Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Northway medicinos centrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Northway medicinos centrai

Atsiliepimai apie Northway medicinos centrai, UAB

Jūsų sveikatos partneris
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Northway medicinos centrai, UAB

Naudojomės šios klinikos esančios Klaipėdoje gydytojos Agnės Tarvydienės paslaugomis. Dėl gydytojos aplaidumo ir laiku nenukreipus pas specialistus šių metų vasario mėnesį praradome naujagimį. NEPASITIKĖKITE IR NESINAUDOKITE ŠIOS GYDYTOJOS PASLAUGOMIS.
Klinika laikosi savo pozicijos ir gina savo darbuotoją, tik simboliškai skyrė gydytojai įspėjimą.
Žinoma šiuo metu esame pradėję visas teisines procedūras, kad įrodytume savo tiesą.
2021-04-14 11:40:21 IP 2i24v1i6
Egle, nuoširdžiai apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Aptarsime ją su atsakingais darbuotojais, kad tokios situacijos ateityje nebesikartotų. Dirbame dėl pacientų ir stengiamės nuolat tobulėti.
2021-04-06 14:11:45 IP 2i24v1i6
Massimo 2021-04-02 19:15:57
Nothing but Animals!!

Must be that you're used to treating animals so you behave likewise.

It is utterly disgusting to have to even write this but It is my social duty to write you and paste this and my review to every public website and let as many people know about the quality of your service. Pure Lithuanian Garbage provided by Lithuanians proud to be delivering garbage to people.

DO NOT PUT YOURSELF IN THE HANDS OF THESE CHARLATANS !

Your receptionists are the first point of contact with the manners worse than a rabid dog. Pure Lithuanian character, pure Lithuanian rudeness.

Perhaps you have made enough money so my public review will do you good.

Animals.
Please accept our apologies for this unpleasant situation. We work for the best interest of all our patients and constantly improve our service. We hope that you visit our centre again, and when you do, you find positive changes.
Nothing but Animals!!

Must be that you're used to treating animals so you behave likewise.

DO NOT PUT YOURSELF IN THE HANDS OF THESE CHARLATANS !

Perhaps you have made enough money so my public review will do you good.

Animals.
2021-03-31 14:18:22 IP 2i24v1i6
Simona 2021-03-30 19:10:14
Apsilankymą ir šaunią gydytojos konsultaciją apkartino neprofesionalus registratorių elgesys. 3 merginos susėdusios plepėjo apie savo reikalus, o man paprašius užregistruoti sekančiam vizitui pasakė, kad po pirma susimokėčiau už šitą vizitą. Privertė labai nemaloniai pasijausti. Sekantį vizitą atšauksiu ir ieškosiu kito medicinos centro :)
Jei konkrečiau tai kalbu apie Northway Dragūnų g. 2 Klaipėda
Simona, apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Aptarsime ją su atsakingais darbuotojais, kad tokios situacijos ateityje nesikartotų. Dirbame dėl pacientų ir stengiamės nuolat tobulėti. Tikimės, kad dar apsilankysite mūsų centre, o apsilankiusi pajusite teigiamus pokyčius.
Jei konkrečiau tai kalbu apie Northway Dragūnų g. 2 Klaipėda
2021-03-10 13:58:38 IP 2i24v1i6
Neringa 2021-03-10 13:53:10
Nemaloni pirma patirtis šioje klinikoje. Atėjus konsultacijai pas gydytoją nebuvau perspėta, kiek už ką reikės mokėti. Manau gydytojai turėtų pranešti žmogui apie papildomas mokamas paslaugas. Buvo labai nemalonu, kai teko sumokėti trigubai daugiau nei buvo tikėtasi... O paslaugų kokybė taip pat nedžiugino. Daugiau čia negrįšiu.
Nuoširdžiai apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Mums rūpi mūsų teikiamų paslaugų kokybė, tad kviečiame parašyti mums asmeniškai el. paštu nuomone@northway.lt, kad galėtume susisiekti su Jumis tiesiogiai ir detaliau išsiaiškinti šią situaciją, jog ateityje tokie įvykiai nepasikartotų.
2021-03-05 16:40:52 IP 2i24v1i6
Paulina 2021-03-04 15:09:57
Noriu padėkoti gydytojui Rolandui Ž. ir anesteziologei Jelenai už atliktą polipo pašalinimo operaciją. Tai man buvo pirma operacija gyvenime, tai tikrai jaudinaus. Bet tiek gydytojas Rolandas, tiek gydytoja Jelena viską paaiškino ir nuramino. Baimės tikrai sumažėjo :) Po operacijos ir narkozės atsigavau labai greitai, kitą dieną ir išvis pamiršau, kad tokia buvo :)
Taip pat noriu padėkoti operacinės seselei (deja vardo nežinau) už puikią priežiūrą prieš ir po operacijos.
Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
Paulina, džiaugiamės, kad galėjome padėti nugalėti baimes ir linkime puikios sveikatos!
2021-03-05 16:38:46 IP 2i24v1i6
Audronė 2021-03-05 16:10:36
Norėčiau viešai išreikšti savo didžiausią padėką " Nortway" klinikos personalui Kretingoje. Pradėsiu nuo registratorės Editos, kuri nuo pat pirmos minutės priimamąjame apgaubė mane didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu. Taip pat pažymėsiu ir sesutę Editą, kurios priežūroje jaučiausiu taip, lyg būčiau namuose artimiaisių žmonių aplinkoje. Didelį AČIŪ tariu anestozologui Marijui Sodeikai ir operavusiam daktarui Juozui Baltrusevičiui. Jūsų profesionalumo ir atsidavimo darbui galėtų pavydėti net garsiausios Lietuvos klinikos. Šią puikią komandą jungia vienas didingas tikslas - padėti sergančiam žmogui.
Todèl, leiskite, Gerbiamieji, dar kartą pasakyti Jums AČIŪ ir palinkėti kuo geriausios kloties Jūsų profesinėje veikloje...

