Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olifėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olifėja

Atsiliepimai apie Olifėja, UAB

Perlas

Parašyk savo nuomonę apie Olifėja, UAB

rymante 2021-01-14 15:55:48
Sveiki! Šiandien internetu pirkau 3 teleloto 1 keno loto bilietą, Apmokėjau, bet krepšelyje nieko nerodė, o pinigus nuskaičiavo vistiek. Antrą kartą užsisakiau tiek pat bilietų, apmokėjau, Viskas gerai, bilietai atėjo. Bet anksąiau užsakytų bilietų taip ir negavau. Prašau arba grąžinti man pinigus, arba duoti man bilietus

Dėkojame, kad kreipėtės.

Dėl konkrečios situacijos siūlome kreiptis el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751
Ceslovas 2020-12-29 14:54:43
Norėjau tik paklausti, gal aš nesuprantau taisyklių, esu loto klubo narys pasiekęs vip platinijum lygį ir pagal taisykles lyg tai žaidžiant sekmadienį kiek pralošti tiek ir turėtų sugrįžti, bet niekas nesugryžo ir kas keisčiausia, kad nei konsultantė nieko negalėjo paaiškinti, nei į el. laišką niekas neatsakė.Ačiū

Dėkojame, kad kreipėtės.

Pagal Loto klubo taisykles, "Laimingų sekmadienių" metu pinigai grąžinami tada, kai nei vienas iš bilietų nelaimėjo.

Visgi, dėl konkrečios situacijos siūlome kreiptis el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751
Henrikas 2020-12-24 18:59:10
kodėl mano laimėti viking 1.5 euro negrįžta į mano loto piniginę.
Pagarbiai Henrikas

Lidija 2020-12-01 21:49:32
Tiesiog esu nemaloniai nustebinta laimėjimų apskaičiavimu. Paprašyta atsiųsti taisykles, kur parašyta, kad vikinglotoplius laimėjimų apskaičiavimo kita tvarka, nesulaukiau. Lapkričio 19 d. 2+1, paskaičiuota suma 1, 25, o ne 1.50, kaip nurodoma bendroje lentelėje.
Kitas dalykas susigundžiau juodojo penktadienio pasiūlymu už 4eur, 20 bilietų, ir čia pasirodo atskiros taisyklės, apie kurias net neužsimenama, 2+1 laimėjimas išmokėtas tik 0, 86, tokių derinių buvo 2, tai bendra suma tik 1.72, nors bendroje lentelėje rašoma 2+1 derinys 8.6 eur, tiesiog laimėjimas sumažinamas 10 kartų be jokio loginio pagrindimo, pagal kažkokias nepatvirtintas taisykles, kurių net nesulaukiama, o ir laimėjimas daug mažesnis, nei bilieto kaina.

Dėkojame, kad kreipėtės.

Laimėjimo dydis niekada nebus mažesnis nei derinio kaina.

Mažosios Vikinglotto divizijos yra nekintančios, o 2+1 divizija visada yra įkainota 1, 25 Eur.

Jūsų minima situacija suponuoja, kad Jūs pirkote bilietus sindikato būdu, o ne Vikinglotto Plius kuomet žaidžiama 5 žaidėjų grupėje - Jūs mokate penktadalį bilieto kainos, o laimėjimas atitinkamai yra padalinamas į 5 lygias dalis.

Daugiau informacijos apie loterijos taisykles rasite čia: https://perlas.lt/lt/lotteries/vikingloto

Vale 2020-10-11 18:21:19
Sveiki. Jau kuris laikas skambinu ir rasau zinutes nr. 1634 taciau negaunu jokio atsakymo tiksliau numerio. Esu nusivylusi ir nezinau i ka kreiptis kodel taip yra. Net nebesinori skambinti tuo numeriu.

Dėkojame, kad kreipėtės.

Dėl šios situacijos reikėtų kreiptis telefonu 852 751 751.
Zydrunas 2020-10-02 15:49:43
Iš pardavėjos gavau 10 e kaip suprasti jai laimėjimas 20e

Dėkojame, kad kreipėtės.

