Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Pabrades Norfa, šiandien 12val dienos, užejus į pilna parduotuvė žmonių pardavėja Ana Jurgelevičienė sedi kasoje su netaisiklingai užsidėta kaukė tik ant burnos ir net nesiruošia jos taisyti, aptarnauja grubiai, nemaloniai ir dar nemoka lietuvių kalbos, Dėl neteisingo kaukių nešiojimo skiriamos nemažos baudos. Galbūt reikėtų pasirūpinti, kad ši Norfos darbotoja būtų patikrinta?
Norfos parduotuvė Alytuje Santaikos g. pardavėjos ir prie mėsos dirbančios darbuotojos dirba neužsidengusios pilnai kaukėmis, be pirštinių ir nesilaiko rekomedacijų. Paskutinis kartas kai važiuoju ten, buvau 2020-11-21
Saulutė 2020-11-18 15:31:55
Jurbarko Norfa: pardavėja-Simona, yra labai nemandagi, nemoka bendrauti su klientais ir seip visos kasininkės labai nemandagios isivaizduoja kad jos svarbiausios ir soka net y akis, nors klientas visada yra teisus, jos to nežino.
Klientas gali sikti ant galvos??? Pardavejos irgi zmones. Jus elgites mandagiai ir pardavejos elgsis mandagiai.
Šiandien, lapkričio 13d. apie 11val. apsipirkinėjau Kaune Lukšio 70 esančioje Norfos parduotuvėje. Buvau šokiruota parduotuvės darbuotuojų nemandagumu. Jei konkrečiau, pirkau prekę, kuri netyčia išsprūdo iš rankų. Šalia buvęs darbuotojas (įtariu, kad šioks toks vadovas, nes nuėjo į atskirą kambarėlį iš kurio stebi visą parduotuvę), užsipuolė labai nemandagiu tonu, kad nemoku paimti prekės. Negana to, tuo metu salės darbuotoja stūmė vežimą su prekėmis, kurį kliudė mano krepšys.Pareiškė, kad dar ir vaikščioti nemoku. (Suprantu, kad norėjo įtikti vadovui) Esu nekonfliktiškas žmogus, bet tikrai pasijutau įžeista. Pagalvojau, kad gal tikrai esu visiška nevykėlė, jei ateinu apsipirkti būtent į šią parduotuvę. Žodžiu, gūdus sovietmetis...
Kodel Vievio "norfoje" neprekiaujama paprasta, balta "norfos "duona ?
Sakė alia direktorė specialiai neužsako, tikriausiai kad žmonės pirktu kitą duoną, daug brangesnę ?
2020-10-08d Ukmergės pl, Vilniuje pirkta vištienos šlauneliu mėsa Rumšiškiu paukštyno. Galiojima rašo iki 2020-10-10, tačiau mėsa smirda kaip sugedusi. Vos nusiemus kaukę jautėsi kvapas net neišpakavus. Pirkdama nejaučiau, nes buvau su kauke. Manau mėsa netinkamai buvo laikoma parduotuvės salėje. Galbūt net neveikiantis tas šaldytuvas.
Taip pat daržoviu skyriuje tragedija. Paprikos susiraukšlėjusios pasenusios, kai kurias paemis įsminga pirštas su kotuku iki kiek jos išpuvusios! Pomidorai suminkštėję visi. Nesuprantu kaip neuždaro tokios parduotuvės kai taip atsainiai žiūrima į prekes! Niekada gyvenime nebepirksiu maisto Norfoje.
Lapkričio 6 d supakuota, 7 d pirkta, o sausainiai seni, kieti, valgyti neįmanoma ir dar galioja iki lapkričio 27 d. Kaip tai suprasti?
