Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB NITTIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NITTIS

Atsiliepimai apie UAB "NITTIS"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "NITTIS"

Sveiki. Siandien gavau siunta. Kadangi pries 2 metus esu pirkus ne viena avalyne, likau patenkinta, susigundziau uzsisakyti internetu.Uzsisakiau tris poras moterisku basuciu. Deje nezinau kur jus ziurit... teko nusivilt, vienos su gamykliniu broku. Tiesiog dedat tokia preke, pagalvokit, kad daugiau neuzsisakysiu is jusu. Skaudu, kada vasaros metu uzsisakai basutes, lauki, sumoki kaip uz kokybiska, o gauni gamyklini broka....
Vakar apsiziurinejom mole, nepaisant to kad pardaveja nieko neprieina padet ir jos ieskot po sale reik..randi uzlindusia prie sandelio su tel ir paklaudus ar visi dydziai sudeti suburba- taip (nepykit kad sutrukdem atrasynet), po to tarp sandelio ir parduotuves su arbatos puodeliu stovi..pirkejui nulis demesio.plius tokia betvarke parduotuvej dydziai skirtingi sumaisyti, nuo pernai metu lb suprastejot...
O, kur dingo pardavėja Julija ? Labai maloni buvo, ateinu į parduotuvę ir jos nėra ;)
Laba diena.Man pardaveja Julija visada maloni, aptarnauja, parodo modelius.Nesuprantu is kur Jus tai pamatete? Zmones turi darbo ir sandelyje ir prekybos vietoje, telefonas naudojamas tik darbiniais klausimais jei kas neaisku :) Grazios dienos visiems :) Ir bukite draugiskesni vienas kitam...o, batus pirkau ir pirksiu tik Ns King dar ne viena karta :)
Niekam nerekomenduoju, čia įsidarbinti, greitai pasigailesite. Jokiais atžvilgiais apenkite šią darboviete.
Panoramoje NS KING dirbanti darbuotoją Julija labai nemaloniai bendraują su klietais, kai žmonių ateina tiesiog išeina i sandelį, visa laika laiko telefona rankuose, Prie pirkėjų reiškia savo nepasitenkinimą.Tad likau labai nepatenkita ir nieko neisigijau, išėjau be prekės ir su sugadinta nuotaiką.
NEPATINGĖKIT PASKAITYT, TO DAR NEGIRDĖJOT. TRAGIŠKA SITUACIJA, KOKYBĖ, APTARNAVIMAS. KAUNO MEGA. VADOVE RAMUNE. Buvo pirkti žieminiai Mustang batai. Viršuje bato jie turi nesisegiojantį užtrauktuką (tik dėl grožio), kuris po pirmo užsidėjimo pradėjo skirtis. Nunešus į Kauno Akropolį, pardavėjos pripažino gamyklinį broką ir maloniai nukreipė į pirkimo vietą batų pakeitimui ar pinigų grąžinimui. Taip ir padarėme. Megos pardavėjos nesugebėjo net pasisveikint.Su šypsena paaiškinom situaciją. Papasakojus, viena jų paėmė batą ir pradėjo iš jėgos traukyt tą užtrauktuką-neatsisega. Sakom gal galima būtų pakeisti? Atkirto, kad yra tik 39 ir 37 išmieros. Ir pasiteiravo ar man, mano 38 išmiera gera. (Suprask, gal noriu pakeisti į kitą išmierą) atsakiau, kad 38 man gera. Tada pasakė, kad gali tik grąžint pinigus. Pasakėm, kad pinigų nenorim, nes man patinka batai. PASITEIRAVOM (nepasiūlė) Ar kituose miestuose irgi nėra? Nepatenkinta suburbėjo, kad yra. Bet reiks laukt 2 savaites. Nudžiugę pranešėm, kad puiku. Palauksim juk :) Tada nepatenkinta pamąstė ir vėl su tuo batu nuėjo į sandėlį. Iš kurio po kiek laiko išlindo patenkinta ir paraeiškė: SUTVARKĖM!!
Nuo čia ir prasidėjo visas malonumas. Pardavėjos su vadove nusprendė, kad tuo metu dar man priklausančius batus, jos gali patvarkyt pačios. Paklausėm kaip sutvarkė? Atsakė, kad nukarpė laikančius siūlus ir užtrauktukas dabar jau segiojas (suprask, kaip man pasisekė dabar) Aš mandagiai atsakiau, kad visgi gamykliškai jie nesisegiojo. Batai yra padengti membrana, kurią pažeidus ji nebeapsaugo nuo peršlapimo. Ir galbūt tas užtrauktukas irgi buvo izoliuotas, kad per ji nepatektu drėgmė. Pasakiau vis dar mandagiai, kad visgi norėčiau tą batą pakeisti, kad būtų tvarkingas originaliai. Ji nusišaipė ir pasakė, kad nėra dėl ko keisti, tam batui jau broko nėra, užtrauktukas neprasiskyręs. :) Su ta pardavėja gan ilgai ginčijomės, kai bandėm įtikinti, kad mes neprašėm jų pačių tvarkyti batų, kad ir namie galėjom tai padaryt, bet nenorėjome "kišti nagų". Neišėjus susikalbėt paprašėm pakviesti vadovę. Išlindo pusamžė moteriškė su perkreipta šypsenele veide ir paveblenimu "kas daaaar negerai". Vėlgi pirmos pradėjome nuo šypsenos ir malonaus pasisveikinimo. Pasakėme, kad tiesiog norime pakeisti nekokybišką brokuotą batą į kitą, nes norim turėt kokybišką, gamykliškai