Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nutrūkusi styga, G. Tumosienės įmonė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nutrūkusi styga, G. Tumosienės įmonė

Atsiliepimai apie Nutrūkusi styga, G. Tumosienės įmonė

Parašyk savo nuomonę apie Nutrūkusi styga, G. Tumosienės įmonė

Noreciau isreiksti kuo didziausia padeka, laidojimo namams Nutrūkusi styga, uz Mamos laidotuves.Padekoti uz uzuojauta, supratinguma, adekvacia kaina, organizavima, informacija, ir visa kita pagalba!!!Nors turejau informacijos, jog butent Nutrūkusi styga plesia neadekvacias kainas, pasirode jog tai visiskas melas. (Kaip pavyzdys, uz tas pacias paslaugas, laidojimo namai Ligamis, uzsiprase dvigubai didesnes sumos)Didelis jums Aciu!!!
Jau antrą kartą naudojamės Nutrūkusios stygos paslaugomis ir esame labai patenkinti. Jautėmės išklausyti, mums maloniai patarė, kainos labai lanksčios, pritaikytos įvairiai kišenei, jautėme nuoširdžią užuojautą. Puikus personalas, visur pagelbėjo, administratorė labai maloni, netekties metu tai ypatingai svarbu. Renkantis iš trijų laidojimo paslaugas teikiančių įmonių, Nutrūkusioje stygoje kainos lanksčiausios ir geriausios.
Dr. med. Agnė Ožalinskaitė
2021-01-06 21:47:34 IP ssbcroe

