Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nostra

Atsiliepimai apie Nostra, UAB

UAB NOSTRA – Jūsų namų jaukumui...
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Nostra, UAB

Kol kas vienintelė internetinė parduotuvė, kuria džiaugiuosi. Pristatymas greitas, kokybė puiki. Dar ir dovanomis pradžiugina. Pirksiu tikrai ne kartą. Ačiū????
Patikima parduotuvė, kurioje visada malonu apsipirkti. Prekės kokybiškos, greitas išsiuntimas! Tikrai rekomenduoju!
Puikios, kokybiškos prekės.kaina adekvati.patalynė, rankšluosčiai labai geri, esu patenkinta.greitas pristatymas.pirk ir norėk!.ačiū už dovanėlę????
Vilnonis pledas puikus. Satino pataline labai patiko. Rankšluosčiai minkšti. Visos spalvos atitiko. Ačiū uz dovana. Tikrai prekės gavau tokias kaip užsakiau. Rekomenduoju.
Danguole 2021-04-29 20:40:16
Aciu uz prekes.Esu patenkinta.Greitai buvo pristatytos.Aciu uz dovanele, taip reikalinga siuo gyvenimo momentu
Labas rytas, p. Danguole, ačiū Jums už komentarą. Lauksime sugrįžtant.
Vida 2021-04-27 16:59:37
Sveiki, labai dekoju už prekes.Viskas tiko ir patiko!!!
Ačiū už staigmenelę dovanelę
Laba diena, Vida, smagu, kad likote patenkinta apsipirkimu NOSTROJE. Lauksime sugrįžtant!
Sveiki, labai dekoju už prekes.Viskas tiko ir patiko!!!
Ačiū už staigmenelę dovanelę
Loreta 2021-04-23 19:57:59
Jau ne pirma karta perku jusu gaminius ir galiu pasakyte dar niekados nenusivyliau. Visiems rekomenduoju. Greitas pristatymas ir malonios dovaneles. Aciu kad esate
Labas rytas, p. Loreta, visuomet smagu sulaukti tokių atsiliepimų. O smagiausiai, kai klientai lieka patenkinti mūsų darbu ir prekėmis. Geros dienos.
Snieguole 2021-03-27 08:16:07
Sveiki, vietoj uzsakytu staltiesiu 4vnt.gavau 4maisus kaip ir pagalvem uzpildas.Kazkaip reiktu istaisyti pafaryta klaida.
Laba diena, p. Snieguole,

Atsiprašome už šį nesusipratimą. Informaciją perdaviau kolegoms, susisieks su Jumis pirmadienį ir ištaisys mūsų padarytą klaidą. Gražaus savaitgalio.
Rita 2021-03-17 22:41:18
Naudoju jūsų firmos baltas satino paklodes ir man kyla klausimas as jos tikrai 100 % medvilnės, nes per laiką pradėjo pumpuruotis, tiesa, ne visos. Skirtingo pirkimo. Kokybiška medvilnė neturėtų, galbūt audinys yra maišytas -medvilnė su sintetika. Etiketėmis pasitikėti negalima ir nirksm nerekomenduoju
Labas rytas, p. Rita, ačiū Jums už komentarą.
Visi audiniai yra sertifikuojami tekstilės institutuose, taip gaunami OEKO-TEX sertifikatai.
Jeigu Jums kyla abejonių dėl audinio sudėties, t.y. galvojate, kad nurodome klaidingą informaciją, galite gaminį išsiųsti į tekstilės institutą, jie pateiks išvadas.
Mes medvilniniu satino audiniu prekiaujame jau daugiau kaip 20 metų, tad esame tikri, kad audiniai kokybiški.
Jūsų teiginys, kad per laiką audinys negali pumpuruotis, nėra teisingas. Visiems gaminiams, priklausomai nuo to, kaip yra skalbiami ar naudojami, po kurio laiko atsiranda naudojimo žymės.
Tiesa, baltos satino paklodės gali būti skirtingo audinio. Mūsų asortimente galima rasti ir baltas viešbučiams skirto satino audinio, t.y. storesnio ir brangesnio audinio, paklodes. Toks audinys apdirbamas specialiais būdais, kad būtų galima skalbti aukštesnėse temperatūrose ir audinys "atlaikytų" kur kas daugiau skalbimų.
