Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Novaturas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Novaturas

Atsiliepimai apie Novaturas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Novaturas, AB

Norėčiau padėkoti puikiai gidei Vitai, dirbusiai Jordanijoje lapkričio mėnesį.
Teresė 2018-11-30 19:10:13
Nuo 2018 m. lapkričio 18 iki lapkričio 25 atostogavom Sarm el Seiche viešbutyje Ampohras. Mūsų agentė buvo Greta. Ji nė karto neapsilankė viešbutyje tik paskė kada vežė i viešbuti kad jei norime keliones tūrime jai paskabinti. Jokios informacijos nesuteikė. Suplanavus kelione mes paskambinom Gretai ji nesiteikė atvykti. Atvyko Brigita tik jos pagalba gavome daig informacijos. Keturi žmonės esame nepatenkinti Gretos mums suteikta informacija. Esame dėkingi Jolantai už įdomiai pravesta ekskursija. Mes vykstame i keliones bet kad informacijos iš Gretos negavome.
iš komentaro matosi, kad žmogus neturi patirties, paprastai susirgus Egypte kviečiamas gydytojas jam sumokama o čekis saugojimas ir pristatomas draudimo bendrovei, (kontaktai parašyti ant poliuso) tai galima padaryti paskambinus į receptioną "Faraona" liga kai žmogus viduriuoja dažnas dalykas Egypte, todėl nepatartina gerti jų vandenį ir kokteilius su ledukais. Kas liečia ekskursijos tai jie visada kainuoja brangiau negu pas vietinius kaip ir automobilio nuoma. Visi pavargo nuo tu gidu nes paprastai apie kelione daug informacijos yra internete ir ji suteikiama perkant kelione o taip pat tripadvisor.com yra atsiliepimu ir nuotraukų
Vasaros keliones 2019 metams įsigijimas virto košmaru, kadangi Novaturas pasirašė sutartį su GetJet kuriu lėktuvai senas šlamtas 1988-1990 metu po 30 metu (gali tiesiog išnykti ore nes jų istorijos niekas nežino). Baisu paskaitus komentarus keliautųjų kurie nupirko Finnair bilietus bet jiems pakišo tokį siaubą. Sumokėjus už 5 * viešbutį rizikuoti savo gyvybę?!
Pociunienė Birutė
2018-10-25 14:40:40 IP 78.57.172.63
Sveiki Buvome Djerboje spalio 16 ir 22 dienomis viesbutyje Palm Azur Viešbutis geras bet kodel nesuteikiate informacijos kad jūroje vanduo baisùs tiesiog purvinas.Tokiu laiku kaip sakė vietiniai vanduo visada toks.Taip pat gide Rasa visai nesuteikė informacijos Aš susirgau tai visai nepadėjo nei ligos nei kitais klausimais
Ir net nenorėjo grazinti uz ekskursijas pinigu bet paskui grąžino
Galiu apie si viesbuti tik gerai atsiliepti. Musu buvo didele kompanija. Visi likom patenkinti.
1) kambariai geri
2) Aptarnavimas tikrai geras. Aptarnaujantysis personalas superinis, linksmi, paslaugus. Jus esat superiniai
Ramunė Derenčiūtė - rekomenduoju vengti šios kelionių "agentės" paslaugų.
Laba diena, noriu nuoširdžiai padėkoti Novaturo atstovui Kretoje Laurynui. Palikau akinukus išvykdamas iš Kretos, paskambinau Laurynui.išklausė, nuramino suorganizavo gražinimo operaciją.Su džiaugsmu, su nuotaika, be mažiausios nusivylimo ar nepasitenkinimo gaidos.
Žmogus tikrai pašauktas dirbti šitą darbą. Tikrai tokie žmonės savo darbu nenorom reklamuoja savo įmonę ir save

Dar kartą Ačiū.
Su pagarba Stasys Gečiauskas
2018-09-19 09-23 vykome į kelionę Sankt Peterburgas-Rusijos brangakmenis.Kelionės metu mus lydėjo vadovė Edita.Tai tiesiog važinėjantis žinių bagažas ir ne tik sausais faktais, bet su jumoru, papildomais komentarais ir smagiais nutikimais.Pats miestas yra nuostabus, siųlyčiau kas nebuvo, arba buvo seniau- pažiūrėti į miestą, kaip architektūros šedevrą, tikrai yra į ką žiūrėti.Norėčiau pasakyti ačiū Editai, taip pat Novaturo organizatoriams už puikiai organizuotą kelionę.
2018.09.09.-2018.09.16 atostogavome Portugalijoje, Algarvėje.Viskas labai gerai. Novaturo atstovas Marius buvo labai dėmesingas, suteikė daug informacijos. Vienintelis trūkumas -ekskursija autobusu į Lisaboną. Kaina 2 žmonėms 150 Eur. Į Lisaboną atvykome 11. 30 val.- išvykome 15 val. Aplankyti lankytinus objektus laiko buvo skirta tiek mažai, kad net bėgte apibėgus, vos spėjai į autobusą.Tokių objektų buvo trys.Visa kita pamatėme tik pro autobuso langą, lėtai pravažiuojant ir gidei pasakojant. Atvežus į miesto centrą, gavome 2 val. laisvo laiko, kurio turėjo užtekti ir apžiūrėti senamiestį ir pavalgyti, ir nusipirkti lauktuvių. Tai padaryti neįmanoma per tokį trumpą laiką. Todėl kyla klausimas, kam iš viso reikia organizuoti tokią kelionę į tokį didelį miestą, jei jame planuojama būti tik nepilnas 5 val., kai dar laisvai galima būtų paviešėti iki septintos vakaro, kai pradeda temti. Už pasivažinėjimą autobusu mokėti tokius pinigus -neprotinga. Į kitas organizuojamas ekskursijas nevažiavome- nuomavomės automobilį.
