Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nijolės optika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nijolės optika

Atsiliepimai apie Nijolės optika, UAB

REGOS PATIKRA PANEVĖŽYJE
Parašyk savo nuomonę apie Nijolės optika, UAB

Marius 2019-12-10 19:52:51
Nešioju akinius pats ir sūnus. Keičiant akinius, einu tik į šią optiką, nes didelis akinių rėmelių ir suaugusiems ir vaikams. Labai geros kainos ypač kokybiškų akinių lęšių ir akinių rėmelių. Kitur tokie pat akinių stikliukai kainuoja net kelis kartus brangiau. Aptarnaujama ir su visais draudimais.Nuolatos nunešus akinius pakoreguoja nemokamai, visada mus pasitinka su šypsena ir greit aptarnauja.
Laba diena, p. Mariau

Malonu sulaukti gero mūsų darbo įvertinimo.Jums ir kitiems savo klientams siūlome tik labai aukštos kokybės akinių lęšius už prieinamą kainą. Džiaugiamės, kad visada randate geros kokybės akinius būtent mūsų optikoje.
Iki malonių susitikimų kitais metais!
Nijolės optika
Arūnas 2019-12-10 19:47:17
Atvykau pasitikrinti regos. Optometrijos specialistė buvo labai maloni, viską išsamiai paaiškino apie regos priežiūrą - išgirdau daug naudingų patarimų. Optometrijos specialistė patarė dar akinių neužsisakyti, nes jų dar tikrai nereikia. Kitose optikose akinių neužsisakiau, nors buvo siūloma juos įsigyti, nes pats jaučiau, kad jų man gal dar ir nereikia.
Tik geriausi atsiliepimai dėl profesionalumo, žinių, patirties ir nuoširdaus ir malonaus aptarnavimo ir bendravimo. REKOMENDUOJU.
Laba diena, p.Arūnai Dėkojame už gerą atsiliepimą.Mūsų optikoje aptarnauja optometrijos specialistai savo srities žinovai, kurie turi savo srities aukštąjį išsilavinimą.Daugumoje optikų dar vis dirba pardavejai be optometrinio išsilavinimo.Tai ne vienintelis mūsų optikos privalumas-kiekvieno kliento duomenis saugome ilgą laiką, tad yra ilgalaike priežiūra ir stebejimas. Pagarbiai Nijoles optika
Rimantė 2019-12-10 12:45:48
Dėkoju mūsų šeimos vardu savo srities specialistei ir optometrininkei p. Nijolei, kuri savo kompetencija, žiniomis, humanišku požiūriu į klientą, šiltu ir maloniu aptarnavimu ir bendravimu jau daug metų nuolat suteikia pagalbą akinių lęšių ir akinių rėmelių parinkimo klausimais.
Profesionaliai ir nuoširdžiai padėjo išsirinkti stilingus akinių rėmelius tinkančius ne tik prie veido, bet prie bendro mano įvaizdžio.Gyvenu ne Lietuvoje, tad buvo labai malonu sulaukti komplimentų iš aplinkinių.
Sudėtingi, kelių zonų akinių lęšiai parinkti idealiai, tad matau su vienais akiniais į tolį, vidutiniu atstumu ir į arti! Palyginus kainas su kitų optikų, sumokėjome 3 kartus mažiau.
Ačiū JUMS!.
Laba diena, p. Rimante,

Dėkojame, už puikų atsiliepimą ir mūsų darbo i įvertinimą. Mums taip pat labai malonu, p. Rimante, kad esate nuolatinė mūsų klientė ir renkatės mūsų optiką, pasitikite mūsų optometrijos specialistais, vertinate jų žinias ir ilgametę patirtį.
Nijolės optika UAB
Ačiū JUMS!.
Remis 2019-11-25 08:59:23
Labai nemaloni pardaveja, matomai pati Nijolė gal buvo. Što zaja primeta. Ponia daktarė, vargu ar turite pati tam kompetencijos. Jaučiau spaudimą pirkti. Žemino, kad nieko nesuprantu.

Teisme su pensininkais bylinėjasi dėl 40e..
Ponas Remi,

Malonu, kad apsilankėte. Jus aptarnavo ne pardavėja be išsilavinimo, kaip kitoe optikose, o viena iš geriausių optometrinkių.
Gaila, kad nešiojate akinius, bet neturėjot bent 5 minučių laiko ir kantrybės išklausyti Jums reikalingos ir naudingos informacijos apie akinių lęšius. Žinias kiekvienas įsisavinam ir priimam skirtingai.
P.S. Gyvename LT, tad išsireiškimai rusų kalba neetiški.

Teisme su pensininkais bylinėjasi dėl 40e..
Rekomenduoju šią optiką dėl profesionalaus aptarnavimo! Didelis pasirinkimas akinių rėmelių, labai geros akinių lęšių kainos!
NIJOLĖS OPTIIKA
2018-08-06 15:42:05 IP 5f4soq15
Gerda 2018-07-26 12:53:29
Aciu uz pirmuosius akinius jie nuostabus aciu ir uz nuostabia konsultacija. :)
Malonu, kad pasitikite mūsų optikos darbuotojais savo srities profesionalais, kurie be galo myli savo darbą ir labai vertina savo klientus, pasiūlydami kas JIEMS geriausia ir tinkamiausia. AČIŪ, Jums, Gerda už puikų mūsų optikos darbo įvertinimą.
Aciu uz pirmuosius akinius jie nuostabus aciu ir uz nuostabia konsultacija. :)
Kliente 2017-02-17 17:06:21
Daug metų mūsų šeima yra tik šios optikos klientai.Pati geriausia optika Panevėžyje, prieinamos kainos, palyginus su kitų optikų antkainiais.Didelis kokybiškų ir pačių naujausių akinių rėmelių ir kontaktinių lęšių pasirinkimas. Visada sulauksite vienos iš profesionaliausių optometrinikių patarimo dėl tik kiekvienam individualiai tinkamų akinių lęšių.
Ačiū už gerus žodžius, visada stengiamės, kad klientai būtų patenkinti.
klientų žiniai http://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2017/02/05/news/del-netinkamu-akiniu-teisme-atsidurusi-senole-nesutramde-asaru-332520/

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. Medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: nugaros masažas viso kūno masažas osteopatinis gydomasis masažas...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%