Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olifėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olifėja

Atsiliepimai apie Olifėja, UAB

Perlas

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Olifėja, UAB

Žmones susprotekit nežaiskit šitu žaidimu bliz loto, tokia a******u banda
a*******i jus!Kiekviena menesi išleidžiu 150eur loterijoms ir špiga taukuota
Apie loterija: https://m.youtube.com/watch?v=8D-lBtHM-a4&feature=youtu.be
Pažiurekite ju misijos reklama visuokius.Pvz:Išleidi 50 euru duos tau 30 Vip takšu, arba 100 euru ten 60 tašku.Jeigu keisti i eurus 60 ju tasku tai apie 6 centus, o 30 tai 3 centai...Tai duokit nors 1 eura atgal, nors 1 eura...Skuperdiajai jus.Truksta zodziu kokia šliksta ir skupi kontora.
Pati šlikšciausia kontora.Kiek jau pinigu prakišau apie 3000 i Blitz loto, didžiausias laimejimas buvo vienakarta 20 euru (10+10) euru.Kaip jie daro, duoda ne suma pvz 50 euru dideli, o daug po 20, 40, 60 centu, kad po to pasakys tai kaip nebuvo laimejimo?Buvo ir daug...Tik visa suma po 20, 40 centu bus ligiai 20 euru..Lietuvoje išvis nera loterijos tik vejai.Anglijoje, Amerikoje ten nors adekvatus laimejimai.O cia vejai.Ir net nekur ant ju skunda neparašysi ten visi gauna pinigus, visi savi.Tai jie aisku milioneriai tai jeigu 3000 euru prakiso zmogus atgal gauna 50 -100 euru išviso laimejimo, tai galima ir triliojneriumi buti.Prirašo ten kad laimejo Petras, Simona ir lupa pinigus toliau.žmones nežaiskite ju žaidimus, tai totalus sukčai!!!!!!!!!!
a******ų kontora. Neleiskite nei cento šitai kontorai ir negaiškit laiko ir negadinkite sau nervų.
Žmones mes gi patys ju maitinam ta apgaviku firma!!Tai nepirkit, nežaiskit ju žaidimas ypac Blitz lotto.Kada ju pelnas sumažes jie pagalvuos ar testi tos laimejimus 2 procentai ar padaryti sažiningus laimejus atitinkancius pralostus pinigus!!!!!Dalynkites visur informacija kad žmones atsibustu ir nežaistu.Mes tik galim pakeisti, nes jie pelnasi is mus o jus žaidžiat ir nešote jiems pinigus!!!
Totali sukciu firma.Ta Blitz lotto tai totalus sukciavimas, jusu laimejimai tai apie 1-2 procentai.Kiek jau pralosiau.As padarysiu socialiniame tinkluose paskyra, kad zmones ko daugiau ignoruotu jusu bilietu pirkima.Sedi monopolistai mulkina zmones.Arba jus darykite saziningus laimejimus ar isvis dinkite kad kiti ateitu i jusu vieta.Paziuresim kiek zmoniu nukentejo per jusu firma.Kas palaiko kad padaryti facebooke?
ne velnio ta firma nebankrutuoja pasidomekit kiek milijonieriu akcininku tarpe paziurekit kokie darbuotoju atlyginimai
mes tiesiog atiduodam savo pinigus legaliems sukčiams
klausimas 2021-08-01 20:46:50
Jeigu aukso puodo niekas nelaimi - kitą sekmadienį jame būna 50 tūkstančių eurų daugiau. Dabar antrą savaitę iš eilės aukso puode yra 1 milijonas eurų... kodėl aukso puodas dabar jau nedidėja ir jame nėra 1 milijonas + 100 tūkstančių eurų?.. jeigu nedidinate aukso puodo sumos tai gal bent tada galėtumėte padidinti kampų, eilutės ir istrižainės laimėjimų sumas? nes dabar kažkaip žmonėms atsiras mažiau motyvacijos pirkti loterijos bilietus ypač tada kai aukso puodas dėl neaiškių priežasčių nebedidėja...

Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.

Pagal žaidimo taisykles, aukso puodui pasiekus milijoną eurų, kaupiamoji dalis automatiškai keliauja į rezervinį fondą.