Pastarąjį mėnesį gan dažnai prekinuosi Ventos "Norfoje". Kadangi pati rimtai seku covid situaciją ir esu artimai su tuo susijusi, negaliu nepasisakyti. Kažkoks balaganas. Žmonės kaip žmonės, atsakingi, dėvi kaukes, laikosi atstumo. Bet apie darbuotojus to nepasakyčiau. Kelis kartus teko būti aptarnaujamai būtent pardavėjos Audronės. Ir ką jūs galvojat, ogi kaukė nusmaukta iki lūpų, net nedengia nosies. Tai kokią apsaugą ji tuomet duoda? Gerai, jeigu tai pardavėjai nesvarbi jos sveikata, bet aš, kaip pirkėja tikrai nenoriu būti apkrėsta dėl neatsakingos pardavėjos, kuri nesugeba normaliai užsidėti kaukės. Man gaila gydytojų, kurie taip sunkiai dirba (o patikėkit, esu buvusi covidiniam skyriuje ir mačiau kaip ten vyksta darbas) vien dėl to, kad prekybos centruose direktorė negali kontroliuoti, kad būtų užtikrintas saugumas. Nors ką kalbėti apie direktorę, ta ponia taip pat vaikščiojo kaukę nusismaukusi, nežinau, gal jau taip oro trūksta, kad nesugeba pro salę praeiti užsidėjusi kaukės normaliai, o nusiimti kabinete, kai jau nesi prie klientų?:))) Tai apie kokį saugumą parduotuvėje mes kalbame, jeigu net poniai direiktorei dzin jos klientų ir jos personalo sveikata? Žodžiu neturiu žodžių. Girdėjau, kad dėl neteisingo kaukių nešiojimo skiriamos nemažos baudos. Galbūt reikėtų pasirūpinti, kad ši, Ventos "Norfa" būtų patikrinta? :))
Laba diena, norėjau paklausti, kodėl Juodupės miestelio "Norfoje' nėra pirkėjams rankų dezinfekuojančio skysčio, kuris anksčiau buvo pakabintas prie išėjimo iš parduotuvės?
Šiaurės pr. 44, Kaunas 49227 NORFa būtų gerai, jeigu dirbtų taromatas. gali prastovėti valandų valandas bandydamas savo kantrybę
Sveiki noriu suzinoti kas turi rakta nuo spinteles saugojimo daugtu be paprastu zmoniu ? Cia mistika ar kas 14:00 indejwu daigtus imeciau zetoneli ir paskuij atejas atsiimti prekiu radau vietoij mano zetono 1 eura labai gerai saugo ukmerges norfa eifeli
Vilnius kalvarijų 151 norfa kulinarijos skyriaus mėsos gaminiai tokie sūrus apsivemt galima, sako specialiai druskos varo kad ilgiau laikytusi
Sveiki. Noriu pasidalinti šios dienos apsilankymu Gargždų "Norfoj". Neteko dar taip pasijausti nematoma ir ignoruojama. Priėjus prie mėsos skyriaus, pardavėja pasišalino, nors matė, kad stoviu ir noriu pirkti. Laukiau 5min., o jinai ir negrįžo. Einu toliau. Žuvies skyriuje vitrinoje pardavėja Rasa (taip jinai prisistatė) tvarke vitriną. Paklausiau kiek kainuoja karšis pasakė yra kaina vitrinoje, jos ten nebuvo. Laukiu. Sutvarkė zuvytes ir padėjo kainą. Sakau kodėl jūs tokia nemandagi, o jinai - tai jus ką neturite laiko laukti? Labai nusivyliau aptarnavimu. Daugiau niekada nekeliu kojos į šitą prekybos centrą ir kitiems pasakysiu. Ačiū už suteiktą galimybę išsisakyti.
Laba vakarą, noriu pranešti apie šiandieną vakaro įvykį Norfoje adresų Vilniuje Ukmergės g.298.
