Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

JONAVOS NORFA Chemikų g. 2. Niekas nesidarbinkit i sia norfa dirbti kasoje. Mano zmona ilgamete kasininke yra isidarbinusi i sia skyle! Kodel skyle? Isivaizduokit, kasoje dirbant esi atsakingas uz pinigus! Dienos gale turi priduoti kasa su pinigais! Ir pastoviai dirbant vyr kasininke Janite N metu apvagineja naujokes, jas priveda minusais iki tokio lygio jog buna priverstos iseiti! Galu gale viena diena net pasake: Jei istversi visa tai praslysi ir dirbsi sitam kolektyve! Sitoje norfoje yra baisi betvarke ir nesiskaitymas, vyksta vagystes!
Juozapaviciaus pr Kaune norfoje, truputi darbuotojoms reiktu pagarbos žmonems. Atejus apsipirkti, buvo pastatyta grikiu palete, mergaite mano rado nuo prieskoniu tuscia dezute ir ja padejo ant tu grikiu. Jusu darbuotoja pradejo rekti ka tu cia darai, nelysk ir panasiai. Tai tegul susirenka savo siuksles, vaikas dar pakele siuksle o inaj rekauja. Vaikas issigando, pradejo verkt. Manau zmones kurie nekencia savo darbo neturetu dirbti su zmonemis.
Sveiki, siandien apsipirkus Alytaus Norfos parduotuvei esancioje, Putinuose. Iseju pro duris paslydau, ir smarkiai susimusiau visa kaire puse, tikiuosi nakty nereikes vaziuoti i ligonine. Vienas ledas niekas nebarstyta, kas atsakingas uz tai? Visa laime, kad Vaikus buvau palikus Masinoje su Mociute. Tikiuosi sulaukti jusu atsakymo, visko taip tikrai nepaliksiu.
Prienų norfai reiktų keisti darbuotojas. Ko paklausi niekada atsakymo negausi. Nežinau ar ten dvynės ar šiaip panašios yra dvi pardavėjos, vardų nežinau, bet viena iš jų kasoj sėdėdama galima sakyti miega. Būtinai apsidairys, apžiūrės visus aplink stovinčius, bet nepasiskubins greičiau aptarnauti klientų. Pinigus padedi, tai net nemato sedi svajoja. Pas kitą paklausiau ar ilgai užtruks ištuštinti taromata, tai pažiūrėjo ir nieko neatsakė, sako reiks dabar eiti maišą atsinešti, tai nu pasijauti kaip išvarytas ir tiek. Ai ir dar pardavėjoms reikia išmokti elementaraus mandagumo. Jeigu klientas pats pirmas pasisveikina, tai negi sunku apversti liežuvį ir pasakyt ta laba diena. Žodžiu, net nemalonu tokioje parduotuvėje lankytis kur darbuotojai toli gražu nesugeba parduotuvės įvaizdžio gero parodyti.
Sveiki norejau paklausti ar rokiskio norfoje panvezio1 tikrina kas nors bakalejos galiojimus..
Nes ten ira labai daug maisto su pasibaigusiu galiojimo laiku
Kainos pastoviai buna nepakeistos vedejos susiraukusios vaiksto neimanoma net nieko paklaust o direktore tai isviso nera zodziu !!!!!! Noriu kad susisiektumete ir paaiskintumet kaip taip gali buti pvz puse metu pasibaige sausainiai ir tikrai tai ne pagaminimo data nes aiskiai parasita geriausia iki2018-06-15
Kyla klausimas ar visuose norfose, apsaugos darbuotojas kuriam priklausytų stebėti kameras ir gaudyti v***s, turi dirbti visus salės darbus, krauti alkoholį, duona, ir dar visokiausias prekes, tai kada stebėti kameras??? Ogi niekada nes nėra kada reikia duona krauti, ar dar kažką, tad eikim ir vokim nes niekas nestebi. Kalba eina apie mažesnes norfas.
kodel mano atsilepimas ne buvo rodomas viesai?
Sveikiname Norfos valdzia su Naujeisiais metais, siais metais parduotuviu apyvarta buvo labai gera, bet parduotuves darbuotojai negavo padekos uz siu metu gera darba, tikimes, kad kitais metais darbuotojai gaus DOVANELIU.
