Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olgida, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olgida

Atsiliepimai apie Olgida, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Olgida, UAB

Ši įmonė priima užsakymus iš klientų, tačiau pas gamintoją jų neužsako. Ir aš ne konkurentas, bet avansą praradęs klientas.
Užsakymas ir apmokėjimas 2017-12-11 Nr. 01270, nekeliate ragelio ir nebendraujate. Kur prekė?
Laba diena.
Užsakymas Nr. 01299 (2018-01-03d.)
Vasario 8d. sakėte kad gamintojas (Lenkia) vasario 09d. atkraus katilą ir pristatysite į vieta.
Šiandien vasario 20d. Katilo nėra.
Telefono ragelio nekeliate.
Paaiškinkite prašau.
Laba diena, UAB OLGIDA kolektyvas.
Jūs rašote, kad su Jumis galima bendrautu e. paštu. Tai kodėl į mano laiškus neatsakote?
Laukiu, nesulaukiu. Nei katilo, nei pinigų, nei atsakymo į mano laiškus.
Pradėkite pagaliau skaitytis su klientais.
Gerbiama Simona ir gerbiamas Pauliau, priminsiu jog tai Jūsų trečias komentaras, tikrai nėra tikslo pakeitus vardus kuo daugiau parašyti komentarų. Jei nepavyksta prisiskambinti visada galite parašyti el. laišką, iš Jūsų neesame nė vieno gavę, juk jei galite rašyti komentarus, manau galite išpradžių el. laišką parašyti. Jūsų problema sprendžiama ir ji tikrai bus išsspręsta. Tikrai nebūtina šmeižti ir nuteikinėti žmones.
Nei prekės, nei pinigų. Į skambučius neatsako, į elektroninius laiškus neatsako. Apgavikų kompanija. Nebandykit pervesti pinigų, prekių tikrai negausite ir pinigų neatgausite.
Saugokitės, UAB OLGIDA prekiauja www.silumanamams.lt; www.sodotechnikadarboirankiai.lt; www.irankiainamams.lt
Dar apsimeta, kad neva konkurentai čia apie juos blogai rašo.
Pritariu Loretai, šia įmone ir jos darbo laiku, mokesčiais bei apskritai veiklos pobūdžiu turėtų susidomėti mokesčių inspekcija, sodra ir darbo inspekcija.
I komentarus atrasinejate, taciau telefono pakelti nesugebate visa savaite. Laukiame zidinio jau puse metu beveik. Pradzioj sakete kad nesklandumai su pristatymu, po kurio laiko vel ta pati dainele. Pagaliau pavykus susisiekti pazadejote pervesti sumoketus pinigus atgal. Taciau iki sios dienos nei pinigai yra pervesti nei zidini turime. Normalios imones taip dirba? Ar vel sakysite kad konkurentai komentarus raso? GEDA! Ismokite dirbti atsakingai ir problemu nebus nei jums nei klientams.
Gerbiama Jurgita, jei jau rašote komentarus, patikrinkite prašau kokiai įmonei rašote, nes iš Jūsų neesame gavę jokio užsakymo į el. paštą neatsakote, jokio lizingo nebuvo pildoma. Kaip suprantame dar vienas ale "pirkėjo" skundas. Matomai konkurentams trūksta darbo.
UAB OLGIDA 2018-02-07 13:52:12

Visų atsiprašome dėl pastarosios savaitės jog nepavykdavo susisiekti, sprendžiamos komunikacijos problemos, dėl ko ir kilo tiek daug nesusipratimų.
P.S. Konkurentams siūlytumėm užsiimti darbais, o ne rašymais, tikrai negražiai ir nerimtai atrodo.
Mes taip pat užsisakėme iš jūsų prekes ir apmokėjome lizingu, bet prekių dar negavome, susisiekti su jumis neįmanoma, bent jau atrašykit į el.laiškus, nes lizingo dokumentams sutvarkyti komunikacijų tukdžiai netrukdo

Pirkome radiatorių. Internetiniame puslapyje nurodyta, kad prekės pristatomos ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas. Jau praėjo 13 dienų, užsakytos prekės negavome. Į el. laiškus įmonė neatsako, telefonu neatsiliepia ir neperskambina.
Šia įmone ir jos darbo laiku, mokesčiais turėtų susidomėti mokesčių inspekcija, sodra ir darbo inspekcija. Spalio mėnesį pasidomėjome ar ši įmonė turi atitinkamos specifikacijos krosnelę, atsakė, kad taip 10 dienų bėgyje pristatys. Deja šiandien vasario 2d. o krosnelės nėra. Mes pinigus pervedėme tą pačią dieną po pokalbio kaip buvo sutarta, nes buvo išrašyta išankstinė sąskaita. Kol pavykdavo susisiekti prašėme pervesti pinigus atgal į tą sąskaitą iš kurios gavote pinigus. Deja pinigai mums nėra grąžinti. Be to nei įmonės vadovė nei jos darbuotojai į skambučius neatsako. Taigi teks kreiptis į antstolius dėl pinigų išieškojimo.
Laura 2018-01-30 11:26:33
Nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone. Mums židinio nesugebėjo pristatyti 7 mėnesius, nepaaiškino kodėl, pinigų negrąžino. Galiausiai nustojo bendrauti ir atsakinėti į klausimus. Kol kas dar net ir nesibaigė šitas reikalas, bet mes priversti kreiptis į teismą, kad atgautume savo sumokėtus pinigus.
Nutiko analogiška situacija, laukiu prekės apie 2 mėn. Neatsako nei į skambučius, nei į registruotus laiškus, teko perduoti skolą išieškojimui.. Neprasidėkite su įmonėmis neturinčiomis normalių ofisų.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus 02-21 16:59
Lietuvą milžiniška investicija pradžiuginusi Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija "Continental" ir kita vokiška bendrovė – automobilių dalių ir elektronikos...
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio 02-21 16:34
Jungtinė Karalystė (JK) ir ES ir vėl nesutaria dėl fundamentalių "Brexit" elementų. Londonas siekia pratęsti "Brexit" pereinamąjį laikotarpį tiek, kiek reikės, kai ES jau yra nurodžiusi terminą...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 46,32 +1,67%