Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norgauda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norgauda

Atsiliepimai apie Norgauda, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Norgauda, UAB

Sveiki visi, kiek pažystu šios įmonės vadovus, galiu pasakyti sąžiningai, kad patys geriausi vadovai.Labai gerbiu Direktorę Ingą Dilienę tikrai puiki vadovė, visada laiku mokamas atlyginimas! Yra mandagi, maloniai bendrauja su savo įmonės darbuotojais, visada paaiškins darbuotojams, jeigu kokių klausimų iškyla darbuotojams darbo metu. Tikrai drąsiai rekomenduoju žmonėms darbintis, kas iesko darbo. Taip pat kas ieško paslaugų apsaugos, rekomenduoju UAB-NORGAUDA.
Dėmesio, baisiau negu baisu, iki šios dienos atlyginimai vėluoja virš 2 mėn, trečias mėnuo eina, darbuotojai atlygio negauna, skambina finansininkei, o šioji teigia, kad direktorė atostogauja, pinigų nėra, Ir kaip gali tokie UAB dirbti? Kodėl jie "neužkliūna" nei Sodrai, nei VMI, nei Darbo inspekcijai??????????? "Gerą stogą" matyt turi, ar ne laikas tokius dalykus viešinti ir kovoti su tokiom "ale tai vadovėm", kaip I. Dilienė?
Laba Diena as taipat noreciau pasidalinti savo komentara apie sia imone buvau nuejusi apsimokyti dar niekada neteko patekti i tokia darboviete kuri mane sokiravo prabuvau dvi su puse valandos nieko doro neapmokino tik istisai keikesi su manimi kalbejo nepagarbei, sako kad tas darbas yra raktis siknoj ar zinai ka tai reiskia ji man tai pareiske sako neduok dieve ka ispliurpsi cia dirbdama tai as tave per trecia lango auksta ismesiu sedziu ir galvoju y koky kosmara as pakliuvau uzdaviau jai kelis klausimus kas susiejan su siuo darbu tai ji man pareiske neuzdavinek durnu klausimu as neturiu kada i juos atcakyti kasantras zodis keiksmazodis, sako kodiel as turiu jus apmokyti jai man uz tai niekas nieko neduoda nei prie algos prideda nei kas sampano ar sokolado nenuperka tai as jai ir sakau kad kiekvienoje imoneja kazkas turi apmokyti juk zmogus atejo savo noriu darbo ieskotis neateis jau mokedamas o dar sy sudetinga darba dirbti paklausiau kaip cia su gamtineis dalykais ji pasake kad dvi trys minutes ilgiausiai valgai cia vetoj jokiu pietu pertrauku pasvajoti na diel to nesusireiksminau bet nesuprantu kaip si moteris gali dirbti tiek laiko tokioje istaigoje ir niekas nesiskundzia ar ji su visais nepagarbiai elgesi
Sveiki esami ar buve kolegos, ka galiu pasakyti apie norgauda.... i toki darba nei priesui nelinkeciau eiti, valdzia nesiskaito su darbuotojais, ipac Donatas, kas dedasi atskiruose rajonuose nepasakosiu nors ir zinau gana daug, gaila kolegu kurie uz minimuma laikomi suns vietoje ir dirba parom, na bet nera kur begti tuo Donatas ir naudojasi. Sudas zodziu, kuo maziau tokiu, o apie paslaugu kokybe tyliu, kaip gali normaliai reaguoti i iskvietima jei automobilis pastoviai sugedes, niekas netaiso nes mat taupo. Apgailetina.
tomas 2012-06-03 14:14:55
sveiki ka galiu pasakyti apie sia firma ten vieni v***s dirba o ipac kalvarijos kompleksa saugo vagia ka tik gali daug informacijos turiu apie ta firma
atsisakiau paslaugu po dvieju menesiu, nes patikrinau per kiek atvaziuoja (sukaukinau signalke). tai po 20 min. neatvaziavo, bet paskambino ir paklause ar mum cia vaziuot tikrint ar ne. Pasakiau, kad tegul greiciau vaziuoja tai dar po 15 min. skambina, kad nerandam. Pasakiau visogero. paskui siuntinejo saskaitas tipo neapmoketa, susiskambinom suderinom jog viskas gerai. Dabar praejus daugiau kaip metam vel tas pacias saskaitas siuncia, karoce buhalterija dirba taip pat "gerai" kaip ir apsauginiai. Nu vien i masinu kokybe pasiziurekit ir nuspreskit ar gera firma ar ne.
Laba diena, labai norisi pagirti sia firma kurioje dirba saunus zmones kuriems rupi ne darbas, o stikliukas ir pasilakstymai pas lengvo elgesio moteris.Taippat prasukti viena kita kilometra savo reikalams.Tokiu darbuotoju verta paieskoti, sveikinu pavadinimas atitinka darbo esme!
tomas 2012-06-03 14:14:55
TU PLEVESA LABAI PRASTA INFORMACIJA PAS TAVE KIBA PATS DIRBAI TEN IR ISMETE IS DARBO TAI DAR LOJI

Likurgas
Saugos tarnyba Kaune bei Kauno rajone

Adresas: Sukilėlių pr. 20, LT-50157 Kaunas.
Veiklos sritys: saugos tarnybos; apsaugos sistemos patalpoms; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
PATIKĖKITE UŽTIKRINTI SAVO SAUGUMĄ SAUGOS TARNYBAI LIKURGAS Apsaugos paslaugas teikiame nuo 1998 metų Per visus veiklos metus sukūrėme efektyvią, sugebančią prisiderinti prie Jūsų poreikių, apsaugos sistemą Subūrėme profesionalią apsaugos darbuotojų komandą Bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis ir kitų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Deltuvos g. 5, LT-20129 Ukmergė.
Veiklos sritys: saugos tarnybos; apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos; žemėtvarka.
Buveinės adresas: Vilniaus g. 57, Ukmergė, LT-20138 UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?