Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valdo Rudaičio IĮ Noriu vairuoti

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valdo Rudaičio IĮ "Noriu vairuoti"

Atsiliepimai apie Valdo Rudaičio IĮ "Noriu vairuoti"

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Valdo Rudaičio IĮ "Noriu vairuoti"

Nuostabi vairavimo mokykla ir nuostabus vairavimo instruktorius - Valdas Rudaitis. Kiekviena praktikos pamoka nuostabi su daug pasijuokimų, visada viskas detaliai išaiškinama, į kiekvieną klausimą yra detalus atsakymas.

Visą gyvenimą šeimos nariai bandė mane išmokyti važiuoti su pavarom, bet niekad nesuprasdavau principo, ir pirmą kartą atsisėdus prie vairo mechaninėje mašinoje, Valdui viską paaiškinus, net pati savim stebėjausi, bet viską supratau:)

Teorijos pamokos taip pat nuostabios, viskas išdėstoma su humoru, dėl to į kiekvieną pamoką eidavau su užsidegimu ir dideliu noru, ir visa informacija buvo įsimenama geriau.

Todėl didelis ačiū!:)
Tiesiog pasakiška vairavimo mokykla. Teko mokytis pas Valdą ir Zenoną. Abu labai linksmi ir kantrūs instruktoriai. Jų dėka vairavimo pamokos visada būdavo be įtampos. Viską detaliai paaiškindavo.
Taip pat labai malonios administratorės :)
Šauni mokykla ir pats geriausias instruktorius Valdas Rudaitis, ėjau pagal rekomendacijas ir dabar tikrai užtikrintai galiu rekomenduoti!!!
Jeigu kam kyla klausimų, ar verta čia mokytis vairuoti, ar ne. Tai norėčiau papasakoti apie konkretų šios mokyklos instruktorių Marių Rudaitį. Nors teksto daug, bet nepatingėkite perskaityti, nes kitu atveju gali tekti gailėties atsidūrusiems šioje vairavimo mokykloje dėl išmestų pinigų į balą. Aš nežinau, kaip dėl kitų vairavimo instruktorių, bet, jeigu mokykla gali priimti dirbti tokį niekam tikusį veikėją kaip Marius Rudaitis, tai daug ką pasako apie jos požiūrį į vairuotojų mokymą. Tad patogiai įsitaisykite ir skaitykite.

Lyg ir neturėčiau blogai vertinti pačios vairavimo mokyklos, nes joje dirba ir kiti instruktoriai, kurie galbūt ir geri yra. Kita vertus, su tais geraisiais instruktoriais, apie kuriuos čia rašoma, susidurti neteko. Tačiau pats faktas, jog leidžia dirbti instruktoriui, su kuriuo susidūriau, tai šiai "š*******o kontorai" vienareikšmiškai kuolas. Ir dėl tvarkos, kaip vairuotojai yra mokomi, kaip mokyklinis egzaminas prasukamas, turėtų pasidomėti dar ir atitinkamos institucijos. Manau, tokią mokyklą reikėtų apskritai uždaryti, o iš kai kurių instrukcijų atimti licenciją mokyti vairuotojus.