Audra Minginienė
Audra, tariame nuoširdų ačiū už šiuos malonius žodžius!

Audra Minginienė
Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
2021-03-01 15:03:05 IP 2i24v1i6
Nijolė N. 2021-03-01 14:42:37
Dėkoju gydytojai Justinai Šeputienei už konsultaciją, puikiai atliktą skrandžio tyrimą (turėjau prastos patirties kitoje įstaigoje) už išsklaidytas abejones ir baimes. Sėkmės jai darbe ir asmeniniame gyvenime.Daugiau tokių gydytojų, būtume išgirsti ir pagyditi.
Džiaugiamės, kad patiko ir dėkojame už gražius žodžius!
Zita 2019-09-23 14:30:25
Vaje kaip jum pasisekė, jug apvažiavote visą Lietuvą, tai kokio velnio trenktis į Izraelį, Šveicariją, kurie nieko nepadėjo, o čia nusileido Vidas Jankus iš dangaus ir stebuklas įvyko. Prie ko čia mamos pencija 200€ jei gydėsi ne mama, o jūs pati, baikit kurti pasakas, manau, blaiviai mąstantis supras jūsų sapaliones ir ne užkibs. P.s greičiausiai užsakomasis komentaras, norint paneigti manąjį.
Zita, ne viskas šiam gyvenime yra užsakoma! Buna žmoniu, kurie rašo tiesa! Labai gaila, kad taip blogai galvojate apie kitus! Ir šmeižiate gera gydytoja! Ne duok deve patirti tai, ka patyriau aš! Dievas jums teisejas!
Northway medicinos centrai 2021-01-11 17:01:12
Laba diena, Gražvydai,
nuoširdžiai atsiprašome už šią nemalonią situaciją. Paslaugų kaina konsultacijos metu gali kisti priklausomai nuo gydytojo skiriamų procedūrų ar tyrimų.
nemeluokit kad jums kazkas rupi!!! jus lobistai ir is kiekvienos situacijos isciulpsit viska ka galit prisidengdami mistinem konsultacijom - laukiu nesulaukiu kada prasides teismines pasekmes nes zmoniu atsiliepimai visi beveik apie ta pati!! supūkit pragare!!!
2021-01-11 17:01:12 IP 2i24v1i6
grazvydas 2021-01-09 22:06:39
a******ų šutvė ir ne kitaip - atkreipkit visi dėmesį į ką rašau- kvieskit iškart policija ir surašykit skundą'nes kitaip su jais tvarkos nebus- įkainiai po apžiūros keičiasi tris kartus—čia yra konkretūs a*******i nei kompetencijos nei žmogiškumo nuoširdžiai sakau apeikit ratu nebent švaistotės pinigais nes jie čia tokius gaudo-nudegiau Vilniuje prie darbo biržos esančiame northway-
Laba diena, Gražvydai,
2021-01-11 16:58:44 IP 2i24v1i6
Vilija 2021-01-08 21:17:29
Northway Klaipėdoje ortopedas traumatologas M. Žvikas visiškai neatsakingas. Nusivežiau su siuntimu atliktą MRT tyrimą dėl įtariamos pėdos neurinomos. Gydytojas diską peržvelgė atmestinai, nors ir prašiau dar kartą pažiūrėti. Neurinomos nematė, pasakė, kad mato šiek tiek skysčio. Skyrė vaistų nuo uždegimo, siuntimą reabilitologui. Skausmui tik stiprėjant, teko kreiptis po 2 mėn respublikinėje ligoninėje į A. Petriką. Jis tik pažvelgęs į diską pamatė tą darinį, man parodė, viską pakomentavo, užrašė į eilę operacijai, kai pasibaigs pandemija. Ir jam tai nebuvo sudėtinga, užteko tik pažvelgti, ir visa tai nemokamai maloniai buvo paaiškinta. O kur žiūri M. Žvikas dirbantis Norhway? Ką jis gali gydyti ar operuoti, jei tingi atidžiau pažiūrėti MRT? Nusivyliau. Ten graži tik aplinka. Be to gydytojas vėlavo priimti gal valandą, po to net neatsiprašė, tik burbtelėjo, kad visko būna. O aš specialiai juk rinkausi laiką, kad dar būtų autobusas grįžimui į provinciją. Pinigai išmesti į balą, prarastas laikas nervinantis ir nežinant diagnozės 2 mėnesius. Daugiau pasižadėjau aplenkti Northway. Kreipsiuos ir privačiai, jei prireiks, bet ne į šią įstaigą.
