Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT pikas

Atsiliepimai apie NT pikas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie NT pikas, UAB

as pakraupes esu, paskambino sendien buvo pasiule kelis butus pries keles dienas pasakiau kad man jie netinka pradejo vos ne rekti kad kodel tau jie netiko, pasakiau kad netiko ir viskas sako jus patys nezinot ko norit, pasiule dabar isviso dainavos pradzioj kur man isviso netinka,
Kreipiuosi i tam tikras specelybes atsibodo gadinti nervus ir ziureti kaip kiti zmones kencia !!!!!
a*******i, nepaskaičius atsiliepimų nuėjau į šią agentūra ten nuėjus dirbusios moterys tikino kad padės ieškot buto tol kol bus raktai nuo buto mano kišenėje, pasirašius sutartį sumokėjus 60eurų, davė visą lapą "laisvų" butų ir liepe skambintis patiems, bei paklausus kur būtent ieškau davė du pasiulymus, iškart pati pasakambino ir susitarė kad neužilgo būsiu, nuėjus į pirmą "butą" turgaus gatvėj. Savivinkė iškart paklausė ar agentūra pasakė, kad nėra nei dušo nei tualeto, nustebusi galvoju gal juokaujat ? kas per butas, o įėjus supratau, kad net valkata tokiam "bute " sunkiai išgyventų!!! Kitas numeris buvo visai ne to buto savininko, paskambinus ir pasakius kad aš netoliese atsiliepęs vyrukas nesupratęs klausia ar agentūra davė numerį, pasakius, kad su juo jau susitarė agentūros atstovė, jis garsiai nusijuokė ir pasakė, kad tai tik jų aferos!! Paskambinau visa pikta į agentūrą, pradėjus sakyti kad jie neegzistuojancius numerius duoda, greit suskubo pasakyti" ak kokie tie vyra, duosiu jums moters numerį susitarsit" paskambinus atsiliepė maloni moteris pasakė kad butas laisvas ateiti galima vakare apžiurėti, prieš ateinant pasiskambinus pasakė kad dirba palaukti dar valandą. Praėjus 20min parašė žinutę kad butas išnuomuotas! Tai kelia įtarimus kad buto ir nebuvo!!! Kaip sytartį parašyta iš ryto parašiau žinutę kad buto neradau, atsiūstų kitus pasiūlymus, atsakymo negavau, pirmadienį atvažiavus į jų "būstinę" buvo iškaba kad išvažiavo apžiūrėti buto. Paskambinus nurodytais numeriais niekas neatsiliepė... Betttt paskambinus kitu numeriu maloniai atsiliepė moteris, paklausus ar yra butas danes g. pasakė kad dar laisvas, ir paklausus kodel neatsiliepia savo klientams staigiai padėjo ragelį.. VA TAIP DIRBA ŠIE ŽMONĖS, BŪKIT ATSARGŪS NEPAKLIŪKIT!!!
Kaip sakoma is klaidu mokamasi, nezinau as jau menesi laiko laukiu ir man nieko nepasiulo normalaus siulo visai kitur negu buvo sutarti surasyta,
AS jau laukiu menesi laiko ir nepasiulo pagal mano poreikius buto sumokejau 60 e, ir turbut pinigai nuejo veltui, teks kreiptis kaskur kogero del pinigu isplesimo o kokybes nulis...
Puikiai atliktas darbas. NT Aurus padejo nekarta. Linkiu nepasiduoti ir dirbti toliau. Paviduoliai agentai nezino kaip apderkti tai ir bando komentuodami:)
Aivaras 2015-11-30 12:44:12
Naudojausi NT aurus paslaugomis. Buto paieška užtruko 9 kelendorines dienas, kadangi mūsų buvo labai specifiniai pageidavimai. Kasdien apžiūrėdavome po 1-2 butus. DIRBA GERAI IR PAŽADUS IŠTĘSI, taip, kad čia tie kur rašinėjat, kad kilo bėdų, tai arba už dyką kosminio gerumo buto ieškojot, ar šiaip su galva negerai :) (nors pagrindas tai spėju bus supermamos, kur čia toj delfiuose ir 15minučių rašinėt pradės. Eikit vaikus dabot, ne čia pievas rašinėkit)

Žodžiu, viskas čia su ta agentūra gerai. (butas išnomuotas 2015, 11, 26 dieną)
Laimingas klientas, Aivaras
Čia tai faktas. Nes žmonės gauna pasiūlymus kol tinka butas. Gali tikti pats pirmas ar penktas variantas Bet kokiu atveju renkasi kol patinka. O kas dėl butų internete, tai gali būti kad mato kai kuriuos, bet kiti negali į juos patekti kol nepažiūri mūsų klientai.
