Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Praktiški žmonės renkasi Norfa
Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Šiandien ryte Panevėžio Babilono norfoje pirkau traškios vištienos (sveriamos) bededant ją vienas gabaliukas nukrito ant žemės, darbuotoja jį lyg niekur nieko pakėlė ir įdėjo atgal prie kitos vištienos... Nemanau, kad tai higieniška. Viskas vyko apie 9 val ryto.
Drasko.Akis
2022-06-26 15:57:42
Norfa XL - Tilžės g. 13a · (8-656) 67845, Siauliai.
Atejus i parduotuve 2022-06-26. Ir bandzius nusipirkti ledu, nera kainu, yra kainos tik tiems ledams kuriu saldytuve jau nebera. Atnesus klaidinga kaina ir bandant ja pasitikslinti, nes kasos aparate imusus preke kaina neatitiko, is pardavejos puses klientui draskomos akys. Tokie komentarai kaip, as tam paciame kieme gyvenu kur ir jus, jus nemandagus! Ko cia metote tas kainas man? Paaiskinimo nulis, susikalbeti neina, pasijauciau kaip kokiame necivilizuotame kraste kur pirkejas turi kovoti del prekes mokedamas uz ja pinigus. Ir reziume baigesi labai idomiai, galu gale nusprendem tu ledu nebepirkti is viso, nes netenkino kaina, tad pardaveja pajeme juos atgal. O kitas ledu tipas liko krepselyje, kuri galvodami kad nusipirkom ishsineseme namo ir atidavem vaikams. Bet kas juokingiausia pareja namo pastebejome kad ir antras ledu tipas ka pirkome yra ishminusuotas ir kad uz juos nesumokejome, bet ju niekas nepasieme atgal. Tad kaip saziningi zmones gryzome pas ta pacia pardaveja ir pareiskeme kad uz ledus norime sumoketi. Ji ledus imuso, mes uz juos sumokejome. Ejome i parduotuve 2 kartus, ir gryzus antra karta ir sumokejus uz prekes, vistiek buvom isvadinti "NEMANDAGUS", kai taip nesunku klientu aptarnavime dirbant tiesiog istarti zodi Aciu. Dar buvo pareiksta kad neva "MES" - Klientai "ismusame pardaveja is veziu" nes paprasciausiai atejus ir pasiteiravus kodel neatitinka kainos, pardavejai matomai turinciu psichologiniu problemu, pasirodo kad ant jos visi "PUOLA" ir matomai ji eina i kara su klientais. Zodziu absurdas ir niekada daugiau nebesilankysime jusu parduotuvese kad nesigadint nuotaikos. Ledai ant stalo suvalgyti, is kvito isminusuoti.
Kvito numeris 84531, KASININKE KAS#26875.
Birželio 25 d.apsipirkau Kaišiadorių Norfoj Gedimino gatvėj. Labai patinka ši parduotuvė ypač dėl kokybiškos mėsos. Ir šį kartą nepraėjau pro šį skyrių juolab kad dar ir nuolaida marinuotai mėsai. Pirkau marinuotus šonkaulius. Tik grįžusi namo pasižiūrėjau kad vietoj šonkaulių kvite įmušta Karštai rūkytos vištienos filė. Aš suprantu pardavėja įmušė ne tą kodą, bet aš likau apgauta. Sumokėjau brangiau ir nuolaidos jokios. Nuvykti į parduotuvę negaliu, nes išvykę, todėl norėčiau kad su manim būtų susisiekta. Nuotraukas turiu.
G. Turcinskaite
2022-06-20 12:50:40
Kaišiadorių norfa. Užsukom šiandien 06-20 priduoti taromata ir jisai užstrigo nuvejus paprašyt kad ateitu sutvarkyt pareiškę kad nera kam dirbti nes like tik tryse. Pridavus nuejom nusipirkt atsigert, eileja prastovejom beveik 30 minučių.. Ir poto pareiškę kad jai kas nepatinka važiuok i kita parduotuve. Tai čia taip turetu kalbėt kasininkes ? Tai jai nera kam dirbti ir kalba su žmonėmis kaip nori tai geriau uždaro ir nereiks kitiems beveik po 1 valanda laukt eileja, kad galetu apsipirkt...