Su pagarba Norfos darbuotojai...
Sveiki Linkėdama sėkmingų ateinančių 2019 -jų metų, noriu pasidalinti šios dienos patirtimi. Šiandien Jūsų parduotuvėje, kuri yra Marijampolėje, Dariaus ir Girėno g. 3A, pirkau 6 keptus viščiukų ketvirčius (kvito numeris 90587). Parvykus namo ir pradėjus pietauti, viščiukų skonis buvo įtartinas ir valgyti nebuvo galima. Aiškiai jautėsi sugedusios mėsos skonis. Tai patvirtino ir kiti šeimos nariai. Kokybės užtikrinimas yra vienas iš būdų pritraukti klientą, tačiau daugiau į Jūsų prekybos tinklą, prisiminus šį atveją, tikrai neisime. Sugadinta ir šventinė nuotaika.
Laba diena Šalčininkuose prie Norfa parduotuves pastatytos automobiliai pardavimui iš užsienio prie pat įėjimo ! Kas čia per proga tokia? Trukdo eismui!
Ema 2018-10-09 12:49:09
Laba diena norejau paklausti ar galima isidarbinti i Norfa jei buvau atleista? Ir jei galima tai po kiek laiko galima vel isidarbinti? :) Aciu :)
O jei ne paslaptis už ką buvote atleista?
su parduotuve viskas tvarkoj, bet valytoja, kazkokia kovinė, tiesiog stumdo zmones prie tualeto, kaip iš senų bolsevikinių laikų
kodel darbuotojai parduotuveje norfa net neina pietu arba pietauja daugiausia 20 minuciu kaip jiems priklauao valanda pietu? ar jums tai neatrodo darbuotojo isnaudojimas? kai zmogus dirba 12 valandu o realiai uzrasyta 11 valandu, ir is kur toks dalykas kad darbuotojas pietu metu negali isvaziuoti pietu is teritorijos? kaip kalejime
Labas vakaras, kaip tik šiuo metu sėdžiu ir rašau po apsipirkimo Norfos pardtuotuvėje Kretingoje. 2018-12-23. Perkantis jūsų pardotuvėje prie gaminių skyriaus su mama pirkome kepsniukus, salotas pardavėja buvo labai nemandagi kepsniukus sumetė į maišelį nuo jų viskas birėjo dėjo belekaip, kopūstų salotas į indeli krovė tiesiog ji pavertus į pagėibdini dubenį. Pardavėjei padavus indeli jis buvo apibėges aliejumi, mama paprašė maišelio o mums atsakė, kad maišeli duos kasoje, mama sako dabar mano rankos visos murzinos, nes indelis apibėgęs, tik tuomet gavome maišeli ir šluoste ranka nusivalyt. Aptarnavimo metu sakėme jog elgiatės nemandagiai. Mums pardavėjos elgesys atrodė neadekvatus. Viskas vyko apie 19:00
Pakruojyje apsipirkau 2018.12.23 apie 13.41 val. Galiu tik pasakyti viena, kad aptarnavusi mergina geltonais plaukais, vardo nezinau, nes korteles nemaciau buvo labai nemaloni. Pradedant pasisveikinimusi baigiant savo komentarais. Dirbdama pati su klientais zinau kad visokiu zmoniu buna, bet nepagarbos negali sau leisti. Savininkas niekados neleistu sau taip bendrauti su klientais.
Kaune, Juozapavičiaus pr. Norfoje 2018 m. gruodžio 22 d. pirkau sausainių 'Smėlio juosta', kurių galiojimo laikas buvo iki 2018 m. gruodžio 20 d. Gaila datos netikrinau vietoje, pamačiau tik namuose. Būkite atsargūs.
