Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Buvau Karoliniškių norfoje. Apsipirkinėjau savitarnoje. Tik pasijaučiau nelabai laukiama pirkėja. Manau ne mano problema, kad ant prekių nėra kodo. Pasiėmiau batus, sakau nėra kodo, gal galit padėt? Tai nepatenkinta pardavėja man atsakė "tai nueik pati ir pasikeisk, aš neturiu kada". Tai pasijaučiau nelabai smagiai.
Visagino Norfoje sančioje Draugystės g. dirba labai nemalonos pardavėjos, niekada nesisveikina..Pardavėja šviesiais plaukais (gaila vardo neįsidėmėjau) nuskanavo prekes..kol kroviausi prekes skanavo kitiems pirkėjams prekes ir viską sunetė į vieną krūvą neatskirdama mano prekių nuo kitų pirkėjų..Pasakiau pastabą tai gavau atkirtį, kad greičiau kraučiausi prekes, nei atsiprašau nieko..Suprantama, kad pavargsta ir darbas sunkus, bet reikia suprasti, kad tai nepagrindas šitaip elgtis. Išvada tokia, nepatinka darbas, išeik ir užleisk vietą kitiems, kurie tikrai vertins savo darbą!
Atvažiavau apsipirkti į norfą panevėžyje smėlynės gatvėje. Buvau iškoliota pardavėjos ir išvaryta iš eilės. Pareiškė kad per daug perku. Ir klientai ilgai laukia.gaila nėra pardavėjos vardo parašyto. Bet pridedu jos nuotrauka.jei nesugeba dirbti tegul nedirba.sugadino nuotaiką visai dienai.
Jau ne pirmą kartą L. Asanavičiūtės 29A esančioje norfoj NEIEŠKODAMAS randu supuvusių, supelijusių daržovių ar vaisių. Klausimas ką rasčiau paieškojęs. Didžiausia bėda ta, kad šios daržovės stovi pačiame viršuje, visiems gerai matomos, tačiau neatsirado darbuotojo, kuris sutvarkytų tai. Nuo supelijusios paprikos pradėjo pelyti ir kitos aplink esančios. Kas toliau?
Nepatenkinta lankytoja
2021-06-07 09:15:25 IP 2e8omm39
Aurelija 2021-06-06 20:33:14
Taip tokia stambi, šviesi trumpais plaukais.
Apgailėtina... Aš ant jos jau skundą didžiulį parašiau, nes jau grynai "užkniso". Jau metai iš metų, kiek dirba, ateiti ir pastovūs yra žeminimai, nemandagus bendravimas, kažkokie pasityčiojimai iš tavo asmenybės ar darbų. Taip negalima, aš tikrai moku pastovėt už save ir neleisiu kažkokiai svetimai "bobai" mane žemint. Apskritai ir šalia stovint girdi, kaip su aplinkiniais elgiasi labai bjauriai ir nemandagiai, rėkia. Aš pati dirbu prekybos sritį ir man, tiek mano kolegom (bent jau mano pamainos), lankytojai yra šventas dalykas, mes mylim savo darbą ir žmones. Stengiamės kiekvieną visada pasitikti su šypsena, apie pasisveikinimą, malonu, taktiška bendravimą aš net nekalbu. Man labai gerą širdžiai, kad yra net tokių žmonių, kurie jau nebe pirmą kartą pas mus atėję, drąsiai bendrauja, klausia kaip sekasi, nebijo paklausti kažko apie akcijas, prekes ir parduotuvę, maloniai atsako ir patys kaip jie gyvena ir ką šnd veikė. Ypač senukai. Kol skenuoji prekes, jie pasakoja laimingi kažką. Tai labai džiugina. Ir kai mane pasiekia tokios žinios ar pati pamatau kitų tokią bjaurią elgseną su klientais, man pasidaro ne tik labai pikta, bet ir graudu. Ypač kai tai liečia vaikus ir senukus.
Aurelija 2021-06-04 13:07:48
Labai nemandagi pardavėja dirbanti Vasario 16-Osios g. 55 Panevėžys, pirkau prekes 06.04 11:30 prie kasos aprėkė, po manęs senyvo amžiaus moterį. Nepasisveikino.
