Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Druskininkų "Norfos" parduotuvėje norėjome priduoti nemažai taros. Taromatas rodė, kad yra pilnas ar jį reikia išvalyti. Galvojome kasnors prieis. Laukėme. Praėjo gal 15 ar 20 minučių. Pardavėja sėdėjusi prie terminalo kasos pažiūrėjo į mus gana nemažai kartų. Galiausiai priėjau prie jos paklausti ar kasnors prieis prie taromato ji labai nemandagiai pradėjo aiškinti, kad taromatas neveikia. Paklausus kodėl mačiusi, kad mes stovim ir laukiam dar nemandagiau atsakė, kad ne jos reikalas ko mes ten stovim... Esu labai nepatenkinta tokiu darbuotojų elgesiu!!!!
Laba diena. Šiandien labai nusivyliau norfa. Rašo lankstinuke visur kad sportinei avalinei 40% nuolaida išsirinkom sportine avalyne prieinam prie kasos o ten mums sako šiai prekei nuolaida netaikoma nes ji nėra sportinė. Jūs man paaiškinkit tada kaip atrodo sportinė avalynė? Esu tiesiog pasipiktinusi. Kiek žmonių apgauna? Baisu!
NORFA YRA APGAILETINAS DARBDAVYS! Jie drysta reklamuotis per delfi, lryta, kaip "moka" zmonem "konkurencinga atlyginima", o realybeje sitie zmogedros vercia kasininkes kai yra maziau klientu lakstyti po prakaitu krauti ju susiktas paletes, aiti neapmokamu papildomu dienu per savo iseigines.. krauti susiktas paletes nemokamai! Niekas negauna algalapiu! Darbuotojai prievartaujami dirbti papildomai uz aciu! Ir visa tai nes sis apgailetinas tinklas taupo, jog nereiketu priimti papildomu sales darbuotoju, kaip yra kitose prekybos centruose! IR VISA TAI UZ SAUSA MINIMUMA NEI CENTU DAUGIAU. NORFA YRA NEPRESTIZINIS, ISNAUDOTOJISKAS IR VIENAS PRASTESNIU DARBDAVIU. NIEKAM NEREKOMENDUOJU CIA VARGTI!
Sveiki, noriu visus įspėti, kad pirkdami Norfoje, žiūrėtumėte produkto galiojimo laiką.
Sunku patikėti, bet parduodami "Sostinės" Pergalės saldainiai dėžutėse, kurių galiojimo laikas pasibaigė 09-08-2018.
Žinoma, prekė su nuolaida, ant kurios ir pakibau. :-) Deja, saldainiai nevalgomi.
Tai buvo vakar, Jonavoje Žeimių 26A.
Norėjau paklausti at šiais laikais direktore gali surenkti samoksla prieš darbuotoja.Turi balsuoti, bijote prašom jūms lapeliai. rašote.Ar nebūvo galima pasišnekėti su darbuotoja kad mažai gauname pliūsu.Darbuotojus vadina debylėmis, durnėmis.Tūriu įrodymu
Sveiki. Siandien apsipirkinejau Norfos parduotuveje Baltupiuose, Vilniuje, buvo nedaug prekiu bet nemazai svorio. Kai jau grizau namo i Traku rajona pasiziurejau i ceki ir graza ir supratau kad kasininke nedadave 60 centu grazos. Tikrai nemalonu i r jeigu butu salia tai grizciau bet toki kelia vaziuot atsiprasant sau i sanauda ir dar su mazu vaiku. Geda uz tokius dalykus.
Kiek ateini tuoletai neveikia. Idedam pinigus bet aparatas neatidaro duru. O kai psiteirauji ar apsauga dirba ir kas atsakingas uz tai nieks nieko nezino. Tai vat pinigai i bala o paslauga negauta
02.26 Smelynės g.Panevežio norfa pirkau kakava ir kaina uždėta mažesnė nei nuskaičiavo kasoje, pirkinys smulkmena, nu bet ne pirmą ir ne antrą kartą su tom kainom taip... jos ale nespėja uždėt, jau nusibodo, ar čia taktika tokia, ar reiktų darbuotojų daugiau jei vis nespėja.