R.Gucevičienė
2022-06-18 18:31:12
06 mėn18d. Lentvario Norfoje Klevų al.4 norėjau nusipirkti tik grūdėtos varškės, nuėjau į savitarnos kasą, turėjau smulkių pinigū nusprendžiau atsiskaityti grynais 2.58. Sumetus monetas kasa rodė 3 cnt.skola, galvoju gal apsirikau, įmečiau dar 4 cnt, tada kasa rodė 5 cnt.apmokėjimas nebuvo atliktas, pakviečiau pardavėją sakau kas Yra, buvo atsakyta, kad aš įmečiau tik 5 cnt, ji paspaudė langelį " atgal" įr man gražino 5cnt.tuomet jau mano kantrybė pasibaigė, nes sako susimokėt 2×1.29=2.58, tuomet susimokėjau banko kortele.term.54550256 laikas 09:49:32 kvitas 3554.Dabar aš nedirbu, bet visą gyvenimą dirbau prekyboje, ir apgavo mane Norfos savitarnos kasa.Susimokėjau dvigubai už grūdėtą varškę, ir išėjau iš parduotuvės sugadinta nuotaika, ir likau kvailio vietoje.
Ilgai tylėjau.... Bet Kaune Lukšio g. ne parduotuvė, o gyvulių ūkis - rėksnės pardavėjos, isterikės. Bendravimo kultūra - nulinė. Tai čia apsiperkant. O jei į taromatą atėjai, tai jau ir kaltas, kad iš viso atėjai. Taromatas nurodo, kada kreiptis į pardavėją. Kai pakvieti, tai jausmas, kad 100 eur paprašei padovanot.... Norisi vaikus pratinti prie darbo, siųsti į taromatą, tai dar nebuvo, kad grįžtų neaprėktas.
Makaronu investiju birza
2022-06-16 13:03:08
Nemokama infolinija I-IV 8-16 val., V 8-14 val., pietų pertrauka 12-13 val.8 700 55885

KAM SKELBTI SITA NESAMONE< jeigu niekas toje nemokamoje info linijoje ragelio nekelia.
Pirkau kiauliu kojas virtas jau trečią kartą nedavirtos, trūksta druskos ir prieskonių teko pervirti namie žiaurų.
Neprinoke obuoliai pvz pirkau prieš gera savaite grigiškių norfoj fasuoti paguli savaite ant palanges vistiek nenoksta.ir apskiritai visuose didziuosiuose prekybos tinkluose obuoliai kainuojantys iki 80 ct uz kg neprinoke, tik viena syki rimi”papuole prinoke uz 79ct o kiti uz 69ct kg buvo kartus neprinoke.ant palanges nenoksta.perki kaip loterija
Apsipirkinėjau Šilalės Norfoje. Kasoje dirbo kasininkė Marija. Visada tokia mina lyg kažkuom nepatenkinta, nei laba diena, nei geros dienos. Net pačiai pasisveikinus, niekada nesulauksi atsako. Kaip visada naudojau Norfos kortelę - savarankiškai (klausimo "ar turite Norfos kortelę?" - nesulaukiau), bet grįžus namo pamačiau čekyje, kad Norfos kortelė neužskaityta, ir apsipirkimo metu su kortele būčiau gavusi 0.60€. Buvo praktiškos valandos tuo metu, tai ir už prekes nuolaidines tuo laikotarpiu, sumokėjau pilną kainą. Kitais kartais savavališkai nuskaičiuoja pinigus iš kortelės, neatsiklaususi.
Reiktų apmokymų darbuotojams kaip elgtis su klientais, kad būtų malonu grįžti, o ne atvirkščiai.