Taip tokia stambi, šviesi trumpais plaukais.
Pc "Eifelis" bent pora paskutinių metų neturi "gaspadoriaus", ar vadovai nepamiršta išsimokėti priedų už puikius darbo rezultatus? Su tokiu požiuriu leidžiate susidaryti nuomonę apie prasčiausią prekių kokybę.
Nepatenkinta lankytoja
2021-06-06 00:06:07 IP 2ivrnaq7
Aurelija 2021-06-04 13:07:48
Gal tokia stambi? Jeigu ji, tai ne pirmas atvėjis. Labai mėgsta žemint žmones
Labai bjauri pardavėja Vilniaus Ateities g mėsos skyriuje. Pastoviai nuo jos jaučiasi alkoholio kvapas, labai nemaloniai bendrauja, akys drasko, nesiorentuoja.
Šiendiena nutyko labai nemalonus dalykas Vievio Norfos parduotuvei.
Mano šešių metu dukryte burnoje turėjo čiulpinuka kuri pirkome kitoje parduotuvėje.Prie manes atėjo apsauginis ir pradėjo užgaulioti:
Kad tramdičiau savo vaikus, kad jie auga banditais, kokia aš mama kaip juos auklėju.
Paskuj pradėjo aiškinti mano šešiu metu dukrai, kad jinai padare nusikaltima...
Aš jam paaiškinau, kad mano dukra to čiulpinuko nevogė, kad mes ji nusipirkom kitoj parduotuvei...aš jam sakau pažiūrėkit kameras jeigu netikit...o jis pasakė, kad ne jo darbas tikrinti kameras...
Mano dukra buvo isigandus ir apsiverke...
Aš nuejau prie kasos su vaikais ir klausiu kasininkės, kas dabar atsakys už tai, kad mano vaikas verkia?
Paklausiau, kad kur apsauginis ko slepesi?
Paskui jis išėjo ir pradėjo vėl rėkauti ir aiškinti, kad mes padarėm nusikaltima.
Pradėjo man grasinti policija ir teismais.
Vienas žmogus užsistojo už mane ir mano dukrytres.
Ačiū jam labai didelis.
Juokingiausia, kad vadovė bande tilditi apsaugini, bet taip jai ir neišėjo.
Žodžiu labai esu sukrėsta šiuo įvikiu...
Jeigu žinote apsauginio varda ir pavarde bučiau labai dėkinga už informacija.
Tikrai nemanau, kad mano vaikas padarė, kažka blogo turėdama burnoj ta čiulpinuka.Niekada gyvenime manes ir mano vaiku taip nebuvo įžeide.
Nebe pirmą kartą parsinešame namo sugedusį maistą, prieš kelias dienas vištiena kepta su pelėsių buvo balta mišrainė sugedusį, apsinuodijau stipriai, nesuprantu kaip taip galima neatsakingai dirbti, jei dar toks kartas bus tikrai į teismą paduosiu
Lazdijų miesto Norfoje darbuotoja nepagarbiai elgiasi su kientais (apkalbinėja klientus jų akivaizdoje). Tikiuosi, kad tai buvo šiai darbuotojai tik bloga diena, nes buvo labai nemalonu klausytis nepagarbių komentarų.
Pirkom šviežiu viščiukų skilviai 2021.95.19 baisu, kaip smirda, patys darbuotojai turbūt nenorėtų tokių valgyti o žmonėms parduodat.
Gaila žiūrėt į darbuotojas, kurios dėvi parduotuvės uniformą suplyšusiomis alkūnėmis. Gal pasiūlykite antrą aprangos komplektą?
sveiki,
jaučiamės apgaudinejami mėsos skyriuj...mokam už šoninę, o parduodamas gabalas su papilve????

ne pirmas kartas.....
Ar ne laikas laikas butu pagalvoti apie Vievio norfos alia "vadovės" keitimą. Kodel del jos šitiek jaunų, perspektyvių pardavejų buvo priverstos išeiti iš darbo ?