Norėčiau padėkoti Lentvario m.Norfos parduotuvėje (Klevų al.4) dirbančioms moterims-Sandrai, Jelenai ir Astai už pagarbų, dėmesingą, rūpestingą aptarnavimą. Esu šio miestelio gyventoja, tad dažnai atvykstu apsipirkti į šią parduotuvę. Man patinka čia vyraujanti atmosfera, prekių pasiūla, jų išdėstymas, o svarbiausia šių moterų, nuolat besišypsančių, gerai nusiteikusių požiūris į pirkėją. Šią parduotuvę nuolat gretinu su Vilniaus NORFA Savanorių pr.ir galiu pasakyti, kad vilniečiams reiktų pasimokyti iš lentvariečių-tiek aptarnavimo srityje, tiek prekių įvairove bei tvarka parduotuvėje.
Ačiū Jums ir sėkmės
Padarbiai Daiva
ESU PIRKEJAS IR MASTAU, ZYDISKAI REMIU VERSLA APSIPIRKINEDAMAS TUOSE PREKYBOS CENTRUOSE PAGAL ATLYGINIMUS SAVO DARBUOTOJAMS IR SALYGAS. Pradedat nesiskirt nuo gedingiausiu tinklu maxima/iki. Sventiniu laikotarpiu kai darbuotojos vare kruvinu prakaitu ir jum apyvarta buvo, kaip uz 2-3menesius isdrysot sumoket sausus minimumus. Sugalvojot isnaudojimu sistema "papildomos" Kodel darbuotojos ariancios po 12h/4d turi eiti papildomai 5d krauti paletes 8-10h ir uz tas valandas gauti papildomus 5eurus! 5eur : 8h lygu 62centai/h ar tai yra garbinga? Mano nuomone tai isnaudojimas vien, del to jog sutaupytumet neprieme papildomu sales darbuotoju.
Dabar apsipirkinesiu taip
1.Lidl
2.Rimi/Norfa
3.Maxima/Iki
Vakar 22 vasario apie 18val vakaro apsilankiau Norfoje. Nemencines pl. Uz pirkinius norejau susimoket 100eu kupiura. Pardavejos pareiske, kad itare jog mano kupiura netikra nes neatpazista ju pinigu tikrinimo aparatas. Buvau priverstas palikt pirkinius ir vaziuot iki Maximos kad iskeist pinigus. Maximoj prieme ta pacia kupiura be jokiu klausymu ir ju aparatas rode kad kupiura tikra. Del Norfos nekompetencijos pinigu atpazinime ar jusu aparaturos gedimo patyriau nuostuoliu ir sugaisau savo laiko. Informuoju vadovybe, kad susitvarkytumet savo pinigu atpazinimo aparatura
Laba diena. Noriu sužinoti kodėl Kaišiadorių norfoja nepakeičiamos kainos. Vakar pirkau šias trąšas kasoja įmušė 3.99, o prie trašų kaina 1.99€.Šiandien buvau parduotuvėje kaina nepakeista. Foto daryta šiandien. Jau kelintą kartą neatitinka kainos.
