Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nostra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nostra

Atsiliepimai apie Nostra, UAB

UAB NOSTRA – Jūsų namų jaukumui...
Parašyk savo nuomonę apie Nostra, UAB

Lina 2022-05-23 23:05:07
Pirkau du tuos pačius patalynės komplektus. Deja, bet visų užtrauktukai, tiek pagalvių užvalkalų, tiek antklodžių užvalkalų sugedo jau po keletos sabaičių. Nusivyliau.
Laba diena, p. Lina, ačiū Jums už komentarą.
Susisiekite su mumis el. paštu [email protected], brokuoto užtrauktuko atveju grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus arba pasiūlysime kitą Jums tinkamą sprendimo būdą.
Rita 2022-05-10 21:34:17
Virtuviniai rankšluosčiai prastos kokybės, išskalbus susitraukia ir susibanguoja. Mažas dydis, tai po skalbimo iš viso vaikiški skuduriukai pasidaro.
Spalvota satino patalynė dėvint blunka, nors ir skalbiama pagal rekomendacijas. Rekomenduoju pirk kuo šviesesnę.
Laba diena, p. Rita, ačiū Jums už komentarą.
Prie virtuvinių rankšluostukų mūsų internetinėje parduotuvėje yra nurodytas susitraukimo procentas. Jeigu virtuviniai rankšluosčiai pagaminti iš vaflinio audinio, tuomet susitraukimas tikrai gali siekti ir 10% dydžio, tačiau visa ši informacija nurodyta produkto aprašyme.
Virtuviniai rankšluosčiai iš frotinio audinio nesitraukia daug, galimas tik minimalus susitraukimas. Tokia informacija irgi nurodyta prie prekės mūsų internetinėje parduotuvėje.
Satino patalynė savo spalvą turi išlaikyti daug skalbimų ir nublukimas gali būti tik minimalus, jeigu patalynė labai ryškių spalvų. Prašome, susisiekite su mumis [email protected] el. paštu ir būtinai šią situaciją įvertinsime.
Lins 2022-04-07 20:15:11
Pirkau patalynę, viskas atrodė puikiai, tačiau nudažė viską ką galėjo mėlyna spalva, ir pižamą, ir paklodė iš baltos pasidarė žydra kelnaitės ir tos nudidažė. Gražumo gal ir graži, tačiau nelabai kokybiška.
Laba diena, ačiū Jums už atsiliepimą.
Ar prieš naudojant patalynės komplektą jį išskalbėte? Jūsų pirkto drobės patalynės komplekto pardavėme tikrai daug vienetų, tačiau Jūsų skundas pirmas.
Jeigu gaminį išskalbėte prieš naudojimą ir vistiek turėjote problemų dėl "dažymo", tuomet kreipkitės į [email protected], problemas visuomet sprendžiame operatyviai, grąžinsime sumokėtus pinigus arba pakeisime į kitą patalynę.
Loreta 2022-03-04 18:09:48
Labai džiaugiuosi isigyjusi Nostra patalynę, gera kokybė greitas prekių pristatymas.Ačiū už dovaną.Sėkmės!
Laba diena, p. Loreta, smagu matyti tokius atsiliepimus! Lauksime sugrįžtant.
Gražina 2022-03-01 21:59:05
Gera kokybė, didelis pasirinkimas. Šaunus ir greitas aptarnavimas. Puikus pasirinkimas.
Ačiū už dovaną????!
Sėkmės!
Laba diena, p. Gražina, ačiū Jums už įvertinimą! Lauksime sugrįžtant.
Ačiū už dovaną????!
Sėkmės!
