Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Dainava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas Dainava

Atsiliepimai apie Mano Būstas Dainava, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Dainava, UAB

Esam nysivylę.Mes kovo 11osios 90 namo gyventojai.Paskutinė laiptinė.Kabojo skelbimas, kad atkraustytumėm rūsius, nes tvarkys kanalizacijos vamzdżius.Palikom atrakintus.Nei kitą dieną, nei dar po dviejų dienų jokio judesio.Likom taip ir nesupratę ar čia iš mūsų pasityčiojo ar ką.Tik tiek pasakysiu, kad sekantį kartą kai apsems mūsų rūsį tai iškviesiu tv., o šiaip norėtumėm pasiaiškinimo.
2020-08-05 21:58:07 IP 28ma2pc0
Sveiki, jūsų sąskaitose už suteiktas paslaugas atsirado paslauga (punktas) - privalomosios kaupiamosios lėšos namo atnaujinimui. Mes norime atsisakyti šios paslaugos, kadangi su mumis nebuvo niekas suderinta ir šis mokestis atsirado be mūsų sutikimo. Objektas, kuriame gyvename yra dar tik neseniai pastatytas, apynaujis. Be to mes ir taip jau mokame už pastatų techninę priežiūrą.

Objektas: Bitininkų g. 43d-68, Kaunas.
867809524
Labai nesąžiningai dirba ir nesuteikia informacijos apie "skolą" ir išieško skolų išmušinėtojų pagalba.
Padavė į teismą, reikalauja padengti skolą, bet nepaaiškina kokia tai skola, iš kur ta skola, bet kas svarbiausia mes jokios žinutes prieš paduodant mus į teismą iš "Mano busto"negavom. Jokio ispėjimo, jokio prašymo, jokio paaiškinimo.
Eisim teistis.
Neveikia laiptinės apšvietimas Bitininkų g. 43d, 60-70 butų laiptinės antrame aukšte.