Apie Gruzdžių miestelio norfa dirba mėsos skyriuje.Viena pardavėja Lina jau jos mandagumas ir kultūra baisu.Ko paprašysi priekaištai ir nemandagiai elgiasi.
2022.05.27 dieną, apie 15:20-15:45 tarpe, Vilniaus esančioje norfoje Ateigies g. 10, išeinant iš parduotuvės, kažkokia moterytė liepė parodyti ką turiu tašėje. Ačiū. Pirmą kartą taip gyvenime nesmagiai pasiruošiau. Daugiau čia negrįšiu. Gaudykit v***s o ne klientus :)
Norfos kasininke sedejusia 8 kasoje, axujevshaja sedi ir tingi savo šikna pakelti nuo kedutes
šiandien 2022 05 20 d apsipirkau Norfa Laisves pr.82, Vilnius.buvo nupirkti 2 vnt kijevo kotletu.
nors pardaveja pasake kad jie yra šios dienos, tačiau jie buvo keti kaip akmuo.
pinigu aišku niekas negražino.buvo išmesti pinigai.apgailetina...
Vilniuje ateities g norfa yra personalo kuris arba piktybiskai arba dėl issiblaskymo netinkamai atiduoda grąža arba jos visai neatiduoda..o valdžia dar ta dangsto uzstodami darbuotoja melagingais paaiškinimais... (patarčiau vengti atsiskaitymo grynais pinigais).Negana to dažnai parduodama sugedusi vištiena. Parduotuvėje lb trūksta švaros. Dažnai nemalonus kvapas
Siandien 2022 05 19 uzsukau i vilniaus norfa esancia moletu plente. Mesos skyriuje eiles nebuvo taciau pardaveja abejingu zvilgsniu tvarkesi skyriuje bet taip ir nepriejo.
Atejus kitai pirkejai, pardaveja ją aptarnavo. O as ir likau stoveti "eileje". Stovejau ziurejau i pardaveja ir kantriai laukiau. Trumpam atsitraukiau nuo skyriaus bet po poros minuciu vel tas pats.
Apsisukau ir isvykau i kita parduotuve. Beje esu invalidė (nors labai nemegstu sito zodzio ir savo bedu stengiuosi neeskaluoti). Ateity šia parduotuve aplenksiu.
Pagarbiai.
Apsipirkta buvo Norfoje savanoriu prospekte, pirkta buvo kijevo kotletas, ji pasišyldžius ir perpjovus, vaizdas tragiškas, neiškepes, žalia mėsa stukso vidurį, labai nemalonu ir išmesti pinigai
Apsipirkau Norfoje Vilniuje Savanorių 176, 2022, 05, 17, 12, 17 valandą, prie kapų žvakių kabojo daug reklamos lapų su nuolaida 40% būtent kapų žvakėms.Bet nuolaidos nesuteikė, kai patikrinau namuose, kvito numeris 48238., nuolaida turėjo sudaryti 4, 36 euro,
Esame Panevežiečiai ir dažnai savaitgaliais apsiperkant PC "Babilonas" Norfoje. Labai patinka Norfos kulinarijos produkcija, beti dažnai dėl labai "gero" aptarnavimo tiesiog nenusiperkame norimos prekės. O priežastis ta, kad prie kulinarijos skyriaus laukiame 10-15 min., o pardavėja tvarko kitus reikalus: ruošia užsakymus, deliojaisi kainas, valosi stalus, kažką plauna, arba šiaip kažkur dingsta- taip noras ir pradingsta ką nors įsigyti. Paklausus, gal gali gali aptarnauti- toliau dirba savo darbus, ar meta repliką, kad užsakymai svarbesni. Juo labiau tikrai nereikalaujama, kad tik priėjus aptarnautų, bet gal ir pirkėjai žmonės. Juo labiau apsiperkame anksčiau iš ryto ir žmonių tikrai daug nėra. Bet taip elgiasi ne visos pardavėjos - tik vieną. Ir taip pastoviai. Jei pamatome, kad dirba ši pardavėja dažnai praeinant pro šalį.
