Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

vakar buvau nemaloniai nustebinta kai atvaziavus i panevezio norfa klaipedos g. nusipirkti vistienos kotletu su pievagrybiais paklausiau ar ju turi, paieskojo saldytuve, rado dvi dezutes, bet greitai prisistate kita darbuotoja ir pradejo rekti, kad padetu greit atgal nes cia ji pirks. likau be kotletu, ir sugadinta nuotaika. slikstyne
Sveiki, Kaišiadorių norfoje atvežiau priduoti tarą, tačiau aparatas dviejų buteliukų nepriimimė bandant kelis kartus, tai paprašiau pakviesti taromato operatorių jo prekybos centre visai nėra tai atėjo parduotuvės apsauginis paaiškinau situacija, kad taromatas nepriima mano taros jis man pasakė, kad nieko padaryti negali ir sakė arba vežti į kitą taromatą arba išmesti. Aš jam pasakiau kad už šią tarą sumokėjau ir išmesti nororiu. Sako gal ne depozotinė tara ir nieko padaryti negali kalbėjo labai nemaloniai, įžeidžiai. Parodžiau kad tara depozitine ir turi priimti taromatas jis atšovė, kad tai ne jo reikalas. Paprašiau pakviesti parduotuvės direktore ar kitą darbuotoją. Jos atsakė kad nėra nieko. Tačiau po ilgų mėginimų aparatas vis dėl to priimė tarą. Nemanau, kad tokie darbuotojai gali dirbti aptarnavomo srityje. Prašau išspręsti šią problemą.
Noriu padekoti kad sureagavote i mano skunda del NaujosVilnios Norfos XL parduotuves neveikencio tuoleto, siuo metu atrakintos durys ir gali pirkejai naudotis, labai tikiuosi tokia savivole daugiau nepasikartos,
Siandien atejom su seima nusipirkti vaistu nuo persalimo i Kaisiadoriu Norfa nauja. Atejom 19:56val. issirinkom vaistus o kaip reikejo moketi pasake kad tik grynais nes paspaudus jau Z raide. grynu neturejome. pardaveja pasiule eiti i kita vaistine. Bet kitos vaistines irgi iki 20val. dirba. tai likom be vaistu. Labai grubiai bendraujanti vaistininke. Niekad cia daugiau neeisimi!!!
Naujos Vilnios Norfos parduotuveje visada uzdarytas tuoletas, ar tai galima isspresti, kitu atveju kreipsiuosi i kita instancija, jei komunikacijos neveike, tai kokiu budu ekspluatuojama parduotuve?
sveiki...jau 9 metai dirbu Norfoje, dažnai paskaitau skundus...taip, dalis tiesos yra....darbo daug, o darbuotojų mažai-leki į kasą, leki prekių krauti, ir t.t.tik man įdomu, kodėl visi šie pirkėjai, mato tik mūsų klaidas, bet nepastebi ką patys blogo daro....Viską mėto, plėšo, valgo, juk čia normalu, juk čia ne mūsų, mes turim savo teises....Kiek randame žalios mėsos, pieno produktų giliai lentynose užkištų, sumestų šaldikliuose...jei tau netinka ta prekė, ar persigalvojai, tai bent jau padėk matomoj vietoj, o ne mėtyk....prekybos darbuotojai nėra žmonės-jie nei šeimų gali turėti, nei pietų pertraukų, nei namo laiku išeiti....Taip, pirkėjai uždirba mus atlyginimus, nebūtų jų, nedirbtume ir mes, bet prieš teisdami ir kritikuodami kitą, visada pasižiūrėkime, kokie esame patys..Gerų švenčių....
Laba,
Kaisiadoriu naujoje Norfoje Gedimino gatveje. Labai didelis Kainu trukumas. Kainu nera ant alkocholiniu gerimu, alaus Budwiser jau 3 savaites kainu nera. Prieskoniai, dziovintos zuvys, riesutai nuo parduotuves atidarymo be kainu. Zaislai taip pat be kainu. Paklauseme pardavejos kodel nera kainu, ji mums atsake: "jei labai jums reikia galit patys pasitikrinti". Suprantama, kai karta ar su prekes buna be kainu siuo metu labai didelis pirkeju srautas ir darbuotojos nespeja, bet pati savo akimis maciau, kai 22.12.17 apie 17:30 dvi darbuotojos saleje kalbejo telefonu viena kraudama ar rusiuoda mandarinus, uz mazdaug 10minuciu prie gaiviuju gerimu skyriaus taip pat kalba telefonu. Visalaika apsipirkinejame "norfoje", tai noretume, kad bent jau kainos butu vietoje. Nuotrauku - neturiu, bet jei jums reiktu daugiau irodimu galeciau nufotografuoti ir jums atsiusti. Aciu labai.
