Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nojus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nojus

Atsiliepimai apie Nojus, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Nojus, UAB

Sveiki, pirkau kardelius, lelijas, trąšas, frigo braškes, jurginus ir viskas puiku. Tiesa, keletas kardelių ir lelijų dar nesudygo, bet juk ne visada 100 procentų viskas sudygsta. Pirkau dviejų rūšių braškių daigus. Kaip tyčia KORONA veislės daigeliai buvo silpnesni, gal ryšium su pandemija...Mano pirkti kiekiai buvo dideli - pvz. braškių daigų pirkau 60 vnt. Taip, kad viskas čia gerai jeigu keletas daigelių ir neprigijo. Pristatymas puikus. AČIŪ.
Pirkau braskiu daigus frigo. atsiunte per 5 dienas. Daigai is 30 gal tik kokie 15 buvo frigo A, kiti tragiski kokie c visai su mazom saknim. Daigai atrode sausi. Daigai su lapais. is 30 prigijo 20. Braskes auginu 10 metu. pries tai pirkau is kito tiekejo- tai tokiu bajeriu nebuvo. Galvoju atsodinti, nes panasu ir is prigijusiu nieko gero nebus. Gaila darbo. Apie juos pasakiau visai giminei ir draugams.
Sveiki, gavau iš jūsų siuntinį, bet Korona veisles frigo daigai supuvę. Sakiausi ir Vima zanta daigus jie geri. Ačiū.
Pirkau jūsų sėklas Maximoj. Nemanau, kad toks turėtų būti pakelio turinys.
Laba dienavisoms gerbiamos moterys, as sioje imoneje nusvinau ne viena karta, uzsakinejau geles tikrai nemazom sumom ir nieko gero, jurginai apipuve supelija, lelijos nieko gero, gladijos kol kas nedygsta, vilkdalgiu kiek ussisakinejau ne vieno, visi supuve sudeti. paskutinis uzsakymas buvo zozes, tai prasidejo malonumas, parsiunte be gyvybes zenklu, kai parasiau, liepe kazkokia brigadininke, pasodinau bet keturios neprigijo, sumokejau po tris eurus, kai parduotuveje po eura trisdesimt su daigeliais, liepia irodineti patys nezino ka, siunciau nuotraukas, liepe atsiusti pavadinimus ir vienetus nusiunciau, vistiek nesusigaudo kas ir kur, nerekomenduju cia pirkti nieko
Pirkau šaldytų braškių daigų Frigo, viskas sudygo. Ačiū Jums! Pasodinau lovelyje, puikiai auga, laukiame uogų.
Paskaičius žmonių komentarus, manau, kad mano bėda nedidelė.Pirkau lelijų svogūnėlius, jie jau buvo pradėję dygti, tai sukišau i vazonėlius.Viskas gerai, 5 pražydėjo, bet žiedai ne tokie, kokie nuotraukose.Reiškia kišama bet kaip, bet kas.Tai reiškia nepatikima firma esate, gaila.
Pirma ir paskutini karta pirkau cia. Is uzsakyti 40prekiu gauta vos 10. O pinigu neatgavau kol po menesio nepriminiau. Labai nerekomenduoju!
Labai nusivyliau. Iš mano pirktų Ratiliai ne viena iš 4 pakaliu neišaugo. Cukinijos 20 sėklu tik 1, agurkai vienas pakelis neviena seklos. To niekada nėra buvę. O skelbiama, kad čia parduodamos labai kokybiškos sėklos.
Labai nusivyliau. Iš mano pirktų žirnių sudygo tik ketvirtadalis. To niekada nėra buvę. Agurkai taip pat labai nedaigūs. Nesudygo 2 gėlių rūšių sėklos visai. Kitos dalinai. O skelbiama, kad čia parduodamos labai kokybiškos sėklos.
Užsisakineju tik antrą kartą, bet šį kart teko nusivilti. Użsakiau mamai svogūnų sodinukų, gavome visus sudygusius ir didelius, nors aprašyme ir nuotraukoj buvo pavaizduoti mażi.
Šį pavasarį pasėjau vėlyvasias morkas Fatima. Vietoj jų išdygo ir auga petražolės...
Esu visiškai nusivylusi. Visiškai nedygo BRAŠKIŲ (svyrančiųjų) sėklos. Pasėtos jau 5 savaites, bet nei viena sėklytė nesudygo - net neišbrinko... Pernai visai nedygo morkų sėklos...
jau pora kartu pirkausi Nojau el parduotuvėje, labai patenkita ir kokybe ir greitu pristatymu
Pernai pirkau jurginu sėklas bet atsiuntė visai netokes rusis kaip norejau
Sveiki, noriu Jusu paklausti ar bus daigios pastarnoku seklos, kurias nusipirkau Panevezyje, bauhofo prekybos centre siandien, t.y. 2013.02.03.Itarimas del siu seklu daigumo kilo del markiravimo ant pakelio :uzklijuotas lipdukas, kad tinka iki 2014.12, deja, po lipduku yra nurodytas ankstesnis galiojimo laikas-2012.12..prasau paaiskinti, kodel ant virsaus uzklijuoti nauji lipdukai su kitu galiojimo terminu, nes kiek zinau, taip negalima daryti, gaila, kad iskart nepastebejau parduotuveje, o dabar belieka laukti is jusu atsakymo

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
VRK sugrąžina Darbo partijai įšaldytą 1,8 mln. Eur dotaciją
VRK sugrąžina Darbo partijai įšaldytą 1,8 mln. Eur dotaciją 07-10 13:45
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį priėmė sprendimą, kuriuo Darbo partijai (DP) grįš daugiau nei prieš dešimtmetį skirta, bet partijos sąskaitos taip ir nepasiekusi 1,8 mln. Eur dotacija.
Dėl COVID-19 Latvija ketina trumpinti kultūros, pramogų vietų darbo laiką
Dėl COVID-19 Latvija ketina trumpinti kultūros, pramogų vietų darbo laiką 07-10 13:27
Latvijos sveikatos apsaugos ministerija dėl sergamumo COVID-19 šuolio siūlo trumpinti kultūros, sporto ir pramogų vietų darbo laiką.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 127,75 +2,66%