Kodėl KlaaipėdosVingio gatvės Norfoj rusiški saldainiai pabrango begulėdami lentynoj keliais eurais (miša kosolapyj?)
Ateities g.48 vilnius atsargiai sugedusia vištienos mėsa parduoda
Gegužės 3 dieną Juozapavičiaus pr. Norfoje pirkau Gar2 fasuotus džiovintus abrikosus 500gr.Abrikosai surūgę, netinkami valgyti, nors galiojimo data dar nesibaigusi.Prašau patikrinti šią prekę ir išimti iš prekybos!
Laba diena noreciau paklausti kodel nebera prekyboje prie mesos sprandines kepsniams pjaustytos nemarinuotos. Budavo su kauliuku?
Noreciau pasakyti, kad panevezio norfoje, dirbanti janina yra pati geriausia pardaveja, mesos skiriuje ???? aptarnavimas yra 100% ????
Vakar Ventos Norfoje pirkau 2 gerimus vaikams. Atydziau paziurejus vienas skirtas net ne lietuvos rinkai, o baltarusijos. Labai idomu ka dar ten galetumem rasti. Ir kaip dabar atgauti uz tara.
Širvintu norfa Zibalu g 11 ; sveriamas skyrius, tai kodel paprašius atpjauti norimo produkto 0, 300 g. pardavėja Jurgita pasako, kad nepjauna, turiu pirkti visa gabala ? Na kožkoks absurdas, as suprantu supakuotas produktas, bet kam dada tas sveriamas skyrius????????‍♀️ jeigu turiu pirkti gabalėliais po 1-1, 5kg
Norfa Driskininkai… Labai gaila del betvarkes… visu pirma nemoka kainas visur sustatyt teisingai… Visu antra salotos… kas jums jas gamina? pradinukai is pirmos klases? kur matyt pupeliu su duona salotas kur ner majonezo? o gal ir yra bet visiskai nesijauciau, nera obuoliu salotose, nera surio… kuris turi but… Vien pupeliu kazkiek… kieta duona ir majonezo puse sauksto… Gal atvaziuoti ir pamokyti jus gaminti normalias salotas? kaip kitose moestuose? o ne is atlieku…Siaubas… Labai labai blogai, nerekomenduoju jusu… po dveju savaiciu aplankysiu vel, ir parasysiu komentara ar kas pasikeite arba ne.
2022.04.19 norfoje XL Panevėžyje, Klaipėdos g.103 norėjau nusipirkti pop.ranksluoščių Grite Family XL. reklamuoja buklete Nr.8 vietoje 1.68 kainuos 1.00 EUR. Deja deja per anksti apsidžiaugiau. Tokios kainos kasininkė neturi. O pagal katalogą kaina galioja iki 2022.04.20. a*******i tik nuotaiką sugadino
Laba diena.noriu pranesti kad sirvintu mieste norfoje.esancioje vilniaus gatveja.dirba tokios pardavejos kad kai uzeini i parduotuve ir kai nusiperki prekes ar susimoki mokesti.tai visi sirvintai zino kad tu ta diena buvai ir ka pirkai.ar taip galima elgtis ir sneketi??? Likau pasibaisejus dingo noras eiti ir apsipirkiteti toje parduotuveje. Jokio konfilemumo nera.
Lentvario Norfa Klevų al. 4 prekybos centre jau antrą savaitę negalime pasikeisti nuolaidų kortelės. Turėjome auksinę kortelę Nr. 9440 3000 0021 1329. Žadėjo pakeisti į sidabrinę, tačiau pirmą kartą norint pakeisti kortelę nedavė jokios, o atvažiavus po savaitės sidabrinių kortelių parduotuvėje nebuvo. Turėjo klasikinių kortelių, tačiau net klasikinės kortelės mums nedavė. Parduotuvės darbuotoja Lina buvo itin nemandagi, neatsiprašė už nepatogumus. Klausimus ignoravo. Ar esame baudžiami už tai, kad perkame daug? Prašau paaiškinti kodėl lojalūs pirkėjai susiduria su tokiomis nemaloniomis situacijomis ir nemandagiu aptarnaujančio personalo elgesiu. Po incidento rimtai svarstome ar toliau likti Norfos prekybos centro pirkėjais.