tvarkingą prekę, už kurią sumokėjome nemažus pinigus. Čia tęsė dar įdomesni dalykai, kurių net nesinori prisimint. Vodovei visiškai nerūpėjo, ką mes sakom. Aiškino, kad viskas ir su batais, ir su jų elgesiu gerai. Mum su ironiška šypsenėle buvo net pasiūlyta atgal susiūt tuos siūlus, kuriuos "savamokslės batsiuvės" nukarpė sandely. Kaip buvo pradėta pasakoti, ko jos nepadarė, kodėl neatsiklausė pirma mūsų ar norim, kad jos kažką darytų su klientui dar priklausančiu batu, vadovė kartojo "kiek tu daug žinai, kaip tau gerai". Ir toliau išsivėpusi savo kreiva sarkastiška šypsena. Pamačius, kad esam nors ir malonios, bet ne kvailos ir nenusileisim, neimsim jų "prihalturinto" bato, tėškė dėžę ir pareiškė "VISKAS GRĄŽINK PINIGUS, NETURĖS BATŲ" ir nulindo į sandėlį. Pamanykit kokią įtaką turi šis žmogus, sprendžia kam PARDUOTI firmos batus :) Buvom priverstos užpildyt grąžinimo lapą. Paprašėm, kad norim parašyti pretenziją. Mum nebuvo leista. :) Paprašėm direktorės numerio - "viskas internete". Ir nenuostabu, kad tokios beveik pencijinio amžiaus vadovės leidžia sau tiek daug. Nes direktorė net tokiose beviltiškose situacijose nieko padaryt negali. Pati praeikšdama, kad daug parduotuvių, yra ir gerų, ir blogų vadovų. :D Suprask, yra normalu, kad didžiausioj Kauno NS king parduotuvėj pirkėjai sumaišomi su žemėm, ant jų rėkiama, nesiskaitoma ir batai yra "tvarkomi" vietoj. Jau mačiau kokia jėga buvo drąskomi užtrauktukai prie mano akių.Nenoriu žinot, ką jos darė sandėly. Kitą kartą atnešę atsiklijavusį batą, galite gauti jį su moment klijų lašu ant bato galo. Ir čia viskas bus gerai. Nes čia NS KING. Kur net normalios valdžios nėra. BAZĖS, TURGAUS LYGIS. :) Rekomenduoju šį tinklą tik pardavėjom, kurios stokoja asmeninės kultūros ir profesionalumo. Nes nuėjus į Megą iš jūsų to nereikalaus. Nebus tokių reikalavimų, kaip normaliose parduotuvėse, galit tiesiai iš kopūstų lysvės už prekystalio stot. :) Šiaip dažnai užeidavau į šio tinklo parduotuves. Kaip ir vyras. Kaip ir sesuo. Kaip ir tėvai. Galvojau aplenksiu tik Megą, bet sužinojus direktorės požiūrį į klientą - iš principo nebesilankysim. O direktoriai turėtų suvokti, kokią didelę galią turi net menkiausias nesusipratimas pelnui. :) Turbūt jei parduotuvė būtų jų - būtų ir požiūris kitoks. Dėja, dėja. Aš pirmą kartą gyvenime susidūriau su tokiu neprofesionalumu ir juolabiau nesitikėjau tokio abėjingumo iš aukštesnes pareigas užimančių žmonių. Reziume - NS KING darbuotojos sugadino ir po to atėmė iš manęs batus. Ir viskas čia normalu. :)
Noriu papaskakoti, kaip elgesi su darbuotojais NSking pardduotuveje.Kai idarbina prizada, kad mokes uz viska-uz sales valyma, uz deziu krovima, uz padaryta plana, bet is tikruju tai yra apgavystes, kad prisivilioti zmogu.Bandomasis laikotarpis skiriamas tam, kad zmogus galetu apsispresti, ar tinka jam sis darbas, ar ne.Mane apgavo.Atidirbau menesi ir nusprendziau iseiti-gavau tik minimuma.Uz padaryta plana nesumokejo, uz virs 1000 iskrautu deziu ir sales-sandelio valymo nieko nesumokejo.Kam as tai rasau, o tam kad bukit atidus zmones, dabar darbdaviai labai apgaudineja zmones.NSking vadovai yra nesaziningi
Pirkau batus PC Mega, kurių po mėnesio nenuolatinio nešiojimo pradejo atplyšti padai. Nuvežiau atgal į parduotuvę, kur mane pasitiko dvi nepatenkintos merginos ir pasake, kad turi apžiūrėti vedėja, kurios 17, 40 val jau darbe nebuvo. Piktai pareiškė, kad pinigai bus grąžinti per 14 dienų. Nuvylė ne tik nekokybiška prekė, bet ir nemalonus aptarnavimas.
Labai nemandagi pardavėja šiandien dirba Molo NS King parduotuvėje. Prie pirkėjų reiškia savo nepasitenkinimą ir net nurodinėja savo vadovei. Gėda.
Juokingi Jūs man, perki batus už 79€ ir Jūs prašot susimokėti 0.15€ už maišelį? Iš principo daugiau nepirksiu pas Jus. Verslinykai bomžiukai

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Vilniaus g. 37, Karmėlava, LT-54449 Kauno r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką
A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką 08-07 21:53
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad per pandemijos piką daug sprendimų reikėjo priimti prisiimant galimą riziką ir juos lėmė tuo metu turima informacija.
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%