Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Neste Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Neste Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Neste Lietuva, UAB

2020-04-17 14:27:40 IP 10ps377l
G. 2020-04-16 13:07:57
Melga Savanorių pr. Vilnius kartu su Neste apgaudinėja dėl akcijos su Neste nuolaidų kortele Melgoje, ir dar teigia, kad klientas neteisus. Atvykus į Melgą ir paklausus dėl Neste nuolaidų kortelės vadybininko buvo atsakyta, kad JOKIŲ NUOLAIDŲ NETAIKO. Kasininkė taipogi pasakė, kad "ŠIAIS METAIS REIKIA REKLAMISTĖS PAKLAUST AR BUS AKCIJA, NES JIE NEGAVO JOKIOS INFO, KAD REIKIA TAIKYTI". Lygioje vietoje apgaudinėjama! Neste vis kartoja, kad nepateikiau kortelės. Atrodo labai sudėtinga misija pateikti kortele, ir netiki savo klientu. Labai blogas požiūris. Kai gali gauti nuolaidą, ir dar pasi"googlini" prieš tai lieki labai nemaloniai nustebintas.
Šiaip klaidingai info yra institucijos... Nei atsiprašymo, nieko.
Gerb. G.

Mūsų partneris ir mes atsiprašome dėl Jūsų nemalonių potyrių siekiant pasinaudoti NESTE nuolaidų kortele MELGA salone. Jums nuolaida turėjo priklausyti. Susisiekėme su Jumis asmenine žinute.

Klientų patirčių valdymo vadovas
Šiaip klaidingai info yra institucijos... Nei atsiprašymo, nieko.
2020-04-06 08:29:57 IP 10ps377l
Denis 2020-04-03 14:44:04
2020-04-03 atvažiavau į rygos g. Neste degalinę, sumokėjau grynais, prie automato parašyta "sintetinis dyzelinas" ir tik vienas pistoletas, kažkokių įtarimų man nekylo nes kainos švieslentėje prie degalinės nurodė dyzelino kainą 0.99eu, pro diesel 1.12eu, galvojau kad viena iš šių kainų ir užsipilsiu, įstatau pistoletą ir viršuje mažam langelyje užsidega kaina - 1.91eu, taip nesuklydau, beveik 2 eurai už litrą.
Negaliu kaltinti šios gudrios schemos sumanytojo (paploju tau, tau pavyko!!), nes žmogus per savo žioplumą padaro tokias klaidas, o aparatai kaip žinia pinigų negrąžina. Tačiau turiu priekaištą NESTE - Kodėl švieslentėje nenurodyta, jog turite dyzelino po 1.91eu? Galbūt tam, kuris tokio ieško, būtų paprasčiau jį rasti. Nesirūpinate klientais.
Laba diena, Denis,

Jūsų minimoje degalinėje prekiaujame Neste MY Renewable Diesel™ degalais iš 100% tvarių žaliavų. Tai Suomijos korporacijos Neste sukurti degalai, skirti mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas.

Daugiau informacijos apie šiuos degalus ir jų kainą galite surasti https://www.neste.lt/lt/node/2192

Denis, pastebėjus, kad degalų kaina nurodoma kolonėlėje Jūsų netenkina, galima nepradėti pylimo. Tokiu atveju iškart reikėtų skambinti ant mokėjimo terminalo nurodytu trumpuoju telefono numeriu 1857. Surastume Jums patogiausią sprendimą.

2020-03-25 16:35:46 IP 10q8kj11
Roberta 2020-03-11 10:32:26
Nebevaziuociau niekada i savitarnos degaline neste...norejau uzsipilti degalu vingio gatveje klaipedoje..pasirinkus kolonele ir suvedus suma bei pin koda..ekranas tiesiog uztrigo...nieko neberode., Po 5 min parase prasome isimti kortele..bandziau pilti degalu bet nepavyko..skambinau informaciniu nurodytu nr..konsultante pasake kad pinigai rezervuoti ir gris i kortele keliu minuciu begyje...per ta diena tris kartus skambinau bet vis isgirsdavau ta pati...nors pinigai nuskaiciuoti ir jie negrizo nei po poros dienu..taip kad nei degalu nei pinigu negavau...daugiau neberizikuociau ten pilti...ir juokingiausia kad konsultantems pasakius visa situacija jos toliau sako bandykit dar karta piltis
Laba diena, Roberta,

Susisiekėme su Jumis asmeniškai. Atsiprašome už nesusipratimą.