Tik pravėrus Norfos duris Širvintose, Vilniaus g., duris, užmuša pūvančių daržovių tvaikas. Akimirksniu atsiduri sovietinėje maisto parduotuvėje, kokios buvo prieš 30 ir daugiau metų. Einant toliau kvapai ne ką geresni. Ranka nekyla nieko pirkti. Ne kartą esu parsinešusi produktų su pasibaigusia galiojimo data. Pasitikėti šio tinko darbuotojais negali visiškai. Nešvaru, netvarkinga, prekės suverstos bet kaip. Pardavėjos apie elementariai mandagų aptarnavimą ko gero nėra girdėjusios. Iš po kaukių kyšo nosys, atstumų niekas nesilaiko, o personalas nepasivargina priminti, kad jų reikia laikytis. Nereikia Širvintose dar vienos Norfos, kurią planuoja statyti. Vargu, ar ji bus švaresnė, nes visas ytinklas yra valdomas prastai. Keista, kad to nemato maisto ir veterinarijos tarnyba.
Labai likau nepatenkinta darbu Pagėgių Norfos darbuotoja.Tokio nemandagaus aptarnavimo nesu mačiusi nevienoja parduotuvėje, kažkoks kosmosas.Prekinaus savitarnoja 05.02.12:12.prisikvėsti darbuotoja reikėjo laukti, atėjusi grubi numetė meste preke ir pareiškė gali skenuoti toliau, tokiu tonu atrodo kad aš kalta kad savitarnoje stovime.Toks pats elgesys vyko ir kitoje kasoje -savitarnoje.
Kasininkės vardas atrodo prasideda, , A, ,.Labai butų malonu, , kad ja išmokintumėte mandagumo, , visgi mes pirkėjai uždirbam joms atlyginimus.
Gėdykitės dėl daržovių kokybės, taip elgtis su pirkėju negalima, vieną kartą galima atleisti, visko pasitaiko, antras kartas sukelia nepasitenkinimą kaip reikiant, na, bet trečią kartą tokia pati bėda tai yra pyktis, nepasitikėjimas, nenoras likti Jūsų klientu, viskas pasakyta nuotraukoje, kaip minėjau, trečias kartas....
Susitvarkykit pagaliau prekes pagal kainas!
Baisu... Nesugeba normalei nei prekių už sakyt... Vaikui Kinderi neįmanoma nupirkt jau 2 mėnesiai šūdų prisisake prisidėjau ir laiko kol nišpirks... Jai prisiperku cipsu vienos firmos tai laikys tol kol išpirks visus nesvarbu kad tam tikros rūšys pasibaigusios ir žmonės jų neranda....iškišineja visokes užsilikusias liekanas iš sandėlių dingedami papildyti prekių asortimentą.... Gėda!!!
Gyvenu Molėtuose. Iki šiol jūsų šviežiai gaminama produkcija žavėjo. Dabar viską tenka išmesti, nes šlykštesnio skonio negali būti. Noriu paklausti. Jūs pakeitėte darbuotojus ir toliau sh... gaminsite?
Sveiki. Skustis nenoriu, bet siandien eilini karta pastebejau, kaf labai prastas apsvietimas Norfoje Vilniuje Ukmerges gatveje. Tamsoka, arba lempos ne tuo kampu nuduktos arba nejungia. Darzoviu skyriuje prie bulviu tamsuma, prieskoniu - tamsuma. Sveriamuosre skyriuose tamsoka, kaip ten ka iziuri darbuotojos nezinau. Visa kita gerai, darbuotojos geros visos.
Danguolė 2021-02-04 13:19:30
laba diena,
šią savaitę vasario 1-5 dienomis praktiškomis valandomis yra akcija bandelėms, bet ryte 8 val.atėjus į parduotuvę adresu Taikos pr. 66A, Klaipėda, kruasanų niekada nėra. Ar kruasanai nepriskiriami prie bandelių.
Ne, nepriskiriami.
