Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OBER-HAUS nekilnojamas turtas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas, UAB

Atsiliepimai apie „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas, UAB

Pirkėjas 2018-08-21 18:05:05
Nesiūlau rinktis šios kompanijos perkant ar parduodant būstą dėl neaiškios brokerių darbo metodikos. Teko susidurti su brokere Irma Kybartaite-Ignatavičiene. Susidomėjome vienu brokerės parduodamu butu Raitininkų g., pasiūlėme kainą, vėliau paaiškėjus, kad atsirado kitas pirkėjas, aišku bandėme derėtis su brokere, klausti, kiek siūloma, tačiau brokerė nieko nesakė, tik buvome apšaukti, kodėl keičiame kainą, nors kainą didiname?! Galiausiai liepė užpildyti pasiūlymo formą, jame kainą padidinome, nors ne iki savo kainos lubų, kurią būtume siūlę normalių derybų atveju. Atrodo lyg bendras interesas tiek brokerio, tiek šeimininko turėtų būti parduoti kuo brangiau. Na praėjo kiek laiko, matome buto pirkimo sandorio kaina yra žymiai mažesnė, nei mes siūlėme. Ir kaip suprasti tokias situacijas.. Tiesiog, gaila savininkų.

Dėkojame už atsiliepimą ir labai atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Jūsų pastaba perduota Būsto departamento vadovui, nedelsiant išsiaiškinsime Jūsų atvejį ir kodėl taip nutiko.

UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas
Nepatenkintas klientas 2018-05-17 12:46:21
Sudareme sutarti, buvo nurodyta tiksliai kaina ir rastu patikslinta kaina,
deja negave sutikimo publikavo musu projekto skelbima www.aruodas.lt, nors buvo aiskiai is anksto nurodyta, kad
ten skelbima isideti mokame patys.
Kas blogiausia, kad idejo skelbima su nepilna ir klaidinga informacija, del ko atsirado pagrindas deryboms ir mes tuo budu patyrem nuostoli. Pasiteisino tariamai atsistentes klaida. Mano nuomone tai labai neprofesionaliai atlikti brokerio Olgos veiksmai. Sutarti iskart nutraukeme, patariame labai detaliai ir atidziai derintis visas sutartines ir kitas salygas.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Atidžiai stebime teikiamų paslaugų kokybę, siekiame tobulėti ir visada atvirai bendrauti, todėl mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame girdėdami, kad suteiktų paslaugų kokybė Jus nuvylė. Jūsų komentaras perduotas administracijai ir užtikriname, kad tokie atvejai ateityje nepasikartos.

Pagarbiai UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas
Alina 2018-06-01 14:56:05
Likau labai nepatenkinta aptarnavimu. Parašiau laišką norėdama pasiteirauti dėl nuomojamo buto (laiško sudėtyje buvo du klausimai, vienas apie galimybę apžiūrėti butą, kitas ar yra galimybė gyventi su gyvūnais). Man buvo atsakyta tik į klausimą dėl gyvūnų. Pirmiausiai aš tik paklausiau ar galima gyvūnus, tai dar nereiškia kad aš turiu gyvūnus. Dėl buto apziurejimo net pasiteirauta nebuvo, ar mane damintų galimybė be gyvūnų.

Dėkojame už atsiliepimą ir labai atsiprašome už nedėmesingą aptarnavimą. Jūsų pastaba perduota administracijai, jog panaši situacija nebepasikartotų.

UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas
Nepatenkintas klientas
2018-05-17 12:46:21 IP 213.197.175.58
Sudareme sutarti, buvo nurodyta tiksliai kaina ir rastu patikslinta kaina,
ten skelbima isideti mokame patys.
Nusprendem parduoti buta, su visais darbais buvom susipazinti ir sklandziai praejo pirkimo/pardavimo sandoris, likom patenkinti, nusiskundimu neturim.Dirbom su Erika Zvikiene, maloni moteris
Buvo užsakyta komercinio NT vertinimas iš Ober-haus. Vertinimo suma privertė labai stipriai nustebti, nes turtą įvertino neadekvačiai maža suma. Užsakėme tą pačią paslaugą pas kitus NT vertintojus ir turtas buvo įvertintas 45proc didesnei sumai. Toks vertinimo skirtumas į jokios paklaidos rėmus neįsipaišo, o pasiklausinėjus aplinkui esančių patalpų savininkų, visiems NT įvertintas normaliai sumai (tai kur įvertino antrieji NT vertintojai). Išvadas darykitės patys, bet realiai rekomenduočiau pasieškoti kitų komercinių patalpų vertintojų, kad netektų vertinti ir mokėti du kartus.
Greitai ir kokybiškai atliktas vertinimas. Ryte pateikiau reikiamus dokumentus, o vakare jau turėjau vertinimą.
Patys pardavinėjom namą tris mėnesius, nežinojom ką bedaryti, bet pažįstamas parekomendavo oberhaus brokerį, kuris surado pirkėją per dvi savaites. Ačiū!
Nė viena kita kompanija nenorėjo vertinti mano turto, kuris nėra tipinis butas, arba siūlė nerealias kains. Oberhaus įvertino profesionaliai ir greitai. Ačiū labai.
labai geras ir malonus aptarnavimas viskas aiškiai išdėstoma

