Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olifėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olifėja

Atsiliepimai apie Olifėja, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Olifėja, UAB

Olifėja 2023-02-02 09:28:33

Tam, kad galėtume Jums padėti ir peržiūrėti Jūsų žaidėjo paskyrą, prašome su mumis susisiekti el. paštu [email protected] arba telefonu 852 751 751.
Sveiki, vėliau išsiaiškinau ir pinigai jau mano paskyroje, bet tam teko išsitrinti senąją paskyrą su visa žaidimo istorija ir taškais, ir kurti naują, vėl jungtis prie el. valdžios vartų ir tt. Dovanojantis bilietus žmogus juk nežino, kokiu pašto adresu esu prisiregistravusi. Geriau būtų galima į tą pačią paskyrą įsivesti keletą paštų arba kažkaip kitaip padaryt, kad nereiktų dėl kelių eurų visko ištrinti… Juk čia tik programiniai dalykai, kas užsakoma, tas ir suprogramuojama…
Jonas 2023-01-11 15:19:35
Sveiki, kodel nerodo keno ir jėga loerijas gyvu laiko, nes kyla daug negerų minčių

Dėkojame už Jūsų klausimą.

Kiekvienas laidos filmavimas yra prižiūrimas specialiai sudarytos komisijos. Vykdant laidos filmavimą yra vadovaujamasi Lošimų priežiūros tarnybos reglamentais.

Ateityje galite į mus kreiptis telefonu 852 751 751 arba el. paštu [email protected]
Simona 2023-01-17 18:06:40
Gavau dovanų 30 bilietų internetu. Atėjo laimėjimas net 14 eur. Liepė užsiregistruot, užsiregistravau. Bandau spausti nuorodą, pasiimt laimėjimą, o oficiali nuoroda nebegalioja nepraėjus savaitei nuo dovanos ir nepraėjus dienai nuo įvykusio žaidimo. Žodžiu, gerai, kad nelaimėjau didelio prizo, nes nebegalėčiau atsiimti... Labai nusivyliau.

Nu a*******s tai truksta žodžiu.:) Sukau laimes rata žaidime "Antras šansas" -ir o stebuklas -atsisuko ant 1000€ !Bet tik tik sustojo ratas, tik pyst ir 1000€ euru akimirksniu pavirto 1000 VIP taškų.Ploju atistojas.:)))) Nu nafig.... :)))
Labai keista jog turedamas bendroi sumoi 30 ar daugiau teloto bilietu nieko nelaimejau :) kaledu laiku kai bilietu buvo parduota beveik milijonas o aukso puodas buvo 750000e bendroi sumoi laimejo pinginius prizus kampus eilute istrizaines ir aukso puoda 50tukstanciu bilietu tai koks cia santykis gaunasi ?:) kai buvo aukso puodas 450000 ir biletu buvo parduota kiek daugiau nei 300000tukstanciu ir vel laimejo prizus 50tukstanciu bilietu tai kaip cia taip yra ? Beto sekmadienio ryte kai zaidimas buvo del 450000e jau rase kad kitas aukso pudas bus 500000nors net filmavimas dar neivyko tiesiog susimastykit siektiek nes zmones ir taip jumis prarado pasitikejima ir dar taip toliau darot grazios dienos uz tiesa nepykit :)
Nijole 2023-01-08 13:05:18
Rodo laimejima o pinigu nera, arba nuskaiciuoja pinigus o zaidimo nera, kodel taip?

Esu labai nustebęs, nes sekmadienį jau iš pačio ryto loto.lt buvo reklama, kad kitą sekmadienį teleloto aukso puode bus 500000 tūkstančių eurų. Šiaip teleloto laidą rodo sekmadienį vakare, tačiau kažkas jau iš anksto žino, jog aukso puodas nebus laimėtas... kažkaip pradeda kilti įtarimai dėl šios loterijos skaidrumo...
Olifėja 2021-11-10 14:28:46

Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.

Eurojackpot loterija atsinaujino ir šiuo metu atsirado naujas žaidimo būdas - „Džokeris“, siūlantis papildomus laimėjimus tik žaidėjams Lietuvoje.