Raseinių Norfa Dominikonų g. Mėsos skyriuje ateina mėsininkas, atveža vėžimėlį su mėsa, visada be pirštinių, dėlioja mėsą, apgraibalioja vėžimėlį ir su tomis pačiomis rankomis vėl graibo mėsą. Tai vyksta visada. Dabar kantrybė baigėsi ir visiškai atgrasė nuo mėsos pirkimo. Tai yra šlykštu. Tuo labiau, kai pačios pardavėjos rėkauja ant žmonių, kai bent per milimetrą vienas prie kito priartėja. O kur higieniškas elgesys su maistu?
FOKUS POKUS
Norfoje Klaipedoje priestocio g. savitarnoje kasa kartais kaip sake kasininke musa ar skanuoja jusu preke t. y. jus gaunat viena preke, bet nepatikrines kvita apmokesite uz du-super ei pagalvoti kasa taip per diena kartais apgaus keleta klientu o po to kiek per menesi ar METUS, neblogas bizniukas ir jokiu atsiprasymu arba uzdarant kasa iki patikrinimo, nes cia SUPER INCIDENTAS!!!
Puikus tinklas, einu cia kasdien nes pas juos nera jokiu kvailu nesamoniu kaip Maxima ten kad laikytis atstumu ir laukt lauke ar dezinfekuoti rankas imk krepselius is ten o ne cia ar vezimelius cia nera to COVID net geriau jauciuosi eidama cia, neikit niekas i Maxima eikit cia ir pasirinkimas geresnis ir prekiu kokybe geresne ir eiliu nebuna
Pagal skelbiamą akciją nuolaida tirpiai kavai Nescafe nurodyta 46proc. Jos kaina nurodyta 3.49eur. bet aš sumokėjau 6.95 eur. Prašau paaiškinti, kodėl. Beje, darbuotojai tinklo parduotuvėse nėra labai malonūs ir ne visada gerai supranta lietuviškai...
Norfa Vilniuje, Rygos 49, rašo, kad darbo dienomis dirba nuo 7.00val., bet atsidaro kada nori. Dabar irgi žmonės laukia, šąla. Norfos vadovybei tas yra normalu? Jau ne pirmą kartą!
Gerbiamieji, baikit tyčiotis iš pirkėjų su savo savitarnos kasomis.Jos veikia kaip apatinė girnų pusė. Per metus išleisdavau apie 2500 -3000 € daugiau į jūsų tinklą grįšti neketinu.Sėkmės
Laba diena, norėčiau Jūs informuoti apie parduotuvės “Norfa” Mokyklos 2B direktoriaus Arvydo Lapinskio elgesį. Esu šios parduotuvės darbuotoja. Šį skundą rašau ne tik nuo savęs, bet ir nuo daugelio kitų šios parduotuvės darbuotojų. Ponas Lapinskas nesiskaito su darbuotojais, išnaudoja ir tyčiojasi, gali kalbėt necenzūriniais žodžiais darbuotojų atžvilgiu. Jis pastoviai grasina išmesti iš darbo, rėkia ant darbuotojų, kad į jų vietas laukia šimtai. Jo darbo Norfoje laikotarpiu įtampos neatlaikė ir išėjo iš darbo pakankamai daug. Jis menkina darbuotojų orumą, naudodamas psichologinį smurtą.Jis pažeidžia darbo įstatymus, pvz: 115 st. 2 dalį, nuolat keisdamas darbo grafikus ir laiku ne informuoja darbuotojus.Darbų krūvį skirsto, neatsižvelgdamas į darbuotojo sveikatą. Nė viena iš mūsų negali su juo susikalbėti, nes direktoriui mūsų nuomonė neįdomi. Jo pagrindinė frazė: “Aš pasakiau, tavo problemos, ir viskas turi būti ledas”. Darbuotojos jaučiasi ignoruojamos ir nevertinamos, viskam, ką mes atliekame, vertinama neigiamai. Darbe sukurta gniūždauti ir neigiama atmosfera, nėra jokio tarpusavio pasitikėjimo su direktoriumi. Jeigu darbuotojas direktoriui asmeniškai nepatinka, stengiasi visais būdais žmogų apšmeižti, sudaryti tokias sąlygas, kad darbuotojas išeitų “Savo noru”. Būtent šią dieną žinau, jog priėmė naujus darbuotojus, nežinia kiek jie išlaikys.
