Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Nusivyliau Norfa...
2020-05-28 20:34:32 IP 2e7r4426
2020-05-27 lankėmės Norfoje Klaipėdos g. 1 Marijampolė. Ieškojome vaikui paspirtuko. Apžiūrėjome paspirtuko SCOOTER prekės kodas (0000011607083), kurio kaina tuo metu buvo 44, 9€ (be jokių akcijų). Nusprendėme pasidairyti ir kitur. 05-28 labai apsidžiaugėme, kad šiam paspirtukui nuo šios dienos taikoma net 40% nuolaida. Nedvejodami nusprendėme jį įsigyti, prižadėjome vaikui. Nuvykę į parduotuvę buvome šokiruoti, nes kaina kurią išvydome jau buvo padvigubėjusi...o nuolaida taikoma nuo naujos kainos. Savaime suprantama savo pažadą vaikui tesėjome, bet Norfos parduotuvių tinklo vardas ilgai išliks kaip DIDŽIAUSI a*******i, ir šį parduotuvių tinklą aplenkusime
RIVONA kruopos, pirktos Kaune Juozapavičiaus prospekto NORFA parduotuvėje.Materialinė žala nedidelė, bet moralinė.... Ar čia vieną perki, o įnamį gauni priedo? Manau tokio priedo niekas nenori... Šlykštu ir nepatikima. Tikrai daugiau nebepirksiu prekių RIVONOS ženklu, pagal NORFOS užsakymą pažymėtos produkcijos. Dar ir visus pažįstamus įspėsiu :)
Sima 2020-05-16 16:04:22
UKMERGĖJE, eifelio norfoje, kaip buvo baisi betvarka su kainomis, taip ir liko...Čia kainų arba visai nėra, arba nurodytos neteisingai.Tai daroma sąmoningai (paprastai kaina uždėta mažesnė, nei sumoki), ar tokia nevala yra vedėja?Ir taip metų metus..Ar tikrai norite už tai sumokėti baudos ne vieną tūkstantėlį?-būtinai kreipsimės į atitnkamą instanciją, kitaip, panašu, nieko nebus..
Ne tokioje šalyje gyvenate, grasinant ir t.t. Prekybos centrai (valdo viską) iš anksto būna informuoti apie apsilankymą jų, tai turi laiko viską susitvarkyti, pasiruošti ir atvykę pažeidimų neranda. Net jeigu kažką randa, pinigai padaro savo ir apsimeta, jog viskas tvarkoje.
Šiandien 2020 05 15, 11:20 Norfoje xxl Kaunas Juozapavičiaus pr.84 man skanuojant prekes, savitarnos kasų konsultantė atbėjo ir apšaukė, kad blogai įmušiau pakuotę mineralinio vandens, kreipėsi tu ir pakeltu tonu : kiek butelių įmušiai, pakelk pakuotę, nuskanuok, aš už tave nedirbsiu ! Pasakiai, kad tokiu tonu negalima bendrauti su pirkėjais, pasakė ateičiai žinosi nusisuko ir nuėjo, neatsiprašė. Toks jūsų personalo bendravimas tikrai netoleruotinas, pasižiūrėkit kas dirbo tokiu laiku savitarnos kasose, nes konsultatė buvo be žeklelio su vardu, imkitės drausminių priemonių, aš ateinu į jūsų tinklą apsipirkti ne tam, kad būtų įžeistas mano orumas ir sugadinta nuotaika, geros dienos
Sveiki, pirkau sprandines kepsnius, o įdėjo nugarinės du kepsnius ir tris sprandines
Siandiena Utenos norfoje, esancioje basanaviciaus gatveje pirkau ketvircius, parsinesus namo pastebejau kad spalva kazkokia ne tokia, pauoscius mesa jau buvo su ne kokiu kvapu... viska teko ismesti... ir kaip darbuotojoms leidziama pardavineti tokia mesa, ar jau nei mato nei jaucia, kad nebe tinkama...
Šįvakar užėjus apytiksliai be 8 minučių aštuntos valandos į Norfa esančią PC Grandus Klaipėdoje pardavėjos stovėjo būryje ir man užėjus į parduotuvę buvau ne kukliai apšaukta ir paklausta kur einu. Įspėti visuomet galima, jog parduotuvės darbo laikas eina į pabaigą, tačiau darbo laikas vis tik iki 20val. Šitaip užsipulti klientą rėkti per pusę prekybos centro yra šokiruojantis ir neadekvatus kasininkių elgiasys.