Keliavome mes ne kartą su Novaturu, bet po paskutinės kelionės nusivyleme labai, nukelus reisą dėl gedimo, agentes dirbančios Turkijoje, o tiksliau Antalijoje, tiesiog išjungė telefonus ir nenorėjo bendrauti, neturėjome jokios info, buvom tiesiog numesti likimui, o Lt kai gryzome ir parašėme laišką Novaturui su pretenzijomis atrašė, tiesiog atsiprašau ir turėsime omenyje. Ačiū.
Violeta 2015-08-04 17:02:05
Laba diena. Rašau Jums dar kartą, nes nėra nei komentaro, nei patvirtinimo, kad jį gavote.

Refleksija -pasiūlimas

Su Novaturu keliaujame nuo 2007 metų. Visada budavome daugmaž patenkinti. Šiemet, grįžus iš kelionės po Balkanus-Greikiją, norom nenorom iškylo noras parašyti Novaturui apie savo nemalonius jausmus. Kelionę trims (po kelių dienų dar 1 asm.) rezervavau balandžio 21 d. Tai beveik 3 mėnesiai iki išvykimo, liepos 13 d.. Buvo numatytos vietos mums vienoje autobuso eilėje. Bet kelionės pradžioje paaiškėjo, kad tokia rezervacija kai kuriems Novaturo klientams nebutina, kad Novaturas skirsto klientus į geriasnius ir prastesnius. Po poros valandų nuo kelionės pradžios, priešais sėdinti su vaiku keleivė pradėjo man kurti įvairias versijas apie mano vietą. Vadovas, Rytis Lozoraitis, irgi bandė kažką pasakoti, parodžiau sutartį. Trumpam padėjo. Bet galų gale vadovas manę išvarė į kitą vietą. O ten atsirado kompanija, kurios deka pirmas autobuso aukštas pasijuto lyg būtų mokyklinėje ekskursijoje. Prie staliuko atsirado daugiau keleivių, vaikų iš antro aukšto, kompanija žaidė kortomis, lakstė tarp autobuso aukštų. Gal nieko tokio, bet ilgai trunkantys vaikų šauksmai ir riksmai nėra išsvajota "muzika" kelionės metu. Vadovas porą kartų nevykusiai bandė nuraminti kompaniją. Džiaugėmės, kai vaikai, ypač vienas, trumpam užmigdavo. Mano buvusioje vietoje sėdėjo tos keleivės draugės, o ne jos vaikai.
Man nieko neatsitiko kitoje vietoje, bet būdas, kaip manę išvarė iš rezervuotos vietos, atskyrė nuo mano kelionės kompanijos, sugadino nuotaiką, tiesiog pažemino. Tai atostogos, už mano pinigus, o ne koks pasistumdimas turguje. Jeigu vadovas užleisti vietą paprašytų manes paprastai, žmoniškai, bučiau sutikusi ir nebūtų tų nemalonių pokalbių, neigiamų emocijų. Rytis Lozoraitis puikus Greikijos žinovas, bet žinios dirbant su žmonėmis neviskas, ypač teikiant paslaugas turizmo srityje. nors teigė, kad buvo pedagogu, bet empatijos jam trūksta. Gal verta geriau psichologiškai paruošti vadovus, nes tyristai darosi išrankūs. Tokio incidentai gadina Novaturo bei jo kitų nuostabių vadovų įvaizdį.
Vos prieš mėnesį keliavome po Graikiją su tuo pačiu gidu Ryčiu Lozoraičiu. Puikus gidas, fantastiškos žinios apie Graikiją, jos istoriją ir legendas, smulkmeniškai organizuotas, atidus keleiviams (pvz., sužinojęs, kad viena keleivė sunegalavo, iškart pasisiūlė palydėt į vaistinę ir pavertėjauti) bei nuostabus humoro jausmas. Likus dar kelioms dienoms iki kelionės pabaigos kiti keleiviai pradėjo kalbėti, jog mes būtinai turime atsidėkoti gidui, o tai rodo, jog šio žmogaus darbu buvo sužavėti ir kiti keliautojai. Tikriausiai tiek man, tiek gidui šioje kelionėje labai pasisekė su žmonėmis, kurie keliavo kartu. :)
Kelionė Danija- Švedija-Norvegija 2018-08-04 -08-12 buvo labai gera.Maršrutas parinktas puikus-pamatėme kalnus, krioklius, ledynā ir pagrindinius miestus-Kopenhagā, Osla, , Stokholma.Vaizdai ir jausmai nepakartojami.Daug informacijos apie šias šalis mums suteikė musu kelionės vadovas Mantas Karvelis.Su Mantu keliauju 3- čiå kartā.Mane visada żavi Manto labai taisyklinga lietuviu kalba.
Labai rekomenduoju pakeliauti po Skandinavijā su Novaturu ir su Mantu Karveliu -tikrai būsite pażinę Skandinavijā.
Galiu tik teigiamai atsiliepti apie „Novaturo“ keliones. Visiškai nesutinku su nepatenkintais klientais, kurie skundžiasi, kad nepatiko viešbutis. Prieš pasirenkant viešbuti pakanka internete pažiūrėti atsiliepimus ir žinosit visus pliusus ir minusus. Novaturo siūlomų viešbučių sąrašas tikrai labai didelis ir yra iš ko rinktis. Jei lėktuvai vėluoja, čia irgi small planet galima reikšti pretenzijas. Galiu paminėti tik, kad Novaturo organizuojamos ekskursijos gan brangios, vietoje galima pirkti pigiau. Bet čia tikrai neesminis trūkumas. Rekomenduju pirkt kelionės vasarai dar iki naujųjų metų, kai viešbučių pasirinkimas tikrai labai geras, kainos labai jau patrauklios, o artėjant vasarai geriausių viešbučių (kaina/kokybė pagal atsiliepimus) jau negausit. Visiems gero poilsio keliaujant su Novaturu.
