Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Northway medicinos centrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Northway medicinos centrai

Atsiliepimai apie Northway medicinos centrai, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Northway medicinos centrai, UAB

Buvau pas urologą Klaipėdos Northway MC. Tikrai be naudos išleidau 85 eurus. Gydymo nepaskyrė, nes simptomus lengvinančių vaistų išrašymas tikrai nėra gydymas. Čia kaip ausų kištukai nuo knarkimo.
Kas norite, bandykite, gal pasiseks pinigus išleisti su nauda, o aš ten kojos nebekelsiu.
Norint pasidaryti Laimo ligos tyrimą reikia pirma eiti pas šeimos daktarą. Taigi mokėk 2 kartus. Na ką gi, eisim į kitą kliniką ir susimokėsim tik už tyrimą :)
Dabar tik paskaiciau atsiliepimus apie sita chirurgijos centra.Jei tai buciau anksciau tai padares-buciau priverstas gerai pagalvoti ar eiti ten. viso karantino metu valstybines gydymo istaigos pagalbos neteike, o ir jam susvelnejus-eiles atsirado kosmines, tad pasirinkau Northway.Lankiausi keleta kartu ir visada buvau maloniai priimtas.Vakar daktaras M. Fiodorovas atliko operacija.Dekoju ir jam ir jo komandai.Manau viskas ten auksciausio lygio.Kadangi tai ne pirma operacija, tai turiu su kuo palyginti.Niekas manes neisvare, o pagulde iki ryto modernioje palatoje nuostabiu slaugytoju prieziuroje.Vienos vardas buvo Justina.Kaip kruopsciai ir profesionaliai ji atlieka savo darba! As tikrai rekomenduoju ten gydytis, jei tik turite finansine galimybe.Kainos tikrai nemazos, bet, mano atveju-jos atitiko paslaugu kokybe.
Kainos neatitinka paslaugų kokybės. Atėjus konsultacijai dasideda neaiškūs papildomi mokesčiai. Konsultacijos kaina Klaipėdoje buvo 45 eurai, bet išeinant iš kabineto gavau saskaitą 85 eurus. Nieko aiškaus ir konkretaus nepasakė, problema neišspręsta. Nesiūlau ir nerekomenduoju niekam.
Nerekomenduoju. Labai prastos paslaugos. Pinigai dideli. Gydymas ir konsultacija nulinė. (Vien tik už CRB tyrimą sumokėsite virš 30 eurų. Konsultacija 5 minučių 60 eurų. Dar keliolika eurų už tą ar aną.) Niekam nepatariu lankytis čia. Jeigu tik galite - venkite Northway klinikos. (Atkreipkite dėmesį, net gydytojų pavardžių nėra ant durų. Ne be reikalo.)
Nedarykite klaidos kaip aš padariau - visi neigiami atsiliepimai apie šią kliniką teisingi, todėl nesitikėkite, kad pats būsi išimtis. Bet kokios, net labai paprastos ir aiškios paslaugos eina kartu su konsultacija, už kurią sumokama daugiau nei už paslaugą ir kurios faktiškai negauni. Apie tai niekas neįspėja, o po fakto pats kaltas. Gali rasti apie tai informacijos jų puslapyje mažomis raidėmis. Konsultaciją jeigu ir gauni, tai ji būna nieko nepasakanti ir kai kuriais atvejais klaidinga. Klinika panašesnė į banką, nei gydymo įstaigą. Jei įmanoma, venkite jos. O jeigu tenka eiti, pasitenkite iš karto detaliai išsiaiškinti ir sutarti kokias paslaugas suteiks, koks jų rezultatas ir kiek kainuos. Sprendžiant iš to kiek lupa pinigų ir kokius atlyginimus moka, atrodo, kad dar mokama ir juodais pinigais, o tai juk nusikaltimas?