Eurojackpot bilietai parduodami kartu tik su „Džokeriu“.

Tikimės, kad laikui bėgant pamėgsite šį naująjį žaidimo būdą.

Linkime Jums didžiausios sėkmės!
O siaubas, ar Jus rimtai? Linkejimus perdokit tam protingoliuj kuris ta afera sugalvojo. Suprantu jie nemokamai dovonotu ta bileta, o jiems matai mazai, ikisa per prievarta dar viena bileta uz 1€. Paprastas pavizdys, parduotuves pirkdamas duonos, tau jos nepardoda, jiej pavizdziui nenusipirksi saldainiu uz 1€, ar panasei. Proto bokstai. Senei neperku ju biletu, Nes praejo te laikai jau labai senei, Kaip gslejai kaz ka laimeti. O internet nepatariu niekam losti, nors vienas zmogus nustos losti, busiu labai laimingas. Tikrai ne pas jos Jus galite kaz ka laimeti. Amen!
Paprasta logika bilietas per 5-6 metus pabrango 3 kartus, tai jei laimėjimų fondui skiriamas koks 50% tai ir fondas turėjo augti beveik 3 kartus, bet nesimato šito. Juk auto 3 kartus nebrango, ju kiekiai ir modeliai nepakito. Kai būna lošima kur 500 prizų, tie prizai liko tokie patys arba suprastėjo, o turėjo tapti vertingesni. Ko vertas koks TELEloto pledas, termosas ar išmanioji apyrankė uz 20 eur. Ar pakito aukso puodas? Pagrindinis prizas? ir.t.t. Na gerai gal bilietėlių truputi mažiau parduoda, bet pajamas tikrai jei ne 3 kart tai 2 kart išaugo, bet prizinis fondas atrodo liko toks pat.
Tarybinių laikų šiukšlynas, dabar net su kortele negali pinigų įsidėti į sąskaitą, įsidėti o niekas neikrenta, prašo banko pazimos ir tada po mėnesio perveda i žaidimo sąskaitą
Graudus vaizdas, manyčiau, kad šioje įstaigoje dirba kaliniai ir sliuchos kurios tik ciulpt moka o kaliniai duoti čiulpti sliuchoms ciulpti
Tai kam jus dar duodate tos centus laimejimui?Juk tai pramoga, dar jums reikia damoketi pinigus!Baikit tos centus švaistiti!
Ir dar rašo kad loterija tai pramoga, laisvslaikio pramoga kažkas taip rašo. Tai gal loterijos organizatoriai reikia darašyti :Tai tik pramoga jus padovanosite mums tuksnčius euru, mes jums 1 eura atgal.Paguodos priza.Juk svarbu ne laimejimas o gera nuotaika.Tai mums pinigus jums gera nuotaika!Paraśykite taip gal??!!
Anksčiau kada buvo litai, buvo galima laimėti, bilietas kainavo 10ct, 20, 1litas..Buvo galima laimeti ir 10 ir 20, 50 ir daugiau.Dabar jau jie afegelino ir taip sumažino laimejimus kad galima čia pakrauti milijona ir nelaimeti net 20 euru, jie išvis prarado sažine ir tikrai tiesiog krauna pinigus.Žmones apeikite ta firma.Darikyte postus socialiniame tinkle kad kiti neužkabintu ant tos "firmos"!Pažiurekite kiek žmoniu prarado pinigus ir 2 procentai ten laimejo menka suma!!!!Nežaiskite!!!Jys prarasite pinigus!!!!!!
Linkiu visiems apeiti šią kontorą ir nebūti naiviems. Čia yra galimai legali mafija, kuri gražia forma susirenka pinigėlius. Gal gausit centuką vieną kitą atgal, bet tik tiek.
Jeigu kas nors tikesi per šitus aferistus laimeti didesne negu 10 euru, kai išmetai 1000 euru.Gal geriau eikit pas psihiatra jums su galva negerai.
Didesnio šūdo nebuvau žaides išleidau 150e nei iš vieno žaidimo nebuvo didesnio laimėjimo nei 1e a*******i ir tiek.
Toma 2022-12-07 10:49:20
Olifėjos Vilniaus atstovybei reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į klientų poreikius ir bendravimą su jais. Atstovybės parkinge pasistatyti mašiną praktiškai misija neįmanoma. Atvažiuoji atsiimti prizo, nes kitokio pristatymo būdo Olifėja nesiūlo tiems prizams, pastatai mašiną rezervuotoje vietoje, apsauginis pasako, kad kol mašinos neperstatysite, prizo neatsiimsite. Sakyčiau "labai mandagus" bendravimas. Pasiūlo statytis kitoje aikštelėje, o kai nuvažiuoji ten, kitas "vartų sargas" teigia, kad čia neįvažiuosite ir jam nesvarbu ką Olifėja sako. Reziumė, išvažiuoji neatsiėmęs prizo, nes mašinos tiesiog ant važiuojamosios dalies nepaliksi ir netrikdysi eismo. Tai gal laikas susimastyti apie parkavimo vietas klientams? Bei taip pat pagalvokite apie bendravimo kultūrą su klientais.