Labas vakaras. Su novaturu pirmą kartą ir paskutinį. Iš septynių naktų liko šešios. Teisininkė Gražina Noreike atrodo nebaigus mokyklos, kad negali suskaičiuoti. Viešbutis penkių žvaigždučių. Kambarys tikriausia aptarnaujančio personalo su neveikianciu tualetu.Paklausus Novaturo atstovės Gretos Konstinaites atsakymas buvo visiškai paprastas kad ji čia nieko padėti negali ir aiskinkites su Novaturu.Tokia buvo kelionė į Turkiją. Viešbutis Kemal Bay Resort. Alanija.
Grįžome iš Bulgarijos, Varnos m., viešbutis "Viva". Kelionę organizavo Aringa (UAB "Santagna"). Parinko labai gerą viešbutį, net vietas lėktuve, ten kur galėtume ištiesti kojas. Nuvykę buvome apgyvendinti, kambarys gal 30 m2, didelis baseinas, valgykloje gausybė patiekalų (kokybiškų), mėsa gal 4 rūšių, žuvys, daržovės, saldumynai, vaisiai, kava, vynas... į privatų pliažą veža ir parveža viešbučio autobusas. Ten yra baras, nemokamas, priešpiečiai, gėrimai, kava... Labai ačiū Aringai, perspektyvi jauna darbuotoja. Sėkmės jai.
Ačiū Sofa travel už puikią kelionę. Vykome su šeima į Kretos salą. Jokių nusiskundimų neturiu. Puikiai viskas suorganizuota. Patikima, saugu. Visiems rekomenduoju.
Ilona Jūratė Sutkutė
2018-07-01 14:11:26 IP 84.46.236.56
Kelionę į Austriją Alpių ir ežerų įsigijau Kaune PC SAVAS Megaturas atstovybėje pas Kelionių organizatorių (NOVATURAS) atstovaujančią agentę Ingą Gervytę.Prieš kelionę nebuvau pakviesta atvykti pasiimti kelionės aprašymo, draugė nuvyko pati savo iniciatyva.Bet tai dar palyginus menkniekis, nes kai pradėjome keliauti ir mūsų vadovas Romas Prakapas prakalbo kaip mes nusiteikę ir pasiruošę kelionei, pašiurpau: ar turite kepures, šalikus, pirštines ir tinkamą avalynę (žygio ar kalnų batus) pagalvojau, kad jis juokauja ir mus gąsdina.Deja...Viso šito kelionėje tikrai reikėjo, o agentūros darbuotoja tokios rekomendacijos aprangai ir nesuteikė.Kai kurie kelionės draugai tokią informaciją gavo, bet pirko kitose agentūrose.Tad NOVARURUI reiktų pasidomėti, kam siūlo save atstovauti ir per tokius partnerius man praeis noras keliauti per šį kelionių organizatorių.Netinkama apranga sugadino nuostabią kelionę, tik atpirko puikus kelionės vadovo darbas ir profesionalūs vairuotojai.NOVATURE, patarkuok savo platintojus, kitaip išmėtysi klientus.Ir dar, kam reklamuoti Lichtenšteino tarpelį, jei jis uždarytas nuo pernai, o žada atidaryti (???) gal ūt tik kitais metais.Taip išeina, kad praradau įspūdingą ekskursiją, nes į šią kelionę vykau būtent dėl tokių objektų.
Laba diena.grizome iš Tuniso.Atostogavome Jenene vezbuti.Pasitiko puikiai, suvezioja, pristate administratoriui., Kol važiavome gavome daug informacijos.Ekskursija i sachara buvo super.sklandi.apgalvota.kilo klausimu visko net (sukramta)labai aiškiai pasako, Aciu gidei Rasai.Namo išlidejo su šypsena ir dar primine ka galima ka negalima išvežti kur eiti kaip pilditi.Mes dažnai keliaujame bet novaturas antra karta pasirinkom.Saugu atsakingi, Ačiū
Toks jausmas, kad vien del to, kad si imone turi jau zinoma varda, tai visiskai nereikia stengtis del kliento. Nebekeliausiame su Novoturu niekada. Siemet parode, kaip jiems rupi zmones.. uz patirta nemalonu incidenta Turkijoje, kuris ivyko del organizatoriu kaltes, net nepasiule nuolaidos, tik parse ilga grazu laiska apie tai kokie jie susirupine ir kaip jie apgailestauja.
Esu nusivylusi novaturo organizuojama kelione I Turkiją, viesbucio kambaryje pavogė pinigus, tačiau nei policija, nei viesbutis nei novaturas neprisiima atsakomybes, novaturas net nepasiulė nuolaidos kitai kelionei kaip kompensacijos!bukite atsargus keliaudami
Laba diena, 2018-05-05/13 d. buvau į pažintinėj kelionėj Graikijoje (Olimpinė Rivjera). Kelionė pavyko, viskas buvo puiku nuo a iki z - ir organizavimas ir viešbučiai ir net vairuotojai, kurie buvo paslaugūs ir draugiški. O juk kelionė buvo ne tokia ir trumpa, bet nenuvargino per daug, autobusas patogus, komfortiškas. Ypatingai buvo malonu bendrauti su lydinčia gide Loreta Lapienyte. Tai šiltas, malonus žmogus, be to tikra profesionalė, suteikusi daug įdomios informacijos apie šalis, papasakojusi įdomių, nežinotų dalykų. Ji nuoširdžiai rūpinosi grupe, žinojom, kad atsitikus nenumatytam dalykui visada bus galima rasti pagalbą ar patarimą.
