Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Neste Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Neste Lietuva

Atsiliepimai apie Neste Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Neste Lietuva, UAB

Noriu pasidžiaugti ir padėkoti už operatyvų problemos sprendimą. Degalinėje iškilus problemai, radau iš karto informaciją su kuo susisiekti. Susisiekiau greit ir kompetentingai buvo išspręsta problema. Ačiū Neste komandai.
Rolandas 2018-10-07 16:58:51
Ankačiau savo Toyotai dyzeliną pildavau Emsi degalinėse, dabar nutariau išbandyti Neste Futura degalus, po 7 pylimų pastebėjau, kad automobilis pradėjo aubkiau kurtis, dingo trauka, ant laisvų apsukų prie šviesaforo automobilis pradėjo purtytis (drebėti) užvakar degalams baigiantis prisipyliau Emsi degalų ir problemos dingo, manau atsisakysiu Neste degalų, degalus pildavau Neste Udrijos gatvėje Alytus
Gerb Rolandai, matome Jūsų komentarą ir pradedame tyrimą. Ar galėtumėte identifikuoti pylimus? Kviečiame susisiekti su mumis korteles@neste.com.

Etau 2018-08-23 11:14:43
Neste korteles su 5 cnt nuolaida negavau ir kaip supratau negausiu. Nes jie siuncia neregistruotu pastu.
Nuolaidų korteles siunčiame neregistruotu paštu. Su Jumis susisieksime dar šiandien ir išspręsime šį klausimą.

Juste 2018-07-12 20:59:50
Sveiki, bandžiau atsiskaityti Danske Bank kortele, tačiau ir iš 4 karto mokėjimas buvo atmestas. Kortelės sąskaitoje pinigų yra ir norimam degalų kiekiui užtenka. Ar atmesti mokėjimai susiję su Danske Bank pasitraukimu iš Baltijos šalių, kai kurie paslaugų tiekėjai jau nepriima atsiskaitymų per Danske Bank. Dėkui.
Sveiki, Juste,
Danske Bank korteles aptarnaujame. Prašome parašyti el. laišką adresu: kortelės@neste.com ir su Jumis bus nedelsiant susisiekta.
Laura 2018-06-03 18:12:40
Keistas nutikimas- šiandien žirmūnų Neste degalinėje prisipyliau degalų už 20 €, bet banko programėlė rodo tokius duomenis:Neste -150.00 ; Neste- 20.08€ Neste +150.00. Kažkaip nelabai malonu, kai degalinė šitaip disponuoja tavo pinigais, jei moki banko kortele. Ar čia tokia įmonės politika: nuskaityti-grąžinti nemenką sumą be kliento sutikimo ar čia elgesio norma, tik aš apie ją šiandien sužinau?
Laba diena, Laura,
Maloniai informuojame, kad tokia yra Swedbank banko rezervacijos sistema. Šiame banke neprašo pasirinkti rezervuojamos sumos, o bankas automatiškai rezervuoja 150 Eur. Po pylimo nuskaitoma pirkinio suma ir rezervacija grįžta į kortelės turėtojo sąskaitą.
arnas 2018-03-17 21:38:19
Nežinau ar čia taip turi būti, bet neste degalinėje Utenoje šiandien kuras apie 1.12 o Vilniuje pilaitėje 1, 02, iš kur tokie dideli skirtumai, apgaudinėjimas?
Arnai,

Degalų kainos atskirose degalinėse skiriasi. Pagrindinis veiksnys, darantis įtaką skirtingoms degalų kainoms degalinėse - konkurentinė aplinka. Geriausia būtų, jei degalų kainos vieno tinklo degalinėse būtų tokios pačios. Tačiau pastatyti nauji keliai, išdygstantys nauji žmonių traukos objektai, naujos degalinės paskatina įmones, prekiaujančias degalais arba papildomai traukti vartototojus į savo degalines, arba skatinti vartotojus pilti degalus jau pamėgtose degalinėse. To pasekoje degalų kainos atskirose degalinėse pradeda skirtis.
Uzsipyliau jonavos g. Kaune pro diesel auto pradejo duminti vos tik daugiau paspaudi akseleratoriu uzpyliau visa baka or dabar tenka gailetis nes automobilis pastovei dumuose tikiuosi greit isdeginsiu ir galesiu pilti normalu dizelina
Gerb. Artūrai,

Parašykite mums prašau korteles@neste.com. Nurodykite prašome kur ir kada pylėte degalus. Taip pat prašome nurodyti ir savo banko kortelės paskutinius keturis skaičius. Viską išsiaiškinsime ir Jus informuosime.

