Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Novalda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Novalda

Atsiliepimai apie Novalda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Novalda, UAB

Esu labai nusivylusi šia firma. Pirkau stiklus anksčiau, bet tikrai daugiau nepirksiu. Ir ne todėl, kad stiklai blogi. Stiklai buvo geri, bet jau bendravimas tai 0 balų iš 10. Šiandien dar kartą nusivyliau firmos telefoniniu bendravimu ir turbūt jau niekada nebepirksiu iš Novaldos. Skambinau užsisakyti stiklus, bet po pokalbio supratau, kad tai kažkokia visiškai atsilikusi sovietinio laikotarpio kontora. Požiūris į klientą ir bendravimas toks kaip moteriškių, kurios sėdėdavo autobusų bilietų kasose prieš 30 metų. Po pokalbio jaučiuosi tarsi būčiau aptalžyta šlapiu skuduru, nors iš tikrųjų skambinau paklausti patarimų ir pagalbos. Būčiau iš karto užsisakiusi, jei nors kiek paslaugumo būčiau sulaukusi iš kitos pusės. Po penkių minučių jau skambinau kitai firmai ir joje sėkmingai užsisakiau stiklus, nes konsultantas buvo labai malonus ir sugebantis žmonių kalba teikti informaciją.
š*******o kontora. Uzsakai apvalu stikla padaro kvadratini. Antra karta paraso kad stiklas pagamintas galite atsiimti atvaziuoji o stiklo nera. Kiekvienas is darbuotoju vercia kalte kad cia kito darbuotojo kasiakas. Geriau sumoketi biski brangiau bet kitur. Pinigu grazinti nenori nes sestadieniais jie negali galima tik darbo diena. Zodziu šito cecho reputacija nekokia
Melas, sovietinis požiūris į klientus visiškas atsakomybės nebuvimas. Kas norite nostalgiškų prisiminimų iš pionieriškų laikų - galite į juos kreiptis. Kam nervai brangesni - apeikite už kilometro
Aptarnavimas siaubingas! Tiek gyvai tiek telefonu neįmanoma susišnekėti. Nei laba diena, nei viso gero…Jokios pagalbos, sėdi visiškai “žalios” bobos ir dar susiraukusios, šneka nemandagiai. Susimąstykit, nes vien dėl tokio personalo prarasite klientus.
Aptarnavimas siaubingas! Pries metus lankiausi, tai net ten dirbancios atsiprasant sovietines bobos, nesugeba pasisveikinti. Siandien apreke vidury baltos dienos, kad atejau pasiimti savo uzsakyma. Jus gal juokaujate su tokiu aptarnavimu? Niekada daugiau nesikreipsiu.
Kur ziuri vadovas? Susitvarkykit savo sovietiniu bobu personala visu pirma, baisu net koja zengti i tokia imone. Svetima geda. Metus is metu niekas nesikeicia. Absurdas!
Antana 2018-09-04 09:59:44
Aptarnavimas siaubingas! Personalas pensininkes susiraukes, i klausimus atsako tokiu tonu, kad jautiesi nepatogiai kad išvis kažko paklausei.
Susitvarkykit.
Cia 100% teisybe. Man taip buvo vakar.kolukis absoliutus
Absoliutus kolukis. Aptarnavimas rusisku akcentu o tonas privercia jaustis kad kazkur isibrovei ir kazkam labai trukdai. Absurdas. Gabala stiklo ispjaut 2 savaites reik laukt. Venkit tokiu imoniu vien del aptarnavimo kokybes.
Laba diena, labai dekoju Jusu imonei uz malonu aptarnavima ir tobulai atlikta darba, aciu!
Laba diena.reikejo veidrodzio durelems, atejau i novalda, su manim bendravo vadibininke Jadvyga.dureles buvo ne tiesiu formu, tai padare sablona pagal kuri turejo ispjauti veidrodi.prie sablono priklijavo lipduka kur turi buti geroji veidrodzio puse.po dvieju savaiciu gavau veidrodi, nuveziau namo, ispakuoju o ten padaryta atvirksciai, kur turejo buti gera puse gavosi blogoji.nuveziau atgal, kad perdarytu.vel kreipiausi i vadibininke Jadvyga ir pasakiau, kad atvirksciai ispjove man veidrodi ir noreciau, kad perdarytume.man atsake, kad nenurodziau kur turi buti geroji puse.pasakiau, kad prie manes priklijavote lipduka ir butinai turejote paklausti kur bus geroji puse, nes veidrodis lenktos formos.man vis aiskino kad nenurodziau gerosios puses ir paklause ar uzsakynesiu kita veodrodi kokio man reikia.tai teko dar karta moteti uz veidrodi.ir si karta jau markeriu parase ant sablono kur turi buti geroji puse.
skubiai reikėjo gauti stiklą seno tipo sovietiniems mediniams langams (1820x1250). Paskambinus, sakė, kad gali skubiai padaryti. Kadangi iki įmonės važiuoti buvo kelioliką km nusprendėme paskambinti dar kartą ir užsakyti, kad susitaupytų kelionės laikas. Bet priimti užsakymo telefonu negali ir dar kartą siūlė atvažiuoti į vietą. Atvažiavus, priėmime sėdi tetos užsakymų priėmimui. Dar kartą pastebėjome, kad mums reikia skubiai, bet garbaus amžiaus administratorė sakė, kad pradžioje reikia suforminti užsakymą ir vienu pirštu kelias minutes suvedinėjo užsakymą į sistemą. Tada atspausdino lapą ir liepė patikrinti ar tinkami matemenys ir nuėjo su lapu pateikti užsakym :D