Po netikėtos mamuko mirties turėjome greitai pasirinkti laidojimo namus. Pasirinkome Nutrūkusi Styga Vilniuje. Pirmą kontaktą mano tėtis su laidojimo namais turėjo 17 ar 18 dieną, kurios metu buvo labai nemaloniai aptarnautas jaunos merginos. Mergina, kuriai galbūt 25 - 30 metų nemaloniai tildė mano tėtį ir liepė skubiai nutraukti pokalbį, nors netikėtos mirties atveju reikėjo organizuoti labai daug dalykų. Pati su ta pačia panele susidūriau šeštadienį. Kadangi pati esu gydytoja - buvau šokiruota jos bendravimu ir apatija. Kiekvienas mano užduotas klausimas buvo pasitinkamas nemalonia veido mimika ir nepatenkinamumu (tarsi trukdyčiau jos brangų laiką). Kai norėjome pakeisti gėles į gyvas mums buvo greitai pakviesta dekoratorė, kuri liepė per 5 minutes išsirinkti gėles, nes šiandien šeštadienis ir ko mes čia apskritai norime... Manau, kad šie žmonės gali dirbti, bet tik ne su žmonėmis ir ne su tais, kuriems dabar ypatingai sunkus laikotarpis. Nes buvo jausmas, kad viskas sukasi tik apie pinigus. Pasakymas, kurį išgirdo mano vyras, kai paklausė, ar galima mažesnes gėles palikti karste prieš kremavimą: taigi gėlės be proto brangios?! Nežinau, bet aptarnavimas šioje sunkioje šeimai situacijoje buvo traumuojantis. Pagarbiai,
Ne pirmą kartą naudojamės Nutrūkusios stygos paslaugomis. Visada viskas būną atlikta taip kaip mums reikia. Labai šilti ir rūpestingi darbuotojai. Tiek administratorės, tiek ir kiti.
Jaučiasi stipri, profesionali komanda, bet nesvetima ir nuoširdi užuojauta.
Nesinori dažnai naudotis laidojimo paslaugomis, bet gyvenimas trapus, atsitikus nelaimei tikrai lengviau, kai žinai kur kreiptis.
Pagalba, užuojauta, supratimas. Visos šeimos vardu dėkui.
O dėl kainų - nemanau, kad brangiau nei kitur.
Norime nuoširdžiai padėkoti "Nutrūkusi Styga" Druskininkų filialo vyr.administratorei Laimai už sklandų ir be priekaištų atliktą darbą, išlydint amžinojo poilsio mūsų mylimą mamytę. Jautėsi ne tik profesionalus savo pareigų atlikimas, tačiau kartu ir didelis žmogiškumas, atjauta ir pagalba šią sunkią minutę. Velionės sūnus ir dukra.
"Nutrūkusi styga" vadovei norėtume pasiūlyti parinkti lankstesnį ir geranoriškesnį administratorių Vilniaus filiale (teko bendrauti š. m. kovo 21 d.) dirbti su žmonėmis sunkių jiems momentu, bei įsivertinti teikiamų paslaugų taisykles, šiek tiek nelogiškas, kad ir karantino laikotarpiu.
Labai džiaugėmės po to nuvykę į Laidojimą centrą prie Matulaičio bažnyčios, kur buvo visai kitoks bendravimas ir klausimų sprendimas.
15 d islydejau broli i paskutine kelione. Noriu padekoti administratorems Laimai ir Irenai uz pagalba, operatyvu darba ir ypac patarimus, kurie padejo sutaupyti laiko ir pinigu. Kadangi laidojome ne Druskininkuose, patarimai buvo tikrai reikalingi ir naudingi. Grazi jauki aplinka, auksta paslaugu kokybe. Aciu.
Viktoras Gratauskas
2019-09-23 14:50:38 IP 5lolfli2
Nuoširdus AČIŲ Nutrūkusi styga" kolektyvui už puikiai atliktą darbą, šarvojant mano artimą žmogų. Rūpestinga r profesionali pagalba.
Nuosirdziai dekoju Druskininku Nutrukusios stygos darbuotojams. Gera tureti sunkia valanda salia tokius zmones.
Super paslaugos, nuosirdus bendravimas ir pagalba.
ACIU!!! ACIU!!!
Dėkoju Druskininkų Nutrūkusios stygos kolektyvui už šiltą ir labai gerą aptarnavimą islydint močiutę į paskutinę kelionę. Nuoširdus visiems ačiū.
Norime labai nuosirdziai padekoti "Nutrukusi styga" Druskininku skyriaus administratorems.Vyr administratorei Laimutei kuri puikiai suteike mums visa pirmine informacija, taipat administratorei Irenai, visam sauniam kolektyvui kuris buvo labai paslaugus mus istikus labai skaudzia netekti.Gavome visus nuosirdzius patarimus, mus isklause patare ir suprato.Puikiai parinktas muzikinis tonas saleje.Tariame Jums labai nuosirdu aciu.Kuo daugiau tokiu nuosirdziu zmoniu tokia sunkia akimirka.Sveikatos Jums visiems ir Dievo palaimos.
Noriu padekoti Nutrukusi styga kolektyvui ir ypac administratorems uz puikiai atlikta darba ir suteikta visokeriopa pagalba kremuojant, sarvojant ir laidojant musu sviesaus atminimo teveli. Buvo pasiulyta galimybe rinktis paslaugas ir reikiamas prekes. Viskas buvo kokybiskai, greitai ir profesionaliai atlikta. Kaina tikrai priimtina, viskas kainavo apie 1700 euru, tai kur kss pigiau nei pasiule salia esantys laidojimo namai. Aciu Jums.
Priekaištų organizavimui neturiu, bet kuklios laidotuvės su pusdienio šarvojimu ir kremavimu atsiėjo kažkur 2500eur. Iš jų 900eur kremavimas. Čia dar be karsto, už karstą ir transportavimą atskirai. Buvome apstulbę, nes jie vežė į Kėdainius, o Kėdainiai tuo metu kainavo 300eur (deja tą pamatėm per vėlai). Kai jau nuveži artimajį - kur tu dėsies? Kas nori laidotuves atidėti savaitei? Va tuo jie ir naudojasi, visi. Įdomu, kad laidojimo namų puslapiuose nėra kainodaros. Negali rinktis ir palyginti. Tai nenormalu.