Apgailestaujame už neigiamą patirtį ir labai dėkojame, kad pranešėte apie nemalonų incidentą.
Būtinai imsimės veiksmų, kad panašios situacijos nepasikartotų.
Jeigu prizo vis dar nepavyko atsiimti, susisiekite su mumis ir prizą pristatysime nemokamai Jūsų nurodytų adresu.

tokia nesamone!! apart pirmo karto kad privilioti loterijoje nieko daugiau nelaimesi!! kazino 67% didesne tikimybe laimeti!! super pinigu čiulpimo shema!! sveikinu!!!
Nusivažiavote visiškai, apie laimėjimus gali tik pasvajoti. Šabaš kantora patapote.
Genovaite 2022-09-25 18:56:08
Ka tik zaidziau super loto, staciau o zaidimas nebuvo baigtas, nutruko

Ka tik zaidziau super loto, staciau o zaidimas nebuvo baigtas, nutruko
Akivaizdi afera. Jokio tūkstančio kaip ir nesimato ant to rato ir laimėt turbūt neišeis...
Nuomonė 2022-09-11 20:10:21
Pasižiūrėjau naująjį teleloto žaidimą "laimėjimų dalybos" ir pirma į galvą atėjusi mintis buvo: o kodėl žaidimas nevyksta ant realios lentos su realiais langeliais? Tokių būdu viskas atrodytų žymiai sąžiningiau ir įdomiau. Nes dabar ant tos virtualios lentos ant televizoriaus ekrano su virtualiais langeliais galima parodyti ką nori ir kada nori... spėju, jog šiame žaidime beveik niekada niekas nelaimės 20 tūkstančių eurų nes visa laiką atsiras dalyviai, kurie "netyčia" būtent ir atvers didžiausias pinigines sumas ir jų nebegalės laimėti... kaip ir sakiau viskas atrodytų žymiai sąžiningiau, jeigu dalyviai galėtų šitą žaidimą žaisti ant realios lentos su REALIAIS langeliais, o ne ant virtualios lentos ant tv ekrano. Kažkada per teleloto buvo įdomus žaidimas trigubas šansas, kai dalyviai galėdavo rinktis tris REALIUS kamuoliukus ir ant tų kamuoliukų budavo užrašyti prizai (automobilai, piniginiai prizai max 10tūkstančių eurų ir kitos sumos) va čia tai tikrai buvo įdomus ir sąžiningai atrodantis žaidimas, nes kamuoliukai buvo realūs, o ne virtualūs kokie yra dabar.
Sveiki, dėkojame už komentarą.

Patikiname, jog pasirinkta žaidimo technika yra skaidri ir laimėjimai žaidžiant su virtualia lentele yra tokie pat atsitiktinai kaip ir būtų žaidžiant su fizine.
Dėl šio žaidimo kompleksiškumo jį žaisti su virtualia lentele greičiau ir netgi tiksliau. Kaip turbūt pastebėjote, po kiekvieno etapo žaidėjams yra siūlomos sumos, parinktos pagal tai, kokios vertės prizai dar liko žaidime. Kompiuterinė programa jas paskaičiuoja kur kas greičiau nei tą padarytų žmogus. Taip pat atkrinta žmogiškos klaidos galimybė.