Galiojimo tikrintojas
2017-12-20 00:55:56 IP 84.46.249.132
Sveiki, siandien buvau apsilankes norfoje, esancioje savanoriu pr. 1. Buvau labai nemaloniai nustebintas, nes radau supuvusiu darzoviu, ant saldainiu ir riesutu nebuvo uzdeti galiojimai, radau produktu kuriu galiojimas buvo pasibaiges, bet jie vistiek buvo prekyboje. Paklauses kasininkiu kas atsakingas uz sales prieziura, man buvo atsakyta kad niekas nes visi baige darba 17h. Savo vardu pasakyti nenorejo, tik pasakes kad filmuosiu ir pradesiu tai viesinti, prisistate. Paskambinus sios parduotuves direktorei, sutarem kad prekes kurios netinkamos vartoti bus patrauktos is prekybos ir atidziai perziuretos del ju galiojimu.
Užsukau į parduotuvę apsipirkti maisto šeimai, ėmiau viską tik kas su nuolaida, kasoje ne visoms prekėms buvo nuolaida, 4 iš 10 prekių nuolaidos nėra. Vietoj 20 eur. sumokėjau ~25. Be nuolaidos viskas būtų buvę 30eur. Kasoje paaiškino, kad tikriausiai netinka brūkšninis kodas. Nebeėjau tikrinti, bet pavadinimai ir pakuotės dydžiai sutapo, todėl nesigilinau. Kitą dieną užsukau dėl įdomumo pažiūrėti nuolaidas ir etiketes. Nuėjau prie dėžučių smulkmenoms, nei viena dėžutė neatitiko po ja nurodyto brūkšninio kodo, šalia esančių taip pat. Tikriausiai taip ir žvejoja "nuolaidomis". Atsargiai.. Klaipėda, Liepa, "Norfa".
Sveiki, siandien vakare apsipirkinejau NORFA (naujoji vilnia, vilnius) parduotuveje.Buvau soke, priejom su vyru prie sviezios mesos ir zuvies skyrio, ir matom toki vaizda, sio skyrio pardaveja plauna vitrinos stikla su chemija, bet ji purskia virs visu svieziu produktu !!!!!ar tai normalu, o zmones veliau tuos produktus perka.
Del kasininkiu irgi yra pastabos, taip pat vakare uzejau apsipirkti, atejau i kasa, ir kai mane pradejo aptarnaut su manim nepasisveikino, mano prekes po skanavimo mete man tarsi as suo kazkoks...suprantu kad zmones per visa diena pavarge, bet....
Užeinu į NORFA nusipirkti bulvių, palaidų nėra tik fasuotos.. žiūriu yra bulvės po 10 KG.?! maišais tik fasuotos.???!! automobilio neturiu ir kaip nupirkti kaip nešti ?! parašyta prašome maišų neplėšyti. butu po 5 kg. galima tada pirkti ir dėt į maišelį ir nešti.
Laba diena. As gyvenu Karoliniskese. Karoliniskiu Norfos mazmenoi nusipirkau sokoladu-saldainiu skirjuie Kakao-maclo, bet pries pirkdamas neisiskaiciau, nes neturejau akiniu, ir buvo prastas apsvietimas. Rasau ne delto kad neperskaiciau idemiai etiketes, bet del to, kad kaip sviestas-tepalas, pardavinejamas salduminu-sokolado lentinose
Norėjau nusipirkti norfos karštai rūkytas dešreles, pasiėmus ir priėjus prie kasos pamačiau, kad jos supelyjusios ėjau pasiimti kitų, bet ir ten ne ką radau pasirinkimą visos dešrelės būvo vandeningos jau pradėjusios pelytį, nesuprantu kodėl darbuotojai neperžiūri prekių?
