negerbia klientų ir jų laiko, nesugeba net informuoti, kad negalės atvykti, nei atsiprašyti dėl tokio savo poelgio. Pasirodė labai neatsakingas žmogus.
Buvo susitarta apžiūrėti buto nuomai sutartu laiku su agentu Pauliumi Steponavičium, tačiau atvažiavus sutartu laiku jo ne buvo, o paskambinus jam jis pasiule susitikti vėliau buto apžiūrai. Paulius nesugebejo isanksto informuoti, del pakeisto laiko, buvo nemandagus kliento atžvilgiu, nesugebejo ištarti paprasto žodžio Atsiprasau.... Paulius sugaisino mūsų brangu laiką. Jis savo darba dirba ne kompetentingai. Niekam ne rekomenduotume Paulio Steponavičiaus kaip agento paslaugu.

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
SDG grupė
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba.
2011 m. balandžio mėnesį įkurta UAB „SDG grupė“, kaip valdančioji įmonių grupės bendrovė. Šiuo metu SDG įmonių grupę sudaro aštuonios įmonės: UAB „SDG“ (verslo konsultacijų ir mokymų paslaugos) UAB „SDG grupė“ (įmonių valdymas) UAB „SDG kodas“ (prekyba asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir darbo drabužiais) VŠĮ...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%