UAB "Neste Lietuva"
Arvydas 2018-01-16 19:59:13
Jums teko patirti, kai kuro filtre pradeda šalti dyzelinas? Jeigu ne tai simptomai tokie: bevažiuojant dingsta trauka (taip buvo ir šiandien, tik pradėjus važiuoti), nuspaudus akseleratorių, variklio apsukos ne kyla, o laikosi, po to pradeda kristi ir variklis gęsta. Variklis dirba tik neliečiant akseleratoriaus. Variklio darbas nestabilus. Pastovėjus 15 min, kai nuo variklio pradėjo šilti kuro filtras, automobilis pradėjo važiuoti. Prie dar didesnių šalčių filtras nebūtų atšilęs, o parafinas visiškai aptrauktų filtruojantį elementą. Per savo daugiau kaip 30 metų vairavimo praktiką ne kartą teko susidurti su šąlančiu dyzelinu, todėl simptomai žinomi ne iš nuogirdų, juo labiau, kad studijų laikais dirbant tolimųjų reisų vairuotoju tai patirdavau vos ne kiekvieną žiemą.
Arvydai, parašykite prašau mums korteles@neste.com, kuriame mieste Jūs gyvename. Norėtume paimti dyzelino mėginį iš Jūsų automobilio tyrimams.

Neste Lietuva UAB 2018-01-16 13:21:56
Sveiki Arvydai.
Papasakokite plačiau ką Jūs padarėte, nes Jums pavyko užvesti automobilį. Jūs rašote "prastovėjau". Jei dyzelinas būtų užšalęs, per 15 minučių jis nebūtų atšilęs.

audrius.miezys@neste.com
Arvydas 2018-01-16 10:16:06
Šiandien ryte, esant minus 11 laipsnių, užšalo Neste dyzelinis kuras. Apie 15 minučių prastovėjau, kol variklis pradėjo nors kiek normaliau dirbti ir automobilis pradėjo važiuoti.
Sveiki Arvydai.

audrius.miezys@neste.com
Deivis 2017-10-24 15:01:49
Kaune siaures pr. Neste Benzinas yra labai blogas, masina nustojo normaliai judeti, dingo trauka 50 proc. Teko moket uz variklio diagnostika..daugiau nepilsiu ten gyvenime.
Gerb. Deivi,

Apgailestaujame dėl traukos dingimo. Susisiekite prašau su mumis. Norime daugiau sužinoti apie šį atvejį ir atlikti tyrimą.

Audrius Miežys,
Andrejus 2017-05-22 10:59:29
Laba diena.
Kai buvo akcija -4 cnt, uzsipyliau visa baka ir masina nustojo vazouot, kai spaudi gaza traukos nera ir juodi dumai pradejo eiti is duslintuvo. Su tokia problema susiduriu jau 3 karta, kol uzpiltas kuras nesibaigs ir neuzpyli naujo tol problemos tesiasi. Nezinau kas atsitiko su kokybe jusu kuro. Teks atsisakyt jusu paslaugu, gaila masinos. Tikiuosi si karta problema issispres kaip ir praeitais kartais kai kuras bus isvazinetas.
Andrejau, apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Prašome nurodyti daugiau detalių. Kur, kada pylėte, kokius degalus. Atliksime tyrimą. Prašome susisiekti su mumis el. paštu korteles@neste.com.

Laba diena.
petras 2017-01-29 19:36:06
kodel Klaipedoje Artoju 2 Neste degalineje dizelinas paduodamas tokiu aukstu spaudimu kad kuras nespeja subekti i baka pistoletas nespeja uzsidaryti kuras pradeda begti ant grindinio, kelis katus apipyle man batus, kas atsako uz aplinkos tarsa ir koloneliu kuro spaudimo reguliavima...
Gerb. Petrai,

Kaip galėtume su Jumis susisiekti? Norime žinoti, kada taip atsitiko, gal galite identifikuoti pirkimą informuodami nuolaidų ar banko kortelės paskutinius keturis skaitmenis? Parašykite prašome mums korteles@neste.com. Patikrinsime ir atsakysime Jums.

