VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Noviti, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Noviti

Atsiliepimai apie Noviti, UAB

Finansavimas be žvaigždučių!
Parašyk savo nuomonę apie Noviti, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Visiems, ketinantiems skolintis iš CREDITAL>ĮMOKA LENGVAI>NOVITI, vertėtų labai gerai pagalvoti, nes:

1) reikalaujama ne vieno, o dviejų laiduotojų;
2) reikalaujama pasirašyti vekselius;
3) atsiradus sunkumams grąžinti paskolą, kurios kaina - labai aukšta, apie 30 proc. metinių palūkanų:
3.1) pritaiko baudas, pajungia advokatus (baudos nemenkos, apie 700 EUR vienai paskolai);
3.2) kelis mėnesius pazyzia dėl vėlavaimų, paskui be jokių skrupulų perduoda antstoliams kam skolino, ir visus laiduotojus, tai reiškia, kad jei buvo skolininkas, ir du laiduotojai - iš viso trims skirtingiems antstoliams;
3.3) įmonė skelbiasi esanti "draugiška" verslui, tačiau, perskolindami INVEGA lėšas už, tikėtina labai žemas arba nulines palūkanas, patys lupa apie 30 proc. metinių palūkanų nuo paskolintos sumos.

Jei esate nukentėję nuo lupikiškų NOVITI palūkanų bei neteisėtai per antstolius išreikalautų baudų, raškite tiesiogiai per rekvizitai.lt sistemą.

Šiuo metu rengiamas ieškinys, galėsite prisijungti.
Atsakyti
Deje nei vienos priemonės nepritaikėte… Tai tik vieša retorika….Šiuo metu galite padėti tik anstoliui sutikus išdėstyti mokėjimą dalimis ir nesikesinti į laiduotoją esant galimybei sumokėti pagrindiniam paskolos vartotojui Klientui. Jei įmonė išties laikosi Kreditavimo taisyklių ir yra lanksti, padės šiuo klausimu. O tuomet ir komentarą parašysime pagirtiną.
Atsakyti
Gerbiama kliente,

apmaudu, kad susidarė tokia situacija, jog turėjome kreiptis į antstolius dėl Jūsų skolos išieškojimo. Visgi paskola yra finansinis įsipareigojimas, ir ją grąžinti privaloma sutartyje nustatytomis sąlygomis.
Suprasdami, kad mūsų klientai kartais susiduria su sunkumais, mes drauge ieškome būdų, kaip palengvinti jų finansinę naštą. Esame bene vieninteliai verslo finansuotojai rinkoje, kurie vėluojantiems sumokėti įmokas klientams siūlo išskirtines sąlygas:
• vėluojantiems sumokėti įmokas iki 10 dienų netaikome delspinigių;
• visi mūsų klientai turi galimybę paskolos laikotarpiu atidėti įmokas 2 kartus (vadinasi, tam tikru laikotarpiu gali mokėti tik palūkanas) visiškai nemokamai. Įprastai kredito įstaigos ima administracinį mokestį už paskolos įmokų atidėjimą;
• nesipelnome iš verslo bėdų, todėl įmonės nesėkmės atveju laiduotojams taikome 0 % palūkanų.
Pasinaudoti šiomis galimybėmis kvietėme ir Jus. Apgailestaujame, kad nepanorote jomis pasinaudoti ir nepalikote kito pasirinkimo kaip tik nutraukti Jūsų sutartį.
MB Margretos projektai
2021-06-18 16:31:58 IP 28mct1u7
Atsakyti
Dėkoju už operatyvumą ir įsiklausimą. Tikrai jaučiame, kad dirbame su partneriais. Rekomenduojame ''Noviti finance''!
Atsakyti
Teko bendrauti su Noviti konsultante Karolina dėl paskolos pasinaudojant Invegos priemone Alternatyva. Noviti labai operatyviai pateikė pasiūlymą, patogi platforma ir aiškiai pateikta informacija pasirašant sutartį. Invegai reikėjo papildomai pasirašytų dokumentų, Noviti be problemų pateikė mums dokumentus, buvo labai paslaugūs. Priemone pasinaudojom ir rekomendavau visiems draugams, kad tikrai ši įmonė dirba atsakingai. Rekomenduoju!! Sėkmės darbuose.
Atsakyti
Nukentėjęs buvęs klientas 2020-12-26 13:47:14
Pasinaudojome jų teikiamomis finansinėmis paslaugomis ir susimokėjome 150 procentų daugiau nei skolinomės. Viskas gražu ir greita, atrodo patraukliai prieš įsipareigojant jiems. Bet mūsų variantu vyko pakankamai viskas gerai kol nepaprašėme atidėti įmokos dėl susidariusios situacijos, tai po kelių dienų jau buvome perduoti trečiosioms šalims, nutraukta sutartis ir pareikalauta išmokėti likusią sumą su neadekvačiai didelėmis baudomis... Neveltui" finansinė" bendrovė keičia pavadinimus buvo "įmoka lengvai" dabar " noviti", jų skleidžiama reklama neatitinka realybes visiškai paskolos su labai dideliomis žvaigždutėmis. Patariame neprasidėti ir apeiti šią bendrovę kuo toliau ir rinktis kitas socialiai atsakinga įmonės kurios tikrai orientotos į pagalbą verslui. Apmaudu kad Lietuvos institucijos kurios privalo kontroliuoti ir prižiūrėti tokių bendrovių veiklą yra visiškai aklos arba kaip jau įprasta galimai sieja kažkokie interesai. Gėda... smukiosios įmonės neįsitraukite į jų pinkles, nes mechanizmas užsuktas tiek teisinis tiek finansinis labai protingai, kad pagalbos nelabai ir rasite.
Gerbiamas kliente,

