Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Odontologijos klinika Erivita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Odontologijos klinika Erivita

Atsiliepimai apie Odontologijos klinika Erivita, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Odontologijos klinika Erivita, UAB

Ilgai nenorejau nieko rasyti. Bet, kai, stai, nukrito plomba nuo vieno danties, praejus vos 8 menesiams nuo vizito sioje klinikoje, daugiau tyleti nebesinori. Turiu pastebeti, kad pirma karta savo dantu gydymo istorijoje esu nusivylusi stomatologo darbu.

Man buvo pakeistos apatinio zandikaulio kaires puses kruminiu dantu plombos (5 per valanda..), mat jau senos (18m) ir "nusivalge". Tik pakeitus, del juntamo skausmo vos palietus dantu sepeteliu, negalejau net issivalyti dantu, jau nekalbant apie kramtyma. Ir tai del to, kad buvo nugrezta iki galimos ribos, kai jau juntamas nervas. Nesakau, kad dantys, apie kuriuos kalbu, geros bukles - greiciau plombu palaikomi. Bet nejau specialistas to nemato ir nera aisku, ka reikia daryti tokioje situacijoje.

Sekancios sesijos metu apie atsiradusi dantu jautruma pasakiau stomatologei, - "tai turbut dar per auksta".

Po "pakoregavimo" paskutinio vizito metu skausmas buvo mazesnis, bet vis tiek juntamas: Dantis issivalyti jau galejau, bet ne kramtyti. Ka dar pastebejau, kad tarpdanciai nebuvo kruospciai sutvarkyti - valant su tarpdanciu siulu, iskrito 2 gabaleliai (~2x2mm) "cemento". Sunku pasakyti, ar tai buvo dalis plombos, ar tiesiog uzsilikes prielipas po paskubomis atlikto darbo, bet nelygumas juntamas ant vieno danties. To man dar niekad nera teke patirti.

Turiu pastebeti, kad tai taip pat buvo pirmasis kartas, kai, dedant slifavimo popiereli, buvo tiesiog grubiai brukama ir pjaunama i dantenas. Kadangi galiu toleruoti gan stipru skausma (danties nuskausminima esu rinkusis tik pora kartu), tuo metu nieko nesakiau, nes pati stomatologe Vlada - paprasta ir draugiska.

Kaip supratau, uz danties jautrumo priezasties - aukstumo pakoregavima taip pat reikejo dar papildomai susimoketi. Nors man tai greiciau atrode negerai atlikto darbo pasekme pirmojo vizito metu.Gydytojai iskart sakiau, kad du dantys tapo jautrus. Kas dar nepatiko, kad nebuvo israsytas paslaugu kvitas - kiek ir ko atlikta ir kokie ikainiai kiekvieno vizito metu.

Tai buvo mano antroji vizitu serija sioje, ne taip ir seniai Alytuje atsiradusioje, stomatologijos klinikoje. Pakartotinai grizau del to, kad stomatologes Rutos kruopstumas ir detali dantu bukles diagnoze man paliko labai gera ispudi. Deja, sios stomatologes antrasyk klinikoje neberadau.

Tatai, kas liecia paciu dantu taisyma.

Jokiu priekaistu, beje, neturiu klinikos registratores aptarnavimui, kaip ir burnos higienistui (net rekomendavau draugei ir ji liko patenkinta) - buvo labai silti, malonus ir paslaugus.