Sveiki, Norejau paklausti kaip pardavejos kepa ir patikrina ar tikrai iškepti gaminiai buna. Šiandien pirkau kepta vištiena su bulvėmis, tačiau puse bulviu buvo nedakeptos ir vistiena viduje buvo pusiau žalia, idomu kur isvis šioje parduotuvėje žiuri uz kokybe atsakingi zmones nes ypac vaisiu ir darzoviu skyrius tai patyliu, dazniausiai buna daug supuvusiu vaisiu ir darzoviu. Uz pardavima neiskeptu gaminiu ismetimas is darbo 2019-02-16 Šiaurės pr. Norfa
Esu patenkinta Ateities g. Norfos (Vilnius) darbuotojais, visada padeda, visada su sypsena. BET. Jusu stalazai - nelogiskai isdestyti. Viduryje parduotuves stovi dildes, gumytes, vaikiski sampunai, pastos bei kitos kosmetikos priemones, automatiskai, suprantu, kad is kitos puses stalazo rasiu sampunus bei higieninius reikmenis, serveteles. O cia kitoje puseje sudetos kruopos ir makaronai. Ok, tokiu atveju, sukiojuos ir ieskau kazkur aplinkui sampunu, higieniniu prekiu - aplink maisto produktai. O pasirodo, norimos prekes parduotuves priekyje. Nenoriu buti bumbekle, bet noriu duoti pastaba, kad Labai nepatogu ir daug laiko uzima ypac kai skubi, kol arba pati surandi, nes tikiesi, kad kqzkur aplink panasias prekes rasi, arba ilgai uztrunki kol ieskai sales darbuotojo, kuris galetu nukreipti.
Norejau paklausti ar Rokiskio norfos panvezio gtv1 direktore gali fotografuoti su telefonu darbo metu nepilnamecius kaip kasa sniega ir mandagiai sipsosi. Ar tiesiog supiko kad buvo atvaziave is wmwt ir iseme arbata saltaja su nutrintu galiojimu (galiojimas buvo nutrintas su acitonu) IRA IRODIMAI.
PAGARBIAI DAINIUS
VISKAS VIKO ROKISKYJE PANVEZIO 1 NORFA
Joniškio norfoje buvau lengvai šokiruota, kai uzbėgusi į WC pamažiau tokį vaizdelį. Apie kvapą net nebekalbu nes atrodė kad tuoj užduosiu nuo aitraus dezinfekciniu priemonių kvapo tiesiog rietė nosį. Tai ne pirmas kartas kaip kvapas ir vaizdas tuolete priverčia iš karto bėgti lauk. 2019.02.06 10:40
Nusipirkau supeliojusi batona Katik
Radviliskio Norfoje (Vasario 16 g. 11) 01-24 pirkau Piemenelio piena plastikiniame butelyje. Galiojimas buvo parasytas iki 01-31d. Vakar (01-28) pastebejau, kad pienas sugizo! Tas man nutinka jau nebe pirma karta. Gal laikas keisti pieno kokybe?
Paulius 2019-01-26 23:46:08
Gal jus galite Rokiskio norfos panvezio1 darbuotojai Gerbiamai Editai dirbanciai pramones skiriuje paaiskinti visas taisykles su klijentais??? Ir noriu kad pagristu ji del kokios priezasties as esu nepageidaujamas asmuo
(Ar del nusiskundimo ar nori pasibaigusias pramones prekes isprekiauti kad niekas nespetu patikrinti
Sveikas, Pauliau, Dainiau ir t.t., ar neatsibodo pilt meslo? Kaip suprantu tai cia raso vienas asmuo, ar vienos seimos chebra, nes ip adresas vienodas :D (kartais ir gudri vista sikna isidilgina) Dainiuk, gal geriau mokinkis, neuzsiimks kapstymusi ten kur ne vaiku reikalas. Paprasciausiai-negrazu.
Prekinausi norfoje pramonės 6 Šiauliuose pamačiau grįžęs namo, kad įmuštas lagaminas su ratukais už 32.99€ kurio nepirkau.Susisiekus su tos Norfos direktorium el. paštu, jis teigia, kad vaizdo įraše mato, kad pirkau lagaminą.Paprašiau vaizdo įrašo. Laukiu filmuotos medžiagos įrodan„jos mano pirkimą lagamino.
Sveiki! Norejau darbintis i norfa kuri yra Visagine taikos 10.labai reikia pinigu, todel bandziau darbintis.ta pacia diena skambino del darbo is visagino linijos bet atsisakiau (juk dirbsiu norfoje) Kai direktore pradejo kamantineti ar dirbsiu, paprašė parodyti sugebejimus ir pasodino i kasa. Ten pradirbau 4 h. Veliau pasake uzsirasyti visus kodus. Uzsiraseme.pradejo kalbet apie iforminima. O kai trecia diena atejau pasake kad nebereikia. Aciu. Visu pirma atsisakiau darbo kuri siule linija, veltui pradirbtos valandos.... Kam ieškote darbuotoju, jei jums ju nereikia ar neleidzia priimti.kita karta pamastykit, kad zmones ne is neturejimo ka veikt eina darbintis, o del to, kad jiems tikrai reikia darbo...