Kovo 17d.apsipirkinejau Vievio Norfoje, ir netycia prie kasos deliojant prekes sudauziau indeli su sokoladiniu kremu, tai nutiko pirma karta gyvenime.Pakeliau ji ir padejau i krepseli ir toliau kroviau prekes.Taciau priejas apsaugos darbuotojas Antanas mane apsauke, kad isvis esu gal pirma karta parduotuveje, kad nezinau kaip elgtis, ir aplamai toks grubus tonas man atrodo, kad nepridera taip elgtis su klientais turetu isklausyti mandagumo kursus pries pradedamas dirbti toki darba.Ir isvis nera jokios informacijos kaip elgtis kanors sudauzius,
Sveiki, vakar Vilniuje, Liepkalnio Norfoje, pirkau keptą duoną. Pradėjus valgyti - kieta kaip akmuo. Tik po to atkreipiau dėmesį į galiojimą. Jis pasibaigęs 2021 - 03 - 02. Prieš 2 savaites! Prekė tinka vartoti iki kovo 2, o aš nusipirkau ją 17 dieną! Gal pats laikas pradėti peržiūrinėti galiojimus???
Sveiki. Nesuprantu as kur yra bandoma sutaupyti....joniškio mieste statybininku g. Norfoje naujoje kviečia ateiti i savitarnos kasas, beg jos stringa nuskanavai preke ir turi laukti konsultanto, kol apsiperki tai ilgas laikas praeina. Velgi nera atskiro darbuotojo savitarnoje kuris jas prizetu nes tera viena kasininke savitarnom ir kasai tai zmones turi laukti kol kas preis. Patys aparatai tai nesukalibruoti arba labai jau pigus jei gerai neveikia. Ateini i maxima tai ten visada savitarnoje yra zmogus ir patys aparatai nestringa. Kondicionieriai velgi pučia šalta ora vietoi šilto, visißka betvarke padaryta statant nauja pastata. Manau reiketu susirupinti tam tikrom institucijom ir apziureti nuodugniai šia joniškio nauja norfa.
Pasvalio norfoje šunų maistas NORFA yra deficitas, seniau taip lyg nebūdavo.... o kai jau gyvūnų prekių akcija- aplamai niekada negausi. Kodėl taip sunku poniai direktorei užsakyti daugiau ? Dar- labai nemandagiai direktorė šaukia ant pardavėjų prie klientų. Kas kartą stebina jos arogancija visų atžvilgiu, tiek klientų tie darbuotojų, kaži koks mikroklimatas šioje parduotovėje tarp darbuotojų jei nesigėdima net prie klientų....
Sveiki. 2021-03-11 12.20 apsipirkinejau Salininkų parduotuvėje. Savitarnoje pirkau supakuotų obuolius. Ant jų buvo Bar kodas todėl ji nuskanavau, bet kaina išmušė ne tokia, pasirodo reikia sverti. Kreipiausi į pardaveja, bet vietoj pagalbos buvau uzsipultas kad reikia sverti ir ar imsiu šiuos obuolius. Pasakiau kad reikėtų patikslinti kaina, nes ant dėžės kur buvo sudėti maisiukai su obuoliais kaina buvo kitokia. Tada priėjo apsauginis, kuris grubiai paklausė ar imsime obuolius. Pasakius kad reikia patikslinti kaina, atšovė kad nesigincitume ir priešingu atveju būsime išprašyti iš parduotuvės, nors paprašius patikslinti kokiu pagrindu nieko neatsakė. Paprašius prisistatyti-pasake "apsauga", paprašius pasakyti vardą ir pavardę nieko neatsakė, užsidėjo kepure ir išėjo į lauką, į taros priėmimo punktą. Labai nusivyliau aptarnavimu. Suprantu, kad darbas per išeigine gal erzina, bet tai yra žmonių pasirinkimas dirbti tokį darba aptarnavimo srityje, ir niekaip nepateisinu grubumo, ar nuovargio 12 valanda dienos, tai ko tikėtis iš tokiu darbuotojų į darbo pabaiga. Apsauginis darbuotojo kortele prisiseges prie klyno, todėl iziurejome lyg Airingas. Tikiuosi ateityje nebus tokiu nesusipratimu
Labas vakaras. Labai malonu, kad guminiams mašinų kilimėliams akcija, bet Dariaus ir Girėno g.8, Marijampolėje, bagažinės guminiai kilimėliai neženklinti, bet prekybos salėje padėti, skirtingu laiku du kartus bandžiau nupirkti, bet man nepardavė, turėjau palikti kasoje.Pirmąsyk nenupirkus galvojau bus viskas sutvarkyta, pasirodo ne. Kai atėjau vakare pareiškė kodėl nelaukiau pirmąsyk, nes dabar nėra vedėjos. Labai daug pamąstymų, kodėl tokie centrai prekiauja prekėmis be etikečių, juk užvežimai centralizuoti.Manau taip neturėtų būti. Tokių prekių nedėkit į lentynas ir nebus problemų.