Paberžės norfoj norėjau priduoti buteliųs esu nėščia. Ponia Irena R pasakė kad taromato nevalis nes daug žmonių. Kaip tau viską suprast čia mano darbas ar jų????? Ateinu visada apsipirkti niekada ne pasisveikina.
Norėjau sužinoti kodėl Baisogalos norfoje nėra didelių maišelių pirkiniams ?jų jau nėra koks du mėnesiai!kas čia, per daug mažų maišelių užsivežė kad reikia išparduoti?
Geguzes 8 diena apie 17.00 negalejau isvaziuoti is Norfos bazes Savanoriu pr.Vilnius. Neva virsijau stoveimo laika. Prie slagbaumo operatore pareikalavo sumokieti 1 eura uz prastova. Norfos profai-profanai, va jiums cekio numeris 2020-05-08 16-36 KAS 12062 HH 00001086 18 11187 102.38EUR. Pasigrozekit, bo daugiau is manes ne gausit ne cento. Gyvenime daugiau kojos nebekelsiu i Norfos landyne.
Galbūt Vilniaus Justiniškių g. 91, esančios Norfos vadovė norėtų paaiškinti, ką ant taromato reiškia užrašas, kad dėl covid-19 nesuperkama tara? Kai Norfos apsauginis su kasininke į taromatą meta tarą pašalinę tą užrašą ir pridavę vėl jį užkabina? Panašu, kad parduotuvė sulauks patikrinimo.
Ukmergeje Dariaus ir Gireno gatveja, kodel mesinkai delioja mesa be prstiniu labai nemalonu jei dar pamatysime viesinsime butinai taip apsaugote klijantus geda.
Labai būtų įdomu sužinoti kodėl norfos parduotuvė (Raseinių būtent) terminalas nepriima mokesčių. Bet kada nuėjus pardavėjos pasakymas būna kad norfa nepriima mokesčių nors praeita mėnesį buvo galima sumokėti. Labai įdomiai dirbama
Balandžio 25d likus 20min iki darbo pabaigos, užsukome su vyru į Norfą, esančią Panevėžio g., Rokiškyje. Kol praėjau riešutų ir daržovių skyrių išgirdau, kad po 10 minučių užsidaro, žvilgtelėjau į laikrodį ir nuskubėjau į mėsos skyrių. Šaldytuvai buvo uždaryti! Mėsos gaminių, kiaušinių ar sviesto aš pasiimti jau nebegalėjau! Ar taip turi būti? Dabar reikės į parduotuvę ateiti kitą dieną, nes užsidarinėti pradedate 10min anksčiau? Tai reikėjo nieko nebeįleisti.
Sveiki, esu pasipiktinusi Klaipedos Norfos darbuotojomis (Taikos5, Saturno norfa), dirba dvi salia kitos kasos, zmones trinasi uzpakaliais, kai kitos kasos laisvos.Paprasiau kasininkei pereiti prie kitos kasos, ji atsove tarp kasininkiu 2m.Eile prie kasu per visa parduotuve.Kainos nesuziuretos Man stovint eileje krito i akis rudo cukraus kaina 0.99ir 1, 33 danish suger750g.Tai kokia istiesu ji yra.
Ukmergėje, Dariaus ir Girėno gatvėje esančioje Norfoje dirba labai nemandagi kasininkė. Ji nemaloniai aptarnavo ne tik mane bet ir prieš mane pirkusia moterį. Ją apšaukė, nes jai nepavyko iš pirmo karto atsiskaityti kortele. Ant mano prekių užmetė skirtuką ir apšaukė kodėl nepadedu jo už savo prekių. Nežinojau kad tai būtina. Suprantu kad karantinas, visiems sunku. Bet bent užsidėti pirštines sėdint kasoje reikėtų, ko ši kasininkė nedarė. Juk čiupineja visų žmonių prekes ir pinigus... Pati taip pat dirbu prekyboje ir žinau kad pirmoje vietoje visada yra pirkėjas. Juk kasininkai parduotuvės veidas. O pamačius tokį veidą į parduotuvę grįžti nelabai ir norisi
Kaisiadoriu norfoje, sviezios mesos skyriuje, paprasius 5kg mesos sudeti po 1kg, kadangi pirkau ir sau ir seneliams, gavau nemandagu pasipiktinusi atsakyma tikrai ne! Dirbo be pirstiniu, dejo mesa uzsidejusi maiseli ant rankos ta pati su kuriuo ir mesa eme. Taip pat kauke buvo uzdeta po burna. Nesuprantu kur apsauga?!