Laba diena, iki šiol tankiai naudojausi jūsų paslaugomis, ir šiemet norėjau kur nors išvažiuoti, nuvykęs į ofisa, pasiėmiau katalogus. Kaip nustebau, kaip kataloguose nenuroditos kainos. Klausiu: Kam reikalingi katalogai, kuriuose nenuroditos kelionių kainos, ar ne tam, kad lengviau būtų apgaudinėti turistus?
Su pagarba
Arvydas
P.S. dabar turiu ieškoti kelionių kituose agentūrose
Laba diena labai gaila kad po 10 metu keliavimo kartu reikia rasyti toki atsiliepima apie jusu kompanija ir jusu peteikta viesbuti mano pamegtoj turkijoje.siu metu geguzes 4 isskridom i turkija alanijos regiona avsalaro miestelyje sentido nama bay viesbuti.pirmiausia tai nuvezimas ar jus jau nebeturit normaliu autobusu gydu kad vairuotojas neranda viesbucio gyde kazkokia ruse mergaite kuri sugeba tpik nuvezt ir islaipint prie viesbucio nepristacius zmoniu i registratura ka6ip suniukus palieka prie duru jokios informacijos nieko toliau apie viesbuti jis naujas grazus bet ar jus brangieji savininka6i nors kiek pasidomit ka jis siulo sumokejus 500 simtus euru uz 6 dienas noretusi svarios juros nors svariu leksciu ir kazkokio maisto o ne tusciu bliudu. Maisitas saltas jeigu toks isviso yra lekstes purvinos ira7nkius pasiimk pats juroj srutos sultys tragiskos airanas skiestas viskas be skonio ir cia 5 zvaigzdes ir dar ultra. Nuvykite ir patys pabukit tokiam viesbuti patys ir dar negana to gyde sumaiso isvykimo laiko 2 h tai idomu kaip butume gryze jei deka atsitiktinumo deka buvom kambari tai isvykom laiku zodziu dirbat tik del savo pelno o zmones jums tik pelno nesejai ir kaip jie ten nuvyke gyvena ir kur juos nuvezat jums dzin. Todel teks turbut ieskotis keliaut per lenkija ar vokietija manyciau kad jie kitaip ziuri i savo klientus nei jus.
Sveiki. Pries kelias dienas grizom is Turkijos, Alanijos miesto.Kas liecia Novaturo darba, viskas liuks.Tik man rodos galetu pasidometi viesbuciu, ar jis tikrai 4 * ir ar pasiruoses priimti zmones. Sakykim dar ne sezonas, bet vaziuojant i oro uosta kalbejomes su zmonemis is kitu viesbuciu, tai viskas gerai, o pas mus IDEAL BEACH viesbuty net nepanasu kad jau pasiruose. Pvz; ryte atejus norim isiplti kavos is aparato, tai nera karsto vandens ir puodeliu nes jie nesvarus ir nesurinkti stovi dar ant staliuku, nes vakare net nesivargina niekas sutvarkyti, o ryte i darba ateina tik nuo 10.Maistas labai prastas. Pusryciams kiausiniai ir desreles visa savaite, jokiu blyneliu, nei koses, vaziavom su vaiku tai tikejomes kad pagalvos ir apie tai.Bet isvaziuodami zmones pries mus sake dziaukites nes mums atnesdavo lekste su maistu kiekvienam ir viskas.O viesbucio savininkas tai vizitine kortele, visa diena sliauziodavo po bara su alaus taure rankoje.
Sveiki, po kelionės gavome raginimą įvertinti ją, tačiau bandydami prisijungti gavome pranešimą, kad toks e.pašto adresas neegzistuoja. Nors tuo adresu nuolatos gauname jūsų pranešimus. Keista - kaip bendrauti?
Dabar apie kelionę - likome labai nepatenkinti. Pirma - atskridus į Emiratus, pasitiko jūsų darbuotojai, įsodino į autobusą ir iki rytojaus. Iki viešbučio nepalydėjo, nieko nepapasakojo.Taip niekada niekur nėra buvę.
Pasirinkome pažintines keliones. Pirmosios į Dubajų metu rusakalbis gidas tik pravežė pro eilę įdomių vietų. Keliose sustojome, parodė kur nusifotografuoti ir paliko. O kaip sugrįžti iki autobuso? Autobusas vertas tik apgailėtino vertinimo.
Kitą dieną vykome į Abu Dabį. Autobusas tas pats - griuvena. Visus objektus parodė tik pro autobuso langą. Tiesa į mečetę nuvedė, bet ziūrėkite patys. Tuo tarpu greta buvo lietuvių grupė su puikiu autobusu, su lietuvių gidu.
Trečia kelionė apskritai savarankiška - be jokio gido.
Išvykstant atstovė informavo, kad palydės oro uoste, tačiau matėme tik tez turo atstovus.
Taigi - viskas palikta patiems turistams.
Tokios prastos organizacijos dar neturėjome.
