Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olifėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olifėja

Atsiliepimai apie Olifėja, UAB

Perlas

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Olifėja, UAB

Vizualizuokime sėkmę ->>>>> http://shark-570.getforge.io/
Amerikoje tai į kalėjimą sodina. Už tokias aferas kokias atlieka teleloto. O lietuvoje daniu moki lietuvos isigimeliams (prokuratūrai) ir galima krušti lietuvius.
Prakeikti s*****i apgaudinėja žmones visus pinigus savinasi sau. mašinas laimi jų giminės. Organizuoja laidas studijoja pederastai. tokie kai gyiržadas ir kiti.
Nesuprantu kaip suzinoti ar bilietai laimingi ar ne pirkau internetu anksciau nors rase į elektonini pasta laimejo ar nelaimejo
Net nerizikuokite ir nesiregistruokite interneto lošimuose. Tik sugaišite brangų laiką ir dar pinigus paliksite šiai firmai. Jei norite paremti jos darbuotojus galite registruotis ir dar ten ką jie remia. O taip tai nerekomenduoju visiškai. Dėkite į kojnę ir po kelių metų turėsite žymiai daugiau nei atidavę kažkam..
kam pirkti bilietus, jeigu neimanoma jų pasitikrinti ir reikia eiti kažkur, o ten eilės ir tt. nesamonės
Apgailėtina firma. Tiesiog tyčiojasi iš žmonių. Nekiškite pinigų į ją ir negaiškite laiko. Patrupina kad įtraukti į lošimus, o paskiau pagavus azartui pralošite žymiai daugiau. Viskas yra kogero valdoma ir išlošite tik jei duos, bet pastaruoju metu gausite špygą taukuotą į subinę, tokie laikai kai visi žiūri kaip nesubankrutuoti tik prisikišt sau kišenes kaip galima daugiau.
toxime9589@qmrbe.com
2020-06-20 00:34:37 IP 27q30gal
Metas atskleisti šitos firmos "triukus" vieną kartą lošiau 7iš42 ir dingo pats bilietas istorijoje nerodė nors žiūrėjau tiesioginę transliaciją ir mačiau kaip išriedėjo 3 sutampantys kamuoliukai. Bet bilieto pagal laiką net nerodė istorijoje !! Pirkdavau iš eilės po keletą bilietų žodžiu matyt galvoja, kad čia niekas gal nepastebės vieno kito bilieto. Būkite budrūs.
Įdomu, kam norytas Jūsų kotaktinis telefonas, jeigu neįmanoma juo prisiskambinti????
Laimėti išvis NEĮMANOMA internetiniuose Blitz žaidimuose. Įdedi 500e-1000e į sąskaitą o laimi max 80eur!!! a******ų kontora!!! Nepatariu išvis susidėti su tą Olifeja!!!
Šita firma vykdo neaiškią veiklą arba jos laimėjimų fondas siekia max. 10%. Jei būtų viskas čia sąžininga tikrai daugiau eitų laimėti dėja.. Isivaidzuokite jei būna, net kad lošimas internete ir jis užskaitomas neįvykusiu. Tai klausimas, kodėl jis neįvyksta ar tik nebus kažkas suchimičinama arba nutrūksta transliacija netikėtai (arba tikėtai tik kažkam..).. žodžiu labai labai neaišku viskas ir neskaidru..
Kodėl nenurodot kokiu adresu ir kokioje parduotuveje isigytas laimingas bilietas? Rasote tik miestą. Anksciau nurodydavot kur pirkta prie laimeto prizo.
Sveiki, kodel antra diena neimanoma prisijungti prie perlas.lt pasitikrinti bilietu? Parduotuvese terminaluose netikrinu nes nepasitikiu
Sveiki, ilgai laikiausi, bet trūko kantrybė. PRAŠAU pakeiskite Ieva!!!! Neįmanoma žiūrėti, tas dirbtinumas vemti verčia!!! Žaidžiu nuolat Teleloto, tačiau esant Ievai taip ir norisi išjungti TV. Tikiuosi Jums rúpi žaidėju nuomonė!
Užteko, vieną kartą išsiųsti sms (aišku, laimėjimo jokio), bet prasidėjo pastovus sms siuntinėjimas, kokie laimėjimai, lošk, siųsk sms.... atsibodot. Susiradau, kaip atsisakyti to jų siuntinėjimo, pasirodo tuo pačiu numeriu siųsti STOP, bet priedo už sms siuntimą 0, 2cnt mokestis. Nei šitie paklausė, ar aš sutinku, noriu gauti sms, bet atsisakant man reikia susimokėti, aišku, suma juokinga, bet ta suma mano. Tai ar ne parazitai. Gyvenime nei pirksiu bilietų, nei sms siūsiu.
a******ų firma galima lošt ir lošt ir lošt ir lošt nieko nelaimima. Turiu įtarimą, kodėl.. viskas yra apskaičiuota ten su lazeriais nuskanuoja kamuoliukus ir arba įleidžia reikiamus arba ne. Spėkite, kam skirtos tos spalvos.. Čia yra legali a******ų firma.
https://prosodiclie.htmlpasta.com/- vizualizuokime "sėkmę"..