Labai noriu padėkoti vertintojai Aistei Diliūnaitei už greitai ir operatyviai atliktą vertinimą.
Kaip ir buvo žadėta atsakymą gavome per vieną dieną, visi reikiami dokumentai buvo paruošti bei sutvarkyti.
Dar kartą Ačiū už gerai ir kokybiškai atliktą darbą. Rekomenduoju.
Darėme vertinimą šioje įmonėje - kaina labai didelė paslauga netenkino. Vilniuje jei kreipsitės į vertintoją Mantą žinokite, kad jis nesugeba įvertinti kaip kitoje įmonėje įvertino. Nors darėme rekomendavus kitiems žmonėms, deja stipriai nuvylė. Per 5 minutes peržiūros vertinime radau klaidų, deja terminas spaudė nebuvo laiko reikšti pretenzijų.
Šitoje įmonėje dariausi buto įvertimą. Padarė labai greitai ir gerai. Rekomenduoju. Didelis ačiū vertintojai Jūratei Šarkauskienei už gerą ir greitą darbą.
Atsiprasau uz skunda jusu adresu.Ne taip supratau Aciu uz supratinguma
su pagarba jusu kliente Vilma
Kątik teko pirkti per juos namą ir užsakinėti turto vertinimą. Geras, malonus aptarnavimas, matosi dirba profesionalai. tik terminai pas juos gal ne patys geriausi, vertinimo reikėjo šiek tiek palaukt. O visa kita patiko.
taspats 2016-04-12 20:39:45
apgailėtina nes vadovybei vienodai jų pačių firmoje dirbantys susitepę žmogėnai...

Ačiū Jums už pastabą ir labai atsiprašome, kad tik dabar reaguojame į skundą. Mums išties labai svarbi Jūsų nuomonė, tad lauksime Jūsų laiško ar skambučio kontaktais, kuriuos išsiuntėme asmenine žinute.

Geros dienos,
Ober-Haus Nekilnojamasis Turtas
Pirkėjas 2016-03-24 08:24:55

turiu didelį nusiskundimą apie vieną darbuotoja. Itariu kad "žmogus" ima pinigus už tai kad vieną turtą parduotų savo draugams o ne tiems kurie pirmi pasisiulo nupirkti.

Noreciau kad VADOVYBE susisiektų ir aš tikrai pateiksiu įrodymų.

tokie darbuotojai turetu but emigrave, o ne dirbti tokiose istaigose kaip Ober Haus.

nebent Ober Hausui nerupi jus lygis ir jie save laiko kaimo bendruomene.
savo tel nr ir el.p palikau.

Noreciau kad VADOVYBE susisiektų ir aš tikrai pateiksiu įrodymų.

nebent Ober Hausui nerupi jus lygis ir jie save laiko kaimo bendruomene.
savo tel nr ir el.p palikau.
Noriu pasidalinti savo istorija kaip labai sauniai dirba ober house darbuotojai.susitari laika kada reikia apziuret nuomojama buta.eidama dar karta pasiskambinau pasakyti kad jau neuzilgo busiu o tas sako viskas butas isnuomotas.isnuomojau savo pazistamies.bet nesinuosia niekas pranesti kad nenenus susitikimo.per tokius zmones as turiu gaisti savo laika. Daugiau niekada nesinaudosiu sios firmos pasiulymais ir tikrai nepatariu kitiems naudotis:)
Įmonė visiškai nesiskaitanti ir nevertinanti savo klientų (bent jau Druskininkų skyrius). Pora savaičių mėginau apžiūrėti jų pardavinėjama butą, bet taip i nepavyko. Galiausiai telefonu gavau atsakymą, kad kai galės jį aprodyti, tai paskambins. Tai va jau taip ir laukiu pusantro mėnesio. O vienas iš jų pasiteisinimų buvo toks, kad turi du šimtus raktų ir nežino, kuris iš tų raktų yra nuo to buto, todėl ir negali į butą įleisti :D

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
4CT
Generalinis statybų rangovas

Adresas: Antano Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; investicinė veikla; inžineriniai tinklai ir sistemos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB 4CT pagrindinės veiklos kryptys: Generalinis rangovas (sutartys FIDIC, LUMP SUM, COST PLUS, OPEN BOOK principais). Atskiri statybų darbai (monolitinių ir surenkamų konstrukcijų montavimas, mūro darbai ir t.t.). Projektavimas (nuo idėjos ir galimybių studijos iki darbo projekto). Projektų valdymas ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
MIŠKŲ TARNYBA
PERKA MIŠKĄ | ATSISKAITO IŠ KARTO

Adresas: Birutės g. 39-11, LT-76214 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė; nekilnojamasis turtas.
Įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perkame miškus su žeme ar išsikirtimui, patyrę specialistai, turintys miškininkystės išsilavinimą konsultuoja visais miškininkystės klausimais - NEMOKAMAI, ruošiame miškotvarkos projektus, Atliekame miško kirtimo ir medienos ištraukimo į tarpinius medienos sandėlius...
SDG grupė
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba.
2011 m. balandžio mėnesį įkurta UAB „SDG grupė“, kaip valdančioji įmonių grupės bendrovė. Šiuo metu SDG įmonių grupę sudaro aštuonios įmonės: UAB „SDG“ (verslo konsultacijų ir mokymų paslaugos) UAB „SDG grupė“ (įmonių valdymas) UAB „SDG kodas“ (prekyba asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir darbo drabužiais) VŠĮ...

Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi
Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi 09-21 21:50
Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sako tikįs, kad į Lietuvą šeštadienį ilgai laukto vizito atvykstantis popiežius Pranciškus tikinčiuosius uždegs džiaugsmu ir viltimi.
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga 09-21 20:58
Tanzanijos Viktorijos ežere vakar nuskendus keltui gelbėtojai skaičiuoja aukas. Jų skaičius dramatiškai auga, vis dar yra dingusių be žinios.
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa 09-21 19:47
Penktadienį Lenkija Europos elektros perdavimo sistemų operatoriams pateikė Baltijos šalių prašymą sinchronizacijai, t. y. paraišką prisijungimui prie kontinentinės Europos elektros tinklų.

Kai susergate, Jūs..

Skoda