VILNIUS-KLINIKA ZUKAUSKO G-DIRBA a*******i, MELAGIAI, APSIMETELIAI IR SIUKSLES-NIEKAM NEREKOMENDUOJU-KOSMISKAI BRANGI APZIURA SU 2 PATARIAMAISIAIS SAKINIAIS-PAMATE IS DOKUMENTU KAD DIRBU NORVEGIJOJE MATYT IR PRITAIKE TARIFA ATITINKAMA-ATVIRAI PASAKIUS PIGIAU GYDZIAUSI NORVEGIJOJE-O SITOS SIŪKŠLĖS NEVERTOS GYDYMO LICENZIJOS-GAILA KAD NENUFILMUOTA MEDŽIAGA BŪTŲ PUIKI MEDŽIAGA TELEVIZIJAI-TIEK ADMINISTRATOREI REIKĖJO KVIEST POLICIJĄ TIEK PRIĖMUSIAM SAVE VADINANČIU GYDYTOJU ŽMOGUI NORS JIS NET NEVERTAS ŠIO VARDO ŽMOGUS GREIČIAUSIAI ŠIŪKŠLĖ ATLIEKA NE KITAIP-NU KĄ IŠ KLAIDŲ MOKOMĖS - SIŪLAU IR JUMS KAS SKAITYS PASIMOKINT IŠ SVETIMŲ KLAIDŲ IR APEITI ŠIAS KLINIKAS PER GERĄ ATSTUMĄ-DEŠIMTYS RIMTŲ ĮSTAIGŲ SU 5 KARTUS PIGESNIAIS TARIFAIS IR GERESNĖM GYDYMO METODIKOM-NORIT BŪT AVYS TAI SKAITYKIT SAPALIONES PARAŠYTAS AUKŠČIAU - KALBU APIE TEIGIAMUS ATSILIEPIMUS
Lina 2019-09-21 20:52:46
Laba diena Zita.Esu nustebusi jusu komentaru.Mano istorija tokia, kad daugiau nei 6 metus mane kankino periodiškai skausmai, paskutinius 1, 5 metu skausmai buvo kiekviena diena, pagal 10 bale skale 8, 9 balai.Apvažiavau visa Lietuva, buvau Izraeli, Švejcarijoje, buvau pas geriausius gydytojus ginekologus, neurologus, neurochirurgus, traumatologus, proktologus ir t.t, padarytos 2 nereikalingos laporoskopijos, išpjautas bereikalingai sveikas appendiksas…., galiausiai, visi gydytojai numodavo rankom, sakydavo, kad man nieko ne skauda ir nusiusdavo pas psihiatrus.Tie išrašydavo man antidepressantus ir t.t, kurie neveike mano skausmo…taip aš ir lykdavau viena su savo nepakeliamu skausmu, jau ir gyventi nesinorejo….Kol devo deka, aš pakliuvau pas gydytoja Vida Janku! Jis patikejo manim, gylinosi I mano problema, taip suprantu ir per savo išeigines ir mes pradejome ieškoti mano skausmo priežasties.Tai truko 3 menesius, mes taip pat kas 1, 5-2 savaites dareme gydomosios blokados, krioanalgezija.Man kaip ir manau jusu mamai, buvo išaiškinta, kad blokai kaip ir krioanelgezija gali padeti ilgam, gali visai ne suveikti, ta pati man išaiškino ir Izraeli ir Švejcarijoje, kur už blokada man teko moketi 1500 € tukstančio, ir ji man suveike vos pusvalandi.Galiausiai gydytojas Vidas Jankus MRT vaizduose vienintelis pamate nedydeli iškilyma prie nervo, to ne mate nei vienas radiologas, o ju buvo ne vienas! Ir jei mate, sake kad čia viskas ok!!! O gydytojas Vidas Jankus nustate TIKSLIA diagnoze, kad tai yra Pudental neuralgija!Man teko operuotis Šveicarijoje, musu gydytojai Lietuvoje, to ne daro, ir aišku tai ne galejo padaryti gydytojas Jankus, jis yra neoperuojantis gydytojas.Net gi prieš operacija Švejcarijoje man ne buvo prižadeta kad ji man pades, o po operacijos išaiškejo, kad diagnoze kuria nustate gydytojas Jankus buvo tiksli!!!Ir tam mes išleidom 80€ tukstančiu.Mano šeima skolino tokis pinigus tam, kad aš išgyvenčiau!Pone Zita, tikrai suprantu, kad 246€ tai yra dydeli pinigai!Mano mama gauna 200€pensijos. Bet musu organizmas yra labai sudetingas! Ne viskas priklauso nuo gydytojo! Bet aš tikrai isitikinusi, kad gydytojas Vidas Jankus stengesi padeti jusu mamai ant kiek tai imanoma, jeigu jis net gi tokiu kaip mano sudetingu atveju ne nuleido ranku!Bus labai liudna, jei perskaičius tokius komentarus, žmones sudarys klaidynga nuomone apie gydytoja!Ačiu jam dar karta! O jusu mamai, Zita pasveikimo! Atsiprašau, jei rašiau su klaidom:)