Utenoje dauniskio norfoje perkant mesa pasve ir klijuoja brangesnes mesos lipdukus.pigene mesa pasveria kaip brangesne tikrinkit ! ! !
aldona petrulioniene
2018-12-03 22:34:17 IP 5.20.65.121
alytuje jazminu gatveje esancioje jusu parduotuveje pirkau saldainius (slyvos sokolade)ir man paskaiciavo 14.99 uz kilograma nors saleje prie ju parasyta 8.99 uz kg kasoje pasakiau tai atsakymas buvo kad cia ne nuo musu priklauso galite grazinti preke pinigus grazinsime bet as noriu realios kainos ir tikrai zinau kad jos tiek brangiai nekainuoja kasdien i ta parduotuve vaikstau o kainos dar nepakeite cia gal toks jusu biznis aciu
Trečiadieni apsipirkinėjau norfos parduotuvėje, pirkau aguonų.Jų kaina buvo 3 eurai su centais, tos aguonos dar nuo vasaros likusios.Parėjus namo pamačiau, kad čekyje kaina 6, 49 euro už kg.Ketvirtadienį turėjau nueiti paprašyti, kad atitaisytų man padaryta žalą.Skyriuje buvo tos pačios aguonos nei naujų dapilta tik kaina pakeista į6, 49 euro, nes nuo ketvirtadienio naujas leidinys ir pabrangino 100 procentų prekę, o pataisymus per kasos aparatą daro jau nuo trečiadienio, tik nepataiso kainos prie tos prekės.Yra labai pikta.kad kaltina tiekėjus, o patys pareguliuoja kaina kaip užsimano, nes ateina šventės išpirks.Gėda.
Apsilankšme Norfos parduotuveje su šeima, Šeštadienio vakara 2018-11-17 Telšiuose, Gedimino g. 8, apie 18;00 val. buvome nemaloniai aparnaujami vienos darbuotojos kuri dirba maisto sveriamam skyriui. vardo gerai nebeiziurejome bet atrodo bovo vardu (Daiva)jei gerai pastebejiau ant korteles, jauna moteris jau trecia karta ji mums apsilankius nemandagiai aparnauja, paprasius kad idetu vienetais o ne gramais jei labai nepatiko nes teko suskaiciuoti iki 20 vnt. ir išgirdome nepasitenkinima, ir nemandagu pasisakyma. Paprasšius musu maista ideti nevientik i indeli bet ir i maiseli, tai maisiukai buvo pamesti mums pries akis ir pasake patys isidekite. Daznai isdedame bet jos grubumas jau perziangia ribas. pasidomejius varda jos ji apsimete ir nuejo prie kito prikejo ignoruodama mus. Telšiuose, Gedimino g. 8, norfoje dirbantys darbuotoje visada mandagus nesame tureja problemu bet su sia vientinte moterimi jau susiduriam su nemandagiu aptarnavimu. Prašome atsižvelgti ir pamokyti kaip reikia elgtis su klientais.
jau tokio afetos su daržovemis dar nebuvo vilnius justiniskiu 91 ka vedeja žiuri pto pirštus viska anatchija ypač daržoviu skyriuje, , norejau porios gumbio kg kainuoja 0, 77 bet puse perpjauta jau, 0.90 cnt nots 3 cnt bet, 0.13 cnt jau super antkainis visas ribas perejo ši parduotuve..buvau 17, 11, 18 apie 11 val..vien antkainis atbaide ipirki ka netikrina budinti ta diena ka išdarineja darzoviu skr.. ir tai ne pirmas kartas..kita yra normos kur nurašomos i nuostolius bet kitaip sprendžia skytiuje pirkėjo saskaita ypač sberimuose skyruose..prašo, imtis priemomiu vadovus, patiems tikrinti kainas per išeigines..kad butu pirmas kartas bet pastovus pirkeju apgaudinejimas ūioje parduotuveje..nera kam tikrinti ar suokalbis su vadove, , o duoos skyriu apieinu kainos loja ir kanziojasi pirkeju..
Šiandien 11-16, Babilono norfoje, Panevėžyje iškvietus direktore dėl supelijusiu gaminiu lentynose, nesulaukėme jokios pagarbos, jokio atsiprašymo. Pridedu ir foto.
Dmitrij 2018-11-07 15:42:56
Добрый день, Норфа Висагинас закрывает проход в Алкоголь в рабочие дни, нельзя попасть в отдел. Что за безобразие. На жалобу никто нереагирует. Закрыт отдел уже второй день.
Это норфа по улице Тайкос 10
Apsipirkimas truko 3 val nes apsiperku kartą į mėnesį ir dar negaliu išvažiuoti iš parduotuvės nes esu jums dar kažką skolinga??? Parkingas..? Tulikas??? Ką jūs mastote?
