Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nikanoros, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nikanoros

Atsiliepimai apie Nikanoros, UAB

Utilizatorius

Už švaresnę ateitį
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Nikanoros, UAB

Dėkoju už greitą aptarnavimą, operatyvų darbą.
Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
2020-03-05 13:19:52 IP 5los4195
UAB „Nikanoros" (utilizatorius.lt) dirba kaip šveicariškas laikrodis - tiksliai ir patikimai.
Norėčiau padėkoti Nikanoros komandai už kantrybę ir greitai, kokybiškai ir švariai atlikta nebepanaudojamų baldų utilizavimą.
Du elektroniniai laiškai (sutarties suderinimui), vienas vizitas („turto" įvertinimui), vienas skambutis (laiko patvirtinimui) - ir šiukšlių kaip nebūta.
Ačiū Dmitrijuj už kantrų ir išsamų visos tvarkos išaiškinimą bei pagalbą ruošiant sutartį.
Ar kreiptumėmės dar kartą - be kalbų.
Ar rekomenduotumėm kitiem - žinoma.
UAB Nikanoros gali būti pavyzdžiu kaip reikia gerai atlikti savo darbą.
Vadybininkė Eva
2020-02-20 10:38:02 IP 2jucaeu2
Loreta 2020-02-19 17:05:14
Puiki įmonė, operatyviai suteikta paslauga, malonūs darbuotojai.
Sveiki p. Loreta,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
Vadybininkė Eva
2020-02-20 10:36:01 IP 2jucaeu2
Rita 2020-02-06 13:05:04
noriu padėkoti Jūsų komandai už paslaugą. Labai šaunūs vaikinai! Įšardė ir siaurais laiptais išnešė sofą-lovą, nesubraižė sienų. Net nustebau - mandagūs. Nes turėjau susikūrusi prastą nuomuonę apie tokios specialybės žmones. Jūs tą nuomuonę pakeitėt. Ir aš jau rekomendavau jūs savo kolegei. Sėkmės!!!!!
Sveiki p. Rita,

Dėkojame už atsiliepimą!
Puiki įmonė, operatyviai suteikta paslauga, malonūs darbuotojai.
Monika 2020-01-13 21:31:11
Esu labai patenkinta "Utilizatoriaus" paslaugomis! Labai greitai atsake i mano uzklausa, suderinome baldu isvezimo laika. Dirbantys vyrukai labai profesionalus, mandagus, baldus isrinko, isnese ir isveze labai greit, tikrai rekomenduociau kitiems, o jei reikes ateityje tikrai vel rinkciausi sia imone.
Sveiki p. Monika,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Monika MB Lokacijos
2019-12-20 14:59:52 IP 5f4sobd3
Pasirinkę dirbti su „Utilizatoriumi“ likome patenkinti rezultatu užsakymai visad buvo atlikti laiku. Po atliekų išvežimo aplinka buvo palikta švari. Labai sklandi komunikacija. Kolektyvo nariai maloniai bendrauja. Jei kartais atliekas palikdavome ne visada sutartoje vietoje jie visad pasistengdavo surasti ir išvežti. Net paskutinės minutės užsakymai nelikdavo palikti likimo valai. Dėkojame „Utilizatoriaus“ komandai už puikiai ir greitai atliktus darbus. Ateityje mielai ir toliau bendradarbiausime.
Baltic locations Projektų Koordinatorė Monika
Utilizatorius, UAB komanda
2019-12-16 14:52:12 IP 2jucaeu2
Albertas 2019-12-13 01:44:27
Puikiai! Profesionalai. Likau labai patenkintas.
Registravausi nereikalingų baldų išvežimui prieš savaitę, atvažiavo kaip tarėmės. Operatyviai viską išnešė iš buto, tvarkingai, švariai, mandagiai. Palanki kaina, lyginant su kitomis tokią paslaugą teikiančiomis bendrovėmis.
Linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose. Jei reikės dar - būtinai kreipsiuosi ir rekomenduosiu draugams.
Ačiū.
Sveiki p. Albertai,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Puikiai! Profesionalai. Likau labai patenkintas.
Ačiū.

Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Dzūkijos tvenkiniai
Adresas: Pramonės g. 6, LT-66181 Druskininkai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; naudingosios iškasenos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ nuo 2011 metų veikianti statybos ir susisiekimo komunikacijų įmonė. Per ilgus darbo metus įmonė sukaupė didelę patirtį ir subūrė profesionalią specialistų komandą. Mūsų komandoje dirba šių sričių specilaistai bei inžinieriai: statinio konstruktyvas, statinio apdaila, susisiekimo...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Ministras: savivaldybei siūloma keisti sutartį dėl Lukiškių aikštės, arba ji bus perimta 09-18 14:43
Vilniaus savivaldybei siūloma skubiai keisti panaudos sutartį dėl Lukiškių aikštės įtraukiant į ją Seimo priimtas įstatymo nuostatas, jei su tuo savivaldybė nesutiks, aikštė bus perimama, sako...
NASA užsakymų gaunanti "NanoAvionika" apdovanota "Europos burių" konkurse
NASA užsakymų gaunanti "NanoAvionika" apdovanota "Europos burių" konkurse 09-18 14:18
Kosmoso technologijų UAB "NanoAvionika" tapo įdomiausiu ES lėšų smulkaus verslo projektu – nuspręsta "Europos burų" konkurse.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

eBay 48,64 -3,53%