Vaje kaip jum pasisekė, jug apvažiavote visą Lietuvą, tai kokio velnio trenktis į Izraelį, Šveicariją, kurie nieko nepadėjo, o čia nusileido Vidas Jankus iš dangaus ir stebuklas įvyko. Prie ko čia mamos pencija 200€ jei gydėsi ne mama, o jūs pati, baikit kurti pasakas, manau, blaiviai mąstantis supras jūsų sapaliones ir ne užkibs. P.s greičiausiai užsakomasis komentaras, norint paneigti manąjį.
Zita 2019-09-12 00:00:59
Nerekomenduoju! Rugpjūčio 8d. į Northway kliniką Klaipėdoje kreipėsi mama, dėl skausmo gydymo, pas skausmo specialistą Vidą Jankų. Buvo atlikta prognostine/gydomoji paravertebraline blokada, buvo konstatuota, jei skausmas dings arba sumažės, bus galima svarstyti apie krioanalgezijos taikymą, užšaldant nervus Cryo-S painless aparatu. Kaina pirmos apžiūros 120€ Kadangi skausmas sumažėjo (bet nedingo) kažkuriam laikui, tai vėl rugsėjo 3d, apsilankėme nervų šaldymui ir jokio efekto, skausmas sumažėjo tik trumpam laikui, gal pusdieniui, nors gydytojo buvo sakyta, kad 3 mėn, gal metam, gal dviem. Šio malonumo kaina 246€ išmesti nemaži pinigai į balą, o skausmas tas pats.
Nusipirkau paslaugą, kurios taip ir negavau. Buvau pas ginekologę dėl recepto L. Lenkutytę-Matkevičienę, gydytoja buvo grubi ir nemandagi iš kabineto išėjau taip ir negavusi recepto, o už paslaugą susimokėjau.
Nerekomenduoju Dr. Ciaplinskienes. Per antra lazerio procedura ji nudegino gleivine, kas sukele daug skausmo ir proceduros toliau nebuvo galima testi. Be to, si daktare dar ir labai nemaloniai bendravo. Pries procedura pasake viena kaina, po proceduros kasoje is manes pareikalavo 130 eur daugiau. Taigi, ne tik kad sumokejau didele suma veltui, bet dar ir nudegino.
Lankiausi Northway klinikoje Vilniuje. Įspūdis apie gydytojus chirurgà D.Narmontà it dermatologę I.Balčiūnienę patys geriausi- profesionalūs gydytojai su puikiom žmogiškom savybėm. Ačiū Jiems, taip Pat ir aptarnaujančiam personalui. Didelės sėkmės
Northway Klaipėda sekame nėštumą pas tikrai puikią, profesionalią gydytoją, tad vis tenka pasidaryti įvairius tyrimus Tačiau jau kelintą kartą administratorės atsisako suteikti informaciją ar jau yra tyrimų rezultatai, liepia skambinti kai bus gydytoja ir ji pakomentuos rezultatus (jeigu jie išvis jau yra), paaiškinus, kad man reikia tik tyrimų (už kuriuos dar ir nemažai sumokėjom) rezultatų BE gydytojos konsultacijos atsisako suteikti informaciją bet kokia forma (nors pasirašant sutartį nurodėme telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitus asmens duomenis). Tenka gerokai patriukšmauti kol išduoda popierinę tyrimų rezultatų kopiją. Labai pikta kai sumokėjus už paslaugą tenka tiek "muštis" kol išgaunam rezultatus. Pvz. poliklinikoje pasidarius kraujo tyrimą rezultatus iš laboratorijos el. paštu gaunu tą pačią dieną. Šioje įstaigoje vis dar lankomės tik dėl puikios gydytojos.