Sveiki, mieli pralošėjai... Nes turbūt čia laimingieji nesirenka...Šitoje firmoje kaip taisyklė pradžioje truputi lyg lydi sėkmė gal kažkiek, o paskui vien nesekmės. Nutrūkstančios transliacijos (blitz loto) (Apie nutrinamus lošimus patylėsiu išvis...)Žodžiu lošiau gal virš 10m. olifėjoje. Dėja apie +-10tukst. ištaškyta ir gal max. 1000 atgal. Kiti laimėjimai po 2eur aišku grįžta jiems, nes nu ka ten veikt su tais dviem eur. Ir taip pasaka iki galo kol sąsk. 0...Žodžiu aferizmas viduryje baltos dienos.. O tai kad rašo Laimėjimas kai išleidi daugiau nei tas laimėjimas tai yra konkreti psichologinė afera, nes realiai tik minusas vienas...Labai tikiuos, kad bent kažkas paklausys mano patarimo ir bėgs nuo šitos firmos kuo toliau...
Sveiki As tai labai nusivylus teleloto zaidimu Labai trumpai isreiksiu pretenzija Man toks ispudis susidaro kad si zaidima zaidzia Vilnius ir Kaunas Tai yra labai nesaziningai sutvarkyta loterija Cia mano tokia nuomone Labai atsiprasau
Olifėja 2022-08-18 14:00:15

Rašo man tokį tekstą: Programa neaktyvi: Šiuo metu ši programa nepasiekiama, o jos kūrėjas žino apie problemą. Galėsite prisijungti, kai programa bus suaktyvinta iš naujo.
Marius 2022-08-18 09:35:38
Kodel jau savaitę negalių prisijungti prie svetaines ?

Kodel jau savaitę negalių prisijungti prie svetaines ?
Ar cia tikrai tiesa kad biletus per loto.lt tikrini ir gali buti klaida dabar perskaiciau kazkieno komentara
Nebezaiskim cia ir viskas nes laime ne pas juos mes tik jiem pelna darom o jie tik is musu juokesi kaskart gaudami pinigu
Raimondas 2022-07-15 16:33:32
Negaliu patvirtint tapatybės...sakoma jau yra toks asmens kodas

TEGUL TIE a*******i
SUSIKISA SAVO JOKERI I 6 AKĮ KUR SAULĖ NEŠVIEČIA !!!
a******ų ŠOU NESINORI NEI PIRKTI,
NEI ŽIŪRĖT I!!!
ČIA JUK MES MOKAME PINIGUS IR MES TURIME NURODINĖTI KĄ JUMS DARYTI !!!!
O JUS KLOUNAI TURITE ŠOKTI PAGAL MUZIKA KURIA MES ŽAIDĖJAI UŽSAKOME !!!!!!
Negaliu patvirtint tapatybės...sakoma jau yra toks asmens kodas
Vaida 2022-06-15 19:31:55
Laba diena. Labai mėgstu nusipirkti momentinius loterijos bilietukus, bet nuėjusi į parduotuvę kuri yra Kaune Riomerio gtv parduotuvėje "Šilas" niekada ju nebūna prie kasų, o jeigu būna tai visada, visada uždengti, negali stovint eilėje pasidairyti ir išsirinkti. Atsakykit prašau kaip man jų nusipirkti? Toje parduotuvėje lankausi kiekvieną dieną, nes gyvenu šalimais, man labai pikta, kad turiu prašyti bilietukų, o kol pardavėjos atneša žmonės pyksta jog stabdau eilę, tai dažniausiai neperku. Siūlyčiau Jums išbarti parduotuvės vadovę ir prašyti, kad bilietukai kaip ir visose kitose parduotuvėse būtų prieinami žmonėms kurie nori jų isigyti. Ačiū????