Edita 2020-03-08 08:07:04
Sveiki.Skambinau penktadienio vakarą kai Marijampolės degalinėje mokėdama banko kortele ir pasirinkdama 40 e.sumą nesuveikė 1kolonėlė, tuomet pasitikrinau kad SEB bankas nenuskaitė pinigus dar kartą pasirnkau tą pačią sumą, bet vėl nelašėjo nei lašas, spaudžiau pistoletą, priėjo žmogus besipilantis sekančioje kolonėlėje.Už manęs laukė dvi mašinos, tad padėjusi pistoletą į vietą pavažiavau į šoną.Skambinau nurodytu numeriu.Atsiliepus konsultantui viską paaiškinau.Tuo metu kalbėdama priėjau įsitikinti ar sekančios mašinos klientei pavyks užsipilti....ji padakė kad suvedė duomenis už 10 e.ji nepastebejo...kad ekrane 17, 39 e.mačiau ir aš šiuos skaičius tos 1 kolonėlės ekrane, o dabar jie rezervuoti mano banko sąskaitoje....tuo metu kalbėdama pasakiau ir operatoriui, klausiau ar nebus iš mano 40 e.jai pradėją pilti.nes ta moteris irgi sakė kad jos 10 e.man bekslbant ji išvažiavo..neužsirašiau nr.nes bendravau su konsultantu.Tą vakarą nusprendžiau nesipilti degalų.Išvažiavau...bet kodėl turiu sumokėti už sekančios mašinos degalus...Skambinau konsult.18, 33.Pinigai 40 e.rezervacija atšaukta.o rezervuota 17, 39.Ačiū jeigu atsakysite ir išsiaškinsite.
Laba diena, Edita,

Susisiekėme su Jumis asmeniškai ir išsprendėme Jūsų klausimus.

Vytas Kazys Vabalas 2020-02-12 17:23:04
Esu nuolatinis Jūsų klientas. Patinka gera degalų kokybė. Šį kartą neįvertinau savo automobilio degalų bako likutį ir nepripildžiau degalų už 1, 99 Euro. Pridedu kvito nuotrauką.
Laba diena, Vytai,

Susisiekėme su Jumis asmeniškai. Išsprendėme Jūsų klausimą.

Vytas Kazys Vabalas
2020-02-12 17:23:04 IP 1b2cdijd
Nesirinksiu daugiau niekada šito tinklo ir nesiūlau kitiems!Kainos didelės, o ir apgaudinėja su nuolaidų kortelėmis, -ne visada pritaiko nuolaidas!Jau daug žmonių apgautų!Apvažiuokit šitą degalinę!Dar ir kompensaciją siūlo juokingą įpils 1.5l dyzelio ir dar reikia tartis kada atvažiuot ir kada galės atvažiuot jų atstovas.Juokinga ir dar labiau pikta!Rimtas tinklas taip niekada nesielgia!
Mark 2020-01-06 22:36:30
Klaipėda, Šilutės pl 30 (prie DEPO) - nuskaitė nuolaidų kortelė, kortelė priimta, bet nuolaidos taip ir nepriskaičiavo. 2020-01-06 apie 22:00
Laba diena, Mark,

Atsiprašome, dėl nepritaikytos nuolaidos. Prašau, kreipkitės į NESTE klientų aptarnavimo skyrių tel. (8 5) 212 3357 arba el. paštu korteles@neste.com

Atliksime tyrimą kodėl taip galėjo nutikti.

Dėkui, kad padedate tobulėti.