Dėkoju, Nostra, už greitą pristatymą, už tai kad esate lankstūs pardavimuose ir suteikiate papildomas nuolaidas❗❗❗Esu daug metų Jūsų klientė ir visada džiaugiuosi pas Jus įsigytomis prekėmis☺️...Kainos ir kokybės santykis ☺️...Ir tai nuostabu☺️...Ačiū ir už atsiųstą dovanėlę☺️...REKOMENDUOJU❗❗❗...IR VISADA PASIDŽIAUGIU IR SU KITAIS, KOKIŲ NUSIPERKU PAS JUS TAIP NAMAMS REIKALINGŲ PREKIŲ KASDIENYBĖJE❗❗❗Kurjeris pagelbėjo pristatydamas net 3 dideles dėžes sudėjo man į mašiną ☺️...tai kol jis nešiojo, net jam pačiam smalsu buvo kas viduje☺️...tai išgyriau Jūsų prekių aukštą kokybę ir dar už prieinamą kainą☺️...sakė ir jis su šeima užsisakys☺️...Teisingai sakoma, kad laimingas klientas gavęs tai ko nori ir ką tikisi gauti- pati geriausia reklama❗❗❗...Gryšiu pas Jus dar ne kartą☺️...Dėkoju ir Astai, kuri rūpestingai sudėjo mano užsakymą, kad pasiektų saugiai mus (toks buvo vardas ant skrajutės, rastas vienoje dėžėje)☺️...Gyvuokite, klestėkite ir padarykite kuo daugiau laimingų klientų savo kokybiškomis prekėmis☺️❗❗❗
Viktorija 2022-02-10 11:53:21
Labai daug domejausi patalynemis ir ju praktiskumu bei priimtina kaina..ilgai galvojau, bet galiausiai pabandymui nusipirkkme vaikui ir sau patalynes komplektus..atejo per 3 dienas..supakuota tvarkingai, ispakavus likau tikrai suzaveta pacia medziaga, spalvomis..super..tikiuos tarnaus ilgai..ir beabejo..ACIU NOSTRAI uz DOVANA ????
Laba diena, p. Viktorija,
Ačiū Jums už šį gražų atsiliepimą. Lauksime sugrįžtant!
Daiva 2022-01-18 07:33:45
Jūsų e.parduotuvę rekomendavo giminaitė. Jau keletą kartų iš jūsų pirkau patalinę, rankšluosčius, chalatą ir likau viskuo patenkinta. Buvo smagu gauti dovaną- staltiesę, labai ačiū. Sėkmės jums.
Laba diena, p. Daiva,
Ačiū Jums už atsiliepimą. Visuomet smagu, kai klientai džiaugiasi apsipirkę NOSTROJE!
Nusivylusi pirkėja 2022-01-02 15:31:16
Nusipirkau kelis rankšluosčius iš Nostra, UAB. Gavau sukištus į maišą kaip šuniui. Kiek teko pirkti rankšluosčių iš interneto, visada būdavo jie atskirai gražiai supakuoti, o čia tiesiog sukišti į maišą ir silpnai užklijuoti.. tai yra toks pasityčiojimas iš pirkėjo. Bandysim daryti pinigų grąžinimą, nes čia yra nu tikrai.. pasityčiojimas. Neteko dar matyti taip sukištų Higienos prekių.

Pati rankšluosčių kokybė yra labai prasta. Po 8 eurus už tokios prastos kokybės rankšluosčius ir dar prastesnės kokybės prekių supakavimą.. Jeigu ieškote geros kokybės rankšluosčių ir nenorite juos gauti sukištus visus bendrai į maišą, sulyčiau pirkti iš kitur. Aš esu labai nusivylusi Nostra, UAB
Laba diena, ačiū Jums už atsiliepimą.
Tikrai keista gauti nusiskundimą dėl prekių pakuotės. Savo prekes pakuojame į dvi skirtingas pakuotes:
1) smulkios siuntos pakuojamos į plastikinius maišelius, kas yra visiškai standartinė daugelio e-parduotuvių pakuotė. Maišelių dydis taip pat skirtingas, priklausomai nuo to, kiek prekių reikia siųsti. Plastikiniai maišeliai mūsų prekių pakuotei labai tinka, todėl, kad prekės tokios, jog transportavimo metu labai sudėtinga jas pažeisti. Vienintelis atvejis, kai prekės gali būti pažeidžiamos, tai suplyšęs plastikinis maišelis. Tokios situacijos įvyksta labai retai, nes naudojame tvirtą plastiką. O jeigu nutinka taip, kad klientas gauna sugadintas prekes dėl pažeistos pakuotės, visuomet grąžiname sumokėtus pinigus arba prekes siunčiame dar kartą.
