Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Okursa

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Okursa

Atsiliepimai apie UAB Okursa

Branding / Design / Development | OKURSA
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB Okursa

Esame novatoriškas prekės ženklas, kuriam svarbu kokybė ir tikslumas. Būtent tai ir gavome iš OKURSA, pasirinkdami juos kaip savo SEO partnerius. Esame dėkingi už nuodugnų įsigilinimą į mūsų poreikius, profesionaliai atliktą darbą, struktūrizuotą ir pozityvų bendravimą bei džiuginančius rezultatus. Grįšime ir tolimesniems darbams!
Rekomenduoju! Operatyvūs, konkretūs, viskas laiku pagal planą. Gerą įspūdį padarė jau pirminis profesionalus komercinis pasiūlymas, o dar labiau džiugina, kad darbas vyksta sklandžiai, labai malonus bendravimas ir kokybiškas paslaugų suteikimas. 5 žvaigždutės iš 5 :)
Noriu pasidalinti patirtimi dirbant su įmone Okursa ir jos vadovu Donatu. Viso bendradarbiavimo metu viskas vyko be priekaištų, komunikacija sklandi ir aiški, poreikio išaiškinimas puikus, įvykdymo terminai greiti, kaina konkurencinga. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.
Įmonė tvarkingai atliko pavestą darbą - esu patenkintas atlikta užduotim. Po svetainės sukūrimo įmonės vadybininkas Mindaugas padėjo su puslapio nustatymais. Rekomenduoju įmonę Okursa svetainės sukūrimui.
Esame labai patenkinti OKURSOS darbu. Visas procesas nuo pat pradžių iki pabaigos vyko be jokių nesklandumų. Puikiai išsiaiškino mūsų poreikius, pasiūlė geriausius sprendimus. Į visus iškilusius klausimus buvo atsakyta greitai bei išsamiai. Viskas buvo atliekama profesionaliai. Esame patenkinti sukurtu produktu. Tikimės bendradarbiauti ir ateityje.
Įmonė, kuri kalba žmonių kalba, o ne programavimo terminais. Vien už tai didelis pliusas.
Mūsų iškelta vizija ir tikslai - puikiai įgyvendinti. Ačiū visam OKURSA kolektyvui.
Džiaugiamės pasirinkę kompaniją Okursus. Visi sutarti darbai buvo atlikti profesionaliai ir laiku. Mums tas buvo itin svarbu, nes turėjome ribotą laiką sutartam darbui atlikti. Puiki komunikacija ir greitas reagavimas į pastabas. Okursus komandoje dirba profesionalūs, energingi ir kūrybiški žmonės. Dėkojame už Jūsų darbą!
UAB IP Baltic Trade
2020-08-12 13:35:13 IP 2j3qhrki
Šauni komanda, kuri igyvendino visus lūkesčius, patarė kaip turi būti geriau bei kaip išnaudoti internetinę svetainę. Visiems rekomenduoju.
Puikiai atliktas darbas. Ačiū :)
Mūsų gamybinės įmonės atsiliepimai apie internetinės svetainės kūrimo darbus teigiami, svetainės vizijos išpildymas šimtaprocentinis. Ačiū už pastangas.
UAB Binkauskas ir Stašinskas
2019-08-19 13:39:43 IP 27q30gc7
Norėjome padėkoti už operatyvų ir puikų bendradarbiavimą. Visa komanda greitai suprato ir "pagavo" ko mums reikėjo. Labai patiko, kad prie visko dar pridėjote inovatoriškumo bei integravote tai į mūsų poreikius. Ačiū dar kartą bei iki kitų kartų.

Andrius Stašinskas

Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%