Laba diena, Vilija,
nuoširdžiai apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Aptarsime šią situaciją su atsakingais darbuotojais ir tikimės, kad tokių situacijų ateityje nebus. Dirbame dėl pacientų ir stengiamės nuolat tobulėti. Tikimės, kad dar apsilankysite mūsų centre, o apsilankiusi pajusite teigiamus pokyčius.
Per labai ilgą laiką teko lankytis pas įvairius specialistus Vilniaus Northway klinikoje, atsiliepimai tik patys geriausi. Šeimos gydytojai Asta Mastavičiūtė ir Valerijus Morozovas visiški savo srities asai, labai dėmesingi, atsako į milijonus klausimų ir dar tiek pat patarimų duoda. Ginekologę Editą Venskienę drąsiai galiu rekomenduoti kiekvienai, nuostabi gydytoja. Gydytojas gastroenterologas labai padėjo esant rimtai problemai, skubius tyrimus komentavo nedarbo metu, nereikėjo laukti ir stresuoti, jaučiausi ramiai, tikras profesionalas. Beje, galima girti ne tik gydytojus ir jų nuostabų darbą, bet ir registratūrą - visada maloniai, operatyviai sprendžia reikalus, greitai pasiūlo galimus užsirašymo pas gydytojus variantus, jautiesi laukiamas. Dar nepaminėjau baseino :) Nerealiai patiko mankštos nėščiosioms, taip pat užsiėmimai kūdikiams baseine. Didžiulis ačiū ten dirbantiems specialistams!
Raševskis Viktoras - urologas- VENGTI !!!!!! Razinatorius o ne urologas.
Jam kogero patinka paciupineti daikciukus nes nieko nenusimano. Surase beleka, paskirta gydimo 0, o diagnozes neradau nei internet nei kita daktare suprasti galejo.
Labai nusivyliau urologu daktaru Mindaugu Danilevičiu -norėjo paskirti citoskopija, su narkoze, kuri visiškai buvo nereikalinga, negana to kai pūslės uždegimas buvo neišgydytas.Kaip šitaip galima neatsakingai elgtis su pacientu.Esu pasipiktinus!Kas galėjo būti bijau ir pagalvoti!Gal reiktų susirūpinti gydytojų, kurie dirba darbo rezultatais ir kompetencija.
Nerekomenduoju šios klinikos. Klaipėdoje, 3m.vaikui liepos mėnesį buvo atlikta adenoidų šalinimo operacija.Operacijai atvykome 12h. Operuoti turėjo 13h.operacija atlikta 16h. Po operacijos praėjo vos 4val. ir 20h. mums buvo liepta eiti susimokėti į kasą, PRIBLOŠKĖ 60e. suma už slaugą.Para tiek kainuoja, o mums teko sumokėti už 8h.Kasoje neturėjau jėgų aiškintis svarbiausia buvo vaikas, o jo būklė mano akimis buvo sunki.Po narkozės pilnai nepabudęs, klykiantis, besidraskantis.Galvojau privačiai būsim kitaip prižiūrėti, operacija bus atlikta laiku, juk mokam pinigus.Ši karti patirtis išliks ilgam.Žmogiškumo ten nerasta.
Dėl vyro diagnozes oligoastenoteratospermija užsirašėme pas gydytoją Žydrūną Žėbą. Pamatęs, kad situacija yra ne iš lengvųjų ir kad greičiausiai prireiks tesa procedūros, pasakė, kad geriau iš karto išsiskirti, nes tesos procedūra Northway klinikoje neatliekama (nors klinika skelbia, kad yra galimybė atlikti). Po konsultacijos kilo jausmas, kad išrenkami tik lengviausi atėjai, o paskui skelbia, kokie geri klinikos rezultatai. Nors klinikoje dirba ir gydytojai bandantys padėti, noriu padėkoti prof. Birutėi Žilaitienei, iki šiol vėl dėl jos noro padėti vis neprarandame vilties susilaukti savo vaikelio.