NEREKOMENDUOJU! Pasiskambinau užsiregistruoti karpos šalinimui lazeriu. Gydytoja tik apžiūrėjo, lazeriu nešalino (ir pasirodo net neplanavo, nes pareiškė, kad neparuošta, neverta ir pan.), išrašė receptą nusipirkti brangų tirpalą - rūgštį, su kuriuo vargau kelis mėnesius ir jokio rezultato. Sumokėjau už konsultaciją ir recepto išrašymą 45 eur. Vaistai kainavo apie 20 eur. Jaučiuosi apgautas, nes konsultacijos man nereikėjo ir apie jos kainą nebuvau įspėtas. Man reikėjo pašalinimo lazeriu, kurio taip ir negavau...
Pasirenki privačia klinika tikėdamasis gauti išsamia, pinigų verta konsultacija. Sumoki 100 euru (konsultacija + echoskopija). Finale, nieko naujo nesužinai, daktaro atsakymai nekonkretūs ir siunčia kitai konsultacijai, pas kita daktara vėl mokamai. Nerekomenduoju.
Inga 2016-07-30 16:28:15
Pritariu visiems komentarams apie pinigų melžyklą. Užsirašėme Vilniuje, kad vaikui išvalytų sieros kamščius. Aiškiai registruojantis pasakiau, kad apžiūros gydytojo nereikia, nes jau lašiname vaistus ir atėjom tik išvalyti.
Gydytojo konsultacijos nereikėjo, o ir nebuvo jos. Tačiau susimokėti reikėjo ir už ją (prieš tai neįspėjus). Taigi dešimties minučių vizitas kainavo 90 EUR! Kreipusis pas gydytoją, kodėl tokia kaina frazė buvo: "taigi žiūrėjau su "kažkoks įrankis", žiūrėjau, reiškia buvo konsultacija..."
Man šiandien panaši situacija buvo, nuėjau išsivalyti sieros kamštį. Buvau pažiūrėjęs interneto kainyną, tai galvojau bus 50 konsultacija + 15 išvalymas, bet po patikrinimo ir išvalymo neduodant pasirinkimo (tarkim paklaustų sutinku ar nesutinku) buvo tikrinama kamertonu (12 Eur), daroma timpanometrija (20 Eur) ir LOR endoskopija (25 Eur). Sumoje gavosi 120 Eur, nenormalu kaip tokiai paprastai operacijai kaip ausies išvalymas.
Šiaip aptarnavimo kurltūra tikrai negaliu skūstis ir priėmė greitai, bet man nepatiko, kad darė įvarius patikrinimus neinformuojant, kad kiekvienas iš jų yra mokamas.
Kristina 2018-06-26 11:09:52
Apturejau procedura Northway klinikoje. Pati procedura praejo greitai ir neskausm8ngai, bet ka teko patirti iki proceduros, nelinkeciau net didziausiam priesui. Nezinau, kur mokslus baigusi anesteziologe, kuri man bande ivesti vaistus i vena, bet jau rimtai reikia is naujo praeiti seseles pradmenis. Man dure i rankas 8-9 kartus, dure skausmingai. Vieta, kuri net po 4 dienu visa kaip sumusta atrodo, buvo ziauriai skausminga. Turejau sukasti dantis. Ji idurdavo ir tada toliau varo. Virsune viskam, mate, kad tas duris neduoda kraujo, bet paliko adata ir toliau dure kitoj rankoje. Kosmaras tikra ta zodzio prasme. Vienu metu buvau tokioje stadijoje, kad pradejau melstis. Prasiau kviesti ka nors is laboratorijos, bet tos seseles pasake, kad neis. Zodziu, Northway yra baisi vieta ir jei ne puikus vienas gydytojas, as ten kojos nekelciau.