Iš kur jus ištraukiate tokias pardavėjas, kaip Klaipėdoje Priestčio g. Norfoje Gertrūda ar pan vardas, vidurinio amžiaus? Prie klientų aptaria savo intymias ligas su kita pardavėja, tiesiog šlykštu pirkti pas tokią išgamą. Paskųsiu Veterinarijos tarnybai ar tokios parazitės turi sveikatos knygeles, kad savo hemorojus aptarinėja prie pirkėjų. Fui fui, ir dar kartą fui. Į pirkėją nulis dėmesio, aptarinėjami kremai išabgei tepti, trūksta žoodžių.
Pirkau pieną 11-04 vakare baltų pr esančioje norfoje Kaune. Parėjusi namo, paragavau - sugižęs. Pasižiūriu į galiojimo datą - 11-03. Labai "smagu", kad norfa nesugeba išimti iš prekybos pasibaigusio galiojimo prekių.
Pirkėja 2018-09-27 13:56:31
Laba diena. Ir vistik yra nepatenkintu pardaveju, ir kabinanciu akis, kai mandagei bandai parodyti ju klaida. Nemalonus incidentas ivyko Rokiškio mieste esančioje adresu Nepriklausomybės 23. Tikrai zinau ka reiskia dirbti prekybos sektoriuje. Ir koks turi buti, bet tikrai yra ir pirkeju, kurie uzmenkiause klaide, tave isplusta. Visi esam zmones. Bet klaidas reikia pripazinti. Pirkau Neskafe tirpe kava, kabejo plakatas, kad jei akcija 40%.galvoju pasiimsiu visa dezute. Pasiemus kava, nuejau dar duonytes ir prie kasos, kasa buvo neilga, susigaiso viso gal 3min. Susimoku, ir kazkaip galvoju daug. Ogi ziu, nera kavai nuolaidos. Grazei priejus paklausiu, o ji einu paziurėti, laukiu, grizta ir man sako, nera jokios nuolaidos, sakau kabejo plakatas, ji eime paziurėti, gal as akla, nueinam, tikrai plakato nebera, sakau cia katik kabejo pries 2min.stebuklas nuejus pardavejai, dingo. Istraukia, mat bande paslepti. Perskaito, akcija vyko iki rugsejo 19d. Pradejo siulyt man valdzia. Sakau as valdzios neprasau, tik parodau, kad klaida na suprantu butu kokia 20d tai darbo daug nespejo nuimt, bet apsipirkinejau 27d. Žmones akcija klaidino 8dienas. Ar taip turėtu buti???Nemanau. O labiausiai apmaudu, kad ne bariausi, nei nieko, o ji man akis kabino. Buvo tik pietus. Tai kas bus vakare???? Pervargo suprantu. Bet juk as nekalta. Sunkus pardaveju darbas. Bukim vieni kitiem tolerantiskesni.
žinoma, čia buvo norfos klaida kad laiku nenuėmė plakatų, bet mieli pirkėjai, skaitykit info iki galo, ten visada nurodyta data iki kada galioja nuolaida
Sveiki, aš su tokiu klausimeliu
Sveiki.Norfoje Panevezyje Ramygalos 147dar gilus sovietmetis, kai zemai turedavai lenktis poniai pardavejai.Stovim eiluteje, nes kasininke tik viena.Prie kitos kasos pasirodo kasininke Violeta ir susiraukus kazko iesko.Paklausus ar prades aptarnauti kazka pamurma po nosim Ir ivyksta konfliktas, kurio metu dar isgirstu, kad galiu ir nesilankyti sioje parduotuveje.Kasininkes nemandagios ir susiraukusios, kainos daznai prie prekiu klaidinancios, nesvaru.Dabar jau pradejo issisluostyti pirkeju krepselius, kai Lidlo parduotuve atsidare.Pati dirbu su zmonem ir zinau kaip turi buti sutinkamas klientas, netvarka, nekulturingumas sioje parduotuveje bado akis.Tikrai stengsiuosi nesilankyti cia dar ir kitam pasakysiu.
Laba diena tikrai esu patenkinta mergaitem, kurios dirba cia.