2020, 04, 17 buvau nuwikus i paberzes norfa... apie 11 val. Prisirinkus prekiu atstovejus eilutei apie 20 min patekau kason. Kasininkei nuskenavus prekes norejau atsiskaitit banko kortele bet buwau nemalonei aprekta kad banko kortelem neaptarnauja kad gedimas. O grinais neturejau tai kasininke dar karta apreke kad reikia skaitit uzrasus.. palikus prekes nuejau jeskot uzrasu bet ju nebuvo. Buvo sugadinta notaika ir laikas... prasau primint kasininkem aptarnavimo standarta...
2020.04.17 11 valanda buvau nuveikęs į Paberžės norfa. Pre kasos kasininkė neinformavo kad nėra galinįbes atsiskaityti banko kortelėmis. Kasininkė pramušus prekės per kasa negražiai elgesį ir rekavo kad neturejau grinuju pinigų... Ir pasakė reikia skaitit užrašus kad nedirba atsiskaitymas kortele... Po ginčo grįžęs į norfa jokių užrašų neradau... Kasininkė buvo su trumpais baltais plaukais. Prašičiau kasininkes pamokit mandagumo.
Alytuje esančioje norfoje topolių g šiandien (t.y. 04.11d) apsauginis labai "maloniai" pranešė apie jau nedirbančia parduotuvę. Įeinu pro vartelius, o šone apsauginis valo vežimėlius ir jis man sako tokiu grubiu tonu:
-Apsisuki ir varai iš čia!
Aš net pasimečiau, sakau:
-Nesupratau?!
-Ko nesupratai?! Pasižėk kas ant durų parašyta!!
Aišku po to buvo pas jį paprašyta mandagiau kalbėti, bet jau jam vienodai buvo.
Dar kartą likau nusivylusi šios parduotuvės personalu, nes nei pardavėjos moka su klientu bendraut, nei šiuo atveju apsauginis...
jus baikit tyciotis is darbuotoju karantino metu per menesi eina 3 dienas savaitgali papildomai dirbt kraut duonas ir lankstyt i kasa o alga 600 euru ar jus proto turit tuoj pasiims biletenius ir krausit duona patys man atrodo, vienintele parduotuve kur pastoviai reikia eiy papildomai pastoviai ir sako geros algos kokios algos? gal pries 10 metu ir buvo geros algos
Panevezio molainių 11g pardavėja mėsos skiriuje aptarnauja be kepurės, aukštai surištas plaukais palaidas.
Norfos prekybos centras pats pirmas paskelbė, kad karantino laikotarpiu nuo 7 iki 9 val. aptarnaus senjorus, tačiau tai buvo tik reklama, tiesiog pasireklamavo senjorų sveikatos sąskaita, nes tokios tvarkos visiškai nesilaiko, o pasiteiravus ciniškai atsako
' mes tikrai nedrausim tuo laiku atvykti kitiems pirkėjams", supraskit pelnas svarbiausia, o čia buvo tik reklama.
2020-04-07 buvau parduotuveje Šiaures-Mokyklos sankrižoje Vilnius, dirbo 3 kasos iš eilės, pilna žmonių stovėjo vienas šalia kito, toks jausmas kad sugrūdo visus arčiau vienas šalia kito, tai koks cia karantinas? siaubas!!!! vienkartinių pirštinių nėra!!!! ANTISANITARIJA!!!! Nauja NORFA o pavargusi Juodai!!!!+ apsaugos nėra!!! galit vogti!!! pardavėja jūsų nepavis... kitą kart tikrai filmuosiu apsipirkimą ir būtinai įkelsiu...
Šiaurės-Mokyklos g. Galgiai. 2020-04-09 buvome apsipirkti ir parduotuveje buvo labai daug zmoniu. Vienkartiniu pirstiniu nebuvo. Dirbo 3 kasos viena salia kitos. Tarine ir ttt... Kasose buvo bent po 5 žmones. Visi susigrude. Pardavėjos keite pinigus pasisukusios viena į kita. Labai liūdna, kad karantinas yra tik žodis kuris nieko rereiškia.....

