Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB NT Savas būstas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT Savas Būstas

Atsiliepimai apie UAB "NT Savas būstas"

Savas būstas

Sėkmė yra pasirinkimas. Parduokite savo NT su "Savas būstas" komanda.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "NT Savas būstas"

2021-11-30 19:25:08 IP 28mcu29c
Goda 2021-11-24 11:56:41
Rekomenduoju UAB "Savas būstas" NT ekspertą Rūtenį Latožą. Mano pirmąjį NT pardavimo sandorį, kurio laukiau su nerimu ir stresu, pavertė paprastu, aiškiu, visad maloniai, greitai ir išsamiai atsakydavo į iškilusius klausimus, viską nuosekliai ir suprantamai paaiškindavo. Labai malonus, šiltas, nuoširdus žmogus. Džiaugiuosi, kad buto pardavimą patikėjau šiam ekspertui!
Labas vakaras, Goda,

dėkoju už malonų atsiliepimą. Kaip ir minėjau, viskas slypi paprastume... Džiaugiuosi, jog galėjau būti šio sandorio dalimi.

Sėkmės ir iki malonių susitikimų!

Gražaus likusio vakaro linkėdamas,
2021-11-30 19:21:18 IP 28mcu29c
Inga 2021-11-19 18:33:10
UAB " Savas būstas" ekspertas Rūtenis Latoža pats geriausias! Lengva bendrauti, spręsti reikalus ir juokauti! Visapusiškas, nuoširdus ir atviras bendradarbiavimas pirkimo - pardavimo sandrorio sudarymą pavertė ypatingai paprastu veiksmu.
Rinkitės Rūtenį ir problemų neturėsite ;)
Sveiki, Inga,

dėkoju už nuoširdų atsiliepimą. Buvo malonu būti šio sandorio dalimi. Sėkmės ir iki malonaus!

Gražaus likusio vakaro linkėdamas,
NT ekspertas Rūtenis Latoža
Rinkitės Rūtenį ir problemų neturėsite ;)
2021-10-29 10:54:20 IP 28mcov7a
Akvilė 2021-10-28 19:04:23
Nuostabus žmogus ir darbui atsidavęs NT ekspertas Vytautas Beizakas! Nuoširdžiausios rekomendacijos ir didelis ačiū už pagalbą ir išsamią informaciją. Nuolat padėdavo esant bet kokiai problemai, visuomet paaiškindavo ir patardavo. Linkiu, kad visi tokie darbui atsidavę žmonės būtų kaip Vytautas, ačiū dar kartą ir sėkmės darbuose!
Laba diena, Akvile,

Ačiū Jums labai, džiugu girdėti tokį nuoširdų įvertinimą! Buvo malonu sėkmingai dirbti kartu. Linkiu kuo daugiau gražių ir jaukių akimirkų Jūsų naujame būste!

2021-10-28 09:07:40 IP 28mcov7a
Artūras 2021-10-27 22:21:53
Likau labai patenkintas teikiamom paslaugom, Nt ekspertas Vytautas Beizakas viską aiškiai paaiškina, suteikia visą informaciją ir padeda lengviau praeiti visą būsto pirkimo procesą. Likau patenkintas, rekomenduoju
Sveiki, Artūrai,

Man buvo malonu padėti ir dirbti kartu, džiaugiuosi, jog sėkmingai įgyvendinome Jūsų lūkesčius. Ačiū Jums labai!

2021-10-27 22:08:09 IP 28mcov7a
Viktorija 2021-10-27 11:47:15
Ačiū už pagalbą parduodant turtą. Aptarnavimas, bendradarbiavimas ir informacijos suteikimas aukščiausio lygio. Rekomenduoju šią įmonę.
Labas vakaras, Viktorija,

Ačiū Jums už pasitikėjimą bei suteiktą galimybę sėkmingai Jus atstovauti turto pardavime, džiaugiuosi galėdamas padėti. Buvo malonu bendradarbiauti!

