Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nikanoros, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nikanoros

Atsiliepimai apie Nikanoros, UAB

Utilizatorius

Už švaresnę ateitį
Parašyk savo nuomonę apie Nikanoros, UAB

Marius 2021-07-21 16:36:24
Labai gerai dirba greitai, tvarkingai
Sveiki Mariau,
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Džiaugiamės, kad likote patenkintas paslauga!
Labai gerai dirba greitai, tvarkingai
Įmonė taiko skirtingus tarifus - neišrašant sąskaitos - kaina mažesnė, su sąskaitą - pridedamas PVM. Ar naudotis tokios įmonės paslaugom, sąžinės reikalas.
Utilizatorius, UAB komanda
2021-03-02 09:04:00 IP 2detoi06
Rūta 2021-02-25 09:53:37
Noriu padėkoti UAB „Nikanoros" už nepriekaištingai atlikta darbą. Užsakymas suderintas iki smulkmenų, įmonės darbuotojai atvyko laiku, bendravo maloniai ir taktiškai, darbą atliko super greitai.
Ar dar kreipsiuosi? Be jokių abejonių - TAIP!
REKOMENDUOJU! Pasirinkę UAB „Nikanoros" ne tik nesigailėsite, bet ir liksite nustebinti šios įmonės profesionalumo.
Sveiki p. Rūta,

Dėkojame už tokias rekomendacijas!
Džiaugiames, kad paslauga atitiko Jūsų lūkesčius.
Lauksime Jūsų sugrįžtant!
Ar dar kreipsiuosi? Be jokių abejonių - TAIP!
Dėkoju už greitą aptarnavimą, operatyvų darbą.
Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
2020-03-05 13:19:52 IP 5los4195
UAB „Nikanoros" (utilizatorius.lt) dirba kaip šveicariškas laikrodis - tiksliai ir patikimai.
Norėčiau padėkoti Nikanoros komandai už kantrybę ir greitai, kokybiškai ir švariai atlikta nebepanaudojamų baldų utilizavimą.
Du elektroniniai laiškai (sutarties suderinimui), vienas vizitas („turto" įvertinimui), vienas skambutis (laiko patvirtinimui) - ir šiukšlių kaip nebūta.
Ačiū Dmitrijuj už kantrų ir išsamų visos tvarkos išaiškinimą bei pagalbą ruošiant sutartį.
Ar kreiptumėmės dar kartą - be kalbų.
Ar rekomenduotumėm kitiem - žinoma.
UAB Nikanoros gali būti pavyzdžiu kaip reikia gerai atlikti savo darbą.
Vadybininkė Eva
2020-02-20 10:38:02 IP 2jucaeu2
Loreta 2020-02-19 17:05:14
Puiki įmonė, operatyviai suteikta paslauga, malonūs darbuotojai.
Sveiki p. Loreta,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
Vadybininkė Eva
2020-02-20 10:36:01 IP 2jucaeu2
Rita 2020-02-06 13:05:04
noriu padėkoti Jūsų komandai už paslaugą. Labai šaunūs vaikinai! Įšardė ir siaurais laiptais išnešė sofą-lovą, nesubraižė sienų. Net nustebau - mandagūs. Nes turėjau susikūrusi prastą nuomuonę apie tokios specialybės žmones. Jūs tą nuomuonę pakeitėt. Ir aš jau rekomendavau jūs savo kolegei. Sėkmės!!!!!
Sveiki p. Rita,

Dėkojame už atsiliepimą!
Puiki įmonė, operatyviai suteikta paslauga, malonūs darbuotojai.
Monika 2020-01-13 21:31:11
Esu labai patenkinta "Utilizatoriaus" paslaugomis! Labai greitai atsake i mano uzklausa, suderinome baldu isvezimo laika. Dirbantys vyrukai labai profesionalus, mandagus, baldus isrinko, isnese ir isveze labai greit, tikrai rekomenduociau kitiems, o jei reikes ateityje tikrai vel rinkciausi sia imone.
Sveiki p. Monika,

Monika MB Lokacijos
2019-12-20 14:59:52 IP 5f4sobd3
Pasirinkę dirbti su „Utilizatoriumi“ likome patenkinti rezultatu užsakymai visad buvo atlikti laiku. Po atliekų išvežimo aplinka buvo palikta švari. Labai sklandi komunikacija. Kolektyvo nariai maloniai bendrauja. Jei kartais atliekas palikdavome ne visada sutartoje vietoje jie visad pasistengdavo surasti ir išvežti. Net paskutinės minutės užsakymai nelikdavo palikti likimo valai. Dėkojame „Utilizatoriaus“ komandai už puikiai ir greitai atliktus darbus. Ateityje mielai ir toliau bendradarbiausime.
Baltic locations Projektų Koordinatorė Monika
Utilizatorius, UAB komanda
2019-12-16 14:52:12 IP 2jucaeu2
Albertas 2019-12-13 01:44:27
Puikiai! Profesionalai. Likau labai patenkintas.
Registravausi nereikalingų baldų išvežimui prieš savaitę, atvažiavo kaip tarėmės. Operatyviai viską išnešė iš buto, tvarkingai, švariai, mandagiai. Palanki kaina, lyginant su kitomis tokią paslaugą teikiančiomis bendrovėmis.
Linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose. Jei reikės dar - būtinai kreipsiuosi ir rekomenduosiu draugams.
Ačiū.
Sveiki p. Albertai,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Puikiai! Profesionalai. Likau labai patenkintas.
Ačiū.

Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Oridanas
APLINKOS TVARKYMO DARBAI, GRIOVIMAS, STATYBA

Adresas: Žuvėdrų g. 8, Vydmantų k., LT-97227 Kretingos r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kita veikla; perkraustymas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos.
Oridanas, UAB komanda atlieka: Pastatų griovimas, demontavimas. Atliekų tvarkymas, atliekų išvežimas. Smėlio, žvyro, skaldos, žvirgždo, naudingųjų iškasenų atvežimas ir kitų birių medžiagų vežimas bei statybinių medžiagų, medienos, malkų pervežimas. Žemės kasimo darbai, aplinkos tvarkymas. Gręžimo, pjovimo darbai...

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%