Labai nemandagi pardavėja žemųjų Šančių Norfoje, prekės mėto kaip šuniui kokiam paprašius cigarečių padavė ne tas, pasakiau, kad kitos tai pradėjo rėkti, kad neapsisprende esam. Labai liūdna, kad tokie darbuotojai nemandagus iš gatvių surinkti.

niekada nesu rašiusi skundų dėl prekybos centrų darbo, bet šįkart po nedidelio, bet nemalonaus incidento, įvykusio šių metų kovo 2 dieną „Norfos“ prekybos centre, įsikūrusiame adresu: Radviliškis, Taikos g. 9, nusprendžiau netylėti.
Anksčiau mielai lankydavomės šioje parduotuvėje: erdvios patalpos, gausus prekių pasirinkimas, malonios pardavėjos... Kartais čia užsukdavome apsipirkti, ligotai mamai ir sau įsigyti produktų, kurių kituose prekybos tinkluose nebūna.
Gyvename atokesniame, Eibariškių, mikrorajone, neturime savo automobilio, todėl per karantiną, eidama apsipirkti, pasiimu savo pirkinių krepšelį su ratukais. Per epidemiją naudotis bendrais prekybos centrų krepšeliais ir vežimėliais sąmoningai vengiu, kadangi turiu artimų kontaktų su žmogumi, kuriam bet koks užkratas gali būti mirtinas. Be to, klientų atsivežtiems pirkinių krepšeliams saugoti specialios vietos nėra, o apsiperkant naudotis dviem vežimėliais - prekybos centro ir savo - išties nepatogu. Anksčiau nė vienoje parduotuvėje dėl savo pirkinių krepšelio problemų nekildavo.
Kovo 2 dieną, apie vidurdienį, užėjau į Taikos gatvėje esančią „Norfą“. Turėjau savo krepšelį su ratukais, kurio nebuvo kur palikti, todėl antro vežimėlio - prekybos centro - imti neketinau. Vis dėlto „dėl pirkėjų apskaitos“, kaip reikalaujama prie įėjimo į prekybos salę, pasiėmiau ir parduotuvės krepšelį. Rinkdamasi prekes, smulkesnės ir lengvesnes dėjau į nešiojamąjį krepšelį, o didesnės ir sunkesnės - į savąjį, su ratukais. Prekybos salėje užtrukau gana ilgai - apie pusvalandį. Prie kasos iš abiejų krepšelių VISAS prekės iškroviau ir dar patikrinau, ar ko nors juose neliko. Kasininkei nuskenavus, pirkinius vėl susidėjau į savo krepšelį su ratukais ir už VISKĄ sumokėjau.