2020-01-14 11:43:46 IP 2i24ugqe
Mindaugas 2020-01-14 10:43:13
Gruodžio 17d. apie 17val. Šiauliuose adresu Dubijos nr.18 buvo pilta dyzelinio kuro už 45.72eur buvo panaudota Neste nuolaidų kortelė, bet nuolaida nebuvo suteikta!Sausio 12d toje pačioje degalinėje bandyta perbraukti Neste nuolaidų kortelę, tačiau sistema nereaguoja ir neduoda nuolaidos.Kitas klientas irgi bandė perbraukti savo nuolaidų kortelę, bet nepriėmė!Kuro nebesipylėm, nes nepatinka, kai mulkinat.Nesusitvarkot su savo sistema ir taip apgaudinėjat senus klientus!Visogero Neste degalinės!Rinksimės Cirkle K, Viada tinklą!
Laba diena, Mindaugai,

Atliksime tyrimą kodėl taip galėjo nutikti.

Dėkui, kad padedate tobulėti.

Klientų patirčių valdymo vadovas
NESTE kaip savitarnos degalinese palyginti kuras TIKRAI BRANGUS.Nuolaidos korteles daznai buna kaip nenuskaito nuolaidos, tai visiskas zmoniu apgaudynejimas, sukciavimas, ziurekite, saugokite pinigus. Pasitaiko atveju, kad kisant banknotus nepriema pinigu, tai itin nemaloni savitarnos veikla.
Kaunas, Kuršių gatvės Neste. Įkišus kortelę ir pasirinkus, kad pilti už 20eu nuo kortelės buvo nuskaičiuoti tie 20eu, bet kuro taip ir neleido pilti. Paskambinus numeriu, trumpai veptelėjo, kad išsiimkit čekį, aparatas jokio čekio neduoda. Sako, kad pinigai rezervuoti ir turi pareiti atgal. Tai kiek dabar reikės laukti ? Mėnesį ar du?
Ka jus pridarete su kolonele marijampoleje? Seniau budavo viskas gerai, dabar kazkoks apsurdas. Bandziau uzsipilt kuro, pinigus nuskaite, o kuro neipilta. Parase operacija nutrauka.. ir viskas laisvas. Pinigai nedideli 10e bet jei kiekvienam nuskaitot tai kogero neblogai uzdirbat.
Sveiki, vakar t. y. 2019-11-29 dieną Neste degalinėje, Marijampolėje užsipyliau kuro apie 60l už 65, 92 eur., atsiskaičiau banko kortele, pasirinkau, kad rezervuotų 90e, kad užtektų pilnam bakui užsipilti, užsipyliau pilna baką, o vėliau pastebėjau, kad banko sąskaitos likutis yra gerokai per mažas negu turėjo būti, tada pamačiau, kad banke rezervuota minėta suma 65, 92 už užpilta kura, tačiau taip pat rezervuota 90e, ko pasekoje mano sąskaitoje yra rezervuota 155, 92 eurai... Suprantu, kad už užpilta kura yra nuskaičiuojama suma, tačiau kodėl tada man buvo taip pat nuskaičiuota 90 eurų suma?
Marija 2019-11-27 15:57:01
Man nutiko lygiai ta pati situacija, rezervavo pinigus ir nutraukė operaciją, taip sumos ir negrąžino. Vėliau bando įrodinėti, jog čia bankas kaltas, o bankas, jog Neste, taip ir žaidžia futbolą antrą dieną. Nors jau 8 metus piluosi tik Nestes degalinėje, čia buvo paskutinis kartas. Nei viena degalinė daugiau neturi tokio nedraugiško klientams rezervavimo būdo.

Viktorija, ar atgavote pinigus?
Pinigus šiaip ne taip atgavau po 12 dienų... Žinoma, Neste atsiprašė ir teigia, kad tai sisteminė klaida buvo. Tikiuosi nepasikartos tai daugiau... Labai nemalonu prieš pat algas paskutines dienas be pinigų sėdėti buvo.
Viktorija 2019-11-11 19:44:17
Kokia jus teise turite rezervuoti visa banko saskaitos likuti, pilant kura?? Paskutini karta, pylimas nepavyko, taciau rezervuota suma negrizta jau 5 diena!