Apmaudu, kad susidarė tokia situacija ir esate labai nepatenkintas. Siekiame su savo klientais užmegzti tvarius, ilgalaikius santykius ir norime, kad jiems sektųsi. Todėl mes aiškiai komunikuojame finansavimo sutarties sąlygas ir nepateikiame jokių netikėtų nemalonių staigmenų. Sąlygos, kaip nurodyta kiekvienoje kliento sutartyje, yra tokios:

1) jeigu kliento įmonės finansinė situacija tampa sunki ir jis negali vykdyti įsipareigojimų pagal savo kredito sutartį, mes jo nepaliekame bėdoje. Klientui pageidaujant, galime jam atidėti įmokas arba prailginti mokėjimo terminą.

Kai pavasarį dėl pandemijos daug šalies įmonių buvo priverstos stabdyti veiklą, mes jau pirmąją karantino dieną visiems savo klientams pasiūlėme susimažinti turimų paskolų įmokas ir prasitęsti paskolos grąžinimo terminą - visiškai nemokamai. Šiuo pasiūlymu pasinaudojo daugiau nei šimtas mūsų finansuojamų įmonių.

2) klientui vėluojant mokėti įmokas iki dešimties dienų, netaikome jokių delspinigių;

3) esame pirmasis ir kol kas vienintelis finansuotojas Lietuvoje, kuris verslo nesėkmės atveju, suteikia galimybę laiduotojui paskolą išsimokėti su 0 proc. palūkanomis, t.y., nemokamai ir be jokių baudų.

Laikomės požiūrio, kad uždirbti iš kliento nesėkmės yra neteisinga, todėl visuomet ieškome būdų, kaip galima jam padėti. Uždirbti iš delspinigių ar baudų nėra mūsų tikslas, todėl jos taikomos tik kraštutiniu atveju, kai klientas vengia savo įsipareigojimų, t. y., neprisiima paskolos kaip laiduotojas ir neieško sprendimo, kaip mokėti mažesnes įmokas. Net ir pradėjus taikyti delspinigius, mes nebetaikome palūkanų (priešingai nei kai kurie kiti kredituotojai, kurie taiko abu mokesčius vienu metu), o bauda už įsipareigojimų nesilaikymą sudaro tik kelis šimtus eurų (ji priklauso nuo skolos dydžio), tad esate neteisus teigdamas, kad sumokėjote 150 procentų daugiau nei skolinotės.

