Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Noriu darbo

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Noriu darbo

Atsiliepimai apie UAB "Noriu darbo"

Noriu personalo sprendimų grupė

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Noriu darbo"

Kiekvieną mielą dieną po naują email... Jei atvirai, tai pabargstu trinti. Net jei mane ir domintų tie jūsų kursai, pas jus NESIKREIPČIAU iš principo
Incompetent, untrustworthy, unprofessional personnel (in Kaunas office) - as inviting over for an interview (interviewer's name was Rasa), all went quite smoothly, then after it, I got informed/assured that my Resume will be delivered over to their client. After one week these HR middle men/women called me back to "inform" that they sent my Resume and after their client revision I was not accepted as a candidate and "wishes me best of luck in my future searches" while in reality their client haven't even received my Resume from "Noriu personalo sprendimu grupe / personalo grupe" and if I haven't applied on their client “Careers” page directly prior to this interview (client name was mentioned in job advertise) they wouldn't even know about me as a potential candidate (I even have double checked with the company I was applying for, that they have ONLY received my Resume personally from myself). Furthermore (thanks to myself NOT depending on these HR guys) I have been invited over 2 interviews within the same company and things are going good. My advice: try to avoid these middle man (women) if there's a possibility to apply directly via company's site that you're applying for. Good Luck!
Atsibodo jau šie spameriai, kitaip nepavadinsi. Visi masiškai kam nepatinka spam'as pastovus iš jų rašykit į ADA, gaus baudų ir apsiramins.
Tadas 2014-08-19 23:54:32
Sveiki, norejau pasiteirauti, ar cia yra zmoniu, kurie kadanors buvo per sia imone isvyke padirbet? Nes as nusiunciau cv, tai man apie jokius pinigus neminejo, manes paprase atsiusti dokumentu kopija, arba atvykti pas juos, o pinigus reikes sumoketi kai jau busiu isvykes ir gaves kontrakta su darbdaviu, ir galesiu moket arba is pirmos arba is antros algos.. Skamba graziai, bet kazkaip nejauku pasitiket
Sveiki, ši įmonė įdarbinimu užsienyje neužsiima, tikriausiai kažką sumaišėte.

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Naujasis Vilniaus vystymo kompanijos vadovas – S. Barauskas
Naujasis Vilniaus vystymo kompanijos vadovas – S. Barauskas 07-30 09:45
Vilniaus vystymo kompanija turi naują vadovą – atvirą konkursą laimėjo Saulius Barauskas. Darbą savivaldybės įmonėje jis pradės rugpjūčio 2 d., rašoma pranešime žiniasklaidai.
Šiaulių banko pelnas augo 34%
Šiaulių banko pelnas augo 34% 07-30 09:44
Šiaulių banko grupė pirmą šių metų pusmetį uždirbo 27,9 mln. Eur grynojo pelno, 34% daugiau nei pernai tą patį laikotarpį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Pfizer 42,79 -1,52%
Humana 430,75 -2,28%