Buvau pas urologą Klaipėdos Northway MC. Tikrai be naudos išleidau 85 eurus. Gydymo nepaskyrė, nes simptomus lengvinančių vaistų išrašymas tikrai nėra gydymas. Čia kaip ausų kištukai nuo knarkimo.
Kas norite, bandykite, gal pasiseks pinigus išleisti su nauda, o aš ten kojos nebekelsiu.
Norint pasidaryti Laimo ligos tyrimą reikia pirma eiti pas šeimos daktarą. Taigi mokėk 2 kartus. Na ką gi, eisim į kitą kliniką ir susimokėsim tik už tyrimą :)
Dabar tik paskaiciau atsiliepimus apie sita chirurgijos centra.Jei tai buciau anksciau tai padares-buciau priverstas gerai pagalvoti ar eiti ten. viso karantino metu valstybines gydymo istaigos pagalbos neteike, o ir jam susvelnejus-eiles atsirado kosmines, tad pasirinkau Northway.Lankiausi keleta kartu ir visada buvau maloniai priimtas.Vakar daktaras M. Fiodorovas atliko operacija.Dekoju ir jam ir jo komandai.Manau viskas ten auksciausio lygio.Kadangi tai ne pirma operacija, tai turiu su kuo palyginti.Niekas manes neisvare, o pagulde iki ryto modernioje palatoje nuostabiu slaugytoju prieziuroje.Vienos vardas buvo Justina.Kaip kruopsciai ir profesionaliai ji atlieka savo darba! As tikrai rekomenduoju ten gydytis, jei tik turite finansine galimybe.Kainos tikrai nemazos, bet, mano atveju-jos atitiko paslaugu kokybe.
Kainos neatitinka paslaugų kokybės. Atėjus konsultacijai dasideda neaiškūs papildomi mokesčiai. Konsultacijos kaina Klaipėdoje buvo 45 eurai, bet išeinant iš kabineto gavau saskaitą 85 eurus. Nieko aiškaus ir konkretaus nepasakė, problema neišspręsta. Nesiūlau ir nerekomenduoju niekam.
Nerekomenduoju. Labai prastos paslaugos. Pinigai dideli. Gydymas ir konsultacija nulinė. (Vien tik už CRB tyrimą sumokėsite virš 30 eurų. Konsultacija 5 minučių 60 eurų. Dar keliolika eurų už tą ar aną.) Niekam nepatariu lankytis čia. Jeigu tik galite - venkite Northway klinikos. (Atkreipkite dėmesį, net gydytojų pavardžių nėra ant durų. Ne be reikalo.)
Nedarykite klaidos kaip aš padariau - visi neigiami atsiliepimai apie šią kliniką teisingi, todėl nesitikėkite, kad pats būsi išimtis. Bet kokios, net labai paprastos ir aiškios paslaugos eina kartu su konsultacija, už kurią sumokama daugiau nei už paslaugą ir kurios faktiškai negauni. Apie tai niekas neįspėja, o po fakto pats kaltas. Gali rasti apie tai informacijos jų puslapyje mažomis raidėmis. Konsultaciją jeigu ir gauni, tai ji būna nieko nepasakanti ir kai kuriais atvejais klaidinga. Klinika panašesnė į banką, nei gydymo įstaigą. Jei įmanoma, venkite jos. O jeigu tenka eiti, pasitenkite iš karto detaliai išsiaiškinti ir sutarti kokias paslaugas suteiks, koks jų rezultatas ir kiek kainuos. Sprendžiant iš to kiek lupa pinigų ir kokius atlyginimus moka, atrodo, kad dar mokama ir juodais pinigais, o tai juk nusikaltimas?