Gaila, kad esu vietas iš tų, kurie buvo apgauti šios agentūros patrauklių butų nuomos skelbimų. Ir nors pasirašant sutartį su šia agentūra ji žadėjo pateikti daug galimų butų variantų, tačiau realybė buvo gerokai kitokia, kadangi pasisekdavo, jei gaudavau bent vieną pasiūlymą per dieną. Ir tai supratau tik vėliau, kad pateikiami butai skelbimuose neegzistuoja, jie patys neturi realių klientų, o tik įvairiuose skelbimų portaluose ieško nuomojamų būtų, kaip ir tu pats. Todėl tiems, kurie planuoja ieškoti buto nuomai, patarčiau nepatingėkite ir patiems ieškotis buto. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir nervu, o tuo pačiu surasite ir geresnį variantą.

Be to, pridedu šios agentūros seno skelbimo nuotrauką. Raudonais kvadratais pažymėjau skalbimo mašinas, kurios yra to pačio buto virtuvėje bei vonioje. Nežinau ar čia tik man keista, bet tai panašu į didelę apgavystę.
Ačiū NT aurus už suteiktas paslaugas.radome puikų būstą atitinkantį kainos ir kokybės santykį. paieška truko apie 2 savaites. į dieną apžiūrėjome bent 1 butą.
o tie, kurie komentavo, kad tai akių dumimas galiu pasakyti, kad netiesa. nes kitų butų savininkai ištiesų nori tik panelių arba šeimų ir panašiai. jai netinka šios paslaugos tai ieškokite patys ir nereikės reikšti bereikalingų pretenzijų :)

Žodžiu, viskas čia su ta agentūra gerai. (butas išnomuotas 2015, 11, 26 dieną)
Laimingas klientas, Aivaras
Goda 2015-06-26 17:02:22
Sveiki visi, noriu visiems pasiulyti ne tai, kad nesikreipti, bet ir padeti uzsaryti tokias kaip si agenturas Lietuvoje, nt aurus veikla mane tiesiog papiktino, man nereikia prarastu 200 lt, cia principo reikalas, tiesiog kreipiuosi i visus, kas nukentejo nuo sios agenturos veiklos rasyti i nurodyta el pasta su istorijom ir skundais. Visa sita veikla bus iskelta i pavirsiu, straipsnis delfi ir 15min garantuotas! Geros dienos nt Aurus!!
i koki el pasta rasyti? as ir galvoju, kad reik parasyt straipsni apie juos, gal maziau zmoniu nukentes.
sios "agenturos'" skelbimai visi labai patrauklus, puikus butai, nuomos kainos nedideles.. tai tik akiu dumimas, kad suviliot klientus! deja mes pakibom ant sio kabliuko.. nuvaziavom i agentura susidomeja keliais ju sulomais butais, sumokejus pinigus ir pasakius, kad kelis variantus mes jau issirinkom ir noretume apziuret, jie pradejo vapaliot, kad kiti butai jau uzimti, kiti rezervuoti, kitur nuomininkai nori, kad gyventu tik vaikinas, ar tik mergina, jie patys parinks laisvus butus ir skambins mums. tai ka ir skambino, bet siunte i bendrabuti sandeliuko dydzio, kur nuoma 180e atrodo tragiskai, paklausus kur tie visi grazus butai kur skelbimai atnaujinami kekviena diena, si agentura isvis nustojo mum skambinti.. dabar cia paskaiciau, kad dar ir butai tie neegzistuojantys, bet internete jie jau puse metu atnaujinami. linkiu jiem bankrutuot, kad maziau naivuoliu butu kaip mes :)
Galiu tik pagirti Nt Aurus už žmogiškumą ir puikų darbą. Ten dirbantys žmonės tikrai gerai atlieka savo funkcijas. Gaudavau pasiūlimus kiekvieną dieną. Kadangi labai skubėjau, tai mane pirmą siūsdavo į butus. Esu dėkingas labai.
