VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Neorima, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Neorima

Atsiliepimai apie Neorima, UAB

Su NEORIMA keliaukite patogiai ir saugiai!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Neorima, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
NEORIMOS paslaugomis mūsų grupė naudojasi jau ne pirmą kartą ir visada liekame sužavėti
paslaugomis.Autobusai tvarkingi, patogūs.Vairuotojai mandagūs, paslaugūs, punktualūs ir užkrečiančiai linksmi. Šį kartą tariame nuoširdų ačiū puikiems vairuotuojams Algimantui ir Vytautui už saugią, linksmą ir patogią kelionę po Lietuvą.Dėkingi ir direktoriui Rimantui už rūpestį ir supratingumą.
Sėkmės ir kuo daugiau nekonfliktingų keleivių Jūsų kolektyvui.
AČIŪ!!!
Atsakyti
Naudojamės NEORIMA paslaugomis jau keletą metų kelionėms į Čekiją. Visuomet liekame patenkinti, autobusas Starliner be galo patogus, todėl keleiviai po kelionės nesijaučia pavargę ir po nakties važiavimo galime išnaudoti dieną pasivaikščiojimui po miestą, o ne poilsiui po kelionės. Vairuotojai profesionalūs, mandagūs ir visada užkrečiamai geros nuotaikos. Po kelionės nuolat sulaukiame gerų žodžių iš keleivių dėl kokybės, komforto ir patogumo. Ačiū Neorima kolektyvui už JŪSŲ aukštus standartus !
Atsakyti
Mes, visa mūsų grupė DĖKOJAME "NEORIMA" vairuotojams SIGITUI ir VYTAUTUI, už Jų paslaugumą, nuoširdumą ir sėkmingą kelionę į Čekiją - Ostravą. Tikimės ir ateityje sėkmingo bendradarbiavimo.
Didelis AČIŪ
Atsakyti
MIELIEJI!!!
Jei darbų, tai tik labai sėkmingų,
Jei sveikatos, tik labai geros
Būkite visi labai laimingi
Priartėję prie naujos varčios.
Metai metams drąsiai tiesia ranką
Ženkite Naujųjų įkandin
Ir tegul juose visko užtenka,
Teprisninga gerumu širdin...

Sveikinu su praėjusiomis šv. Kalėdomis ir artėjančiais NAUJAISIAIS - 2020 - metais!!!
Ypatingai noriu padėkoti Neorimos Direktoriui - geranoriškajam RIMANTUI LIUPŠIUI ir jo superiniam vairuotojui - PETRUI !
Visiems noriu pareikšti, kad Neorima - tai GERIAUSIA LIETUVOS, o gal ir Europos VEŽĖJŲ FIRMA, turinti geriausius Lietuvoje autobusus ir geriausius vairuotojus - net ne vairuotojus, o ekskursijai vadovaujančius Direktorius, koks yra Petras - geranoriškas, paslaugus, mielas ir mandagus visiems be išimties, gelbstintis ir padedantis ekskursijos žmonėms bet kokiose situacijose.
Sveikatos, Laimės ir Sėkmės Jums, Jūsų šeimoms, ir Jūsų mielam kolektyvui su Direktorium priešakyje!!!
Pagarbiai Daina A
Atsakyti
Norėčiau padėkoti "Neorimai" už puikią kelionę į Taliną.
Dėkoju vairuotojams Alvydui ir Sigitui už paslaugumą, supratingumą, kantrybę, už saugų ir atsakingą vairavimą.
Atsakyti
Asta 2019-11-02 17:44:16
Nuoširdžiai dėkojame vairuotojams Arvydui ir Tomui už saugią kelionę į Paryžių. Smagu, jog puikiai bendravote tiek su suaugusiais, tiek su vaikais. Žavėjomės vairuotojų subtiliu humoro jausmu, paslaugumu, taktiškumu. Sėkmės jums, ramių ir saugių kelionių ateityje.
Ačiū Jums labai, kad vertinate mūsų paslaugas!