Bitininkų g. 43d, Kaunas.
firma "Halteris"
2020-02-10 12:55:09 IP 40int766
Firma "mano būstas" sukurta pasityčiojimui iš žmonių. Visais gyvenimo klausimais sambinkt vienu ir tuo paačiu telefonu, išklausyk ilgai laukdamas "konsultanto", įkyrias reklamas, po to aiškink iš kokio esi miesto ir t. t. kol galų galė išklausys tavo problemos. Galų gale, jei atvyksta avarinė tarnyba, lokalizuoja situacijq ir tada pasako: "gedimą šalins kita komanda, - mes tik avariniai". Bet pasirodo "Mano būste" dešinė nėžino, ką daro kairė. Avariniai savo darba atliko ir niėko apie tai neinformuoja. Jei tau skauda, pradėk vėl žygius per vieną centralizuotą telefoną. Kaip rusų laikais kelionę į užsienį, - ji visada prasidėdeavo nuo Maskvos. Skambini vel ir klausai reklamos... Tai kodėl negalima pasisikambinti tiesiai tam mieste, ir tam rajone, kuris aptarnauja tą pastatą??? KAM TA CENTRALIZACIJA? Žinoma vienas bendras telefonas visai Lietuvai visada bus užimtas. Tokia oraganizavimo sistema rodo, kad "Mano būstui" vadovaujantys žmonės turi užnugarį valdžioj, bet neturi supratimo apie darbų organizavimą. Bet jie yra kompiuteriniai specai, ir dėl to vienas telefonas...Čia toks absurdas, kad didesnio būti negali. Biurokratizmo viršūnė. Pinigus skaičiuoti ši organizacija moka labai gerai, - prasideda "daugiabučio namo techninė priežiūra", "daugiabučio namo techninės priežiūros organizavimas".... tai gal ponai galit paaiškinti kaip atrodo tas sviestuotas sviestas?:??? Kais tai yra??? nežinot kaip sugalvoti nuo žmonių pinigus melžti??? Dar rašo "karšto vandens paruošimas" (ten kur nėra net karšto vandens vamzdynų), "apšilldymo sistemų techninis aprarnavimas", kai apšidlymo sistemos sušaldytos prieš du metus ir jokių aptarnavimu niekas nedarė.
Tai gal galit paaiškinti kaip vykdot tą "techninę priežiūrą", jei nežinot, kad nera nei apšildymo nei karšto vandens????
Už ką skaičiuojat pinigus, jei net nebuvo atėję, ir nežinot, kas tuose pastatuose yra ir ko nėra. Pastatai visų pirma yra ne "daugiabučiai", kaip jūs tituluojat, o pramoniniai.
Ar suprantat, kad kalkuliuojat absurdo teatra, ir visa organizacija "Mano būstas" yra konkrečiai kailialupių ir jokerių kontora????
UAB "Mano Būstas Dainava", teigia, kad iki einamojo mėnesio 20 dienos pateikti rodmenis nepateikus elektros energijos bute rodmenų, suvartotos elektros kiekis apskaičiuojamas pagal buto plotą bus. Deja mes turime foto su rodmenimis elektros skaitiklio ir foto dada, mes 2019 m. lapkričio mėnesio 18 d., pateikėme elektros skaitiklio rodmenis laiku, o sąskaita atėjo 0, 00 eurų. Dirba kaip savietmečiu, mes turime elektros skaitiklio rodmenis foto ir foto dada, tikrai pateiksime peticiją teismui žinoma jeigu tik paskaičiuos pagal plotą elektros mokėti, pralaimės 100% pralaimės bylą.
2019 m. lapkričio mėnesį 18 d., buvo pateikti rodmenys elektros energijos bute, bet nepaskaičiuota, atėjo sąskaita už lapkričio mėnesį 0, 00 eurų, o lapelyje sąskaitos nurodytą, kad Iki einamojo mėnesio 20 dienos pateikti rodmenis, nepateikus elektros skaitiklio rodmenis laiku ir neinformavus, kad bute negyvenama, suvartotos elektros kiekis apskaičiuojamas pagal buto plotą, kaip matosi šlykščiai ir niekingai elgesi UAB " Mano Būstas Dainava", tik tegul paskaičiuoja adresu: Pramonės pr.24A-221, Kaunas, mes turime foto su rodmenimis elektros skaitiklio ir foto dada, pateiksime peticiją teismui žinoma dar ir dėl moralinės žalos atlyginimo.
Labas, norėčiau paklausti Jūsų kodėl adresu : Pramonės pr. 24A - 221, Kaunas, nėra paskaičiuota už buto sunaudotos elektros energijos kilovatvalandžius? Nors namo komendantei 2019 m. lapkričio mėnesio 18 d., buvo pateikti rodmenys 05431, o Jūs atsiuntėte bendra elektra 2, 97 eurus mokėti, o elektra bute nurodote nuo 5.351, 00 Iki 5.351, 00 skirtumas 0, 00. Šiuo metu gruodžio mėnesio 19 d. bute elektros energijos rodmenys 05532. Mes turime elektros energijos skaitliuko foto ir foto laiką kaip įrodymus, nebandykite 2020 vasario mėnesį paskaičiuoti pabrangusia elektros energijos kaina, jeigu taip įvyktų, turėsite nemalonumų su teisėsauga NEJUOKAUJAME. Pageidauju paskaičiuoti už 2019 m. lapkričio mėnesio sunaudotą bute elektrą ir pateikti mokėjimą šiais metais gruodžio mėnesį. Ne mūsų kaltė, kad negalima sumokėti už lapkričio mėnesio sunaudotą bute elektrą.
Tadeušas Bučelis
2019-07-20 10:50:25 IP 28ma03b4
V. Krėvės pr. 125 namo gyventojai nepatenkinti Dainavos būsto darbu, vykdant namo administravimą.