O tie kam netinka agentūros darbas, gali patys ieškotis, nebūtina skūstis :-)
SAUNIAI DYRBANTIS KOLEKTYVAS. KADANGI KELINTA KARTA KREIPEMES DEL PASLAUGOS IR LIKOME PATENKINTI NUSPRENDZIAU PARASYTI PAGYRIMA IR REKOMENDUOTI KITIEMS.ACIU ;)
Mums asmeniskai labai patiko bendradarbiauti su jais. Kreipsimes sekanti karta ir vel. Buta isinuomavom patraukliom salygom.E same dekingi.
Tragedija, i ne agentura. Siuncia i bet kokius butus, skelbimuose butu nuotraukos graziausios, kurios net nepriklauso jiems. NEREKOMENDUOJU.
Teko ir man pasinaudoti ju paslaugomis.Pasiteisino siulomi butai.Matosi yra patenkintu ir nusiskausminusiu.Bet kiekvieno poreikiai skirtingi.Man asmeniskai pasiseke.Surado puiku buta.Labai malonus darbuotojai.
Maloni firma, kolektyvas, nuostabi vadove. Dekinga Jums uz greita ir skubu buto suradima, per minimalu laika issprendziau visas gyvenamo busto problemas. Reikalui esant kreipsiuos tik i Jus.
Dekinga,
Sonata
Agenturos paslaugomis likau labai patenkinta. Surado buta vos per viena diena, atiko visus reikalavimus, maloniai bendravo. Viskas vyksta saziningai, dziaugiuosi, kad pasirinkau sia agentura, o ne kita, kuri is manes prase 120eu ir dar is seiminko. Zodziu rekomenduoju.
Dar karta norime padekoti uz suteiktas paslaugas. Butuku esame labai patenkinti.
Malonu buvo bendrauti.Kreipsimes ir vel
Patarimas - nemeskit pinigu i bala. Is patirties sakau, kad ir kas cia yra rasoma.
Galiu tik teigiamai atsiliepti apie nt aurus. Kelis metus is eiles kreipemes pas juos. Butu pasiulimu buna visokiu.Kartais geresni kartais prastoki, bet imanoma isirinkti.
Esu labai dėkinga NT Aurus už pagalbą jaunai šeimai ieškant buto nuomos. Supratingumą, teikiant pirmenybę rinktis, bei operatyvumą vertinu 10 balų! Tikrai visiems rekomenduoju, liksite patenkinti agentūros darbu. Svarbiausia - operatyvumas ir klientų norų tenkinimas ieškant jiems tinkamo būsto. Ši agentūra tai ir daro. Ačiū dar kartelį!!!
Aciu dievui kad pirmiausia paskaiciau atsiliepimus apie sita ystaiga pries naudodamasis ju paslaugomis. Ir visiskai netycia pastebejau kad tarp daugelio neigiamu atsiliepimu yra labai "oficialus" komplimentai siai ystaigai, deja, ju IP adresai kartojasi, graudu skaityti ju paciu komplimentus sau :/
Noriu padekoti Nt Aurus uz surasta buta. Jai ne jus dar sendiena buciau nerades normalaus busto. Mokesiu 200 E uz nuoma, bet nors yra uz ka juos moketi. Seimininkas taip pat liko jums skolingas, sake susisieks su jumis :)
Kontora kažkokia, o ne agentura. Prisideje skelbimuose bet kokiu nuotrauku, kad tik pritraukt klienta. NIEKAM, nerekomnduoju prasideti su jais. Duok dieve, kad pries ieskant buta paskaitytumet atsiliepimus visam internete.
Malonu pranesti ir skirti pagyrima nekilnojamojo turto agenturai NT Aurus uz suteiktas paslaugas. Kadangi isinuomoti buta patiems buvo labai sunku ir beveik neimanoma.