Vizualiai parodau smaguma.
Kreipiausi i Northway su persalimo simptomais. Uzregistravo kitai dienai, kas man buvo didelis privalumas. Atvykau cia pirma karta, patiko aplinka, personalo paslaugumas, malonus bendravimas. Esu nescia ir norejau gauti profesionalu patarima kaip pasveikti. Gydytoja J.Kvizikevičiūtė - Štakonienė paskyre kraujo tyrima, is kurio matesi, kad turiu bakterini kvepavimo taku uzdegima. Paskyre tokias priemones kaip inhaliacijas, skysciai, purskalai ir ciulpiamos tabletes, taciau po keliu dienu gydymosi situacija tik prastejo. Kreipiausi i kita med. istaiga, kur pakartotinai atliko kraujo tyrima, jo rezultatai rode suprastejusia busena. Kitas gydytojas paskyre antibiotiku kursa ir paminejo, kad esant tokiems kraujo tyrimu rezultatams neimanoma pasveikti laikantis auksciau aprasytos gydymo metodikos.
Jauciuosi Northway klinikoje negavusi profesionalios ir tikslios pagalbos, o atvirksciai - mane priemusi gydytoja prisidejo prie blogesnes mano savijautos.
Speju, kad tai buvo pirma ir paskutine patirtis gydantis siame centre.
Nekelkite kojos ten!!!
Apgaus del kainu, sumokesite dvigubai nei bus Jums pasakyta is anksto. (labiau tikrino nei reikejo, viena paslauga be kitos neatliekama ir pan.)
Bukite atsargus ir sveiki.
Labai nemaloni ir grubi registratūros darbuotoja, dirbusi 2018-05-14. Buvau per pietus. Jaučiausi lyg ateičiau išmaldos prašyti. Bendravimas buvo toks lyg "šlapiu skuduru per veidą". Kadangi mano gydymą finansuoja valstybė, galbūt todėl su manimi buvo bendraujama atgrasiai. Aišku koks skirtumas, kas moka, valstybė ar aš. Vistiek įmonė gauna pinigą. Tik registratorei tas turbūt labai rūpi.
Į polikliniką telefonu kreipėmės dėl apgamo pašalinimo lazerio procedūra. Mums buvo paaiškinta, jog reikia užsirašyti į konsultaciją. Atvykus į polikliniką į mokamą konsultaciją, sužinojome, jog ši klinika lazerio procedūrų neatlieka ir net neteikia informacijos kur tai galima atlikti. Už dešimties minučių visiškai nereikalingo bendravimo, kuriuo metu mes nesužinojome nieko naujo, mums buvo paaiškinta, jog norimą informaciją galime surasti "Google" paieškos pagalba.
Nors bendravimo telefonu metu, suprantamai paaiškinome kokios paslaugos mums reikės, jos negavome, o už pasivažinėjimą iki klinikos - sumokėjome 45 eurus. Likome nepatenkinti ir apgauti, kitą kartą nesikreipsime.
nerekomenduoju nes dirba a*******i- uzsirasius pas gydytoja kainos vienokios po vizito pasidaro kitokios nes kaip man paaiskino tave aptarnavo ne tos srities specialistas todel ir moket reikejo daugiau- uzsirasiau vienai paslaugai gaunu kita su dvigubai didesniu tarifu- po gincu registraturoje susimokejau - prakeikiau ir isejau-O REIKEJO KVIESTI POLICIJA NES MANE APGAVO VIDURY BALTOS DIENOS!!! TAI STAI KAIP DIRBA NORTWAY MEDICINOS CENTRAS ZUKAUSKO GATVEJE PRIE DARBO BIRZOS VILNIUJE
Arunas 2017-11-21 22:30:24
Nesilankiau sioje klinikoje bet esu patekes i rankas " specialisto" kuris dirba dar ir valstybineje liginineje. Ponas Karvellis - urologas. VENKITE SIO ASMENS visomis imanomomis aplinkybemis. Didesnio ciniko nesu sutikes 6ioje industrijoje.