Apsipirkdama kasoje 03 19.18val. mano sumą už prekes buvo 32.89, aš kasininkei sumokejau 54euru t.y. 50euru ir du po du metalo eurų.Po pirkimo iškart patikrinau čekį, išmušta buvo 52eu., grižau pas kasininkė pasakiau kad yra klaida, nes aš sumokejau 54, o imušta 52, ji pradėjo aiškinti kad ne, buvo du po 1euro, tada aš paprašiau perskaičiuoti kasa, nes prieš eidama į parduotuvę tikrinau kiek turiu euro metalų, ji pradėjo skaičiuoti, pastebėjau vaikščiojincia per salė moteri apsaugininke, po kažkiek laiko ji priėjo prie mūsų, aš paklausiau ar galima peržiūrėti juosta kaip aš mokejau pinigus, ji atsakė ne, nes nieko nesimato, o kasininkėi pasakė nieko neatiduok, ir išėjo į alkoholį skyrių, iš ten vis stebėjo ar aš neišėjus.
Galiu galė, man atidavė 2mano eurus.Bet man pastabą ir klausimas?Ar gali apsaugos darbuotojas atsisakyti ir meluoti peržiūrėti juostą ir kad nieko nesimato?
Ar gali apsaugos darbuotojas vaikščioti per salė kai skaičiuojama visą kasą?Ar gali apsaugos darbuotojas ginti kasininkė, nežinodamas ar kasininkė taisi?
Prašau atkreipti dėmesį!!!
Kvito nr.16093
Laba diena
Rugsejo27d uzejau į norfa 19:47 h esancia taikos prospekte Kaune atejus ì desru skyriu norejau nusipirkti desrytes ziuriu viskas uzdengta pastovejau 5 min nieks neateina nuejau prie kasos paklausiau ar parduos kas man atsake mes jau uzsidarom kasininke desru skyriaus jau apsipirkinejo ir tiesiai namo norejau paklausti 10 min likus jau pas jus į parduotuve ner ko eiti nes is skyriaus nieks jau nieki neparduos eisiu į maxima ten visada nusipirksiu
Laba diena, esu dažna Norfos parduotuvės, esančios Topolių g.1, Alytuje lankytoja. Noriu pasidžiaugti, čia dirba nuostabi pardavėja Irma, kuri visuomet patars, pakalbins, pasiūlys geriausią prekę, Tokie žmonės skleidžia gerą energiją ir lankytojams dieną padeda nuspalvinti šviesiomis spalvomis. Ačiū,
Panevežio molainiu g. Norfa, persimonai siaubingi, vienos musytės, vaisiai sugedę, ir ne tik jie, bet ir ananasai. Jau geriau jokių nei tokie.
Šalčininkų norfos parduotuvė yra siaubinga. Barkodas rodo vieną kainą, pas kasininkę išmuša brangesnę kainą. Perkant nukainuotas prekes, išmuša brangesį barkodą. Sako blogai etikėtė užklijuota. Kiek prekių iš vis be kainų, supuvę... o darbuotojai tik akys drasko, vietoj to kad paprastai pasakyti atsiprašau..
Zita Vaikšnoraitė
2020-09-29 16:01:31 IP 28mephfr
Laba diena.Noriu gauti atsakymą kodėl Norfos parduotuvėje VARĖVOJE šviežios mėsos kaina būna nepakeista po rytinės nuolaidos, ji tam tikromis valandomis ryte ir vakare būna pigesnė.Per pietus pas jas vitrinoje kaina akcijinė o kasoje mušama pilna didesnė kaina.Juk tikras klijentų apgaudinėjimas.Per dieną tokių klijentų kurie nepastebi praeina dešimtys.Jeigu nesiimsit priemonių teks kreiptis į attitinkamas instancijas kad ši apgaulė baigtūsi
Gan dažnai apsiperku Lazdijų "norfa" parduotuvėje... ten randu tai ko reikia, bet vieno dalyko, kuri perku neitin daznai na per metus kokius 6-7 kartus, yai - kondensuotas pienas, ju ten rasti tsi kazkokia tragedija, kiekviena karta, reikia vaxiuoti i kitą prekybos centra, kad jį galėčiau įsigyti....
