Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olgida, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olgida

Atsiliepimai apie Olgida, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Olgida, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Skundą tiria VVTAT, policija. Manau- bergždžias reikalas, nes jie toliau sėkmingai prekiauja ir renka aukas. Tik pinigai pasiekia ne Olgidos, o UAB Techmada sąskaitą (mano atveju), kuri vis žadėjo pristatyti prekes. Mano nuomone, ta pati kontora tik jau kitas pavadinimas. Vykdo „prekybą” tomis pačiomis prekėmis.
Ar kas nors atgavote savo pinigus teisiniu keliu?
As 2017 rugsejo menesi uzsisakiau konvektorius uz 623, 25 €. Nutrukus bendravimui, kreipiausi i vartotoju teises, priteise skola. Dabar perduota byla antstoliui. Po pokalbio su antstoliu praradau vilti atgauti pinigus. Iskilo klausymas kodel niekas nestabdo ju veiklos ir leidzia apgaudineti zmones?
Analogiška situacija- užsisakiau, sumokėjau pavedimu ir galai į vandenį. Ir kaip supratau, nei kieto kuro katilo, nei pinigų nesulauksiu. Viliuosi, kad bent kiti ieškantys prekių bus atidesni ir pasiieškos informacijos prieš pervesdami pinigus. Dabar teks pasisemti patirties kitose įstaigose.
Užsisakiau vandens šildytuvą, dar ir pinigus pervedžiau.O jie tyli.
Ir aš manau kad neatgausiu nieko užsakiau kieto kuro katilą ir vandens šildytuvą.Niekas neatrašo ir neatsiliepia.
Kazimiras 2018-03-09 08:16:30
Pakonsultuokit dėl teisinių priemonių, aš irgi įmerkiau 174, 75€
Prekė užsakyta. Pinigai pervesti. Bendravimas nutrūko iškart po atsiskaitymo patvirtinimo.
Sukčių kompanija.
Ar yra kas gavęs prekes iš šios įmonės, ar taip visus apgaudinėja?
Kazimiras 2018-03-09 08:16:30
Esu priverstas imtis teisiniu priemonių pinigu grąžinimui.
ta pati istorija. uzsisakiau.pralaukiau 3 dienas, skambinau- niekas neatsakinejo net dvi valandas skambinta buvo i abu telefonus. isvada- renka isankstinius mokejimus o toliau tavo problemos, nei prekes nei pinigu. i kit kompanija paskambinau, iskarюt perskambino man ir net nuolaida dave pigiau.
Laba diena. Kovo 1 dieną užsakytos prekės dar neatvežtos ir niekas neatsiliepia telefonais!!! Jau kelintą kartą tenka susidurti su apgavikų įmonėmis, kurios skelbiasi greitai pristatančios prekes. Ši galimai yra viena iš tokių ir tegul tik neatsikalbinėja, kad kitokie yra... darbais, o ne žodžiais reikia pasitikėjimą klientams įrodyti. "Sėkmės" bankrutuoti ir daugiau tokių įmonių nesteigti...
P.S. gerai, kad pinigų nepravedėm, o pasirinkom apmokėjimą po pristatymo. Patarimas ir kitiems rinktis apmokėjimą po prekių pristatymo
Nepirkite nieko iš šios įmonės, prasiskolinusi visiems tiekėjams, nieks prekių nebeduoda. Įmonė bankrutuoja ir bando dar surinkti pinigų iš klientų kurie dar nepasimokė pirkdami iš internetinių parduotuvių, kurių įmonės registruotos tuo pačiu adresu kaip ir tūkstančiai kitų, o dirba žmogus iš buto. Taigi mielieji, visi kurie nusipirkote prekių su garantija, jų nebetekote. Nebepirkite iš tokių internetinių parduotuvių, kurie neturi tikrų parduotuvių.
Esu priverstas imtis teisiniu priemonių pinigu grąžinimui.