VILNIUS-KLINIKA ZUKAUSKO G-DIRBA a*******i, MELAGIAI, APSIMETELIAI IR SIUKSLES-NIEKAM NEREKOMENDUOJU-KOSMISKAI BRANGI APZIURA SU 2 PATARIAMAISIAIS SAKINIAIS-PAMATE IS DOKUMENTU KAD DIRBU NORVEGIJOJE MATYT IR PRITAIKE TARIFA ATITINKAMA-ATVIRAI PASAKIUS PIGIAU GYDZIAUSI NORVEGIJOJE-O SITOS SIŪKŠLĖS NEVERTOS GYDYMO LICENZIJOS-GAILA KAD NENUFILMUOTA MEDŽIAGA BŪTŲ PUIKI MEDŽIAGA TELEVIZIJAI-TIEK ADMINISTRATOREI REIKĖJO KVIEST POLICIJĄ TIEK PRIĖMUSIAM SAVE VADINANČIU GYDYTOJU ŽMOGUI NORS JIS NET NEVERTAS ŠIO VARDO ŽMOGUS GREIČIAUSIAI ŠIŪKŠLĖ ATLIEKA NE KITAIP-NU KĄ IŠ KLAIDŲ MOKOMĖS - SIŪLAU IR JUMS KAS SKAITYS PASIMOKINT IŠ SVETIMŲ KLAIDŲ IR APEITI ŠIAS KLINIKAS PER GERĄ ATSTUMĄ-DEŠIMTYS RIMTŲ ĮSTAIGŲ SU 5 KARTUS PIGESNIAIS TARIFAIS IR GERESNĖM GYDYMO METODIKOM-NORIT BŪT AVYS TAI SKAITYKIT SAPALIONES PARAŠYTAS AUKŠČIAU - KALBU APIE TEIGIAMUS ATSILIEPIMUS
Lina 2019-09-21 20:52:46
Laba diena Zita.Esu nustebusi jusu komentaru.Mano istorija tokia, kad daugiau nei 6 metus mane kankino periodiškai skausmai, paskutinius 1, 5 metu skausmai buvo kiekviena diena, pagal 10 bale skale 8, 9 balai.Apvažiavau visa Lietuva, buvau Izraeli, Švejcarijoje, buvau pas geriausius gydytojus ginekologus, neurologus, neurochirurgus, traumatologus, proktologus ir t.t, padarytos 2 nereikalingos laporoskopijos, išpjautas bereikalingai sveikas appendiksas…., galiausiai, visi gydytojai numodavo rankom, sakydavo, kad man nieko ne skauda ir nusiusdavo pas psihiatrus.Tie išrašydavo man antidepressantus ir t.t, kurie neveike mano skausmo…taip aš ir lykdavau viena su savo nepakeliamu skausmu, jau ir gyventi nesinorejo….Kol devo deka, aš pakliuvau pas gydytoja Vida Janku! Jis patikejo manim, gylinosi I mano problema, taip suprantu ir per savo išeigines ir mes pradejome ieškoti mano skausmo priežasties.Tai truko 3 menesius, mes taip pat kas 1, 5-2 savaites dareme gydomosios blokados, krioanalgezija.Man kaip ir manau jusu mamai, buvo išaiškinta, kad blokai kaip ir krioanelgezija gali padeti ilgam, gali visai ne suveikti, ta pati man išaiškino ir Izraeli ir Švejcarijoje, kur už blokada man teko moketi 1500 € tukstančio, ir ji man suveike vos pusvalandi.Galiausiai gydytojas Vidas Jankus MRT vaizduose vienintelis pamate nedydeli iškilyma prie nervo, to ne mate nei vienas radiologas, o ju buvo ne vienas! Ir jei mate, sake kad čia viskas ok!!! O gydytojas Vidas Jankus nustate TIKSLIA diagnoze, kad tai yra Pudental neuralgija!Man teko operuotis Šveicarijoje, musu gydytojai Lietuvoje, to ne daro, ir aišku tai ne galejo padaryti gydytojas Jankus, jis yra neoperuojantis gydytojas.Net gi prieš operacija Švejcarijoje man ne buvo prižadeta kad ji man pades, o po operacijos išaiškejo, kad diagnoze kuria nustate gydytojas Jankus buvo tiksli!!!Ir tam mes išleidom 80€ tukstančiu.Mano šeima skolino tokis pinigus tam, kad aš išgyvenčiau!Pone Zita, tikrai suprantu, kad 246€ tai yra dydeli pinigai!Mano mama gauna 200€pensijos. Bet musu organizmas yra labai sudetingas! Ne viskas priklauso nuo gydytojo! Bet aš tikrai isitikinusi, kad gydytojas Vidas Jankus stengesi padeti jusu mamai ant kiek tai imanoma, jeigu jis net gi tokiu kaip mano sudetingu atveju ne nuleido ranku!Bus labai liudna, jei perskaičius tokius komentarus, žmones sudarys klaidynga nuomone apie gydytoja!Ačiu jam dar karta! O jusu mamai, Zita pasveikimo! Atsiprašau, jei rašiau su klaidom:)