Pacios klinikos, deja, daugiau negaliu niekam rekomenduoti.
Nerekomenduoju kreiptis ir gydytis pas odontologę Eglę Navickaitę. Atlikdama vieno danties estetinį plombavimą nušlifavo net du kitus priekinius sveikus dantis, neįspėjusi ir nepasitarusi. Nes "jai taip atrodė". Dėl tokio "profesionaliai" atlikto darbo dabar tenka gydytis ir taisyti jos klaidas pas kitus specialistus. Be to, bendrauja nemaloniai, nemandagiai, kalbant telefonu jį išjungia, apie atsiprašymą nėra net kalbos. Gaila nemačiau neigiamų ankstesnių atsiliepimų apie šią "specialistę", nes akivaizdu, kad ji jų verta. Jei norite sutaupyti ne tik lėšų, laiko, bet ir nervų bei sveikus dantis, rekomenduoju pas šią specialistę nesikreipti.
Noriu padėkoti gydytojai Dovilei, pas kurią papuoliau visiškai atsitiktinai Druskininkų p-koje. Ji man pasiūlė šią kliniką ir šios gydytojos dėka mano dantys buvo išgydyti, ir padaryta graži dančio forma, nors buvo labai sudėtingas kanalų gydymas ir kiti gydytojai, pas kuriuos kreipiausi, siūlė danty tik rauti, o ši gydytoja suteikė vilties, ir išgydė. Tad didelis Ačiū Dovilei ir džiugu, kad yra tokių gydytojų, kurie taip atsidavę savo darbui. Taip pat noriu padėkoti už malonų bendravimą darbuotojai, kurią vis matydavau, ji registravo mane, tik deja nežinau jos vardo. Tad, Ačiū Jums ir sėkmės darbe
Labai sauni klinika!
Nekokybiškai atlikti kanalo plombavimo darbai. Kanalas buvo ne iki galo užplombuotas, tai matoma nuotraukoje. Į tai dėmesys nebuvo kreipiamas ir vis tiek pastatytas dantis su metaliniu įklotu. Pasekoje skausmingas pulpitas ir sudėtingas bei brangus gydymas.
Mano sūnukui labai gerai sekėsi šioje klinikoje. viską paaiškino ir parodė. Super.
Gerbiamos pacientes, nusivylusios E.Navickaite, puikiai suprantame, kad buna nesusikalbejimu tarp gydytojo ir paciento, taciau, jei pacientas turi PAGRISTU ir objektyviu nusiskundimu, jis kreipiasi i klinikos vadovus ir neslepia savo vardo ir pavardes. Kadangi rasote prisidenge "slapyvardziais" kyla itarimu, kad tai tik noras apsmeizti specialista, kuris turi nemaza patirti estetikos srityje. Taip pat norine atkreipti demesi i tai, kad gydytojas jusu situacija mato is medicinines puses ir nevisada yra galimybes padaryti " holivudine" sypsena. Kadangi iskilusius nesusipratimus mes linke spresti taikiai, maloniai jus kvieciame kreiptis i klinikos vadova ir issakyti savo nuomone.
Esu Dekinga uz profesionaluma, kruopstuma ir nuosirduma Eglei Navickaitei!
Super specialistas!
Mano visa śeima gydo dantukus pas Egle Navickaite, jau 6metus, ji mano atradimas, pats geriausias specialistas per tiek metu! Aciu Dievui, kad ja radau! Nes kiti, tik dideles skyles palikdavo, o jinai viska daro, kad kuo maziau pazeistu danti! Pasakiskos rankos!
Aš taip pat nusivyliau odontologe Egle Navickaite...Man baigėsi kur kas liūdniau.Estetinis plombavimas baigėsi PROTEZAVIMU, nors man vos per 40.....Sugadino 2 priekinius dantis taip, kad belieka tik protezuoti.Tiesa prieš tai dar reikia sugydyti dantų šaknis, nes prieš tai net rentgeno nuotraukos nebuvo padarytos, nors per pirmą vizitą gyd. žadėjo tai padaryti.Pinigus sumokėjau nežinau už ką, bet tą dieną buvau šoko būsenoje, tad nesugebėjau to klausimo užduoti gydytojai.Kai po kelių dienų bandžiau su ja pasikalbėti ir " padėkoti " jai, ji net nesugebėjo atsiprašyti manęs, apie pinigų gražinimą net kalbos nebuvo.Išklausyti ir gi nenorėjo, tiesiog nutraukė pokalbį.Supratau tik tiek, kad ji nekalta, kalta aš, mano dantys ar kažkas panašaus.Tą dieną patirto šoko nepamiršiu niekada...
Nusivyliau šios klinikos odontologe - Egle Navickaite... Man buvo atliktas ''estetinis plombavimas''. Visų pirma: darbas toli gražu neatitiko tikrojo estetinio plombavimo, visų antra: darbas atliktas nekokybiškai! Pinigus sumokėjau, o rezultato jokio!
Gerbiama paciente,
Kadangi toks atvejis buvo vienintelis, mes puikiai zinome apie ka kalbama. Visu pirma, kodel Jus kaltinate tuos, kurie bande Jums padeti, o ne tuos, kurie blogai sugyde danti ir del to reikejo nuimti vainikeli. Antra, nuimant vainikeli normalu, kad yra pazeidziamos dantenos ir jos pakraujuoja, kadangi vainikelio krastas yra po dantenomis. Trecia, kai pacientas turi nepagristu baimiu ir muistosi kedeje nuo kiekvienos prisilietimo, tai ne gydytojo kalte. Jokiu zaizdu po liezuviu nebuvo, jos galejo buti dantenu srity, o skalavimo skysciai yra skiriami kai yra nepakankama burnos higiena ir zaizdeliu burnoje (siuo atveju dantenu srity). Kadangi pats zmogus supranta, kad nebuvo padaryta kazkas baisaus ir pats jaucia savo kalte atsiveda asmeni, kuris nieko net nemate ir tuo metu nebuvo, o moka tik rekti ir neadekvaciai elgtis, tai vel gi faktas pamastymui.pinigai buvo grazinti ne del to, kad buvo kazkas padaryta ne taip, o del to kad nenorime konfliktu su pacientais, kurie yra perdetai reaguojantys i proceduras. Jeigu Jus izvelgiate musu klaida ir nematote bedu savo nusiteikime ir elgesy mes dar karta atsiprasome.