Daugiau informacijos apie taisykles galite rasti www.lpt.lt

Ateityje galite į mus kreiptis telefonu 852 751 751 arba el. paštu info@perlas.lt
Kaip matau niekas nesikeičia šitoje kontoroje pamenu turėjau reikalų lošiau momentinius ir išriedėjo trys atitinkantys tai dingo ir pinigėliai ir tiražas visas. Kreipiausi į juos, tai parašė gal tris neadekvačius laiškus tokius kaip "Koks paštas" (nors manau pilnai žino :D) ir panašiai.. galų gale pasakė, kad rasite istorijoje visus tiražus. :D Žodžiu komedija be pinigų visom prasmėm...Žodžiu galimai kažkam nugaravo nemenka suma matyt su visu tiražu.. Linkiu pasikliauti visiems kitų praktikom ir apeiti.
Pagalbinis777 2021-07-11 13:46:46
Nežaiskite tų internetinių lošimų kur riedą kamuoliukai ir kiti momentiniai. Ten viskas afera. Stovi vienam kampe pana juda viskas idealu iš pirmo žvilksnio kita puse suklijuojama video ir kamuoliukus galim išridenti kokius nori. Viskas paskaičiuojama su kompais ir tereikia nusprest ar duot laimėti ar ne

Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.

Mūsų pareiga yra užtikrinti sąžiningą žaidimą tiek perkant bilietus terminale, tiek Perlas.lt svetainėje. Beje, kiekvienos loterijos organizavimą ir vykdymą prižiūri Lošimų priežiūros tarnyba.

Jeigu kiltų papildomų klausimų kreipkitės telefonu 852 751 751 arba el. paštu info@perlas.lt
Tikrinkite čekius mokant mokiesčius, įmokas ar baudas. Papuolėm į nemalonią situaciją, likom d******s vietoje. Sumokėję įmoką perlo terminale po daugiau nei mėnesio iš vmi gavome laišką, kad ne sumokėta. Susisiekus su perlu buvo patikrinta, kad pinigai niekur nedings ir greičiausiai įvyko klaida. Dvi dienas kalbėjomės ir reziume likome su 175 e nuostoliu. Sumokėję įmoką nepatikrinom čekio kurį pati pardavėja prisegė ant įmokos lapo. Ji lapą grąžino su čekiu ir mes apsisukę išėjom. Mūsų nuostabai tai nebuvo tinkamas čekis. Prie dokumento buvo prisegtas pinigų išgryninimo čekis. Pats perlas tvirtina, kad nemato jokių mokėjimų į vmi pagal tą čekį. Kalti deja, bet likome patys, susidūrėme su tuo pirmą kartą todėl tiesiog atidavėm viską į perlo rankas kuris deja mus nuvylė. Prašymas buvo atsukti kameras ir įsitikinti, kad jokių grynųjų pinigų mums nepadavė, bet bėda po vieną nevaikšto. Kamerų pasirodo 2021 metų būna ne visur. Kas keista, nes vis dėl to yra aptarnavimas su grynaisiais pinigais. Kreiptasi į policiją, bet kadangi kamerų nėra likome be nieko. Labai tikiuosi, kad tie pinigai atsiras su atsiprašimu.
Mantas 2021-07-13 09:54:22
a*******i, nusipirkus momentines loterijos bilieta ir nespejus atsiimti laimejimo per menesi jie padaro bilieta negaliojonciu ir nubraukia laimejima. Neuzsiraukit ant a******u.
Papasakok plačiau, kokiu būdu laimėjęs momentinis loterijos bilietas po mėnesio tapo negaliojančiu?!.. Niekam nepaslaptis, kad momentinius bilietus aktyvuoja (kai kuriose prekybos vietose- pardavimo metu, pvz parduotuvėse kasose- jie iš anksto aktyvuojami), tai norite pasakyti, kad jei bilietas aktyvuotas daugiau kaip prieš mėnesį ir aš jį tik tada nusipirksiu- bus ragas ant laimėjimo?! Ar kažkaip taip?!
Kevin 2021-03-22 22:40:50
Nupirkau apie 550 bilietų sudalyvavimui savaitinėję loterijoje. Spėkit ar laimėjau nors centą? Žinoma, kad nė velnio! Jūsų teisė rinktis ar žaisti čia ar ne :)
Internetinį bilietą lengva sufaikinti
Aurimas 2021-05-02 17:39:32
Veido masazuoklis zaidejam namuose? Rimtai?
AŠ primetu, kai kokiam poilsio kabarį geria kavą, sako žėk kokių šudų pripirkom XDDDD
Neloškit Teleloto
2021-06-28 21:51:20 IP 2e7r3tcj
Per pastaruosius metus teleloto nelaimėjau nei cento, nors bilietą įsigyju vos ne kiekvieną savaitę. Net neverta bandyt daugiau....
Nagi pasižiūrim, ką turim: http://shark-570.getforge.io
Išleista: + Laimėjimų suma: = išleista suma (nes pora eurų manau niekam neįdomūs ir grįžta į kontoros sąskaitą..)
Štai Jums ir LAIMĖJIMAS..
Beje jei laimima mažiau negu išleista tai irgi LAIMĖJIMAS, nes viskas dėl žmonių psichologijos..
Žmones nežaiskite blitz lotto.Paklausykit žmoniu kiek ju yra, kurie prološe savo pinigus!!!!Jeigu niekas nežais ju žaidimus tai jie pagalvos ir padarys saižningus žaidimus.Tai yra tikras aferizmas, tikras.Pralošiau apie 2000 euru.Didižausia suma kuri laimejau 20 euru..20 euru isivaizduokite!!!! 2000 pralošiau 10 procentu atgal gavau.Nešaiskite ir kitiems pasakykit.
Pralošęs5000tūkst
2021-06-03 11:56:37 IP 27q30g71
Kaip vadinasi padaras kuris nuolat siurbia į save? ATSAKYMAS: Siurbėlė
Egis 2021-05-27 22:48:04
Kodel nebeleidzia vikinglotto iskart nusipirkti bilietu 8 tirazams i prieki zaidziant su savo skaiciais, nors taisykles iki siol skelbia kad tai galima padaryti?

Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.

Informuojame, kad nuo birželio 3 d. Vikinglotto žaidimas atsinaujina, dėl šios priežasties ribojamas tęstinių bilietų įsigijimas.

Po loterijos atsinaujinimo bilietus galėsite pirkti įprastine tvarka.

Atsargiai!!! Nežaiskite momentiniu zaidimu perlas svetainese, sugrusite visus savo pinigus. 1000€ didziausia laimeta su 5€, čia yra blogiau nei patys velnio namai su aparatais!!!
Dar karta perspeju, neisivelkite ir isšsaugokite savo nervus. Nes cia nebus pasigailejimo nei jums nei jusu pinigams. Pats aptiket negalejau kol apvali suma nesusidare. Venkti!!
Laba diena niekaip nesuprantu šiandien prasivedziau laimėtus pinigus į savo sąskaitą bet iki šiol dar pravedimo negavau
Jau antra diena neeina prisijungti prie perlo nei bilietu negaliu nusipirkt nei laimėjimo atsiimt
Rikas 2021-04-18 22:43:53

laimėjau 2 eur internete pirtku bilietu. Atsiimant laimėjimą prašoma įvesti serijos numerį, Serijos numerio biliete nėra. Prisegu.

Dėkoju už patarimą.

Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.

Perkant bilietus internetu, laimėjimai iki 1000 eur. yra pridedami į žaidėjo pinginę svetainėje www.perlas.lt.
Jūsų atveju papildomai bilieto tikrinti nebereikia, o laimėjimą rasite savo žaidėjo piniginėje.

Ateityje siūlome kreiptis telefonu 852 751 751 arba el. paštu info@perlas.lt
Veido masazuoklis zaidejam namuose? Rimtai?
Nepirkite sindikato bilietų tai tik apgavystė, jie turi durnas taisykles:

Žaidimas sindikato būdu jungia 10 žaidėjų grupę, kurie tame pačiame tiraže žaidžia su tais pačiais skaičių deriniais.
Žaidėjai gali pirkti sindikatą, sudarytą iš 20 arba 50 vienetų 0, 2 Eur vertės to paties tiražo loterijos bilietų.
10 žaidėjų lygiomis dalimis pasidalijus loterijos bilieto kainą, laimėjimai taip pat bus dalijami į 10 lygių dalių.