Nežinau kas atsitiko su Molėtų NORFA baisu uzgriozdita prekių paletem, bet tai dar nieko, kaip pirkti kokia bendele, sausainius ar dar ką kai ten pilna museliu, oooo oooo apie vaisius daržovės tyliu kaina kosmosas išvaizdos jokios jų tik konteineris laukia
Atejus i Šalčininku norfa šiandien 2020-10-27 sekmadieni kasininke atsisake aptarnauti kilo ginčas neva kasoje laikas 20:04 o mano telefone ir bekontakcio korteles atsiskaitymo terminale rode 19.58... kol ginčijomes 19.59 aptarnavo bet sugadino visa nuotaika... apsauga atėjus man pradėjo mosikuoti čekiu kad jau po 20.04 neva aptarnaut neprivalejo manes :) patikrinkit ir suvenuodinkit kasos aparatu laika:) nes beveik visom 5 minutem anksciau uzdaro parduotuve :)
Sveiki, norėčiau pasakyti savo pastebėjimą/pastabą, apie ledus norfose, konkrečiai apie Jonavos norfas, nejaugi jų negalima išdėstyti, kad būtų patogu susirasti savo mėgstamus ledus? nes dabar tai kaip su mikseriu viskas sumaišyta, norint rasti mėstamus ledus turitikra to žodžio prasme "kuistis". Mano nuomone tai yra labai nepatogu, prekės praranda savo formą, yra išplėšamos. Galbūt aukščiausi vadovai atkreipsite dėmesį į tai. Juolab, kad tikrai esu mačius pavyzdinių norfų ir Ukmergėje, ir Kaune. Ačiū už dėmesį.
Dar viena 2020-09-19 17:52:50
Skaitau skundą ir nesuprantu kas su darbuotoja būtų blogai ar kažkoks būtų nemandagus elgesys. Tikriausiai dar viena bus psichė su dėmesio trūkumu.
O Jūs gerbiamoji arba gerbiamasis išmokyte bendravimo :) Jei Jums priimtinas akiplėšiškas elgesys su klientu, puiku! Bet aš ir dar daugelis kitų žmonių nėra linkę to toleruoti :) Prasivardžiuodama ir žemindama mane, Jūs pažeminote tik save...Gražios dienos :)
Pirkėja 2020-09-18 11:29:34
Sveiki. Norėčiau parašyti skundą Penevėžio Basanavičiaus gatvėje dirbančioms Nofos parduotuvės darbuotojoms Laimai ir Reginai. Pirmasis nesusipratimas įvyko kuomet likus 5minutėms iki parduotuvės uždarymo buvau neįleista į parduotuvę nors viduje dar vaikščiojo žmonės ir pardavėjos Reginos elgesys mane vejant lauk labai supykdė.Man buvo liepta ateiti kitą dieną.Ir tai jau ne pirmas kartas.Ši norfa nuolatos užsidaro 5-10minučių ankščiau.Antroji nemaloni situacija įvyko su pardavėja Laima.Paprašius išspausdinti teleloto bilietą ji man siūlė jau anksčiau išspausdintus bilietus ir sakė esanti, kad terminalas kuris spausdina bilietus jau atjungtas.Keisčiausia, kad iki parduotuvės uždarymo buvo likusi viena valanda. Bilietą galiausiai gavau, bet pardavėjos Laimos nemandagumu likau nepatenkinta.Toks bendravimas su žmonėmis yra nepriimtinas. Tikiuosi į tai bus atsižvelgta.
Su pagarba
Su pagarba
Sveiki, ponai norfos vadovai. Noriu paklausti ar jau taip nusigyvenot, kad supuvusių arbūzų nurašyti negalit. Ketvirtadienį Širvintų norfoje nusipirkau arbūzą stipriai susukta į plėvelę ir net nesimatė, kad jis suskilęs ir supuves.
Ačiū, lobkit toliau.