Klientui susidūrus su sunkumais visuomet skambučiais, el. laiškais, trumposiomis žinutėms bendraujame ir drauge ieškome abiem pusėms tinkamų sprendimų ir susitarimų. Ir tik tais išimtiniais atvejais, kai klientas be jokių aiškių priežasčių piktybiškai nesilaiko susitarimo (dažnu atveju jo paties pasiūlyto), mes kreipiamės į trečiąsias šalis ir nutraukiame sutartį. Tad esate neteisus ir teigdamas, kad sutartis buvo nutraukta po kelių dienų. Šiuo atveju nebuvo pasinaudota nei galimybe paskolą išsimokėti nemokamai laiduotojui (tai taip pat aiškiai aprašyta sutartyje), nei galimybe prailginti paskolos terminą susimažinant įmokas.

Mes savo klientams siūlome tvarią partnerystę ir labai džiaugiamės, kad didžioji dalis mūsų klientų lieka patenkinti mūsų bendradarbiavimu ir, prireikus papildomo finansavimo, į mus kreipiasi dar kartą.

Tam, kad dar kartą galėtume nuodugniai apsvarstyti jūsų atvejį, išsiaiškinti, kodėl likote nepatenkintas, ir ką būtų galima padaryti, kad tam užkirstume kelią ateityje, atsiųskite savo situacijos aprašymą į pašto dėžutę [email protected]