Medicinos centras, , Northway“ turi aiškius klientų aptarnavimo standartus, kurio kiekvienas darbuotojas turi laikytis. Su gyd. Karveliu bus pakalbėta asmeniškai.
Marina Linicenko
2017-10-24 15:14:52 IP 2g37l8e5
Be galo patenkinkinta ir rekomenduoju sia klinika. Personalas buvo labai mandagus ir paslaugus nuo pat pirmo kontakto. Vienintele klinika Lietuvoje, i kuria kreipiausi ir kuri neatsake standartiniais zodziais, suprato mano padeti ir prisitaike prie manes. Nuo registracijos iki gydytoju - viskas buvo puiku.
Labai gaila, kad neatsimenu visu vardu, taciau visos registracijos darbuotojos, personalas chirurginiame skyriuje, iskaitant daktara ir anesteziologe verti paciu auksciausiu ivertinimu.
Jovita G. 2017-09-28 15:26:18
Visumoje esam patenkinti paslaugomis. Labai nuostabus personalas chirurginiame skyriuje.
Labai nusivyleme atvyke perrisimui po operacijos, slaugytoja (neisidemejau vardo) buvo labai neprofesionali, tiesiog sunui paciam liepe nusiristi ir apsiristi tvarsti, ji arba nezinojo ka daryti arba toks poziuris i pacienta. Tokios slaugytojos tokio lygio klinikoje dirbti neturetu. Rugpjucio 29, ryte ji dirbo prie gyd. Blizniko. Apie 50-60 metu amziaus, sviesiai dazytais, trumpais plaukais.
Dar gerai, kad operacijos patiems nereikejo darytis, sumokejus tokius pinigus.
Gerb. ponia Jovita,

Dėkojame už pranešimą.
Suprantame Jūsų nepasitenkinimą. Įvertinę pateiktą informaciją teigiame, kad tokios situacijos prieštarauja mūsų įstaigos politikai užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę ir negali būti toleruojamos.
Pradėtas vidinis šio įvykio tyrimas. Mes turime aiškius aptarnavimo standartus. Išnagrinėsime nuodugniai Jūsų skundą ir priimsime reikalingus sprendimus, kad panašios situacijos nepasikartotų. Labai atsiprašome už patirtus nepatogumus.
Dar gerai, kad operacijos patiems nereikejo darytis, sumokejus tokius pinigus.
Northway medicinos centras
2017-09-12 16:31:27 IP 2i24v1i6
Dalia 2017-09-11 15:23:40
Labai nuvylė šios įstaigos šeimos gydytoja R. Balčiūnienė. Mano duktė pas ją kreipėsi dėl atsikosėjimo krauju. Gydytoja diagnozavo, kad tai dėl chlamidijų, išrašė antibiotikų. Kadangi duktė studijuoja Uk, ji grįžo į Lietuvą po pusmečio su tais pačiais simptomais. Laimė ta, kad tada ji kreipėsi į gyd. B. Pundziutę, kuri skubiai ją nukreipė dėl įtariamo naviko tyrimams į Santaros klinikas. Čia gydytojai kraipė galvas kaip gydytoja galėjo, , nežinoti, , , kad chlamidijos čia niekuo dėtos, kad kraujuojama kosant dėl auglio arba tuberkuliozės. Mano duktė patyrė didelį šoką kai dėl gydytojos kaltės buvo prarastas laikas ir kad privačioje įstaigoje dirba tokio lygio, , specialistė, ,. Juk jai už tokias paslaugas buvo sumokėti pinigai. Gaila, kad šalia puikių gydytojų (turiu omenyje gyd.B.Pundziutę), tenka sutikti tokių, , amatininkų, ,..
Gerb. ponia Dalia,

Gyd. Regina Balčiūnienė Jūsų dukrai paskyrė pilną ištyrimą bei tai dienai adekvatų gydymą.