2) didesnės siuntos pakuojamos į dėžes (nėra galimybės pakuoti pagalvių/antklodžių ar kitų didesnių prekių į plastikinius maišelius). Tokios dėžės taip pat standartinė e-parduotuvių pakuotė.
Patys rankšluosčiai pakuojami į plastikinius maišus be papildomos pakuotės, nes tai tikrai nėra būtina. Jeigu rankšluosčiai pakuojami į dėžes, tuomet juos papildomai supakuojame į kitus maišelius. Bet kuriuo atveju, rankšluosčius privaloma išplauti prieš pradedant naudoti.
Rankšluosčiais prekiaujame jau virš 20 metų, parduodame tūkstančius vienetų kiekvieną mėnesį, žinoma, pasitaikyti broko gali, bet tai vienetiniai atvejai ir visuomet šios problemos sprendžiamos kliento naudai.
Savo e-parduotuvėje esame įdiegę atsiliepimų sistemą, visi klientų atsiliepimai rodomi, niekas netrinama ir neklastojama, ir prie rankšluosčių turime tik aukščiausius įvertinimus.
Dar kartą ačiū Jums už atsiliepimą, bet su Jūsų išsakytomis pastabomis sutikti negalime. Žinoma, visuomet galite grąžinti netikusias prekes, visą informaciją, kaip tai padaryti, rasite mūsų e-parduotuvėje.
Nusivylusi pirkėja
2022-01-02 15:31:16 IP 5f4sopuh

Virginija 2021-12-17 17:32:15
Produktai puikūs ir atitinka kainos ir kokybės santykį.Trūksta patalynės ir paklodžių komplektų.Trūksta komplektų išmierų įvairovės.Pvz: 220x200 -visada turiu persiūti į 200x200 ar 220x145.Kodėl reikia gabalą nukirpti ir dar siuvėjos prašyti apsiūti? Nepatogu ir prisideda nereikalingų išlaidų.Aš mielai pirkčiau atsinaujinimui teisingų patalynių išmierų ir dar plius paklodes, bet kažkaip Nostra nesigilina į klijentų poreikius.Pirkau daug komplektų, bet visada problemos su paklodėmis ir visus komplektus turėjau nukirpti ir naujai apsiūti...Trūksta lankstumo.
Pagarbiai Virginija
Labas rytas, p. Virginija, ačiū Jums už atsiliepimą.
Patalynės komplektų kartu su paklodėmis nepardavinėjame jau daug metų. Patalynės komplektų išmatavimai pas visus žmonės daugiau mažiau standartiniai (jeigu kalbame apie Lietuvos rinką), o lovos čiužiniai labai skirtingi, todėl paklodės reikalingos labai įvairių išmatavimų. Todėl ir pardavinėjame patalynės komplektus, o atskirai siūlome tikrai nemažą paklodžių pasirinkimą.
Šiemet pradėjome prekybą 200x200cm dydžio patalynėmis, tiesa, šiuo metu asortimento nebeturime, nes viskas buvo išpirkta šventiniu periodu. 220x145 išmatavimo tikrai neturėjome ir neturėsime.
Jūsų teiginys, kad nesigiliname į klientų poreikius - neteisingas. Nuolat atliekame apklausas ir klientams užduodame įvairius klausimus, tame tarpe ir apie patalynės išmatavimus.
Jeigu kalbant apie apie dvigulius komplektus, tai Lietuvos rinkoje 75-80% parduodamų komplektų yra 200x220cm išmatavimams, 10% 200x200cm išmatavimams ir likę 10-15% įvairūs kitokie išmatavimai.