Turiu nusiskundimą. Šiandien 11.15min. Klaipėdos „Naujojo turgaus“ Taikos pr. 80 Perlo terminale norėjau susimokėti už draudimą. Pardavėja, Danguolė, atsisakė mane aptarnauti, motyvuodama programos nebuvimu. Nors ne kartą esu mokejusi būtent šiame terminale. Jai parodžius kvitus, ji pareiškė, kad pas manęs bloga nuotaika ir ji atsisako mane aptarnauti. Prašau imtis veiksmų ir priminti savo darbuotojams apie bendravimo su klientais
Žaidžiau daugiau nei 5 metus įvairiom sumom nuo 10 - 200eur per mėn. laimėjimai kaip minėjo kažkas apgailėtini. Geriau į kojne dėti didesnis laimėjimas bus. Internetinė loterija visai aišku kam skirta - pinigam surinkti. Išmesti keli tūkstantėliai tiesiog ir tiek. Čia jei laimi ką nors gali sau iškart "LAIMĖS KŪDIKIO" paminklą pasistatyt, nes greičiau žaibas trenks nei laimėsi ką nors normalaus nekalbu apie 1.5eur kai kažkas minėjo..
Zaidziu jau daugiau nei 5 metus turbut, perku dazniausiai ne viena bilieta ivairiu loteriju, bet per ta laika daugiausia 10 euru laimejau.. dazniausiai gali laimeti 1.5e ir viskas., nera jokio ezarto visiskai tiesiog pelnosi is musu :)
Apgaulė. Įdėjau 500eurų, maksimum laimi 1-2 na 5eurus. Nežaiskit ir nekiškit pinigų į olifėja - perlas žaidimus.
Arnas 2020-04-28 19:04:38
Lygiai tas pats prasidėjo karantinas siuntineja kas antrą dieną.atsibo
Dėkojame už klausimą.
Informacinių žinučių galite atsisakyti paskambinę telefonais +370 52 751 751 arba +370 70 033 033.
Kristina 2020-04-26 21:54:24

Kodėl parduotuvėje perkant TELELOTO bilietus pardavėja liepia atsiskaityti tik grynaisiais (kortele nepriima)?
Laba diena, Kristina,
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Apgailestaujame, tačiau atsiskaitymas Perlo terminaluose vyksta tik grynaisiais pinigais.
Jeigu grynųjų pinigų su savimi neturite, terminale galima juos išsigryninti.
Jeigu kiltų papildomų klausimų kreipkitės el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751.
Monika 2020-04-28 18:21:47
Kaip atsisakyti 1634 žinučių???
Lygiai tas pats prasidėjo karantinas siuntineja kas antrą dieną.atsibo
Kaip atsisakyti 1634 žinučių???

