Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olifėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olifėja

Atsiliepimai apie Olifėja, UAB

Perlas

Parašyk savo nuomonę apie Olifėja, UAB

Mįslius 2019-05-20 01:13:47
Tai kaip suprantu daiktinių prizų dalyboj dalyvauja visi bilietai, net tie kurie buvo išspausdinti, bet nenupirkti iš prekybos taškų?
Tie, kurie nenupirkti, pries losima, diena atgail, t.y. sestadieni vakare, privalo buti atsaukiami (, , sunaikinami, ,), tad jei ju skaiciu kombinacija ir buvo sekminga, ji lieka negaliojanti, nes bilietas sunaikintas.
Sveiki, skambinau birželio men. Į loteriją tel. 1634 penkis kartus bet bilieto i sms neatsiuntėt.O sąskaitoj už telefoną birželio mėn. Žiūriu kad už loterijos bilietus priskaičiuota suma 5, 40€.tai kaip čia suprast?
Ir taip toliau ir panašei..
Varėnoje esančioje Perlo Plius+ salelėje kažkoks nuolatinis apsurdas vyksta. Pardavėjos niekuomet laiku nebūna savo darbo vietoje. Tai po parduotuve vaikštinėja aosipirkinėja, nors eilė žmonių laukia. O šiandien atėjus įsinešti pinigų pralaukiau pusvalandį kol teiksis pasirodyti pardavėja. Tai taip ir išėjau jos nesulaukusi. Tad arba keiskite darbuotojas arba išaiškinkite, kad darbo metu turėtų būti savo darbo vietoje.
Šaraskino kontora.
Ir ji
Odėl tokia yra ir bus.
Todėl kad Lietuvoj mažas ir vidutines pajas gaunant turi ubagauti. Ir einiblošt
Sveiki.Panevezyje, Nemuno gatvėje, IKi prekybos centre neįmanoma nieko atsiskaityti per jūsų terminalą, nes ten dirbančios pardavėjos nieko nemoka ir visada siunčia mane į banką ! O nuėjus šalia į Aibė viską apmoku ir be jokių problemų! Prašome apmokykite merginas ten dirbančias, nes jos tik sugeba skanuoti nuo barkodu !!!!!
Sveiki kodel nepervedate pinigu nors raso kad pervesta bet saskaitoje tuscia
Sveiki.aš apakes nuo jusu rusiško biznio taip apgaudinet žmones taip retai lošiu nusipirkau bilieta už 4.50 vikingulotto laimejau 75 centus čia ragas pasitičiojimas ka toks laimejimas tai geriau jokio negu 75 centus baisu
Siūlau visiems apeiti šitą firmą nieko išlošti neduoda kuo toliau tuo labiau taigi išvada viskas yra jų kontroliuojama ir jei duos laimėti duos. Momentinių loterijų išvis nerekomenduoju internete.
Sveiki, kodel toks trumpas bilietu galiojimo laikas.Per menesi kartais negali atsiimti laimejimo.
Mįslius 2019-05-20 01:13:47
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Taip, Teleloto daiktinių prizų traukime dalyvauja visi bilietų numeriai nuo pirmojo iki paskutinio.
Jeigu kiltų papildomų klausimų kreipkitės telefonu 852 751 751 arba el. pašto adresu info@perlas.lt
Alvydas 2019-05-09 17:21:14
Stebint laimėjimus Vikingų loto matosi kad "šeriame" norvegus, kartais švedus danus. Lietuvoje laimėti nėra šansų
Laba diena, Alvydai,
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Galime užtirkinti, kad Lietuvos žaidėjai turi vienodas galimybės laimėti Vikinglotto loterijoje, lyginant su kitų valstybių žaidėjais.
Plačiau apie lietuvių laimėjimus galite rasti svetainėje perlas.lt
Linkime sėkmės!
Rytis 2019-03-17 20:51:42
Pirkome du bilietus.
Labai įdomi situacija - kiek realu, kad kad perkant du bilietus skirtinguose terminaluose abiejų bilietų mėlynasis ir juodasis stulpeliai yra identiškai vienodi?
Laba diena, Ryti,
Dėkojame, kad dalyvaujate mūsų loterijose.
Teleloto loterijos bilietai yra sugeneruojami atsitiktine tvarka.
Tikimybė, kad dalyje bilieto atsikartos tokie pat skaičiai, kurie yra fiksuoti jau įsigytame biliete tikrai yra.
Galime užtikrinti, kad nėra galimybės įsigyti antro, visiškai identiško Teleloto loterijos bilieto.