Atsakingai žiūrime į savo ir į savo klientų verslą. Aktyviai prisidedame prie valstybės paramos priemonių smulkiajam verslui kūrimo ir įgyvendinimo. Esame oficialus „Invega“ partneris, skolindami smulkiajam verslui bendradarbiaujame su Europos investicijų fondu. Nuo šių metų pradžios veiklą vykdome ir Latvijoje - būtent su plėtra į užsienį ir teikiamų paslaugų spektro išplėtimu susijęs ir mūsų įmonės pavadinimo keitimas.
Nukentėjęs buvęs klientas
2020-12-26 13:47:14 IP 28mas6s1
Atsakyti
Pasinaudojome jų teikiamomis finansinėmis paslaugomis ir susimokėjome 150 procentų daugiau nei skolinomės. Viskas gražu ir greita, atrodo patraukliai prieš įsipareigojant jiems. Bet mūsų variantu vyko pakankamai viskas gerai kol nepaprašėme atidėti įmokos dėl susidariusios situacijos, tai po kelių dienų jau buvome perduoti trečiosioms šalims, nutraukta sutartis ir pareikalauta išmokėti likusią sumą su neadekvačiai didelėmis baudomis... Neveltui" finansinė" bendrovė keičia pavadinimus buvo "įmoka lengvai" dabar " noviti", jų skleidžiama reklama neatitinka realybes visiškai paskolos su labai dideliomis žvaigždutėmis. Patariame neprasidėti ir apeiti šią bendrovę kuo toliau ir rinktis kitas socialiai atsakinga įmonės kurios tikrai orientotos į pagalbą verslui. Apmaudu kad Lietuvos institucijos kurios privalo kontroliuoti ir prižiūrėti tokių bendrovių veiklą yra visiškai aklos arba kaip jau įprasta galimai sieja kažkokie interesai. Gėda... smukiosios įmonės neįsitraukite į jų pinkles, nes mechanizmas užsuktas tiek teisinis tiek finansinis labai protingai, kad pagalbos nelabai ir rasite.
Atsakyti
UAB Audito ir apskaitos valdymas 2020-05-22 08:01:48
Padėjome daugumai mikro ir mažų įmonių vadovams gauti paskolas. Nustebino nuoširdus, greitas, atsakingas, profesionalus darbas. Ypatingai norime padėkoti Agnei už profesionalumą. Sėkmės Jūsų įmonei.
Ačiū už gerą įvertinimą ir palinkėjimą.
UAB Audito ir apskaitos valdymas
2020-05-22 08:01:48 IP 28m9ukih
Atsakyti
Padėjome daugumai mikro ir mažų įmonių vadovams gauti paskolas. Nustebino nuoširdus, greitas, atsakingas, profesionalus darbas. Ypatingai norime padėkoti Agnei už profesionalumą. Sėkmės Jūsų įmonei.
Credital verslui
2019-08-29 10:49:24 IP 2i51fmm7
Atsakyti
UAB "Lucus" 2019-07-29 18:01:56
Buvo poreikis gauti paskolą. Dėl viso pikto, užpildėme paraišką didesnei sumai, kad nepritrūkti. Nustebome, gavę visą prašomą sumą. Stulbinantis operatyvumas ir profesionalumas. Viskas labai patiko! Paskolą jau grąžinome. Kai reikės, būtinai kreipsimės vėl į šią įmonę. Darbas su bankais, jau seniai nuviliantis. Susitari vienaip, galutiniam rezultate - viskas kitaip. Užtrunka ir gadina nervus.
Linkime ir toliau išlaikyti esamą kokybę, bei ilgo gyvavimo !
Ačiū už palinkėjimą ir gerą įvertinimą.
Credital verslui
2019-08-29 10:45:28 IP 2i51fmm7
Atsakyti
UAB"Optika" 2019-08-28 11:19:20
Jau trecius metus naudojames imonei suteikiama finansine injekcija, ir labai dziugina, kad per ta laika nebuvo nei menkiausio nesusipratimo ar nesutarimo is abieju pusiu.Tokio operatyvumo ir situacijos supratimo nerastume ne viename Lietuvos banke.Isbandyta.Tikiuosi ir tolesnio malonaus bendradarbiavimo, o musu imonem augimo ir perspektyvu.Aciu.
Ačiū už gerą įvertinimą. Džiugu, kad galime prisidėti prie Jūsų verslo augimo.
Atsakyti
Jau trecius metus naudojames imonei suteikiama finansine injekcija, ir labai dziugina, kad per ta laika nebuvo nei menkiausio nesusipratimo ar nesutarimo is abieju pusiu.Tokio operatyvumo ir situacijos supratimo nerastume ne viename Lietuvos banke.Isbandyta.Tikiuosi ir tolesnio malonaus bendradarbiavimo, o musu imonem augimo ir perspektyvu.Aciu.
Atsakyti
Buvo poreikis gauti paskolą. Dėl viso pikto, užpildėme paraišką didesnei sumai, kad nepritrūkti. Nustebome, gavę visą prašomą sumą. Stulbinantis operatyvumas ir profesionalumas. Viskas labai patiko! Paskolą jau grąžinome. Kai reikės, būtinai kreipsimės vėl į šią įmonę. Darbas su bankais, jau seniai nuviliantis. Susitari vienaip, galutiniam rezultate - viskas kitaip. Užtrunka ir gadina nervus.
Linkime ir toliau išlaikyti esamą kokybę, bei ilgo gyvavimo !
„Credital verslui“
2018-08-23 15:32:19 IP 2e7r3qdk
Atsakyti
eimantas 2018-07-13 14:32:27
o jiems ir nereikia gero vardo, tai fondo pinigų plovyklėlė. Įmoka nebus lengvai, bus sunkiai nes jie bbd ant įstatymų. juk nebaudžia jų lietuvos bankas nors ir turėtų
Gerbiamas, Eimantai, mes atsakingai žiūrime į savo veiklą ir vertiname kiekvieną savo klientą. Labai džiaugiamės, kad per pustrečių „Credital verslui“ veiklos metų nesame sulaukę nė vieno savo kliento ar mūsų veiklą prižiūrinčių valstybės institucijų skundo dėl mūsų teikiamų paslaugų kokybės ir veiklos principų. Mumis pasitiki per 2 000 Lietuvos įmonių ir jų skaičius nuolat auga. Malonu, kad didelė dalis verslininkų dėl finansavimo į mus kreipiasi gavę rekomendacijas iš mūsų jau esamų klientų. Žinome, kad Jūs nė karto nesinaudojote mūsų paslaugomis, todėl apmaudu, kad skleidžiate jokiais faktais nepagrįstą informaciją neturėdamas tam jokio pagrindo. Pabrėžiame, kad Lietuvos bankas yra pripažinęs mūsų įmonės vadovus ir valdybos narius patikimais ir tiesiogiai prižiūri „Credital verslui“ finansuojantį fondą.
Atsakyti
o jiems ir nereikia gero vardo, tai fondo pinigų plovyklėlė. Įmoka nebus lengvai, bus sunkiai nes jie bbd ant įstatymų. juk nebaudžia jų lietuvos bankas nors ir turėtų
Atsakyti
Automobilis BMW v/n HPK072 su "Credital" reklama vazineja nesilaikydamas KET. Norint islaikyti gera varda, imones personalas turetu atkreipti demesi i pastaba.