Grįžusi pranešė, kad užsakymą galės atlikti tik kitą darbo dieną (t.y. po svaitgalio). Rimtai? vietoje to, kad iš karto pasikausti "pjovėjo" ar galės išpjauti, vadybininkai siunčia klientus į vietą ir tada vienapirštė bobutė gaišta visų laiką, kad praneštu apie tai, kad negalės įvykdyti užsakymo skubiai, kaip ir buvo kelis kartus teigiama. Atsipeikėkite!
Susitvarkykit.
Antra karta nei uz ka nesikreipciau vien del aptarnavimo. Kol nesumoki pinigu bendrauja normaliai, bet po apmokejimo visai nesiskaito. Nerekomenduoju tiems, kas nenori nervu gadintis.
Aptarnavimas tragiškas, į užklausas neatsakinėja, paskambinus dar pretenzijų susilauki, kodėl neva skambini. Svetainėje kaip darbų pavyzdžiai rodomi produktai, kurie tinkami maniškiam projektui, bet paskambinus, sako negaminą. Susitvarkykit.
Novalda jau nusigyveno nevertina darbuotoju ypac senu renka naujus is kaimo:-) O jie berankiai visi. Dar daug iseis senu geru darbininku nes yra imoniu kur elgiasi kaip su zmogum ir moka padoru atliginima.
Įmonei derėtų pakeisti savo vadybininkę Dalę Žukienę arba perkelti į kitą skyrių. Šiuo metu ji matyt atsakinga už informacijos teikimą, interesantams. Galiu pasakyti, kad jai derėtų pasimokyti klientų aptarnavimo vingrybių ir savo buitinę, nemandagią šneką palikti namuose, prieš einant į darbą. Geros dienos,
Pilnai sutinku su Olga. Dar nesusiduriau nei vienoje imoneje su tokiu aptarnavimu. Aciu dievui, kad jie ne vieni. Alytuje radau imone Maristika. Tolokai, bet bendravimas viska atperka.
andrius 2014-12-07 23:18:58
Kazkokias nesamones rasai ten viskas super ir aptarnavimasbir kokybe. Ten uzsakyneju stiklusbjau 5 metus ir jokiu pretenziju:-)
tai gal ten pats ir dirbi? :D aptarnavimas TRAGISKAS, del kokybes nieko nesakau. Uzsakynek toliau! sekmes, o as nesiruosiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Olga 2014-11-06 13:38:42
Pirma karta kreipiausi paslaugos i sita imone Dzuku g. 2 ir manau, kad paskutini.
Aptarnavimas siaubingas! Personalas susiraukes, nuziurineja, i klausimus atsako tokiu tonu, kad jautiesi nepatogiai kad isvis kazko paklausei, nors konsultacija ieina i ju pareigas, komentuoja stiklo ismatavimus (-dar didesnio ar mazesnio atnesti negalejot? - galejau, bet po tokio aptarnavimo, tikrai nenesiu ir niekam nesiulysiu) nors tie ismatavimai tokie yra, ir ne nuo manes jie priklauso!, nera jokios profesines etikos, isvis elementaraus mandagumo stoka.
Infoprmacijos teikimas telefonu? nei laba diena nei viso gero, deda rageli neaisku ar pokalbis baigtas ar ne?
Jeigu norite susigadinti nuotraika, ateikite i Novalda ir nusisypsokite, vyresnio amziaus ponioms tai nepatinka, ir jos padaris viska, kad iseitumete susirauke.

Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Tradux
Stiklo Ekspertai

Adresas: Šeškinės g. 26, LT-07156 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; baldai (prekyba); durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila.
KB TRADUX savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau 16 metų sėkmingai įgyvendina projektus Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų bendrovė atlieka berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Įmonės projektuojamų ir montuojamų konstrukcijų bei stiklo ir veidrodžių gaminių asortimentas yra platus...
Papilio kibirkštis
FIN GLASS - transporto priemonių stiklų gamyba

Adresas: Rožių g. 2, Papilys, LT-41225 Biržų r.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio technika.
Papilio kibirkštis, UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas. UAB „Papilio kibiršktis“ – FIN GLASS įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: langai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...
REYNAERS ALUMINIUM
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47-27, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
Darbo aplinka keičiasi iš esmės: "Xerox" žengia permainų priešakyje
Darbo aplinka keičiasi iš esmės: "Xerox" žengia permainų priešakyje 06-29 14:41
Skaitmeninimo iniciatyvos versle, ypač paskatino prigijęs hibridinio ar nuotolinio darbo modelis, ragina valdomų spausdinimo paslaugų teikėjus perdėlioti paslaugų portfelius. "Xerox", viena iš...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%