Dabar konkreti situacija. Vairavimo instruktorius - Marius Rudaitis (matyt, kokia nors vadovo giminė ar dar kas nors). Tai - žmogus, mano nuomone, iš didžiosios Š (patys suprantate apie ką aš). Kodėl? Dėl šių priežasčių:
1. Jis - visiškai neatsakingas, vairuotojų mokymą vykdo atmestinai.
2. Nepasako, kokios yra tavo klaidos, nepaaiškina jų, neliepia kartoti tų pačių veiksmų tol, kol tos pačios klaidos nebedarai.
3. Kad mieste pravažiuotum, atliktum visus pratimus ir visa kita, jis iš anksto įsigudrina pasakyti, kur vairą sukti, kiek sukti, dar prieš tau priimant kokį nors sprendimą. KItaip sakant, jis padarys bet ką, kad nesusiformuotų būtinas automobilio valdymo įgūdžių automatizmas, skirtas sėkmingai išlaikyti "Regitra" vairavimo egzaminą. Kam jam to reikia? Kad imtumėte pas jį papildomas pamokas, kurios dar ir itin brangios - 2 akademinės pas juos kainuoja net 27 EUR. Atsižvelgiant į mokymo kokybę, infrastruktūrą, pamokos tiek tikrai nevertos.
4. Neturi kantrybės visiškai. Pavyzdžiui, pasirikiuoji lygiagrečiai, jauti, kad kažkaip nekaip rikiuojiesi, nors ir viską atlieki iš pirmo karto (su pasakinėjimus kur, kada sukt, stot ir t.t.) - jis nieko, sako važiuoti toliau. Taip, galbūt pats mokinys turėtų reikalauti kažkokio tai individualaus mokymo, tačiau, kai esi visiškai žalias, nevairavęs gyvenime automobilio, iš kur tu gali žinoti, koks mokymas yra teisingas? Ar ne pats instruktorius ir turėtų jau žinoti, kaip geriausia mokyti mokinius, kad jie sėkmingai išlaikyti egzaminus iš pirmo karto?
5. Pasako ir kelintą pavarą jungti, tuo pačiu su pedalais ištisai kažką makaluodavo, nes perjunginėjant pavaras, automobilis kažkaip keistai užsigazuodavo kartais, o kartais viskas normaliai praeidavo, nors veiksmai, greitis, eismo situacija, kelio danga buvo absoliučiai identiškos, tik automobilio reagavimo rezultatas - kažkoks kitas. Tad logiška daryti išvadą, jog pats Mariukas čia savo purvinas kanopas prikišdavo. Net nepasakysiu, kiek kartų jis tą darydavo, bet turbūt pakankamai dažnai, nes, pradėjus vairuoti "Regitra" automobilį egzamino metu, kažkaip automobilio visiškai nejaučiau, nors mokantis atrodė, jog lyg ir jaučiu tą automobilį.
6. Galiausiai verta paminėti ir tai, kad šitas veikėjas labai mielai griebdavo vairą, vos tik reikėdavo apvažiuoti kokį šulinuką, kokią duobelę, kad jo vargana ir brangi "Toyota Yaris" nesubyrėtų.
7. Padangos yra "įspūdingo naujumo" - 2009 metų 18 savaitės. O aš buvau optimistiškai susipainiojęs, kad 18 - metai, o 09 - savaitės numeris, nes nu kaip gi vairavimo mokykla naudos tokias senas padangas. Pasirodo, yra atvirkščiai. Bent jau instruktorius taip sakė apie padangų datą. Ar galima rimtai žiūrėti į vairavimo mokyklą, kurį automobilyje naudoja beveik dešimties metų senumo padangas?
8. Vienintelis privalumas turbūt - ne isteriškas ar rėkiantis instruktorius. Bet nerėkimas ar isterijos nebuvimas šiaip jau yra psichinės sveikatos rodiklis, o ne kažkoks privalumas vairavimo instruktoriui. Na o dėl vairo griebimo, kirtimo ant stabdžių kai kuriose lygiose vietose atrodytų, kad šis asmuo yra paranojikas.

Šiaip jau, jeigu jau matai, kad grybauja mokinys kelyje, nežiūri į kelią visai, tai instruktorius turėtų pasiūlyti sustoti, ir aiškinti kiekvieną kritinę ir nekritinę klaidą, o tik jau po to siūlyti važiuoti toliau, stebėti normaliai, ar tų klaidų nebedaro, ar ne. Ir va kai jau nebedaro jokių klaidų kelis kartus iš eilės bet kokioje situacijoje, tada ir pasakyti, kad va dabar jau gali tikrai varyti laikyti "Regitra" egzamino, o ne tylėti kaip vandens prisisiurbęs degradas, kuriam sunku pasakyti kaip kas yra iš tikrųjų ir užsiimti vairavimo mokymu.

Iš esmės tokia Mariaus "pagalba" nulėmė labai bjaurų dalyką. Lėmė tai, kad veltui iššvaisčiau 38 valandas su šitu klounu, tikėtina, susiformavo pavojingo vairavimo "įgūdžiai", kuriuos turės išmušinėti koks nors kitas instruktorius. Tikiuosi, pavyks rasti gerą instruktorių, kuris į savo darbą žiūri atsakingai, o ne kaip į bet ką, ką galima prasukti, išdurti, apgauti ir kuo daugiau pasipinigauti. Jeigu nereikės visko mokytis iš naujo, tai galbūt dar nebus tokios tragedijos, bet kad reikės didždiąją dalį kartoti visko, tai čia jau faktas. Juo labiau, po tokio mokymo ir egzamino man kelias valandas buvo psichologiškai sunku ir turbūt reikės padirbėti su savimi, jog į "Regitra" važiuočiau antrą kartą be baimės ir drąsiai. Tad kol kas esu labai nusivylęs vairavimo mokymu Kaune. Manau, Mariaus tikslas buvo būtent toks - mokyti kaip įmanoma idiotiškiau ir kuo ilgiau, taip ir nesistengiant per pakankamą laiko tarpą išmokyti gerai vairuoti. O po "Regitra" egzamino tikėtis, kad pas jį grįšiu mokytis papildomai. Ne, Mariuk, pas tave tikrai negrįšiu, o tavo žlugdantis mokymas manęs nepalaužė ir niekada nepalauš. Pasaulyje neegzistuoja nei žmogus, nei jėga, kuri sustabdys mano troškimą išmokti puikiai, saugiai ir tobulai vairuoti. Žinau, kad aš tai pasieksiu, tik reikia tinkamo mokymo. O visiems kitiems pasakysiu tiek - jeigu norite sutaupyti nervų ir pinigų, neikite pas Marių. Tikrai neikite. Jis niekada netaps geru instruktoriumi.