Dėl detalesnės informacijos siūlome susisiekti el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751.
prieš 10 metų televizorių, prieš 1, 5 metų automobilį, prieš mėn. Topo centro 200 € kuponą.
TV rodo, auto važiuoja gerai (biletas pirktas internetu), prie kupono pridėjom ir nuspirkom išmanų TV.
Pažystu apie 12 žmonių laimėjusių auto.
Manau kad nepatenkintųjų skundai daźniausiai yra nepagrysti.
Sekmės visiems.
Turėtų būti bilietai tik per terminalą pardavinėjami. Perki bilietus ir tik terminale atspausdinti. O dabar jau atspausdinti N kiekis prie kasų. Nenupirkti bilietai kur keliauja? Kaip jų skaičių deriniai? Tik nereikia sakyti kad toks kiekis būna suvedinejimas į terminalą kad anuliuoti bilietus? Nes aš paklausiau maximos loterijos pardavėjos ar suvedinejat likusius bilietus atsakymas tikrai nustebino. Sakė nieko nesa girdėjusi kad kažkas suvedineja atlikusius bilietus
Mantvidas 2021-01-04 15:19:09
Sukčių s*****i teleloto, laimėjau laiminga vieta laimingas laikas 50 eu, o rašo, kad nieko nelaimėjau, bilietas pirktas vienu laiku, sistemoj rašo kitu, žodžiu baisu kas darosi su jais
Man tas pats skambinau tel ir sako kad “ iš tu laimėtų 100 žmonių dar kažkokiu būdu atrenka” apsurdas.... Tikrai dabar nebepirksiu jokių ju bilietu išleisdavau apie 50 e į savaite bendrai teleloto ir kt bilietam
Ir vėl apgavo teleloto laimėjau laiminga vieta 50 e buvo pirkta internetu pridedu foto su įrodymais pirkta buvo antradienį 20:00:35 ir rašo jog nieko nelaimejau
Nebepirksiu teleloto manau apgaule pirkta po 15-20 bilietu galima sakyt kiekviena sekmadienį ir net nei vieno e nelaimėjau
kodėl mano laimėti viking 1.5 euro negrįžta į mano loto piniginę.
Pagarbiai Henrikas
Tiesiog bjauru žiūrėti teleloto, kai veda Deivis su žmona. Gerai, kad nesibučiuoja, o ir Deivis žada elniams kanopas nukapot. Baisu, klounų paradas.
toxime9589@qmrbe.com 2020-06-20 00:34:37
Metas atskleisti šitos firmos "triukus" vieną kartą lošiau 7iš42 ir dingo pats bilietas istorijoje nerodė nors žiūrėjau tiesioginę transliaciją ir mačiau kaip išriedėjo 3 sutampantys kamuoliukai. Bet bilieto pagal laiką net nerodė istorijoje !! Pirkdavau iš eilės po keletą bilietų žodžiu matyt galvoja, kad čia niekas gal nepastebės vieno kito bilieto. Būkite budrūs.
Man panaši situacija įvyko. Laimejimas buvo 22:00-23:00 (cia teleloto), turejau gauti pakankamai didele pinigu suma, nes pirkau bilietus siuo laiku, ir laimejimo negavau, nes ju sistemoje rodo, kad bilietas pirktas po 21 valandos. Pabandzius issiaiskinti, jiems net neidomu manau.
O Jus užmigt be to bilieto negalėjot ? Vargšas žmogus ! Uždarom NES tik paspausti mygtuką neužtenka, po terminalo uždarymo dar yra eilė darbų kuriuos reikia padaryti, ir tik tam kad jūs vargšas žmogus galėtumėte nusipirkti jums GYVYBIŠKAI svarbų bilietą, darbuotojas turi likti dar po darbo 20 min kuris iki jūsų NUŠVITIMO kad jums būtinai reikia bilieto, dirba jau 12 val ! Atsipeikėk žmogau, ir nesiskųsk tokiom nesąmonėm! Vemt verčia tokie.....
Šita firma manau bankrutuoja, kadangi labai daug žmonių jau nusivylę ir nebesitiki laimėt. Ir asmeniškai siūlau apeiti ją.
Metai žaidžiu ir labai dažnai nieko nelaimių ir dar dabar žaidi ir isijiunge žaidimas plius dingsta pinigai
Manau, kad tokie nevykę teleloto vedėjai (visi) sužlugdys šitą žaidimą, kuo toliau tuo neįdomiau jį žiūrėti, o ir žaidimas žirklės akmuo darželinukų lygio.
Sveiki. Noriu parašyti apie nepagarbų elgesy ir aptarnavimą klientų atžvilgiu Perlo darbuotojos Žydrinos, kuri dirba Kuršėnai Basanavičiaus g. 2 prekybos namai Jovaras. Nerašysiu konkrečių detalių - ar situacijų. Pakalbėjus su artimaisiais ir bičiuliais - jie patvirtino taip pat. Taigi mokesčius moku kitur, bet elektros energijos sutartis nepasirašyta - nors planavau. Yra ir kitų pasirinkimų, dėl to nesuku galvos. Tik informuoju apie tai. Geros dienos - siūlau atidžiau rinktis darbuotojus.
Laimėjau internetinėje loterijoje tačiau vis nesiseka susikalbėti ir telefonu ir el paštu dėl laimėjimo atsiėmimo, tikrai ši įmonė kažkaip viska nusukinėja.
toxime9589@qmrbe.com 2020-06-20 00:34:37
Jie yra totalus a*******i, reik juos perduot europos losimu asociacijai, jie apgaudineja visus lietuvos zmones!perlo programelej pirkau tris teleloto bilietus ir dubis ju vienodi, visi skaiciai vienodi
Iš pardavėjos gavau 10 e kaip suprasti jai laimėjimas 20e
arunas 2020-08-02 14:26:01
Sveiki.Aš jūsų noriu paklausti: kiek laiko galioja išlošta pinigų suma, pvz.: 10, 15 ar 26 ir pan.Ačiū jums atsakymą.Pagarbiai, Arūnas.

Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.

Piniginį divizinį laimėjimą galite atsiimti per 60 d. nuo tiražo.

Jeigu kiltų papildomų klausimų, kreipkitės telefonu 852 751 751 arba el. apštu info@perlas.lt
Laima 2020-06-29 17:26:25
Nesuprantu kaip suzinoti ar bilietai laimingi ar ne pirkau internetu anksciau nors rase į elektonini pasta laimejo ar nelaimejo
Laba diena, Laima,

Malonu, kad domitės mūsų loterijomis.

Įsigyjus bilietą internetu, žaidėjus visuomet informuojame asmeniškai, išsiųsdami el. pašto adresą.

Jeigu kiltų papildomų klausimų kreipkitės telefonu 852 751 751.
Česlovas 2020-06-25 11:51:27
kam pirkti bilietus, jeigu neimanoma jų pasitikrinti ir reikia eiti kažkur, o ten eilės ir tt. nesamonės
Laba diena, Česlovai,

Malonu, kad dalyvaujate mūsų organizuojamose loterijose.

Primename, kad bilietus galite pasitikrinti ne tik prie Perlo terminalų, bet ir svetainėje www.perlas.lt

Jeigu kiltų papildomų klausimų, kreipkitės telefonu 852 751 751.
Viktorija 2020-05-31 18:14:21
Sveiki, ilgai laikiausi, bet trūko kantrybė. PRAŠAU pakeiskite Ieva!!!! Neįmanoma žiūrėti, tas dirbtinumas vemti verčia!!! Žaidžiu nuolat Teleloto, tačiau esant Ievai taip ir norisi išjungti TV. Tikiuosi Jums rúpi žaidėju nuomonė!

Malonu, kad domitės mūsų organizuojamomis loterijomis.

Dėkojame už išreikštą nuomonę.

Ateityje galite kreiptis telefonu 852 751 751 arba el. paštu info@perlas.lt
Atsibodot 2020-05-30 10:58:44
Užteko, vieną kartą išsiųsti sms (aišku, laimėjimo jokio), bet prasidėjo pastovus sms siuntinėjimas, kokie laimėjimai, lošk, siųsk sms.... atsibodot. Susiradau, kaip atsisakyti to jų siuntinėjimo, pasirodo tuo pačiu numeriu siųsti STOP, bet priedo už sms siuntimą 0, 2cnt mokestis. Nei šitie paklausė, ar aš sutinku, noriu gauti sms, bet atsisakant man reikia susimokėti, aišku, suma juokinga, bet ta suma mano. Tai ar ne parazitai. Gyvenime nei pirksiu bilietų, nei sms siūsiu.