Vienguliams komplektams dominuojantis išmatavimas 140x200, jis taip pat sudaro apie 80% visų pardavimų. Likę 20% pasiskirstę po įvairius kitokius išmatavimus.
Šios statistikos nėra mūsų pardavimai, tai yra per įvairias klientų apklausas surenkami skaičiai.
Savo asortimente siūlome tas prekes, kurios jau yra mūsų sandėlyje, ir jas galime klientams išsiųsti per 1-2 darbo dienas. Todėl neturime galimybės siūti keletos vienetų patalynės komplektų kitokiems išmatavimams.
Pagarbiai Virginija
Silva 2021-12-06 11:57:13
internetinėje parduotuvėje pirkau chalatą Velour-430 mėlynos spalvos. Prekė, kiek suprantu, priskiriama Exclusive kategorijai, bet kaip tada vertinti pasiuvimo ir, gal būt, paties audinio kokybę? Siūlės "neišvalytos", palikti kabantys nutrūkę siūlai, diržas kur prasiūtas, kur ne. Kad gali būti bėdų, pamačiau tik išpakavus prekes - išėmus chalatą grindis nusėdo mėlyni audinio gabaliukai. Gaminį gerai išpurčiau, išskalbiau, dar ir išsiurbiau dulkių siurbliu, tačiau vilkint chalatą ir toliau nuo jo ištisai byra smulkūs audinio gabaliukai, visur nusėda mėlynos spalvos dulkės. Susidaro įspūdis, kad visiškai nėra gaminių kokybės vertinimo sistemos.
Mano nuomone, ne aš, pirkėjas, turėčiau ieškoti atsakymų po jūsų įmonės padalinius, o įmonė turėtų pilnai pasirūpinti šio klausimo sprendimu, jeigu toks yra.
Ačiū
Silva 2021-12-06 11:57:13
Laba diena, p. Silva,
Ačiū Jums už atsiliepimą.
Naujo gavimo Velour-430 chalatų prekyba pradėjome visai neseniai, kol kas skundų neturėjome.
Prekės prieš gamybą būna kruopščiai tikrinamos ir derinamos visos detalės, vėliau tikrinami ir gamybos pavyzdžiai. Kai visos detalės būna sutikrinamos, tik tuomet pradedama didelio kiekio gamyba. Galbūt gamybos metu įsivėlė brokas, taip tikrai pasitaiko, kuomet gaminami dideli kiekiai prekių.
Parašykite visą informaciją į [email protected], kolegos suderins pinigų grąžinimą arba pakeisime šią prekę.
Juras 2021-11-22 12:04:16
Nerekomenduoju. Užsisakiau prekes, apmokėjau, gavau patvirtinimą, kad užsakymas priimtas. Po kelių dienų atėjo pranešimas, cituoju: "...Kartais taip atsitinka, kad nespėja suvaikščiuoti likučių informacija, labai atsiprašome. Šiuo metu už panašią kainą nieko kito pasiūlyti neturime". Toks ir biznis... Sumoki, gauni patvirtinimą ir prasideda loterija suvaikščios ta likučių informacija ar nesuvaikščios. Beje, prekė buvo akcijinė ir jokios analogiškos nuolaidos Nostra nepasiūlė. Atvejis labai panašus į elementarų sukčiavimą reklamoje, kai su gera akcijine preke prisirenki krepšelį mažiau reikalingų daiktų. O pagrindinės prekės, pasirodo, ir nebuvo :) Oops... ir "labai atsiprašome".
Laba diena, p. Jurai, ačiū Jums už atsiliepimą.
Tikrai turėjome problemą su Jūsų užsakyta preke, atidarius gamintojo pakuotę buvo rasti 5vnt antklodžių kitos rūšies, deja situacija pastebėta jau tuomet, kai visos šios antklodės buvo nupirktos internetinių klientų. Kolegė iš aptarnavimo skyriaus gal ne visai teisingai suformavo atsakymą, bet iš esmės likučių informacija tikrai suvaikščiojo neteisingai, kadangi gamintojo pakuotėje buvo kitos rūšies antklodės.
