Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olympic Casino Group Baltija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olympic Casino Group Baltija

Atsiliepimai apie Olympic Casino Group Baltija, UAB

Olympic Casino

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Olympic Casino Group Baltija, UAB

Nezinau nezinau chebra, kol buvo Orakulas tai buvo ir idomesne pasiula, o dabar tai tiesiog isnuomota uzsienio platforma ir nieko unikalaus. Bent jau bonusus gerus duodat, kuriuos radau statymai.net puslapyje. Be bonusu, neturetumet zaideju :))
o prie ko cia topsportas visai kitoj bendrovej? :)) Matau atsakymu cia nerandate, pabandykite paieskoti teisybes pas loseju asociacija pagoogline arba statymai.com ar lazybubirza.com ar statymai.net puslapiuose, kur renkasi daug tokiu zmoniu su tom paciom bedom
Jonas Slavinskas
2018-12-05 15:01:04 IP 4ps8mrlk
Laba diena. Noreciau informuoti, jog Visagine esantis Top Sport filialas visiskai netikrina dokumentu, todel zmones gali losti isirase i nelosianciuju sarasus. Jei taip ir toliau bus, kreipsiuosi i kita instancijas.

Daznai lankydavausi olympic casino losimo namuose, bendraudavau su klientais, uzsisakes kavutes prie ruletes stalo stebedavau kaip losia vyrai, moterys, jaunuoliai, studentai, ivairaus plauko zmones. Yra teke paciam zaisti, nepameluosiu datos, tai buvo 2014 metai. Buvau studentas, uzsukau I olympic casino konstitucijos prospekta ir issiekeiciau 100 litu. Rulete viaka tik atimdavo, baigesi pinigai.. O as studentas kvailelis niekur nedirbantis pasiskolinau greitai pinigu sms credit 200lt, deje pasirinkti skaiciai ir spalvos buvo nesekmingi, kol prasiskolinau is sms credit iki 1400 lt. ir as varganas studentas metus mokejau pratesimo imokas sms credit kiekviena menesi po 140 lt, nes niekur nedirbau ir neturejau pajamu iskarto padengti visa skola. Cia tik viena is istoriju... Dabar esu uzsiblokaves nuo losimo namu ir nebevaikstau. Darykite isvadas patys... O musu valdzia daugiau nesugalvoja kaip pasipelnyti is Lietuvos gyventoju, tik ant kiekvieno kampo, oro uostu, stoties, parduotuviu, bankomatu pristatyti losimo namu. Jus gadinate Lietuvos gyventojus su savo buku casino verslu!!!
Labas, vakar buvau Siauliu m.olimpic kazino, pasibaisejau, netvarka, zodziu nesu maciusi, kad zmogus uzimtu 4, aparatus, o zaistu tik, vienu, Mes atvykome 3asmenys, norejome pazaisti, bet...suprasciau, kad tuose aparatuose butu ideta kortele, ar pinigu suma, nu i kciortu tokie kazino
Vakar buvau Olympic Casino stotis 2017-02-28 23:20 min. Nusistebėjau kaip užsieniečiams nuolaidžiaujama. Prie ruletės žaidė vaikinas, kalbėdamas anglų kalba ir pastatė ant juodos spalvos visus savo žetonus, daugyma jų išsibarstė per stalą. Iškritus raudoni, užsenietis greitai susirinko savo žetonus, apsimetė kvaileliu ir pasakė kad netyčia pastatė. O krupjė nenorėjo jam leisti pasiimti pralaimėtų žetonų, taip pat ir maloni olympico vadovė. Bet dėja užsenietis nenusileido ir jam buvo leista pasiimti žetonus. Nors ir kamerose buvo užfiksuota jog jis neteisus. Tai kadangi esu pastovus klientas, tai nusivyliau jog kažkokiam užseniečiui yra taip nuolaidžiaujama. Mano nuomone reikėjo nenusileisti, nepasirodyti prieš kitus klientus blogai ir kviesti apsaugą. Nes kažkaip nebesinori net žaisti, kai užsenietis, pastato ant spalvos, apsimeta kvaileliu jog nenorėdamas statė ir pasiėmė žetonus. Nors kai prieš tai jis žaidė lygiai taip pat statė ant spalvos, dalį jų išbarstė ant lentos ir iškrito jo pasirinkta spalva. Tada krypjė nuo lentos surinko žetonus, uždėjo jos ant spalvos ir padvigubino laimėjimą...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Dėl karantino į užsienį keliavo 94% mažiau Lietuvos gyventojų
Dėl karantino į užsienį keliavo 94% mažiau Lietuvos gyventojų 09-21 12:41
2020 m. antrąjį ketvirtį Lietuvos gyventojų į užsienį keliavo mažiau, rodo Statistikos departamento duomenys. Daugiausia jų vyko į Latviją.
Bankų akcijos pinga po žurnalistinio tyrimo duomenų paviešinimo
Bankų akcijos pinga po žurnalistinio tyrimo duomenų paviešinimo 09-21 12:16
Daugelio tarptautinių bankų akcijos pirmadienį pinga, investuotojams nuogąstaujant po gausybės publikacijų apie tarptautinio žurnalistų konsorciumo ICIJ tyrimus, praneša agentūra "Bloomberg".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?