Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Novalda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Novalda

Atsiliepimai apie Novalda, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Novalda, UAB

Antana 2018-09-04 09:59:44
Aptarnavimas siaubingas! Personalas pensininkes susiraukes, i klausimus atsako tokiu tonu, kad jautiesi nepatogiai kad išvis kažko paklausei.
Susitvarkykit.
Cia 100% teisybe. Man taip buvo vakar.kolukis absoliutus
Absoliutus kolukis. Aptarnavimas rusisku akcentu o tonas privercia jaustis kad kazkur isibrovei ir kazkam labai trukdai. Absurdas. Gabala stiklo ispjaut 2 savaites reik laukt. Venkit tokiu imoniu vien del aptarnavimo kokybes.
Laba diena, labai dekoju Jusu imonei uz malonu aptarnavima ir tobulai atlikta darba, aciu!
Laba diena.reikejo veidrodzio durelems, atejau i novalda, su manim bendravo vadibininke Jadvyga.dureles buvo ne tiesiu formu, tai padare sablona pagal kuri turejo ispjauti veidrodi.prie sablono priklijavo lipduka kur turi buti geroji veidrodzio puse.po dvieju savaiciu gavau veidrodi, nuveziau namo, ispakuoju o ten padaryta atvirksciai, kur turejo buti gera puse gavosi blogoji.nuveziau atgal, kad perdarytu.vel kreipiausi i vadibininke Jadvyga ir pasakiau, kad atvirksciai ispjove man veidrodi ir noreciau, kad perdarytume.man atsake, kad nenurodziau kur turi buti geroji puse.pasakiau, kad prie manes priklijavote lipduka ir butinai turejote paklausti kur bus geroji puse, nes veidrodis lenktos formos.man vis aiskino kad nenurodziau gerosios puses ir paklause ar uzsakynesiu kita veodrodi kokio man reikia.tai teko dar karta moteti uz veidrodi.ir si karta jau markeriu parase ant sablono kur turi buti geroji puse.
skubiai reikėjo gauti stiklą seno tipo sovietiniems mediniams langams (1820x1250). Paskambinus, sakė, kad gali skubiai padaryti. Kadangi iki įmonės važiuoti buvo kelioliką km nusprendėme paskambinti dar kartą ir užsakyti, kad susitaupytų kelionės laikas. Bet priimti užsakymo telefonu negali ir dar kartą siūlė atvažiuoti į vietą. Atvažiavus, priėmime sėdi tetos užsakymų priėmimui. Dar kartą pastebėjome, kad mums reikia skubiai, bet garbaus amžiaus administratorė sakė, kad pradžioje reikia suforminti užsakymą ir vienu pirštu kelias minutes suvedinėjo užsakymą į sistemą. Tada atspausdino lapą ir liepė patikrinti ar tinkami matemenys ir nuėjo su lapu pateikti užsakym :D
Grįžusi pranešė, kad užsakymą galės atlikti tik kitą darbo dieną (t.y. po svaitgalio). Rimtai? vietoje to, kad iš karto pasikausti "pjovėjo" ar galės išpjauti, vadybininkai siunčia klientus į vietą ir tada vienapirštė bobutė gaišta visų laiką, kad praneštu apie tai, kad negalės įvykdyti užsakymo skubiai, kaip ir buvo kelis kartus teigiama. Atsipeikėkite!
Susitvarkykit.
Antra karta nei uz ka nesikreipciau vien del aptarnavimo. Kol nesumoki pinigu bendrauja normaliai, bet po apmokejimo visai nesiskaito. Nerekomenduoju tiems, kas nenori nervu gadintis.
Aptarnavimas tragiškas, į užklausas neatsakinėja, paskambinus dar pretenzijų susilauki, kodėl neva skambini. Svetainėje kaip darbų pavyzdžiai rodomi produktai, kurie tinkami maniškiam projektui, bet paskambinus, sako negaminą. Susitvarkykit.
Novalda jau nusigyveno nevertina darbuotoju ypac senu renka naujus is kaimo:-) O jie berankiai visi. Dar daug iseis senu geru darbininku nes yra imoniu kur elgiasi kaip su zmogum ir moka padoru atliginima.
Įmonei derėtų pakeisti savo vadybininkę Dalę Žukienę arba perkelti į kitą skyrių. Šiuo metu ji matyt atsakinga už informacijos teikimą, interesantams. Galiu pasakyti, kad jai derėtų pasimokyti klientų aptarnavimo vingrybių ir savo buitinę, nemandagią šneką palikti namuose, prieš einant į darbą. Geros dienos,
Pilnai sutinku su Olga. Dar nesusiduriau nei vienoje imoneje su tokiu aptarnavimu. Aciu dievui, kad jie ne vieni. Alytuje radau imone Maristika. Tolokai, bet bendravimas viska atperka.
andrius 2014-12-07 23:18:58
Kazkokias nesamones rasai ten viskas super ir aptarnavimasbir kokybe. Ten uzsakyneju stiklusbjau 5 metus ir jokiu pretenziju:-)
tai gal ten pats ir dirbi? :D aptarnavimas TRAGISKAS, del kokybes nieko nesakau. Uzsakynek toliau! sekmes, o as nesiruosiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Olga 2014-11-06 13:38:42
Pirma karta kreipiausi paslaugos i sita imone Dzuku g. 2 ir manau, kad paskutini.
Aptarnavimas siaubingas! Personalas susiraukes, nuziurineja, i klausimus atsako tokiu tonu, kad jautiesi nepatogiai kad isvis kazko paklausei, nors konsultacija ieina i ju pareigas, komentuoja stiklo ismatavimus (-dar didesnio ar mazesnio atnesti negalejot? - galejau, bet po tokio aptarnavimo, tikrai nenesiu ir niekam nesiulysiu) nors tie ismatavimai tokie yra, ir ne nuo manes jie priklauso!, nera jokios profesines etikos, isvis elementaraus mandagumo stoka.
Infoprmacijos teikimas telefonu? nei laba diena nei viso gero, deda rageli neaisku ar pokalbis baigtas ar ne?
Jeigu norite susigadinti nuotraika, ateikite i Novalda ir nusisypsokite, vyresnio amziaus ponioms tai nepatinka, ir jos padaris viska, kad iseitumete susirauke.

Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Aperte
Stiklas, stiklo paketai, lenkti stiklai, priešgaisriniai stiklai

Adresas: Neries krant. 16, LT-48402 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
“Aperte” uab- didmeninės prekybos ir konsultacinė įmonė įkurta 2005 m, tiekianti statybinį ir baldinį stiklą. Taip pat galime pasiūlyti tokių pasaulinio garso koncernų kaip „AGC Flat Glass Europe“ (Glaverbel), „Guardian“, „Euroglas“, ir „Pilkington“ stiklą ir stiklo paketus su šių firmų įvairių savybių stiklais...
Tradux
Stiklo Ekspertai

Adresas: Šeškinės g. 26, LT-07156 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; stiklas ir jo gaminiai.
KB TRADUX savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau 16 metų sėkmingai įgyvendina projektus Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų bendrovė atlieka berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Įmonės projektuojamų ir montuojamų konstrukcijų bei stiklo ir veidrodžių gaminių asortimentas yra platus...
Papilio kibirkštis
FIN GLASS - transporto priemonių stiklų gamyba

Adresas: Rožių g. 2, Papilys, LT-41225 Biržų r.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio technika.
Papilio kibirkštis, UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas. UAB „Papilio kibiršktis“ – FIN GLASS įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
VU kviečia į diskusiją apie įvykius Baltarusijoje
VU kviečia į diskusiją apie įvykius Baltarusijoje 09-20 12:03
Vilniaus universitetas (VU), bendradarbiaudamas su Vilniaus tarptautinio kino festivaliu "Kino pavasaris", sekmadienį VU Didžiajame kieme kviečia į nemokamus kino seansus ir diskusiją "Kritinis...
Savininkų atsitraukimas nuo verslo valdymo: kada, kaip ir ar dabar tam tinkamas metas? 09-20 11:53
Pradėsiu iš karto nuo atsakymo į paskutinį klausimą, apimantį tiek šių permainingų laikų kontekstą, tiek bet kurį kitą, – verslo valdymą reikia perduoti laiku. Tas laikas priklauso nuo faktorių...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?