Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Noriu Darbo

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Noriu Darbo

Atsiliepimai apie UAB "Noriu Darbo"

noriu personalo sprendimų grupė

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Noriu Darbo"

Nuolatiniai SPAMERIAI. Niekad nesinaudojau Jūsų paslaugomis, bet nuolatos spaminate be jokio leidimo ar atsiklausimo!
Incompetent, untrustworthy, unprofessional personnel (in Kaunas office) - as inviting over for an interview (interviewer's name was Rasa), all went quite smoothly, then after it, I got informed/assured that my Resume will be delivered over to their client. After one week these HR middle men/women called me back to "inform" that they sent my Resume and after their client revision I was not accepted as a candidate and "wishes me best of luck in my future searches" while in reality their client haven't even received my Resume from "Noriu personalo sprendimu grupe / personalo grupe" and if I haven't applied on their client “Careers” page directly prior to this interview (client name was mentioned in job advertise) they wouldn't even know about me as a potential candidate (I even have double checked with the company I was applying for, that they have ONLY received my Resume personally from myself). Furthermore (thanks to myself NOT depending on these HR guys) I have been invited over 2 interviews within the same company and things are going good. My advice: try to avoid these middle man (women) if there's a possibility to apply directly via company's site that you're applying for. Good Luck!
Šiandien supratau kodėl Personalo Sprendimų Grupė nenurodo nei vieno atrankos užsakovo. Atsakymas yra paprastas - atrankos tiesiog neprofesionalios. Apie tokią patirtį kurią turėjau šiandien būtinai informuočiau paslaugų užsakovą. Deja, toks nėra nurodytas ir pavadinimą man pateikti atsisakė.

Esu įsitikinusi, kad nepriekaištingoms atrankoms tikrai nereikia slėpti užsakovą, tačiau turint rimtas problemas galima darbą atlikti blogai ir vistiek išlaikyti klientą.

Šiandien 15 val. turėjau susitikimą su Palmira.

Atranka truko 10 minučių ir prasidėjo nuo to, kad buvau informuota, jog neturiu išsilavinimo. Atrankos darbuotojai paminėjau, kad turiu 3 išsilavinimus, nurodytus CV, o taip pat apie 10 specializuotų mokymų Lietuvoje ir užsienyje, kurie taip pat yra CV nurodyti. Tuomet atrankos darbuotoja pareikalavo išvardinti disciplinas. Tai nebuvo protingas klausimas, tad atsakiau, kad pateiksiu jai diplomų kopijas ir išklotinės kur ji pamatys visas disciplinas ir laisvai galės atsirinkti tinkamas.

Kitas klausimas buvo net į klausimą nepanašus, o tiesiog pranešimas, kad meluoju iš iš tikro google sertifikatų neturiu. Atsakiau, kad turiu visus įmanomus, kad jie galioja vienerius metus, o vėliau juos reikia perlaikyti. Sertifikatų kopijas turėjau su savimi, tad pradėjau jas rodyti. Atrankos vadovė pradėjo rėkti ir pareikalavo nieko jai nerodyti.

Tuomet kitas klausimas buvo apie atlikus darbus, kurių man taip pat parodyti nepavyko nes atrankos specialistė metė man juos į veidą.

Toliau atrankos darbuotoja paklausė kodėl buvo nutraukta darbo sutartis. Mano sutartis buvo nutraukta susitarimu ir dėl NDA tiesiog negaliu to komentuoti. Šią informaciją darbuotojai ir suteikiau. Tai labai papiktino Jūsų specialistę, ji pradėjo elgtis neadekvačiai ir kelti balsą, rėkė, kad žino kažkokia informaciją, bet nei šaltinio, nei tos jūsų informacijos turinio nepateikė.

Mano darbo sutartys buvo nutraukiamos tik susitarimu (viso 4 per 20 m., tad nieko komentuoti aš jai tiesiog negalėjau. Nesitikėjau, kad šis faktas gali sukelti isterijos priepuolį.

Tiesa pasakius, jus ten laikykitės, gydykitės, bet gal atrankomis neužsiiminėkite.
Ieskau darbo jau antras menesis. Uzsoregistravau sioje agenturoje, bet pakolkas jokiu ziniu

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto 22-416 (Herkaus galerija), LT-92131 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...

Į Klaipėdą atplaukė naujas dujų krovinys iš Vysocko
Į Klaipėdą atplaukė naujas dujų krovinys iš Vysocko 12-07 17:21
Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SkGD) terminalą šeštadienį atplaukė naujas nedidelis Rusijos dujų kompanijos "Novatek" SGD krovinys – jau devintas toks laivas spalį prasidėjusiais naujais...
Baltarusijoje šimtai žmonių protestuoja prieš glaudesnius ryšius su Rusija
Baltarusijoje šimtai žmonių protestuoja prieš glaudesnius ryšius su Rusija 12-07 17:17
Maždaug 1.000 baltarusių šeštadienį dalyvavo nesankcionuotoje demonstracijoje prieš glaudesnių ryšių su Rusija perspektyva.
Sugedus lėktuvui, Egipte įstrigo apie 200 poilsiautojų iš Lietuvos
Sugedus lėktuvui, Egipte įstrigo apie 200 poilsiautojų iš Lietuvos 12-07 16:07
Sugedus oro linijų "GetJet Airlines" lėktuvui, Egipto Šarm aš Šeicho kurorte penktadienį įstrigo apie 200 poilsiautojų iš Lietuvos, skelbia šalies naujienų portalai.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 171,47 +4,32%
Red Hat 187,71 0,00%