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame vairuotojams Arvydui ir Tomui už saugią kelionę į Paryžių. Smagu, jog puikiai bendravote tiek su suaugusiais, tiek su vaikais. Žavėjomės vairuotojų subtiliu humoro jausmu, paslaugumu, taktiškumu. Sėkmės jums, ramių ir saugių kelionių ateityje.
Atsakyti
Džiugu, kad yra profesionalių vairuotojų. Didžiausia padėka vairuotojams Sigitui ir Algimantui už saugų vairavimą, paslaugumą, mandagumą ir gerą nuotaiką! Neįtikėtina, kad yra tokių profesijos asų! Šaunuoliai Jūs - Sigitai ir Algimantai! Ačiū!!!
Atsakyti
Prieš savaitę grįžome iš kelionės po Italiją, Prancūziją. Nors ir nemažai laiko teko praleisti autobuse, visi turistai buvo patenkinti, pailsėję ir žvalūs. nes važiavome puikiu Mažeikių Starliner autobusu. Tokį autobusą gali vairuoti tik tikri profesionalai, o tokių Jūs turite, Tai Arūnas ir Antanas. Ir pajuokauti moka, ir kantriai atsakinėti nuo ryto iki vakaro į klausimus - "o kiek laiko mes važiuosime?", tvarkingai sudedamas ir išimamas bagažas, visada tvarkingas salonas ir autobuso išorė. Nustebino Arūno žaibiška reakcija, kurios dėka buvo išvengta avarinės situacijos. Ačiū vairuotojams už gerą ir saugią kelionę..
Atsakyti
Keliavome su Neorima slidinėti. Esame patenkinti. Direktorius labai malonus, autobusas labai patogus tolimai kelionei, bagažinės didelės, tilpo ne tik visų bagažas, bet ir visų slidinėjimo įranga. Vairuotojai - Algimantas ir Sigitas super!
Sėkmės Jums!
Atsakyti
Rimantas 2017-07-14 00:46:04
Jūsų kelionei buvo skirtas turistinės klasės autobusas Mercedes Benz Travego O 580-16 RHD, atitinkantis keturių žvaigždučių reikalavimus pagal IRU klasifikaciją, todėl teigti, jog autobusas buvo mažomis bagažinėmis yra nelogiška. Bendras bagažinių tūris 8, 4 m³, tai galite rasti čia: https://de.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_Travego. Esmė tame, kad buvo paimta labai daug bagažo, nepamąsčius, kad būgnai ir muzikos instrumentai sveria nedaug, tačiau užima labai daug vietos. Nelabai įsivaizduoju kaip būtų įmanoma sutalpinti visus Jūsų daiktus į bet kurį turistinės klasės autobusą be papildomos bagažinės ar priekabos. Tačiau vykti į Ispaniją su priekaba pagal Jūsų numatytą kelionės grafiką yra neįmanoma, nes krenta autobuso greitis ir manevringumas, tokiu atveju reikėtų važiuoti 4 paras.
Dėl autobuso gedimo. Tikiuosi suprantate, kad technika gali sugęsti. Pravažiavus virš 3000 km kalnuotomis vietovėmis atsirado galinio tilto riebokšlio nesandarumas, kurį vairuotojai pastebėjo Ispanijoje, tačiau jos buvo išspręstos Ispanijos servise ir tai užtruko 3val. O iš šio gedimo buvo išpūstas didžiulis muilo burbulas. Turėtumėte suprasti, kad niekas nevažiuoja į Europą remontuoti autobusų. Visus atsiradusius gedimus stengiamės suremontuoti Lietuvoje, tačiau jei gedimas atsiranda Europoje remontuojame ir Europoje. Noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad dėl šio gedimo numatyta kelionės programa visiškai nenukentėjo.
Sutartis buvo sudaryta keleivių pervežimui numatytu maršrutu iki Empuriabravos ir atgal. Kelionės tikslą pasiekėte laiku, taip pat ir grįžimas į Lietuvą vyko kaip ir suplanuota, niekur nepavėlavote nė vienos valandos. Todėl visai nesuprantamas Jūsų mąstymas dėl autobuso keitimo.