Zita 2019-09-12 00:00:59
Nerekomenduoju! Rugpjūčio 8d. į Northway kliniką Klaipėdoje kreipėsi mama, dėl skausmo gydymo, pas skausmo specialistą Vidą Jankų. Buvo atlikta prognostine/gydomoji paravertebraline blokada, buvo konstatuota, jei skausmas dings arba sumažės, bus galima svarstyti apie krioanalgezijos taikymą, užšaldant nervus Cryo-S painless aparatu. Kaina pirmos apžiūros 120€ Kadangi skausmas sumažėjo (bet nedingo) kažkuriam laikui, tai vėl rugsėjo 3d, apsilankėme nervų šaldymui ir jokio efekto, skausmas sumažėjo tik trumpam laikui, gal pusdieniui, nors gydytojo buvo sakyta, kad 3 mėn, gal metam, gal dviem. Šio malonumo kaina 246€ išmesti nemaži pinigai į balą, o skausmas tas pats.
Nerekomenduoju Dr. Ciaplinskienes. Per antra lazerio procedura ji nudegino gleivine, kas sukele daug skausmo ir proceduros toliau nebuvo galima testi. Be to, si daktare dar ir labai nemaloniai bendravo. Pries procedura pasake viena kaina, po proceduros kasoje is manes pareikalavo 130 eur daugiau. Taigi, ne tik kad sumokejau didele suma veltui, bet dar ir nudegino.
Lankiausi Northway klinikoje Vilniuje. Įspūdis apie gydytojus chirurgà D.Narmontà it dermatologę I.Balčiūnienę patys geriausi- profesionalūs gydytojai su puikiom žmogiškom savybėm. Ačiū Jiems, taip Pat ir aptarnaujančiam personalui. Didelės sėkmės
Northway Klaipėda sekame nėštumą pas tikrai puikią, profesionalią gydytoją, tad vis tenka pasidaryti įvairius tyrimus Tačiau jau kelintą kartą administratorės atsisako suteikti informaciją ar jau yra tyrimų rezultatai, liepia skambinti kai bus gydytoja ir ji pakomentuos rezultatus (jeigu jie išvis jau yra), paaiškinus, kad man reikia tik tyrimų (už kuriuos dar ir nemažai sumokėjom) rezultatų BE gydytojos konsultacijos atsisako suteikti informaciją bet kokia forma (nors pasirašant sutartį nurodėme telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitus asmens duomenis). Tenka gerokai patriukšmauti kol išduoda popierinę tyrimų rezultatų kopiją. Labai pikta kai sumokėjus už paslaugą tenka tiek "muštis" kol išgaunam rezultatus. Pvz. poliklinikoje pasidarius kraujo tyrimą rezultatus iš laboratorijos el. paštu gaunu tą pačią dieną. Šioje įstaigoje vis dar lankomės tik dėl puikios gydytojos.
NEREKOMENDUOJU! Pasiskambinau užsiregistruoti karpos šalinimui lazeriu. Gydytoja tik apžiūrėjo, lazeriu nešalino (ir pasirodo net neplanavo, nes pareiškė, kad neparuošta, neverta ir pan.), išrašė receptą nusipirkti brangų tirpalą - rūgštį, su kuriuo vargau kelis mėnesius ir jokio rezultato. Sumokėjau už konsultaciją ir recepto išrašymą 45 eur. Vaistai kainavo apie 20 eur. Jaučiuosi apgautas, nes konsultacijos man nereikėjo ir apie jos kainą nebuvau įspėtas. Man reikėjo pašalinimo lazeriu, kurio taip ir negavau...
Pasirenki privačia klinika tikėdamasis gauti išsamia, pinigų verta konsultacija. Sumoki 100 euru (konsultacija + echoskopija). Finale, nieko naujo nesužinai, daktaro atsakymai nekonkretūs ir siunčia kitai konsultacijai, pas kita daktara vėl mokamai. Nerekomenduoju.
Inga 2016-07-30 16:28:15