Pastebėjus situaciją, su visais klientais buvo susisiekta ir pasiūlytas pinigų grąžinimas arba galimybė išsirinkti kitą prekę.
Pripažinome savo klaidą ir bandėme išspręsti situaciją visais įmanomais būdais.
Suprantame, kad iš kliento pusės tokia situacija nemaloni ir pripažįstame savo klaidą.
Agnė 2021-11-06 20:10:26
Pirkau porą patalynės komplektų ir paklodžių su guma, labai patenkinta kokybe ir kaina, audinių spalva atitinka nuotraukas. Užsisakiau vėl. Tik geriausi atsiliepimai !
Labas rytas, p. Agne, labai malonu sulaukti tokių komentarų! Tikimės, kad ir toliau pasitikėsite mūsų gaminiais!
Natalija 2021-05-08 19:42:46
Vilnonis pledas puikus. Satino pataline labai patiko. Rankšluosčiai minkšti. Visos spalvos atitiko. Ačiū uz dovana. Tikrai prekės gavau tokias kaip užsakiau. Rekomenduoju.
Laba diena, p. Natalija, tikrai smagu sulaukti tokių atsiliepimų. Visuomet stengiames, kad klientai liktų patenkinti! Lauksime sugrįžtant.
Sigita 2021-05-11 13:52:32
Puikios, kokybiškos prekės.kaina adekvati.patalynė, rankšluosčiai labai geri, esu patenkinta.greitas pristatymas.pirk ir norėk!.ačiū už dovanėlę????
Laba diena, p. Sigita, visuomet laukiame sugrįžtant! Ir ačiū už nuoširdų komentarą.
Neringa 2021-05-13 15:40:00
Patikima parduotuvė, kurioje visada malonu apsipirkti. Prekės kokybiškos, greitas išsiuntimas! Tikrai rekomenduoju!
Laba diena, p. Neringa, labai džiugu, kad pavyksta užtikrinti malonią apsipirkimo patirtį ir džiaugsmą mūsų prekėmis! Lauksime sugrįžtant.
Asta 2021-06-02 13:24:22
Kol kas vienintelė internetinė parduotuvė, kuria džiaugiuosi. Pristatymas greitas, kokybė puiki. Dar ir dovanomis pradžiugina. Pirksiu tikrai ne kartą. Ačiū????
Laba diena, p. Asta, labai smagu sulaukti gražių atsiliepimų. Lauksime sugrįžtant!
Laba diena, p. Gabija. Ačiū Jums už komentarą. Ir ačiū, kad pasirinkote NOSTROS prekes.
Pagal Jūsų užsakymo numerį matosi, kad užsakymas buvo padarytas 08-08, t.y. sekmadienį. Šiandien yra 3 darbo diena po apmokėjimo, Jūsų užsakymas jau buvo supakuotas vakar vakare, o šiandien Omniva kurjeriai jį pasiemė ir, kai siuntos bus nuskanuotos Omniva sandėlyje, gausite informaciją el. paštu apie užsakymo išsiuntimą.
Tad Jūsų užsakymas bus pristatytas rytoj, t.y. ketvirtą darbo dieną po apmokėjimo. Dažniausiai užsakymai pristatomi per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo, kartais ir greičiau, priklausomai nuo laiko, kada buvo pateiktas užsakymas. Tik užsakymų, kurie padaryti savaitgaliais, pristatymas gali trukti iki 4 darbo dienų.
Taip pat Jūsų teiginys, kad šiandien ketvirta diena po apmokėjimo ir užsakymas nebus pristatytas laiku - neteisingas. Visų pirma, darbo dienos nėra tas pats, kaip paprasta diena. Ir aprašyme nurodyta, kad dienos skaičiuojamos PO APMOKĖJIMO, tad apmokėjimo diena neskaičiuojama.