Pirkome slidinėjimo kelionę i La Plagne kurortą, kuris randasi Prancuzijoje 2018 01 06d, mums pasiūlė apartamentus 2 suaugusiems žmonėms, atvykę į vietą ir atidarę duris, gavome tikrą šoką, tapo aišku, kad atostogos sugadintos, kambario dydis buvo 1, 5 metro ant 1, 5 metro, pasidėjus daiktus nebelieka vietos vaikščioti, virtuvės ilgis apie 50 cm, klausimas kaip ten galima pasigaminti pusryčius ar vakarienę, išsikvietėme Novaturo atstove p, Rasa, ir jos paklausėme ar čia gali gyventi pragyventi visą savaitę du suaugę žmonės, gal mažiausias pasaulio žmogus galbūt ir pragyventų ir tai jei jis būtų vienas. Novaturo atstovės atsakymas mums buvo toks :" rašykite pretenziją ir mes po poros dienų spręsime šią iškilusią problemą, o dabar jei norite kitų apartamentų, reikia primokėti 172 Eur, " ką iš tikrųjų mes ir buvome priversti padaryti. tai štai taip Novaturas sprendžia problemas, Kai grįžome i Lietuvą, niekas nei skambino nei sprendžia problemas. Pasibaisėjome, koks Novaturo atsinešimas į savo klientus, niekam nerekuomenduoju pirkti kelionės per šią kompaniją, geriau patiems susiorganizuoti ir tikrai bus pigiau ir maloniau atostogauti.
noriu padekoti novaturo gidui Eimantui, dirbanciam Egipte, Hurgadoje. Jis puikiai ir informatyviai veda ekskursijas, maloniai bendrauja ir niekada neatsisako padeti bet kokiu klausimu.
2017 m. spalio mėn. užsakiau vienvietė kambarys kelionei į Šri Lanka.Po to radau antrą keliautoją (papildomas keliautojas ir papildomos pajamos Novaturui) ir keičiau vienviete kambarys į dvivietį tame pačiame viešbutyje ir turėjau sumokėti 40 Eurų už keitimą (kiti operatoriai už antrą keliautoja duoda nuolaida), o man-, , bauda, ,.Jokios logikos.Jeigu keitimas Novaturo naudai...ir + mokestis...???Kažkas ne taip...???
Užsisakėm slidinėjimo kelionę, tačiau paieškojus atsiliepimų TripAdvisor, pasirodo kad nekoks viešbutis, todėl norėjom paikeisti į kitą, brangesnį. Tai už pakeitimo faktą Novaturui reikia sumokėti 40 EUR/asm. Vysktam dviese + mažiukas. Tai už tai pakeitimą VIEN (neskaitant kad už brangesnį viešbutį susomokėsim), Novaturui reikia sumokėti 120 eur. SERIOUSLY... ???
Suprantu, kad Jum darbas kainuoja, bet galėtų būti adekvatesnė kaina.
Pirmą ir paskutinį kartą naudojamės Jūsų paslaugom
2017.10.22. iki 2017.11.05. su vaiku ilsejomes Pera inn viezbutyje Alanijoje. Siame viezbutyje pries tai esu buvusi du kartus viskas buvo puiku! Taciau si karta kadangi buvo sezono pabaiga maistas buvo TRAGISKAS! Pirmiausia jis visada budavo saltas! Pirma savaite buvo svediskas stalas dar si ta galejai suvalgyti nors pasirinkimo praktiskai jokio! Bet nors budavo pakeptu cukiniju ar baklazanu ar brokoliu... Pirma savaite be musu dvieju ilsejosi dar keli turistai tai dar buvo imanoma pavalgyti. Taciau antra savaite virto KOSMARU! Viezbutyje liko keturi zmones ir maistas buvo patiekiamas porcijomis (tiesa mes pietauti niekada neidavome valgeme tik pusrycius ir vakariene). Patiekiami istisai papilkeje sojos kepsneliai ir kas keisciausia jokios jokios darzoves! Skambinau ir novaturui pranesiau tai tik viena vakariene pagerejo o po to vel tas pats! Alus paruges o vynas skiestas vandeniu ir su drumzlemis!
TURIU DIDELIU PRIEKAISTU NOVATURUI! NORS IR BANDE PADETI TAISYTI ZINAU KAD SKAMBINO IR MANO PRIEKAISTUS ISSAKE BET MANAU NEPAKANKAMAI STENGESI! Manau Novaturas turi permastyti ar gali toliau pasirasineti sutartis su mazais viezbuciais esanciais ne paciame kurorto centre SEZONO PABAIGOJE nes is mano praktikos mazi viezbuciai labai APSILEIDZIA... Panasi situacija buvo ir Moon light viezbutyje Alanijoje 2015 m. spalio menesi. PADETIS SU MAISTU IR TEN BUVO TAIPAT SIAUBINGA!
Poilsinė -pažintinė kelionė į Kroatiją š.m. 09.09.Pirmą ir paskutinį kartą dalyvavau "tunelinėje" kelionėje- antrame aukšte, tikram tunely, buvom apie 60, o pirmame dar apie 20 žmonių.Vykome į Kroatiją-nuolatinis erzelys, o vienas su kitu net nesusipažinome.Novaturas pasiūlė apsigyventi 7naktims Šventosios tipo name, smirda, nemalonu.Vyresnio amžiaus žmonėms - per toli iki jūros, grįžti-prieš statų kalną.negyvenkite ten!.Kelionę gelbėjo tik gidas Vladas-nuoširdas ačiū-profesionalus, mandagus, taktiškas, padarė viską iš savo pusės, ko tik galima tikėtis, net sugebėjo surasti ir grąžinti Lenkijoje pamestą rankinę su visu turtu.