Pacientė po pravesto paskirto gydymo turėjo atvykti pas gydytoją, jei išliko minėti simptomai.
Gydytoja būtų siuntusi detalesniam ištyrimui: pulmonologo konsultacijai, instrumentiniams tyrimams.
Labai nusivylęs šia įstaiga daugiau mes su šeima kojos nekelsime.Pries 3 dienas atvykau pas šeimos daktare mes aukšta temperatūra ir kosti labai padarius kraujo tyrimus daktare užtruko 8min atsakimas nieko čia nėra nieko aš čia nematau blogo viskas yra gerai ir nėra ko nerimauti nes pasakiau pas mus šeimoje yra kūdikis ir dar vienas vaikas.Atsake oi nėra čia ko bijoti viskas gerai išrašė nuo gerklės tai truko 10 min pas daktare su vaistuku kainavo 104 eur o vakar mažąja vežėme i ligonine vyresne lis irgi apsirgo kosti net loja visi apsirgo..esu labai nusivylęs šia įstaiga tik pinigus lupa o rezultatu nulis.!!!!!
pinigai pinigais bet kad tai konsultacija.endokrinologe nesciajai surase atsiveztus tyrimus is kaimo ambulatorijos i kita lapa stai ir konsultacija.antra karta nei pas graziene nei ita centra neisiu
Labai maloniai ir profesionaliai Edita Dvareckaite atliko burnos higiena. Esu labai patenkinta :) Taip pat dekoju administratorei, kuri issprende nesusipratima.. :)
Visu pirmą jokios pagarbos klientams, ypac registratūros darbuotojos.... Pinigu lupimas nerealus uz konsultacija ir rentgeno nuotrauka kurios net i rankas negavau 70euru... Nusišauti...
Natalija Alfimova
2017-02-09 22:16:55 IP 28mbtstm
Noriu padekuoti gydytojai Indrei Sakalauskaitei uz puikiai atlikta virsutiniu akiu plastika.
Vaida Germaniene
2016-09-13 16:02:05 IP 5lnnqqae
Northway patirtis ir paslaugos blogos kokybes nera, taciau 84 Eurai uz lygiai 8 minutes ne visai i kliente sukoncentruoto demesio pas ginekologe - spreskite patys.
Keistas reikalavimas palikti palta (butinai, nepalikus palto neileisim!), logikos tame neiziuriu niekaip. Registratores siek tiek parugusios.
Isvada: jei izengus pro duris klientui sukeliamas emocinis nepatogumas, imone neverta gero vardo. Gaila. Anksciau buvo viena maloniausiu imoniu savo priemimu.
Jooo, nuėjau pasidaryt burnos higieną, kadangi darbas suteikia draudimą Northway įmonėj, nors ir pats dirbu joje, tad nelinkiu su Northway visiškai ko nors sieti... Aš pats žadu ilgai neužsibūti... Taigi, be draudimo būtų tekę mokėti 90 eurų, nors pas savo gydytoją mokėdavau 40 eurų. Tai northway centre prirašė konsultaciją, nors jokios nebuvo (na traukt protinį dantį ir kad siūlu valytis dantis reikia ir pats žinau tą ir darau...) kuri be draudimo 15 eurų... Tai čia yra žiauru...
Dekoju V.Jarmalajevui uz atlikta operacija Saunus gydytojas
Laba diena, pagirimai Vilniaus Gyd. od. Inga Paliuliene!!! Nuostabus specelistas o tiksliau auksto pilotazo meistras. Aciu labai uz supratinguma kantrybe ir gera darba..!=)
p.s. (Aciu ir malonioms Sesutems.)
Lankiausi Klaipedoje, 2016 08 09. Registratore buvo labai nemandagi, o blogiausia kad nusiunte ne i ta kabineta. Islaukus eileje apie pusvalandi, nuejau vel prie registratores pasitikslinti kabineto, kadangi supratau kad kazkas ne taip, registratore nusijuoke ir pareiske kad netycia sumaise kabineta. Tinkamame kabinete gydytojas jau lauke, konsultacija buvo atliekama paskubomis nes netrukus turejo ateiti kitas zmogus. Antra karta nesilankyciau.