Sios agenturos agentai butu pasiulimus suderindavo kiekviena diena. Ilgai laukti nereikejo, isirinkome jau pirmaja savaite.
Agentas parupino nuomos sutarti, kuria ir pasiraseme su seimininku.
Labai buvo malonu bendrauti. Manau sussitiksime ir kitais metais.

Zmones, nesuprantu ar jus is pavydo cia rasote ar kokie konkurentai? Jaigu jums nesinori bendrauti su agenturomis jus ir nesikreipkite. Koks bjaurus musu lietuviu budas kita apsmeizti uz akiu paslapcia. Manau nei vienas is komentatoriu net nebuvo toj agenturoj.
tomas 2015-06-11 11:52:50
blmb o as dar siandien nusipirkau sia paslauga, nepaskaites atsiliepimu, dabar jau gailiuosi
Mums buvo tas pats, paskubėjom, sumokėjom pinigus ir tada paskaitėm atsiliepimus... pasiūlymas tik vienas, ieškotis butų ir savo pastangomis, nesiremiant vien šių "profesionalų" darbu.
pinigai vėjais 2015-06-10 14:07:30
Tiek skelbiu.lt, tiek aruodas.lt puslapiai pilni NT Aurus butų skelbimų. Susidomėjus jų siūlomais butais iš skelbimų nuvykome į agentūrą. Susimokėjome mokestį, pasakėme ko ieškome, ir laukėme pasiūlymų. Pirmą savaitę pasiūlė kelis butus visai neatsižvelgiant į mūsų pageidavimus, kitaip sakant jie visiškai neatitiko prašymų. Tuomet sulaukdavom 1-2 sakmbučių į savaitę. Galiausiai paskambino moteris tvarkanti popierizmą ir paklausė kaip dar nesusiradom buto, ir mum paklausus kodėl nesiūlo butų kurie yra pateikiami viešai skelbiu.lt ir aruodas.lt gavome atsakymą, kad mes ne vieni ieškom, kitaip sakant atsimazino. Toks jausmas, kad skelbimai įdėti skelbimų portaluose yra tik masalas žmonėm, o iš tikrųjų nieko panašaus jie neturi pasiūlyt. Tiesiog išmesti pinigai. Po tokio agentūros darbo, tikrai daugiau nesikreipsiu į tokias organizacijas. Esu labai nusivylęs.
Malonu pagirti sia agentura, kadangi be priekaistu atliko savo isipareigojimus.
Musu seima ilgai ieskojo buto, bet deja nesekmingai. Galiausiai kreipemes i NT AURUS.
Vos tik uzsiregistravome ta pacia diena nuvykome i kelis butus. Buvome labai maloniai nustebinti, nes seimininkai jau zinojo kas mes ir kuriam laikui norime nuomotis. Todel nereikejo aiskinti, kad istikro esame patikimi zmones. Tiesa dar ir abiem pusem tinkama sutarties sablona atsiunte i el pasta.

DIDELIS ACIU !
Kreipemes i agentura kadangi internete radome nemazai graziai atrodanciu ir aprasytu butu. Kadangi liepe susimoketi mokesti pries ju apziura, mes taip ir padareme. Nei vienas butas nebuvo pasiulytas, vietoj to nusiunte apziurai 3 skirtingu butu, kuriu bukle buvo tragiska... Dabar patys ieskome internetuose nuomos, kadangi esame nusivyle sia nekilnojamo turto agentura.