Mūsų šeimą ištiko netektis 2018-02-20. Pagalbos ir paslaugų nusprendėme ieškoti "Nutrūkusioj stygoj". Personalas su mumis bendravo ramiai, taktiškai, pagarbiai. Mes pasakėme ko norime - mus suprato. Mums buvo pateiktas paslaugų sąrašas su įkainiais - mes pasirinkome tai, ko mums tą sunkią valandą reikėjo. Kitą dieną atvykome dar kartą, dar kartą peržiūrėjome sutartį, pasitarėme, kai ką pakoregavome. Nebuvo "spaudimo" iš personalo pusės, kaip tik labai taktiškai, kartu su mumis buvo peržiūrėti visi sutarties punktai. Ypatingai dėkingi floristei, kuri išklausė visus pageidavimus ir pagal mūsų prašymą sukūrė nuostabiai gražias puokštes, vainikus. Viskas atrodė būtent taip, kaip mes norėjome, kaip būtų norėjęs mūsų mylimas Tėvelis... Vienintelis dalykas, kuris mums nelabai tiko - tai foninė muzika. Sutinkame, jei nepatinka, atsinešti kiekvienas gali savo (ir mes apie tai buvome informuoti). Tačiau, kada ištinka bėda ir užgriūna rūpesčiai vienas po kito, kuriuos turi įveikti per trumpą laiką, apie muziką mažiausiai galvoji. Šiais laikais internetas yra pilnas visokios muzikos ir tikrai galima parinkti būtent tokioms valandoms, dienoms tinkančius kūrinius, tokius, kurie ir išgyventų kartu, ir nuramintų, ir teiktų vilties... Tai šioje teikiamų paslaugų srityje reikėtų rimtai padirbėti, pasitelkus muzikologą ar šiaip muzikai artimą žmogų, nes dabar ta sritis (foninė muzika) taip, švelniai tariant, yra nei šis nei tas...
norėjau nuoširdžiai padėkoti "Nutrūkusi styga" už puikiai atliktą darbą, šarvojant mano artimą žmogų. Viską buvo atlikta laiku, korektiškai. Oro temperatūra ir muzikinio fono garsas buvo reguliuojamas salėje pagal mano prasymą.Patiko, kad poilsio kambarėlyje buvo tik šaldytuviukas ir virdulys, (man atrodo nehigieniška tokioj vietoj naudotis "Valdiškais" indais), mes naudojome savo vienkartinius indus. Mokėjau banko pavedimu, saskaitą faktūrą darbuotoja išrašė be jokių problemų.
Ačiū vadybininkei už patarimus, kurie padėjo sutaupyti, ačiū, kad nuėmėte nuo artimųjų daug rūpesčių.
Pritariu neigiamai atsiliepusiems apie "Nutrūkusi styga" paslaugas. Prieš 2 savaites ten buvo pašarvota mano mama, nes tokia buvo jos valia. Tačiau aš likau nemaloniai nustebinta tiek kaina, tiek kokybe. Gal ir smulkmenos, bet tokiu jautriu momentu norisi, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai, kad nereikėtų mums, artimiesiems lakstyti ir prašyti atnešti papildomų vazų, žvakių (jos degė netolygiai ir labai nubėgdamos), vis nutildyti muziką, pradėjus skambėti "andų dūdelėms" ar kažkam panašaus (gavome komentarą - nepatinka, savo muziką atsineškit). Kaip suprantu, įmonės savininkai šių komentarų neskaito, nes indų poilsio kambarėliuose vis dar nėra, išankstinę sąskaitą pateikti buvo atsisakyta. O ką reiškia rašteliai ant gėlių "prašau manęs neliesti" iki šiol nesuprantu...Mačiau, žmonės net fotografavo tai. Pirmiausia buvau nusiuntusi atsiliepimą "Nutrūkusios stygos" elektroniniu paštu, prašydama parašyti atsakymą, deja, per 10 dienų jo negavau. Todėl rašau bent čia, gal paskaitys kažkas, sunkią valandą dar turintis jėgų tai daryti...
Manau kad visiems aisku kad uzsisakius paslaugas uz jas privaloma apmoketi.Bet buna atveju kad zmonems atrodo kitaip.Tada ir atsiranda tokie komentarai.Mums viskas tiko.Jokiu priekaistu neturime.O del duobiu uzkasimo tai buna, kad patys gimines nori padeti nejaugi stversi kastuva is kokio tai giminaicio ir jam kazkodel neleisi to padaryti.Ramybes jums visiems.
2017 09 27 šarvojome ir laidojome savo mamą, užsisakę „Nutrūkusios stygos“. paslaugas. Ir teko patirti daug nemalonių akimirkų dėl neprofesionalaus vadybininkių ir kt. personalo elgesio. Laiku nebuvome informuoti apie atsiskaitymą, niekas nepateikė jokios sąskaitos, o kai reikėjo atsisveikinti su velione ir jau atvyko kunigas, buvome užpulti nemandagios ir agresyvios jaunos vadybininkės, kad tuoj pat atsiskaitytume. Gerai, kad su savimi turėjome pakankamai lėšų ir pavyko viską greitai atlikti, bet dėl neprofesionalaus darbuotojų elgesio patyrėme stresą ir taip sudėtingoje situacijoje. Negana to, paskutinę akimirką atsisveikinant su velione, teta buvo grubiai stumdoma personalo, kuris norėjo kuo greičiau išnešti gėles ir uždaryti karstą, artimiesiems nebuvo sudarytos sąlygos tinkamai atsisveikinti. O paskutinis lašas buvo duobkasiai, kurie turėjo užbaigti apeigas. Tokių apšepusių, nemandagių, nežinia iš kur surinktų kasėjų jau seniai jokiose kitose laidotuvėse neteko matyti. Tai nepagarba žmonėms. Niekam daugiau nerekomenduoju turėti reikalų su šia neprofesionaliai besielgenčia įmone. Gėda.
Kiek suprantu šios įmonės filialas veikia ir Druskininkuose??? Tikrai nenoriu plėstis kas buvo netaip, nes per skaudu diskutuoti apie artimo žmogaus laidotuves. Bet jei jau duobę jų kasėjų iškastą duobę teko anūkams užkasinėti tai jau yra virš visko. Siūlau apeiti šią įmonę ir kreiptia kitur...
Vita Stanciauskiene
2016-12-30 23:20:05 IP 2ivsqig7
Gruodzio 27d mire mano vyras.Atvykome su vaikais i Nutrukusia styga, nes turime seimos kapa Saltoniskiu kapinese.Uzsakeme visas laidojimo paslaugas.Noriu pasidalinti savo nuomone apie sia istaiga.Kremavimo paslauga kainuoja 900 euru.Mano zentas pries dvi savaites Klaipedoje laidojo savo mama-veze kremuoti i Kedainius ir mokejo 600 euru.Jis taip ir pasake Administratorei.Atsakymas atgal-tai vezkite i Klaipeda.Laidotuves tai ne vestuves, is anksto nesuplanuosi.
Suteike poilsio kambari prie sarvojimo sales-nei indu, nei puodeliu nei sauksteliu.Tik el.arbatinukas.Tai baisus nesiskaitymas su zmonemis, kurie ir taip dideliame strese.Pasiule gedulingus pietus surengti Zibuteje, Lazdynuose arba Vila Alikante-Pilaiteje, kai tuo tarpu visai salia puiki kavine KIPRIS, ruosianti gedulingus pietus..Tai baisus servisas prabangioje NUTRUKUSIOJE STYGOJE