Pritariu visiems komentarams apie pinigų melžyklą. Užsirašėme Vilniuje, kad vaikui išvalytų sieros kamščius. Aiškiai registruojantis pasakiau, kad apžiūros gydytojo nereikia, nes jau lašiname vaistus ir atėjom tik išvalyti.
Gydytojo konsultacijos nereikėjo, o ir nebuvo jos. Tačiau susimokėti reikėjo ir už ją (prieš tai neįspėjus). Taigi dešimties minučių vizitas kainavo 90 EUR! Kreipusis pas gydytoją, kodėl tokia kaina frazė buvo: "taigi žiūrėjau su "kažkoks įrankis", žiūrėjau, reiškia buvo konsultacija..."
Man šiandien panaši situacija buvo, nuėjau išsivalyti sieros kamštį. Buvau pažiūrėjęs interneto kainyną, tai galvojau bus 50 konsultacija + 15 išvalymas, bet po patikrinimo ir išvalymo neduodant pasirinkimo (tarkim paklaustų sutinku ar nesutinku) buvo tikrinama kamertonu (12 Eur), daroma timpanometrija (20 Eur) ir LOR endoskopija (25 Eur). Sumoje gavosi 120 Eur, nenormalu kaip tokiai paprastai operacijai kaip ausies išvalymas.
Šiaip aptarnavimo kurltūra tikrai negaliu skūstis ir priėmė greitai, bet man nepatiko, kad darė įvarius patikrinimus neinformuojant, kad kiekvienas iš jų yra mokamas.
Kristina 2018-06-26 11:09:52
Apturejau procedura Northway klinikoje. Pati procedura praejo greitai ir neskausm8ngai, bet ka teko patirti iki proceduros, nelinkeciau net didziausiam priesui. Nezinau, kur mokslus baigusi anesteziologe, kuri man bande ivesti vaistus i vena, bet jau rimtai reikia is naujo praeiti seseles pradmenis. Man dure i rankas 8-9 kartus, dure skausmingai. Vieta, kuri net po 4 dienu visa kaip sumusta atrodo, buvo ziauriai skausminga. Turejau sukasti dantis. Ji idurdavo ir tada toliau varo. Virsune viskam, mate, kad tas duris neduoda kraujo, bet paliko adata ir toliau dure kitoj rankoje. Kosmaras tikra ta zodzio prasme. Vienu metu buvau tokioje stadijoje, kad pradejau melstis. Prasiau kviesti ka nors is laboratorijos, bet tos seseles pasake, kad neis. Zodziu, Northway yra baisi vieta ir jei ne puikus vienas gydytojas, as ten kojos nekelciau.
Vizualiai parodau smaguma.
Kreipiausi i Northway su persalimo simptomais. Uzregistravo kitai dienai, kas man buvo didelis privalumas. Atvykau cia pirma karta, patiko aplinka, personalo paslaugumas, malonus bendravimas. Esu nescia ir norejau gauti profesionalu patarima kaip pasveikti. Gydytoja J.Kvizikevičiūtė - Štakonienė paskyre kraujo tyrima, is kurio matesi, kad turiu bakterini kvepavimo taku uzdegima. Paskyre tokias priemones kaip inhaliacijas, skysciai, purskalai ir ciulpiamos tabletes, taciau po keliu dienu gydymosi situacija tik prastejo. Kreipiausi i kita med. istaiga, kur pakartotinai atliko kraujo tyrima, jo rezultatai rode suprastejusia busena. Kitas gydytojas paskyre antibiotiku kursa ir paminejo, kad esant tokiems kraujo tyrimu rezultatams neimanoma pasveikti laikantis auksciau aprasytos gydymo metodikos.
Jauciuosi Northway klinikoje negavusi profesionalios ir tikslios pagalbos, o atvirksciai - mane priemusi gydytoja prisidejo prie blogesnes mano savijautos.
Speju, kad tai buvo pirma ir paskutine patirtis gydantis siame centre.
Nekelkite kojos ten!!!
Apgaus del kainu, sumokesite dvigubai nei bus Jums pasakyta is anksto. (labiau tikrino nei reikejo, viena paslauga be kitos neatliekama ir pan.)