Juozapaviciaus pr Kaune norfoje, truputi darbuotojoms reiktu pagarbos žmonems. Atejus apsipirkti, buvo pastatyta grikiu palete, mergaite mano rado nuo prieskoniu tuscia dezute ir ja padejo ant tu grikiu. Jusu darbuotoja pradejo rekti ka tu cia darai, nelysk ir panasiai. Tai tegul susirenka savo siuksles, vaikas dar pakele siuksle o inaj rekauja. Vaikas issigando, pradejo verkt. Manau zmones kurie nekencia savo darbo neturetu dirbti su zmonemis.
Sveiki, siandien apsipirkus Alytaus Norfos parduotuvei esancioje, Putinuose. Iseju pro duris paslydau, ir smarkiai susimusiau visa kaire puse, tikiuosi nakty nereikes vaziuoti i ligonine. Vienas ledas niekas nebarstyta, kas atsakingas uz tai? Visa laime, kad Vaikus buvau palikus Masinoje su Mociute. Tikiuosi sulaukti jusu atsakymo, visko taip tikrai nepaliksiu.
Prienų norfai reiktų keisti darbuotojas. Ko paklausi niekada atsakymo negausi. Nežinau ar ten dvynės ar šiaip panašios yra dvi pardavėjos, vardų nežinau, bet viena iš jų kasoj sėdėdama galima sakyti miega. Būtinai apsidairys, apžiūrės visus aplink stovinčius, bet nepasiskubins greičiau aptarnauti klientų. Pinigus padedi, tai net nemato sedi svajoja. Pas kitą paklausiau ar ilgai užtruks ištuštinti taromata, tai pažiūrėjo ir nieko neatsakė, sako reiks dabar eiti maišą atsinešti, tai nu pasijauti kaip išvarytas ir tiek. Ai ir dar pardavėjoms reikia išmokti elementaraus mandagumo. Jeigu klientas pats pirmas pasisveikina, tai negi sunku apversti liežuvį ir pasakyt ta laba diena. Žodžiu, net nemalonu tokioje parduotuvėje lankytis kur darbuotojai toli gražu nesugeba parduotuvės įvaizdžio gero parodyti.
Sveiki norejau paklausti ar rokiskio norfoje panvezio1 tikrina kas nors bakalejos galiojimus..
Nes ten ira labai daug maisto su pasibaigusiu galiojimo laiku
Kainos pastoviai buna nepakeistos vedejos susiraukusios vaiksto neimanoma net nieko paklaust o direktore tai isviso nera zodziu !!!!!! Noriu kad susisiektumete ir paaiskintumet kaip taip gali buti pvz puse metu pasibaige sausainiai ir tikrai tai ne pagaminimo data nes aiskiai parasita geriausia iki2018-06-15
Kyla klausimas ar visuose norfose, apsaugos darbuotojas kuriam priklausytų stebėti kameras ir gaudyti v***s, turi dirbti visus salės darbus, krauti alkoholį, duona, ir dar visokiausias prekes, tai kada stebėti kameras??? Ogi niekada nes nėra kada reikia duona krauti, ar dar kažką, tad eikim ir vokim nes niekas nestebi. Kalba eina apie mažesnes norfas.
kodel mano atsilepimas ne buvo rodomas viesai?
Sveikiname Norfos valdzia su Naujeisiais metais, siais metais parduotuviu apyvarta buvo labai gera, bet parduotuves darbuotojai negavo padekos uz siu metu gera darba, tikimes, kad kitais metais darbuotojai gaus DOVANELIU.
