Norfos mažmena viešųjų pirkimų statistika

Norfos mažmena, UAB viešieji pirkimai

Dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose

Norfos mažmena, UAB viešieji pirkimai pagal metus
 Laimėjo
2015 metais Norfos mažmena, UAB kaip tiekėjas laimėjo 1 viešajame pirkime. 2016 metais įmonė laimėjo 4 viešuosiuose pirkimuose. 2017 metais įmonė laimėjo 4 viešuosiuose pirkimuose. 2018 metais įmonė laimėjo 12 viešųjų pirkimų. 2019 metais įmonė laimėjo 1 viešajame pirkime.

Norfos mažmena pagrindiniai partneriai, konkurentai ir pirkėjai

Pirkėjai:
(pagal sutarčių skaičių)
Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centras
Alytaus kraštotyros muziejus
Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių skaičių.
Pirkėjai:
(pagal sutarčių sumas)
Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centras 66 755 €
Biržų rajono Legailių globos namai 21 054 €
Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija 11 349 €
Viešoji įstaiga "Vaiko užuovėja" 10 000 €
Obelių vaikų globos namai 9 000 €
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių sumas. Sumos - bendra sutarčių su organizacija suma nuo 2015 metų skaičiuojant visus mokesčius.
Nuo 2015 metų Norfos mažmena, UAB dalyvauja Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centras, Alytaus kraštotyros muziejus, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla ir kituose paskelbtuose konkursuose.

Statistika pateikiama pagal pasiūlymo pateikimo termino pabaigos datą arba skelbimo datą (ne pagal laimėjimo ar konkurso pabaigos datas). Jei nežinoma informacija apie pasiūlymus ir nėra pirkimo ataskaitos, vertinami sutarties duomenys. Tokiu atveju imama sutarties pasirašymo data. Į statistiką įtraukiami tik viešai skelbti duomenys. Tikėtina, kad kai kurie duomenys apie tiekėjo nelaimėtus pirkimus buvo nepaskelbti viešai, tokie duomenys portale nevertinami. Laimėjo - tai reiškia, kad įmonės pasiūlymas buvo pirmoje vietoje arba buvo pasirašyta sutartis. Nelaimėjo - įmonės pasiūlymas buvo 2-oje ar žemesnėje vietoje arba pasiūlymas buvo atmestas.

Duomenų šaltinis: Kontraktai.eu.
Informacija netiksli? Susisiekite!