Danguole 2021-04-29 20:40:16
Aciu uz prekes.Esu patenkinta.Greitai buvo pristatytos.Aciu uz dovanele, taip reikalinga siuo gyvenimo momentu
Labas rytas, p. Danguole, ačiū Jums už komentarą. Lauksime sugrįžtant.
Vida 2021-04-27 16:59:37
Sveiki, labai dekoju už prekes.Viskas tiko ir patiko!!!
Ačiū už staigmenelę dovanelę
Laba diena, Vida, smagu, kad likote patenkinta apsipirkimu NOSTROJE. Lauksime sugrįžtant!
Sveiki, labai dekoju už prekes.Viskas tiko ir patiko!!!
Ačiū už staigmenelę dovanelę
Loreta 2021-04-23 19:57:59
Jau ne pirma karta perku jusu gaminius ir galiu pasakyte dar niekados nenusivyliau. Visiems rekomenduoju. Greitas pristatymas ir malonios dovaneles. Aciu kad esate
Labas rytas, p. Loreta, visuomet smagu sulaukti tokių atsiliepimų. O smagiausiai, kai klientai lieka patenkinti mūsų darbu ir prekėmis. Geros dienos.
Snieguole 2021-03-27 08:16:07
Sveiki, vietoj uzsakytu staltiesiu 4vnt.gavau 4maisus kaip ir pagalvem uzpildas.Kazkaip reiktu istaisyti pafaryta klaida.
Laba diena, p. Snieguole,

Atsiprašome už šį nesusipratimą. Informaciją perdaviau kolegoms, susisieks su Jumis pirmadienį ir ištaisys mūsų padarytą klaidą. Gražaus savaitgalio.
Rita 2021-03-17 22:41:18
Naudoju jūsų firmos baltas satino paklodes ir man kyla klausimas as jos tikrai 100 % medvilnės, nes per laiką pradėjo pumpuruotis, tiesa, ne visos. Skirtingo pirkimo. Kokybiška medvilnė neturėtų, galbūt audinys yra maišytas -medvilnė su sintetika. Etiketėmis pasitikėti negalima ir nirksm nerekomenduoju
Labas rytas, p. Rita, ačiū Jums už komentarą.
Visi audiniai yra sertifikuojami tekstilės institutuose, taip gaunami OEKO-TEX sertifikatai.
Jeigu Jums kyla abejonių dėl audinio sudėties, t.y. galvojate, kad nurodome klaidingą informaciją, galite gaminį išsiųsti į tekstilės institutą, jie pateiks išvadas.
Mes medvilniniu satino audiniu prekiaujame jau daugiau kaip 20 metų, tad esame tikri, kad audiniai kokybiški.
Jūsų teiginys, kad per laiką audinys negali pumpuruotis, nėra teisingas. Visiems gaminiams, priklausomai nuo to, kaip yra skalbiami ar naudojami, po kurio laiko atsiranda naudojimo žymės.
Tiesa, baltos satino paklodės gali būti skirtingo audinio. Mūsų asortimente galima rasti ir baltas viešbučiams skirto satino audinio, t.y. storesnio ir brangesnio audinio, paklodes. Toks audinys apdirbamas specialiais būdais, kad būtų galima skalbti aukštesnėse temperatūrose ir audinys "atlaikytų" kur kas daugiau skalbimų.
Galbūt Jūsų paklodės yra skirtingos, nors vizualiai atrodo ir taip pat. Todėl ir dėvisi skirtingai.
Neringa 2021-03-14 09:37:04
Labai ačiū už kokybiškas prekes, viską gavau ir dar dovanėlę mažą. Kokybe patenkinta labai. Gerų jums darbų.