Jau buvau beišeinanti iš prekybos centro, kai iš tarnybinių patalpų netikėtai pasirodęs vyras mane sustabdė. Prisistatęs apsaugos darbuotoju Sauliumi, jis nemandagiai, pakeltu tonu ėmė priekaištauti, kodėl, įėjusi į parduotuvę, aš pasiėmiau krepšelį, o ne vežimėlį. Neva jie veltui gaišta laiką stebėdami, ką aš dedu į krepšelį, ar panašiai... Susidarė įspūdis, jog apsaugininkas nepatenkintas tuo, jog... nieko nepavogiau. Akivaizdu, jog prekybos centro apsaugos darbuotojai visą laiką mane stebėjo, tikėdamiesi, jog atėjau vogti, ir labai nusivylė, kai „v***s“ vis dėlto nieko neišsinešė nesumokėjęs. Išeinant apsaugininkas dar pasakė, jog kitą kartą pasiimčiau vežimėlį. Sutrikusi ištariau: „Gerai“, nors jau žinojau, kad kito karto tikrai nebebus ir daugiau niekada į tą prekybos centrą kojos nekelsiu...
Galbūt toks smulkus incidentas daug kam atrodytų juokingas, tik ne skrupulingai sąžiningam ir jautriam žmogui, kuris mieliau dvigubai sumokėtų už prekę, nei kada nors išeitų iš parduotuvės nesumokėjęs ar pasisavintų ką nors svetimo...
Neprašau paaiškinti, ar apsaugos darbuotojai turi teisę įžūliai stabdyti ir žeminti žmogų, nors yra įsitikinę, kad šis nieko nepavogė, nesugadino ir nepadarė kitokios žalos parduotuvei. Neketinau kreiptis ir į prekybos centro administraciją - tikriausiai apsaugininkų elgesys išreiškia vadovybės požiūrį į klientą ir ji neabejotinai gintų savo darbuotojų poziciją. Matyt, šiame prekybos centre laukiami tik pirkėjai, atvykstantys automobiliais, arba vietos gyventojai, pirkinius galintys parsinešti su maišeliais. Juk praktiški žmonės renkasi „Norfą“...
Nereikšiu jokių pretenzijų - tebūna apsaugos darbuotojai teisūs... Tiesiog daugiau niekada nesilankysiu Radviliškyje, Taikos gatvėje, įsikūrusioje „Norfoje" ir rekomenduosiu padoriems žmonėms, ypač garbaus amžiaus, dažnai apsipirkti einantiems su savo pirkinių vežimėliais, aplenkti šį prekybos centrą. Juk tokiam stambiam prekybos tinklui kaip „Norfa“ vieno kito kliento praradimas - nedidelis nuostolis.
Laimei, Radviliškyje yra ne viena parduotuvė, kur malonu apsilankyti, kur pirkėjai gerbiami ir į kiekvieną, galbūt skurdžiau atrodantį, žmogų nežiūrima kaip į potencialų vagį.
Atsiprašau už per ilgą komentarą ir sugaišintą Jūsų laiką.

Pagarbiai -
Loreta
Klientė PC Saturnas, Klaipėda
2021-03-01 12:37:55 IP 28mdsb32
Ne pirmą kartą lankausi Norfoje, kuri yra PC Saturnas, Klaipėdoje ir susiduriu, kad karantino metu parduotuvėje negalioja saugaus atstumo ir srautų reguliavimas. Įdomu, kodėl parduotuvėje esant 4 kasoms, atidarytos kasos, kurios yra greta ir tokiu atveju klientai laukdami eilėjė susimokėti, ’trinasi’ petys į petį. Tai kokią prasmę tuomet turi lipdukai ant grindų ir 1-2 metrų saugaus atstumo taisyklė. Šiandien apie dvyliktą valanda, apsiperkant, buvo labai daug žmonių, žmonės susigrūdę, niekas žmonių srauto nereguliuja, ‘bardakas’.
Labai prašau, sutvarkykite, pagerinkite apsipirkimo sąlygas parduotuvėje ir atidarykite kas antrą kasą, o ne dvi esančias greta, ypač, kai turite tokia galimybę. Čia paprasta logika ir geranoriškumas.
Jeigu tai nebus sutvarkyta, kreipsiuosi į atsakingas už karantino taisyklių laikymasi įstaigas, kad ateitų padarytų tvarką.