Arvydas 2020-04-18 13:58:26
Siandien 2 kartus siunciau sms 1634 ir viena karta skambinau. Bilietu negavau o pinigai kogero nusiskaiciavo nes kitaip ir but negali. Paskambinus pasako kad uz skambuti euras nusiima. Kokia cia nesamone vyksta?
Sveiki, Arvydai,
Dėkojame, kad kreipėtės.
Mokestis už bilietą yra nuskaičiuojamas tik tuomet, kai bilieto pirkimas yra sėkmingas. Paskambinę telefono numeriu 852 751 751, sužinositę ar Jūsų bilietas buvo nupirktas sėkmingai, jeigu yra poreikis kolegos žinutę su bilieto numerio galės persiųsti pakartotinai.
Vida 2020-03-16 10:42:30
Laba diena. Kodėl negavau lošimo numerio paskambinus 1634.Pasake, kad atsius. Šitą apgaulė paskelbsiu viešai.
Sveiki, Vida,
Malonu, kad kreipėtės.
Loto 1634 bilieto galėjote negauti dėl keleto priežasčių, pirkimo procese dalyvauja ir Jūsų ryšio tiekėjas. Jeigu atsitikų taip, kad pranešimas su bilieto numeriu nepasiektų Jūsų, būtinai kreipkitės telefonu 852 751 751.
Rimvydas 2020-03-10 18:06:16
Jau kelinta karta susiduriu su laimejimo registrcija.Internetu tai padaryti nėra galimybės, dalis reikalaujamu “laukeliu” praktiškai neveikia.Labai blogai, kad loterja nėra valstybinė įmonė, todėl net ir kažka laimėjęs turi krūva problemu.Esu laimėjes automobili-problemu krūvos. Paskutinį laimėjima sugebėjau užregistruoti tik skambinant telefonu.Bileto nr.0065446, Kodėl nusprendžiau parašyti??? Pagrindinė priežastis, žaidžiantis loterijoje neturi galimybės pasirinkti žaidimo skaičiu-kas gali paneigti kad lošime dalyvauja visi skaičiai, o lošiantys bilietu skaičiai praktiškai neturi galimybės laimėti pagrindiniu prizu nes žaidime dalyvauja ne visi skaičiai.Kt. loterijose turi galimybę pasirinkti skaičius pats.Todėl žaidžiu tik tuomet kada lošime dalyvauja bilieto nr.Sekmės žaidžiantiems IR prašau pagalvokit.Ačiū
Sveiki, Rimvydai, malonu, kad domitės mūsų loterijomis.
Siūlome platų asortimentą loterijų, daugumoje jų, skaičius žaidėjai gali pasirinkti patys. Išskirti reikėtų Teleloto loteriją, kurioje dalyvaujant skaičius atsitiktine tvarka parenka sistema.
Galime užtikrinti, kad mūsų loterijos yra organizuojamos skaidriai, o mūsų veiklą prižiūri valstybinės institucijos.
Arturas 2020-03-01 11:58:25
Ar tiesa kad zaidziant keno loto ir pasirinkus 9 sk uz1eu galima laimet 2500 nors internetinej loterijoe rodo kad galima laimet 5000
Manlonu, kad domitės mūsų organizuojamomis loterijomis.
Pagal Kenoloto loterijos taisykles maksimalus laimėjimas bilietą pirkus už 1 eur. ir atspėjus 9 skaičius iš 9 yra 5000 eur. Jei šioje divizijoje laimi du ar daugiau žaidėjų, o jų laimėjimų suma viršija 200 000 €, jie dalinasi šią sumą proporcingai pagal bilieto kainą.
Sveiki, Tomai,
Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Galime užtikrinti, kad pagal loterijos taisykles laimėjimas negali būti mažesnis nei bilieto kaina.
Dėl konkrečios situacijos kreipkitės telefonu 852 751 751 arba el. pašto adresu info@perlas.lt
Internetinis puslapis jau toks lėtas... gal tvarkykyte ką nors.... ar nesugebate kompiuteristo pasisamdyti ar įsidarbinti... pastoviai krauni, krauni ir vėl turi perkrauti, kai tikriniesi bilietą.... UŽKNISOTE... ir jau pasitikrinau kompą... kompjuteris ne prie ko... čia jūsų puslapyje kažkas dedasi.... manau atsiribosiu nuo jūsų visai.
Pritariu ir pagalbiniui ir daugumai čia šita firma tikrai neaiškią veiklą vykdo.. Žaidžiau labai daug kartų irgi ir neina nieko gero laimėt čia, kad kokius 500eur bent būtu įmanoma laimėt bet deja nei karto per kažkas 5 metus. O išleistos sumos tikrai daugiau nei 500eur. Žodžiu jie skelbiasi, kad remia dar kitus, o lošėjai jiems svarbūs tik tiek kiek jie įdeda pinigėlių kitaip tariant svarbūs pinigėliai.. Žodžiu šitai firmai vienodai viskas realiai neįdomūs čia jiems klientai nesistebėkite..Jiems net negalioja draudimas žmogui lošti. Keista iš tikro nes tai primena mafiją.. Žodžiu prisijungei ir siųsk pinigėlius jiems į sąskaitą. Internetinės loterijos visiškai nekelia pasitikėjimo nutrūkstančios transliacijos ir kiti neaiškūs dalykai. Keisti sutapimai ir visko daug daug neaiškaus..Žodžiu manau čia skundų būtu šimtai tūkstančiu tik kiti jau nuleido rankas ir tiesiog apeina šią firmą to paties linkiu ir kitiems.
Sveiki noriu kad visi žinotų ir daugiau būtų atidesni. Sausio 24diena maksimoje atėjau mokėti už darželį per terminalą, pardavėja pervedė pinigus y kito miesto darželį ne į tą kuri reikėjo. Kiek turėjau vargo ir lankstymo kad atgauti pinigus iš terminalo bet perlaidos sumos 0.60 negrąžino tik pačią sumą bet čia yra jūsų kalte negražu, prašyme buvau nurodžiusi pilna suma kuria noriu atgauti, šiaip reikėjo prašyti kompensacijos už mano sugaištą laiką ir kuro išlaidas ir dar tiek nervų.....
Apeikite šitą neaiškios kilmės firmelę lošiau keletą metų nemažom sumom laimėjimai absurdiški.. Stengdamasis išlošt šimtus praloši tūkstančius.. Interneto lošimai išvis afera jokių normalesnių laimėjimų...50eur skaitote laimėjimais??? Kai statai 2eur o laimi 0.30cnt LAIMĖJIMAS ??? Graži afera apgauti žmogui parašo jog laimėjai.. Nors klimsti į minusą.. o štai JUMS statistika vizualiai ;) Prisiprašė šita kontora.. https://prosodiclie.htmlpasta.com/- vizualizuokime "sėkmę"..
Tomas 2019-12-23 21:00:35
Sveiki, apie vikingu zaidima neturiu zodziu, nes aferos juodos vyksta, zaidimo bilietas 1.5eu o laimejimas maziausias 0.75 eu, kiek losiu bet kokius zaidimus tikrai niekur nera laimejimo mazesnio uz bilieto kaina
Laba diena, Tomai,

Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Pagal loterijos taisykles laimėjimas negali būti mažesnis nei bilieto kaina. Pirkdami Vikinglotto bilietą už 1, 50 eur. sėkmės atveju laimėsite ne mažiau nei 1, 5 eur.
Pirkdami Vikinglotto Plius bilietą, Jūs įsigyjate 6 derinius, kurių kiekvieno kainą yra 0, 75 eur. Kiekvieno iš derinių laimėjimas nebus mažesnis nei kaina sumokėta už derinį, t.y. 0, 75 eur.
Arturas 2019-12-04 13:55:59
Taisyklese aiskiai nurodoma, kad laimejimas negali buti mazesnis, nei bilieto kaina, vikingo loto laimejimas minimalus 0, 75cnt, o kaina bilieto 1, 50€, tai taip isena, kad jus pazeidziat istatyma, kazkokia lempa cia isvis, tai tada ir bilieto kaina sumazinkite perpus, taisykles yra taisykles ir galioja visiems, olifeja nemanau kad isimtis, dekui
https://prosodiclie.htmlpasta.com/- vizualizuokime "sėkmę"
Jus taip raginate paziureti laimejimu zemelapi. Paziurejau, zinau kad mus rajone yra laimeta pinigu suma ir gan nemaza, kodel as jos nematau pagal pasirinktus metus? Gal jau nustokit kabinti makaronus apie didelius laimejimus, netikiu.
KADA BUS PAKEISTOS TAISYKLES? DAIKTAS ARBA PINIGAI?
Sveiki, ar jums neatrodo, kad žeminate laimėtojus : vienam tenka butas, o kitiems kaip išmalda 500 eurų?
Nacionalinis.Liuciferis
2019-12-31 12:03:35 IP 2eehheim
labai pritariu komentatoriams tai yra apgavystė su viking lotto bilietas kainuoja 1, 50 euro o išlošimas tik 0, 75 euro.jau gal 3 metus neperku viking lotto bilietų nes paskaičiavau išlošti neįmanoma kas čia per laimėjimas 0, 75 euro ?! tada aš sukursiu loteriją pirkite bilieto kaina 10 eurų o išlošimas 5 eurai. bet žmonės yra labai durni ir toliau pirks viking lotto labai daug.per paskutinį lošimą net 58 000 laimėtojų po 0, 75 euro, o kur dar kiti tušti bilietai gal 200 000 ar net 500 000 vnt.?!
Nesamone kiek kartu perku nemaza kieki ir nieko nelaimi tucia dabar pasijiemiau 30bilietu nevienas nera laimingas nesamone nebepirksiu daugiau neimanoma nieko laimeti
Rasa 2019-11-09 13:42:54
Ar nemanote., kad žaidėjų pinygai yra išleidžiami beverčiams prizams. Manau turėtumėte mūsų atsiklausti, jūs dirbate mums ir už mūsų (žaidėjų) pinygus.
O nemanai, kad įmonė tavo išleistus pinigus išleidžia ten kur vidiniai organai išanalizavę poreikį žaidėjų ir nusprendžia kokie tie prizai bus :D čia gi ne valstube, kad aiskintum verslui kaip verslą daryt :D