2021-10-26 21:30:39 IP 28m90nkh
Danutė 2021-10-26 11:14:36
Rutenis paliko labai silto zmogaus, tikro profesionalo, gerai ismanancio savo darba ispudi, puikiai bendraujantis, suteikia informacija visais dominanciais klausimais, pataria padeda spresti problemas.Ateityje butinai kreipsimes pagalbos ir rekomenduosiu kitiems.Aciu Ruteniui Latozai !
Labas vakaras, gerbiama Danute,

ačiū už malonų atsiliepimą. Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę suteikti Jums itin aktualią informaciją ir padėti priimti teisingus sprendimus.

Iki malonių susitikimų!

2021-10-26 21:25:59 IP 28m90nkh
Agne 2021-10-03 10:32:26
Esame labai dėkingi gerbiamam Rūteniui Latožui už taip kokybiškai suteiktą paslaugą. Nekilnojamojo turto klausimai klientui paprastai nėra lengvi, nes tenka susiduri su tam tikru neapibrėžtumu, abejoti dėl pasirinkimo, nėra žinomos ir visos procedūros. Kilus klausimams, Rūtenis sureaguodavo operatyviai, kvalifikuotai atsakydavo į rūpimus klausimus, nedelsiant pasirūpindavo reikiamais dokumentais. Vienas iš svarbiausių gyvenime sudarytų sandorių praėjo greitai ir ramiai. Jautėme, kad esame gerose rankose. Ačiū Jums.
Labas vakaras, gerbiama Agne,

dėkoju už nuoširdų atsiliepimą. Džiaugiuosi, jog galėjau būti šio sandorio dalimi.

Iki malonių susitikimų!

2021-08-22 13:13:28 IP 28mcu29c
Aneta 2021-08-18 10:23:54
Ypač maloni patirtis.
"Savas būstas" NT ekspertas Rūtenis Latoža - sumanus, aktyvus jaunas žmogus, tikrai mylintis savo darbą. Viskas atlikta konkrečiai ir laiku. Ačiū Jums, Rūteni ir sėkmės!
Laba diena, gerbiama Aneta,

ačiū už gražų atsiliepimą. Buvo labai malonu bendradarbiauti. Sėkmės!

2021-08-22 13:08:50 IP 28mcu29c
R.Lev 2021-08-17 14:36:58
Sveiki, Sveiki. Labai smagu kad mes isigijom sklypus, ir mums ta padejo NT ekspertas Rūtenis Latoža. Jo gebėjimai, asmeninės savybės ir profesionalumas:) Labai rekomenduoju sia kompanija ir butent ta agenta!!!
Laba diena, gerbiamas Ruslanai,

ačiū už nuoširdų atsiliepimą. Man taip pat buvo malonu su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės!