Laba diena, p. Neringa, smagu sulaukti gerų atsiliepimų! Gražios dienos
Tomas 2021-03-07 08:51:11
Nusivylem klientu aptarnavimu ir ranksluosciu kokybe. Ne pirma karta perkam, taciau pastebejom kaip 550 ranksluosciai per metus suplonejo perpus ir nebera tokie geri vandens sugerimui. Salia kabo du lyg ir vienodi ranksluosciai pagal pirkima, ju isigijima skiria 1 metai, bet kokybe akivaizdziai suprastejo.
Labai gaila ir tai, kad susisiekus pardavejas nesileidzia i kalbas, laiko klienta kvailio vietoj ir neva issigalvojanti problema.
Galbut mums pakliuvo toks ranksluostis, bet pardavejas galejo padeti issiaiskinti ir isspresti.
Like nepatenkinti prasto aptarnavimo po pardavimo daugiau cia nebepirksime.
Laba diena, p. Tomai, ačiū Jums už atsiliepimą.
Šiuo atveju tikrai negalime sutikti su Jūsų pastaba dėl rankšluosčių storio/vandens sugėrimo.
550 GSM rankšluosčiais prekiaujame jau beveik 20 metų, tiekėjai per visą šį laiką nesikeitė. Kiekvienos naujos partijos rankšluosčiai siunčiami į tekstilės institutą, ten patvirtinamas prekės svoris ir kitos savybės.
Rankšluosčiai gali pasirodyti storesni/plonesni, nes skirtingose partijose gali būti šiek tiek skirtingas "pašiaušimas", tačiau tai nedaro įtakos rankšluosčių svoriui ar vandens sugėrimo savybėms.
Vien per vasario mėnesį internetinėje prekyboje pardavėme virš 5000vnt 550gsm rankšluosčių, dėl svorio ar vandens sugėrimo nebuvo nei vieno skundo, kadangi šie rankšluosčiai tikrai kokybiški.
Kad rankšluosčiai tarnautų tinkamai, juos privaloma išskalbti prieš naudojimą.
Virginija 2021-01-21 12:47:31
Gerbiamieji, ačiū už gautą siuntinį. Nr.LT202101150073.Patalynė kokybiška ir esu patenkinta.Patalynės komplekas SATEEN BET SET neatitinka
vaizdo, kas yra reklamuojama internete, kuri atrodė elegantiškom smulkiom mėlynom gėlytėm. Realiai mėlynų gėlių spauda grubi ir atrodo, kaip dideli kleckai, tokios nebūčiau pasirinkusi.Dar skaičiau atsiliepime, kad patalynės raštas išskalbus -susilieja. Aišku, pretenzijų nereiškiu, bet norėčiau apkeisti, nes jos net neišpakavau.Norėčiau papildomai užsisakyti ir tuo pačiu apkeisti esamą.
Virginija
Laba diena, p. Virginija, ačiū Jums už komentarą ir atsiprašome už lėtą atsakymą.
Tokius klausimus reikia spręsti el. paštu, kuriuo atsako mūsų klientų aptarnavimo specialistai.
Visos mūsų nuotraukos darytos realiai, nenaudojame kompiuterinių nuotraukų. Gyvai fotografuojame patalynes ir dedame šias nuotraukas į internetinę parduotuvę. Tačiau dėl skirtingų įrenginių spalvos atvaizduojamos skirtingai, kartais gali būti ir tikrai didelis skirtumas.
Inga 2020-12-30 12:10:11
Užsisakiau du medvilninius pledus. Pristatė labai greitai, nesitikėjau gauti tarp švenčių. Pledai puikios kokybės, kaina neužkelta, supakuoti tvarkingai, dar dovanėlė maža įdėta. Pavyzdinė įmonė, malonu tokiose pirkti. Rekomenduoju visiems, pirksiu dar vieną medvilninį pledą. Sėkmės Jums darbuose, įmonės kolektyvo veikla verta pagyrimo.
Laba diena, p. Inga, labai smagu, kai pastangos įvertinamos!
Lauksime sugrįžtant.

Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai, tvoros.
DOMUS LUMINA specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų gamybos...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%