Šiandien apsipirkinêjau šiaures prosp.norfos parduotuveje kaune.Pirkau nemazai taigi užtrukau dar vaistine dar uzsisakiau maisto issinesimui tame paciame prekybos centre telefonu turejau kalbeti.ir kagi išvažiuojant prašome apsimoketi.pasirodo nemokamai 1.5 val.Kas cia miesto centras.Sakyciau nakciai palieku automobili.Tiek to tas euras bet mano kojos ir ne tik mano ten daugiau nebus.
Norfoje Chemikų g. 2 Jonavoje šiandien pirkau daug mėsos, tad tik grįžus patikrinau čekį, o ten vietoj pirktų liežuvių įmušta nugarinė. Kaip žinia ji brangesnė. Pirkėjai pirkdami iškart patikrinkite ką įmuša.
Esu norfos klientas daug metu bet po vakar apsipirkimo pagalvosiu ar vel apsipirkti siame tinkle. Siauliu valanciaus parduotuveje teko nusipirkti sugedusiu agurku uz 2.45, baisu
Nū blogai, visada nusiperku su siurprizų. Ir su garantija dar. ŠILALĖ NORFA
Jūratė 2021-02-01 11:49:19
Laba diena.Jau eina ketvirta savaitė, kaip Jonavoje, Chemikų g., Norfos parduotuvėje, niekaip negali sutaisyti kondicionieriaus.Po pirmųjų šalčių kondicionierius užšąlo ur kelia nemenką triukšmą.Parduotuvės direktorės žodžiu prašiau, kad pašalintų gedimą.Jokios reakcijos.Imkitės priemonių.
Jau seniai laikas keisti ta direktore, nes ji jau apaugo TAUKAIS ir elgiasi, kaip nuosavoje parduotuveje !
Nežinau prastesnės parduotuvės ir prastesnio aptarnavimo
Evelina 2021-02-04 19:17:23
2021-02-04 Klaipėdos Saturno parduotuvėje Norfa nesilaikoma Vyriausybės teisės aktų bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) numatytų higienos reikalavimų.
Visi jau panaudoti pirkinių krepšeliai kurie surinkti nuo kasų, yra pastatomi atgal prie įėjimo į parduotuvę ir nedezinfekuojami. Paklausus kasininkės ar jie ne dezinfekuoja vežimėlių atsakymas buvo NE.
Sėkmės prekyboje su tokiu požiūriu.
Atsakymas jums.
Sėkmės prekyboje su tokiu požiūriu.
laba diena,

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai; vaisiai.
Vaisiai ir Daržoves ,Riešutai internetu ,džiovintos uogos, džiovinti vaisiai ,šokoladiniai riešutai,sėklos ,Liofilizuotos ,užkandžiai ,egzotiniai ,tropiniai ,ekologiški i namus, internetu, urmu ,i ofisą ,i biurą, be cukraus ,pigiau ,šokolade ,akcija ,rūšys ,pristatymas ,apvalkale ,dovanoms. Natūralus džiovinti...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Pabradės emigrantų centre kilę neramumai greitai nuslopinti
Pabradės emigrantų centre kilę neramumai greitai nuslopinti 06-23 21:00
Užsieniečių registracijos centre Pabradėje trečiadienį vakare grupei užsieniečių sukėlus neramumus, pareigūnams teko panaudoti ašarines dujas ir imtis kitų drausminimo priemonių.
Ar kada skaičiavote, kiek sutaupytumėte metę rūkyti?
Ar kada skaičiavote, kiek sutaupytumėte metę rūkyti? 06-23 20:23
Rūkančių žmonių Lietuvoje ir didžiojoje pasaulio dalyje kasmet mažėja, tai lemia kelios priežastys. Pirmiausia, žinoma, rūkymo sukeliamos sveikatos problemos, tačiau ne mažiau svarbus faktorius –...
Dalyje Vilniaus sumažės infrastruktūros mokesčiai
Dalyje Vilniaus sumažės infrastruktūros mokesčiai 06-23 20:12
Vilniaus miesto taryba trečiadienį pakoregavo nuo metų pradžios galiojusius miesto infrastruktūros mokesčio koeficientus – dalis tarifų sumažės, kai kurie – padidės.

Ar investuojate į įmonių akcijas?