Apgailestaujame už nepatogumus.

Telefoninės loterijos 1634 informacinių pranešimų galite atsisakyti keliais būdais - paskambinę telefonu 852 751 751 arba +370 70 033 033 abu šie būdai vartotojui nieko nekainuoja.

Ateityje visais iškilusiais klausimais galite kreiptis telefonu 852 751 751.
Patyręs žaidėjas
2020-08-06 01:21:19 IP 2ju3l6ke
Olifėja 2020-01-24 11:10:04
Laba diena, Tomai,

Dėkojame, kad domitės mūsų loterijomis.
Pagal loterijos taisykles laimėjimas negali būti mažesnis nei bilieto kaina. Pirkdami Vikinglotto bilietą už 1, 50 eur. sėkmės atveju laimėsite ne mažiau nei 1, 5 eur.
Pirkdami Vikinglotto Plius bilietą, Jūs įsigyjate 6 derinius, kurių kiekvieno kainą yra 0, 75 eur. Kiekvieno iš derinių laimėjimas nebus mažesnis nei kaina sumokėta už derinį, t.y. 0, 75 eur.
Jeigu kiltų papildomų klausimų kreipkitės el. paštu info@perlas.lt arba telefonu 852 751 751.
Gerbiamoji, jūsų atsakyme logikos mažai (arba iš viso nėra). Kaip jūs ir paminėjote, Loterijų įstatyme nurodyta, kad LAIMĖJIMAS negali būti mažesnis, negu bilieto kaina (28.4 str), o toliau kliedite apie DERINIO kainą. Bilietas su 6 DERINIAIS, bet kokiu atveju yra BILIETAS (O bilietas su vienu deriniu iš viso neparduodamas- neegzistuoja toks) ir apie jokį derinį LOTERIJŲ ĮSTATYME neparašyta. Loterijos taisyklėse įrašyta?!- reiškia tos taisyklės prieštarauja LOTERIJŲ ĮSTATYMUI. Todėl manau, kad kažkada turėtų šis klausimas atsidurti ant LPT stalo (visi numoja ranka- dėl kelių centų per daug vargo), tik štai klausimas: KADA?
Patyręs žaidėjas
2020-08-02 01:10:31 IP 2ju3l6p1
Pagalbinis777 2020-06-04 21:28:34
Šita firma vykdo neaiškią veiklą arba jos laimėjimų fondas siekia max. 10%. Jei būtų viskas čia sąžininga tikrai daugiau eitų laimėti dėja.. Isivaidzuokite jei būna, net kad lošimas internete ir jis užskaitomas neįvykusiu. Tai klausimas, kodėl jis neįvyksta ar tik nebus kažkas suchimičinama arba nutrūksta transliacija netikėtai (arba tikėtai tik kažkam..).. žodžiu labai labai neaišku viskas ir neskaidru..
Kiek pastebėjau, transliacijos pakeistos vaizdo įrašais (kaži ar tai legalu)- čia aš apie Superloto. Tai jei įrašas- net nutrūkus ĮRAŠO transliacijai lošimas neturėtų būti anuliuotas... Įdomūs dalykai dedasi su "Euloto" jau eilę metų...
P.S. Superloto organizuoja Euloto, o Blitz (tipo momentines)- ir Olifėja ir Euloto. Tai tas Euloto organizuojamas geriau apeiti didesniu ratu. Visas.
Nuostabi firma, po tiek metų laimėjome planšetę, "LENOVO M-7 TAB ačiū....
Aušra 2020-07-14 15:08:29
Jau kelinta laida pastebiu kai rieda kamuoliukai, vienas ridenimas visada praleidziamas. Turi kristi kamuoliukas, o masina tiesiog nieko neisridena ir tiesiog prasisuka tuscia. Tada prasisukus jau rieda kamuoliukas. Ir zinoma su tokiu ridenimu aukso puodo kaip niekas nelaimi taip nelaimi. Tiesiog kazkam taip naudinga, po pusmecio gal ir pralos ta puoda, kai pririnks reikiama suma sau.
Tik k******i galvoja, kad tokie azartiniai lošimai skirti tam, kad žaidėjai išloštų. Bet kuriuo atveju išlošia kontora. Liaukitės leistis kvailinami
Raimundas 2020-07-08 12:20:47
Kai neužsakinėju, kodėl turiu užsisakyti? Rašysiu skundą dėl asmens duomenų įstatymo nuolatinio pažeidinėjimo. Gal tuomet nereikės niekam atsisakymų.