Na ka, ne pirmas taciau tikrai paskutinis kartas kai renkuosi Novatura. Pradekim nuo to, kad kelione pirkau internetu Novaturo puslapye. Issirinkau viesbuti, pervedziau pinigus. Po dienos sulaukiu skambucio is atstovu WestExpress, kad viesbutis nepriima rezervacijos, nes vykstu su vaiku. Na gerai, ne beda, galima rinktis kazka kito. Per savaite atstovas sugebejo pateikti tik 2 viesbucius, kurie man netiko (nors jiems rasiau ir prasiau pateiktj bet kokius pasiulymus ir nurodziau datas kurios tinka). Tada gavau atsakyma, kad rinkciausi pati, kas man tinka. Issirinkau. Beda vel, kad jei vaziuoja vienas suauges ir vaikas, reikia laukti patvirtinimo js viesbucio (turbut neapsimoka jiems, nes praranda pjnigus uz antra suaugusi). Ir tik tada, kai pasakiau, kad sumokesiu uz vaika, kaip uz suaugusi (nors vaikui tik 3 metai), rezervacija patvirtino. Bet... kai sumoki 1200 euru uz kelione, tu tikiesi gauti na ne kaza tookio ispudingo, na bet bent jau tai, kas atitiktu kaina!!! o vykome i Bulgarija 08.28-09.04. Viesbuti s - "4" zvaigzduciu, bet... kambaryje uzuolaidos nuo senumo skyletos, ant ju like uodu ir musiu "lavonai". Langu neatidarinejom, bet pastoviai buvo pilna uodu, vaika sukandziojo jau pirma nakti. Apie maista? Na daug nera ka pasakot, valgyt neimanoma! Lekstes nuskeltos! Ir tai 4 zv viesbutis? Apie gide? Gide perspejo, kad sustikimas kita diena per pietus. Bet palaukit, kam man susitikimas, jei viska susizinai is viesbucio personalo (kur pietaut, kaip nueit iki juros ir t.t.). o parasius gidei ir paklausus, kelinta valanda atvyks autobusas nuvesti i oro uosta (skrydziui atgal) is jos jokio atsakymo taip ir nesulaukiau.
Sių metų rugpjūčio 19-20 d vykau su jūsų kelionių agentūra į kelionę, , Talinas-Saremos sala-Estijos lobiai''.Norėčiau padėkoti jūsų organizacijai už tobulai suplanuotą kelionę, o grupės vadovei Jūratei Gervytei už jumorą, pozityvumą ir už profesonalumą.Labai geras žmogus, neįžeidus.NORS VAŽIAVOME GANA DIDELĖ GRUPĖ-65 ŽMONĖS, BET KELIONĖJE NEBUVO JOKIŲ NEPATOGUMŲ IR NESUSIPRATIMŲ.ačiū jums.
Aurelija 2017-08-07 12:24:43
Įsigijome Novaturo kelionę per Sofa Travel į Alaniją kovo mėnesį, tačiau vos už poros savaičių gavome el. laišką apie tai jog viešbutis renovuojamas, todėl turime išsirinkti kitą. Nors ir buvo prastesnis variantas, tačiau išsirinkome. Likus iki kelionės mažiau nei mėnesiui, gavome vėl el.laišką, kuriame buvo nurodyta, kad apie mūsų išsirinktą viešbutį labai prasti atsiliepimai, todėl turime išsirinkti dar kartą iš jų 5 siūlomų variantų. Nė vienas iš jų siūlomų variantų neatintinka išankstinių mūsų lūkesčių, vietoj smėlio paplūdimio - žvyro, vietoj 1, 5 km iki centro 13 km. Paprašėme, kad pateiktų dar pasiūlymų, nes realiai buvo tik 1, tačiau teko nusivilti, nes liepė patiem pasieškoti viešbučių ir jiems atsiųsti savo variantus. Išsirinkom kelionę ne sezono metu, o dabar sezonas, todėl akivaizdu, jog kainos gali skirti. Tai už ką mes mokam agentūrai? Dar net neišvažiavus kelionė jau gadinama, užkraunami rūpesčiai, kurių neturėtų būti kreipiantis į agentūrą.
Tai buvo baisu. Kelionė į romantiškąją Italiją buvo visau neromantiška. Turejome gyventi kurortiniame mistelyje, nuvežė į viešbutį, o ten pasirodo net nerezervuota. Karštis vos ne 40, visi leipsta. O vadovė Raimonda, , ups, atsiprašau, nepažiūrejau, kad ne toks viešbutis". Ir išvežė į Livorną, pramoninį miestą, viešbuty tarp statybų ir šiukšlių. O jūra, jūra liko toli toli. Maistas ne duok dieve, vakarienė tik iš bado...Ne, su Novaturu daugiau niekur. Sugadino visas atostogas.
Labai laukiau kelionės, bet pirmas šokas, dar neišvažiavūs. Matematinis uždavinys : Išskrendam 08.16 10.20 Kelionė 6 NAKTYS. Grįžtam 08.22 00.20. Suskaičiuokite 6 naktis :) Pernai išskridom 02.30 h. pasiėmėm vėlyvą išsiregistravimą, bet nemokėjom už naktį. Mes nebuvom atidūs laiku, kiti atkreipkite dėmesį. Kaip suskaičiuoti 6 naktis :) Pinigėliai pinigai....mažai ir mažai.Malonu buvo bendrauti su agente Kristina, bet tokią sistemą įveda ne ji.
Labai noriu padekoti uz kelione i Kroatija. Pirmiausia dekoju agenturos darbuotojai Deimenai Cubrinskaitei jog pasiule sia kelione, kuri atitiko visus lukescius. Dekoju uz super praleista laika ir ispudingus vaizdus, bei daug informacijos ir ziniu gidui Mariui Vilkeviciui. Tik planuose keliones su siuo gidu. Ir dekoju vairuotojams Antanui ir Andzejui uz rupestinguma ir punktualuma, uz tvarkinguma ir patoguma keliaujant autobusu. Liko tik silciausi ir geriausi prisiminimai tiek man, tiek mano mamai. Lauksiu kitu kelionu ;) Noriu palinketi, kad visuomet butumet savimi, nes esat tokie profai savo darbo srityje, kad dedu visus 100%.
