VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Norfos mažmena, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Norfos mažmena

Straipsniai apie Norfos mažmena, UAB

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas. Ieškokite parodos >
darbdaviai atskleide ka idarbintu nors ir siandien
Darbdaviai atskleidė, ką įdarbintų nors ir šiandien 2013-12-13
Iš 11 didžiausių, VŽ apklaustų darbdavių, 8 ieško darbuotojų arba jų paiešką planuoja skelbti kitąmet.
norfos mazmena 9 men pajamos augo 3
"Norfos mažmena": 9 mėn. pajamos augo 3% 2013-12-05
Optimaliu kokybės ir kainos santykiu mažmeninės prekybos rinkoje konkuruojančios UAB "Norfos mažmena" pardavimo pajamos 2013 m. I-III ketv. buvo 1.020,5 mln. Lt, kai pernai šiuo laikotarpiu siekė 994,7 mln. Lt.
Kaimo parduotuves gelbsti savas logistikos centras 2013-11-29
Lietuvos kooperatyvų sąjunga "Lietkoopsąjunga" šiemet skaičiuos didesnę apyvartą nei 2012 m. Augimo priežastis – nariams priklausantis didmenininkas KOOPS, kuris leidžia keisti tiekimo grandinę ir konkuruoti su didžiausiais prekybos tinklais.
vyriausybei pagiriamasis zodis uz nepadarytus darbus
Vyriausybei – pagiriamasis žodis už nepadarytus darbus 2013-11-17
Didžiausias Vyriausybės nuopelnas yra tas, kad ji nepadarė nieko labai blogo. Taip pirmuosius Vyriausybės darbo metus vertina verslininkai. Ypač juos džiugina, kad valdžia nesiryžo imtis mokesčių reformos, nors kalbos apie ją visus metus gadino vietos verslininkams nuotaiką ir blogino šalies įvaizdį užsienio investuotojų akyse.
Pagiriamasis žodis už nepadarytus darbus 2013-11-15
Didžiausias Vyriausybės nuopelnas yra tas, kad ji nepadarė nieko labai blogo. Taip pirmuosius Vyriausybės darbo metus vertina verslininkai. Ypač juos džiugina, kad valdžia nesiryžo imtis mokesčių reformos, nors kalbos apie ją visus metus gadino vietos verslininkams nuotaiką ir blogino šalies įvaizdį užsienio investuotojų akyse.
Lentynose lietuviški produktai rusiškomis etiketėmis 2013-10-14
Nuo šiandien į prekybos centrų lentynas turi būti pradėti vežti pieno produktai, kurių neįsileidžia Rusija.
lentynose lietuviski produktai rusiskomis etiketemis
Lentynose – lietuviški produktai rusiškomis etiketėmis 2013-10-14
Nuo šiandien į prekybos centrų lentynas turi būti pradėti vežti pieno produktai, kurių neįsileidžia Rusija. Prekybininkai sako, kad gamintojams dabar svarbu išparduoti gaminius, todėl bus prekiaujama su 20–30% nuolaidomis.
Į naują "Norfą" investavo 5 mln. Lt 2013-10-09
Panevėžio mieste, Molainiuose, į naują "Norfą" investavo 5 mln. Lt. Šioje parduotuvėje dirbs 23 darbuotojai, pranešė bendrovė.
prekybos tinklai maisto sektorius vangus pirkejas isrankesnis
Prekybos tinklai: maisto sektorius vangus, pirkėjas – išrankesnis 2013-09-11
Didieji prekybos tinklai stebi tik minimalų maisto produktų pardavimų kilimą ir ateityje spartaus augimo nė nesitiki. Nedžiuginančioje realybėje ryškėja tendencija: vartotojai maistui tampa išrankesni – vis dažniau ieško gurmaniškų, ekologiškų ir šviežių produktų.
jei derliaus neuzteks uzsiaugins
Jei derliaus neužteks, užsiaugins 2013-08-24
UAB Kėdainių konservų fabrikas rudenį pradeda agurkų ir kopūstų rauginimo cecho statybas, jis turėtų būti baigtas iki kitų metų derliaus.