Galbūt Jūsų paklodės yra skirtingos, nors vizualiai atrodo ir taip pat. Todėl ir dėvisi skirtingai.
Neringa 2021-03-14 09:37:04
Labai ačiū už kokybiškas prekes, viską gavau ir dar dovanėlę mažą. Kokybe patenkinta labai. Gerų jums darbų.
Laba diena, p. Neringa, smagu sulaukti gerų atsiliepimų! Gražios dienos
Tomas 2021-03-07 08:51:11
Nusivylem klientu aptarnavimu ir ranksluosciu kokybe. Ne pirma karta perkam, taciau pastebejom kaip 550 ranksluosciai per metus suplonejo perpus ir nebera tokie geri vandens sugerimui. Salia kabo du lyg ir vienodi ranksluosciai pagal pirkima, ju isigijima skiria 1 metai, bet kokybe akivaizdziai suprastejo.
Labai gaila ir tai, kad susisiekus pardavejas nesileidzia i kalbas, laiko klienta kvailio vietoj ir neva issigalvojanti problema.
Galbut mums pakliuvo toks ranksluostis, bet pardavejas galejo padeti issiaiskinti ir isspresti.
Like nepatenkinti prasto aptarnavimo po pardavimo daugiau cia nebepirksime.
Laba diena, p. Tomai, ačiū Jums už atsiliepimą.
Šiuo atveju tikrai negalime sutikti su Jūsų pastaba dėl rankšluosčių storio/vandens sugėrimo.
550 GSM rankšluosčiais prekiaujame jau beveik 20 metų, tiekėjai per visą šį laiką nesikeitė. Kiekvienos naujos partijos rankšluosčiai siunčiami į tekstilės institutą, ten patvirtinamas prekės svoris ir kitos savybės.
Rankšluosčiai gali pasirodyti storesni/plonesni, nes skirtingose partijose gali būti šiek tiek skirtingas "pašiaušimas", tačiau tai nedaro įtakos rankšluosčių svoriui ar vandens sugėrimo savybėms.
Vien per vasario mėnesį internetinėje prekyboje pardavėme virš 5000vnt 550gsm rankšluosčių, dėl svorio ar vandens sugėrimo nebuvo nei vieno skundo, kadangi šie rankšluosčiai tikrai kokybiški.
Kad rankšluosčiai tarnautų tinkamai, juos privaloma išskalbti prieš naudojimą.
Virginija 2021-01-21 12:47:31
Gerbiamieji, ačiū už gautą siuntinį. Nr.LT202101150073.Patalynė kokybiška ir esu patenkinta.Patalynės komplekas SATEEN BET SET neatitinka
vaizdo, kas yra reklamuojama internete, kuri atrodė elegantiškom smulkiom mėlynom gėlytėm. Realiai mėlynų gėlių spauda grubi ir atrodo, kaip dideli kleckai, tokios nebūčiau pasirinkusi.Dar skaičiau atsiliepime, kad patalynės raštas išskalbus -susilieja. Aišku, pretenzijų nereiškiu, bet norėčiau apkeisti, nes jos net neišpakavau.Norėčiau papildomai užsisakyti ir tuo pačiu apkeisti esamą.
Virginija
Laba diena, p. Virginija, ačiū Jums už komentarą ir atsiprašome už lėtą atsakymą.
Tokius klausimus reikia spręsti el. paštu, kuriuo atsako mūsų klientų aptarnavimo specialistai.
Visos mūsų nuotraukos darytos realiai, nenaudojame kompiuterinių nuotraukų. Gyvai fotografuojame patalynes ir dedame šias nuotraukas į internetinę parduotuvę. Tačiau dėl skirtingų įrenginių spalvos atvaizduojamos skirtingai, kartais gali būti ir tikrai didelis skirtumas.
Inga 2020-12-30 12:10:11
Užsisakiau du medvilninius pledus. Pristatė labai greitai, nesitikėjau gauti tarp švenčių. Pledai puikios kokybės, kaina neužkelta, supakuoti tvarkingai, dar dovanėlė maža įdėta. Pavyzdinė įmonė, malonu tokiose pirkti. Rekomenduoju visiems, pirksiu dar vieną medvilninį pledą. Sėkmės Jums darbuose, įmonės kolektyvo veikla verta pagyrimo.
