Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Net septyni, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Net septyni

Atsiliepimai apie Net septyni, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Net septyni, UAB

Nusipirkau is ju macbooka ir isvaziavus is ju parduotuves pastebejau kad neveikia klaviatura. Parasiau jiems ir dave 2 pasiulimus: grazinam pinigus arba taisom klaviatura. Nu pasirinkau taisyti klaviatura po SAVAITES sutaise ir tas pats gedimas islindo po savaites naudojimo. Vel parasiau jiems ir pasiule identiska macbooka, nu tai sutikau. Tas macbookas buvo pilnas dulkiu, trupiniu, ir vis tiek neveikia klaviatura... Jau tada nusprendziau grazinti macbooka ir daugiau nebepirkti is ju. Si imone perka sugadintus arba prastos bukles kompiuterius papigiai ir sutvarke pigiausiomis dalimis parduoda. Nepirktit is ju jie priraso geru atsiliepimu patys nes IP adresai visu geru atsiliepimu sutampa 84.15.xxx.xx. Nors darbuotojai atrodo tikrai protingi, bet nezinau ka tas meistras ten veikia. Vertinimas: 7 is 10.
Kažkada taisiau telefoną, nes blogai pradėjau girdėt pašnekovus, tai sutvarkė ir viskas buvo gerai. Todėl, kai pradėjo mirgėti, o galų gale visai sugedo plančetė, nunešiau jiems į "Mandariną". Paėmė. Po kiek laiko paskambino, pasakė, kad keis pagrindinę plokštę, kainuos 60 eur. Ką jau darysi, galvoju. Brangu, bet plančetė brangesnė. Sutikau. Kai paskambino, kad atsiimčiau, nuvažiavau, atsiėmiau. Gavau kvitą su "pagrindinės plokštės remontas". Tai suabejojau, ar keitė ką. Įsėdau į mašiną. Šeima sustojo prie "Lidl". Likusi mašinoje išsitraukiau planšetę. Žiūriu, ekranas vistiek MIRGA. Tada supratau, kad nors plančetė ir veikia, problema nepašalinta - mirgės mirgės, kol vėl visiškai suges. O aš ką tik 60eur sumokėjau. Pasijaučiau tragiškai. Galvoju, vėl suges greit. Taip ir buvo. Maždaug po 2 su puse mėnesio, t.y., 14 dienų po taisymo garantinio laikotarpio pabaigos, planšetė vėl visiškai sugedo. 60 eur kaip į vieną vietą.
taisykla kuri mano nuomone tikrai supranta žmogų bėdoje. mano kompiuteris man labai svarbus mokslams ir ten daug man reikalingos informacijos, tai gavosi taip, kad apliejau netyčia kompiuterį, nešiau į kelias taisyklas pasakius problema, atsakymas buvo vienas- duomenų neišsaugos, atvykus į savanoriu pr.155 kaune, liepė palikti diagnostikai, tai paskui paskambino ir pasakė, kad stengsis padaryti viską kas įmonoma, kad padėti. Tai galiu pasidžiaugti, kad kompiuteris vėl veikia ir duomenys išsaugoti. remonta atliko per pora dienų, nes labai įtikinėjau, kad man jo reikia. tai puikiai atliekate darbus, sekmės Jums darbuose.
Teko nusivilti. Pardavinėja brokuotas spausdintuvu kasetes. Viena karta pakeitė. Kai atvežiau antra karta su akivaizdžiais įrodymais, kad kasetėje išsiliejęs rašalas ir sugadino printerį, tai nekeitė... nes neturiu kvito, o jo neturiu, nes keičiant pirmaja nedavė. Ir dar tas pats darbuotojas, tikrai pamena šia situacija. Klaipėda, neapsigaukit!
Ieškojau Klaipėdoje kompiuterinės įmonės, kuri suremontuotu kompiuterį.Esu iš tų žmonių, kurie pamato žmogų ir supranta koks darbuotojas. Vienose įmonėse įeini į įstaigą, darbuotojų telefonas vienoje rankoje, o į mane mažas dėmesys, užmeta akį ir atrodo kad net nenori suprasti ko atėjau, išeinu ir ieškau toliau, pagalvoju įdomu kaip tokie dirba.