Taip pat rekomenduojame

GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Adresas: Ukmergės g. 322, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teikiame aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Finora Bank
Verslo paskolos | Faktoringas | Lizingas

Adresas: Žalgirio g. 88, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskola Greitas paskolos sprendimas Didesnė paskolos suma ir ilgesnis paskolos terminas Lankstus paskolos grąžinimo grafikas Individualus sprendimas Plati paskolos paskirtis: verslo pradžiai NT turto įsigijimui Įrengimų, staklių, sandėlių, angarų, ūkinių pastatų įsigijimui nenumatytoms išlaidoms statyboms...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Nonfinite
Nonfinite Exchange Buy, Sell and Trade Crypto at

Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; kriptovaliutos; tarpininkavimas.
UAB Nonfinite pagrindinis veiklos centras yra Tailande, tačiau turime padalinius tiek Lietuvoje, Lenkijoje bei Čekijoje. UAB Nonfinite specializuojasi kriptovaliutų keitime, pirkime bei pardavime. Galime pasiūlyti mažiausius mokesčius, saugią ir privačią pirkimo platformą, greitą ir lengvą pinigų išgryninimą bei...
Gelvorasergel
Skolų išieškojimas

Adresas: Švitrigailos g. 11H, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 20-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“. Gelvora Sergel...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

REGIA: pagrindiniai nacionaliniai duomenys geografiškai
REGIA: pagrindiniai nacionaliniai duomenys geografiškai
Dideli duomenų kiekiai nebūtinai turi būti atvaizduojami sudėtingose skaičiais ir raidėmis pripildytose lentelėse ar painiuose grafikuose. Duomenų teikiamos galimybės ir kuriama nauda dar labiau...
Lietuvoje vežėjų teises nuo šiol gins draudimas
Lietuvoje vežėjų teises nuo šiol gins draudimas
Krovinių vežimas – rizikingas verslas. Vilkikui kertant keletą valstybių kiekvienos kelionės metu, kas kelis šimtus kilometrų pradeda galioti kitos šalies kelių eismo taisyklės ir įstatymai. Visų...
"Švyturys-Utenos alus" pripažintas tvariausiu gėrimų gamintoju Lietuvoje
"Švyturys-Utenos alus" pripažintas tvariausiu gėrimų gamintoju Lietuvoje
Švedijoje įsikūrusi tyrimų bendrovės "SB Insight" paskelbė tarptautinį tvariausių prekės ženklų tyrimą. Apklaustų žmonių vertinimu, tvariausias Lietuvos gėrimų gamintojas – "Švyturys-Utenos alus"...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar suplanavote vasaros atostogas?

Akcijų kainos

Boeing 204,96 +2,19%
Philip Morris 94,23 +1,76%
Goodyear 10,45 +1,65%
AutoZone 2405,22 +1,55%
Western Digital 34,61 -1,70%
American Express 159,21 -2,40%
Xerox 14,65 -2,40%
Humana 483,41 -4,65%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 5,50 +4,17%
Kava 4,63 -1,91%
Vištiena 3,31 0,00%
Nafta 72,81 +4,07%
Cukrus 0,81 +2,53%
Dyzelis 3,12 -23,15%
Sidabras 23,33 +10,99%
Ryžiai 467,00 +6,14%