Juk kiekvieną rytą tikrinimi galiojimai.
2017 11 21 19.34 val. apsiperku NORFA parduotuvėje kaba lentelė, kad gruzdinimo aliejui 60% nuolaida paiimu du butelius, atsiskaitau. Grįžtu namo žiūriu čekį nuolaida kažkodėl nepritaikyta. Vėl grįžtu atgal į NORFA. Klausiu pardavėjos ji atsako, kad nieko nežino, ką muša kasos aparatas tą ir mokame. Po to nueiname su ta pačia pardavėja pažiūrėti pasirodo akcija jau pasibaigus vakar tai yra lapkričio 20 diena. Ar mes pirkėjai privalome studijuoti kiekvieną reklaminį užrašą, o gal čia tiesiog tokia taktika, nusipirks brangiai ir nematys, o jei ir pamatys gal negrįš ir panašiai.
Sveiki. Norfos gaminamose skardinėse su etikete pamodorai savo sultyse, viduje radau pupeles
Vaje vaje o kur zmogiskasis faktorius? Nesuspejo nepamate...atrodo, kad prekybos centruose visi dirbantys darbuotojai tik nunuodyt savo pirkejus nori.
Situacija labai idomi idomi, su Norfos nuolaidos kortele uzsuktas, visiskas laxatronas totaliai, nusipirkau kortele uz 2.9 euro, poto suzinojau, kad ten taskai nesiskaiciuoja praktiskai, nei uz sumazintas kainas su geltonom etiketem, nei taskai neina, kad perki akcijines prekes su zalia kaina, visiska nesamone :))
Labas vakaras. Nebegaliu tylėti. Kėdainiuose esanti Norfa, prie maximos ir šviesiosios gimnazijos, turėtų pasirinkti tinkamą dirbantį personalą. Jauna kasininkė, neįsidėmėjau vardo, negali dirbti aptarnaujančio darbo. Kalbėjau ir su kitais žmonėmis, visų nuomonė ta pati. Pardavėja nei sveikinasi, nei atsisveikina, susiraukusi. Šiandien turėjau situaciją kai pirkau prekę už mažą sumą, padaviau 50eurų banknotą, nes kitaip neturėjau, sulaukiau tokios reakcijos, iš manęs buvo pasityčiota prie kitų žmonių, ji paklausė ar smulkiau neturėsiu, atsakiau jai ne, ji suraukė veidą, padūsavo, nuėjo iki kitų kasininkių išreiškė nepasitenkinimą akivaizdų, grįžusi atidavė man grąžą ir numetė ją, nei prašom, net akių nepakėlė, pasijutau taip lyg šuniui kaulą numestų. Jeigu žmogus nemoka bendrauti, dirbdamas viešoje vietoje, taip būti negali. Tikiuosi į tai bus sureaguota, nes tokie įvykiai Jūsų įmonėje neskatina grįžti. Gero vakaro
pirkejas 2017-10-30 14:59:19
sveiki mazeikiu norfoje kuri randasi prie ziedo (gatves nezianau)tai siaubas net nesitikejau to kad eidamas i parduotuve kaip kaime turi ziureti kad neiilptim i suda.... nu tragedija dingo net noras ten apsipirkineti.... o pasakius kasininkei apie tai... akis isputusi atreze kad pasakysim valytojoms nors puse desimt vakare ju nebuna.... bet suregavo mazdaug ko cia aiskini ir pasakoji nes man neidomu tiesiog tragedija jums tik veterinarini uzsiundyt
kur tamsta pats dirbate, gal pas jus kokias tarnybas užsiundyti...tą šūdą greičiausiai pačių pirkėjų šuniukai paliko, ir valytoja neprivalo su šiupeliu laukti iki dešimtos, žiūrėkit po kojom kai naktimis vaikštot
Garliavoje tikrai gera ir tvarkinga parduotuve. 100 kartu geresne, negu buvo Aleksote.
Viskas ryskiai pigiau, negu tam Lidle ar Maximoj...Visada ten apsiperku ir kitiems patarciau...
iki 10 val ir nuo 20 val pusei prekiu 40 proc nuolaida, tai ko dar benoret?