Remiantis sutartimi, vietiniai pasivažinėjimai išvis nebuvo numatyti. Kelionės sutarties pasirašymo dieną buvo pasirašytas ir kelionės grafikas, kuriame numatyta, jog festivalio metu autobusas stovi. Apie kelionės grafiko pasikeitimus, jeigu jie yra numatomi, reikia informuoti prieš kelionę, tokiu atveju keičiasi ir sutarties suma.
Jūs jau po dviejų parų praleistų Ispanijoje rašote, kad visas 5 dienas praleidote viešbutyje. Kaip ekstrasensai net numatote ateitį... Tačiau Ispanijoje per 4 dienas (pirmą parą Ispanijoje vairuotojai negalėjo dirbti remiantis EB reglamento Nr. 561/2006 reikalavimais) aplankyta ne tik Barselona, bendroje sumoje Jūsų ekskursijoms Ispanijoje pravažiuota 525km, tačiau už tai neapmokėta, nors sutarties 6.1 punkte aiškiai parašyta, kad vietiniai pasivažinėjimai Ispanijoje neįtraukti į sutartyje nurodytą sumą... Gavote nemokamą paslaugą Ispanijoje, kuri visai nebuvo įtraukta į sutartį ir dar reiškiate nepamatuotus priekaištus dėl šios paslaugos. Daugiau negu keista...
Sekmės Jums!!!
Atsakyti
Paulius 2017-06-29 10:17:02
Isvaziavome su sios firmos autobusu i ispanija. Jau keliones pradzioje susidureme su nesklandumais, netilpo bagazas, nors buvome prase didelio autobuso su didele bagazine. Likusius daiktus sudejom autobuso viduje. Atvykus i Ispanija vairuotojai pasake kad sugedo autobusas, ir musu visi keliones planai zlugo, visas dienas praleidome viesbutyje. Kai paklausem kodel autobuso netvarko servise, o patys bando remontuoti, jie atsake, kad direktorius grieztai uzdraude remontuot, liepe vaziuoti namo su sugedusiu autobusu kol jis visai sugrius. Nors sutartyje aiskiai parasyta, kad sugedus autobusui, jums bus suteiktas pakaitinis. Direktorius net nesugebejo paskambinti ir atsiprasyti uz sukeltas problemas. Vaziavome 3000 km. kad aplankytume barselona, ir kitas lankytinas vietas, bet vietoj to visas 5d. praleidom viesbutyje ir nieko napamateme, graudu..Rasau si laiska dar budamas ispanijoje, ir nezinia kaip grisime atgal. Tai pati blogiausia firma su kuria teko vaziuoti..neapsigaukit ir jus!
Jūsų kelionei buvo skirtas turistinės klasės autobusas Mercedes Benz Travego O 580-16 RHD, atitinkantis keturių žvaigždučių reikalavimus pagal IRU klasifikaciją, todėl teigti, jog autobusas buvo mažomis bagažinėmis yra nelogiška. Bendras bagažinių tūris 8, 4 m³, tai galite rasti čia: https://de.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_Travego. Esmė tame, kad buvo paimta labai daug bagažo, nepamąsčius, kad būgnai ir muzikos instrumentai sveria nedaug, tačiau užima labai daug vietos. Nelabai įsivaizduoju kaip būtų įmanoma sutalpinti visus Jūsų daiktus į bet kurį turistinės klasės autobusą be papildomos bagažinės ar priekabos. Tačiau vykti į Ispaniją su priekaba pagal Jūsų numatytą kelionės grafiką yra neįmanoma, nes krenta autobuso greitis ir manevringumas, tokiu atveju reikėtų važiuoti 4 paras.