Neste Lietuva
Labas vakaras, buvau Neste degalinėje Jonavos gatvėje. Visada atsiskaitau DMB kortele (reikia suvesti norimą sumą ir kodą), o šį kartą teko atsiskaityti Swedbank kortele ir buvau nemaloniai nustebinta, kad atsiskaitymo aparatas nepaklausė apie norimą sumą (tik kodo paprašė o poto iškarto parašė piltis degalus). Pasirodo Swedbank kortelių turėtojai kitaip aptarnaujami nei DMB (nežinau kaip yra su kitų bankų kortelėmis, gal dar kitaip...) Taigi pradėjau abejoti savimi gal nepastebėjau sumos suvedimo žingsnio ar kaip, gal suvedžiau kodą kaip sumą...na daug visokių minčių kilo galiausiai prisipyliau pilną baką ir nuėjau paskambinti į Neste aptarnavimo liniją. Ten man leido suprasti, kad trukdau su nesvarbia problema. Kai paklausiau, kodėl nėra papildomos informacijos apie tai jei atsiskaitai su Swedbank kortele nereikia suvesti sumos ir kiek įsipili tiek nuskaičiuoja... (sakė, kad reikėjo sekti rodomą informaciją langelyje, bet ten tikrai nerašė šios sąlygos).
Kaune jonavos gatveje nakti piltasi kuri, skaitiklis prisuko 10eu o ipilta buvo geriausiu atveju pora litru. Tik paspaudus pistoleta, skaitiklis beveik iskart 5eu parode nors kuras tik pradejes begt buvo. Automobilio skydelio rodmenys taip pat patvirtino, kad kuro beveik neipilta.
Įsipyliau kuro. parašiau po 2 dienų faktūros - jie mane tarybiniu stiliumi siunčia toli ir atsisako. Užuot pasakę, kad kitą kartą naudok kortelę ir išrašę faktūrą, jie mane geriausiomis sovietinėmis tradicijomis negerbia ir laiko š890 gabalu. Negerbia jie klientų. Nesipilsiu iš principo, nes įmonė turi išmokti elgtis su klientais pagarbiai, o ne kaip išmokę 1980m. Baisu
Sveiki, jau beveik menesis laiko issiunciau anketa kortelei gauti, bet iki siol negavau, gal negavot anketos?
negaliu rast jusu tinklapyje degalu kainas degalynese siai dienai
Neste Oil Mažeikiai, degalinė. Antri metai toje pačioje degalinėje ir be problemų. 2015-07-10 naktį sumokėta už 10 Eur kuro, įpilta už apie 2 Eur - iš pistoleto vos varva ir pučia orą, o skaitiklis bėga be trukdžių... Eiti ieškoti kaltų naktį - te pasiunta. Daugiau automatinėse degalinėse - ne ne...
Iki šių metų neste oil degalinėse problemų neturėjau.tačiau atsiskaitymas eurais su nuolaidų kortele komplikavosi. Visa tai vyko Marijampolės degalinėje pyliausi už 50€ nuolaidos nėra. kreipiausi į budintį, tuo laiku budėjo. - pasiūlė dar piltis - (atsakiau, kad lengvos mašinos bakas ne guminis). Prieš savaitę dar sykį surizikavau rezultatas tas pats. Prisipili degalų be nuolaidos. Teko, apgautam, važiuoji toliau. Tat aš daugiau iš NESTE OIL degalinėje nuolaidų nesitikiu. Ar verta užsukti?- parodys tiktai kainų skirtumas.
Pradėjau piltis STATOIL degalinėje.ten nuolaidą priskaičiavo be jokių problemų
Pyliausi 2014 - 12 - 16 dizelį, šiaurės pr.degalinėje, vos parvažiavau namo. Mašina pradėjo tampytis, netraukti ir gesti. Tik kai įsipyliau 20 litrų dizelio degalinėje "Lukoil" visi nesklandumai praėjo. Tai reiškia, kad "Neste oil" kuras yra labai nekokybiškas. Praradote klientą.

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka
Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka 11-13 07:25
Auksas yra antra pagal populiarumą po nekilnojamojo turto investicija Lietuvoje.
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias 11-13 07:22
Kinijos valdžiai ir toliau nesiseka stabdyti būsto rinką kaitinančių privačių investicijų į butus – naujausi duomenys rodo, kad 50 mln. arba maždaug kas penktas butas šalyje stovi tuščias.
Verslo perdavimas: kelias – ilgas, bet rezultatas gali atnešti palengvėjimą ir sėkmę 11-13 07:08
Verslo perdavimo būdų yra tiek daug ir įvairių, kiek ir patys verslai yra skirtingi, o verslo perdavimo planavimas – toks pat svarbus procesas, kaip ir jo kasdienis valdymas. Tačiau visais...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Coca-Cola 49,87 +0,38%
Procter & Gamble 92,70 +0,31%