Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nojus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nojus

Atsiliepimai apie Nojus, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Nojus, UAB

Jolanta 2021-04-08 17:57:12
Užsisakau antra karta ir vėl truksta triju pakeliu seklu, praeita užsakyma prieš metus visai neidėjo10pak., nesuprantu kas ten dirba jei nemoka iki dešimt skaičiuoti.Paskambinus viena kitai rageli perdavineja turi išsamiai pasakot ta pati kiekvienai po kelis sykius apsimeta, kad nesupranta ko iš vis nuo ju nori.
Sveiki, Jolanta. Paskambinusi prisistatė kaip “J... Prekyba”. Manydami, kad esate didmenos klientas - skambutis perduotas didmenos vadybininkei. Pokalbio eigoje paaiškėjo, kad pirkote el. parduotuvėje, kaip mažmenos klientas, todėl skambutis perduotas atgal eshop konsultantei. Paprašius pakartoti problemą bei nurodyti užsakymo numerį - buvo juntamos neigiamos emocijos ir nepasitenkinimas (suprantame, kad tai galėjo iššaukti nesklandi skambučio pradžia bei neatitikimai gautame užsakyme). Siekdami problemą spręst be piktų emocijų - pasiūlėme susisiekti el. paštu. Baigus pokalbį - jums buvo išsiųstas el. laiškas, su prašymu patikslinti, kokių prekių trūko užsakyme. Į laišką neatsakėte. Apgailestaujame, kad užsakymo neatitikimo nepavyklo išspręsti sklandžiai. Jei vis dar pageidaujate išspręsti gauto užsakymo neatitikimus - lauksime jūsų atsakymo į siųstą el. laišką.
Aura 2021-04-10 10:04:54
Kaip ir kitų žmonių anksčiau minėta, niekas neatsiliepia į skambučius, visiškai jokio atgalinio ryšio nėra su klientais ir el paštu. Labai nusivylusi esu, nors prieš metus viskas ėjosi sklandžiai.
Sveiki, Aura - internetinės konsultacijos telefonu ir el. laiškais vykdomos darbo dienomis 8-17val. Savaitgaliais administracija ir siuntų skyrius nedirba. Kreipėtės į mus šeštadienį, todėl susisiekti nepavyko. Tikime, kad artimiausią darbo dieną - buvo atsakyta į jūsų el. užklausą ir problema buvo išspręsta.
UAB Nojus
Praeitais metais užsisakiau nemažai lelijų svogūnų. Gaila, tačiau visos žydėjo vienodai. Įdomiausia tai, kad tarp jų nebuvo nė vieno iš brangesnių lelijų žiedo. Ar Nojaus sėklos prisiima atsakomybę už tai, ką parduoda? Kol kas labai abejoju jūsų patikimumu.
Pagarbiai Laimutė L.
Virginija 2021-02-12 10:52:04
Užsakiau sėklas 2021-02-10. Paskambino ir pranešė, kad užsakymas paruoštas atsiėmimui. Nuvykau pasiimti vasario 12 dieną. Skambinau nurodytu telefono numeriu. Tačiau nieks neatsakė į mano skambutį. Pastovėja prie durų, sušalau. Grįžau namo tuščia. Nepavyko pasiimti. Ir vis verkiame, kad verslas miršta neleidžuama dirbti karantino metu. Jūs nenorite dirbti. Ačiū
Virginija,
Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus.
Ačiū, už išreikštą nuomonę, visos nuomonės mums yra svarbios ir tik jos padeda mums tobūlėti.
Parašysiu Jums asmeniškai ir tikiuosi išspręsime šią problemą.
Labai ačiū jums už operatyvumą bei informatyvų bendravimą.
Labai nusivile si imone.Pirkam brangiausiu braskiu daigiu iskart ne patikrinam ten buvo ne daigai kruva supuvusiu saknu.Pinigus je ne grazino.
Sveiki, pirkau kardelius, lelijas, trąšas, frigo braškes, jurginus ir viskas puiku. Tiesa, keletas kardelių ir lelijų dar nesudygo, bet juk ne visada 100 procentų viskas sudygsta. Pirkau dviejų rūšių braškių daigus. Kaip tyčia KORONA veislės daigeliai buvo silpnesni, gal ryšium su pandemija...Mano pirkti kiekiai buvo dideli - pvz. braškių daigų pirkau 60 vnt. Taip, kad viskas čia gerai jeigu keletas daigelių ir neprigijo. Pristatymas puikus. AČIŪ.
Pirkau braskiu daigus frigo. atsiunte per 5 dienas. Daigai is 30 gal tik kokie 15 buvo frigo A, kiti tragiski kokie c visai su mazom saknim. Daigai atrode sausi. Daigai su lapais. is 30 prigijo 20. Braskes auginu 10 metu. pries tai pirkau is kito tiekejo- tai tokiu bajeriu nebuvo. Galvoju atsodinti, nes panasu ir is prigijusiu nieko gero nebus. Gaila darbo. Apie juos pasakiau visai giminei ir draugams.
Sveiki, gavau iš jūsų siuntinį, bet Korona veisles frigo daigai supuvę. Sakiausi ir Vima zanta daigus jie geri. Ačiū.
Pirkau jūsų sėklas Maximoj. Nemanau, kad toks turėtų būti pakelio turinys.
Laba dienavisoms gerbiamos moterys, as sioje imoneje nusvinau ne viena karta, uzsakinejau geles tikrai nemazom sumom ir nieko gero, jurginai apipuve supelija, lelijos nieko gero, gladijos kol kas nedygsta, vilkdalgiu kiek ussisakinejau ne vieno, visi supuve sudeti. paskutinis uzsakymas buvo zozes, tai prasidejo malonumas, parsiunte be gyvybes zenklu, kai parasiau, liepe kazkokia brigadininke, pasodinau bet keturios neprigijo, sumokejau po tris eurus, kai parduotuveje po eura trisdesimt su daigeliais, liepia irodineti patys nezino ka, siunciau nuotraukas, liepe atsiusti pavadinimus ir vienetus nusiunciau, vistiek nesusigaudo kas ir kur, nerekomenduju cia pirkti nieko
Pirkau šaldytų braškių daigų Frigo, viskas sudygo. Ačiū Jums! Pasodinau lovelyje, puikiai auga, laukiame uogų.
Paskaičius žmonių komentarus, manau, kad mano bėda nedidelė.Pirkau lelijų svogūnėlius, jie jau buvo pradėję dygti, tai sukišau i vazonėlius.Viskas gerai, 5 pražydėjo, bet žiedai ne tokie, kokie nuotraukose.Reiškia kišama bet kaip, bet kas.Tai reiškia nepatikima firma esate, gaila.
Pirma ir paskutini karta pirkau cia. Is uzsakyti 40prekiu gauta vos 10. O pinigu neatgavau kol po menesio nepriminiau. Labai nerekomenduoju!
Labai nusivyliau. Iš mano pirktų Ratiliai ne viena iš 4 pakaliu neišaugo. Cukinijos 20 sėklu tik 1, agurkai vienas pakelis neviena seklos. To niekada nėra buvę. O skelbiama, kad čia parduodamos labai kokybiškos sėklos.
Labai nusivyliau. Iš mano pirktų žirnių sudygo tik ketvirtadalis. To niekada nėra buvę. Agurkai taip pat labai nedaigūs. Nesudygo 2 gėlių rūšių sėklos visai. Kitos dalinai. O skelbiama, kad čia parduodamos labai kokybiškos sėklos.
Užsisakineju tik antrą kartą, bet šį kart teko nusivilti. Użsakiau mamai svogūnų sodinukų, gavome visus sudygusius ir didelius, nors aprašyme ir nuotraukoj buvo pavaizduoti mażi.
Šį pavasarį pasėjau vėlyvasias morkas Fatima. Vietoj jų išdygo ir auga petražolės...
Esu visiškai nusivylusi. Visiškai nedygo BRAŠKIŲ (svyrančiųjų) sėklos. Pasėtos jau 5 savaites, bet nei viena sėklytė nesudygo - net neišbrinko... Pernai visai nedygo morkų sėklos...
jau pora kartu pirkausi Nojau el parduotuvėje, labai patenkita ir kokybe ir greitu pristatymu
Pernai pirkau jurginu sėklas bet atsiuntė visai netokes rusis kaip norejau
Sveiki, noriu Jusu paklausti ar bus daigios pastarnoku seklos, kurias nusipirkau Panevezyje, bauhofo prekybos centre siandien, t.y. 2013.02.03.Itarimas del siu seklu daigumo kilo del markiravimo ant pakelio :uzklijuotas lipdukas, kad tinka iki 2014.12, deja, po lipduku yra nurodytas ankstesnis galiojimo laikas-2012.12..prasau paaiskinti, kodel ant virsaus uzklijuoti nauji lipdukai su kitu galiojimo terminu, nes kiek zinau, taip negalima daryti, gaila, kad iskart nepastebejau parduotuveje, o dabar belieka laukti is jusu atsakymo