1.Vasarą aplinkos tvarkymo darbai atliekami patenkinamai, tačiau žiemą padėtis prasta: iškritus gausesniam sniegui šaligatviai
valomi po kelių dienų, kada sumindžiotas sniegas, pavirsta ledu. Šaligatviai smėlio druskos mišiniu barstomi retai.

2. Šį mėnesį Jūsų sąskaita padidėjo 1, 45 € (2-jų kambarių butui) Jokio paaiškinimo nėra.

3. Gal prieš metus jūsų skelbimų lentoje buvo paskelbta apie gyventojų susitikimą su namo vadybininku. Vėliau, susirgus
vadybininkei susitikimas buvo atidėtas ir iki šiol namo gyventojai vadybininko nematė.
Klausimas : ar namo vadybininkas privalo rengti susitikimus ?
UAB, , , Dainavos būstas'' dar taip blogai nedirbo niekada. Žolė nupjauta paliekant nepjautus plotelius.Pavasarinis laiptinės valymas neatliktas iki birželio vidurio, šiukšlių konteineriai mėtosi kieme (nors įrengti nauji šiukšlių konteineriai, kurie įleisti į žemę ir neperpildyti) Per karščius kieme baisi smarvė.
Kodel nevaloma teritorija prie Birzelio 23-osios 14 namo? Niekas nenukasa sniego, nepabarsto smelio ar druskos... Gyventojai i darba, mokiniai i mokykla klampoja per pusnis. Gavome pranesimus, kad nuo 2019m bus didinami mokesciai uz teritorijos prieziura. Uz ka?! Uz tai, kad nieko nedaro? Ar viena karta savaiteje atzagariomis rankomis pakapsto prie laiptiniu... Geda, kad mus priziuri tokiu tinginiu ir a******u UAB-as!!
norime isreiksti padeka darbuotojui Michailui kuris puikiai musu namu Taikos pr. rupinasi jau 5 metus. Saziningas pareigingas. Pavyzdys visiems niugzliams ir viskuom nepatenkintiems.

Su pagarba Romas
Vien tik neigiama nuomonė! Vadybininkui M. Černych buvo rašomi laiškai el.p. nuo 2014 metu iki šios dienos jokio atsakymo nesulaukta. Kiek kartu skambinta niekad neatskambina. Kaip namo vadybininko elgesys nekompetingas. Tik kiekvieną mėnesį Dainavos būsto sąskaitos didėja. Ir skelbimų lentoje perskaitai gyventojų prašymų bus daromi darbai kaip laiptinės dažymas, laiptinės plovimas ir t.t... Paklausus pas kaimynus nieks nieko neprašė. Gaunasi, kad užsiima savivale.
Vien tik neigiama nuomonė! Įvykus avariniui įvykiuimeistras sugeba atvykti tik kitą dieną, telefonu atsiliepiantys asmenys registruoti įvykiui ignoruoja ir neatsiliepia kai skambinama pasiteirauti, kodėl neatvykstama, nors buvo nurodyta, jog atvyks per 1 val. (paskambinus iš kito tel. nr. atsiliepiama iš karto!). O galų gale pabandžius dar kartą registruoti avarinį įvykį sekančią po įvykio dieną, nurodoma jog avarinio gedimo niekas neužregistravo (nors buvo skambinta bene 5 kartus)...Dėl darbuotojų atsainumo, nekompetencijos žala įvykus įvykiui išaugo, kas už tai atsakys?
Birutė Statkevičienė
2017-10-25 07:28:47 IP 2h85advs
Sveiki, noriu sužinoti, kada ateisite suremontuoti sieną tualeto patalpoje, kurią išgriovė jūsų meistrai J.Basanavičiaus al/ 62 name, kai keitė ir taisė vamzdyną. Manau, kad jau per ilgai laukiu jūsų pagalbos.

