Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nijolės optika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nijolės optika

Atsiliepimai apie Nijolės optika, UAB

NO OPTIKA

PROFESIONALUS APTARNAVIMAS PANEVĖŽYJE
Parašyk savo nuomonę apie Nijolės optika, UAB

Rekomenduoju šią optiką dėl profesionalaus aptarnavimo! Didelis pasirinkimas akinių rėmelių, labai geros akinių lęšių kainos!
Gerda 2018-07-26 12:53:29
Aciu uz pirmuosius akinius jie nuostabus aciu ir uz nuostabia konsultacija. :)
Malonu, kad pasitikite mūsų optikos darbuotojais savo srities profesionalais, kurie be galo myli savo darbą ir labai vertina savo klientus, pasiūlydami kas JIEMS geriausia ir tinkamiausia. AČIŪ, Jums, Gerda už puikų mūsų optikos darbo įvertinimą.
Aciu uz pirmuosius akinius jie nuostabus aciu ir uz nuostabia konsultacija. :)
Kliente 2017-02-17 17:06:21
Daug metų mūsų šeima yra tik šios optikos klientai.Pati geriausia optika Panevėžyje, prieinamos kainos, palyginus su kitų optikų antkainiais.Didelis kokybiškų ir pačių naujausių akinių rėmelių ir kontaktinių lęšių pasirinkimas. Visada sulauksite vienos iš profesionaliausių optometrinikių patarimo dėl tik kiekvienam individualiai tinkamų akinių lęšių.
Ačiū už gerus žodžius, visada stengiamės, kad klientai būtų patenkinti.
klientų žiniai http://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2017/02/05/news/del-netinkamu-akiniu-teisme-atsidurusi-senole-nesutramde-asaru-332520/

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...

Vietoje buvusių pataisos namų Vilniuje iškils pareigūnų mokymo centras
Vietoje buvusių pataisos namų Vilniuje iškils pareigūnų mokymo centras 06-18 08:44
Vilniuje antradienį bus pradėtas griauti nebenaudojamų pramoninių pastatų kompleksas, priklausantis Vilniaus pataisos namams.
JAV į Artimuosius Rytus siunčia papildomų karinių pajėgų
JAV į Artimuosius Rytus siunčia papildomų karinių pajėgų 06-18 08:35
Jungtinių Valstijų (JAV) kariuomenė į Artimuosius Rytus siųs dar 1000 karių, augant įtampai su Iranu.
"McDonald’s" pernai Lietuvoje investavo 2,2 mln. Eur ir pamaitino 5 mln. valgytojų 06-18 08:19
Greitojo maisto restoranų tinklas "McDonald’s" 2018 m. Lietuvoje į plėtrą investavo 2,2 mln. Eur. Pernai tinklas atidarė naują restoraną Marijampolėje ir modernizavo jau veikiančius restoranus.

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%