Norime padekoti UAB NT Aurus uz sekmingai suteikta paslauga isinuomojant buta. Kreipsimes ir vel :)
Esu dėkinga NT.aurus agentūrai, už puikiai organizuotą, sklandų bendradarbiavimą surandant butą nuomai. Rekomenduoju ir kitiems kreiptis ieškant butų. Sąžiningai, puikiai, aiškiai ir labai organizuotai atlieka savo darbą. Sėkmės jums besidarbuojant
Tik teigiamai galiu atsiliepti apie šią agentūrą!!! Ir man, ir mano tėvukui padėjo surast puikius butus ir būtent toje vietoje, kur norėjome. Tik užsiregistravus, iškart gavome po kelis pasiūlymus. Neigiami atsiliepimai, tai tik konkurentų darbas!!!! Ačiū NT Aurus agentūros darbuotojams už pagalbą! Sėkmės darbuose!
sumokėjom mokestį 60 euru, siuntė į tragiškus butus ir tai į tuos kurie net neprašė agentūros pagalbos. esmė tame kad jie patys pasirenka iš skelbiu.lt savo jėgomis susiradomę buta ! :)
Kreipemes i sia agentura ir gavome tikrai nemazai pasiulymu, ir issirinkome tai kas mus tiko, likome patenkinti. Aciu agenturai, sekmes darbuose.
Noriu pranešti apie nesąžiningą įmonės veiklą. Įmonė "NT Aurus" Kaune 2015-04-08 patalpino 1 kambario buto skelbimą - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/isnuomojamas-tvarkingas-1-o-kambario-butas-20821469.html#pleaseCommentMe. Juo susidomėjau ir susisiekiau dėl buto apžiūros. Paskambinus agentūrai, agentė apie konkretų butą nieko neminėjo, iškart pabrėždama, kad kokie butai bus laisvi, tą ir siūlys išsinuomoti. Agentūros mokestis - 60 eu. Tačiau dar kartą peržiūrėjus skelbimą, nusprendžiau paieškoti buto nuotraukų internetinėj paieškoj, rezultatai stulbinantys - labai abejoju, ar toks butas apskritai egzistuoja Kaune, kadangi šio buto nuotraukos paimtos iš rusiškų puslapių, tokie butai parduodami Rusijos mieste, ŽemutiniameTagilyje. Štai minėtieji tinklapiai - http://tagil.barahla.net/realty/219/7096669.html ir http://www.mirkvartir.ru/132412375/.

Sekantis pavyzdys - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nuomojamas-suremontuotas-butas-21009933.html ir rusiškas tinklapis - http://nijniytagil.flatbe.ru/flat/8259.
Teigiamai ivertinu sios agenturos darba. Noriu pasakyti, kad pats ieskojausi 1 kambario buto Dainavos raj apie menesi laiko. Nieko tinkamo neradau, todel kreipiausi i NT Aurus. Butu pasiulimus kiekviena diena gaudavau tiesiai i telefona, su adresais ir suderintu man tinkamu laiku. Likau patenkintas, nes butas kuri isirinkau atitiko lukescius.
Žmonės tikriausiai nežinote ko patys norite. Susisiekėme su agentūra, nes pačios neturėjome laiko prisėdėti prie kompiuterio ir ieškoti. Kai tik agentūra turėdavo pasiūlymą iškart skambindavo (būdavo net 3-4k. į savaitę). Tikrai nesnaudė jie ir ieškojo to kas pateisintų mūsų lūkesčius. Aišku variantų buvo visokių ir prastesnių ir geresnių, tačiau negriebėme pirmo pasitaikiusio buto ir ieškojome toliau, išlaukėme varianto pagal pačių poreikius ir esame labai patenkintos. Ačiū agentūrai už pastangas ir pagalbą.
Šita agentūra prideda tvarkingų butų skelbimų į skelbiu.lt, tada
prašo 60 eurų tarpininkavimo mokesčio, už kurį siūlo butus net nepanašius į
esančius skelbimuose. Visi siūlyti variantai buvo tragiški, butai seni, baldai aplūžę, viskas
gerokai aptriušę. Daug kartų teko sakyti agentui, kad tokių butų nesiūlytų, o
parodytų nors vieną panašuį į jų įdėtuose skelbimuose, tačiau susišnekėti nepavyko ir butą teko
susirasti patiems. Tokių butų skelbimai įdedami tik "apdumti" klientams akis.
Niekam nerekomenduoju per šią agentūrą, esančią Taikos pr. 59 ieškoti buto. Tik
išmesite 60 eurų ir sugaišite daug laiko veltui.