Ta pati istorija, apmokėjau užsakymą 02.24., iki šiol jokių žinių nieks nekelia ragelio.
a*******i !! Skambinau, užsakiau preke bendravo kol pravedžiau pinigus o paskui sudie nei į skambučius, nei į elektroninį laišką jokio atsakimo ir dar rašo komentaruose atseit nesklandumai jų galvelėse nesklandumai. Saugokites s*****i
Algirdas 2018-02-20 11:10:56
Užsakymas ir apmokėjimas 2017-12-11 Nr. 01270, nekeliate ragelio ir nebendraujate. Kur prekė?
Susisiekite su manimi eglevil@hotmail.com
Mindaugas 2018-02-01 18:10:27
Nutiko analogiška situacija, laukiu prekės apie 2 mėn. Neatsako nei į skambučius, nei į registruotus laiškus, teko perduoti skolą išieškojimui.. Neprasidėkite su įmonėmis neturinčiomis normalių ofisų.
Susisiekite su manimi eglevil@hotmail.com kuo skubiau
Aurimas 2018-02-21 12:28:58
Ši įmonė priima užsakymus iš klientų, tačiau pas gamintoją jų neužsako. Ir aš ne konkurentas, bet avansą praradęs klientas.
Susiekite su manimi eglevil@hotmail.com
Kazimiras 2018-02-20 10:04:03
Laba diena.
Užsakymas Nr. 01299 (2018-01-03d.)
Vasario 8d. sakėte kad gamintojas (Lenkia) vasario 09d. atkraus katilą ir pristatysite į vieta.
Šiandien vasario 20d. Katilo nėra.
Telefono ragelio nekeliate.
Paaiškinkite prašau.
Ar jus gavotepreke? manau, kad ne- susisiekite su manim kuo skubiau. eglevil@hotmail.com
Tomas 2018-02-23 11:02:08
Kokie konkurentai ka cia sapaliojat. v***s paskutiniai cia niekas neprasidekit. Nei atraso i laiskus nei kelia telefona visiskai. Terminas pasibaige pristatymo pries menesi ir jokiu ziniu.
susisiekite su manimi Tomai eglevil@hotmail.com
Paulius 2018-02-27 11:21:08
Egle, gal gavote koki atsakyma VTAT?
Ne, negavome. Susisiekinte su manimi skubiai. eglevil@hotmail.com
Juozas 2018-03-01 21:36:53
Sveiki mes irgi pakliuvome i sukciu pinkles, pas mus ta pati istorija nei prekes nei pinigu ir ragelio nekelia, tai, kad bukit budrus....
Juozai, kuo skubiau susisiekite su manimi eglevil@hotmail.com arba arba su VVTAT
Egle 2018-02-25 21:38:12
Uzsisakiau zidinio kapsule sausio 10 d. Deja, istorija ta pati, kaip ir visiems kitiems, nei zidinio, nei pinigu. Jau pasiskundziau VTAT, taciau kreipiausi ir i advokata, manau, bus greiciau su teismais. Turiu pasakyti, kad itariu sia imone nesazininga komercine veikla, O geriau isigilinus, gali buti ir kitu dalyku.
Egle, gal gavote koki atsakyma VTAT?
Laba diena.
Užsakymas Nr. 01299 (2018-01-03d.)
Šiandien vasario 20d. Katilo nėra.
Telefono ragelio nekeliate.
Paaiškinkite prašau.
Laba diena, UAB OLGIDA kolektyvas.
Jūs rašote, kad su Jumis galima bendrautu e. paštu. Tai kodėl į mano laiškus neatsakote?
Laukiu, nesulaukiu. Nei katilo, nei pinigų, nei atsakymo į mano laiškus.
Pradėkite pagaliau skaitytis su klientais.
Gerbiama Simona ir gerbiamas Pauliau, priminsiu jog tai Jūsų trečias komentaras, tikrai nėra tikslo pakeitus vardus kuo daugiau parašyti komentarų. Jei nepavyksta prisiskambinti visada galite parašyti el. laišką, iš Jūsų neesame nė vieno gavę, juk jei galite rašyti komentarus, manau galite išpradžių el. laišką parašyti. Jūsų problema sprendžiama ir ji tikrai bus išsspręsta. Tikrai nebūtina šmeižti ir nuteikinėti žmones.