Rita 2017-10-25 08:41:54
Garliavos Norfoje visai geras aptarnavimas, mėsos produktai geri ir tikrai pigiau, duona irgi žymiai pigiau, pieno produktai nebrangūs, dabar einu tik i ta Norfa, stebiuosi, kad mazoka zmoniu, tik todel, kad salia perdaug parduotuviu? praktiskomis val isvis puse prekiu 40 proc nuolaida...
Nesu piktybiska, kad sakyciau, jog viskas blogai. Visada reikia ziureti objektyviai ir nors atlyginimais darbuotojojai tikrai ne visada patenkinti, reikia zinoti kur reikia pasakyti, jei nori iseiti is darbo, o ne rekti per visa skyriu. As ir nesakiau, kad brangiau, as sakiau kad sugede. Gal dabar pasitaise, nezinau, nebeperkam mesos is ten. Taciau jiems visvien reiktu atkreipti demesi i produktu kokybes kontrole. Nors siaip man norfa patinka.
Kamile 2017-10-07 10:48:10
Pamirsau pamineti, GARLIAVOJE
Vakar apie 21 30 Šakiuose didziojoje norfoje norejau nusipirkti tabako gaminiu. Bet pardaveja pasake kad siandien jau neparduos. Tai cia nauji istatymai? Alkoholis iki 22 val., o tabakas tik iki 21 val?!
Tauragės Norfoje esančioje Gedimino g. parduodamos štai tokio galiojimo prekės, pirkta 2017-10-21, o galiojimas iki 2017-09-07, sūnus parsinešė saulėgrąžas, tai gerai, kad daug nesuvalgė, kai pasakė, kad skonis keistas - paragavau: karčios, stipraus pelėsio kvapo. Sekančią dieną kai nuėjau su pretenzijomis, atidavė pinigus net nesigincijo, aiškiai matėsi, kad žinojo, kad jos netinkamos maistui. Dar toks atvejis, kreipiuosi į atitinkamas instancijas...
Panevėžys, Smėlinės g. „Pervažos” Norfa.
Aptarnavimas siaubingas, tai ne mano vienos nuomonė, o gyvenančiu šalia žmonių. Šiandiena sugedus svarstyklėms, likau neaptarnauta su mažu vaiku, jokio atsiprašymo, jokio žodelio, jokio bendravim. Tik pasiūlė susikrauti iš naujo prekes į vežimėlį ir stoti iš naujo į eilę. Tokio pardavėjų įžulumo neteko matyti.
Rašau, nes noriu kad šios parduotuvės vadovas apmokytų darbuotojus bendravimo su žmonėmisjuk visiem visko pasitaiko.
Ačiū
Sveiki norejau pasiklausti dulkiu siurblys buvo prie ispardavimo prekiu su nukainuota kaina ar tokiam siurbliui garantinis turetu buti?
Šiandien Kaišiadorių didžiojoje norfoje pardavėja buvo neišpasakyto mandagumo. Kai su vežimėliu trenkėsi tiesiai i nėščia moterį. Ir nei.atsiprašė. o paklausta gal galėtu atsargiau pasakė" tau ką vietos maža apeit, netelpi". Tai va pone rausvais plaukais. Galėjot prisistatyti kai buvo paklausta jūsų vardo o ne koliotis ar ignoruoti.
Buvau "NORFA" parduotuvėje 13 h. (NORFA XL Justiniškės) spintelė neatsidarė todėl kreipiausi į apsaugininką kaip pasiūlė kasininkė kai atėjau pas apsauginį jis žaidė žaidimus ir nenorei atėjo padėti pensininkei atidaryti spintelės, o kai spintelė atidarė išvadino "debile". Esu labai pasipiktinusi "NORFA" apsauginiu darbuotoju, jeigu dar karta teks susidurti su tokiu chamišku elgesiu kreipsiuos į "NORFA" vadybininką!!!
Kamile 2017-10-07 10:46:44
Naujai atsidariusi norfa pardavineja pasenusius produktus! Atnesus grazinti nepasake nei laba diena nei atsiprasom. Suprantam, kad nauja parduotuve ir kolektyvas, bet mandagumo tikrai truksta. Mesos skyrius pastoviai smirda. Pirkom farsa, viska ismetem. Galiojimas geras, bet kvapas baisus. Skirkit daugiau demesio produkcijos galiojimo laiko tikrinimui ir atrinkimui!