Laba diena, patarciau laboau apmokyti savo pardavejas klientu aptarnavimo taisykliu. Apsilankiau pirma karta vienoje is jusu Nirfis parduotuviu, apsiprekinus ir nuejus prie kasos atsiskaityti, 2 is mano turimu produktu neturejo kodo. Pardaveja pasiule nueiti ir paciai susirasti situos produktus parduotuveje (parduotuve XXL is as joje lankiausi PIRMA karta). Turiu 14 metu patirti prekybos srityje uzsienyje ir tikrai buvau sokiruota tokiu pardavejos elgesiu. GEDA!
Gėda! Gėda! Gėda! Daugiau niekada į norfą!
Makaronu investiju birza
2022-04-05 17:16:20 IP 2e7r3u94
tuparylas oligarhas atsiveze niekam nevalgomu Jana gold surogatiniu obuoliu, valgyti ju neimanoma, toks jausmas obuoliai plasmasiniai.ikasti net neimanoma. bus ismesti pinigai NEPIRKITE.
Keletą metų turėjau sidabrinę nuolaidų kortelę. Pernai pirkau mažiau, tai sidabrinė nebepriklauso. Pasikeisti nesuskubau iki vasario pabaigos, kaip buvo nurodyta. Tai dabar pasirodo, kad mano kortelė visiškai anuliuota ir jokia nuolaida man nebepriklauso. Tai reikia suprasti, kad turiu pirkti naują kortelę? Juk pirkau senąją, o kokią jau nuolaidą man duoti su ja, tai sprendžiate jūs. Kodėl nustatote terminus kada ją pasikeisti? Juk čia ne banko kortelė. Negerbiate savo klientų, gerbiamieji.
Jolanta 2022-03-17 10:40:09
Klaipėda, Priestočio g 30, susireguliuokite kainas, lentynose viena kaina, o skanuojant kita, čia druska kuri rodo 39cnt, o įmuša 99cnt...nu šlykštu kai trainiojasi iš kampo į kampą darbuotojai, o kainu nesugebat sureguliuoti.
Jei skaityti nemokat tai jau kieno problema?
Jeigu perkate 2kg druskos mokate po 39cnt už vienetą jei daugiau perkate jau mokate 99cnt kur jum reikia ka pakeisti?????
Vilniuje, L.Asanaviciutes 29 Norfa parduotuve pardave su perklijuota galiojimo data peliuku suri kurio Galiojimas iki (2022 04 20) suris buvo padetas i saldytuva, suri norejau panaudoti Kovo 11 diena kepsniams.Kovo 9 diena pastebejau kad sis suris supelijes! Nunesus si sure atgal i parduotuve grazinti pinigus uz supelijusi suri parduotuves vedeja kategoriskai atsisake.Tai ne pirmas atvejis kai sitoje parduotuveje parduoda prekes su pasibaigusiu galiojimu! Jau ne pirmas atvejis kai sioje parduotuveje isigijau maisto produktus ir kita prekes su pasibaigusiu galiojimu! Aloe gerimas kokosinis suruges, spurgos senos gumines, seni ananasiniai saldainiai sumaisyti su svieziaiais ir t, t.bukite budrus pirkdami sitoje parduotuveje maistop produktus ir kitas prekes! Maisto kokybes kontrole ir kitos atitinkamos institucijos taipat informuotos.