Vieną dieną atėjau į Maxima Lt, parduotuvę Klaipėdoje, kuri randasi Šilutės pl.68, netyčia pasižiūrėjau į kairę, žiūriu sėdi rimtas, barzdotas, gražus vyrukas, paskaičiau iškabas, ogi tai ko ieškojau.Mane pirmas įspūdis nenuvylė, kompiuterį sutvarkė be priekaištų, išdavė garantinį taloną, atsiimant paaiškino gedimo problemas ir kaina prieinama.Sakoma pirmas įspūdis daug ką pasako, Valdemaras Putys ne tik mandagus, tvarkingas, gero darbuotojo įvaizdis, bet tikslus, punktualus ir pasirodė gan sąžiningas.Sėkmės Jums darbe ir Linksmų Naujųjų metų.
Šiandien turėjau nokokią situaciją su šia įmone Kaune, prieš taisydami susisiekė ir pranešė, kad televizoriaus detalę pakeis, sutikau, tačiau atsiėmęs pamačiau, kad remontavo esamą. Nors ir suremontavo tikėkimės gerai, tačiau kodėl meluoja apie atliekamus darbus, o atvažiavus sako, tai mes darbu aktą galime perrašyti. Su jų pasiūlyta kaina už tokį remontą tikrai nebūčiau sutikęs.
Apie šią įmonę negaliu pasakyti nieko gero, sutaisė vieną sugedo kitas, ir neprisiimia kaltės nerekomenduoju niekam šios taisyklos.
Daugiau niekada neneščiau remontuoti kavos aparato.Pieno funkcija sugedo tik pasibaigus garantiniam 60 dienų laikui.Pabandžius susisiekti telefonu su meistru dėl kelių žodžių komentarų tuo klausimu, susisiekti nepavyko, nors darbuotojas Anželika tą pažadėjo. Gaila, kad dar pasitaiko tokių paslaugų teikėjų.

Pagarbiai Jonas
Susiradau šia taisykla internetu, nes labai reikėjo sutaisyti kompiuterį, tai atvykus čia, aišku prisiskaičiau įvairių komentarų, kad nekaip bendrauja, kad viskas blogai, nustebino, kad bendravimas buvo tikrai geras, nusiskundimų ties šiuo punktu neturiu. taip pat nustebino, kad diagnostika tikrai atliko per viena dieną, po atnešimo kelių valandų bėgyje paskambino ir pasakė, koks gedimas ir kokia jo kaina, dar minėjo sutvarkymo terminą. sutikau su jų siulomu remontu, tai atsiėmiau kompiuteri šiandien, tai galiu paskayti, kad viska atliko tikrai gerai, kompiuteris ekranas vel rodo puikiai ir pakrovimas veikia, tai galiu pasakyti, kad taisykla pasirodė tikrai gera ir galiu duoti vien pliusus už viską.
Tragiska imone, gaila kad nepasitikrinome visu blogu atsiliepimu pries vesdami taisyti kavos aparata. Net neisivaizdavome, kad dar tokiu istaigu buna. Aparatas buvo taisomas, sumokejome uz detales, atsiememe, o aparatas visiskai neveikia. Nuvezeme vel, vel dvi savaites taise, atvaziavome nes pranese kad sutaisytas tik si karta vietoje patikrinome, tai net netaisytas, o ziuri ir teigia kad veikia, nors akivaizdziai neveikia. Pinigu negrazina, pakeistos detales nerodo ir neatiduoda nors sumoketa, itaremia kad net nekeista detale. Siaubinga patirtis
Nieko gero apie šią įmonę pasakyti negaliu.Sugedo televizorius. Nunešiau į Rimi esantį skyrių Vilniuje. Dienos bėgyje nustatė gedimą, pasakė ką reikią remontuoti, nurodė kainą, pažadėjo suremontuoti maksimum per pusantros savaitės. Praėjo tris savaitės, gavau žinutę, kad galima atsiimti įrenginį. Grąžino nesuremontuotą - pasakė, kad neremontuotinas, atsakingų taippat nėra. Tai, čia profesionaliai dirbanti įmonė?
Nuvežiau televizorių į Ogmios centrą, pasakiau koks gedimas - minutės bėgyje gavau atsakymą, kad neremontuotinas.
šią taisyklą man rekomendavo draugė, teigdama, kad jie greitai sutaiso kompiuterius. mano kompiuteris pradžioje labai kaito, o paskui nebeįsijungė, o jis man reikalingas mokslams. nunešus į šia rekomenduotą taisyklą paprašiau, kad atliktu greitai diagnostiką, nes norėjau sužinoti ar geriau pirkti naują ar taisyti, tai paskambino po mažiau nei 1h ir pranešė koks gedimas, pasakė kainą, apsvarčiau jų pasiūlyma ir sutikau, paminėjau, kad jo man tikrai reikia mokslams, tai šioje taisykloje jį sutaisė per 2dienas. tad noriu pasakyti, jei reikia greito remonto ir žinoma kokybiško, reiktų nešti jiems, nes jie tikrai puikia išmano savo darbą ir tikrai rekomenduosiu kitiems.
Nunesiau automobilio navigaciją, kad atnaujintų tris žemėlapius. Veiksmas vyko Vilniuje, Rimi pastate esančiame salone. Pirmą savaitę laksčiau ten kasdien po du kartus. Ko jie tik nepridirbo! Kol galų gale, jų teigimu, navigacija veikia puikiai. Nors aš gi ne taisymui ir nunešiau. Tik va atsiėmus garso neberadau. Pasirodo, garso neberado ir jie. Tik tylėjo. Kai pareiškiau pretenziją, jie pasakė, kad atnešiau jau be garso, Po kurio laiko suklastojo priėmimo lape įrašydami, kad priėmė jau be garso. Bet tiesa ta, kad per klaidą atspausdintas priėmimo lapas liko pas mane, o jie pataisė tik kompiuteryje...s*****i! Galutinė jų išvada: sugedusi pagrindinė plokštė. Gražinau atgal. Taisė dar 14 dienų, kol apkaltino kiniečius, kad neatsiunčia detalių.Navigaciją atgavau neveikiančią...tol, kol grįžo sūnus ir per 15 minučių sutvarkė ir žemėlapius ir garsą ! Taigi - TAI SUKČIAUJANTYS IR TIESIOG APGAILĖTINI MEISTRAI, nes net nesuprato, kad su garsu viskas tvarkoje, tik patys kažką ne taip nustatė bedarydami žemėlapius. !!! Patariu : apeikite "Net septyni" kuo didesniu spinduliu - sutaupysite savo nervus ir laiką!
Irmantas Rumunavičius
2018-10-17 16:43:02 IP 84.15.185.141
apsilankiau sioje taisykloje pries 4dienas, suduzo mano telefonas samsung s8, tai perskambinus miesto visas taisyklas, jie pasiule geriausia kaina, pasake, kad pakeitimo terminas iki 5d.d tai siandien atgaves telefona, galiu pasakyti, kad tikrai nesuklydau cia atvykdamas, ekranas atrodo liuksiskai, net neitartum, kad kazkada buvo suduzes ir reikejo keisti, suteikta garantija, tikrai puikus remonto centras.
Galiu drąsiai teigti, kad tai viena iš tų įmonių, kurioje dirba tikrai draugiškas personalas. jie įsikurę netoli mano namų ir esu pora kartų užsukusi dėl telefono kuriame vis ką nors būnu prispaudus, tai priėmime visada man jį greitai sutaiso, ir visiškai neima pinigų, kas šiais laikais tikrai keista. Todėl noriu pasakyti didelį AČIŪ.
Pirmą kartą noriu pasidžiaukti taisykla. Priėmime dirba tikrai geri darbuotojai, viską aiškiai papasakoja, kadangi pirmą kartą vežiau daiktą tai nežinojau kaip viskas vyksta, pas jus paaiškino, kompiuterį pataisė puikiai, visus reikalingus failus išsaugojo, atrodo lyg naujas kompiuteris, esu labai dėkinga už greitą darbą. :) sėkmės jums ir toliau
Noriu pasidžiaukti atradus šią taisyklą. Šiltas ir gražus bendravimas, paskambinęs žmogus po diagnostikos viską puikiai išaiškino, atsakė į visus iškilusius klausimus, televizoriaus remontas buvo pigesnis nei tikėjausi. Jei kas klaus patarimo tikrai drąsiai rekomenduosiu jūsų įmonę.
Jau neturiu su jeis kantrybes nuostolis apie 400eu patirtas, pasakoja istorijas vis skirtingas, labai gailiuosi kad ten papuoliau (Kaunas) visus irodymus turiu kad 100% ju kalte bet va neprisiema, Vadinasi pataupiau, nunesiau kvalifikuotiem meistram jie pasake kad siaubingai atliktas darbas.Nunesiau veikiancius pasiemiau nepataisomus.
Nijolė Stakauskienė
2018-07-23 16:34:58 IP 90.131.47.116
Nesenai apsilankiau šioje taisykloje, priėmime mergaitė maloniai aptarnavo, išsiklausinėjo kodėl esu nepatenkinta siublio darbu, sakė, kad meistras apžiūrėjęs paskambins. Po valandos sulaukiau skambučio ir pasakė, kad mano variklis siurblio sugedo..jau tikėjausi, kad sakys jog laukti teks mėn. laiko, tačiau remontas truko tik savaitę, todėl esu labai patenkinta, ir noriu pagirti, kad darbai atliekami greitai, siurblys veikia puikiai.
Dėl įmonių elMeistrai ir Taisykla7 darbo
Pradėjo streikuoti mano fotoaparatas Canon. Kartais įsijungia, bet po kelių sekundžių pats išsijungia, kartais visai neįsijungia. Nunešiau į taisyklą elMeistrai Kareivių 11A, Vilnius. Priėmė, pasakė, kad paros bėgyje paskambins, pasakys defektą, remonto kainą. Paskambino, pasakė, kad blogi akumuliatoriai. Kai pasakiau, kad akumuliatoriai nauji ir tik prieš dieną pilnai pakrauti, pasakė, kad paskambins po valandos. Paskambino ir pasakė, kad sugedęs objektyvo užraktas. Detalę gali atsisiųst. Kainuos 26 eurus. Darbas 20. Pasakiau, kad neremontuotų, nes man brangu.
Pasiėmiau fotoaparatą. Kadangi defektus sakė tai vieną, tai kitą, suabejojau jų profesionaalumu ir fotoaparatą nunešiau į kitą taisyklą. Taisykla buvo Ateities gatvėje, Mandarine ir vadinos Taisykla 7. Istorija pasikartojo. paskirtas atsakingas žmogus pasiteiravimui. "Įdomiausia, kad įmonė kita, o atsakingas žmogus tas pats. Šitoje taisykloje buvo pasakyta, kad sugedęs pagrindinis procesorius. Kaina 23 eurai.Darbas 20. Pasakiau, kad netaisytų. Pasiėmiau fotiką, parsinešiau namo ir apžiūrėjau ir testeriu patikrinau su testeriu dangtelį, kuris uždengia akumuliatorių ir sujungia juos tarpusavyje. Kontakto nebuvo. Patvarkiau ir fotoaparatas dirba kaip naujas. išvada tokia: Jei būčiau sutikęs su prognozuojamu defektu, būtų paimta beveik 50 eurų, už nieką, nes sutvarkyti kontaktą nieko nekainuoja. Tokio įžūlumo niekada nesitikėjau, jei kažkas papasakotų-nepatikėčiau. Paskambinau atsakingam asmeniui kurio pavardės neminėsiu nes tai prieštarauja BDAR.Šitas žmogelis, seka skundų portalus ir ieško būdų, kaip pašalinti neigiamas nuomones apie juos, Vietoj to, galėtų organizuoti darbą taip, kad žmonės rašytų pagyras, o ne skundus Kas turės reikalų su šiomis vargo taisyklomis, su juo susidurs. Žmogelis memleno pasimetęs ir kartojo, kad reikalingas tyrimas. Žmonėms, ketinantiems turėti su šiomis įmonėmis reikalų, patariu laikytis kuo toliau nuo jų
Gairės: ElMeistrai; taisykla7; brokas; apgailetinas darbas; a*******i
Koks "direktorius" tokia ir imone.
Kuo toliau nuo tokiu nemandagiu zmoniu.
Apsilankiau sioje imone su beda telefone, kur skambinau visur sake, kad butina keisti ekrana, kadangi po kritimo tiesiog nieko neberode, nunesiau i sita taisykla, atliko nemokama diagnostika ir pasake, kad nereikia ekrano keisti, o yra tiesiog atsijunge nuo smugio, jie viska sutvarke per pora dienu ir dabar telefonas veikia lyg nieko nebutu buve, gerai, kad nepatingejau ir kreipiausi i sia taisykla, nes buciau veltui mokejes uz ekrano keitima...
na vien rasantys teigiamai patys atsiliepimus jau yra zenklas.. visi IP IP 84.15.xxx.xxx rasyti tu paciu. nuovokos apie proxy, vpn pas situos degradus nelabai yra, bent durnai neatrodytu tie jusu teigiami komentarai. O siaip, kontora shudina, jokios komunikacijos su klientu, pasako perskambins pasakys kas kaip, dingsta porai dienu, skambini pats. paskambines irgi nieko nesupranta, nieko nezino, perskambins, ir taip kiekviena diena. kainos irgi kosmines, gedimu nustatymai tai kazinau, maziau 200e dar nebuvau mokejas uz remonta. remonto terminai, apie menesi laiko..

Nerekomenduoju tikrai, apeikit tokias kontoras
greitai atlieka diagnostika, isaiskina esama gedima ir pasako remonto kaina, todel esu patenkinta kad po kompiuterio remonto kaina nepasikeite, ir tuo paciu viska isvale, esu labai patenkinta.
Esu skeptiskai nusiteikusi pries tokius meistrus, taciau pries kelias dienas nutiko nelaime ir mano telefona skubiai teko nesti i remonta, ilgai ieskojau ir atradau sia taisykla, atnesus telefona patikino, kad diagnostika atliks nemokamai ir per viena darbo diena, na mano nuostabai diagnostika buvo atlikta per 1h, ir pasakyta remonto kaina, is siandien ji atsiemiau jau po remonto ir tikrai esu dekinga, kad meistrai pasistenge issaugoti man svarbius duomenis, telefonas kaip naujas ir vel viskas veikia puikiai. tikrai atsitikus nelaimei vel kreipsiuos i sia taisykla ir rekomenduosiu kitiems.
Suskilęs telefono ekranas, nuneštas į šį "servisą', po 7 (!) pakartoninių nešimų į jų garantinį dėl blogo sutvarkymo, virto nuolatos persikraunančiu, nudraskytu telefonu su suskilusiu ir judančiu ekranu, turintis tarpus tarp dangtelio ir ekrano, dėl to leidžiančio kauptis dulkėm po priekine kamera. Galinė kamera betaisant irgi apsičiupinėjo. Taisymų eigoje buvo keistas mikrofonas, kažkuri plokštė, ekranas du kartus (!nugirdau kaip kitam kambary šnekėjosi apie tai, kad čia neorginalus ekranas, nors iš pradžių buvo pažadėtas orginalus). Finale, atnęšus telefoną, kuriam eilinį kartą nieko nebuvo pataisyta po praeito karto, vadybininkė atsisakė priimti telefona.
Bendravimas itin nemalonus. Laukiant jų ofise kada mane aptarnaus, užsiminus kitam jų klientui, kad jau 5-ą kartą atnešiau telefoną tvarkyt, buvo pradėta man grąsint, kad daugiau nešnekėčiau. Kitą kartą besiginčijant iš kito kambario atėjo "Įgoris" kaip valkata atrodantis susivėlęs darbuotojas ir mane aprėkė. Eigoje taip pat reikėjo nuolatos "gaudyti" vadybininkę, atsakingą už mano telefoną. Vieną terminą pažadėdavo, po savaitės neatsiliepimo paskambindavo ir pasakydavo, kad dar nėra sutvarkyta.
Puikiai tvarkanti savo reikalus įmonė. Tiek sutaisys, tiek patars, tiek žmogiškai pabendraus. Ramia sąžine kviečiu čia apsilankyti ir patikėti savus įrenginius šiai taisyklai.
Sugedo stiprintuvas ir teko ieškotis meistro, apskambinęs pakankamai daug įmonių, šie pasakė, kad gali sutvarkyti, ta patį vakarą po atvežimo paskambino ir pasakė, koks gedimas ir kiek man tas malonumas, kad sutvarkys kainuos, kaina buvo tikrai gera, todėl sutikau ir galiu pasidžiaugti, kad sutaisė tikrai puikiai.
Atsiimant preke pasake suma, paprasius israsyti saskaita pareikalavo plius 21%. Ir ka tai reiskia? Si imone sukciauja pries valstybe, nemoka PVM ! Pagal vidutini darbo uzmokesti galima spresti kad algas moka vokeliuose, fiktyviai darbuotojai apiforminti puse ir maziau etato, nors akivaizdziai dirba pilna darbo diena.
puiki imone, viena is nedaugelio imoniu kurie tikrai puikiai atlieka savo darba, supazindina su problema ir pasako protinga kaina.
norėčiau labai padėkoti šiai įmonei, už greitą ir aiškų aptarnavimą, kad ir kokia įkyri buvau visada su manim bendravo gražiai ir kavos aparatą gražino puikiai sutvarkyta ir suteikė garantija, esu labai patenkinta jūsų įmonės darbu.
Gėda, kai gerus atsiliepimus rašo tik patys apie save.
puikus imones darbuotoju darbas, kiekviena apmastyta detale, kaip greitai ir kokybiskai bendrauti su klientu ir puikiai atlikti darbus, kad abi puses butu patenkintos. 10 balu.
Pirma karta teko apsilankyti taisykloje, visada vengiu tokiu dalyku, nes buvau isitikinusi, kad jie ten paprastus zmones, ypac moteris laiko labai kvailomis, bet si karta ziauriai reikejo, kad sutvarkytu kompiuteri, tai teko daug apsiklausineti ir internete paskaitineti ir pasirinkau sia taisykla, tai tikrai nepasigailejau, labai maloniai aptarnavo, diangnostika buvo nemokama, kita diena paskambino ir pasake, koks gedimas ir kiek man tai kainuos ir kada atgausiu savo kompiuteri, tai net anksciau laiko gavau sms kad mano kompiuteris sutvarkytas ir kaina nebuvo pakitusi, tad esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduosiu jei kas klaus patarimo :)
Sveiki, norėčiau tikrai padėkoti ir pasidžiaugti šia įmonę, kuri atlieka savo darbą puikiai. kiekviena kartą atvažiavus žinau kad būsiu maloniai aptarnauta ir daiktą atsiimsiu tikrai tvarkingą. džiugu, kad dar yra sąžiningų įmonių kurios išmano savo darbą.
kiekviena karta eidamas į meistrų servisą susinervinu, nes jie mano, kad viską geriausiai moka ir jiems nieko žinoti nereikia, o tuo labiau informuoti apie remontos kainas, tačiau atvykes į šią įmonę supratau, kad gali būti ir kitaip. Meistrai išsiklausinėjo kas yra negerai, kodėl aš esu nepatenkintas kompiuterio darbu, kitą dieną paskambino ir pasakė kokia yra bėda ir kiek tai kainuos ir kada man tikėtis atgauti savo kopiuteri, aiškus taip ir buvo, dar pora kartų paskambinus atsakingam asmeniui, jis mane patikino kad viskas bus laiku, todėl sulaukęs susitartos dienos, gavau sms, kad mano kompiuteris pataisytas ir kaina tokia pati kokia buvo iš pradžių, esu net LABAI patenkintas.
noriu jums padėkoti už tikrai gerą darbą, už malonų bendravimą, nes kiek teko bendrauti visi meistrai kažkokie storžieviai, kurie normaliai į klausimą nesugeba atsakyti, o čia bendravimas puikus, atliktas darbas yra puikus, televizorius veikia be priekaištų. Dedu tikrai didelį pliusą Jums.
Paskaicius kelis komentarus maniau, kad liksiu nusivyles, bet ziauriai reikejo, kad kas nors apsiimtu sutvarkyti mano automagnetola, taigi nuejus i servisa buvau maloniai priimtas, isklause kas negerai, pasake, kad paskambins kai atliks diagnostika, diagnostika atliko ta pacia diena, paksambino- pasake kaina, gedima ir termina kada sutvarkys, ir va dziaugiuosi savo automagnetola ir tikrai nenusivyliau siu meistru darbu.
Man televizoriu taise 4 kartus, uzkniso vezioti, po to baigesi 6 men, kurie skaiciujasi nuo pirmo remonto, kaip garantija ir buvau pasiustas toli, toli. Po to nuveziau i vilijampoleje esancia taisykla, po triju dienu atsiemiau ir jau, bevei metai, jokiu problemu.
Kas liecia sita firmele, tai jau tikrai rekomenduociau stipriai jos vengti, nes apart problemu ir nepagarbo negausit nieko
Gytautas Mackevicius
2018-01-22 10:22:02 IP 88.119.195.210
Na, as tai esu ziauriai nusivyles darbu, tiksliau nedarbu. Gruodzio 2 atidaviau taisyti kavos aparata, gruodzio 19 sumokejes 148 Eurus pasiemiau "sutaisyta"dar paprasiau, kad grazintu keista detale, bet numyke, kad meistro nera ir tiek, nusiveziau i Neringa, ijungiu, viskas kaip ir pries remonta, neveikia. Parvezu atgal, saisio 2 vel priduodu, sausio 19 atsiimu, atsiimdamas paprasau pabandyti (reikia ipilti vandens, kad isijungtu, priemejas kazka mykia, suprantu vandens nera. Na tiek to, nusivezu i Neringa, ijungiu, tas pats, kaip ir pirma karta atvezus, neveikia, gedimo koda rodo ta pati. Siandien, t.y sausio 22 vel nuvaziuoju pas juos ir paprasau grazinti pinigus. Spekit? Negrazino, sako palikit toliau "remontuosim". Matyt taip butu iki gyvenimo galo ar kol baigtusi ju "garantija".
Taigi eiline s*******o kontora, kuri negerbia nei savo vardo nei kliento. Net neturi sazines, kad tiesiog neimtu pinigu ir pasakytu, "atsiprasom, negalim suremontuoti"
Taigi situacija tokia, kad is manes apgaule isviliojo 148 Eur ir as dabar turiu kreiptis i vartotoju gynejus, o galiausiai matyt bus prieita iki teismo.
Pagal aptarnavimo kokybe, manyciau geri atsiliepimai parasyti ju paciu iniciatyva
Remontavau aparatą, puikus aptarnavimas. Viskas greitai ir kokybiškai. Kainos irgi nesi kandžioja :)
Aptarnavimas puikus, lūkesčiai išpildyti. Pridaviau daiktą remontui, net nereikėjo išsamiai apibūdinti gedimo ir meistras pats nustatė viskas kas negerai, atliko diagnostiką ir nustatė kas blogai, kiek kainuos, kiek truks ir t.t. kiek teko naudotis, tai profesionaliausi sutikti meistrai. Nereikia gaišti laiką bandant ilgai ir nuobodžiai apibūdinti kas negerai. Užtenka pasakyti - blogai veikia ir atsiimti suremontuotą daiktą.

Kaip ir buvome sutarę, kad diagnostika bus atlikta per 24 val. taip ir buvo. Netgi man paskambino dar tą pačią dieną ir viską sutarė. Atsakingam asmeniui kartais sunku prisiskambinti (turbūt pastoviai šneka su tokiais nekantriais kaip aš), bet galima paskambinti bendru numeriu, ir jie perduoda, kad atskambintu. Serviso vadovu netrukus perskambina. O šiaip, čia tas vis mano nekantrumas, nes terminai praleisti nebuvo ir visada laiku man patys paskambindavo ir to skambinėjimo net ir nereiktų.

Galiausiai po 3 d.d. viską sutvarkė. Nuvykus į vietą atsiimti daiktą, dar prisiminiau, kad reikia tam tikrų patobulinimų t.y. pakeisti įskilusias plastmases. Mane patikino, kad tai atliks nedelsiant ir tą pačią dieną prieš 18 val. turėčiau sulaukti skambučio iš meistrų, kad viskas atlikta. Bet vėl buvau maloniai nustebintas, nes susisiekė jau po valandos. Lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.

Galiausiai dar kitą dieną paskambinau ir paprašiau kaip prijungti kompiuterį prie printerio. Nes kadangi OS sistema buvo perrašyta, reikėjo iš naujo susikonfiguruoti bevielį spausdintuvą. Viską paaiškino skambučio metu.
Žodžiu, šaunu, taip ir toliau. Džiaugiuosi, kad sugebate įgyvendinti mano norus, puikus aptarnavimas ir puikus bendras pojūtis.

Grįšiu ir vėl. Rekomenduoju.
Zodziu negaliu atsidziaugti, kad atradau sia imone. Kai kitur kasetes papildymo reikia laukti minimum 1 diena, cia pakeicia iskart vietoj. Anksciau tekdavo visada tureti 2-3 atsargines spausdintuvo kasetes, nes butinai kasete pasibaigia butent tuomet, kai reikia butinai kazka spausdinti. O darbu kokybe, tai puiki. Dar neikart nebuvo, kad spausdintu linijomis, teptu ir pan, kaip anksciau budavo, kai pildydavau kitur (kartais pasitaikydavo), nes kiek zinau cia bugna keicia visada, o uz tai papildomai pinigu neima. Be to, aptarnavimas ypac puikus. Kiekvienakart pabendravus su Kaune dirbanciu Gediminu (priemejas), nuotaika teigiama visa diena. Naudojausi ju paslaugomis, naudosius ateityje ir visiems rekomenduoju! Lenkia savo konkurentus visa galva!!
Visi geri atsiliepimai palikti tos pacios imones darbuotoju arba draugu. Tuos pacius nukopijuotus tekstus galima rast ir google maps reviews. Realybeje servisas tragiskas, susisiekti neimanoma, apie darbu kokybe bei velavima jau net nera kalbos.
Taisyklos 7 Mandarine, Vilniuje darbų kokybė prasta, kainos didelės galima sakyti užkeltos.
Geriau neturėti reikalo su tą taisyklą! ŠARAGA!
Tai va pridaviau fotoaparata geguzes 26 sutarta kaina darbai detales keitimas profilaktika, apie 3 sav terminas kantriai laukiu vasaros atostogos bega su seima nuotraukas plezinam is telefonu :) po keliu menesiu jau neramu tik ramina gaunamos sms jog ta ir ta diena dirbs trumpiau, ok skambinu pats duoda meistro nr. Skambinu ok sako perskambinsiu, neperskambina skambinu kita diena tai taip taip bus uz keliu dienu. Siandien skambinu sako yra jokios sms negavau ok padiskutavom apie darbo organizavima ju, vakare vaziuoju pasiimti daikto, atiduoda detale pakeista fotoaparatas be profilaktikos nevalytas sakau kaip cia suprast priemejas as nieko nzn. Sakau ok ar as turiu aiskintis kas uz ka jusu imoneje atsakingas.Sakau grazinkit pinigus palieku daikta padarot iki galo, sako negaliu tik rytoj kazka spresim sakau as kreipsiuos i vmi vartotoju teises, atsake manes negasdinkite :) na negasdinu tik savo teises turiu.