Pamirsau pamineti, GARLIAVOJE
Labas vakaras. Žiūriu kuo toliau tuo baisiau daros su norfa. Jūs nors matot ka darot ir kokius lipdukus dedat??
Regina vasilevskaja
2017-09-05 19:15:51 IP 5.20.161.173
Norfa kuri randasi A.P.Kavoliuko gtv, 6 jau ne pirma karta per akcijas apgaudineja klientus.Per radija ir televizija nuo 2017.09.04 reklamuoja akcija kavai, siandien ryte 09.05d.7val.20min.akcija buvo tik Neskafe tirpiai kavai o 17.30 jau akcija buvo visai kavai{praktiskomis valandomis]Aplamai sioje parduotuveje menesio begyje sugebejo mane apgauti 4 kartus, pasiuliau pardavejom pagaliau mane isidemeti ir baigti mane apgaudineti.Nekarta maciau kaip zmones aiskinosi del kainu nes akcijines prekes ismusamos pilna kaina.Pardavejos niekada neatsipraso o dar piktinasi.Gal jau laikas jas sudrausminti.
Vilniuje norfoi prie litexpo pirkau medaus piraga, galiojimo laikas iki 09.09 atidarius piraga vos neapalpau nuo smarves ir jo vaizdo (visas apipelijes) atvaziavus i norfos parduotuve, ir parodzius piraga kasininke pasake kad tai yra ne ju kalte, tokias prekes jiems pristato, kam tada reikalingas darbuotojas kuris priema prekes. Su nepatenkintu veidu paeme piraga ir net neatsiprase
Šiandien pirkau Kėdainiu Norfoj Janušavos km. Bros dvi prekes-milteliai skruzdėlių naikinimui ir nuo kandžių. Visai Bros produkcijai 30%. Abi prekės nenukainuotos prieš tai. Priemonei nuo kandžių nuolaidos nedaro. (kitai prekei padarė)Pardavėja nei prie ko, bet ten amžiais problemos iš aukščiau.Būna, kad kitąsyk nuolaidos vienoj kasoj netaiko, o kitoj pritaiko.. Prekė gražinta.
Pirkau antradieni norfoje savanoriu pr vistienos kulseles su akcija- tik namie pastebejau cekyje paskaiciavo kaip vistienos sparnelius LIKAU APGAUTAS ANT 0.70€CT, NEGANO TO ISEMUS IS KAMEROS ATVESINUS PER PUSDIENI PRASMIRDO VISI NAMAI; PARASIAU SKUNDA BET NIEKAS NEREGUOJA, a*******i PARDAVINEJA PRASMIRDUSIA PRODUKCIJA IR APGAUDINEJA ANT PINIGU; CIA BUVO PASKUTINIS KARTAS KAI LANKIAUSI SITOJE SKYLEJE, PLIUS DAR SIULAU VISIEMS AOLENKTI SIA SKYLE JAI IESKOTE SVIEZIU VAISIU IR DARZOVIU CIA JU NIEKADA NERASITE!!!!
Negalima izeidzianciu pranesimu kelt, bet galima kazkodel izeidziamai kalbet norfos darbuotojams, jokios tolerancijos juolab kad tai liecia maza 2 metu vaika.turiu omeny norfa esancia gedimino g.8, telsiai.tai va del tokiu darbuotoju tikrai nebeapsipirkinesiu norfoj.galiu ir data parasyt 2017.08.16 apie 21 val.
Esu labai nepatenkinta kad nebevezate i ruklos norfa sauskelniu dada visu numeriu pirkeju yra prekiu daznai truksta ne tik sauskelniu bet ir maistelio pasirinkimas skurdus, koseliu taip pat, noreciau kad bent siuo atveju pasitaisytumete
Koks skirtumas 2017-08-12 11:21:55
Ka cia nusipezi su tom paliekamom prekem ne vietoj? Tai ka galvoji kiekvienam skyriui pastatyt darbuotoja kad isnesiotu prekes kurias padeda bet kur patys pirkejai kad ir saldyta produkcija? Pirma reik i sawe pasiziuret atsiprasant, , kur sikau ten palikau" patiems pirkejams kulturos reik imtis ir tvarkingai elgtis tada ir is kito to reikalaut!!!! O antra noredamas prisikabint ir pas tave atejas i darba rasciau priezasti prisikabint tad kad maziau zirst cia!!!!! Kaimas!!!