Pakartosiu, jei robotai nesupranta: kai prekė, paslauga ar reklama neužsakoma, nėra būtinybės jos atsisakyti, kad nuolatos negauti šlamšto.
Jau dabar pasiekėte savo tikslą - nedelsdamas rengiu dokumentus. Dar aikinsiuos, ar teisėtais būdais gavote ir naudojate mano asmeninį tel. Nr.
"Reklama telefonu, telefaksu, elektroniniu paštu gali būti teikiama tik reklamos vartotojo sutikimu arba jo prašymu, todėl bendrovė, prieš teikdama reklamą minėtais sklaidos būdais, privalo turėti išankstinį vartotojo sutikimą ar prašymą teikti jam reklamą".
Olifėja 2020-05-07 11:45:42
Dėkojame už klausimą.
Informacinių žinučių galite atsisakyti paskambinę telefonais +370 52 751 751 arba +370 70 033 033.
Vizualizuokime sėkmę ->>>>> http://shark-570.getforge.io/
Amerikoje tai į kalėjimą sodina. Už tokias aferas kokias atlieka teleloto. O lietuvoje daniu moki lietuvos isigimeliams (prokuratūrai) ir galima krušti lietuvius.
Prakeikti s*****i apgaudinėja žmones visus pinigus savinasi sau. mašinas laimi jų giminės. Organizuoja laidas studijoja pederastai. tokie kai gyiržadas ir kiti.
Net nerizikuokite ir nesiregistruokite interneto lošimuose. Tik sugaišite brangų laiką ir dar pinigus paliksite šiai firmai. Jei norite paremti jos darbuotojus galite registruotis ir dar ten ką jie remia. O taip tai nerekomenduoju visiškai. Dėkite į kojnę ir po kelių metų turėsite žymiai daugiau nei atidavę kažkam..
Apgailėtina firma. Tiesiog tyčiojasi iš žmonių. Nekiškite pinigų į ją ir negaiškite laiko. Patrupina kad įtraukti į lošimus, o paskiau pagavus azartui pralošite žymiai daugiau. Viskas yra kogero valdoma ir išlošite tik jei duos, bet pastaruoju metu gausite špygą taukuotą į subinę, tokie laikai kai visi žiūri kaip nesubankrutuoti tik prisikišt sau kišenes kaip galima daugiau.
toxime9589@qmrbe.com
2020-06-20 00:34:37 IP 27q30gal
Įdomu, kam norytas Jūsų kotaktinis telefonas, jeigu neįmanoma juo prisiskambinti????
Laimėti išvis NEĮMANOMA internetiniuose Blitz žaidimuose. Įdedi 500e-1000e į sąskaitą o laimi max 80eur!!! a******ų kontora!!! Nepatariu išvis susidėti su tą Olifeja!!!

Laimonas Devyžis: "Eurovaistinė" siekia pradėti skiepyti jau kovą
Laimonas Devyžis: "Eurovaistinė" siekia pradėti skiepyti jau kovą 01-21 13:15
Pagrindinio šalyje vaistinių tinklo "Eurovaistinė" valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis sako, kad galimybė vaistinėje pasiskiepyti nuo erkinio encefalito ir gripo – prioritetinis bendrovės šių...
V. Pranckietis panaikino leidimų darbui su slapta informacija prievolę komitetų vadovams 01-21 12:48
Buvęs Seimo pirmininkas liberalas Viktoras Pranckietis pernai paskutinėmis buvimo šiose pareigose dienomis panaikino būtinybę visų Seimo komitetų ir komisijų vadovams turėti leidimus dirbti su...
"Sodra": nedarbas augo ne vien dėl darbuotojų atleidimų
"Sodra": nedarbas augo ne vien dėl darbuotojų atleidimų 01-21 12:33
Daugiau nei pusė šalyje 2021 m. registruotų bedarbių negavo nedarbo išmokos, nes nėra dirbę 12 mėnesių per pastaruosius dvejus su puse metų, rodo "Sodros" atlikta analizė. Trečdalis jų – apie...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%