Bukite atsargus ir sveiki.
Labai nemaloni ir grubi registratūros darbuotoja, dirbusi 2018-05-14. Buvau per pietus. Jaučiausi lyg ateičiau išmaldos prašyti. Bendravimas buvo toks lyg "šlapiu skuduru per veidą". Kadangi mano gydymą finansuoja valstybė, galbūt todėl su manimi buvo bendraujama atgrasiai. Aišku koks skirtumas, kas moka, valstybė ar aš. Vistiek įmonė gauna pinigą. Tik registratorei tas turbūt labai rūpi.
Į polikliniką telefonu kreipėmės dėl apgamo pašalinimo lazerio procedūra. Mums buvo paaiškinta, jog reikia užsirašyti į konsultaciją. Atvykus į polikliniką į mokamą konsultaciją, sužinojome, jog ši klinika lazerio procedūrų neatlieka ir net neteikia informacijos kur tai galima atlikti. Už dešimties minučių visiškai nereikalingo bendravimo, kuriuo metu mes nesužinojome nieko naujo, mums buvo paaiškinta, jog norimą informaciją galime surasti "Google" paieškos pagalba.
Nors bendravimo telefonu metu, suprantamai paaiškinome kokios paslaugos mums reikės, jos negavome, o už pasivažinėjimą iki klinikos - sumokėjome 45 eurus. Likome nepatenkinti ir apgauti, kitą kartą nesikreipsime.
nerekomenduoju nes dirba a*******i- uzsirasius pas gydytoja kainos vienokios po vizito pasidaro kitokios nes kaip man paaiskino tave aptarnavo ne tos srities specialistas todel ir moket reikejo daugiau- uzsirasiau vienai paslaugai gaunu kita su dvigubai didesniu tarifu- po gincu registraturoje susimokejau - prakeikiau ir isejau-O REIKEJO KVIESTI POLICIJA NES MANE APGAVO VIDURY BALTOS DIENOS!!! TAI STAI KAIP DIRBA NORTWAY MEDICINOS CENTRAS ZUKAUSKO GATVEJE PRIE DARBO BIRZOS VILNIUJE
Arunas 2017-11-21 22:30:24
Nesilankiau sioje klinikoje bet esu patekes i rankas " specialisto" kuris dirba dar ir valstybineje liginineje. Ponas Karvellis - urologas. VENKITE SIO ASMENS visomis imanomomis aplinkybemis. Didesnio ciniko nesu sutikes 6ioje industrijoje.
Medicinos centras, , Northway“ turi aiškius klientų aptarnavimo standartus, kurio kiekvienas darbuotojas turi laikytis. Su gyd. Karveliu bus pakalbėta asmeniškai.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

3 sėkmingiausios naujienos parduotuvių lentynose
3 sėkmingiausios naujienos parduotuvių lentynose 04-17 19:03
Pernai greitojo vartojimo prekių gamintojai šalies mažmeninei rinkai pasiūlė mažiau naujų produktų nei ankstesniais metais, rodo rinkos tyrimų bendrovės "NielsenIQ Baltics" duomenys.
Į Signatarų namus grąžinamas Vasario 16-osios Akto originalas
Į Signatarų namus grąžinamas Vasario 16-osios Akto originalas 04-17 19:01
Į Signatarų namus Vilniuje nuo antradienio grįžta Vasario 16-osios Akto originalas: jis nuo pernai lapkričio 15 d. saugotas Lietuvos valstybės istorijos archyvo saugykloje.
A. Navalno sveikata kritinė, bet gydytojams draudžiama jį apžiūrėti
A. Navalno sveikata kritinė, bet gydytojams draudžiama jį apžiūrėti 04-17 18:41
Laisvės atėmimo bausmę atliekantis Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas gali "bet kurią akimirką" patirti širdies smūgį, nes jo sveikatos būklė sparčiai blogėja, šeštadienį perspėjo gydytojai...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%