Viktorija, ar atgavote pinigus?
Neste idejus 5 euru kupiura kalonele kuro neuzpile..paskambinus..pasake garazinsim kura..paskuji teigia kad uzpile kura.. jeigu as stovejau prie kaloneles ir kaloneles rodikliai visa laika rode nulius kaip tai gali uzpilti kura kalonele jei rodmenis nieko nerodo bendraujant su atstovais jie uzsicikline kalba viena ir ta pacia nesamone kad kuras uzpiltas
2019-10-28 10:22:23 IP 2i24ugqe
Jurate 2019-10-27 18:04:54
Kaip galima užregistruoti kvitą loterijai, jeigu degalinė neste Kaune Jonavos gatvėje jo neduoda???Pyliausi sekmadienį 2019-10-27..17-30..
Laba diena, Jūrate,

Susisiekėme su Jumis asmenine žinute. Užregistruosime Jūsų kvitą dalyvauti žaidime.

Klientų patirčių valdymo vadovas
Labai neigiamas įspūdis po bendravimo su Neste klientų aptarnavimo "specialistais" ir didelis nusivylimas pačia įmone. Vienoje iš Vilniaus Neste degalinių atvažiavus įsipilti kurą, įdėjus kortelę ir suvedus pin kodą, aparatas išsijungė, persikrovė, o pylimo procedūra buvo nutraukta nepradėjus pilti kuro. Paskambinus Nestes pagalbos numeriu man buvo nurodyta bandyti piltis dar kartą ir pažadėta, kad per kelias valandas nuskaičiuoti pinigai bus grąžinti į sąskaitą. Nepavyko, pinigai taip pat negrįžo.. kitą dieną paskambinus aptarnavimo centrui buvo pasakyta skambinti į banką, nes jie nieko negali pakeisti. Iš banko gavau rekomendaciją paprašyti Nestes atšaukti rezervaciją. Vėl paskambinus į Neste ir paprašius atšaukti rezervaciją konsultantės Dovilės žodžiai: Bankas nežino situacijos, nemato Jūsų duomenų, negali Jūsų identifikuoti, pasakė Jums bendrą informaciją, kurią visiems sako. Man konsultantei paaiškinus, kad naudojuosi Smart ID programa, kurios dėka bankas lengvai per kelias sekundes mane identifikuoja ir tikrai MATO situaciją, man piktai ir atgrasiai buvo pasakyta, kad mes nieko padaryt negalim, rašykit laišką, bet vistiek ilgai užtruks.
Išvada: Neprofesionalus darbas, kai tiek dėl tecninių degalinių nesklandumų, tiek dėl nekvalifikuotų ir nemalonių darbuotojų kenčia klientas.
2019-10-14 13:25:01 IP 2i24ugqe
Mark 2019-09-02 13:52:05
Na tikrai ne Skandinaviškas požiūris į klentus! Atitinkamai ir kuro kokybė matyt tik ant popieriaus. Gerb. kolegos verslininkai - Jūsų sutartys su Neste vertos nulio, nuolaidos gali būti pakeistos betkokio eilinio darbuotojo, o vadovybė nuo problemų atsiriboja. O ir vadovybės kontaktų rasti neįmanoma. Tad nepamirškite kiekvieną mėnesį tikrinti įsipilto kuro kiekius ir sutartas kainas - nustebsite.
Aš praradau keliasdešimt eur, bet laiku pastebėjau apgaulę, daugiau į Neste kojos neįkelsiu.
Laba diena, Mark,

Susisiekėme su Jumis. Tikiu, kad išsprendėme visus kilusius klausimus.

2019-10-14 13:18:29 IP 2i24ugqe
Algis 2019-10-01 21:31:32
Marijampoles degalines darbuotojai gadina gerą neste vardą, snd ryte teko piltis kurą, buvau nustebintas grubaus ir nekultūringo elgesio
Laba diena, Algi,

Atsiprašome. Pabendravome su darbuotojais Marijampolėje. Tikime, kad tai daugiau nepasikartos. Iki susitikimo Neste degalinėse.