Labai nepatiko kelione i Lenkija, "Lietuvos ir Lenkijos istorijos keliai". Surinko pinigus, o pasirūpinti gidu muziejuje nesugebėjo. O plaukimą Augustavo kanalais pirma kartą organizavo, kad nežinojo kad vakare nėra plaukimo per šliuzus? Kam skleisti melaginga informacija ir daryti sau pigia reklama?
Papildymas jūsų apsilankymų nuo liepos 19 iki 25
Sveiki mes su dukrele pirma ir turbūt paskutini kart turėjom poilsine kelione alanijoje.Viešbutis ANGEL BEATCH OBA 4*valgyt pusryčiams kekvieną rytą tik kiaušiniai, pietūs salotų lapai ir arbūzas vakarienei tas pats viešbučio netvarko liftas dirba kas antra dieną baisu nei vienas nova turo darbuotojas neaplankė ir neperspėjo kada išvykimas jeigu pati nebūčiau paskambinus tai visiems būtu tas pats ar čia normalu pasidomėkit kiek šitas viešbutis turėjo skundų iš nova turo ir tes turo kiek žmonių buvo iškeldinta iš šito viešbučio taip nieks nesielgia tuo labiau kai dar važiuoju su vaiku.Nei vienas viešbučio aprašymas neatitiko tikrovės kam tada nova turo papkės kad visiems nusispjaut.Atvykimas buvo 19 diena -išvykimas 25dieną.Prisegu jūsų papke su informacija apie išvykimą ir apie nova turo darbuotojų apsilankymą mano buvimo laiku ir apie išvykimo informacija
Labai liūdna, kad Novaturas neatsižvelgia į keliaujančias šeimas su vaikais, t.y. nori uždirbti iš vaikų. Važiavau su dviem vaikais 7m. ir 16m. į Kroatiją. Rinkomės papildomą kelionę į Plitvicų ežerų parką po 55 eurus. Gidė pritaikė 10proc. nuolaidą 7m. vaikui, bet įėjimo bilietas kainuoją 50 proc. pigiau ir 7m. vaikui, ir 16m. vaikui. Tai kodėl vaikams pas mus Lietuvoje paslaugos yra brangesnės? Kodėl vaikai skriaudžiami Lietuvoje? Geros dienos
Labas vakaras noreciau issakyti savo nuomone ir pasipiktinima. Kaip Jus galite siulydamai keliones pilnai neaprupinti savo klientu?! Atostogaujame Bulgarijoje ir musu kambaryje neveikia kondicionierius paklausus resepsjone kodel neveikia atsakymas buvo :
Novaturas nemoka uz kondicionierius!!
Kaip taip imanoma?! Kaip jus taip galite elgtis?! Tai buvo musu pirma ir paskutine kelione pirkta per Novaturo agentura!!!
Velavo iš viešbučio paimti labai nusivylėme novaturu
Sveiki atostogavome 2seimos su mazameciais vaikais Turkijoje. Ka galiu pasakyt apie novatura - saraskinu kontora ir nieko daugiau - jie sypsosi tik tada kai reikia pajimti Jusu pinigus, o kai atsitinka nesusipratimai atsuka jums nugara ir pasiuncia tiesiai per aplinkui... Taip nutiko ir mums: atvykus i viesbuti buvome informuoti, kad teks palaukti iki 14valandos, kadangi nera laisvu kambariu. Pralaukus 3valandas gavome kambarius - taciau buvo paruosti ne du trivieciai kambariai o du dvivieciai, susisiekeme su novaturo atstove ir buvome maloniai nustebinti atsakymu, kad iki 18valandos kambariai bus paruosti tinkamai, pareiskus nepasitenkinima buvo pasakyta pagal 2017metu novaturo kataloga ir jame esancius irasus kambariai paruosiami nuo 14iki18valandos. Kilo klausimas jei skrydis vygdomas 5ryto ir novaturas pasielieka sau teise sutvarkyti kambari iki 18val vakaro ar tai normalu!!!! Buvo surasytos rastiskos pretenzijos ir iteiktos novaturo atstovei Turkijoje - po 15dienu gavome atsakyma, kad novaturas ivykde visas sutartyje numatytas salygas ir vadovaujantis 2017m katalogu ir jo priedais, kurie skaitomi sutarties dalimi nieko blogo nepadare. Tai noreciau novaturo teisininkam, atstovams ir ju seimoms palinketi papulti i tokius malonius nuotykius ir gauti su slapiu skuduru per nosi su prierasu mes viska padareme teisingai ir tikimes, kad ir toliau rinksites mus savo nuostabioms kelionems.....
Lietuvoje 2kelioniu organizatoriai, vaziuojant su kitu niekada neturejau tokiu puikiai sugadintu atostogu....