apsipirkinėjau ryte, apie 7:30 val, Norfos XL parduotuvėje Parodų g. 1A, Vilniuje. Viena iš pardavėjų labai kosėjo sausu kosuliu. Norėčiau pasiklausti, ar yra tikrinamos pardavėjos nuo šiomis dienomis siaučiančio viruso ? Juk serganti pardavėja gali užkrėsti vos ne kiekvieną pirkėją.

Pagarbiai, pirkėja-senjorė NIjolė
Jūsų tinklo parduotuvės karantino laikotarpiu atsidaro nuo 7 valandos, tačiau yra problema dėl duonos, Sedos gatvėje, Mažeikiuose, tris kartus buvau iš ryto apie 7:30 ir duonos gaminių beveik nebuvo, o mano mėgstamos "Jonės" duonos nė su žiburiu nerasi. Nors šioje parduotuvėje ir seniau apie 7-8 val. vakaro duonos ir batonų pasirinkimas būdavo minimalus. Gerai, kad 8 val. atsidarė IKI ir ten duonos radau. Gamyklos gatvėje esanti Norfa XL niekada neturi "Jonės" duonos.
Norfos PC esantis Tilžės prekybos komplekse nesilaiko karantino sąlygų., į parduotuvę pirkėjai eina pro kasas, prieš pirkėjus stovinčius į kasą, pasakius pastabą jokios reakcijos.
ROKISKIO NORFOJE PANVEZIO GTV 1
Aciu apsauginiai Kristinai.
Kad nors ji iseme sokoladukus tupla 2019-09 men
Su pasibaigusiu galiojimo terminu
Ir sugrazino pinigus uz nusipirkta pasibaigusio galiojimo deserta aciu jai reikia tokiu darbuotoju daugiau
Bei paaiskinti vedejai Sandrai
kad nera parasyta kad man norfoje ira uzdrausta vaikscioti ir ne parasyta kiek laiko zmogus gali buti parduotuveje
Darbuotoja nesakysiu123
2020-04-06 02:49:27 IP 2i51bi1g
Pirkeja 2020-03-29 10:05:18
Cha paraset cia niu ir ka nuo to geriau pasidare
Tikrai taip tegul visi suzino apie Rokiskio norfa ir direktore
Baltijos pr. 101, Klaipėda. Nemandagus aptarnavimas. Stovint eilėje "užlindo" kita kasininkė nusipirkti savo prekę net nepasiteiravus ar galima, neatsiprašius. Aptarnaujanti kasininkė taip pat "nei labą dieną, nei viso gero".
Kodėl pensininkams nuo 7-9 paskelbtos val.visada Klaipėdoje Vingio g.dedamas tik prekės.Nekartą nuėjus 8.40 dedame prekės ir pardavėjos labai pyksta kad pirkėjas jas trukdo...254
Aferistai 2020-03-28 00:57:56
Rokiskio norfoje panvezio gtv 1
Parduodami traskuciai taffel balls zali su krapais
Kurie ira su pasibaigusiu galiojimo terminu
Iki 2020-03-26
Ir dar daug kitu prekiu !!!!
Prasau ipareigoti juos isimti!!!!
Cha paraset cia niu ir ka nuo to geriau pasidare
Sveiki, daznai apsiprekinu Vilniaus2 Kursenai, taciau esu nemaloniai nustebinta, kad nukainavus produkto kaina o imama pilna.Jai tiksliau, 03 26d 10;34 pirkauactimel.Gryzus pasitikrinau kainorasti ir nustebau.Sakysit smulkmena., taciau visas gyvenimas susideda is smulkmenu.Praradau pasitikejima.ACIU
Rokiskio norfoje panvezio gtv 1
Parduodami traskuciai taffel balls zali su krapais
Kurie ira su pasibaigusiu galiojimo terminu
Iki 2020-03-26
Ir dar daug kitu prekiu !!!!
Prasau ipareigoti juos isimti!!!!
Norėčiau sužinoti, kodėl Molėtų Norfoje užrakinti klientų tualetai, kodėl nedezinfekuojami vežimėliai po kiekvieno pirkėjo, kaip buvo skelbta.