Atminimas
Laidojimo paslaugos | Kremavimas Lenkijoje

Adresas: V. Krėvės pr. 97, LT-50369 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; religinės organizacijos.
"ATMINIMAS" laidojimo paslaugų centras Kaune ir Veiveriuose dirba visą parą, skambinkite telefonu 8-37 311251 arba 8-686-38023. Pasirūpinsime visomis laidotuvėmis nuo mirusiojo sutvarkymo, šarvojimo salės parinkimo iki kremavimo ir palaidojimo pasirinktose ar šeimos kapinėse. Gedulo namai „Atminimas” teikia visas...
Gedulo rūmai
Gedulo Namai

Adresas: J. Šimkaus g. 22, Garliava, LT-53203 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas.
Gedulo Namai Garliavoje duris atvėrė 2007 metais. Šarvojimo salės išsiskiria erdve, jaukumu, raminančia aplinka bei patogiu išplanavimu. Jose įrengta oro kondicionavimo bei vėdinimo sistema, muzikinis fonas. Jūsų patogumui, kiekviena šarvojimo salė turi atskirą įėjimą, holą bei poilsio zoną artimiesiems...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...
Igeda
Laidojimo paslaugos Jiezne, Birštone, Prienų raj.

Adresas: Vytauto g. 32, Jieznas, LT-59427 Prienų r.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; paminklai, antkapiai.
UAB "Igeda" laidojimo paslaugų centras teikia visas ritualines paslaugas aplinkinių miestų gyventojams: Jiezne, Birštone, Stakliškėse, Prienuose, Prienų raj., Kruonyje, Darsūniškyje, Pakuonyje, Būdose, Ubiškėse, Aukštadvaryje, Vakalėse, Beižonyse, Žiūronuose, Kalviuose, Pikelionyse, Vyšniūnuose, Butrimonyse...

Bitkoinas pinga iki 45.700 USD
Bitkoinas pinga iki 45.700 USD 05-14 07:17
Kriptovaliuta bitkoinas ketvirtadienį pigo iki 45.700 USD ir tai yra didžiausias jos kainos nuosmukis mažiausiai per pustrečio mėnesio.
Izraelis sutelkė pajėgas Gazos pasienyje, tačiau sausumos operacijos dar nepradėjo 05-14 06:34
Izraelio gynybos pajėgos penktadienio naktį atakavo daugybę taikinių Gazos Ruožo šiaurinėje dalyje.
Paskolų atostogos baigėsi, o karantinas tęsiasi – verslas ieško papildomų finansavimo sprendimų 05-13 22:15
Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo paskolų moratoriumo pabaigos, kai sunkumų dėl pandemijos patiriančios įmonės galėjo iki 6 mėnesių atidėti paskolos grąžinimo arba lizingo įmokų mokėjimus, verslas...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%