Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Noviti, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Noviti

Atsiliepimai apie Noviti, UAB

Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Finansavimas be žvaigždučių!
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Noviti, UAB

UAB Audito ir apskaitos valdymas 2020-05-22 08:01:48
Padėjome daugumai mikro ir mažų įmonių vadovams gauti paskolas. Nustebino nuoširdus, greitas, atsakingas, profesionalus darbas. Ypatingai norime padėkoti Agnei už profesionalumą. Sėkmės Jūsų įmonei.
Ačiū už gerą įvertinimą ir palinkėjimą.
UAB Audito ir apskaitos valdymas
2020-05-22 08:01:48 IP 28m9ukih
Credital verslui
2019-08-29 10:49:24 IP 2i51fmm7
UAB "Lucus" 2019-07-29 18:01:56
Buvo poreikis gauti paskolą. Dėl viso pikto, užpildėme paraišką didesnei sumai, kad nepritrūkti. Nustebome, gavę visą prašomą sumą. Stulbinantis operatyvumas ir profesionalumas. Viskas labai patiko! Paskolą jau grąžinome. Kai reikės, būtinai kreipsimės vėl į šią įmonę. Darbas su bankais, jau seniai nuviliantis. Susitari vienaip, galutiniam rezultate - viskas kitaip. Užtrunka ir gadina nervus.
Linkime ir toliau išlaikyti esamą kokybę, bei ilgo gyvavimo !
Ačiū už palinkėjimą ir gerą įvertinimą.
Credital verslui
2019-08-29 10:45:28 IP 2i51fmm7
UAB"Optika" 2019-08-28 11:19:20
Jau trecius metus naudojames imonei suteikiama finansine injekcija, ir labai dziugina, kad per ta laika nebuvo nei menkiausio nesusipratimo ar nesutarimo is abieju pusiu.Tokio operatyvumo ir situacijos supratimo nerastume ne viename Lietuvos banke.Isbandyta.Tikiuosi ir tolesnio malonaus bendradarbiavimo, o musu imonem augimo ir perspektyvu.Aciu.
Ačiū už gerą įvertinimą. Džiugu, kad galime prisidėti prie Jūsų verslo augimo.
Linkime ir toliau išlaikyti esamą kokybę, bei ilgo gyvavimo !
„Credital verslui“
2018-08-23 15:32:19 IP 2e7r3qdk
eimantas 2018-07-13 14:32:27
o jiems ir nereikia gero vardo, tai fondo pinigų plovyklėlė. Įmoka nebus lengvai, bus sunkiai nes jie bbd ant įstatymų. juk nebaudžia jų lietuvos bankas nors ir turėtų
Gerbiamas, Eimantai, mes atsakingai žiūrime į savo veiklą ir vertiname kiekvieną savo klientą. Labai džiaugiamės, kad per pustrečių „Credital verslui“ veiklos metų nesame sulaukę nė vieno savo kliento ar mūsų veiklą prižiūrinčių valstybės institucijų skundo dėl mūsų teikiamų paslaugų kokybės ir veiklos principų. Mumis pasitiki per 2 000 Lietuvos įmonių ir jų skaičius nuolat auga. Malonu, kad didelė dalis verslininkų dėl finansavimo į mus kreipiasi gavę rekomendacijas iš mūsų jau esamų klientų. Žinome, kad Jūs nė karto nesinaudojote mūsų paslaugomis, todėl apmaudu, kad skleidžiate jokiais faktais nepagrįstą informaciją neturėdamas tam jokio pagrindo. Pabrėžiame, kad Lietuvos bankas yra pripažinęs mūsų įmonės vadovus ir valdybos narius patikimais ir tiesiogiai prižiūri „Credital verslui“ finansuojantį fondą.
Automobilis BMW v/n HPK072 su "Credital" reklama vazineja nesilaikydamas KET. Norint islaikyti gera varda, imones personalas turetu atkreipti demesi i pastaba.

Kipro kalnai taps aikštele Marso misijų įrangos bandymams
Kipro kalnai taps aikštele Marso misijų įrangos bandymams 11-28 15:42
Tarptautiniai ir Kipro ekspertai penktadienį aptarė tyrimų projektą, kurio tikslas – išbandyti šioje Viduržemio jūros saloje kosminę įrangą prieš pasiunčiant ją į Marsą mėginti nustatyti...
NVSPL viešųjų ryšių specialistu įdarbintas "Bosanovos" akcininkas K. Taukačikas
NVSPL viešųjų ryšių specialistu įdarbintas "Bosanovos" akcininkas K. Taukačikas 11-28 14:00
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL), atsakingos už koronaviruso tyrimus, viešųjų ryšių specialistu mėnesiui įdarbintas komunikacijos agentūros "Bosanova" akcininkas...
Bazinės pajamos: Europoje vyksta naujos diskusijos ir eksperimentai
Bazinės pajamos: Europoje vyksta naujos diskusijos ir eksperimentai 11-28 12:01
Europos Sąjungos (ES) šalyse renkami parašai, kad Europos Komisija imtųsi rengti siūlymą įvesti būtinąsias bazines pajamas visoje Bendrijos teritorijoje.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%