Birželį atostogavome Juodkalnijoje. Likome sužavėti šalimi, bet be galo nusivylėmė gidės Vitos Kazlaučiūnaitės darbu ir elgesiu. Atostogavome dvi savaites, pirmą savaitę nusipirkome porą ekskursijų, po kelių dienų nutarėmė nusipirkti dar porą ir dėl bilietų įsigijimo paskambinome gidei Vitai (buvome susiskambinę du kartus). Gidė abu kartus nurodė susitikimo vietą - šalia esantį viešbutį, į kurį atvyko nauja lietuvių turistų grupė. Ten ir pirkome ekskursijas. Gidė taip pat nurodė tikslų laiką, kada vyks susitikimas. Gidė vėlavo pusvalandį, neįspėjo, kad vėluos (nors turėjo mūsų kontaktus). Pralaukę pusvalandį paskambinome jai patys. Tai gidė pareiškė, kad vėluos dar, ir bus po 20 minučių. Pasakėm, kad tiek nelauksim, tada atėjo po 10 minučių. Jokio paaiškinimo, kodėl vėluoja taip ilgai. Todėl susidarė įspūdis, kad gidė vėlavo be jokios rimtos priežasties. Kitas nuvylęs dalykas - gidė Vita pati pasiūlė nuvykti į netoliese esančią šv. Stefano salą ir pasakė, kad į ją nueiti galima pėsčiųjų taku. Nuvykome į salą, paaiškėjo, kad į ją praėjimas uždarytas nuo gruodžio. Keista, kad gidė nepasidomi elementariais dalykais apie šalį, kurioje dirba ir klaidina klientus. Nežino ir grįžimo laiko iš ekskursijų, gidės nurodytas laikas nuo realaus laiko skyrėsi dviem valandom ekskursijoje po kanjonus. Nors jokių nenumatytų sustojimų neturėjome. Be to, domėjomės viena ekskursija į vienuolynus. Gidė įspėjo, kad informuos telefonu, ar susirinko grupė. Kad grupė nesusirinko supratome, nes sutartą dieną niekas nieko mums tiesiog nepranešė. Žodžiu, tokie gidai solidumo įmonei tikrai neprideda.
Sveiki, 2017-05-11 keliavome su vyru į 7d. kelionę ''Italija-kultūros ir meno lopšys''. Pirmiausiai norisi padėkoti kelionių organizatoriui ''Novaturas'' už puikiai parengtą kelionės maršrutą ir atsakingai parengtą lankomų objektų sąrašą. Manome, kad didžiausia kelionės sėkmė- tai puiki savo darbo žinovė, mylinti šalį Italiją ir objektus, apie kuriuos pasakoja, mylinti bendrakeleivius ir jais besirūpinanti, laisvai kalbanti itališkai, tai kelionės vadovė Vera Janušienė. Pasakojimai apie šalis profesionalūs, labai rimtai parengti, išsamūs. Vadovė, net laisvu laiku, nuvesdavo į objektus, kurie neįtraukti į programą. Ji ne tik sukaupusi daug svarbios informacijos, bet mielai ir kantriai atsakinėja į visiems iškilusius klausimus, maloniai ir delikačiai bendrauja net su keistuoliais turistais. Vairuotojai Vitalijus ir Vytenis labai paslaugūs, nuolat besišypsantys, rūpestingai palaikantys švarą ir tvarką autobuse. Kuo geriausios visiems kloties ir saugių kelionių ! Lina ir Raimondas
Keliavome į Paryžių 2017-04-01 (7 d.) su nepaprastai puikia Novaturo komanda. Gidė Aušra - be galo puiki organizatorė - daug pamatėm, daug pajautėm. Vairuotojai puikūs. Kelionė paliko tik l. gerus prisiminimus. Ačiū!
Labai negerai elgiasi vadyba.ir egipta atvykom 10 20 iki viešbučio dvi val su biski vakarienes nera nors išvykstant zegnojos viesbutas nesibaigiantis remontas maistas blogas.Amwaj blue beach turi ivertinima 5zvaigz vertas4- maistas 3. aptarnavimas3+
Džiaugiuosi, kad dar kartą pasirinkom su Novaturu vyktį į Egiptą. Tai atvėrė akis ir leido suprasti, kad daugiau su Novaturu ir į Egiptą tikrai nevažiuosim. Oro uoste pasitiko vietiniai (viskas ok, kai žinai kur eit ir moki anglų kalbą), bet deja buvo žmonių, kurie pirmą kartą užsieny ir tikrai buvo pasimetę ir nieko nežinojo. Autobusai vežantys iki viešbučių švelniai tariant klaikūs, mokami tooookie dideli pinigai, tačiau komforto jokio. Antra paėmimas iš viešbučio: taip pat atvyko paimti vietiniai su ~10 vietų net nežinau kaip apibūdinti tą transporto priemonę, vežimu ant ratų. Būnant prie pat oro uosto, stipriai laužyta anglų kalba "vietinis" pasakė, ką reik turėt su savim, kur eit ir t.t. Vėl gi, puiku jei moki anglų kalbą, tačiau 90 proc žmonių nemokėjo (rusiškai nekalbėjo). Oro uoste joks novaturo gidas nepasitiko, negavom jokios informacijos net ir tada, kai prie check in'o prastovėjom 2h, negavom informacijos, kad ir skrydis buvo atidėtas (paskui paaiškėjo, kad dėl vietinių registravimo ypatumų kaltės), bet manau informacija turėjo buti pasiekiama visiems. Nesuprantu, ar gidai taip nemyli savo darbo, kad ant keliautojų taip nusispjaut ar čia pati kelionių agentūra taip stipriai leidžiasi į apačią. Bet šis komentaras apie Egiptą išskirtinai!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų
Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų 01-16 19:48
Pernai tvarkant Gedimino kalną archeologai aptiko įdomių radinių iš įvairių istorinių laikotarpių.
Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje
Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje 01-16 18:21
Du metus Lietuvoje veikianti užsienio startuolių pritraukimo programa "Startup Visa" sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Praėjusiais metais norą dalyvauti programoje ir vystyti verslą Lietuvoje...
Keičiasi "Novaturo" vadovas
Keičiasi "Novaturo" vadovas 01-16 18:20
Kelionių operatoriaus "Novaturas" vadovas Linas Aldonis palieka bendrovę, jį keičia Audronė Keinytė.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%