Su pagarba Norfos darbuotojai...
Sveiki Linkėdama sėkmingų ateinančių 2019 -jų metų, noriu pasidalinti šios dienos patirtimi. Šiandien Jūsų parduotuvėje, kuri yra Marijampolėje, Dariaus ir Girėno g. 3A, pirkau 6 keptus viščiukų ketvirčius (kvito numeris 90587). Parvykus namo ir pradėjus pietauti, viščiukų skonis buvo įtartinas ir valgyti nebuvo galima. Aiškiai jautėsi sugedusios mėsos skonis. Tai patvirtino ir kiti šeimos nariai. Kokybės užtikrinimas yra vienas iš būdų pritraukti klientą, tačiau daugiau į Jūsų prekybos tinklą, prisiminus šį atveją, tikrai neisime. Sugadinta ir šventinė nuotaika.
Laba diena Šalčininkuose prie Norfa parduotuves pastatytos automobiliai pardavimui iš užsienio prie pat įėjimo ! Kas čia per proga tokia? Trukdo eismui!
Ema 2018-10-09 12:49:09
Laba diena norejau paklausti ar galima isidarbinti i Norfa jei buvau atleista? Ir jei galima tai po kiek laiko galima vel isidarbinti? :) Aciu :)
O jei ne paslaptis už ką buvote atleista?
su parduotuve viskas tvarkoj, bet valytoja, kazkokia kovinė, tiesiog stumdo zmones prie tualeto, kaip iš senų bolsevikinių laikų
kodel darbuotojai parduotuveje norfa net neina pietu arba pietauja daugiausia 20 minuciu kaip jiems priklauao valanda pietu? ar jums tai neatrodo darbuotojo isnaudojimas? kai zmogus dirba 12 valandu o realiai uzrasyta 11 valandu, ir is kur toks dalykas kad darbuotojas pietu metu negali isvaziuoti pietu is teritorijos? kaip kalejime
Labas vakaras, kaip tik šiuo metu sėdžiu ir rašau po apsipirkimo Norfos pardtuotuvėje Kretingoje. 2018-12-23. Perkantis jūsų pardotuvėje prie gaminių skyriaus su mama pirkome kepsniukus, salotas pardavėja buvo labai nemandagi kepsniukus sumetė į maišelį nuo jų viskas birėjo dėjo belekaip, kopūstų salotas į indeli krovė tiesiog ji pavertus į pagėibdini dubenį. Pardavėjei padavus indeli jis buvo apibėges aliejumi, mama paprašė maišelio o mums atsakė, kad maišeli duos kasoje, mama sako dabar mano rankos visos murzinos, nes indelis apibėgęs, tik tuomet gavome maišeli ir šluoste ranka nusivalyt. Aptarnavimo metu sakėme jog elgiatės nemandagiai. Mums pardavėjos elgesys atrodė neadekvatus. Viskas vyko apie 19:00
Pakruojyje apsipirkau 2018.12.23 apie 13.41 val. Galiu tik pasakyti viena, kad aptarnavusi mergina geltonais plaukais, vardo nezinau, nes korteles nemaciau buvo labai nemaloni. Pradedant pasisveikinimusi baigiant savo komentarais. Dirbdama pati su klientais zinau kad visokiu zmoniu buna, bet nepagarbos negali sau leisti. Savininkas niekados neleistu sau taip bendrauti su klientais.
Kaune, Juozapavičiaus pr. Norfoje 2018 m. gruodžio 22 d. pirkau sausainių 'Smėlio juosta', kurių galiojimo laikas buvo iki 2018 m. gruodžio 20 d. Gaila datos netikrinau vietoje, pamačiau tik namuose. Būkite atsargūs.