Tai jeigu protingai paskaičiuosi, perkant 50 bilietų už 10 eurų, bilieto kaina 0, 2 euro, bet kadangi daliniesi laimėjimu su dešimt kitų žaidėjų, bilieto kaina keičiasi, nes gauni tik 1/10 prizo dalį, kad gaut pilna laimėjimą turėtum pirkt 10 bilietų tai kaina vėl 2 eurai. Tai galutiniame rezultate, tu išleidi tiek pat kiek pirkdamas paprastus bilietus...
Olifeja visai zmones uz d*****s laiko.Iskur jie gali taip svaistytis aukso puodais, jeigu bilietu parduoda apie 300000.O kur dar nu tie akivaizdus prizai, is studijos, kur personalo islaikymas. Galiu nuspeti, dabar paskelbs, kad aukso puoda si karta laimejo statybininkas is Siauliu.Uz laimeta suma SiAULIETIS zada investuoti i nauja busta ir padeti vaikams.Paprasta ar ne cha, cha, cha. Jus tik pirkit bilietus o mes kozna savaite dalinsim aukso puodus......Statybininkam, vairuotojam ir t.t.
Nebe zaiskim nesamone nuo rudenio iki dabar isleista virs 3000€ didziausias laimejimas buvo 50€ is tokiu velniop....siandien isleidau 400€ laimeta 50€ wau minusu minusas didziausias ne zaisiu....

Dėkoju už patarimą.
Nuo 2021 m. gegužės 1 d. visi LOTO 1634 Žaidėjai turi būti užsiregistravę puslapyje www.perlas.lt ir nurodę savo telefono numerį, tik nesuprantu ko tuo siekiama, labai daug taip žaidžiančių yra senyvo amžiaus žmonių, kurie neturi tų jūsų el. paštų ir t.t. jie negali prisiregistruoti jūsų svetainėj, tai taip išeina, kad jums nereikia žaidėjų ar ignoruojat senus žmones, o be to prisiregistruojant jūs prašot asmens kodo, o tai jau visai protu nesuvokiama...
Šita firma tiesiog tyčiojasi iš žmonių. Labai labai rekomenduoju apeiti ją kuo didesniu atstumu. Internetinių loterijų net nebandykite pirkti, nebent norite jai paaukoti savo pinigėlius..
Sveiki, per dvejus metus pralošiau apie 1700euru, nieko nalaimejau, užtenka supratau! Gaila pavėluotai supratau kad nieko neimanoma laimeti
Zmone nezaiskite ta blitz lotto, nekiskite pinigus.Tegul jos darbuotojai zaidzia su visa savo alga.Nestai tikrai pinigu svaistymas.
Sveilki, Olifeja visai pabludo...Apie koki ten dviguba aukso puoda vapalioja, ir reklamuoja??Absurdas kazkoks, tegu reklamuoja, kad bilietai dvigubai pabrango, apie tai tyli...Puse metu nislos (olifeja) tai jis ir patrigubes. Zmones, geriau tuos du eurus meskit i taupykle ir pp metu pamatysit, ne tik hiomi laikrodi nusipirksit. Gana lobti olifejai, zmones buit samoningi nebepirkit Ju afioru!, isskyrus vikingloto, ir eurodzekpota, ten jiems sunkiau himicinti, o visa kita i TAUPYKLE!!!
Olifeja visiskai suyzulejo, teleloto dvigubai pabrango, o prizai bemaz tie patys liko.Aukso puoda taipat manau olifeja laimi, tik paraso trumpa zinute, kad laimejo koks Petras, suvirintojas is kauno, ir pinigus ketina i nauja busta investuoti.cha.Serijos skaiciu generetorius irgi kokiu jiems reikia tokius ir issuka. Keno ir Jega is vis juokus krecia, snekejau su vienu operatorium, tai sake kartais net po 10 dubliu daro. Pagavokit o kam? Apie blicloto tai ten grynas pinigu ismetimas i siuksliu deze, ka moderatorius nori ta ir atvercia.Trinami bilietukai irgi tusti beveik visi.Nori atsigriebti olifejos ponai del karantino sumazejusiu pirkimu, bet regis baigia prisizaisti ir isvis tai kontorai bus hana.
Laba diena, pirkau teleloto 8 bilietus ir nieko nelaimejau, bilietai pabrango išvis nieko neduoda laimėti, kokia cia problema.
Grūstes pardotuveje, Kaipėda Laukininku g.-15 jau daug metu už loterijos bilietus negalima atsiskaityti kortele, tik grynais. Ar tai normalu, daug žmonių kurie negali nueiti toliau į kita parduotuve ar nemoka nusipirkti bilieto internetu lieka nusivyle nes negali sudalyvauti loterijoje.
Daug metu su vyru perkam trinamus bilietus, bet pastaruoju metu beveik neimanoma laimeti, labai daug tusciu bilietu.Daznai su vyru perkam uz 10 euru sekmes 7-tas nu kazkas baisaus, kas 6-7 bilietelyje gal rasi laimejima 10 euru.Nu zodziu truksta kaip paskutiniu metu sugedo losimas.Anksciau dazniau galima buvo laimeti, pasitaikydavo dazniau laimejimai, nu dabar tusti beveik visi.Suprantu kad kazkas laimetu tai kazkas turi pralaimeti, bet ne ant tiek, toks ispudis kad olifeja sluojasi sau pinigelius.Aplamai visu trinamu bilieteliu laimejimai suprastejo, anksciau geriau buvo.
Nekiškit pinigus i ta blitz lotto.Kiek ponigu jau ilišau šiems afioroms.Prizai po 0, 20 0, 50 ct vienakarta buvo 5 eurai.Na jus turite galva kaip galima tokius mažus prizus duoti kai pildai śimtai euru????Nekam nepatariu žaisti blitz!!!!!
Paulius 2021-03-07 13:24:33
Laimėjus 5eurus iš 20centų, parašė, kad pralaimėta, iraše kombinacija atitiko statymu istorijoj pasirinktą statymą, žalos nereikalauju, šaraškinų kontora