Śiandien Kaiśedariu didelėje Norfoje nusipirkau kalakutienos 2švieźius kaklus.Namuose atidarius maišelį, smogė stiprus susmirdusios mėsos kvapas. Labai liūdna kolonos karantinas, o
čia siurprizas. Taip aš dėl 1.29 eur iśgyvevsiu. Ir kita karą pasitikėti negalėsiu. 2020 03 24 12:31. Kvito tik pusė turiu (apatinė dalį) kitą pas kaimynę jai maistą pirkau.
Iškilo toks klausymas, kaip darbuotojams baigus darbą Klaipėdos Norfoje (kuri laiko ne sutrumpino, kaip padarė kiti prekybos centrai), kaip grįžti namo jeigu karantino laikotarpiu viešasis transportas važiuoja iki 21val, o Norfa dirba iki 22val, gal galite paaiškinti, juk ne visi vairuoja automobilius, pėstute rsoje per pusę Klaipėdos eiti taip pat nemanau, kad kažkuris norėtumėt, o taxi važinėti manau tiek neuždirbama!!!!
Kada pagaliau Norfoje darbuotojams bus suteikiamos apsauginės priemones dirbant, pirštinės, kaukės ir griežtesnis klientų srauto reguliavimas manau niekam nepakenktų, gal gerbiamieji sėdintys Vilniaus ofiso padalinyje, patys padirbekit ir pažiūrėtumem kaip jausitės po pirmų 10min, ar baimės akys labai išsipus. Gal laikas suprasti kad darbuotojai turi seimas, labai pergyvena dėl savo ir artimų sveikatos.
Nuo kada Norfa parduotuvėse atėjus su vaikais ir norint sumokėti mokeščius prie perlo terminalo reikia stovėti bendrą eilę prie kasos o žmonės atėję su šuniukais aptarnaujami prie perlo be eilės?? Karoliniškių Norfa pardavėja Viktorija 2020.03.15.
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Įtarus, kad palikau maišelį Karoliniskiu Norfos parduotuveje suradau vienintelį numerį internete. Pasiskambinau. Pasirodo jis direktorės. Ji buvo baisiai nepatenkinta ir pareiškė, kad ji atostogauja.Koks akmens amžius, kad nėra net kur pasiskambinti į Norfos parduotuve palikus ar pametus ką nors! Tai į ką kreiptis? Kur kontaktai? Kodėl pvz. viešasis transportas turi pamestų daiktų skyriu (puslapį) kur gali kreiptis, pasiskambinti, net užsiregistruoti, o parduotuvė, kur bet kada gali kazka tai palikti neturi? Ir dar ponia direktorė taip šneka, kad parodo labai jau "aukštą" savo kultūros lygį. Normali nukreiptų pas kažką, pasakytų numerį, o čia tik nepatenkinta ir pasipiktinusi pareiškė, kad ji atostogauja, bet jos kontaktas nurodytas prie info int.puslapyje.kito net nėra!
BAIGĖSI KANTRYBĖ 2020-03-09 20:45:56
Seniai esu Norfos pirkėja... Pirkau daug... Tai Norfa įvertino auksine kliento kortele... Tik kad š.m. vasario pabaigoje šios kortelės galiojimo terminas baigėsi... Esamą kortelę akimirksniu užblokavo... Su visais joje buvusiais mano sukauptais pinigais... Iki šiol žada išduoti naują kortelę, tiesa, tik sidabrinę vietoje auksinės... Per dvi savaites nesugebėjo pakeisti kortelės... Tai kam reikėjo blokuoti seną tada?... Kada tų stebuklingų sidabrinių kortelių gaus- niekas nežino... Tai išeina, kad nuo šiol kiekvieną dieną ne į darbą turiu keliauti, o į Norfą Ukmergės g-vėje 298 Vilniuje... Bandyti laimės: gal pagaliau kortelę pakeis... Būtų gerai, jeigu iki ŠV. Kalėdų Norfa šį uždavinį išspręstų... Labai tikiuosi... Įdiegė jie tas savo stebuklingas savitarnos kasas... Tai viena ir ta pati pardavėja ir per visas tas savitarnos kasas strikinėja, ir normalioje kasoje, , dirba, ,... Tai be valandos laiko bulkutės šioje Norfoje nenupirksi... Tikriausiai kainas per mažas mes visi jiems mokame: dar tyčiojasi iš mūsų... Ir vežimėliai jų išklerę... Dažnai tuos jų vežimėlius kartu su prekėmis ant kupros tįsti reikia... Aplamai, iš visų prekybos tinklų Norfa aptriušusi labiausiai...