Kilus papildomiems klausimams krepkitės el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852751751.
Akvile 2019-03-10 18:02:03
Perku bilietus 1634, bet negaunu ziniutes su bilietu?
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą susisiekite telefonu 852 751 751.
Sistemoje patikrinsime ar Jūsų skambutis buvo užsifiksavęs ir suteiksime atsakymą.
Žmogus 2019-02-07 08:59:53
Sveiki. Nusiperki wikinguloto plius už 3e ir laimi tik 0.75e centus. Nu mano manimu kažkaip nesąžininga. Bent jau mažiausia laimėjimo suma būtų 3e.
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Vikinglotto Plius bilietas kainuoja 4, 5 eur. Pirkdami šį bilietą įsigyjate 6 skirtingus derinius, kurių kiekvieno vertė yra 0, 75 ct. - viso 4, 5 eur.
Sėkmės atveju laimėjimai išmokami atskirai kiekvienam deriniui. Pvz.: jeigu iš 6 derinių, laimingas bus tik vienas derinys ir būsite atspėję 2 pagrindinius skaičius - laimėsite 0, 75 ct.
Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751.
Pirkome du bilietus.
Perku bilietus 1634, bet negaunu ziniutes su bilietu?
Daiva 2019-01-10 14:27:36
telefonu neatsako, paštu neatsako- kas čia per kontora? Gal telefonas sugedo?A- ū
Laba diena, Daiva,
Dėkojame, kad kreipėtės.
Su mumis galite susisiekti kiekvieną dieną telefonu 852 751 751. Dirbame nuo 08 iki 20 val. Taip pat visada galite kreiptis el. paštu info@perlas.lt.
Daiva 2018-12-29 10:05:11
Laba diena, kaip ir laimejau vafliu keptuve, uzsiregistravau, tipo parase kurjeriu atsius. Taip ir nesulaukiau. Ir nezinai ka galvoti.
Laba diena, Daiva,
Dėkojame, kad dalyvaujate mūsų loterijose.
Pagal Jūsų pateiktus duomenis nematome, kad prizas būtų užregistruotas. Jeigu registravotės internetu gali būti, kad registracija nebuvo užbaigta iki galo.
Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 852 751 751.
marija 2018-12-23 18:00:33
sveiki, perku bilietus ir zaidziu kas antra savaitgali kaip veda laida Ievute su kolega tiesiog malonus naturaliai elgiasi puiku sekti zaidima. Stonkuvienes elgesys tiesiog apgailetinas.
Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.
Dėkojame, kad pasidalinote savo nuomone.
Jūsų komentarus perduosime atsakingiems asmenims.
Informuojame, kad visada galite kreiptis telefonu 852 751 751 arba el. pašto adresu info@perlas.lt.
Zita 2018-12-10 08:24:03
Sveiki, pirkau 6 derinių bim-bam bilietą už 4.5. Tikrinant bilietą internetu kiekvienam deriniui rodė laimėjimą po 1.5e. Atsiimant laimėjimą gavau 1.5e. Ar turėjau gauti 1.5e ar 9e? Kvito apie išmokėtą suma negavau.
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Pagal Jūsų pateiktus duomenis galime teigti, kad buvote įsigyję Vikinglotto Plius bilietą. Tikrinant bilietą svetainėje perlas.lt Jums yra parodoma bendra laimėta suma.
Ateityje kilus neaiškumams siūlome kreiptis telefonu 852 751 751.
Vilija Girniuviene 2018-12-19 22:36:38
Laba vakara, as taip pat paskambinau 1634, uzregistravo losima, bilieto nr maloniai pranese atsiusime zinute, bet taip ir nesulaukiau zinute bilieto nr o pinigus nuskaiciavo.Laukiau iki sio pirmad gruodzio 17 d, maniau kad mazu 16 gruodzio vyks losimas. Bet nesulaukus gruodzio 17 d.10, 41 min paskambinau y atstovybe. Jai neklystu atsiliepe koncultante Brigita. Isaiskino losimo taisykles, reike iskart paskambint sako jai negavot sms zinutes su bilieto nu, meriu, bet is kur man zinot. Tada paziurejo, kad mano skambutis uzregistruotas, pokalbis musu buvo yrasomas, su koncultante, sako negaliu terminalu atsiust bi;lieto jau losimas praejo, pasklui as atsiusiu jums jusu koks buvo bilieto nr, bet iki sios dienos, ji ir neatsiunte, kodel as noriu pati pasitikrinti bilieta ar laimejo ar ne, jai viskas saziningai, kodel neatsiuncia.Matau as ne pirma siuo atveju skundziuosiu, kad apgaudinejama. Pradziai parasau Jums, jai ne teks rasyt kitur skunda, y audita kreiptis.