Jei derliaus neužteks, užsiaugins 2013-08-19
UAB Kėdainių konservų fabrikas rudenį pradeda agurkų ir kopūstų rauginimo cecho statybas, jis turėtų būti baigtas iki kitų metų derliaus.
del klaidos norfai teko atsisakyti gamyklos baltarusijoje
Dėl klaidos "Norfai" teko atsisakyti gamyklos Baltarusijoje 2013-08-16
UAB "Norfos mažmena", Baltarusijoje planavusi statyti konservų gamyklą, šiuos planus turi atidėti.
prekybos milzinai pataiko i desimtuka
Prekybos milžinai pataiko į dešimtuką 2013-07-30
Daugiausia lėšų reklamai skiriantys prekybos tinklai pasiekia savo tikslą – absoliuti dauguma vartotojų atsimena jų reklamą ir tiksliai apibūdina matytą prekės ženklą. Didžiausių reklamos užsakovų TOP 10 lentelėje rikiuojasi dvi šio sektoriaus įmonės – 5 vietoje esanti UAB "Maxima LT" ir 10-oje UAB "Palink".
Prekybos milžinai pataiko į dešimtuką 2013-07-29
Stambiausių prekybos tinklų investicijos į reklamą per penkis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo beveik 13%, rodo rinkos tyrimų bendrovės TNS LT duomenys, o didžiausių reklamos užsakovų TOP 10 lentelėje rikiuojasi dvi šio sektoriaus įmonės – 5 vietoje esanti UAB "Maxima LT" ir 10-oje UAB "Palink".
prekyboje lyderiai nesikeicia el prekybos suoliai stebina
Prekyboje lyderiai nesikeičia, el. prekybos šuoliai stebina 2013-07-11
Iš dešimties didžiausių TOP 1000 bendrovių, kaip ir ankstesniais metais, net penkios yra iš prekybos sektoriaus. Didelė dalis prekybininkų pernai fiksavo pajamų augimą, tačiau lyderių pozicijų sąraše tai nepakeitė. Sąraše išsiskyrė bendrovė "Pigu", kuri padarė vieną įspūdingesnių šuolių.
"Norfa": augo tiek pajamos, tiek pelnas 2013-07-03
Mažmeninės prekybos tinklą valdanti "Norfa" pernai uždirbo daugiau nei tris kartus didesnį pelną. Šiemet bendrovė tikisi didesnio vidaus vartojimo, kas turėtų įtakos ir geresniems prekybos tinklo rezultatams.
Prekybos tinklai telkia savo kariuomenę 2013-06-19
Vartojimo prekių prekybos tinklai pernai skaičiavo kiek kuklesnius pelnus, o kai kurie jų patyrė ir nuostolių, tačiau prekybininkai ir toliau plečiasi. Šiuo metu tik taip galima padidinti pardavimus ir išlaikyti pozicijas rinkoje, į nes į ją veržiasi ir naujų dalyvių.
"Norfos" įmonė pradėjo ledų gamybą 2013-06-11
Daugiau nei po dešimtmečio Dzūkijos sostinėje atgimė valgomųjų ledų gamyba. "Norfos mažmenos" savininkų valdomos bendrovės "Rivona" Alytaus pieninės gamybinis padalinys atidarė naujai įrengtą ledų gamybos cechą Putinuose, rašoma prekybos centro pranešime.
branginti teks pigiausius produktus
Branginti teks pigiausius produktus 2013-06-01
Žaliavų kainų pokyčiai jau matomi ir parduotuvių lentynose, pieno produktai jose turėtų brangti nuo birželio. Tačiau privačios etiketės produktų kainas prekybininkai ketina išlaikyti stabilias.
Branginti teks pigiausius produktus 2013-05-31
Žaliavų kainų pokyčiai jau matomi ir parduotuvių lentynose, pieno produktai jose turėtų brangti nuo birželio. Tačiau privačios etiketės produktų kainas prekybininkai ketina išlaikyti stabilias.
prekybos centru viliotinis ne es pilieciams vieni gundo kiti nemato naudos
Prekybos centrų viliotinis ne ES piliečiams: vieni gundo, kiti nemato naudos 2013-05-16
Nuo šių metų pradžios ne Europos Sąjungos (ES) piliečiai susigrąžinti dalį už prekes sumokėto pridėtinės vertės mokesčio (PVM) gali įsigiję ne tik pramoninių, bet ir maisto prekių. Lietuvoje veikiantys didieji prekybos centrai tokią paslaugą vertina nevienareikšmiškai – vieni ja bando prisivilioti daugiau pirkėjų iš Rusijos ir Baltarusijos, kiti sako nematantys prasmės jos teikti.