Dėl tokių jo pasakinėjimų, makalavimosi pedalais išėjo taip, jog per 38 valandas (30 privalomų ir 8 papildomas ėmiau) pas jį aš neišmokau vairuoti visiškai. Ir esu labai dėkingas "Regitra" instruktoriui, kad manęs per egzaminą nepraleido, pasakė visas klaidas, nurodė įgūdžių trūkumo problemą, tik galėjo dar paminėti, jog vairavimo instruktorius buvo šūdo krūva, nes visiškai nejaučiau "Regitros" automobilio, kurį turėjau vairuoti, o ir po mažiausiai 30 akademinių valandų mokymo niekas taip nesusimauna, jeigu vyksta kokybiškas mokymas.

Taigi, per šitą vairavimo mokyklą ir apgailėtiną instruktorių Marių Rudaitį teko į balą išmesti 418 EUR. Labai norėčiau, kad iš šito Š žmogaus kas nors atimtų vairavimo instruktoriaus licenciją ir daugiau niekada gyvenime neleistų tokiam mokyti vairuotojų. Jeigu kažkas pas jį mokytųsi ir netyčia išlaikytų "Regitra", taptų dar vienu potencialiai pavojingu vairuotoju.

O pačiai mokyklai tiesiog toks komentaras. Ar tikrai verta gadintis savo vardą vien dėl to, kad įdarbintumėte kokį nors vadovo giminaitį, nes jis yra nevykėlis, nesugebantis kitur rasti darbo? Ar tikrai verta leisti tokiems padarams, kurie net neverti žmogaus vardo dėl visiškos apatijos kitų eismo dalyvių atžvilgiu, leisti mokyti vairuotojus? Tokie "mokytojai" jau, manau, yra potencialūs žudikai, nes per juos tinkamai neišmokyti vairuotojai, bet netyčia pravažiavę "Regitra", netampa gerai vairuotojais, o po "Regitra" kažką ir nutrenkt gali. Ir kas bus kaltas? Aišku, kad tas, kuris pravažiavo "Regitra", o ne "mokytojas", kuris nesuformavo teisingų saugaus vairavimo įgūdžių, nors faktiškai toks "mokytojas" ir būtų kaltas pirmiausia.

Ir dar vienas dalykas pagal Marių Rudaitį. Pasak jo, pirmą kartą išlaikyti egzaminą "Regitra" - tai sėkmės reikalas. Tai, manau, vienu sakiniu apibendrina visą mano parašytą tekstą. Jeigu tau, instruktoriau, išlaikyti "Regitra" yra sėkmės reikalas, tai tu - šūdo krūva, o ne instruktorius, ir gal nesiimk vairuotojų mokymo geriau. Nors ir neišlaikiau egzamino, netgi man jį nutraukė, bet man pakako tų 12 minučių suprasti, jog būtent įgūdžių stoka ir lėmė tai, kad egzaminas buvo neišlaikytas. Jeigu būčiau mokytas atsakingo instruktoriaus tas 38 valandas, nė kiek neabejoju, kad egzaminas būtų sėkmingai išlaikytas bet kokiomis eismo sąlygomis. Savo imlumą ir gabumą dalykams jau seniai atpažįstu, bet šį kartą teko susidurti su tuo, ką reiškia iš tikrųjų niekam tikęs "mokytojas".

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
UAB „RIGVEDA“ – vienas iš LYDERIAUJANČIŲ vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 28 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; konsultacijų paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
Viešoji įstaiga “LINAVOS” mokymo centras yra pagrindinis ir prestižinis krovinių bei keleivių pervežimo keliais sektoriaus kompetencijų centras Lietuvoje. Mokymo centras ugdo, moko ir konsultuoja transporto bei logistikos verslo vadovus, aukštos kvalifikacijos vadybos specialistus, ekspeditorius, finansininkus...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...

Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis
Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis 11-27 22:48
Komisijos nariams labai tolygiai paskirsčius balsus, nugalėtojas išaiškintas po kelių perskaičiavimų.
Apie lietuvišką drabužių produkciją – FT, "Vogue", "Daily mail"
Apie lietuvišką drabužių produkciją – FT, "Vogue", "Daily mail" 11-27 22:13
Gausiai eksportuojama Lietuvos aprangos gamintojų produkcija ne kartą susilaukė milžinišką auditoriją turinčių žiniasklaidos, tokios kaip "Vogue", "Daily Mail" ar "Financial Times" (FT) dėmesio...
Prancūzai surengė JK pasitraukimo iš ES be susitarimo repeticiją – nusidriekė 8 km eilė 11-27 22:13
Iš Jungtinės Karalystės (JK) į Prancūziją keliavusios transporto priemonės šią savaitę dalyvavo Prancūzijos muitinės darbuotojų surengtame eksperimente, kuriame buvo tikrinami asmens dokumentai ir...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%