Laba diena, Vilija,
Apgailestaujame už patirtus nepatogumus.
Bilieto pirkimo procese dalyvauja keletas grandžių.
Loto 1634 pranešimo su bilieto numeriu galėjote negauti dėl operatoriaus pusėje esančių ryšio sutrikimų ar telefone esančio per didelio kiekio senų žinučių. Negavus pranešimo kreipkitės telefonu 852 751 751, pagalbą suteikti galime ir savaitgaliais. Jei bilietas buvo fiksuotas jį visada galime persiųsti pakartotinai.
Kilus papildomiems klausimams kreipkitės el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751.
Mindaugas 2018-12-18 23:24:14
Keisti dalykai dedasi OLIFĖJA galima žaist tūkstančius kartų bet nieko nelaimėti o per vakarą du kartus buvo laimėjimas praktiškai vienas po kito manote tai atsitiktinumas ?? Pagalvokite dar kartą.. Užduokite sau klausimus ar tie kamuoliukai krenta atsitiktinai ar tiesiog juos "įleidžia" nuskaitant lazeriu pagalba?? Kaip kasoje prekę.. Žinoma jie visada atras pasiteisinimų kad atlieka tyrimus "nepriklausoma komisija"..
Laba diena, Mindaugai,
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Mes užtikriname, kad visų mūsų organizuojamų loterijų tiražų rezultatai yra visiškai atsitiktiniai. Tai užtikrina mūsų nustatytos taisyklės ir įdiegtos kontrolės procedūros.
Kilus papildomiems klausimams kreipkitės telefonu 852 751 751 arba el. paštu info@perlas.lt
Kestas 2018-12-11 19:24:33
Mano manymy tele loto labiau apgaudineja nei kas laimi tikru tikriausia efera pirk kiek nori tu biletu visviena nieko nelaimi
Dėkojame, kad dalyvaujate mūsų loterijoje.
Galime užtikrinti, kad mūsų organizuojama loterija yra skaidri, o mūsų veiklą prižiūri lošimų priežiūros tarnyba.
Informaciją apie laimėjimus visada galite rasti mūsų svetainėje www.perlas.lt
Tikimės, kad Naujieji metai Jums bus sėkmingi!
Jeigu kiltų papildomų klausimų kreipkitės telefonu 852 751 751.
Pranas 2018-11-19 09:04:22
Laba diena
Prisegu skanuotą bilietą, kurio terminalai nepatikrina ir
neišmoka laimėjimo.Per vidurį bilieto nespausdinta juosta.
Kieno čia klaida?
Laba diena, Pranai,
Dėkojame, kad dalyvaujate mūsų organizuojamose loterijose.
Bilieto nepvyko patikrinti dėl pažeisto brūkšninio kodo.
Tam, kad galėtume Jums padėti patikrinti loterijos bilietą, susisiekite su mumis telefono numeriu 852 751 751 arba el. paštu info@perlas.lt
Dalia 2018-11-04 18:29:00
patraukite iš laidų vedėjų tas dvi "vištas".Jų maivomasi labai nemiela stebėti Jūsų laidą.
Anksčiau buvo viskas tvarkoje, tačiau dabar tas nemalonus lindimas akyse prie žmonių -pykina.
Pagarbiai Dalia
Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.
Dėkojame, kad pasidalinote savo nuomone.
Jūsų komentarus perduosime atsakingiems asmenims.
Taip pat informuojame, kad visada galite kreiptis telefonu 852 751 751 arba el. pašto adresu info@perlas.lt.
Asmuo 2018-11-07 19:22:50
Norėčiau palikti atsiliepima čia, nes įmonėja uab palink niekam jie neįdomus. Manau turėtumėte prižiūrėti perlo paslaugas teikiančius partnerius. Uab palink, kitaip tariant IKI, jau ne pirmą kartą negaliu įsigyti vikingų loto bilieto.. Tai trūksta jiems žmonių ir negali prie terminalo 10 minučių ateiti, tai dar kas.. Šiandiena labai skubėjau pirkti bilietų nes buvo mažai laiko likę.. Kasininkė pareiškė jog nebespausdina vikingų jau ir neis.. Pasakiau, kas dar yra iki 19.00 laiko, kažką sumurmėjo ir vistiek nėjo.. Tokia mano nuomonė, pačiam perlui neturiu jokių priekaištų, tik gaila, kad tokie kaip IKI gadina nervus ir jūsų pajamas.

Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis.
Apgailestaujame, kad Jums teko susidūrti su nepatogumais. Ateityje susidūrus su panašiais atvejais, kreipkitės tel.nr. 852 751 751. Klientų aptarnavimo centras dirba kiekvieną dieną.
Su mumis susisiekti galite ir el. paštu info@perlas.lt.
perlas.lt nepatikima, neimanoma internetu nieko laimeti, pinigus nusukineja, viada kaip bebu pralaimesi
Laba diena
Prisegu skanuotą bilietą, kurio terminalai nepatikrina ir
neišmoka laimėjimo.Per vidurį bilieto nespausdinta juosta.
Kieno čia klaida?
Pagarbiai Dalia
stasys 2018-10-14 16:55:55
Teleloto tik k******i gali losti, prizai apgailetini, masinos isvis "žoliapjovės", o internetu isvis net neimanoma laimeti, nes biletai eina neimanomu laimeti variantu srautu.O kaip kitaip isgirs bobutes viena kita karta kad laimejo internetu tai ir parduotveje nebepirks.Netikit? paziurekit staistika Internetu laimejimu nerasta.

Dėkojame, kad kreipėtės.

Bilietai pirkti Perlo terminale ir internetu turi vienodą tikimybę laimėti.

Norime pasidžiaugti žaidėjų laimėjimais, bilietą pirkusiais internetu. Rugsėjo mėnesio pabaigoje, Teleloto didysis prizas buvo laimėtas bilietą pirkus internetu. Platesnę informaciją galite rasti svetainėje www.perlas.lt, skiltyje "Laimėjimai".

Detalią daiktinių prizų bei automobilių specifikaciją galite rasti svetainėje www.perlas.lt. Mums svarbi žaidėjų nuomonė, pastebėjimų apie laimėtus prizus visuomet laukiame el. pašto adresu info@perlas.lt.

Jeigu turite papildomų klausimų, kreipkitės telefono numeriu 852 751 751.
Olifėja 2018-01-28 08:01:41
Sveiki, Dainiai,

Labai džiugu, kad sekasi laimėti!