Prašau paaiškinkite, kaip prisijungti internetu prie dainavosbustas.lt
2017-10-22 21:43:34 IP 28ma2pc0
Mūsų butui - Bitininkų g. 43D, Kaunas, sąskaitoje už 2017 m. rugsėjo mėn. suteiktas paslaugas įrašyta skola - 46, 80 Eur. Sąskaitą gavome spalio 22 d. Prašau ištaisyti sąskaitą - panaikinti skolą, nes mes nesame įsiskolinę. Už visas paslaugas sumokame laiku, kiekvieną mėnesį. Pateikiu įrodymus, kad visas sąskaitas esame apmokėję.

Informacija apie atliktus mokėjimus:

Už Rugpjūčio mėn. suteiktas paslaugas:

Už KOMUNALINES
DNSB KNYGELĖ
Mokėjimo vieta: „Perlas“ terminalas, Maxima Bazė XXX, Veiverių g. 150B, Kaunas 46391
Mokėjimo data ir laikas: 2017.09.27 17:09:16

Sąskaita-faktūra:
Serija BIT1503367

Bitininkų g. 43D-68, Kaunas
2017-02-22 13:50:01 IP 28ma2pc0
Laba diena, šių metų Vasario 21 d. gavome sąskaitą už 2017 m. sausio mėn. suteiktas paslaugas, kurioje įsivėlė klaida. Už paslaugą "Banko komisiniai" mūsų butui buvo priskaičiuotas 14, 8500 € mokestis. Ar galite atsiūsti ištaisytą sąskaitą, arba ją persiūsti el. paštu, adresu: goberienelilijana@gmail.com ? Mes ją atsispausdinsime ir apmokėsime terminalu arba padarysime mokestinį pavedimą per banką.

Serija BIT1502710
Mokėtojo kodas 20253370

8 678 09524
Bitininkų g. 43D-68, Kaunas
2017-01-31 13:33:41 IP 28ma2pc0
Dainavos būstas (DGNSB "Bitininkų g. 43D") sąskaita. Prašymas Kęstučiui Pašvenskui.

Laba diena. Ar galite perskaičiuoti sąskaitą-faktūrą už 2016 m. gruodžio mėn. suteiktas paslaugas? Mūsų butui (43D - 68) atėjo mokestis už parkingo-stovėjimo aikštelės vartų remontą, nors mes parkingo neturime. Taip pat kodėl padidėjo mokestis už parkingo tvarkymą?

8 678 09524
Bitininkų g. 43D - 68
Kaunas

Mokėtojo kodas: 20253370

Sąskaita-faktūra (Serija BIT1502631):
š*******o kontora čia tik pinigus renka, o nieko nedaro!
2016-12-27 10:11:17 IP 28ma2pc0
Laba diena. Iš trečio aukšto bėga vanduo į antrą aukštą (mūsų butas - 68-as), prašau ar galite padėti? (Botanikos terasos)

Bitininkų g. 43d-68
Kaunas

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Minskui išsiųsta Lietuvos nota dėl Astravo AE
Minskui išsiųsta Lietuvos nota dėl Astravo AE 10-27 13:07
Lietuva antradienį išsiuntė protesto notą Minskui dėl ketinimų lapkričio pradžioje pradėti elektros gamybą Astravo atominėje elektrinėje (AE).
"Novaturo" antrinės įmonės Estijoje vadovybėje - pokyčiai
"Novaturo" antrinės įmonės Estijoje vadovybėje - pokyčiai 10-27 12:50
Vienas didžiausių kelionių organizatorių Baltijos šalyse "Novaturas" praneša tęsiantis valdymo optimizavimą ir atsisveikinanti su antrinės įmonės Estijoje "Novatours" vadove Sigrid Tammes. Biuro...
Po kelių rekordinių dienų fiksuota mažiau užsikrėtusiųjų
Po kelių rekordinių dienų fiksuota mažiau užsikrėtusiųjų 10-27 12:48
Lietuvoje pirmadienį per parą patvirtintą 413 naujų koronaviruso atvejų. Ta mažiau nei pastaruoju metu fiksuoti paros rekordai. Daugiausia buvo nustatyta sekmadienį – 766.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?