Dėl autobuso gedimo. Tikiuosi suprantate, kad technika gali sugęsti. Pravažiavus virš 3000 km kalnuotomis vietovėmis atsirado galinio tilto riebokšlio nesandarumas, kurį vairuotojai pastebėjo Ispanijoje, tačiau jos buvo išspręstos Ispanijos servise ir tai užtruko 3val. O iš šio gedimo buvo išpūstas didžiulis muilo burbulas. Turėtumėte suprasti, kad niekas nevažiuoja į Europą remontuoti autobusų. Visus atsiradusius gedimus stengiamės suremontuoti Lietuvoje, tačiau jei gedimas atsiranda Europoje remontuojame ir Europoje. Noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad dėl šio gedimo numatyta kelionės programa visiškai nenukentėjo.
Sutartis buvo sudaryta keleivių pervežimui numatytu maršrutu iki Empuriabravos ir atgal. Kelionės tikslą pasiekėte laiku, taip pat ir grįžimas į Lietuvą vyko kaip ir suplanuota, niekur nepavėlavote nė vienos valandos. Todėl visai nesuprantamas Jūsų mąstymas dėl autobuso keitimo.
Remiantis sutartimi, vietiniai pasivažinėjimai išvis nebuvo numatyti. Kelionės sutarties pasirašymo dieną buvo pasirašytas ir kelionės grafikas, kuriame numatyta, jog festivalio metu autobusas stovi. Apie kelionės grafiko pasikeitimus, jeigu jie yra numatomi, reikia informuoti prieš kelionę, tokiu atveju keičiasi ir sutarties suma.
Jūs jau po dviejų parų praleistų Ispanijoje rašote, kad visas 5 dienas praleidote viešbutyje. Kaip ekstrasensai net numatote ateitį... Tačiau Ispanijoje per 4 dienas (pirmą parą Ispanijoje vairuotojai negalėjo dirbti remiantis EB reglamento Nr. 561/2006 reikalavimais) aplankyta ne tik Barselona, bendroje sumoje Jūsų ekskursijoms Ispanijoje pravažiuota 525km, tačiau už tai neapmokėta, nors sutarties 6.1 punkte aiškiai parašyta, kad vietiniai pasivažinėjimai Ispanijoje neįtraukti į sutartyje nurodytą sumą... Gavote nemokamą paslaugą Ispanijoje, kuri visai nebuvo įtraukta į sutartį ir dar reiškiate nepamatuotus priekaištus dėl šios paslaugos. Daugiau negu keista...
Violeta Laugaliene
2017-07-13 19:40:59 IP 2i242gbg
Atsakyti
Esame vaikų ir jaunimo šokių ansamblis ŠĖLTINIS.Vaikai šoka nuo 7 iki 19 metų.Jau 20metų po 5 kartus per metus važiuojame po visą Europą į ivairius tarpatautinius festivalius ir konkursus.Esame lanbai dėkingi "Neorimos "vadovams, vairuotojams už aukštą profesionalumą, pagarbą, paslaugumą keleiviams, meilę vaikams.Iš kelionių grįžtame visi puikios nuotaikos, laimingi, nes jaučiamės SAUGŪS.Per 20metrų nesame turėję jokių konfliktų, problemų.Lietuvoje yra daug agentūrų, vežančių keleivius, bet mes visada renkamės tik "NEORIMĄ', nes ji-geriausia.Sėkmės, mieli vyrai, būkit sveiki ir stiprūs.To jums linki visi šokėjai, vadovai ir tėveliai.
Atsakyti
Sios firmos direktorius yra baisus! Neturi jokios atsakomybes nei uz autobusa, nei uz keleivius! Visu pirma isleido i tolima kelione sugedusi autobusa, tuo viskas ir pasakyta.... kelione sugadinta, o direktoriui linkeciau sleptis po lapais su savo mastymu. Ir net i kalbas nesileidzia apie kompensacija.
Zodzius a*******s!
