Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB ODELITA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ODELITA

Atsiliepimai apie UAB "ODELITA"

E-galanterija

Parašyk savo nuomonę apie UAB "ODELITA"

Ponas klientas 2019-12-19 14:28:39
Situacija tokia:
12.05 - užsakau prekę (lagaminą, pasirinktos spalvos) per varle.lt tinklapį.
12.09 - man paskambina ir praneša, kad tokios spalvos neturės ir sako rinktis iš kitų esamų (kurias išvardina telefonu).
12.10 - parašau jiems, prašydamas patikslinti, kokios spalvos galimos, atsakymo nesulaukiu.
12.11 - paskambinu, ir prašau kitos spalvos, prieš tai patikrines jų puslapį ir pažiūrėjęs, kokios yra galimos tuo metu. Man pasakoma, kad buvo aiškiai pasakyta, kokios spalvos yra galimos (griežtu tonu) ir, kad rinkčiausi iš jų. Kiek nustebina toks šiurkštus vadybininkės bendravimas, bet tiek to, gal "tos dienos" ar kas nors. Išsirenku kitą spalvą, ką padarysi...
12.19 - man parašoma sms, kad gautas mano lagaminas, bet jis yra DAR KITOS SPALVOS, negu, kad buvo mano pirminis užsakymas ir užsakymo patikslinimas. Manęs klausiama ar man tinka (turėkite omeny, kad iki Kalėdų liko 2d.d. ir lagaminą perku dovanų).

Viska apibendrinus - labai prastas aptarnavimas, vadybininkė neturi elementaraus supratimo apie MANDAGŲ klientų aptarnavimą. Visiems pasitaiko klaidų, beabejo, bet e-galanterija, deja, šių klaidų spręsti nemoka ir net neketina bandyti.
E-galanterija situaciją tikrai pasistengė ištaisyti, galutiniu variantu lieku patenkintas.
Situacija tokia:
12.05 - užsakau prekę (lagaminą, pasirinktos spalvos) per varle.lt tinklapį.

Žiauriai nusivyliau. Internetu nupirkau odinę piniginę, sumokėjau siuntimą ir sulaukiau. Dar neišėmus iš dėžutės pasklido šlykštus, baisulinis kvapas. Piniginė smirdėjo seno šlapimo kvapu ir tokiu stipriu, kad net vymdė. Esu tolerantiškas ir savaitei laiko išnešiau į balkoną vėdinti, tikėdamas, kad išsikvėps. Deja kvapas nežymiai sumažėjo, o apie naudojimą kalbos negalėjo būti, parduotuvėje išsiėmus prie kasų liktu tuščia. Kreipiausi dėl gražinimo, jokiu prašymu išsamiau paaiškinti priežasteis nebuvo, manau pardavėjai patys žinojo, kokią prekę pardavė. Bučiau taip ir nutylėjęs, bet kai pinigus gražino tik už prekę, o siuntimą į priekį ir atgal paliko man, tai manau verta informuoti visuomenę, būkit atsargus, neteisingas žaidimas iš šios įmonės.
Šiandien Klaipėdos, , Akropolio" salelėje pirkau, , pjerre cardin" vyr. rinkini : piniginę ir diržą. Įtarimą sukėle tai, jog pardavėja pareiškė, kad perkant prekę ji privalo nukirpti brūkšninį kodą ir kainą. Tą ir padarė. Aš labai sutrikau, tačiau ji išmušė čekí. Grįžus namo, man kilo pagrįstu įtarimu, kokiu tikslu tai daroma? Ar pardavdėja pati sugalvojo, ar jai liepta ? Kilo pagrįstų abejoniu dėl prekės kokybės, ar tai nėra plagiatas. Norėčiau paaiškinimo, kodėl nukerpami brūkšniniai kodai ir patvirtinimo, kad prekė yra originali. Kitu atveju, žadu kreiptis į vartotojų teises.
Buvau "Alfaricco" salelės, esančios Kaune, laikina vasaros sezono darbuotoja. Galiu tik pasidžiaugti, tai kad turėjau galimybę padirbėti ir įgauti patirties. Taip pat buvo tikrai gerai, kad UAB "Odelitos" administracija buvo pasirengusi padėti ir pakoncultuoti iškilusiais klausimais darbo metu. Buvo tikrai smagu ir malonu dirbti, nes pastangos buvo pamatytos ir įvertintos. Tikrai likau patenkinta šiuo darbu.

Vilga
Odos gaminiai

Adresas: Paupio g. 28, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: galanterija; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; odos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vilga” įkurta 1946 metais. Bendrovė yra pertvarkytos akcinės bendrovės „Vilga“ teisių ir pareigų perėmėja. Viena seniausių ilgametes odos galanterijos gaminių gamybos tradicijas turinti bendrovė Lietuvoje ir Pabaltijy yra įsikūrusi naujose moderniose patalpose. Įmonės verslo sfera yra pirštinių, rankinių...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
ALMA
Didmeninė prekyba kanceliarijos prekėmis, PINOKIS

Adresas: H. Manto g. 4-21, LT-92133 Klaipėda.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...
IP Data
Lengvosios pramonės įrenginiai

Adresas: Draugystės g. 15B, LT-51228 Kaunas.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; galanterija; kompiuteriai ir programinė įranga; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; siuvimas, medžiagos.
”Jūsų pirmasis pasirinkimas skaitmeniniame kirpime” Turinti daugiau kaip 20 metų patirties skaitmeninio sukirpimo srityje, IP DATA Group tapo svarbiu verslo partneriu įvairiose pramonės šakose Švedijoje ir Baltijos šalyse. Turėdami biurus Boras (Švedijoje), Kaune ir Taline, galime suteikti profesionalią pagalbą...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba STOCK kategorijos GEOX, DIESEL, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei RINASCIMENTO, STATE OF ART ir GANT, CAMEL, CALAMAR, JUICY COUTURE, BLUMARINE, GUESS, STEFANEL, CALVIN...

Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų
Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų 05-14 20:23
Seime skinasi kelią draudimas iš Druskininkų į Vilnių iškelti Prabavimo rūmus. Taip parlamentarai siekia nesutrikdyti tauriųjų metalų rinkos priežiūros.
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino 05-14 20:07
Turistus susigrąžinti siekianti Italija penktadienį paskelbė atšaukianti reikalavimą karantinuotis lankytojams iš Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir Izraelio, turintiems neigiamą COVID-19...
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija 05-14 19:19
Rusija penktadienį oficialiai paskelbė Jungtines Valstijas ir Čekiją "nedraugiškomis valstybėmis", išliekant didelei įtampai tarp Maskvos ir Vakarų šalių.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%