Ypač maloni patirtis.
2021-07-29 14:15:46 IP 2fbaquo2
Raimonda Mikalauskiene 2017-06-02 10:17:01
Noriu padekoti, Savas Bustas NT ekspertei Kristinai Gabrienei, uz be priekaistu ir greitai atlikta darba, parduodant buta. Visos iskilusios problemos, pardavimo eigoje, buvo sutvarkytos labai sklandziai ir profesionaliai. Aciu, jums Kristina.
2021-07-29 14:14:46 IP 2fbaquo2
Linas 2018-02-02 11:27:41
Noriu padėkoti Savas Būstas NT komandai, ypatingai Raimondui, už profesonalų konsultavimą, greitą iškilusių klausimų sprendimą. Sėkmės
2021-07-29 14:12:28 IP 2fbaquo2
Rita 2021-04-26 19:59:48
Sveiki. Labai džiaugiamės, kad įsigyjant svajonę, mūsų kelyje pasirodė NT ekspertas Rūtenis Latoža. Jo gebėjimai, asmeninės savybės yra tikriausia dovana kompanijai ir kolegoms. Kuo nuoširdžiausiai linkim sėkmės visur ir visada!
2021-07-29 14:11:38 IP 2fbaquo2
Mantas 2021-06-14 10:22:07
Sveiki, noriu padėkoti NT Savas Būstas brokeriui Vytautas Beizakas, pardavusiam būsta Gargžduose. Dirba profesionaliai, konkrečiai, maloniai bendrauja. Savo srities specialistas. Labai greitai išsprendžia iškilusias problemas, šaunuolis, ačiu!
2021-07-29 14:06:56 IP 2fbaquo2
IRENA 2021-07-10 17:13:15
Noriu padekoti jusu brokeriui Vytautui Beizakui uz greitai ir gerai parduota buta Palangos mieste. Visas problemas sprendzia labai greitai.
Raimondas Korsakas
2020-10-08 10:19:50 IP 1pq4abij
Lina 2020-08-05 11:18:22
Pardaveme nama per Indre Sarnackiene ir, nors namas parduotas, nelikome suzaveti sitos brokeres darbu. Visu pirma, bendravimui tikrai truksta dalykiskumo ir is kiekvieno sanderio nori uzdirbti kuo daugiau. Jei jus nusiteikes klausyti brokerio asmeniniu gyvenimo detaliu ir atriekti gan nemaza suma pinigu, tada kreipkites i Indre Sarnackiene.
Laba diena, ačiū už atsiliepimą. Būtinai reaguosime ir atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas.
Pagarbiai, Raimondas Korsakas.
Raimondas Korsakas
2020-10-08 10:16:39 IP 1pq4abij
Te birbes 2020-05-24 10:25:39
Nesusidekit su tais brokeriais, prikis sutarčių prisirasyti neva nekaltų, o po to ne Jūs o jie diktuoja savo sąlygas ir nesveika pinigą virina ant jūsų turto.Tas jų pasakymas pardavėjui mūsų paslaugos nieko nekainuoja mūsų atlygis iš kliento.a*******i
Galite "nesusidėti" ir su daktarais nes nugydys, su automechanikais nes automobilio vis tiek nesutvarkys ir dar katalizatorių išpjaus, su advokatais nes brangiai ima ar su kitais specialistais, galima viską PASIDARYTI PAČIAM. Taip, tai kiekvieno žmogaus valia, laisvas pasirinkimas ir sprendimas.
Mano asmeninė nuomonė - turėti savo asmeninį nekilnojamojo turto ekspertą/brokerį yra privalumas ir šiuolaikinio žmogaus pranašumas nes kompetentingas nt ekspertas/brokeris ne tik pasirūpins sėkmingu nekilnojamo turto pardavimu, bet ir sklandžiai sureguliuos visas nekilnojamo turto operacijas bei jų proceso eigą, sumažins įvairias rizikas iki minimumo.
Taip pat turėdami savo asmeninį ir patikimą brokerį visada galėsite paskambinti ir pasikonsultuoti, bet kuriuo klausimu susijusiu su NT procesais ir aktualijomis, o jų per gyvenimą tikrai prireikia ir ne kartą.
Pagarbiai, Raimondas Korsakas.
Labai dėkojame NT Savas Būstas brokerei Astai Petrauskienei, pardavusiai sodą Šiauliuose. Ji labai profesionali, konkreti, malonu bendrauti, visi pardavimo reikalai su jos pagalba buvo sutvarkyti paprastai, be konfliktų, o juridiniuose dalykuose tai labai svarbu. Ačiū!
Linas 2018-02-02 11:27:41
Labai ačiū. Jūsų atsiliepimai skatina tobulėti ir būti naudingiems kuriant pridėtinę vertę Jums.
Raimonda Mikalauskiene
2017-06-02 10:17:01 IP 35krogvk

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo
Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo 12-03 20:18
Vidutinis mėnesinis paskaičiuotasis (bruto) darbo užmokestis Vilniaus regione trečiąjį ketvirtį, palyginti su antruoju, padidėjo 1,5% iki 1.769,3 Eur, tuo metu Vidurio ir vakarų Lietuvos regione –...
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai 12-03 19:53
Nuo šeštadienio nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai nuo 12 iki 16 metų, penktadienį skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę 12-03 18:42
Kremlius penktadienį paskelbė, kad planuojamas Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Joe Bideno pokalbis vaizdo ryšiu, smarkiai išaugus įtampai dėl konflikto Ukrainoje, įvyks kitą savaitę.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Western Union 17,15 +5,67%
American Express 156,77 +4,47%