Atsižvelgiant į bilietų pardavimo kompleksiškumą, butų sudėtinga tiksliai nurodyti tikslų rinkoje tuo metu esančių bilietų kiekį. Bilietų platinimo vietų yra labai daug, vienu metu platinamos ir kelios serijos, net ir paskelbus seriją, dažnas žaidėjas nesuprastų kurios tai serijos buvo laimėjimas.
Jeigu kalbėtume, apie didžiųjų laimėjimų skelbimą - su visais momentinių loterijų didžiųjų prizų laimėtojas galite susipažinti www.perlas.lt skiltyje „Naujienos“
Apgailetini paaiskinimai juk ataskaitos vyksta kiek parduota ir skaiciai zinomi bet cia dar vienas aferu dangstymas kaip ir sakiau anksciau pirkdami momentinius bilietus atkreipkit demesi i seriju numerius
Visma 2018-10-30 09:15:01
Tai vyksta ne tik siais zaidimais visi ju zaidimai tapo aferos kaip prasidejo begalinis bilietu spausdinimas momentiniu bilietu parduotuvese taip pat nera pagal serijos numerius sudeti visi kur laimejimu nera 001 005 008 pries paimdami bielieta praskleiskit ir paziurekit bilietus kuriuos imat
As sneku apie parduotuvese esancius bilietus kaip surinksiu foto pakankamai tada patalpinsiu kad zmones pamatytu nes is jusu normalaus atsakymo kaip ir nera kaip jus aiskinat kad pirkejai isrenka bet kiek man zinoma is pardaveju kad tai vyksta prekybos centruose nes jau zino kurie yra laimingi.Bet kaip jus tvirtinat kad bilietai i parduotuves tiekemi nuo 001-025 ir nuo 025-050 ir sakot isperka patikrinus parduotuvej serijos numerius tenka tik foto padaryt ir padet
Olifėja 2018-03-08 15:17:36
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Galime užtikrinti, kad momentinėse e-loterijose tikimybė laimėti, žaidžiant rėžimu "žaisti" ir "pabandyti" yra vienoda. Informaciją apie laimėjimus mūsų loterijose, galite rasti svetainėje www.perlas.lt.
Jei turėsite papildomų klausimų visada galite kreiptis tel. +370 5 2751 751 arba el.paštu info@perlas.lt
Valdemaras 2018-09-15 12:01:07
Prašau paaiškinti kaip galėčiau atsisakyti 1634 žinutes. Informuoju, kad nepageidauju jų gauti.
Laba diena, Valdemarai,

Dėkojame už Jūsų klausimą.

Reklaminių loto 1634 pranešimų galite atsisakyti paskambinę telefono numeriu 852 751 751 arba nemokamu telefonu +370 700 33033.

Tokiu būdu pranešimų nebegautumėte nuo kitos darbo dienos.

2021-ųjų vyrų "EuroBasket" finalas vyks Berlyne
2021-ųjų vyrų "EuroBasket" finalas vyks Berlyne 07-15 20:54
FIBA paskelbė šalis, kurios rengs 2021-ųjų Europos vyrų ir moterų krepšinio čempionatus. Vyrų varžybos vyks Vokietijoje, Čekijoje, Sakartvele ir Italijoje. Moterų turnyrą rengs Prancūzija ir Ispanija.
Tyrimas: blogas vadovas kenkia širdžiai
Tyrimas: blogas vadovas kenkia širdžiai 07-15 20:40
Naujas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 400.000 JAV darbuotojų, rodo, kad darbo aplinka gali būti iš dalies kalta dėl širdies ir kraujagyslių ligų.
Ant naujo 50 svarų banknoto – žmogus, iššifravęs "Enigmos" kodus
Ant naujo 50 svarų banknoto – žmogus, iššifravęs "Enigmos" kodus 07-15 19:07
Didžiosios Britanijos naujos 50-ies svarų kupiūros "veidu" taps kompiuterijos mokslų pradininku vadinamas Alanas Turingas (1912–1954) – matematikas, Antrojo pasaulinio karo metais sukūręs...

Kur atostogausite šią vasarą?

Caterpillar 138,36 +3,28%
FedEx 167,47 +3,00%