Laba diena, p. Inga, labai smagu, kai pastangos įvertinamos!
Lauksime sugrįžtant.
Jurgita 2020-12-09 15:12:03
esu Nostros produkcijos gerbėja. Pirkau tikrai daug, patalynes ir rankšluosčių, rekomendavau draugams ir artimiesiems, visi džiaugiamės puikia kokybe ir operatuviu aptarnavimu.
Ačiūūū už dovanėles.
Laba diena, p. Jurgita,

Ačiū Jums už gražius žodžius! Visada smagu sulaukti tokių komentarų.

Lauksime sugrįžtant.
Jadvyga Zakiene 2020-12-09 13:22:24
Siunta gavau, viskas puiku, ačiū už dovanele.
Laba diena, p. Jadvyga, ačiū už gražius žodžius!
Like nepatenkinti prasto aptarnavimo po pardavimo daugiau cia nebepirksime.
Virginija
Tikrai nesitikėjau gauti prieš šv. Kalėdas, nes užsakiau gana vėlai, įmonių apkrovos didelės. Bet maloniai nustebinot, pirkinys jau atkeliavo, maža to, šiek tiek "papildytas". Linkiu sėkmės, ir manau, kad jei taip ir toliau dirbsit, ji tikrai Jūsų neaplenks !
Labai ačiū. Pirkau rankšluostukus. Puikūs. Supakuota tvarkingai, atsakingai. Dar ir dovanėlė įdėta. Labai maloniai nustebinote. Padarius užsakymą, persigalvojau dėl rankšluostuko dydžio. Norėjau pakeisti į didesnį. Labai maloniai sutiko tai padaryti. Tad už viską labai ačiū. Gražių švenčių. Linkėjimai visam kolektyvui. Rekomendacijos pačios geriausios. Pristatyta labai greitai.
Ačiūūū už dovanėles.
Siunta gavau, viskas puiku, ačiū už dovanele.
Jurga 2020-10-10 12:56:20
Imone, kuria, kaip reta, norisi pagirti... Puiki kokybe uz euripietiska (ne lietuviska) kaina.
Laba diena, p. Jurga, ačiū Jums už atsiliepimą!
Edita 2020-09-25 18:35:55
Ačiū už dovanėlę. Prekėmis patenkinta, rekomenduoju.
Laba diena, p. Edita, džiugu, kad viskas tiko ir patiko!
Viktorija 2020-09-15 18:09:36
Labas vakaras, gavau patalynės komplektus vaikams, esu labai patenkinta kokybe, tikrai rekomenduosiu ir kitiems. Ps ačiū už dovanėlę:)
Laba diena, p. Viktorija, džiugu, kad likote patenkinta! Lauksime sugrįžtant.
Ačiū už dovanėlę. Prekėmis patenkinta, rekomenduoju.
Asta 2020-09-13 13:22:00
Esu gerbėja "Nostra" produkcijos - turiu antklodę, pagalvę, įsigijau šaliką - viskas nuostabios kokybės! Labai operatyvus prekių pristatymas, visada randu malonią staigmeną-dovanėlę. Visiems labai rekomenduoju dėl labai gero kokybės ir kainos santykio.
Laba diena, p. Asta, labai smagu sulaukti įvertinimo iš NOSTROS produkcijos gerbėjų! Lauksime sugrįžtant.
Jolanda 2020-08-24 13:02:01
Sveiki, noriu padėkoti Nostros kolektyvui už patarimus renkantis produktą, už puikiai ir greitai išspręsta mažą nesusipratimą ir dovanėlę. Patalynės komplektas (ALIETTE), toks kokio ir norėjau, labai kokybiško švelnaus satino, visi papildomi priedai pranoko lūkesčius. Labai geras kainos ir kokybės derinys.
Dėkui Jums ir sėkmės darbuose.
Laba diena, p. Jolanda, labai smagu, kad likote patenkinta visu apsipirkimo procesu. Lauksime sugrįžtant.
Gitana 2020-08-19 16:22:12
Noriu padekoti uz prekes kurias ysigijau malone dovanele esu labai patenkyta ir dziaugiuosi jis atradus
Laba diena, p. Gitana, ačiū, kad renkates NOSTROS produkciją.