2019-10-14 11:48:01 IP 2i24ugqe
Augustinas 2019-10-13 22:58:04
Vakar užsipylęs degalų už 20eur. degalinėje ir atsiskaitydamas kortele, gaunu iš banko pranešimą kad nuskaičiuoti 20eur kaip ir viskas gerai, tačiau šendien gaunu +40eur pasižiūriu į sąskaitą kad tie patys pinigai kurie buvo nuskaityti nuo sąskaitos 5 val ryto gryžo atgal. Nors degalų nesipiliau. Ar čia disponavimas pinigais ar automatinė rezervacija bet manau taip neturėtų būti juolap pinigai buvo nuskaityti po pusės paros nuo degalų pylimosi nors jau nuskaitė tuos 20eur. Ir po pusės paros grąžinami. Labai keista.
Laba diena, Augustinai,

Prašau, parašykite mums korteles@neste.com nurodydami kur, kada ir kokius degalus pylėte. Patikrinsime pylimą ir susisieksime su Jumis.

2019-10-14 11:42:55 IP 2i24ugqe
Janina 2019-10-11 13:57:10
Na ir patobulinot atsiskaitymą naujais automatais, kad nesinorės daugiau užsukt į šias degalines, nors buvau pastovi jūsų klientė. Reikia turėt nežinau kokią galvą, kad galėtum apskaičiuot kiek ir už kokią sumą gali piltis, norint prisipilti pilną baką degalų.
Visiškas "š..."
Laba diena, Janina,

Jeigu atsiskaitote bankine kortele, tai Jums visuomet bus nuskaitoma tik tokia suma, už kiek realiai užsipylėte degalų. Rekomenduojame pasirenkant pylimo sumą ją nurodyti didesnę, tuomet galėsite puikiai suvaldyti pylimo kiekį ir nereikės skaičiuoti sumos. Jeigu turite papildomų klausimų, prašau, rašykite korteles@neste.com

Visiškas "š..."
labai nepatogus atsiskaitymas už kurą dabartinėse kolonėlėse
Na nežinau kas kaip čia rašo bet man asmeniškai nestes kuras geriausias ir jo is įpylus masina geriausia važiuoja. Kitose priaipili tai netrauke tai uzsidega lempute kad vandens filtre yra. Tai nežinau kuom ir tyketi.
Uzsipyliau uz 20eur kuro rodykle nepakilo, kiek km liko pravaziuoti irgi nepasikeite. Veiksmas vyko staneviciaus g. Kaltes nepripazysta. Visad pyliausi nestei, tai buvo mano paskutinis kartas.
Šiandien pyliausi už 20eur.dyzelio, atėjo į tlf.pranšimas, kad degaline dukart nuskaičiavo po 20eur. Antras nuskaičiavimas po 3min. Wtf???
Paskutinius porą metų piluosi Pro Di Neste degalinėje Panevėžyje, Klaipėdos 144. Tą dariau todėl, kad galvojau, jog iš Suomijos vežamas dyzelinas bus tikrai kokybiškas. Kiek prisiklausome istorijų apie skiedžiamus degalus ! Todėl labai nustebau, kai šiandien mašinos kompas užcypė "Water is fuel". Ir prisiminiau, kad paskutines trejetą dienų išvažiuojant iš garažo ant asfalto likdavo skysčio pėdsakas. Gadinti gerą mašiną užsipilant š... nesinori. Sunku susidaryti gerą vardą, bet labai lengva jį prarasti. Kažkaip pradedu galvoti, kad tie jūsų benzovežiai kažkur pakeliui užsuka. Panašu, kad laikas pradėti Google ieškotis firmos, kuri tikrai neskiedžia dyzelino. Mano kortelės nr. 710598 0003469 56 8.
Panevėžyje, Ramygalos gv. kolonėlė (esanti arčiau gatvės) praryja nuolaidų korteles, o norint atsiskaityti banko kortele neleidžia įvesti sumos už kurią nori užsipilti kuro, iškart liepia vesti pin kodą. Nenorom atskaičiavo nuo kortelės 50€..sutvarkykit
Piltasi uz 30 eur dyzelino Neste degalineje (link moletu pl. Vilniuje). Tik pripylus degalu uzsidege paneleje lempute, kad kuro filtre yra vandens. pavyko davaziuoti iki namu, bevaziuojant i servisa masina uzgeso. lauksim serviso isvadu, bet itariu, kad nekokybiskas dyzelinas. Tokiu atveju nera buve. Masina vaziavo puikiai iki tol.
Korteles pask skaiciai 39668 piltasi 2018-12-14 Panevezyje Klaipedos 81, IKI Neste. Piltasi 20litru dyzelino. Nuolaidos nenuskaiciuota. Kodel jus norite tikrinti korteles aktyvavimo duomenis jeigu ji aktyvuota ir galioja iki 09-21m. Sakykite ivyko sistemos klaida ir manau tokios klaidos pas jus daznos. Tik reiktu issiaiskinti kokios priezastys lemia tai daryti
dainius 2018-12-15 00:22:03
Sveiki. Pabandziau isipilti Neste degalu su nuoaidu kortele, kortele buvo uzsakyta pries dvi savaites, pries pildamas kura I dejau kortele I bankomata, istraukiau parode, kad nuolaida bus aktyvuota. Nuejau piltis kuro jokios nuolaitos nenuskaiciavo. Ar cia ju toks budas apgaudyneti klientus??? Aciu, NESTES paslaugu tikrai atsisakysime.
Sveiki Dainiau,