Ha ha ha, tai kad KAIMAS esi tu!!! Is pradziu skaityt ismok kas kaip buvo susirasineta su komentatore del paliekamu prekiu, o poto rasyk savo nuomone kuri visai ne i tema man.
Respublikos g. N. Akmenes Norfa XL apsaugos darbuotoja Lina siandien Rugpjucio 12 diena laikas 12:30. Apsiprekinant pasiemiau vezimeli kuris buvo parduotuves viduje nenaudojamas. Po 10 minuciu prisistate ponia ir pakeltu balsu pareikalavo grazinti JOS vezumeli. As turejau suprasti, kad jis jos, del ten esanciu keliu mazu siukslyciu. Buvo labai grubi ir ziurejo kaip I zemesnio luomo zmogu. Buvo labai geda, zmones ziurejo kaip i vagise. Teko begti ieskoti kito identisko vezimo (jie visi vienodi)persideti prekes ir grazinti ponios nuosavybe. Sitai ponia turetu buti siunciama I klientu aptarnavimo kursus jeigu ji ileidziama dirbti I sale su klientais.
Nebesinori gryzti I sia Norfa tik del sios darbuotojos.
Gera dienele trumpai Telsiu Luokes galuos esanti norfa pardavejos ir sales darbuotojos kad ir augusios moterys nekulturingos nemandagios!!! Paklaust negali jai kas neaisku atsakymas eik ieskok jei jau atejai!!!
Jolanta 2017-07-26 19:43:25
Beje juokinga jus man esate tada.. visu pirma tokias desreles jei zinote sveriami, , kabanos'' yra sveriamos, kiek bepaprasyciau tiek turi ideti, beje tik mano vaikas jas valgo, pasakykite tada ka tureciau pirkti visas o poto mesti lauk? jei jus sau leidziate taip daryti tai prasau. Visu antra dirbu taip pat su zmonemis ir tikrai sau neleisciau taip elgtis su klientais, buvau pakraupusi kad taip tiesiai i veida tau juoktusi, tuo labiau po manes stovejo irgi moteris kuri prase ideti tu paciu desreliu ant dvieju € nematau tame nieko blogo. Saziningai atsakau, kad prekes apziurineju ten kur jos padetos, prie ko tas ikisate bet kur??? Gal sprendziat pagal save? Tokiu minciu niekada net nebuvo:))))) O jei nesusitvarko norfoje ten valdzia ar darbuotojai ju problemos, bent jau kitose prekybos centruose nebuvau susidurusi su tokiom situacijom, suprantu visko buna viena antra karta, bet ne trecia ketvirta ir penkta.
Pasvalio norfoje akcijinių ledų niekada negaut, tam kam apgaudinėjami pirkėjai kai vietoj ledų tik kaina akcijinė užkišta. Ir nesvarbu ar tu ateitum 7, 30 ar 19, 30- jų nebuvo ir nebus.... Pols ledų akcija antra diena ir antra diena jų nėra nei kvapo...nesuprantu ar Pasvalys toks didmiestis kad taip greit išperka ar jų užsako tiek kad pačioms darbuotojoms tik užtenka pasidalint.... jau nervina ta betvarkė. Aplamai- kad ir rytinės/vakarinės akcijos Pasvalyje- ateik ryte niekada nebus prekių akcijinių (pvz šią savaitę varškės), tuščios lentynos...vakare nuvažiuok- vėl kas dieną išpirkta niekas nepapildyta. tai kam tos akcijos jei prekių nėra?