Gražina 2020-07-19 21:12:05
Pristatymas greitas, prekės kokybiškos, plius nudžiugino dovanėlė. Likau patenkinta pasirinkus šią parduotuvę. Ačiū jums.
Laba diena, p. Gražina, ačiū Jums už įvertinimą. Lauksime sugrįžtant.
Dėkui Jums ir sėkmės darbuose.
Adata 2018-06-21 09:39:06
Isigijus nekokybiska preke ir apie tai pranesus, buvo sulaukta atsakymo "apgailestaujame".
Manau, kad ne taip turetu buti sprendziamos problemos, del kuriu kalti Nostra siuvejai.
Laba diena. Ačiū Jums už komentarą. Taip, kartais pasitaiko klaidų, tačiau visuomet klaidos sprendžiamos pirkėjo naudai. Prekė pakeičiama arba grąžinami sumokėti pinigai, o prekė paliekama pirkėjui.
Ingrida 2018-06-25 13:15:45
Užsisakinėju jūsų produkcija ne pirmą kartą. Kokybė nepriekaištinga - nei karto nenuvylė ir kitiems pražystamiems jus rekomenduoju.
Laba diena, p. Ingrida, ačiū Jums už komentarą ir rekomendacijas! Lauksime sugrįžtant.
Daiva 2019-01-26 16:23:11
Buvau użsisakius paklode su guma 180/220 tai gavau neta dydy ir gavau atsakyma atsiprasau
Laba diena, p. Daiva. Nors Jūsų komentaras parašytas seniai, bet nėra tikslus.
Žinoma, kad gaunate atsakymą ir atsiprašymą, kadangi buvo padaryta klaida iš mūsų pusės. Tačiau tuo pačiu visuomet yra siūlomas prekių keitimas arba pinigų grąžinimas.
Niekuomet nepaliekame savo klaidų neišspręstų.
Nijolė 2019-03-08 13:46:59
Labai kokybiškos prekės.Pirkau patalynę, antklodes, pagalves. Esu labai patenkinta.
Smagu, kad esate.
Laba diena, p. Nijole, ačiū Jums už atsiliepimą!
Smagu, kad viskas tiko ir patiko!
Ausra 2019-08-22 05:04:31
Spalva tiek pakeista ekrane, kad neimanoma kaltinti ekrano nustatymu. Preke uzsakinejau del spalvos, tokia sviesi pavaizduota, daiktas atvyko tamsus, tik vos vos primenantis atspalvi, to kuri uzsakinejau.
Kadangi ispakavau (nes tikejausi, kad bus kokybiskas), nebegaliu grazinti. Neradau ir kokybes.
Nerekomenduoju.
Gal pas juos nebent tinka kokias baltas lengvas paklodes pirkti...
Laba diena, p. Aušra. Ačiū Jums už komentarą. Beveik visos mūsų nuotraukos darytos gyvai, naudojame labai mažai kompiuterinių nuotraukų, tik tos, kuriose atvaizduojama kompozicija. Tačiau dėl skirtingų įrenginių, galimi spalvos nesutapimai.
Mes iš savo pusės visuomet linkę tartis su klientais, jeigu prekė neatitiko lūkesčių, visuomet galimi prekės grąžinimai.
Jonas 2020-02-08 14:37:35
Parekomendavus draugams užsukome į parduotuvę pasižvalgyti. Man patiko parduotuvė ir esamas asortimentas, kainos. Personalas labai kultūringas, patarė, o nusipirkęs prekių gavau ir nuolaidą. Aš labai likau patenkintas šia parduotuve. Būtinai siūlysiu ir draugams apsilankyti joje. Daugiau tokių parduotuvių. Iki pasimatymo.
Laba diena, p. Jonai. Ačiū Jums už išsamų komentarą! Lauksime sugrįžtant.
Nijolė 2020-06-05 13:23:25
Produkcija puiki, kokybė labai puiki. Didelis pasirinkimas. Labai greitas prekių pristatymas. Viskas super, ačiū, kad esate.
Laba diena, p. Nijole, ačiū Jums už komentarą! Lauksime sugrįžtant.