Center of commerce
Didmenine prekyba

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas.
„MB Center of commerce“ – viena stipriausių didmeninės prekybos ir logistikos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siūlanti plataus spektro prekes dideliais kiekiais. Nuo pirmųjų veiklos dienų pagrindinis mūsų dėmesys buvo skiriamas kliento poreikių realizacijai ir siūlomų prekių kokybei, kas padėjo „MB Center of...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Ūkininkams kompensuota palūkanų už 1,35 mln. Eur
Ūkininkams kompensuota palūkanų už 1,35 mln. Eur 04-20 12:13
Pernai, palyginti su 2019 m., ūkininkams kompensuota daugiau nei dvigubai palūkanų. Tai lėmė dėl COVID-19 pandemijos pagerintos kreditavimo sąlygos.
JAV kompiuterių milžinė IBM pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus
JAV kompiuterių milžinė IBM pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus 04-20 12:04
JAV kompiuterių milžinė IBM pirmadienį pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus ir šiek tiek didesnę apyvartą po nuostolingų keturių ketvirčių iš eilės.
Pasaulinis spaudos laisvės indeksas: situacija Europoje nedžiugina
Pasaulinis spaudos laisvės indeksas: situacija Europoje nedžiugina 04-20 11:59
Nevyriausybinė organizacija "Reporteriai be sienų" skelbia 2021 m. pasaulinį spaudos laisvės indekso reitingą. Baltijos šalių vieta reitinge išliko stabili, tik aukščiausiai esanti, Estija...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

eBay 63,79 -1,76%