"Ignitis grupės" naujos centrinės būstinės konkursui pateikti 3 pasiūlymai
"Ignitis grupės" naujos centrinės būstinės konkursui pateikti 3 pasiūlymai 07-07 17:38
Valstybės valdomo energetikos įmonių holdingo "Ignitis grupė" naujos centrinės būstinės nuomos konkursui pateikti 3 pasiūlymai.
Vyriausybė spręs dėl kelionių į Rumuniją ir Bulgariją ribojimo
Vyriausybė spręs dėl kelionių į Rumuniją ir Bulgariją ribojimo 07-07 17:31
Vyriausybė trečiadienį turėtų svarstyti siūlymą uždrausti į Lietuvą atvykti iš Rumunijos ir Bulgarijos, kur vėl daugėja užsikrėtimų COVID-19. Iš šių šalių grįžusiems Lietuvos gyventojams svarstoma...
Liberalų sąjūdžiui nepavyko susigrąžinti dalies dotacijos
Liberalų sąjūdžiui nepavyko susigrąžinti dalies dotacijos 07-07 16:37
Opoziciniam Liberalų sąjūdžiui nepavyko susigrąžinti dalies Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) dėl šiurkščių kampanijos pažeidimų neskirtos dotacijos – per 197.000 Eur, aukštesnei instancijai...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Goldman Sachs 207,36 +5,05%