Laba diena, skubėjau šiandien iki 10 val.norfoj apsipirkti, bet gudriai apgavo 1, 08, ir likau be nuolaidos.Prašau perspėt savo pardavėją dirbančią antoje kasoje, kad kitą kartą nepraslys.Čia Ignalinos norfa
Laba diena, noriu pasakyti, kad esanti Norfa Panevėžyje Molainių gatveje yra sukčių Norfa ypač kasininkės. Tegu Direktorė susiranda naujas kasininkes, o ne tokias pasenusias kurios tik moka sukti iš pirkėjų pinigus
Kodėl klaidinate kad parduotuvė Gargžduose atidaryta ką tik grįžau -uzdaryta, kabo ant durų lapas kuriame parašyta "Uždaryta renovacijai".Tuo tarpu internete paskelbta (atidaryta 8-22)
Laba diena, vakar (2022-02-18) lankiausi Zarasų norfoje adresu Vytauto g.28 ir likau labai nemaloniai aptarnauta.Atėjau į sveriamą skyrių norėdama nusipirkti lietuvišką karbonadą.Atsistojus į eilę prieš mane stovėjo moteris, kurią tuo metu aptarnavo šio skyriaus pardavėja.Klientei nuėjus pardavėja turėjo aptarnauti mane, tačiau tuo metu priėjo dar viena klientė, kurią aptarnavo greičiau negu mane, o aš taip ir likau stovėti.Pabrėžiau, kad aš jau senai stoviu eilėje ir dabar turėti aptarnauti mane, nes ši moteris priėjo vėliau.Aptarnavusi moterį, kuri priėjo vėliausiai pardavėja tiesiog apsisuko ir nuėjo, o aš taip ir likau stovėti.Tada paklausiau, ar mane aptarnaus kas nors?Priėjo kita pardavėja, kuri taip pat nesuprato kodėl jos kolegė nuėjo ir likau neaptarnauta.Ar taip aptarnaujami į Norfą atėję klientai, ar jie jums reikalingi?Tokiu jų aptarnavimu likau paniekinamai pažeminta.
Gražina Mineikienė
2022-02-18 21:14:08 IP 2e7r43vq
Šiandien, 2022-02-18, pirkau apelsinus po 1.09 eur., o paskaičiavo po 1, 45 eur. Kvitas****7545. Kasa#42298. 2022-02-18. 9:30. Klaipėdą, Taikos pr.66A. Tikrai nemalonu.
Prieš kelias dienas pirkau bulvinius vėdarus gaila sumokėjau beveik 4 eurus o teko atiduoti šuniui???? valgyti buvo neįmanoma šildant namuose kvapas baisus. Vėdarų kvapas buvo siaubingas grynai kaiulės išmatos, tvartas labai liūdna kad esant tokiom technologijom taip yra gadinami prodyktai. P.s apsipirkinėjau Telšių Norfoje Gedimino g 8
Laura 2022-02-16 21:45:21
Dekoracija ar kaip?
Dekoracija, o ką?
Dekoracija ar kaip?
2022-02-13, Mažeikiai, Norfos parduotuvė Gamyklos g. Atnešus priduoti grąžinamą tarą taromatas nepriėmė vieno butelio (0, 5 l gazuoto vandens) už kurį buvo sumokėtas užstatas, šioj parduotuvėj dažnai tai būna, kai prie kasos paklausiau kasininkės kodėl nepriima, kur man jį dėti, atsakymas buvo labai grubus, , , iš kur aš turiu žinoti, kur norit ten dėkite, , kai atsakiau, kad ir aš nežinau, nes užstatą tai sumokėjau, tai ji dar garsiau ir piktai pareiškė, kad aš neaiškinčiau, ką ji turi žinoti. Būtų malonu, kad kas nors paaiškintų, kaip susigrąžinti pinigus už sumotėtą taros užstatą, kurios nepriima Norfos taromatas, nors su tara ir jos etiketėmis viskas tvarkoje.