Baltarusijos prekybininkai žengia į miegamuosius rajonus 2013-05-06
Mažmeninės prekybos žaidėjų gretas Lietuvoje greitai turėtų papildyti dar vienas maisto prekybos tinklas "Fresh market". Šio tinklo savininkus rinka sieja su didžiausias Baltarusijos prekybininkais, o numatyta niša – mažo formato šviežių produktų parduotuvės arčiau namų.
"Norfa" viltis sieja su užsieniu 2013-04-18
Prekybos tinklą valdanti UAB "Norfos mažmena" stiprina gamintojo pozicijas – Alytaus pieninėje baigiamas įrengti valgomųjų ledų cechas, Kėdainiuose statomas naujas kulinarijos cechas.
norfa stiprina gamintojo pozicijas
"Norfa" stiprina gamintojo pozicijas 2013-04-18
Prekybos tinklą valdanti UAB "Norfos mažmena" stiprina gamintojo pozicijas – Alytaus pieninėje baigiamas įrengti valgomųjų ledų cechas, Kėdainiuose statomas naujas kulinarijos cechas.
klaipedoje gerins lietuvos baltarusijos santykius
Klaipėdoje gerins Lietuvos – Baltarusijos santykius 2013-04-12
Balandžio 17–19 d. Klaipėdoje vyksiančiame Lietuvos Baltarusijos ekonomikos forume tikimasi palengvinti šalių verslo santykius.
norfos planuose aktyvi pletra
"Norfos" planuose - aktyvi plėtra 2013-04-12
Mažmeninės prekybos tinklas "Norfa" pradėjo dviejų prekybos centrų statybas Šiauliuose ir Elektrėnuose.
darbo rinkoje jauciamas pagyvejimas
Darbo rinkoje jaučiamas pagyvėjimas 2013-04-05
Pirmąjį šių metų ketvirtį karjeros portale CV.lt didžiausiu tiesioginiu darbdaviu tapo mažmeninės prekybos bendrovė "Maxima LT", o netiesioginiu – personalo paieškos agentūra "Personalo valdymo inovacijos".
arklienos skandalas gali sukliudyti mesos eksportui i rusija
Arklienos skandalas gali sukliudyti mėsos eksportui į Rusiją 2013-03-01
Lietuva tapo 22 Europos valstybe, kurioje mėsos konservuose vietoje sudėtyje minimos jautienos buvo rasta arklienos. Šios mėsos buvo rasta trijų rūšių konservuose.
julius numavicius mums nepavyko susitarti
Julius Numavičius: mums nepavyko susitarti 2013-02-21
Julius Numavičius, iš savo brolio ir buvusio verslo partnerio siekiantis prisiteisti dešimtis milijonų litų ir prašantis pripažinti negaliojančiais beveik 0,5 mlrd. Lt vertės "VP grupės" įmonių akcijų dovanojimo sutartis, sako, kad to griebėsi nepavykus susitarti gražiuoju.
is lietuvisku produktu lieka tik etiketes
Iš lietuviškų produktų lieka tik etiketės 2013-02-21
Parduotuvių lentynose daugėja gaminių, kurių etiketėse ir pavadinimuose skelbiama apie lietuvišką kilmę, tačiau iš tiesų yra gaminami toli gražu ne mūsų šalyje.
daugiausia mokesciu sunese statoil ir maxima
Daugiausia mokesčių sunešė "Statoil" ir "Maxima" 2013-02-07
Iš visų mažmeninės prekybos įmonių daugiausia mokesčių Valstybinei mokesčių inspekcijai pernai sumokėjo degalinių tinklo operatorė "Statoil Fuel & Retail Lietuva". Už jos rikiuojasi prekybos tinklas "Maxima LT", pernai jo sumokėtų mokesčių suma kiek sumažėjo.
didieji tinklai pardavimus augino leciau nei kiti prekybininkai
Didieji tinklai pardavimus augino lėčiau nei kiti prekybininkai 2013-01-30
Keturių didžiųjų Lietuvos prekybos tinklų - "Maximos", "Iki", "Norfos" ir "Rimi" - apyvarta, išankstiniais duomenimis, 2012 m. siekė 9,008 mlrd. Lt (be PVM).