Dėkojame, kad kreipėtės.

Dėl šios situacijos susisiekite el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751
Dalius 2021-03-04 05:14:03
Internetu neimanoma pasitikrinti ziurint i skaicius, reikia kodus suvedineti kurie man nereikalingi, ka jus pridirbot su perlo puslapiu,

Dėkojame, kad kreipėtės.

Jei susiduriate su sunkumai tikrinant bilietą, susisiekite su mumis el. paštu info@perlas.lt arba tel. nr.: 852 751 751
Audrius 2021-02-22 23:45:36
Prisiregistravau perlas, pirkau bilietus internetu, bet nei vieno bilieto negaliu tam tinklapi surasti, neimanoma suzinoti, ar ka nors laimejau. Zodziu susimoki uz bilietus ir jie dingsta. Labai nusivyliau.
Pries kokius 5 metus, dar taip nebudavo, pirkdavau internetu, ir visi bilietai kuriuos pirkdavau, buvo matomi.

Dėkojame, kad kreipėtės.

Visi bilietai yra saugomi Jūsų paskyros skiltyje "Mano bilietai".

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@perlas.lt.

Keleivių Rygos oro uoste šiemet sumažėjo daugiau negu trečdaliu
Keleivių Rygos oro uoste šiemet sumažėjo daugiau negu trečdaliu 09-16 21:54
Rygos oro uostas per aštuonis šių metų mėnesius aptarnavo apytikriai 1,1 mln. keleivių – 36% mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai.
"Brexit" padariniai: "Marks & Spencer" uždarys daugiau kaip pusę parduotuvių Prancūzijoje 09-16 21:33
Didžiosios Britanijos mažmenininkė "Marks & Spencer" ketvirtadienį paskelbė planuojanti uždaryti daugiau kaip pusę savo parduotuvių Prancūzijoje, nes "Brexit" pakenkė šviežių ir šaldytų produktų...
"Ecoservice" grupės klientų skolas administruos "Legal Balance"
"Ecoservice" grupės klientų skolas administruos "Legal Balance" 09-16 21:08
Atliekų, aplinkos tvarkymo ir kelių priežiūros grupės "Ecoservice" klientų skolas išieškos bendrovė "Legal Balance".

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%