Ši agentūra apgaudinėja žmonės!!!! Ieškant buto per skelbimų portalus vis paskambinus į patinkantį atsiliepdavo ši agentūra ir butus galima bus apžiūrėti labai greitai, tik prieš tai reikia susimokėti 60 eurų, Na ką, galvojom viskas bus gerai, jei jau tiek skambinam ir vis ši agentūra tai tikrai greitai rasim, nes patinkančių variantų buvo gal 5 ar 6 į kuriuos iš karto galima kraustytis. Na ką gi susimokėjom tuoj 60 eurų ir ką sau manot, pasiūlymo nei vieno negavom kurie įdėti į skelbimų portalus būtent šios įmonės, buvo siūlomi žymiai brangesni ir blogos būklės butai. nei su agentais nei su direktore susišnekėti nėjo, mala savo, o paklausus kur tie butai iš interneto puslapių, tuoj pat nukreipiama tema ir pokalbis baigiasi. Taip kad, pinigai į balą!!!! nervus ištąsė kaip reikiant !!!
Nt Aurus patikima agentura. Pries kreipiantis pas juos del buto paieskos, pats ilgai ieskojausi sau tinkamo buto, bet deja nieko tinkamo uz prieinama kaina neradau. Kai liko vos viena diena iki isikraustymo is senojo buto nuejau ir uzsiregistravau i Nt Aurus. Nepamenu koks to agento vardas, bet bet per diena suderino kelis variantus apziureti is kuriu ir isirinkau sau tinkama.
Žmonės, nesikreipkit į šią agentūrą!!!!!!!!!!!!!!!!
neturi jie nei vieno buto, visos nuotraukos kas įdėta į skelbiu.lt ir kitus puslapius, jos neegzistuoja ir tų butų nėra ir jie jų neturi ir niekad neturėjo!!
Butą siūlo visiškai neatitinkantį kriterijus, tokius kokius nurodėme. Nors tokių butų, kurie buvo tinkami jų skelbimuose buvo pilna.
Pinigai buvo išmesti veltui!!
Apgaudinėja kaip reikiant!!!!!!!!!!
Nesikreipkite į šią įmonę, nedarykite klaidos!
Labai gailimės sumokėję 200lt už tai kad gavome kelis pasiūlymus iš skelbiu.lt...
Supratau, kaip jie dirba, kai pati pamačiau įkeltus patrauklius butų pasiūlymus (maža kaina, gražios nuotraukos surinktos iš aruodas.lt ir domoplius ir visada viršuje - atnaujinti), paskambinus jie prašo sumokėti 200lt ir tuomet galės pasiūlyti įvairių butų, nes net gi ne visus čia skelbia! O kai pasakau, kad esu jau sumokėjusi ir noriu pamatyti būtent tą butą, kuris yra skelbime, teigia, kad nežino kada galės susisiekti su savininku, nežino kada galės aprodyti...
Tokia apgaulė, kad patys jie neturi jokių išskirtinių pasiūlymų ir ieško tuose pačiuose puslapiuose internete.
Ir sutartyje, kai sumokame parašyta: AVANSAS 200lt, nes už neįvykdytą paslaugą avanso negali susigrąžinti.
Tikrai patikima agentura, labai greita padejo rasti buta pagal reikalavimus.
Iš pradžių buvo kiek ir baugoka sutikti su sąlygomis, niekada neteko tokiu būdų anksčiau ieškoti buto, bet agentūros darbuotojai padėjo butą susirasti per 3 dienas. Kiekvieną dieną gaudavau po keletą pasiūlymų, kur galėčiau apsilankyti ir nuvykti apsižiūrėti, ir butai atitikdavo mano reikalavimus. Ačiū už jūsų operatyvumą:-)
Na nežinau kodėl čia tiek daug nepatenkintų, nes mes per šią agentūrą taip pat radome butą, siūlė ne vieną variantą tad teko tiesiog išsirinkti labiau tikusį. Nereikia tiek piktintis, juk jie siūlo tai, kas yra rinkoje ir kokie butai nuomuojami tad jeigu tuo metu butų nuomos kritusios nereik tikėtis kad agentūra ras kažkokį ypatingą butą už gerą kainą. Asmeniškai jokių nusiskundimų neturiu, sėkmės!