Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olympic Casino Group Baltija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olympic Casino Group Baltija

Atsiliepimai apie Olympic Casino Group Baltija, UAB

Olympic Casino

Parašyk savo nuomonę apie Olympic Casino Group Baltija, UAB

Aptikau geru atsiliepimu statymai.net puslapyje apie sia bendrove, pabandziau ir galiu apibendrinant pasakyti, kad bendrove niekuo neisiskiria, taciau tikrai nekenkia savo klientams.
NEREKOMENDUOJU LIETUVISKU BENDRUOMINIU KAZINO!!!

STAI LINKAS I SAZININGA KAZINO: https://bc.game/i-5tvpkrq6-n/

LIETUVOJE NEIMANOMA JOS BLOKUOTI BEJE GAUSIT BONUSA 100% GARANTUOJU JOG GRAZA 1000% DIDESNE NEI LIETUVISKAM SUDINAM KAZINO
Ne kazino o kažkokia parodija, totalus ignoravimas prie baro, sulaukti barmeno demesio neįmanoma, jeigu nekalbi ukrainietiškai tai ir neaptarnaus... Pakviestas vadovas nieko nesugebėjo paaiškinti kodėl toks lėtas aptarnavimas tai pasiūlė pasimėgauti nemokamu gerimu... Čia jūs rimtai?... Norėjome praleisti linksmai laiką ir išleisti pinigų bet niekaip neišėjo to padaryti...patariu jums keisti savo konseptą nes su tokiu verslo planu tikrai toli nenueisite...
Aptarnavimo lygis ir vadovo kompetencija spręsti problemas tikrai žemiau plintuso.
Žaidėme tik prie ruletės, personalas labai įžulus. Nusipirkome gėrimus prie stalų, juos turėjome su savimi, kavinėse galima gerti gėrimus be apsauginių kaukių, bet Olympic Casino personalas teigė kad privalome dėveti kaukes kai negurkšnojame gėrimo. Kitaip tariant, kai norime atsigerti galime nedėveti kaukės, o kai ne, turime dėvėti, nesvarbu, kad tarp gėrimo yra apie 5 - 10 sekundžių tarpas. Taip pat personalas buvo įžulus, nors patys netaisyklingai dėvėjo kaukes, tyčiojosi iš lankytojų ir juokėsi iš jų elgesio. Jeigu norite būti pažeminti, ateikite į Olympic Casino Klaipėda
Atsargiai Klaipediskiai a*******s v***s VISAI SUIZULEJO niekas ju netikrina daro ka nori aparatai uzsukti totaliai zodziu KURVYNAS PRAKEIKTAS KAS NORIT ATSIKRATYT PINIGAIS PUIKI VIETA.
TOKIO KOSMARO NEBUVO DAR NIEKAD A T S A R G I A I
Radau Jusu bendrove per ltbet.com puslapi ir tikrai esu patenkintas, greitos imokos ir ismokejimai, vienintelis minusas gana skurdi pasiula. Kaip kazkas minejo Orakule buvo idomesne sporto lazybu pasiula.
1K Eur nieko, dar 3K Eur ir vėlgi nieko.
2021-02-28 21:33:23 IP 28ma0jv7
Tai ka 4500 Eur įkaista o laimėjimas nulinis, apgaulė totali nieko :)))
Nezinau nezinau chebra, kol buvo Orakulas tai buvo ir idomesne pasiula, o dabar tai tiesiog isnuomota uzsienio platforma ir nieko unikalaus. Bent jau bonusus gerus duodat, kuriuos radau statymai.net puslapyje. Be bonusu, neturetumet zaideju :))
o prie ko cia topsportas visai kitoj bendrovej? :)) Matau atsakymu cia nerandate, pabandykite paieskoti teisybes pas loseju asociacija pagoogline arba statymai.com ar lazybubirza.com ar statymai.net puslapiuose, kur renkasi daug tokiu zmoniu su tom paciom bedom
Jonas Slavinskas
2018-12-05 15:01:04 IP 4ps8mrlk
Laba diena. Noreciau informuoti, jog Visagine esantis Top Sport filialas visiskai netikrina dokumentu, todel zmones gali losti isirase i nelosianciuju sarasus. Jei taip ir toliau bus, kreipsiuosi i kita instancijas.

Daznai lankydavausi olympic casino losimo namuose, bendraudavau su klientais, uzsisakes kavutes prie ruletes stalo stebedavau kaip losia vyrai, moterys, jaunuoliai, studentai, ivairaus plauko zmones. Yra teke paciam zaisti, nepameluosiu datos, tai buvo 2014 metai. Buvau studentas, uzsukau I olympic casino konstitucijos prospekta ir issiekeiciau 100 litu. Rulete viaka tik atimdavo, baigesi pinigai.. O as studentas kvailelis niekur nedirbantis pasiskolinau greitai pinigu sms credit 200lt, deje pasirinkti skaiciai ir spalvos buvo nesekmingi, kol prasiskolinau is sms credit iki 1400 lt. ir as varganas studentas metus mokejau pratesimo imokas sms credit kiekviena menesi po 140 lt, nes niekur nedirbau ir neturejau pajamu iskarto padengti visa skola. Cia tik viena is istoriju... Dabar esu uzsiblokaves nuo losimo namu ir nebevaikstau. Darykite isvadas patys... O musu valdzia daugiau nesugalvoja kaip pasipelnyti is Lietuvos gyventoju, tik ant kiekvieno kampo, oro uostu, stoties, parduotuviu, bankomatu pristatyti losimo namu. Jus gadinate Lietuvos gyventojus su savo buku casino verslu!!!
Labas, vakar buvau Siauliu m.olimpic kazino, pasibaisejau, netvarka, zodziu nesu maciusi, kad zmogus uzimtu 4, aparatus, o zaistu tik, vienu, Mes atvykome 3asmenys, norejome pazaisti, bet...suprasciau, kad tuose aparatuose butu ideta kortele, ar pinigu suma, nu i kciortu tokie kazino
Vakar buvau Olympic Casino stotis 2017-02-28 23:20 min. Nusistebėjau kaip užsieniečiams nuolaidžiaujama. Prie ruletės žaidė vaikinas, kalbėdamas anglų kalba ir pastatė ant juodos spalvos visus savo žetonus, daugyma jų išsibarstė per stalą. Iškritus raudoni, užsenietis greitai susirinko savo žetonus, apsimetė kvaileliu ir pasakė kad netyčia pastatė. O krupjė nenorėjo jam leisti pasiimti pralaimėtų žetonų, taip pat ir maloni olympico vadovė. Bet dėja užsenietis nenusileido ir jam buvo leista pasiimti žetonus. Nors ir kamerose buvo užfiksuota jog jis neteisus. Tai kadangi esu pastovus klientas, tai nusivyliau jog kažkokiam užseniečiui yra taip nuolaidžiaujama. Mano nuomone reikėjo nenusileisti, nepasirodyti prieš kitus klientus blogai ir kviesti apsaugą. Nes kažkaip nebesinori net žaisti, kai užsenietis, pastato ant spalvos, apsimeta kvaileliu jog nenorėdamas statė ir pasiėmė žetonus. Nors kai prieš tai jis žaidė lygiai taip pat statė ant spalvos, dalį jų išbarstė ant lentos ir iškrito jo pasirinkta spalva. Tada krypjė nuo lentos surinko žetonus, uždėjo jos ant spalvos ir padvigubino laimėjimą...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?