Regina 2022-02-08 08:44:20
Labas rytas, rytinis apsilankymas Jūsų tinklo parduotuvėje nuvylė. Jei jau darote akcijas ir jomis viliojate pirkėjus, norėtųsi, kad tos akcijos ir veiktų. Ryte pirkau tualetinį popierių, nurodyta, kad jam nuolaida taikoma kasoje, 30 proc. Akcija prasidėjusi tikrai ne šiandien, ką dar būtų galima pateisinti. Čekyje nuolaidos nerasta. Kasininkė tik gūžčioja pečiais, ji tikrai nieko dėta. Klausia, tai gal norėsit grąžinti. Tai kiek pirkėjų apgaunami su taip veikiančiomis akcijomis? Rašau, nes čia yra principo klausimas. Daugelis net nepasitikrina čekio. Ir man tai jau ne pirmas kartas. Labai norėčiau sulaukti atsakingo asmens skambučio. Turiu daug nostalgijų šiai parduotuvei, bet tokie dalykai labai smukdo prekybos tinklo gerą vardą. Parduotuvės nenurodau, matysite prisegtame čekyje. Lietuviai šiaip nemėgsta skųstis, tiesiog išeina ir negrįžta. Su pagarba,
Šiam popieriui jau vyksta akcija, todėl papildomos nuolaidos netaikomos, lentynoj turėjo būti žalia kaina, o čekyje prie prekės yra žvaigždutė, kas rodo jog tai akcijinė prekė, keista, kad parduotuvės darbuotojai nemoka paaiškinti elementarių dalykų...
Šiandien užsukau į Norfą, Vytauto g. Druskininkai. Paprašiau pasverti jautieną - pasvėrė, paklausius ar šviežia kiauliena - laikas atsisuko atgal tarsi į sovietmetį. Pardavėja pakeltų tonu užsipuolė žodžiais o kaip tau atrodo?? Pažiūrėk kiek parduota jau! Paklausius iš kur man žinoti kiek parduota, ji įsibėgėjo ir pradėjo aiškinti, kad nepirkčiau, yra kam nupirkt.. Paklausius jos vardo, pasakė, jog ji jo neturi ir pan... Tada padėjau atgal pasvertą jautieną, nes dingo noras apskritai būti šioje parduotuvėje. Nesu iš tų žmonių, kurie kelia triukšmą ar mėgsta konfliktus, bet gal negalima nuo šiol uždavinėti jokių klausimų apie parduodamą produktą? O klausimas dėl šviežumo kilo, kadangi namuose pradarius maišelį, ne kartą teko užuosti, jog mėsa skleidžia nemalonų kvapą. Teks vykti į Lenkiją, kaip ir daugeliui manau šiandien.
Naujas kaimynas su pasiūlymais aptarnavimo kokybės gerinimui.
Po itin laikui imlaus, bet vis tik be atsako, likusiam komunikavimui, visais viešais kontaktiniais telefono numeriais...
... nesijaučiu NOFRAI nieko skolingas, kad sulaukčiau tokio aptarnavimo ir atgalinio ryšio, įskaitant pokalbį su atstovu žiniasklaidai, tiesioginiame radio eteryje. Ačiū, daugiau nebepasimatysim. Gailiuosi sugaišto laiko.
Iš anksto sudetinus laiką, Jums galiu skirti iki 5 min. Savo laiko. Nepriklausomai nuo eigos, Norfos parduotuvėse, tikrai nebesusitiksime. Ačiū, kad komunikacijos lygiu, ne neigiate kad klientai jums rūpi, iki to momento, kol atsiskaito už prekes. "Lietuviškas prekybos tinklas" - pažystant jus, gėda prisipažint, kad esi Lietuvis.

P.S. klientu linijos info: "pietų pertrauka 11:30-12:30. NUO 12:31 - iki 12:56 jokio atgalinio ryšio. Rekvizitai.lt deklaruojamas pietų laikad 12:00-13:00. Vistik, kada klientus aptarnaujate???
Man, tikrai gaila sugaišto laiko. Nors ir esu LT patriotas, NORFA negaliu priskirti įmonėms, besirūpinačioms Lietuvos ivaizdžiu tiek viduje tiek užsienyje.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. UAB Delikana klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, išplėtoti...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?