Pakol darbuotojai savo darbdavį vertins ne kaip tą, kuris suteikia jam darbą, leidžia uždirbti, o tuo pačiu duoda galimybę pragyventi, o ne kaip melžiamą karvę - tol darbdaviai ieškos būdų, kaip tokių darbuotojų atsisakyti... Ir ras...
Kito PC darbuotojas
2020-03-11 07:39:47 IP 2e7r3ubo
Skaitau visų PC nusiskundimus ir man nei verkt, nei juoktis nesinori. Kokioje fantazijose gyvenate, kad įsivaizduojate, kad viskas turi čia pas mumis būti idealu ir t.t. Visi prekybos centrai Lietuvoje tyčiojasi ne tik iš pirkėjų, bet ir darbuotojų. Pinigus investuoja į prekybos centrų kiekius arba savitarnas, bet ne į darbuotojus. Reiškiasi, darbuotojų skaičius ne didinamas, o mažinamas. O nuo to krūvis vienam darbuotojui kas kartą didėja. Todėl vienas darbuotojas labai būna pervargęs, nebus jums geros nuotaikos ir t.t. Yra du variantai kaip kovoti su Lietuvoje mafiška PC. Reiškiasi turite masiškai pirkėjai imti ir streikuojant kokia savaitę neiti į tuos PC. O visą kitą pirkti iš mažesnių prekybininkų. Antras variantas turi visi PC centrų darbuotojai susivienyti ir masiškai pareikšti pareiškimą ir net išeiti iš darbo. O tada PC atsidurs kritinėje situacijoje, jau kažkas turės keistis. Todėl jūsų tokie skundai tarsi popierius pečiui arba šiknai nusivalyti. 0 emocijų. Pripažinkite, mes esame ne kas daugiau kaip mazochistai. Arba didžiausi bailiai, tarsi gyventume Stalino ir Hitlerio laikais.
BAIGĖSI KANTRYBĖ
2020-03-09 20:45:56 IP 2ju3kq50
Labas.sendien apsipirkinejau kursenu mazojoj norfoj apie 16 valanda.
Ir pardaveja kuri baiginejo darba "pagivenusi.tamsiu trumpu plauku"...
Pirko skalbiklio aiva kurio verte 5eurai bet skalbiklis buvo nukainuotas iki 0.09 centu...
Tai man pasidare smalsu..
Paklausiau kasininkes kodel taip pigei..
O ji atsake -ai seip ce taip turi buti.....
Ir itariu kad darbuotojos piknaudziauja...
Pasidomekit..
Skanaus. Ukmergės g. Norfa Vilniuje. Nepirkit Jonagold :)
šiandien 2020/02/03 buvome apsipirkti Kelmės norfoje, kadangi daug pirkome nesupratau kol negrįžau namo nepastebėjau kad buvo īmušta prekiu daugiau nei buvo pirkta. O jau neirodysi namo grizes, esu nusivylusi.
Vakar vyras pirko norfoj du sostines batonus o namuose pastebejom kad buvo ismusta vienas batonas atskirai ir dar 10 batonu

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Girteka Logistics": pajamos didėjo, pelnas mažėjo, planai koreguojami
"Girteka Logistics": pajamos didėjo, pelnas mažėjo, planai koreguojami 06-01 08:05
COVID-19 sukelta ekonominė krizė privertė keisti didžiausio Lietuvoje ir vieno iš didžiausių Europoje vežėjų planus.
Protestams JAV tęsiantis, prezidentas ragina vietos valdžią "elgtis kiečiau"
Protestams JAV tęsiantis, prezidentas ragina vietos valdžią "elgtis kiečiau" 06-01 07:33
Jungtinėse Valstijose plintant protestams, prezidentas Donaldas Trumpas ragina vietos valdžią plačiau pasitelkti Nacionalinę gvardiją.
Dantų gydymas karantino metu: klientai įvertino skaitmeninę odontologiją
Dantų gydymas karantino metu: klientai įvertino skaitmeninę odontologiją 05-31 23:00
COVID-19 pandemijos metu odontologinė praktika pateko į aukščiausios kategorijos rizikos grupę. Todėl odontologų paslaugos apribotos maksimaliai, leidžiant teikti tik nuotolines konsultacijas ir...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%