Indre 2017-08-03 19:29:00
Sveiki siandien buvau saturno norfoj klaipedoje kasoje pirkau tris prekes kurios kainavo 1.24 paprasiau pardavejos kad nuimtu nuo norfos korteles 1 eura ta pareiske kad neina ir nueme tik 24 centus tai as nesuprantu ar yra koks nors limitas kad negalima nuimti tiek kiek noriu visur eina cia ne...kasos numeris 37112 ir dar prie to pacio paklausiu ar isgrynina ceki nuo taromatu nes viena sako taip kita ne ten isvis nera tvarkos su ta parduotuve prekes sukrautos bet kur kainos neatitinka esu nusivylus ta parduotuve darykit tvarka gero vakaro
ne kasininkė nusprendžia kiek galima nuo kortelės nuskaičiuoti, o kompiuteris, pvz.jūs pirktumėt visas akcines prekes arba nukainuotas su parduotuvės lipdukais, tai turėkit nors ir šimtą eurų kortelėj, kompiuteris neduos nuskaičiuoti nė cento...
Liepos 22 diena biržuose norfoje draudemems masina.pardaveja sako nemoku pasikviete kita ir sako nelabai moku bet pabandysiu. Viska suvede ale tipo apdarude sumokejom pinigus viska. Dabar kaskaip sugalvojom patikrint ar tikrai apdraude pasiziurim akurat niekas neapdarausta.tai kam tie terminalai reikalyngi ir pardavejos kurios nemoka elgtis su terminalu...... ryt vaziuosim aiskintis....
Liepos 30 d., Norfoje, esančioje Savanorių g. 1, Vilniuje, pirkome kokoso riešutą. Praskėlę pamatėme, kad visas supelijęs
Laba diena, parasysiu ir as savo nuomone, nes neturejau laiko aiskintis pacioj parduotuvej.2017 07 28 apsipirkau Norfos parduotuveje Jonavoje, Zeimiu g.26A.kadangi dirbo trys kasos, o eiles buvo ilgos, taupydama laika atsiskaiciau savitarnos kasoje.sumokejau, perzvelgiau kvita ir pamaciau, kad pirkdama 3 pakuotes degtuku (30dezuciu), sumokejau po 3 centus uz 1 dezute.Nors kainos korteleje parasyta, kad perkant 10 ir daugiau vnt 1dezutes kaina 2 centai.paklausus pas darbuotoja, aptarnaujancia sias kasas, isgirdau atsakyma -nezinau.Paklausus kitoje kasoje dirbusios darbuotojos, gavau atsakyma, kad turbut ta nuolaida taikoma tik paprastoje kasoje (aisku, tai visiskas apsurdas, bet tikrai neturejau laiko aiskintis del 30 centu).Dar pasake, kad savitarnos kasos pastatytos neseniai ir mes pacios nieko nezinom.Taip kad atidziai studijuokit kiek ir uz ka mokat:)
Jolanta 2017-07-26 19:43:25
Visi zmones esame ir visi klystame, gal ir pardaveja kalta, bet musu pirkeju kaltes tikrai yra, pati maciau, kai moteris, turbut apsigalvojusi, ledus padejo i ranksluosciu skyriu, nors ledu saldytuvas visai salia buvo ir ne bobute kokia, o inteligentiska is paziuros moteris.Del kitu prekybos centru, tai negaliu diskutuot, bet ir Maksimoj tos pacios problemos, ieikit i ju puslapi ir matysit, kad atsiliepimai panasus, visada bus nepatenkintu, toks jau darbas.Nezinau kur jus dirbate, bet sakote, kad su zmonemis, tikiuos kad ne valdininku sferoj, va ten pagarbos klientui ne su ziburiu nerasi, bet juk niekas nesiskundzia, kad labas nepasako, ar viso gero, o juk irgi aptarnavimo sfera.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva
Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva 01-23 14:57
Į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuojantys vilkikai eilėse stovi po 22 valandas, o vežėjai kiekvieną dieną dėl to praranda apie 100.000 Eur. Tačiau valstybės institucijos nežada jokio greito šios...
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat 01-23 14:40
Kitąmet numatomas "Brexit" beveik dešimtadaliu sumažins bendrą europarlamentarų skaičių, tačiau Lietuvoje ir toliau bus renkama tiek pat jų, kiek ir iki šiol – iš viso 11.
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD 01-23 14:24
JAV internetinės televizijos kūrėjos "Netflix" akcijų rinkos vertė (kapitalizacija) pirmą kartą istorijoje viršijo 100 mlrd. USD.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%