Sveiki kokios darbuotojos dirba Norfoj Kaune Baltu pr.195 Silainiuose.pastovei nepatenkintos paklausi atsakymo negausi arba sukraipytu veidu atsaus.Siandien 2020 09 10d.ryte 09:08 apsiprekinom su mama savitarnos kasoj mum ten nesigavo sakom ateitumet padeti o mum atsake ka ranka ant peties uzdet
Sveiki, apsilankiau siandiena 09. 06 Norfos parduotuveje Jusiniskiu g 91. Vaizdas kraupus mesos skyriuje vitrinos ant tiek nesvarios, kad net kraupu, apauge pelesiais, darbuotojai pirstiniu net nekeicia po aptarnavimo griliaus bei mesos skyriuje. Uz vitrinu sandeliukai bei netvarka. Ar aplamai apie higiena ka nors zinote? Darzoviu skyrius nesvarus, saldytuvai smirda bei apauge ledaus luitais. Aptarnavimas kraupus, salotos baisios, jau nekalbam apie taromata.......
Mėsos skyriaus darbuotojų niekada nėra darbo vietose, ypač vakarais ar savaitgaliais. Pralauki 15min ir nesulauki. Ar nėra kam kontroliuoti ar prižiūrėti savo darbuotojų kaip jie dirba? O sverėja inga iš viso kažkoks nesusipratimas. Visada nepatenkinta ir susiraukusi.
Sveiki aš dažnai, jau pastebėjau Gargždų norfoj kad yra betvarkė, stovi prie mėsos skyriaus lauki eilėj ateina kitas žmogus klausė jpxpia ką nori...
Pirkau žaislą rašo ant dėžutės 7.99
Musa 9.99

Kas vyksta??
Esu pakraupusi pardavėjos elgesiu ir akiplėšiškumu. Tokie žmonės neturėtų dirbti Jūsų kompanijoje. 2020-08 14 10 val. 08 min. pirkau prekes Utenos Norfa XXL Basanavičiaus g. 127. Dirbo tik viena kasa, kuri prekiauja cigaretėmis. Eilėje buvome trise. Priekyje manęs pirkusi moteris, niekaip nespėjo greitai susidėti prekių į savo krepšį. Laukiau kol ji pasitrauks, juk būtina išlaikyti saugius atstumus. Pardavėja pradėjo skenuoti mano tvarkingai sudėtas prekes ir krauti ant tos moters prekių. Metė viską į krūvą (karštus vėdarus ant ledinio faršo ir t.t.) Gražiai paprašiau, kad palauktų kol pirkėja nueis ir tik tada pradėti skenuoti. Bet ji ir toliau metė viską į vieną krūvą. Man griežtai pareikalavus baigti šį chaosą, staiga ji pašoko, drebėdama iš pykčio griebė mano prekes man iš rankų, sugriebė į savo glėbį, trenkė tolyn ant konvejerinės juostos suklykdama „Aš viską perskaičiuosiu“. Buvau šoke, tai pirmas kartas mano gyvenime, kad mažai trūko ir ji būtų man trenkusi į veidą. Negaliu suvokti jos elgesio iki šiolei. Kaip toks žmogus gali dirbti su pirkėjais, juk ji yra neprognozuojama. Kaip įrodymą, pridedu kvitą. Tikiuosi, kai kitą kartą važiuodama pro Uteną, užsuksiu į šią parduotuvę, ji jau nedirbs.
Kretingos NORFA kuo toliau, tuo baisiau. Pradedant tuo, kad jau žinoma reikia stebėti ką ir kiek muša į kasą, nes apgaudinėja ramiais veidais, prekes įmuša po du kartus. Taip pat LABAI reikia atsargiai pirkti iš sveriamų mėsos gaminių. Jau du kartus parsinešiau limpančius ir gleivėtus gaminius, konkrečiai rūkyta šoninė ir šaltiena. Pikta, kad sumoki už prekes, kurias parėjus namo turi išmesti.