Bet siandien nusivyliau prekiu isdestymu kadangi pgal dailiai sudetas kainas ir prekes, pasiemiau gilia kepimo forma, kaina su akcija 2eurai su centais buvo ties preke, todel net nemaniau kad reiktu sulyginti barkoda.Siaip visad pasiziuriu.Tik gryzus namo perziurejus ceki pamaciau 4, 60 kaina uz sia kepimo forma, nors si kaina stovejo visai prie kitos kepimo formos.As suprantu ir zinau kad reikia atidziau ziuret, bet ka daryt visai seniems zmonesS
Jau kuris laikas žadu parašyti čia, bet neprisiruošiu. Šilutės Norfa (Cintjoniškių g. 19) yra kažkas baisaus, ypač vasarą tikra dvokalynė buvo. Parduotuvėje bardakas, nuolat dvokia, prisiveža tiek arbūzų, kurių niekas neperka ir jie pūva, o visi skysčiai bėga kur tik įmanoma. Kainų prie daugelio prekių nėra. Gal galite sutvarkyt žvejybos reikmenų lentynas? Neina suprast kur ir kieno kainos??? Tas pats ir Pagėgių Norfoje, žvejybiniai pašarai sumesti belekaip, kainų nėra. Visur pribirę visko ir niekas nesikeičia. Pravėdinkit tas patalpas, nes nėra net oro kuom kviepuot.
Dirbes sales darbuotoju
2018-09-15 10:42:43 IP 78.157.91.92
Pradirbau ten neilgai, bet polisavo mane ne uz ka sakyciau. Buvau susitares su direktoria kad galeciau anksciau iseiti nes buvo man bloga, vos pradirbt galejau, bet didziaja dienos dali pradirbau ir likus porai valandu kai viska jau buvau padares tada paprasiau ir mane isleido. Ryte atejes i darba, isgirdau is direktores klausima, ar nenori, am mieko pasakyt ? ir as kaip ir nieko ir nenorejau, o po to pasigirdo kad as esu polisuotas is darbo ir galiu eiti namo, tai aiskindama kad vakar isejau anksciau nors buvom susitare su ja kad galiu iseiti anksciau. Tokios nesamones man nera buve, itariu tai del kolektyvo norfos nepatenkinto, ten sedejo senes ir pradejo priekaistauti del netakrautos paletes nors as jos dar nebaigiau krauti gauvau tokias pretenzijas lyg butu taip kad ji uz mane ja iskrove ir nieko uz tai negavo, nors tai nesamone, ji tokia vargsele is saves pastate, kad nu i nafik, kazkokia verksne. Ir ten labai jau isnaudoja zmones iskart galima pasakyti, turejau ten kaskart paletes supresuotas uz ka ten moka papildomai uz ka man nemokes nes kiek zinau ten turi grafike buti pazymeta, pas mane nebuvo to. Ten tik ir ziuri kaip isnaudoti zmogu ir pasiimt pinigus net popieriai dingsta jei nepasižymi, nors tai negali buti del to nes ten aiskai parasyta kokias prekes buvo kraunamos, kas buvo keista kai surado pas kita zmogu nu tai neimanoma buvo kad apsizioplino ir pasieme ne savo, tikriausiai pavoge noredami pasisavinti pinigus uz iskrovima. Dusas yra kuris veikia blogai paklausi ar negaletu sutaisyti ten zarneles kas yra menknekis ir tai p[adaryti nesugeba, ten taip susidirbes kolektyve moteris vien kad eina sikt kaip apkalbos greitai eina dirbt nelabai malonu. Patarciau ten neeiti dirbti geriau eikit i rimi
Sveiki Egliskiu norfoje pradirbau puse metu dirbau tikrai saziningai ir puikiai dariau savo darba, bet pasakius, kad noriu iseit (nes nebeliko jokio noro dirbt su tokia direktore) ji pradejo man grasint, kad padaris taip, kad daugiau niekad neisidarbinsiu i sia imone ir ji tai padare prirase tokiu nesamoniu, kad kitos vadoves atsisako primt.Niekad nebuvau pridirbes nieko blogo. Teko ir grindis plaut ir sluot ir sniega valyt nors buvau sales darbuotojas uz tai man zadetu pinigu nieks neismokejo ir vargu ar aplamai kur itrauke mano padarytus darbus gaudinejo minimuma ir jokiu priedu uz paleciu krovima.Parduotuvei tikrai bardakas tualetai niekad neplaunami i zmoniu skundus niekaip nereaguojama visur dulkes i zmones ziurima kaip i atsiprasant i sudus pats girdejau zmogui uzsisukus direktore sake eik tu n... aisku zmogui negirdint.... Graudu kaai tokie zmones uzimineja vadovo pareigas. Ir visko mates kas daros vidui tikrai nebeapsipirkinesiu sioj parduotuvei.Prasau kaskaip atreaguoti vadovu.