Nei prekės, nei pinigų. Į skambučius neatsako, į elektroninius laiškus neatsako. Apgavikų kompanija. Nebandykit pervesti pinigų, prekių tikrai negausite ir pinigų neatgausite.
Saugokitės, UAB OLGIDA prekiauja www.silumanamams.lt; www.sodotechnikadarboirankiai.lt; www.irankiainamams.lt
Dar apsimeta, kad neva konkurentai čia apie juos blogai rašo.
Pritariu Loretai, šia įmone ir jos darbo laiku, mokesčiais bei apskritai veiklos pobūdžiu turėtų susidomėti mokesčių inspekcija, sodra ir darbo inspekcija.
I komentarus atrasinejate, taciau telefono pakelti nesugebate visa savaite. Laukiame zidinio jau puse metu beveik. Pradzioj sakete kad nesklandumai su pristatymu, po kurio laiko vel ta pati dainele. Pagaliau pavykus susisiekti pazadejote pervesti sumoketus pinigus atgal. Taciau iki sios dienos nei pinigai yra pervesti nei zidini turime. Normalios imones taip dirba? Ar vel sakysite kad konkurentai komentarus raso? GEDA! Ismokite dirbti atsakingai ir problemu nebus nei jums nei klientams.
Gerbiama Jurgita, jei jau rašote komentarus, patikrinkite prašau kokiai įmonei rašote, nes iš Jūsų neesame gavę jokio užsakymo į el. paštą neatsakote, jokio lizingo nebuvo pildoma. Kaip suprantame dar vienas ale "pirkėjo" skundas. Matomai konkurentams trūksta darbo.
UAB OLGIDA 2018-02-07 13:52:12

Visų atsiprašome dėl pastarosios savaitės jog nepavykdavo susisiekti, sprendžiamos komunikacijos problemos, dėl ko ir kilo tiek daug nesusipratimų.
P.S. Konkurentams siūlytumėm užsiimti darbais, o ne rašymais, tikrai negražiai ir nerimtai atrodo.
Mes taip pat užsisakėme iš jūsų prekes ir apmokėjome lizingu, bet prekių dar negavome, susisiekti su jumis neįmanoma, bent jau atrašykit į el.laiškus, nes lizingo dokumentams sutvarkyti komunikacijų tukdžiai netrukdo

Pirkome radiatorių. Internetiniame puslapyje nurodyta, kad prekės pristatomos ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas. Jau praėjo 13 dienų, užsakytos prekės negavome. Į el. laiškus įmonė neatsako, telefonu neatsiliepia ir neperskambina.
Šia įmone ir jos darbo laiku, mokesčiais turėtų susidomėti mokesčių inspekcija, sodra ir darbo inspekcija. Spalio mėnesį pasidomėjome ar ši įmonė turi atitinkamos specifikacijos krosnelę, atsakė, kad taip 10 dienų bėgyje pristatys. Deja šiandien vasario 2d. o krosnelės nėra. Mes pinigus pervedėme tą pačią dieną po pokalbio kaip buvo sutarta, nes buvo išrašyta išankstinė sąskaita. Kol pavykdavo susisiekti prašėme pervesti pinigus atgal į tą sąskaitą iš kurios gavote pinigus. Deja pinigai mums nėra grąžinti. Be to nei įmonės vadovė nei jos darbuotojai į skambučius neatsako. Taigi teks kreiptis į antstolius dėl pinigų išieškojimo.
Laura 2018-01-30 11:26:33
Nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone. Mums židinio nesugebėjo pristatyti 7 mėnesius, nepaaiškino kodėl, pinigų negrąžino. Galiausiai nustojo bendrauti ir atsakinėti į klausimus. Kol kas dar net ir nesibaigė šitas reikalas, bet mes priversti kreiptis į teismą, kad atgautume savo sumokėtus pinigus.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda