Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Net septyni, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Net septyni

Atsiliepimai apie Net septyni, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Net septyni, UAB

Ne tai, kad nepataisė, bet dar ir ant ekrano storai savo lipduką priklijavo, kuris nuėmus paliko storą klijų sluoksnį. Pasiįdomavus, ar turi kuom nuvalyti ir ar negalima buvo pvz kitur priklijuoti, atšovė - grįši namo ir nusivalysi, anokia čia bėda :) taip ir tvokstelėjo tarybiniu raugu...

DAUGIAU NIEKADA!
Ačiū visiems rašantiems:)) Jūsų komentarai padėjo apsispręsti, noras pas juos apsilankyti dingo:))
NEREKOMENDUOJU

Visų pirma, reiktų pradėti, kad yra trys taisyklos TechRemontas, Taisykla7 ir Elmeistrai. Šios visos taisyklos prikluauso tai pačiai įmonei, tačiau jų puslapiuose niekur tas neskelbiama, sudarant įspūdi, kad tai ne ta pati taisykla. Vežiau į "Taisykla 7" PS4 konsolę, netiko taisymo sąlygos, tuomet vežiau į Techremontą, pamačiau jau pagal priėmimo lapą, kad toks pat, kaip taisykla 7 ir žinoma net tam pačiam meistrui pakliuvo taisymas. Iškarto atsisakiau. Atiimant klausiau pas priėmėją, kad pasakytų kiek dar taisyklų "slepiasi" po skirtingais vardais. Sakė kad tik Techremontas ir Taisykla7, bet paanailizavus ir Elmeistrų puslapį, matosi, kad tai toks pats puslapis. Paskambinau į El mesitrus paklausti, ar tai ta patį įmonė, tai pasakė, kad taip. Tai arba patys Techremonto darbuotojai nežino kiek taisyklų dirba arba tiesiog meluoja - klausimas atviras. Sugaišau savaitę laiko lygioje vietoje, vežiodamas konsolę per tas pačias taisyklas. Na, nes juk klientas durnesnis už visus kitus.

Dabar einant prie remonto darbų. PS4 konsolei neveikė DVD romas, nepriimė kompaktų. Taisykla7 mesitrė paskambino ir pasakė, kad reikia keisti DVD romo mechaniką (vidinė DVD romo mechaninė dalis, kur važinėja lazeris) už viską priskaičiavo 80 € ir pasakė, kad dalies laukti reikės apie savaitę laiko. Iš karto atsisakiau, nes mokėti pusė konsololės kainos už viena dalį yra tiesiog beprasmiška.
Atsiimiau konsolę ir nunešiau į kitą taisyklą pašilaičiuose (prie pas Juozapa pasažo) jauni bičiukai per 2 dienas sutvarkė konsolę. Pakeitė visą DVD romą ir už viską sumokėjau 50 € (čia su darbu) ir laukti reikėjo 2 dienas.
Pažiūrėjau EBAY, kad visio DVD romo kainos ps4 PHAT modeliui yra 30-40 €. Kokiu būdu taisykla7 sugebėjo priskaičiuoti 80€ už vieną dalį, kai VISAS DVD ROMAS kainuoja iki 40 € - vėl klausimas atviras.
Dabrų kokybės nevertinu, nes pas juos netaisiau, bet ar Jums taisyti - spęskite patys.
Nerekomenduoju. Taisė robotą siurblį Neato Botvac D85, pakeitė valdiklį už 78eur atsiemus po kelių sav vėl prasidėjo tos pačios problemos. Nuvežus sako kad reikia keisti/taisyti bateriją ir tai pas juos kainuoja apie 80 eur. Per tą laiką teko pačiam pasidomėti šių siurblių gedimais ir mano supratimu būtų pakakę pakeisti tik bateriją. Nusipirkau bateriją lietuvoje su 10 mėn garantija už 37 eur ir siurblys veikia puikiai.
Tikrai nesiulau istikus bedai su telefonu kreiptis i sia imone. Suduzo telefono ekranas, karantino metu kadangi jie dirbo, nunesiau taisyti i savanoriu 155. Prieme sake nuo 3-5 darbo dienu, atgavau telefona tik 8darbo diena, atsiiminejau ne as kadangi dirbau. kai man dave nuemiau plevele kuri buvo uzdeta ant ekrano ir realiai matosi ne originali nes oro burbulu buvo, reiskais buvo nuimta ir matyta kas dar yra nedadaryta. nusiemiau plevele tai tiesiog asaros akyse susikaupe, nes kur mikrofonas yra virsuje vietoi groteliu palikta tiesiog skyle, nieko nedaryta, o migtukas (home) tiesiog net neklijuotas buvo, laikesi ant tos pleveles. Po keliu dienu nunesiau jiems atgal pertaisyti, paskambinau tai "Meistrei"- Neringai kuri taise ir paklausiau kaip ji taip taise, sako komplekte nebuvo groteliu mikrofono, sakau o kliju irgi nebuvo migtukui priklijuoti, atsiprase ale ne ji kalta, sakau man neidomu kas buvo ko nebuvo komplekte davaiu pakeisti ekrana, bet atgaunu dar baisesni nei nunesiau. Prieme atgal i garantini, sake uztruks taisymas 1diena, jau ketvirta diena ir as vis dar laukiu kada pataisys. Tokia ta istorija, kas buna kai susimoki pinigus ir ka gauni
Norėjau pasikeisti el. paspirtuko padangos kamerą. Nusiėmęs ratą, ir pabandęs viską atlikti pats, supratau, kad nepavyks. Skambinu šios įmonės meistrui Šiauliuose. Išdėstau problemą ir pasisiūlau atvežti ratą su nauju padangos komplektu. Sako reikia viso paspirtuko. O kam? Tokia įmonės politika. Visgi ratą galiu atvežti, bet kainuos mažiausiai 20€. Tokia įmonės politika. Ačiū sveikam protui, kad radau kitus meistrus. Nepolitikavo, sutvarkė už dvigubai mažesnę sumą. O Jūsų politiką vertinu dviem balais.
Labai prastas servisas.
Prieš keletą metų buvau nunešęs telefoną, kurio ekranas kartais šviesdavo, kartais nešviesdavo, problema - pagrindinėje plokštėje nusprogus kažkuri detalė. Būtina paminėti tai, kad prieš keletą dienų kitame sevise buvau keitęs ekraną visiškai nauju, nes maniau, kad tai ekrano problema. Pasirodo ekranas nekaltas.
Grįžtame prie taisykla7. Nunešus telefoną jiems, aptarnaujanti moteriškė pasakė, kad viskas aišku, ten tikrai nusprogus detalė pagrindinėje plokštėje, tad galės sutvarkyti. Po keletos dienų gavau skambutį, kad reikia atvykti. Nuvykus man buvo pareikšta, kad kaltas ekranas ir ji reikia keisti nauju. Pasirode įtartina, tad pamaigius atrakinimo mygtuką ekranas užsižiebė ir pamačiau, kad naujai pakeistas ekranas visas sugadintas ir nuėjęs dryžiais, greičiausiai ardant telefoną buvo pažeistas ekrano šleifas. Taisykla7 savo kaltės nepripažino, kaltino viską aplink tik ne savo meistrą.
Tad nepatariu eiti į šią taisyklą, jei nenorite atgauti nepataisytų daiktų bei turėti dar didesnių išlaidų dėl sugadintų buvusių sveikų dalių.
Esu pasibaisėjęs šios įmonės darbu! Vien darbų atlikimo terminas vos ne kasdien buvo keičiamas. Elektrinį paspirtuką pridaviau Vilniuje, Kareivių g.11a, dėl monitoriuko gedimo. Sakė, kad būtina keisti. Pažadėjo sutvarkyti per savaitę, dvi -maximum. Po trijų savaičių konsultantė Neringa 100 % patikima, kad už 3-4 dienų bus sutvarkytas. Kaip vėliau paaiškėjo, šį laikotarpį jį sugalvojo pati, net nepatikrinus užsakymo nr. Galų gale, už daugiau nei mėnesio, sumokėjau beveik 100 € ir paspirtuką vakar atsiėmiau. Monitorius veikia, tačiau dingo trauka ir atrodo, kad vietoj trijų veikia tik pirma viena pavara! Reikia vėl remontuoti! a*******i.
Niekam nerekomenduoju šios įmonės!!!
Mano atsiliepimas apie šią įmonę tik teigiamas. Man sugedo TV monitorius- dingo vaizdas, nors garsas tebeveikė. Susisiekiau su kita taisykla, esančia Šiaurės miestelyje, bet ji nelabai norėjo tokio gedimo taisyti, ir dar pasakė kad man nelabai apsimoka taisyti. Ir jau planavau pirkti naują, Bet paskiau sužinojau apie šią įmonę (taisykla7) Mandarine, kurioje prietaisus galima pratestuoti nemokamai ir nutariau pasinaudoti galimybe. Pratestavo ir paskambino dar tą pačią dieną. Ir pasiūlyta taisymo kaina man buvo visiškai priimtina.Tad atsisakiau planų pirkti naują TV monitorių.Pataisė per 3 darbo dienas. Ir dabar veikia puikiai.
Kitą kartą kreipsiuosi tik pas juos.
KlLAIPĖDOS punkte (Maxima Šilutės pl 68) a*******s, MELAGIS ir LUPIKAUTOJAS.
Pridaviau taisyt elektrinį paspirtuką. Atrodė normalus, išmanantis vyriškis. Sekančią dieną paskambino, pasakė kurias detales reikės keisti (rankeną ir pagreičio daviklį), kurią reikia užsakyti (pagreičio daviklį) ir laukti. Terminas 1-2 sav. Skambinu po 2 sav - dar nesutaisytas. Nors buvom kalbėję, kad man jis reikalingas skubiai ir puikiai suprato situaciją (bent tuo metu taip atrodė). O jau buvau kalbėjusi su kitais meistrais, ir žinojau, kad detalių keitimas nereikalingas tokiu atveju. Bet... Sekančią dieną vėl skambinu ir pasakau, kad turiu skubiai išvykti, taigi, noriu atsiimti nesutaisytą paspirtuką po kelių valandų. Tada pasirodo, kad paspirtukas išvežtas taisyti į Kauną. Paklausus, kodėl iškart paliekant neinformavo, kad taisys Kaune, pasakė: "o koks skirtumas, kur". Man, deja, svarbu. Kadangi reikia skubiai - logistika taip pat užima laiko. Taigi vistiek nesutvarkyto paspirtuko net ir Kaune negrąžino tą pačią dieną. Pirmiausia sutvarkė per 1 !! darbo dieną ir grąžino Kaune. Kadangi jau žinojau, kad nieko keist nereikia, buvau pateikalavus, kad grąžintų visas pažeistas detales, kurias išims, ir surašytų atliktų darbų aktą. Taigi, nuvažiuoja vyras paimti. Jokių detalių neatidavė. Akte: greičio rankenos remontas, centrinio vamzdžio nuėmimas, uždėjimas, valdymo plokštės kalibravimas. O kur detalės? Skambinu, klausiu. Ogi ponulis jau neigia savo žodžius. Tipo nesakė, kad detales reikia užsakinėti ir keisti. Na ir bekalbant pats sau prieštarauja kas antram sakiny. Žodžiu, kiek žiojasi, tiek meluoja. O kadangi dėl tokių pretenzijų jie patys visus skambučius įrašinėja- liepiau paklausyt jam savo įrašus dviejų sav senumo. Kažkaip iškart pritrūko žmogelis argumentų. Vienintelis, ką sugebėjo kartoti be perstojo: ar tau paspirtukas nevažiuoja. Taip. Važiuoja. 16 d laukta remonto, kuris atliekamas per 1 d. Sumokėta 85€ už detales (kurių nekeitė) ir remontą. Ir jam tai yra normalu- paspirtukas tai važiuoja.
Labai gudru apie reikalingą remontą ir detales informuoti telefonu, o ne raštu. O tada gali daryt ką nori. Įrodymų tai užsakovas neturi. Tik atliktų darbų aktas ir kosminė kaina už neegzistuojančias naujas detales.
Nusipirkau is ju macbooka ir isvaziavus is ju parduotuves pastebejau kad neveikia klaviatura. Parasiau jiems ir dave 2 pasiulimus: grazinam pinigus arba taisom klaviatura. Nu pasirinkau taisyti klaviatura po SAVAITES sutaise ir tas pats gedimas islindo po savaites naudojimo. Vel parasiau jiems ir pasiule identiska macbooka, nu tai sutikau. Tas macbookas buvo pilnas dulkiu, trupiniu, ir vis tiek neveikia klaviatura... Jau tada nusprendziau grazinti macbooka ir daugiau nebepirkti is ju. Si imone perka sugadintus arba prastos bukles kompiuterius papigiai ir sutvarke pigiausiomis dalimis parduoda. Nepirktit is ju jie priraso geru atsiliepimu patys nes IP adresai visu geru atsiliepimu sutampa 84.15.xxx.xx. Nors darbuotojai atrodo tikrai protingi, bet nezinau ka tas meistras ten veikia. Vertinimas: 7 is 10.
Kažkada taisiau telefoną, nes blogai pradėjau girdėt pašnekovus, tai sutvarkė ir viskas buvo gerai. Todėl, kai pradėjo mirgėti, o galų gale visai sugedo plančetė, nunešiau jiems į "Mandariną". Paėmė. Po kiek laiko paskambino, pasakė, kad keis pagrindinę plokštę, kainuos 60 eur. Ką jau darysi, galvoju. Brangu, bet plančetė brangesnė. Sutikau. Kai paskambino, kad atsiimčiau, nuvažiavau, atsiėmiau. Gavau kvitą su "pagrindinės plokštės remontas". Tai suabejojau, ar keitė ką. Įsėdau į mašiną. Šeima sustojo prie "Lidl". Likusi mašinoje išsitraukiau planšetę. Žiūriu, ekranas vistiek MIRGA. Tada supratau, kad nors plančetė ir veikia, problema nepašalinta - mirgės mirgės, kol vėl visiškai suges. O aš ką tik 60eur sumokėjau. Pasijaučiau tragiškai. Galvoju, vėl suges greit. Taip ir buvo. Maždaug po 2 su puse mėnesio, t.y., 14 dienų po taisymo garantinio laikotarpio pabaigos, planšetė vėl visiškai sugedo. 60 eur kaip į vieną vietą.
taisykla kuri mano nuomone tikrai supranta žmogų bėdoje. mano kompiuteris man labai svarbus mokslams ir ten daug man reikalingos informacijos, tai gavosi taip, kad apliejau netyčia kompiuterį, nešiau į kelias taisyklas pasakius problema, atsakymas buvo vienas- duomenų neišsaugos, atvykus į savanoriu pr.155 kaune, liepė palikti diagnostikai, tai paskui paskambino ir pasakė, kad stengsis padaryti viską kas įmonoma, kad padėti. Tai galiu pasidžiaugti, kad kompiuteris vėl veikia ir duomenys išsaugoti. remonta atliko per pora dienų, nes labai įtikinėjau, kad man jo reikia. tai puikiai atliekate darbus, sekmės Jums darbuose.
Teko nusivilti. Pardavinėja brokuotas spausdintuvu kasetes. Viena karta pakeitė. Kai atvežiau antra karta su akivaizdžiais įrodymais, kad kasetėje išsiliejęs rašalas ir sugadino printerį, tai nekeitė... nes neturiu kvito, o jo neturiu, nes keičiant pirmaja nedavė. Ir dar tas pats darbuotojas, tikrai pamena šia situacija. Klaipėda, neapsigaukit!
Ieškojau Klaipėdoje kompiuterinės įmonės, kuri suremontuotu kompiuterį.Esu iš tų žmonių, kurie pamato žmogų ir supranta koks darbuotojas. Vienose įmonėse įeini į įstaigą, darbuotojų telefonas vienoje rankoje, o į mane mažas dėmesys, užmeta akį ir atrodo kad net nenori suprasti ko atėjau, išeinu ir ieškau toliau, pagalvoju įdomu kaip tokie dirba.
Vieną dieną atėjau į Maxima Lt, parduotuvę Klaipėdoje, kuri randasi Šilutės pl.68, netyčia pasižiūrėjau į kairę, žiūriu sėdi rimtas, barzdotas, gražus vyrukas, paskaičiau iškabas, ogi tai ko ieškojau.Mane pirmas įspūdis nenuvylė, kompiuterį sutvarkė be priekaištų, išdavė garantinį taloną, atsiimant paaiškino gedimo problemas ir kaina prieinama.Sakoma pirmas įspūdis daug ką pasako, Valdemaras Putys ne tik mandagus, tvarkingas, gero darbuotojo įvaizdis, bet tikslus, punktualus ir pasirodė gan sąžiningas.Sėkmės Jums darbe ir Linksmų Naujųjų metų.
Šiandien turėjau nokokią situaciją su šia įmone Kaune, prieš taisydami susisiekė ir pranešė, kad televizoriaus detalę pakeis, sutikau, tačiau atsiėmęs pamačiau, kad remontavo esamą. Nors ir suremontavo tikėkimės gerai, tačiau kodėl meluoja apie atliekamus darbus, o atvažiavus sako, tai mes darbu aktą galime perrašyti. Su jų pasiūlyta kaina už tokį remontą tikrai nebūčiau sutikęs.
Apie šią įmonę negaliu pasakyti nieko gero, sutaisė vieną sugedo kitas, ir neprisiimia kaltės nerekomenduoju niekam šios taisyklos.
Daugiau niekada neneščiau remontuoti kavos aparato.Pieno funkcija sugedo tik pasibaigus garantiniam 60 dienų laikui.Pabandžius susisiekti telefonu su meistru dėl kelių žodžių komentarų tuo klausimu, susisiekti nepavyko, nors darbuotojas Anželika tą pažadėjo. Gaila, kad dar pasitaiko tokių paslaugų teikėjų.

Pagarbiai Jonas
Rasa Sanauskaitė
2018-11-23 17:39:44 IP 2e7r454f
Susiradau šia taisykla internetu, nes labai reikėjo sutaisyti kompiuterį, tai atvykus čia, aišku prisiskaičiau įvairių komentarų, kad nekaip bendrauja, kad viskas blogai, nustebino, kad bendravimas buvo tikrai geras, nusiskundimų ties šiuo punktu neturiu. taip pat nustebino, kad diagnostika tikrai atliko per viena dieną, po atnešimo kelių valandų bėgyje paskambino ir pasakė, koks gedimas ir kokia jo kaina, dar minėjo sutvarkymo terminą. sutikau su jų siulomu remontu, tai atsiėmiau kompiuteri šiandien, tai galiu paskayti, kad viska atliko tikrai gerai, kompiuteris ekranas vel rodo puikiai ir pakrovimas veikia, tai galiu pasakyti, kad taisykla pasirodė tikrai gera ir galiu duoti vien pliusus už viską.
Tragiska imone, gaila kad nepasitikrinome visu blogu atsiliepimu pries vesdami taisyti kavos aparata. Net neisivaizdavome, kad dar tokiu istaigu buna. Aparatas buvo taisomas, sumokejome uz detales, atsiememe, o aparatas visiskai neveikia. Nuvezeme vel, vel dvi savaites taise, atvaziavome nes pranese kad sutaisytas tik si karta vietoje patikrinome, tai net netaisytas, o ziuri ir teigia kad veikia, nors akivaizdziai neveikia. Pinigu negrazina, pakeistos detales nerodo ir neatiduoda nors sumoketa, itaremia kad net nekeista detale. Siaubinga patirtis
Nieko gero apie šią įmonę pasakyti negaliu.Sugedo televizorius. Nunešiau į Rimi esantį skyrių Vilniuje. Dienos bėgyje nustatė gedimą, pasakė ką reikią remontuoti, nurodė kainą, pažadėjo suremontuoti maksimum per pusantros savaitės. Praėjo tris savaitės, gavau žinutę, kad galima atsiimti įrenginį. Grąžino nesuremontuotą - pasakė, kad neremontuotinas, atsakingų taippat nėra. Tai, čia profesionaliai dirbanti įmonė?
Nuvežiau televizorių į Ogmios centrą, pasakiau koks gedimas - minutės bėgyje gavau atsakymą, kad neremontuotinas.
šią taisyklą man rekomendavo draugė, teigdama, kad jie greitai sutaiso kompiuterius. mano kompiuteris pradžioje labai kaito, o paskui nebeįsijungė, o jis man reikalingas mokslams. nunešus į šia rekomenduotą taisyklą paprašiau, kad atliktu greitai diagnostiką, nes norėjau sužinoti ar geriau pirkti naują ar taisyti, tai paskambino po mažiau nei 1h ir pranešė koks gedimas, pasakė kainą, apsvarčiau jų pasiūlyma ir sutikau, paminėjau, kad jo man tikrai reikia mokslams, tai šioje taisykloje jį sutaisė per 2dienas. tad noriu pasakyti, jei reikia greito remonto ir žinoma kokybiško, reiktų nešti jiems, nes jie tikrai puikia išmano savo darbą ir tikrai rekomenduosiu kitiems.
Irmantas Rumunavičius
2018-10-17 16:43:02 IP 2e7r3v7l
apsilankiau sioje taisykloje pries 4dienas, suduzo mano telefonas samsung s8, tai perskambinus miesto visas taisyklas, jie pasiule geriausia kaina, pasake, kad pakeitimo terminas iki 5d.d tai siandien atgaves telefona, galiu pasakyti, kad tikrai nesuklydau cia atvykdamas, ekranas atrodo liuksiskai, net neitartum, kad kazkada buvo suduzes ir reikejo keisti, suteikta garantija, tikrai puikus remonto centras.
Eglė Dulinskaitė
2018-09-28 17:13:56 IP 2e7r423o
Galiu drąsiai teigti, kad tai viena iš tų įmonių, kurioje dirba tikrai draugiškas personalas. jie įsikurę netoli mano namų ir esu pora kartų užsukusi dėl telefono kuriame vis ką nors būnu prispaudus, tai priėmime visada man jį greitai sutaiso, ir visiškai neima pinigų, kas šiais laikais tikrai keista. Todėl noriu pasakyti didelį AČIŪ.
Pirmą kartą noriu pasidžiaukti taisykla. Priėmime dirba tikrai geri darbuotojai, viską aiškiai papasakoja, kadangi pirmą kartą vežiau daiktą tai nežinojau kaip viskas vyksta, pas jus paaiškino, kompiuterį pataisė puikiai, visus reikalingus failus išsaugojo, atrodo lyg naujas kompiuteris, esu labai dėkinga už greitą darbą. :) sėkmės jums ir toliau
Noriu pasidžiaukti atradus šią taisyklą. Šiltas ir gražus bendravimas, paskambinęs žmogus po diagnostikos viską puikiai išaiškino, atsakė į visus iškilusius klausimus, televizoriaus remontas buvo pigesnis nei tikėjausi. Jei kas klaus patarimo tikrai drąsiai rekomenduosiu jūsų įmonę.
Jau neturiu su jeis kantrybes nuostolis apie 400eu patirtas, pasakoja istorijas vis skirtingas, labai gailiuosi kad ten papuoliau (Kaunas) visus irodymus turiu kad 100% ju kalte bet va neprisiema, Vadinasi pataupiau, nunesiau kvalifikuotiem meistram jie pasake kad siaubingai atliktas darbas.Nunesiau veikiancius pasiemiau nepataisomus.
Nijolė Stakauskienė
2018-07-23 16:34:58 IP 2ju3l8mc
Nesenai apsilankiau šioje taisykloje, priėmime mergaitė maloniai aptarnavo, išsiklausinėjo kodėl esu nepatenkinta siublio darbu, sakė, kad meistras apžiūrėjęs paskambins. Po valandos sulaukiau skambučio ir pasakė, kad mano variklis siurblio sugedo..jau tikėjausi, kad sakys jog laukti teks mėn. laiko, tačiau remontas truko tik savaitę, todėl esu labai patenkinta, ir noriu pagirti, kad darbai atliekami greitai, siurblys veikia puikiai.
Dėl įmonių elMeistrai ir Taisykla7 darbo
Pradėjo streikuoti mano fotoaparatas Canon. Kartais įsijungia, bet po kelių sekundžių pats išsijungia, kartais visai neįsijungia. Nunešiau į taisyklą elMeistrai Kareivių 11A, Vilnius. Priėmė, pasakė, kad paros bėgyje paskambins, pasakys defektą, remonto kainą. Paskambino, pasakė, kad blogi akumuliatoriai. Kai pasakiau, kad akumuliatoriai nauji ir tik prieš dieną pilnai pakrauti, pasakė, kad paskambins po valandos. Paskambino ir pasakė, kad sugedęs objektyvo užraktas. Detalę gali atsisiųst. Kainuos 26 eurus. Darbas 20. Pasakiau, kad neremontuotų, nes man brangu.
Pasiėmiau fotoaparatą. Kadangi defektus sakė tai vieną, tai kitą, suabejojau jų profesionaalumu ir fotoaparatą nunešiau į kitą taisyklą. Taisykla buvo Ateities gatvėje, Mandarine ir vadinos Taisykla 7. Istorija pasikartojo. paskirtas atsakingas žmogus pasiteiravimui. "Įdomiausia, kad įmonė kita, o atsakingas žmogus tas pats. Šitoje taisykloje buvo pasakyta, kad sugedęs pagrindinis procesorius. Kaina 23 eurai.Darbas 20. Pasakiau, kad netaisytų. Pasiėmiau fotiką, parsinešiau namo ir apžiūrėjau ir testeriu patikrinau su testeriu dangtelį, kuris uždengia akumuliatorių ir sujungia juos tarpusavyje. Kontakto nebuvo. Patvarkiau ir fotoaparatas dirba kaip naujas. išvada tokia: Jei būčiau sutikęs su prognozuojamu defektu, būtų paimta beveik 50 eurų, už nieką, nes sutvarkyti kontaktą nieko nekainuoja. Tokio įžūlumo niekada nesitikėjau, jei kažkas papasakotų-nepatikėčiau. Paskambinau atsakingam asmeniui kurio pavardės neminėsiu nes tai prieštarauja BDAR.Šitas žmogelis, seka skundų portalus ir ieško būdų, kaip pašalinti neigiamas nuomones apie juos, Vietoj to, galėtų organizuoti darbą taip, kad žmonės rašytų pagyras, o ne skundus Kas turės reikalų su šiomis vargo taisyklomis, su juo susidurs. Žmogelis memleno pasimetęs ir kartojo, kad reikalingas tyrimas. Žmonėms, ketinantiems turėti su šiomis įmonėmis reikalų, patariu laikytis kuo toliau nuo jų
Gairės: ElMeistrai; taisykla7; brokas; apgailetinas darbas; a*******i
Koks "direktorius" tokia ir imone.
Kuo toliau nuo tokiu nemandagiu zmoniu.
Apsilankiau sioje imone su beda telefone, kur skambinau visur sake, kad butina keisti ekrana, kadangi po kritimo tiesiog nieko neberode, nunesiau i sita taisykla, atliko nemokama diagnostika ir pasake, kad nereikia ekrano keisti, o yra tiesiog atsijunge nuo smugio, jie viska sutvarke per pora dienu ir dabar telefonas veikia lyg nieko nebutu buve, gerai, kad nepatingejau ir kreipiausi i sia taisykla, nes buciau veltui mokejes uz ekrano keitima...
greitai atlieka diagnostika, isaiskina esama gedima ir pasako remonto kaina, todel esu patenkinta kad po kompiuterio remonto kaina nepasikeite, ir tuo paciu viska isvale, esu labai patenkinta.
Esu skeptiskai nusiteikusi pries tokius meistrus, taciau pries kelias dienas nutiko nelaime ir mano telefona skubiai teko nesti i remonta, ilgai ieskojau ir atradau sia taisykla, atnesus telefona patikino, kad diagnostika atliks nemokamai ir per viena darbo diena, na mano nuostabai diagnostika buvo atlikta per 1h, ir pasakyta remonto kaina, is siandien ji atsiemiau jau po remonto ir tikrai esu dekinga, kad meistrai pasistenge issaugoti man svarbius duomenis, telefonas kaip naujas ir vel viskas veikia puikiai. tikrai atsitikus nelaimei vel kreipsiuos i sia taisykla ir rekomenduosiu kitiems.
Puikiai tvarkanti savo reikalus įmonė. Tiek sutaisys, tiek patars, tiek žmogiškai pabendraus. Ramia sąžine kviečiu čia apsilankyti ir patikėti savus įrenginius šiai taisyklai.
Sugedo stiprintuvas ir teko ieškotis meistro, apskambinęs pakankamai daug įmonių, šie pasakė, kad gali sutvarkyti, ta patį vakarą po atvežimo paskambino ir pasakė, koks gedimas ir kiek man tas malonumas, kad sutvarkys kainuos, kaina buvo tikrai gera, todėl sutikau ir galiu pasidžiaugti, kad sutaisė tikrai puikiai.
Atsiimant preke pasake suma, paprasius israsyti saskaita pareikalavo plius 21%. Ir ka tai reiskia? Si imone sukciauja pries valstybe, nemoka PVM ! Pagal vidutini darbo uzmokesti galima spresti kad algas moka vokeliuose, fiktyviai darbuotojai apiforminti puse ir maziau etato, nors akivaizdziai dirba pilna darbo diena.
puiki imone, viena is nedaugelio imoniu kurie tikrai puikiai atlieka savo darba, supazindina su problema ir pasako protinga kaina.
norėčiau labai padėkoti šiai įmonei, už greitą ir aiškų aptarnavimą, kad ir kokia įkyri buvau visada su manim bendravo gražiai ir kavos aparatą gražino puikiai sutvarkyta ir suteikė garantija, esu labai patenkinta jūsų įmonės darbu.
Gėda, kai gerus atsiliepimus rašo tik patys apie save.
puikus imones darbuotoju darbas, kiekviena apmastyta detale, kaip greitai ir kokybiskai bendrauti su klientu ir puikiai atlikti darbus, kad abi puses butu patenkintos. 10 balu.
Pirma karta teko apsilankyti taisykloje, visada vengiu tokiu dalyku, nes buvau isitikinusi, kad jie ten paprastus zmones, ypac moteris laiko labai kvailomis, bet si karta ziauriai reikejo, kad sutvarkytu kompiuteri, tai teko daug apsiklausineti ir internete paskaitineti ir pasirinkau sia taisykla, tai tikrai nepasigailejau, labai maloniai aptarnavo, diangnostika buvo nemokama, kita diena paskambino ir pasake, koks gedimas ir kiek man tai kainuos ir kada atgausiu savo kompiuteri, tai net anksciau laiko gavau sms kad mano kompiuteris sutvarkytas ir kaina nebuvo pakitusi, tad esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduosiu jei kas klaus patarimo :)
Sveiki, norėčiau tikrai padėkoti ir pasidžiaugti šia įmonę, kuri atlieka savo darbą puikiai. kiekviena kartą atvažiavus žinau kad būsiu maloniai aptarnauta ir daiktą atsiimsiu tikrai tvarkingą. džiugu, kad dar yra sąžiningų įmonių kurios išmano savo darbą.
kiekviena karta eidamas į meistrų servisą susinervinu, nes jie mano, kad viską geriausiai moka ir jiems nieko žinoti nereikia, o tuo labiau informuoti apie remontos kainas, tačiau atvykes į šią įmonę supratau, kad gali būti ir kitaip. Meistrai išsiklausinėjo kas yra negerai, kodėl aš esu nepatenkintas kompiuterio darbu, kitą dieną paskambino ir pasakė kokia yra bėda ir kiek tai kainuos ir kada man tikėtis atgauti savo kopiuteri, aiškus taip ir buvo, dar pora kartų paskambinus atsakingam asmeniui, jis mane patikino kad viskas bus laiku, todėl sulaukęs susitartos dienos, gavau sms, kad mano kompiuteris pataisytas ir kaina tokia pati kokia buvo iš pradžių, esu net LABAI patenkintas.
noriu jums padėkoti už tikrai gerą darbą, už malonų bendravimą, nes kiek teko bendrauti visi meistrai kažkokie storžieviai, kurie normaliai į klausimą nesugeba atsakyti, o čia bendravimas puikus, atliktas darbas yra puikus, televizorius veikia be priekaištų. Dedu tikrai didelį pliusą Jums.
Paskaicius kelis komentarus maniau, kad liksiu nusivyles, bet ziauriai reikejo, kad kas nors apsiimtu sutvarkyti mano automagnetola, taigi nuejus i servisa buvau maloniai priimtas, isklause kas negerai, pasake, kad paskambins kai atliks diagnostika, diagnostika atliko ta pacia diena, paksambino- pasake kaina, gedima ir termina kada sutvarkys, ir va dziaugiuosi savo automagnetola ir tikrai nenusivyliau siu meistru darbu.
Man televizoriu taise 4 kartus, uzkniso vezioti, po to baigesi 6 men, kurie skaiciujasi nuo pirmo remonto, kaip garantija ir buvau pasiustas toli, toli. Po to nuveziau i vilijampoleje esancia taisykla, po triju dienu atsiemiau ir jau, bevei metai, jokiu problemu.
Kas liecia sita firmele, tai jau tikrai rekomenduociau stipriai jos vengti, nes apart problemu ir nepagarbo negausit nieko
Gytautas Mackevicius
2018-01-22 10:22:02 IP 2i250dia
Na, as tai esu ziauriai nusivyles darbu, tiksliau nedarbu. Gruodzio 2 atidaviau taisyti kavos aparata, gruodzio 19 sumokejes 148 Eurus pasiemiau "sutaisyta"dar paprasiau, kad grazintu keista detale, bet numyke, kad meistro nera ir tiek, nusiveziau i Neringa, ijungiu, viskas kaip ir pries remonta, neveikia. Parvezu atgal, saisio 2 vel priduodu, sausio 19 atsiimu, atsiimdamas paprasau pabandyti (reikia ipilti vandens, kad isijungtu, priemejas kazka mykia, suprantu vandens nera. Na tiek to, nusivezu i Neringa, ijungiu, tas pats, kaip ir pirma karta atvezus, neveikia, gedimo koda rodo ta pati. Siandien, t.y sausio 22 vel nuvaziuoju pas juos ir paprasau grazinti pinigus. Spekit? Negrazino, sako palikit toliau "remontuosim". Matyt taip butu iki gyvenimo galo ar kol baigtusi ju "garantija".
Taigi eiline s*******o kontora, kuri negerbia nei savo vardo nei kliento. Net neturi sazines, kad tiesiog neimtu pinigu ir pasakytu, "atsiprasom, negalim suremontuoti"
Taigi situacija tokia, kad is manes apgaule isviliojo 148 Eur ir as dabar turiu kreiptis i vartotoju gynejus, o galiausiai matyt bus prieita iki teismo.
Pagal aptarnavimo kokybe, manyciau geri atsiliepimai parasyti ju paciu iniciatyva
Remontavau aparatą, puikus aptarnavimas. Viskas greitai ir kokybiškai. Kainos irgi nesi kandžioja :)
Aptarnavimas puikus, lūkesčiai išpildyti. Pridaviau daiktą remontui, net nereikėjo išsamiai apibūdinti gedimo ir meistras pats nustatė viskas kas negerai, atliko diagnostiką ir nustatė kas blogai, kiek kainuos, kiek truks ir t.t. kiek teko naudotis, tai profesionaliausi sutikti meistrai. Nereikia gaišti laiką bandant ilgai ir nuobodžiai apibūdinti kas negerai. Užtenka pasakyti - blogai veikia ir atsiimti suremontuotą daiktą.

Kaip ir buvome sutarę, kad diagnostika bus atlikta per 24 val. taip ir buvo. Netgi man paskambino dar tą pačią dieną ir viską sutarė. Atsakingam asmeniui kartais sunku prisiskambinti (turbūt pastoviai šneka su tokiais nekantriais kaip aš), bet galima paskambinti bendru numeriu, ir jie perduoda, kad atskambintu. Serviso vadovu netrukus perskambina. O šiaip, čia tas vis mano nekantrumas, nes terminai praleisti nebuvo ir visada laiku man patys paskambindavo ir to skambinėjimo net ir nereiktų.

Galiausiai po 3 d.d. viską sutvarkė. Nuvykus į vietą atsiimti daiktą, dar prisiminiau, kad reikia tam tikrų patobulinimų t.y. pakeisti įskilusias plastmases. Mane patikino, kad tai atliks nedelsiant ir tą pačią dieną prieš 18 val. turėčiau sulaukti skambučio iš meistrų, kad viskas atlikta. Bet vėl buvau maloniai nustebintas, nes susisiekė jau po valandos. Lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.

Galiausiai dar kitą dieną paskambinau ir paprašiau kaip prijungti kompiuterį prie printerio. Nes kadangi OS sistema buvo perrašyta, reikėjo iš naujo susikonfiguruoti bevielį spausdintuvą. Viską paaiškino skambučio metu.
Žodžiu, šaunu, taip ir toliau. Džiaugiuosi, kad sugebate įgyvendinti mano norus, puikus aptarnavimas ir puikus bendras pojūtis.

Grįšiu ir vėl. Rekomenduoju.
Gintaras Dirkstys
2017-09-22 15:05:25 IP 2e7r3s6l
Zodziu negaliu atsidziaugti, kad atradau sia imone. Kai kitur kasetes papildymo reikia laukti minimum 1 diena, cia pakeicia iskart vietoj. Anksciau tekdavo visada tureti 2-3 atsargines spausdintuvo kasetes, nes butinai kasete pasibaigia butent tuomet, kai reikia butinai kazka spausdinti. O darbu kokybe, tai puiki. Dar neikart nebuvo, kad spausdintu linijomis, teptu ir pan, kaip anksciau budavo, kai pildydavau kitur (kartais pasitaikydavo), nes kiek zinau cia bugna keicia visada, o uz tai papildomai pinigu neima. Be to, aptarnavimas ypac puikus. Kiekvienakart pabendravus su Kaune dirbanciu Gediminu (priemejas), nuotaika teigiama visa diena. Naudojausi ju paslaugomis, naudosius ateityje ir visiems rekomenduoju! Lenkia savo konkurentus visa galva!!

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; apsaugos sistemos patalpoms; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
Esame jauną ir perspektyvų kolektyvą subūrusi įmonė, dirbanti energetikos sektoriuje. Mūsų tikslas kurti inovatyvias idėjas bei produktus ir taip prisidėti prie ateities energetikos strategijos kūrimo ir įgyvendinimo. UAB „ENERGUS“ yra atestuota valstybinės energetikos inspekcijos ir gali eksploatuoti elektros...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
R and R Technology
Mobilių robotų sprendimai

Adresas: Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; logistikos paslaugos; technologinė įranga.
Mobilių robotų sprendimai kurie dirba jums, prisitaiko prie jūsų, auga kartu su jumis. Gaminame mobilius robotus, kuriame sprendimus. Diegiame sistemas sandėliuose, gamybos ir prekybos įmonėse. Vykdome priežiūrą ir aptarnavimą. Autonominių mobilių robotų platformos: Autonominiai (robotiniai) šakiniai krautuvai...

Ukrainoje trečią parą iš eilės užfiksuotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius
Ukrainoje trečią parą iš eilės užfiksuotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius 08-15 10:48
Ukrainoje per pastarąją parą nustatyti 1.847 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai – daugiausiai nuo pandemijos pradžios, taip pat mirė 33 anksčiau užsikrėtę pacientai.
"S&P Global Ratings" palieka Lietuvai suteiktą A+ kredito reitingą
"S&P Global Ratings" palieka Lietuvai suteiktą A+ kredito reitingą 08-15 10:18
Daugeliui šalių mažinant reitingus, tarptautinė kredito reitingų agentūra "S&P Global Ratings" patvirtino šių metų vasarį Lietuvai suteiktą A+ ilgalaikio skolinimosi reitingą ir paliko stabilią...
JT atmetė JAV siūlymą pratęsti ginklų embargą Iranui
JT atmetė JAV siūlymą pratęsti ginklų embargą Iranui 08-15 09:22
Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryba triuškinama balsų persvara penktadienį atmetė JAV pasiūlymą pratęsti Iranui taikomą ginkluotės embargą, o toks žingsnis žada svarbių pasekmių daugiašaliam...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 208,60 +2,33%
Hewlett-Packard 18,18 -1,09%