Sveiki visi, ar cia kas nors ziuri jusu komentus??jeigu kas parasys kad apsinuodijo cheminiu ginklu, tai ar sureagos musu saunioji antikorupcine tarnyba ir saugumas???ne, , zinoma nee, tai nerasykyte cia..sitas tinklas nori is jusu pasiticiuoti..ir jusu pinigu.PIRKITE NORFOJE VISKA IS EILES, IR LEISKYTE JUSU VARGANAI UZDIRBTUS PINIGUS CIA, , IR TIK CIA!!TAI GERIAUSIAS TINKLAS.!
Anonimas 2018-08-19 18:51:34
Kaip maži vaikai skundžiatės dėl visokiausių menkniekių. Patys klientai, pirkėjai dažniausiai būna nemandagūs, kad ir būk ten malonus jiems ir t.t. O į tave žiūri kaip į blogiausia dalyką, kad dirbi tokiame darbe. Pirmiausiai pradėkite nuo savęs, keiskite požiūrį, patys pasistenkite būti mandagūs, o ne piktybiški. Tai ir darbuotojai bus malonūs su jumis. Nes pirkėjai tikrai sugeba dirbantiems sugadinti nervus ir nuotaikas, tai ir dingsta paskui noras sveikintis ir būti maloniam. Žinoma darbe turi būti malonus, mandagus ir t.t. Bet pats darbas nėra lengvas. Klausimas kiltų, kam tada dirba tokį darbą? O kas vietoje jų dirbs? Gal patys pirkėjai, klientai norės mielai užimti jų vietas? Juk taip skundžiamasi, kad nėra kasininkų, eilės didžiausios. Džiaukitės, kad kažkas dirba ir Jus aptarnauja. O gerą atmosferą, geras darbuotojų nuotaikas ir t.t. turite patys jiems įnešti. Kasininkų darbas yra labai sunkus nes jos visas pirkėjų nuomones turi išklausyti ir patikėkite kokių žmonių būna, reikia tikrai geležinių nervų turėti, kad nepratrūkti. Teigiate, jog pati matėte, kad kasininkė dirba paprastoje kasoje ir ten taip pat laukia žmonės o Jūs net sekundes suskaičiavote per kiek laiko ji atėjo. Manau ir pati esate dirbanti ir puikiai suprantate kad būna visokių dienų gal ji ištikrųjų buvo pervargusi jei ji dirbo paprastoje kasoje Jums nekilo klausimas kodėl savitarnose nėra kitos kasininkės? Suprantu, kad kiekvienas norime būti kuo greičiau aptarnauti, bet supraskite ir tai, kad ji buvo viena.
Noriu pritarti Editai Cipkuvienei ir nesutinku su Anonimu. Ne pirkėjai turi kurti gerą atmosferą, o Norfos darbuotojai, tai pirkėjas yra Jų svečias. Šiandien lankiausi Kauno Norfoje Šiaurės pr. Norėjosi greičiau išeiti, nes gana didelėje parduotuvėje girdėjosi tik darbuotojų balsai "skaityt nemokat? kas mažom raidėm parašyta ?", " kas maišelius ne ten padėjo?", " užkniso, einu....".
Darbas tikrai sunkus, visko pasitaiko ir kituose prekybos centruose, bet tokio "vieningo kolektyvo" nemėgstančio savo pirkėjų neteko sutikti.