Utenoje dauniskio norfoje perkant mesa pasve ir klijuoja brangesnes mesos lipdukus.pigene mesa pasveria kaip brangesne tikrinkit ! ! !
aldona petrulioniene
2018-12-03 22:34:17 IP 5.20.65.121
alytuje jazminu gatveje esancioje jusu parduotuveje pirkau saldainius (slyvos sokolade)ir man paskaiciavo 14.99 uz kilograma nors saleje prie ju parasyta 8.99 uz kg kasoje pasakiau tai atsakymas buvo kad cia ne nuo musu priklauso galite grazinti preke pinigus grazinsime bet as noriu realios kainos ir tikrai zinau kad jos tiek brangiai nekainuoja kasdien i ta parduotuve vaikstau o kainos dar nepakeite cia gal toks jusu biznis aciu
Trečiadieni apsipirkinėjau norfos parduotuvėje, pirkau aguonų.Jų kaina buvo 3 eurai su centais, tos aguonos dar nuo vasaros likusios.Parėjus namo pamačiau, kad čekyje kaina 6, 49 euro už kg.Ketvirtadienį turėjau nueiti paprašyti, kad atitaisytų man padaryta žalą.Skyriuje buvo tos pačios aguonos nei naujų dapilta tik kaina pakeista į6, 49 euro, nes nuo ketvirtadienio naujas leidinys ir pabrangino 100 procentų prekę, o pataisymus per kasos aparatą daro jau nuo trečiadienio, tik nepataiso kainos prie tos prekės.Yra labai pikta.kad kaltina tiekėjus, o patys pareguliuoja kaina kaip užsimano, nes ateina šventės išpirks.Gėda.
Apsilankšme Norfos parduotuveje su šeima, Šeštadienio vakara 2018-11-17 Telšiuose, Gedimino g. 8, apie 18;00 val. buvome nemaloniai aparnaujami vienos darbuotojos kuri dirba maisto sveriamam skyriui. vardo gerai nebeiziurejome bet atrodo bovo vardu (Daiva)jei gerai pastebejiau ant korteles, jauna moteris jau trecia karta ji mums apsilankius nemandagiai aparnauja, paprasius kad idetu vienetais o ne gramais jei labai nepatiko nes teko suskaiciuoti iki 20 vnt. ir išgirdome nepasitenkinima, ir nemandagu pasisakyma. Paprasšius musu maista ideti nevientik i indeli bet ir i maiseli, tai maisiukai buvo pamesti mums pries akis ir pasake patys isidekite. Daznai isdedame bet jos grubumas jau perziangia ribas. pasidomejius varda jos ji apsimete ir nuejo prie kito prikejo ignoruodama mus. Telšiuose, Gedimino g. 8, norfoje dirbantys darbuotoje visada mandagus nesame tureja problemu bet su sia vientinte moterimi jau susiduriam su nemandagiu aptarnavimu. Prašome atsižvelgti ir pamokyti kaip reikia elgtis su klientais.
jau tokio afetos su daržovemis dar nebuvo vilnius justiniskiu 91 ka vedeja žiuri pto pirštus viska anatchija ypač daržoviu skyriuje, , norejau porios gumbio kg kainuoja 0, 77 bet puse perpjauta jau, 0.90 cnt nots 3 cnt bet, 0.13 cnt jau super antkainis visas ribas perejo ši parduotuve..buvau 17, 11, 18 apie 11 val..vien antkainis atbaide ipirki ka netikrina budinti ta diena ka išdarineja darzoviu skr.. ir tai ne pirmas kartas..kita yra normos kur nurašomos i nuostolius bet kitaip sprendžia skytiuje pirkėjo saskaita ypač sberimuose skyruose..prašo, imtis priemomiu vadovus, patiems tikrinti kainas per išeigines..kad butu pirmas kartas bet pastovus pirkeju apgaudinejimas ūioje parduotuveje..nera kam tikrinti ar suokalbis su vadove, , o duoos skyriu apieinu kainos loja ir kanziojasi pirkeju..
Šiandien 11-16, Babilono norfoje, Panevėžyje iškvietus direktore dėl supelijusiu gaminiu lentynose, nesulaukėme jokios pagarbos, jokio atsiprašymo. Pridedu ir foto.