Dėkojame už Jūsų pastebėjimus.

Peržiūrėsime situaciją prekybos vietoje.

Tai aišku neužsidaro.Tai tokia a******u kantora maitina daug žmoniu ir organizaciju.Kodel Lietuvoje nera geros konkurencijos Perlui?Tai kad tokia mafija visiems neduoda kelio...
Nesuprantu kaip neuzdaro sitos kontoros
Vaida 2022-06-15 19:31:55
Taipat ira ir rumsiskiu maximoi ten pastoviai uzdengti, ir esu nevienoi parduotuvei pastebejas kad tiesiog uzdenge ir nera noro prasyti
S"'čiai...o dar pranešė bus laimėjimų dvigubai...didelis šnipštas ir eilinis mulkinimas. Žaisime kol laimės visa Lietuva...ha, ha, ha...Ne tokį žodį įrašėte vietoj "laimės"reikia įrašyti "nelaimės"
Pralošiau tiems aferistams Blitz lotto 3000 euru.Ir net nebuvo ne 20 nei 50 euru!!!!!Gavau atgal 150 euru išviso centais!!!Žmones nežaiskite !tai a*******i, man tiesiog truksta žodžiu kaip galma iš 3k euru net nelaimeti 50 euru viena suma???Ta kontora mulkina žmones!!!!!Aš visur apie jus parašisiu kad žmones suprastu ir neduotu jums ne cento!!!!!!!!
Sveiki. Aš rašau skundus į [email protected] tai yra oficialus eurojackpot puslapis. Dėl bilieto kainos. Bilieto kaina visoje europoje yra 2eurai. O Lietuvoje turėtų būti 2eurai ir Džokeris pasirinktinai už +1eurą. Kaip Latvijoj, dedi varnelę pirkdamas bilietą jei nori papildomai. Parašykite kur dar galima kreiptis dėl šito perlo savivaliavimo.
Eferizmas eferistai grynai kiek perki tiek nieko nelaimi.
Tas Perlas tai tikri a*******i.Na tiesiog kaip galima iš 3000 euru Blitz lotto net nebuvo 50 euru?Tai bl net 20 nebuvo.Centais dave 150 euro iš viso po 0, 2, 0, 4 retai buvo 1 euras!Gal galit pasakyti kiek reikia pakrauti tukstančiu kad 50 euru iślošti???Aś jau 100 tai nesvajoju, tai sapnas čia!Jie tiesiog nesvieiki su tokiom laimejimais.Reali afiora ir tiesog nieko negalima padaryti!Žmones bekite iš šitos kantoros!!!!!!!Perspekit visus!!!!!!!!
Gryna apgaulė žaidžiau už penkis e. Vidurio žaidimo išjungė o laimėjimas tikrai buvo nei pinigų nei 5e.aferizmas grynas.
Andrius 2022-05-11 07:07:54
Blitz loto laimeti nieko nrimanoma nebent bilieto kaina ir tai retai bukit protyngi net negalvokite cia zaisti idedi pinigus kaip i bala o dar raso kad kazkas 5000 ar 10000 laimejo netikiu nes net nieko cia neduoda gal ir laimi isgalvoti zmones kad tik pritraukti kitus bet sita bendrove visai nepasitikiu tik i minusa
100% sutinku su Jūsų nuomone, kad BLITZ loterija yra tik apgaulė, per kurią organizatoriai kraunasi sau turtus.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Leto projektai
KAMADO BONO

Adresas: Verkių g. 27, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai.
Įmonė veiklą vykdo dvejomis kryptimis: 1. Kamado BONO – tai lietuvių sukurtas Kamado kepsninių prekinis ženklas, lyderiaujantis Lietuvoje ir pripažintas užsienio grilio bendruomenių. Kamado Bono yra viena sėkmingiausių, patikimiausių ir sparčiausiai augančių įmonių Europos mastu. Finansial Times 2022 metais...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) 27-ąjį kartą vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2023". Per šį laikotarpį...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Meta 188,77 +23,28%
Google 108,80 +7,27%