Perdirbėjai atsikovoja pozicijas iš turgaus 2013-01-29
Mėsos perdirbimo pramonė skaičiuodama pernykščius rezultatus svarsto, kad vidaus rinka atsigavo, be to – dalį pajamų pavyko atkovoti iš šešėlinio verslo.
2012 m darbdaviu top 10
2012 m. darbdavių TOP 10 2013-01-10
CV.lt sudarytame 2012 m. didžiausių darbdavių TOP 10 pirmą vietą užėmusi mažmeninės prekybos bendrovė "Maxima LT" iš viso per praėjusius metus buvo paskelbusi 1.355 darbo pasiūlymus. "Sodros" duomenimis (2012 01 10), bendrovėje "Maxima LT" iš viso dirba 16.463 darbuotojai.
"Norfa" Baltarusijoje pradės parduotuvių statybą 2012-11-15
Baltarusijoje, Molodečne, UAB "Norfa mažmena" pavasarį pradės statyti 4.000 kvadratinių metro ploto parduotuvę, šiuo metu ieško Lietuvos statybų bendrovės, kuri galėtų imtis šio užsakymo.
"Norfa" Baltarusijoje imasi parduotuvių statybos 2012-11-15
Baltarusijoje, Molodečne, UAB "Norfa mažmena" pavasarį pradės statyti 4.000 kvadratinių metro ploto parduotuvę, šiuo metu ieško Lietuvos statybų bendrovės, kuri galėtų imtis šio užsakymo.
Verslas laukia stabilumo ir apgalvotų sprendimų 2012-10-16
Balsavusiųjų valia daugeliui VŽ apklaustų verslininkų nebuvo netikėtumas - pademonstruotas permainų siekis. Vis dėlto verslo atstovai tikisi, kad būsimoji valdžia nekartos savo pirmtakų klaidų - staigūs sprendimai būna neapgalvoti ir skaudūs. Politikams, žadėjusiems atsižvelgti į verslo nuomonę, taip linkima nusileisti ant žemės.
verslininkai naujam seimui reikalingos apgalvotos permainos
Verslininkai naujam Seimui – reikalingos apgalvotos permainos 2012-10-15
Vertindami rinkimų rezultatus verslininkai sako, kad šie parodė permainų poreikį. Tačiau kaip tas permainas pavyks įgyvendinti, lieka neaišku. "Verslo žinių" kalbinti verslininkai tikisi, kad naujoji valdžia bent netrukdys verslui. (Nauji paskutiniai du komentarai)
balsuoja verslininkai norfos mazmenos valdybos pirmininkas valstybe turi keistis palengva
Balsuoja verslininkai: "Norfos mažmenos" valdybos pirmininkas – valstybė turi keistis palengva 2012-10-14
Valstybei pokyčiai būtini, tačiau jie neturi būti staigūs ir kategoriški, įsitikinęs Dainius Dundulis, UAB "Rivona" generalinis direktorius, prekybos tinklo "Norfa" valdytojos UAB "Norfos mažmena" valdybos pirmininkas.

Taip pat rekomenduojame

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Baltijos šalys ir JAV sutarė dėl formato "3+1" energetikoje
Baltijos šalys ir JAV sutarė dėl formato "3+1" energetikoje 05-20 15:37
Baltijos šalys ir Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) stiprins bendradarbiavimą energetikoje. Planuojama, kad pirmas formato "3+1" susitikimas įvyktų Vilniuje rugsėjį.
Politologai apie Ukrainos prezidento sprendimą: siekia išvengti "pagalių kaišiojimo"
Politologai apie Ukrainos prezidento sprendimą: siekia išvengti "pagalių kaišiojimo" 05-20 15:04
Volodymyras Zelenskis, Ukrainos prezidentas, pareiškęs, kad ketina paleisti šalies parlamentą, siekia jam palankios politinės jėgos patekimo į Aukščiausiąją Radą per pirmalaikius rinkimus ir bando...
Už kyšininkavimą nuteistas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto inžinierius
Už kyšininkavimą nuteistas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto inžinierius 05-20 14:44
Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino kaltu dėl kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo buvusį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) inžinierių A. T., o...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 2,09 +0,97%
Nafta 62,87 +1,37%
Ryžiai 413,00 +1,72%
Varis 6438,36 -0,02%
Sidabras 15,06 -1,57%
Cukrus 0,59 +1,72%
Dyzelis 2,06 +3,52%
Auksas 1285,91 -1,15%