Zodziu reziume pinigus paeme daikto negavau laukiu rytojaus :))
Beje kvito numeracija juokinga pagal priimtu daiktu numeracija, jei taip elgiasi su klientu matomai teks irgi elgtis per primityve prizme - teisetais skundais. Norit susigadint nuotaika ar patreniruoti nervus neskit i sita kontora taisyt savo daiktus :)) Ryt lauksim tesinio
Ispudis negeras.Daugiau mano kojos tenai nebus ir kitiems nerekomenduosiu. Atejes "Rimi" parduotuveje, Vilniuje, paklausiau, ar gali pakeisti telefono isjungimo mygtuka. Priemejas ilgais plaukais pasake, kad reikes palikti. Nesutikau ir paklausiau, ar dabar galetu meistras paziureti. Priemejas paprase parodyti telefona. Padaviau, pavarte rankose ir grazino. "Jau paziurejau" pasake. Dar pasityciojo, patare pasitaisyti paciam, o jie, atseit, tik uz maista nedirba, nors kainos taip ir nepasake. Iseidamas mintyse pasiunciau ji toli ir pagalvojau, ar nores pas toki labai save vertinanti meistra ateiti klientai
One of the best workshops for electronic repair. Best prices found so far, and good service. Would highly recommend.

Viena iš geriausių elektronikos taisyklų, kurių paslaugomis yra tekę naudotis. Labai rekomenduoju!

Esu naudojęsis šios įmonės paslaugomis tiek turbūt visuose filialuose. Esu atsinaujinęs navigaciją, sutvarkęs kompiuterį, atrišinėjęs žaidimų kompiuterį. Niekada nenusivyliau nei terminais, nei kainomis. Tikrai matosi, kad stengiasi ir žino ką daro. Be to, džiugina tai, kad platus paslaugų spektras ir nereikia lakstyti tai vieno taisyti vienur, tai kito kitur.

Rekomenduoju. Šauonuoliai! Taip ir toliau!
Galiu tik pasidžiaugti šia įmone. Pirkau joje nedaug naudotą kompiuterį (bet vis dėlto naudotą, todėl daug pigiau), kuriam buvo suteikta garantija. Praėjus keliems menesiams kompiuteris sugedo (surface planšetinis). Tai vietoj naudoto gavau visiškai naują neišpakuota. Rekomenduoju ir negalvojau, kad taip būna! Jei ką, bendravau su Darium.
Labai puiki taisykla. Todėl aš visus savo elektrinius prietaisus - kompiuterius, televizorius ir taip toliau tvarkau čia. Kodėl? Todėl, kad patikima, greita, nebrangu ir normaliai susišnekėti galima. Be to ir papildomai paaiškinima kaip tiksliai eksploatuoti vieną ar kitą prietaisą, dėl ko buvo atsiradęs tam tikras gedimas ir taip toliau. Drąsiai rekomenduoju ir tikrai nenusivilsite!

Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Nepasitikėjimas Seimo vadovu atidedamas, tikriausiai iki rudens
Nepasitikėjimas Seimo vadovu atidedamas, tikriausiai iki rudens 07-16 08:58
Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) iniciatyva dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu gims ne pačiu artimiausiu metu, bet vėliau – liepos pabaigoje arba...
Lietuvoje atsiras elektroniniai rezidentai
Lietuvoje atsiras elektroniniai rezidentai 07-16 08:24
Po dvejų su puse metų Lietuva užsieniečiams planuoja pradėti suteikti elektroninio rezidento statusą.
Prekybos susitarimas su MERCOSUR šalimis suteikia didelių galimybių
Prekybos susitarimas su MERCOSUR šalimis suteikia didelių galimybių 07-16 07:07
Birželio 28 d. ES ir keturios Pietų Amerikos šalių bendrąją rinką (MERCOSUR) sudarančios šalys (Argentina, Brazilija, Paragvajus ir Urugvajus), siekdamos panaikinti prekybos kliūtis ir nustatyti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Western Union 20,77 +1,32%
Texas Instruments 119,84 +1,28%