Laba diena
sestadieni "apsipirkome" pas jus Norfoj Šiaurės pr. 44, Kaunas ((((Pakuote is 20 kiausiniu buvo pilna muses lervu ((((iki siol slikstu
Eugenijus
laba diena panevezyje ramygalos 147, norfoje 08/25 dien, , , vyr, kasinike, labai nesaziniga, ir dar labai akis draskanti klientams darbuotojas, , , dirbusi 4 kasoje...ar tokie vyr, kasininkai.? ar tokie norfoje darbuotojai? salotas sestadieni sveria pardaveja, rankomis i indelius? kopustus? kur higiena? nu tvarkos nera.. aciu
Dažnai parduotuvėje randama produktų su pasibaigusiu galiojimu, tokius produktus žmonės dažnai nusiperka pamiršę pažiūrėti į galiojimo datą. Tai parduotuvės darbuotojų rūpestis sutvarkyti prekes, kad pirkėjams perkant nereikėtų bijoti dėl galiojimo datos. šiuo atveju nuotraukos darytos Kaune, Juozapavičiaus pr. esančioje norfos parduotuvėje, 2018-08-20. Sausainių galiojimas baigėsi jau 2018-08-15 bet jie vis dar parduotuvės lentynoje.
O dėl "Mažvaikių", mūsų brangieji Norfos vadovai, visos telrvizijos nepapirksite.
Sveiki, norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, kad Molėtų raj. Giedraičių miestelyje, NORFOS parduotuvėje pastoviai darbuotojos dirbančios su kasos aparatu labai dažnai neatiduoda reikiamos grąžos (sukčiauja). Matomai parduotuvės vedėja apie tai žino. Žmonės bijo kažkur kreiptis (dauguma pensijinio amžiaus), nes tos pačios darbuotojos gyvena tame pačiame miestelyje. Mums su tuo teko susidurti, nes dažnai užvažiuojame į šį miestelį. Parduotuvė nedidelė. Jei iš kiekvieno žmogaus yra nusukama, kad ir po 15 centų, tai įsivaizduokite, kiek per mėnesį papildomai įdedama į kišenę.

Su Pagarba Regina.
Edita Cipkuvienė 2018-08-17 20:16:28
Šiandien rugpjūčio 17 dieną prieš pietus nusprendžiau pirmą kartą apsilankyti Alytuje naujojoje Norfoje kuri yra vidzgiryje topolių g 1. Viskas labai patiko iki to meto kol atėjo laikas skanuoti prekes savitarnos kasoje.Viena prekė užstrigo teko paspausti pagalbos klavišą....už 25 sekundžių atlėkė pasiutusiu iš pykčio veidu jauna maža apkūni su žalia maikute kasininkė (mačiau ją skanuojant prekes paprastoj kasoj) kol ji ėjo iki manęs dar atskrido iš jos lūpų žodis "užkniso". Kas tai buvo ar kasininkės pervargimas ar jai darbas ne prie širdies???? Pasijaučiau ne kaip dar visą tai girdėjo mano dukros kuriom pirkau mokyklines prekes pasirinkus jūsų parduotuvę. Ačiu
Pirkome arbūzą o kai prapjovem jis sukirmijas.
Sveiki, apmaudu, kad prekybos centre „Norfa XL“ (Kupiškis) prekiaujama surūgusiais arbūzais. Pagarbiai
Kelinta kart perku vistienos file arba slauneliu mesa, atsinesus namo ji labai smirda,. Kita karta uostysiu vietoj ir kviesiu valdyba!
Kaip ten su Druskininku Norfa Vytauto gatveje, uzsidaro ar kaip? 3 dienas banko korteliu nepriima, taromatas neveikia, arba jo kvitu neaptarnauja.
Siauliuose aido g. norfoje nusipirkus arbuza ir prapjovus ji iskart uzuodziau rugimo kvapa. Darbuotojams reiketu ziureti ka nesa i sale.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kinijos ekonomika auga lėčiausiai nuo 1990-ųjų
Kinijos ekonomika auga lėčiausiai nuo 1990-ųjų 01-21 09:28
Kinijos ekonomika pernai augo 6,6% – lėčiausiai nuo 1990 metų.
Visi "Gazprom" darbuotojai laikys etikos egzaminą
Visi "Gazprom" darbuotojai laikys etikos egzaminą 01-21 08:29
Rusijos energetikos milžinės "Gazprom" darbuotojai privalės išsamiai susipažinti su kompanijos korporatyvinės etikos kodeksu, kuriame daugiausia dėmesio skirta antikorupciniam reguliavimui. Iš...
Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas
Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas 01-21 08:28
Latvijoje, apie 20 km nuo sostinės Rygos esančio nebeveikiančio branduolinio reaktoriaus išmontavimo terminai nukeliami neapibrėžtam laikui.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%