Dmitrij 2018-11-07 15:42:56
Добрый день, Норфа Висагинас закрывает проход в Алкоголь в рабочие дни, нельзя попасть в отдел. Что за безобразие. На жалобу никто нереагирует. Закрыт отдел уже второй день.
Это норфа по улице Тайкос 10
Apsipirkimas truko 3 val nes apsiperku kartą į mėnesį ir dar negaliu išvažiuoti iš parduotuvės nes esu jums dar kažką skolinga??? Parkingas..? Tulikas??? Ką jūs mastote?
Iš kur jus ištraukiate tokias pardavėjas, kaip Klaipėdoje Priestčio g. Norfoje Gertrūda ar pan vardas, vidurinio amžiaus? Prie klientų aptaria savo intymias ligas su kita pardavėja, tiesiog šlykštu pirkti pas tokią išgamą. Paskųsiu Veterinarijos tarnybai ar tokios parazitės turi sveikatos knygeles, kad savo hemorojus aptarinėja prie pirkėjų. Fui fui, ir dar kartą fui. Į pirkėją nulis dėmesio, aptarinėjami kremai išabgei tepti, trūksta žoodžių.
Pirkau pieną 11-04 vakare baltų pr esančioje norfoje Kaune. Parėjusi namo, paragavau - sugižęs. Pasižiūriu į galiojimo datą - 11-03. Labai "smagu", kad norfa nesugeba išimti iš prekybos pasibaigusio galiojimo prekių.
Pirkėja 2018-09-27 13:56:31
Laba diena. Ir vistik yra nepatenkintu pardaveju, ir kabinanciu akis, kai mandagei bandai parodyti ju klaida. Nemalonus incidentas ivyko Rokiškio mieste esančioje adresu Nepriklausomybės 23. Tikrai zinau ka reiskia dirbti prekybos sektoriuje. Ir koks turi buti, bet tikrai yra ir pirkeju, kurie uzmenkiause klaide, tave isplusta. Visi esam zmones. Bet klaidas reikia pripazinti. Pirkau Neskafe tirpe kava, kabejo plakatas, kad jei akcija 40%.galvoju pasiimsiu visa dezute. Pasiemus kava, nuejau dar duonytes ir prie kasos, kasa buvo neilga, susigaiso viso gal 3min. Susimoku, ir kazkaip galvoju daug. Ogi ziu, nera kavai nuolaidos. Grazei priejus paklausiu, o ji einu paziurėti, laukiu, grizta ir man sako, nera jokios nuolaidos, sakau kabejo plakatas, ji eime paziurėti, gal as akla, nueinam, tikrai plakato nebera, sakau cia katik kabejo pries 2min.stebuklas nuejus pardavejai, dingo. Istraukia, mat bande paslepti. Perskaito, akcija vyko iki rugsejo 19d. Pradejo siulyt man valdzia. Sakau as valdzios neprasau, tik parodau, kad klaida na suprantu butu kokia 20d tai darbo daug nespejo nuimt, bet apsipirkinejau 27d. Žmones akcija klaidino 8dienas. Ar taip turėtu buti???Nemanau. O labiausiai apmaudu, kad ne bariausi, nei nieko, o ji man akis kabino. Buvo tik pietus. Tai kas bus vakare???? Pervargo suprantu. Bet juk as nekalta. Sunkus pardaveju darbas. Bukim vieni kitiem tolerantiskesni.
žinoma, čia buvo norfos klaida kad laiku nenuėmė plakatų, bet mieli pirkėjai, skaitykit info iki galo, ten visada nurodyta data iki kada galioja nuolaida

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone"
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone" 03-25 15:26
Vadovų pasikeitimai technologijų milžinėje "Apple" – signalas, kad įmonė ruošiasi ateičiai, kurioje nebeegzistuos jos populiariausias produktas.
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų 03-25 14:51
Klaipėdos mero rinkimus pralaimėjęs "valstiečių" atstovas, Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus atšaukė savo nusišalinimą nuo sprendimų, susijusių su "valstiečių" rinkimų kampaniją Klaipėdoje...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%