Atsakyti
Isvaziavome su sios firmos autobusu i ispanija. Jau keliones pradzioje susidureme su nesklandumais, netilpo bagazas, nors buvome prase didelio autobuso su didele bagazine. Likusius daiktus sudejom autobuso viduje. Atvykus i Ispanija vairuotojai pasake kad sugedo autobusas, ir musu visi keliones planai zlugo, visas dienas praleidome viesbutyje. Kai paklausem kodel autobuso netvarko servise, o patys bando remontuoti, jie atsake, kad direktorius grieztai uzdraude remontuot, liepe vaziuoti namo su sugedusiu autobusu kol jis visai sugrius. Nors sutartyje aiskiai parasyta, kad sugedus autobusui, jums bus suteiktas pakaitinis. Direktorius net nesugebejo paskambinti ir atsiprasyti uz sukeltas problemas. Vaziavome 3000 km. kad aplankytume barselona, ir kitas lankytinas vietas, bet vietoj to visas 5d. praleidom viesbutyje ir nieko napamateme, graudu..Rasau si laiska dar budamas ispanijoje, ir nezinia kaip grisime atgal. Tai pati blogiausia firma su kuria teko vaziuoti..neapsigaukit ir jus!
Baltic Bike Travel
2016-07-28 17:45:18 IP 2cfq8qar
Atsakyti
Dirbame su Neorima jau ne pirmi metai. Nuomojame autobusus užsienio turistams vežti. Prieš kelias dienas turistai važiavo su Premium klasės Neoplan autobusu ir buvo sužavėti. Vokietijoje turistai dar nebuvo važiavę tokiu autobusu, kokiu važiavo Lietuvoje. Nenorėjo išlipti lauk, norėjo važiuoti toliau. Neorimą galiu rekomenuoti ramia širdimi. Kompetetingi, malonūs vairuotojai, tikrai geras transportas.
Atsakyti
sveiki.teko vaziuoti su neorimos autobusu i italija preita vasara, tikrai padare ispudi netik kelione bet ir vairuotojai, vairuotojai buvo is zemaitijos labai linksmi ir draugiski vairuotojai...patarima duosiu visiem norintiems vaziuoti i kelione pailseti be jokio streso ir pykcio tik vaziuokit su neorima.vairuotoju vardu nelabai pamenu tikslei bet abu buvo su usiukais liktai kad vidmantas ir algis vienas didelis kitas mazas..tikrai nuostabus zmones dirbantis savo darba.saunuliai.aciu jum tikrai uz gera savo darba.sonata is kauno

Taip pat rekomenduojame

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

PSO: per anksti daryti išvadas apie didesnį omikron padermės pavojingumą
PSO: per anksti daryti išvadas apie didesnį omikron padermės pavojingumą 12-05 20:04
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sekmadienį pakartojo, jog kol kas pernelyg anksti daryti išvadas, kad naujoji COVID-19 ligą sukeliančio viruso SARS-CoV-2 omikron padermė yra pavojingesnė už...
Lenkija sulaikė Rusijos sausakrūvį laivą
Lenkija sulaikė Rusijos sausakrūvį laivą 12-05 19:58
Lenkijos jūrų laivybos administracija sekmadienį patvirtino Rusijos sausakrūvio laivo sulaikymą Baltijos jūros Gdansko įlankoje, kuris šiuo metu yra inkaruotas viename Lenkijos uostų.
Danijoje per parą omikron atvejų patrigubėjo
Danijoje per parą omikron atvejų patrigubėjo 12-05 19:32
Danijos sveikatos apsaugos tarnybos sekmadienį pranešė, kad šalyje fiksuojamas "nerimą keliantis" naujos koronaviruso atmainos omikron atvejų skaičius šuolis.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Akcijų kainos

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%
Pfizer 54,27 +2,32%
AT&T 23,46 +1,78%
Macy's 26,80 -3,25%
Ford 19,14 -3,67%
NVIDIA 306,93 -4,46%
Adobe Systems 616,53 -8,24%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 66,50 +1,26%
Auksas 1776,85 +0,10%
Varis 9829,22 +5,41%
Benzinas 2,50 +9,65%
Anglis 236,90 +27,58%
Ryžiai 401,00 +0,25%
Sidabras 23,41 +0,95%
Kava 5,31 +6,84%