Parašykite mums korteles@neste.com. Nurodykite prašome, nuolaidų kortelės paskutinius keturis skaičius, kur, kada, už kokią sumą ir kokius degalus pylėte. Patikrinsime pylimą susisieksime su Jumis.

Neste Lietuva
kuras tikrai geras.isbandziau visus, pildamas pilna baka.Neste pats geriausias.ahujenai geras
Noriu pasidžiaugti ir padėkoti už operatyvų problemos sprendimą. Degalinėje iškilus problemai, radau iš karto informaciją su kuo susisiekti. Susisiekiau greit ir kompetentingai buvo išspręsta problema. Ačiū Neste komandai.
UAB "Neste Lietuva"
2018-10-08 09:52:43 IP 3r2gsa0r
Rolandas 2018-10-07 16:58:51
Ankačiau savo Toyotai dyzeliną pildavau Emsi degalinėse, dabar nutariau išbandyti Neste Futura degalus, po 7 pylimų pastebėjau, kad automobilis pradėjo aubkiau kurtis, dingo trauka, ant laisvų apsukų prie šviesaforo automobilis pradėjo purtytis (drebėti) užvakar degalams baigiantis prisipyliau Emsi degalų ir problemos dingo, manau atsisakysiu Neste degalų, degalus pildavau Neste Udrijos gatvėje Alytus
Gerb Rolandai, matome Jūsų komentarą ir pradedame tyrimą. Ar galėtumėte identifikuoti pylimus? Kviečiame susisiekti su mumis korteles@neste.com.

Audrius Miežys
Mažmeninės prekybos vadovas
UAB "Neste Lietuva"
2018-08-23 11:34:04 IP 3r2gsa0r
Etau 2018-08-23 11:14:43
Neste korteles su 5 cnt nuolaida negavau ir kaip supratau negausiu. Nes jie siuncia neregistruotu pastu.
Nuolaidų korteles siunčiame neregistruotu paštu. Su Jumis susisieksime dar šiandien ir išspręsime šį klausimą.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos
Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos 05-27 12:09
Valstybės valdoma UAB "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega") išmoka pirmąsias patalpų nuomos subsidijas – iš viso 40.000 Eur aštuoniems pareiškėjams iš numatyto 100 mln. Eur krepšelio.
"Lords LB" saulės elektrinių projektui Lenkijoje – 18 mln. Eur EIB paskola
"Lords LB" saulės elektrinių projektui Lenkijoje – 18 mln. Eur EIB paskola 05-27 12:02
Europos investicijų bankas (EIB) suteikė 18 mln. Eur paskolą saulės elektrinių projektui Lenkijoje, kurį plėtoja "Lords LB Asset Management" fondo valdoma bendrovė.
SAP ir IBM pasirašė partnerystės Lietuvoje sutartį
SAP ir IBM pasirašė partnerystės Lietuvoje sutartį 05-27 11:49
Vokietijos verslo programinės įrangos bendrovės SAP atstovybė Lietuvoje UAB SAP ir JAV technologijų kompanijos padalinys UAB "IBM Lietuva" pasirašė partnerystės sutartį. Abi kompanijos...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%