Mandagumo truputį įgyti reiktų 2016 07 19 Klaipėdoje dirbančiai registratorei. Nepamiršk, kur dirbi.
Noriu pagirti registratore Monika. Puikus zmogus ir darbuotojas. Aciu Jums ir Sekmes.
laba,
noriu pažymėti, kad Norhtway medicinos centras (VILNIUJE) pasidarė "pinigų melžykla", o ne gydymo centras. Užsirašiau konsultacijai pas Neurologą (gyd. V. Valeikienė) dėl nugaros skausmo. Užėjęs pasiteiravau, kad reiktų gal nuotrauką padaryt ir po to jau konsultuotis, nes be nuotraukos nelabai ką išeina nustatyti. Du kartai plaktuku per kelius, klausimas ar netirpsta kojos ir nukreipimo tomogramai išrašymas kainavo 50 eur. Į klausimą ar su nuotrauka gausiu paaiškinimą buvo atsakyta teigiamai, TAČIAU tai ir vėl bus konsultacija, kuri, ašku, yra mokama. paklausus ar tai logiška, gavau atsakymą, kad čia yra komercinė organizacija. Suprantu, kad ne maltiečiai, bet visdėlto turėkit sąžinės.
Esu labai dėkinga daktarui Arūnui Jankauskui už puikiai atlikta ausų korekcija. Toks nuoširdus ir geras žmogus, tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju visiems!
Per ziemos atostogas nuvedziau sunu pas daktare Ingrida Balčiūnienė (Dermatologas (-ė)) su tam tikrom veido odos problemom, vaziavom i Northway, nes Kauno g. Reikejo ilgai laukti, mums nesuteike norimos pagalbos, vietoj to, kad nudeginti sias problemas, mums jas pasake isspausti ir menesi tepti actu, 3 savaites vikdem nurodimus, galiausiai pazystama kosmetologe pasake, kad juos reikejo nudeginti azotu ir dave kosmetologines rugsties, viskas pradejo greitai gyti, taigi susimokejus 50 eu uz konsultacija Nirthway med. centre sumokejome pinigus uz ora : (
Northway medicinos centre - Kretingoje atliko peties operaciją. Ją atliko gydytojas V.Jarmolajevas.Centras paliko tik geriausius ispūdžius. Puikus ir malonus personalas. Puiki pacientų priežiūra. Nesigailiu kad sumokėjau nemažus pinigus, svarbiausiai kad operaciją padarė atsakingai ir tvarkingai. Puikūs specialistai kurių dėka po operacijos jaučiuosi puikiai. Operacija atlikta labai profesionaliai 3 metus kenčiau skausmą dabar jo neliko.
Ypatingai dėkoju gydytojui V. Jarmolajevui.
Ačiū.
Tarybinių laikų standartų poliklinika. Užsirašęs konkrečiaum laikui pas gydytoja, atvažiavęs numatytu laiku į priėmimą, radau 8 žmonių "gyva" eilę. Pralaukes 1, 5 val, savo eilės nesulaukiau. Niekam nerekomenduoju kreiptis į šią kontora, supratau kad jų tikslas ne kvalifikuotos pagalbos suteikimas, o mūsų pinigėlių melzimas...
Laba diena, noriu paklausti del lipomasazo kainos, jeigu moku už pusė val.tai kodėl daro tik 15 min? DAUGIAU TEN KOJOS NEKELSIU,

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė
Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė 09-25 20:08
Lietuvoje kuriasi JAV bendrovė "GPS Capital Markets", teikianti valiutos keitimo paslaugas verslui.
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai 09-25 20:08
8.700 Eur bauda vaistinių tinklui "Eurovaistinė" už klaidinančią reklamą skirta pagrįstai, nusprendė teismas.
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje 09-25 20:00
Lietuvoje kuriamas skaitmeninių inovacijų centras sieks vidurio ir vakarų Lietuvos regionuose paskatinti pramonės, žemės ūkio, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%