Klinikos kolektyvas
Labai laukiau vizito į šią kliniką ir labai nusivyliau. Buvau sužalota tiesiogine ta žodžio prasme. Grežiant dantį gražtas 4 kartus nuslydo į ertmę po liežuviu. Rankų mostai nepadėjo po pirmų kartų, teko stotis su tom šlangom. Apie skausmą net nekalbu, teko ir uždeginti visus tuos 4 kartus, nes labai kraujavo. Po viso šio košmaro liepė prieš uždegiminį skalavimo skystį nusipirkti, paėmė pinigus ir namo. Tą dieną net kalbėti negalėjau, apie valgyma visai pamiršti, ir taip savaitę o kai veidrodyje pamačiau didelę uždegintą skylę po liežuviu gavau tokį nelengvą šoką, grįžau atgal klausti ką daryti. Sako nieko čia baisaus, užgis, atsiprašė, atidavė pinigus. Na, nežinau, gal čia tik man nepasisekė, tiesiog pasidalinau košmariška patirtimi. Po kelių dienų einu pas kitą gydytoją, panika apima vien pagalvojus, taip labai dabar bijau to gražto. Galvojau dar savo vaiką ten vesti. Oi, jokiu būdu. Būkit atsargūs ir išrankūs odontologams.
Kieta nauja įmone! Ačiū man ir mano vaikui labai padėjo. Labai malonus jaunas personalas

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Stomatologijos poliklinika
Kauno Denticija

Adresas: Vytauto pr. 14, LT-44355 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
“KAUNO DENTICIJA” - TEIKIAMOS VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS: Dantų protezavimas Dantų implantacija Sedacija, trumpoji narkozė Ortodontija, dantų tiesinimas Endodontinis, dantų šaknų kanalų gydymas Protinių dantų šalinimas Estetinis plombavimas Vaikų odontologija Periodontologija Dantų...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Adresas: Fabijoniškių g. 19-48, LT-07123 Vilnius.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...

Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos 09-28 12:35
Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą...
Finansų ministras: būtina mažinti valstybės skolą
Finansų ministras: būtina mažinti valstybės skolą 09-30 19:17
Dėl koronaviruso krizės išaugusi Lietuvos skola šiuo metu finansų sistemai problemų nekelia, tačiau reikia kuo greičiau ne tik stabilizuoti jos augimą, bet ir sudaryti prielaidas jos mažėjimui...
Tretinį elektros rezervą turėtų užtikrinti "Ignitis gamyba" ir "Orlen Lietuva"
Tretinį elektros rezervą turėtų užtikrinti "Ignitis gamyba" ir "Orlen Lietuva" 09-30 19:09
Tretinį avarinį aktyviosios galios rezervą kitąmet turėtų užtikrinti bendrovės "Ignitis gamyba" ir "Orlen Lietuva", kurioms už paslaugą iš viso būtų sumokėta 13,5 mln. Eur, preliminarius aukciono...

Už ką balsuosite ateinančiuose Seimo rinkimuose spalio 11 dieną?

Hasbro 81,24 +3,82%
Nasdaq 121,38 -3,18%