Laima 2020-08-15 14:35:16
Kad siaubingas aptarnavimas Norfa parduotuvėje Ežero g. 1, Pasvalys jau žino kiekvienas pasvalietis, bet šuandienos aptarnavimu buvau nustulbinta. Priėjus prie kasos, pradėjus kraut prejes paprašiau nepradėti skanuoni, kol neiškrausiu sunkesnių į priekį (kasa nepatogi, mažai vietos, bet dirbo tik ji, tad pasirinkimo nebuvo)kasininkė kuitėsi ir nekreioė dėmesio, tuomet atsisuko ir pradėjo skaičiuoti. Pakartojau prašymą, bet ji nereagavo, tad mestelėjau piena į priekį. Kad išsiputojo: ką Tu darai!!! Aš dar kartą pakaryojau ko prašiau, o ji šaukė, kad ne už stovėjimą jai moka algą...taip, ne už stovėjimą, o už mandagų aptarnavimą, kurį vertinčiau SIAUBINGAS!!!
Puikiai žinau, koks sunkus darbas aptarnavime, bet tokio elgesio pateinsnti net aš negaliu, buvo labai nemalonu prieš kitus pirkėjus ir prieš savo vaikus. Kasininkės vardo nesimatė, jis buvo paslėptas po atvartu, gal drasiau koliotis tuomet :) bet čekyje uūrašas KAS#28982
Atsiprašau už klaidas, sugadintos nuotaikos pasekmės!!!

Šiandien buvau nemaloniai nustebinta.
Pirkau Jūsų parduotuvėje nugarinę be kaulo.
Kol svėrė nugarinę buvo viena kaina, bet kai kasoje teko mokėti kaina stebuklingai pasikeitė.
Liūdna, kad vyksta toks apgaudinėjimas.

Audra Kvietkauskienė
Rugpjūčio 10d.bei 12d.pirkau pieną Klaipėdoje prekybos centre Grandus esančioje parduotuvėje Norfa, tai abu kartus pienas buvo tiesiog suruges, kadangi pirkimo čekį išmečiau, tai dabar jokiu pretenzijų pareikšti negaliu, todėl rašau čia, manau šios parduotuvės darbuotojai turėtų atidžiau žiūrėti, kokius produktus pardavinėja.
Jurbarko Norfoj lauko g kasininkė be žodžių, apie 17.00val sulaukus eilės, paprašiau cigarečių, pamatė, kad turiu 50e pasakė neturiu gražos. Sako eik išsikeist arba eik kitur pirkt. Nesupratau, kai paprašiau žiebtuvėlio sako eik pasiimk, sėdi nepajudinama. Aš taip nepaliksiu, jei atėjau čia pirkt, tai noriu būt aptarnaujama. Neparašyta niekur, kad už prekę turiu turėt lygią sumą.
Kas darosi su Utenos nauja Norfa aukštakalnyje šiandien, kasininkės nekreipia jokio dėmesio į pirkėją, kalba tarpusavyje, neduok dieve pakviesi ateis nepatenkinta, susraukus, ar susisūkus ponia mažo ugio neleido net vardo pažiūrėt bet amžius apie 50, kiek galima kalbėt po darbo kalbėkit.... apie svėrimo skyrių patyliu pastoviai plepa prisišaukt neįmanoma o jei prisišauki tai ponia nepatenkinta panelė vardas ant pufaikės Panelė Dovilė, atrodo ir maistas skanus ir viską bet jau aptarnavimas, nesuprantu ar jos iš išeiginės pakviestos, paklausiau ar šiandien bus rūkytų dešrelių, atkirto jeigu nera ir nebus, žiurėk į vitryną ir matysi.pagarbos nulis, o salei praeitą savaitę paklausiau kur rasti sauskelnes tai sako ten ranka mostelėjo ir nuvažiavo su vežimu pilnu prekiu..na manau visą šią informaciją skaito atsakingi žmonės, ir padarys išvadas.Taip negalima elgtis su žmonėmis, tai kartojasi ištisai, ne šiandien.
Priskaičiuota daugiau prekių negu pirkta, 6 vienetai sriubos MAGI tirpi su sūriu, įmuštas čekyje du kartus.
Elektrėnų norfai derėtu susirasti normalų apsauginį, nes esamam visur "v***s "vaidenasi, Man jau seniai niekas taip nesugadino nuotaikos kaip rugpjučio 01 dieną šitas susireikšmines alia "apsauga "su savo "itarimais ", izeidimais
Sveiki, šiandiena apsipirkinėjau Norfoi Pabradėje, kur prie kasos parsiduoda cigarètes buvo didelė eilė, aš nuėjau į kitą kasą.Paprašiau cigarečiu, atnešė ne tas parašiau, kad pakeistų ir prasidėjo skandalas kodėl aš perku šitoje kasoje reikia pirkti toj kasoi kur parsiduoda cigaretės.Šeštadienio nuotaika liko sugadinta.
Pagarbiai Vygintas.
Šiandien 07.26 Nemenčinės “Norfa” užejusi paprašiau darbuotuojo pakviesti į taromatą atsakingą asmenį, ko pasekoje laukiau 30min :) darbuotuojui atėjus paklausiau ar ne galima butu greičiau, sulaukiau atsakymo “aš bl*t ne grushikas čia tau kad greičiau vaikščiot” labai nusivyliau šia parduotuve!!!
Tavo vardas ar imone
2020-07-18 15:45:19 IP 2i24uri2
Vilnius, Justiniskiu g., Norfa.
Vakare nuolat uzdaro iejima is turgelio puses, nepatogu eiti aplink.
Kam tai daroma?
Jokiu uzrasu ar ispejimu nera.
Sveiki, UTENOS NORFA KUPIŠKIO G. tragedija nuejau liepos 14d. Apue 14 ar 15val.Mėsos skyriun apsipirkti, o ten pardavėja jauna vardas ligtai Dovilė ar Donata, priėjau o ji man KO???? Net atšokau, sakau jūs čia man? O ji man atsako..... o kam daugiau? Nu lygis, gaila laiko neturėjau bučiau tikrai sukonfliktavus. Aplamai ta mergina pastovei susiraukus, nepatenkinta gyvenimu ir tfu tfu tfu. Tai čia toks pasysakymas.
Sveiki. Net nežinau nuo kuo pradeti Vakar buvau Šilalės Norfoje ir pirkau spaudžiama tyrelė kuria pasiėmiau ir net nepastebėjau kad pakelis lyg cigaretę išdegintas tik skenuodama prekes pamačiau kad jis pažeistas padavimai pardavėjai kad pakelį pakeistu. Viskas gerai. O šiandien ir vėl nueinu apsipirkti ir vėl tas pats pakelis padėtas lentynoje prie visų kitų pakelių. Ar taip galima daryti? Nepirma sykį jau pasipiktinau anksčiau pirkau vaisius ir daržoves žmonės pakilnokit indėlius kaip perkate supakuotus ar pasuotas prekės pomidorai ir nektarinai supelyje viskas varva o parduoda už tą pačią kainą kaip ir gera prekę. Gaila kad neturiu nuotraukų padarius. Baisu.
Labas rytas.Bruklino Norfos (Šiauliai) pardavėja Zoja prekes sumėtė kaip šuniui kaulą, apskaičiavo 5, 1Eur (vieną pirktą prekę "įmušė" 3 kartus), o parodžius klaidą dar "draskė akis".Kaip tokie žmonės gali dirbti aptarnavimo srytyje.P.S.Veiksmas vyko ryte, kol ponia dar negalėjo būti pavargusi

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA UAB Delikana klientus aptarnauja visoje...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Už milijoną eurų sutvarkyta Alytaus sinagoga
Už milijoną eurų sutvarkyta Alytaus sinagoga 11-24 16:28
Kultūros infrastruktūros centras (KIC) pranešė apie baigiamus Alytaus sinagogos restauravimo darbus: prieš daugiau nei šimtmetį statytuose Alytaus žydų maldos namuose bus įkurtas Alytaus muziejaus...
Buvęs "Raseinių vandenų" vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu, turto pasisavinimu
Buvęs "Raseinių vandenų" vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu, turto pasisavinimu 11-24 15:57
Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu, svetimo turto pasisavinimu ir iššvaistymu yra pareikšti buvusiam "Raseinių vandenų" vadovui Stanislovui Bartkui, antradienį...

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%