Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NeoRent, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NeoRent

Atsiliepimai apie NeoRent, UAB

Parašyk savo nuomonę apie NeoRent, UAB

Jonas Musteikis 2019-08-27 14:00:09
Labai noriu padėkoti, jūsų kompanijai už suteiktą automobilį ir pasiūlytą puikią kainą. Nuomojuosi pas jus jau trečią kartą ir jokių nesklandumų niekada nekilo. Darbuotojai su šypsenomis ir labai maloniai aptarnauja, bei palydi iki automobilio. Rekomenduoju jus visiems draugams. Sekmės darbuose. Linkėjimai kolektyvui.
Esame dėkingi, kad skyrėte savo brangaus laiko įvertinti mūsų paslaugų kokybę. Ačiū, kad renkatės mūsų kompanija, kaip savo partnerį ir iki kitų susitikimų!
Sarunas Giedraitis 2020-02-07 14:21:24
Super, auksciausio lygio aptarnavimas, masinos naujos mazu kilometrazu. Prilyginciau rimtai uzsienio imonei, jeigu dvejojate tarp keliu imoniu tai patarciau rinktis neorent. Didelis Aciu uz puiku MB GLC
Esame dėkingi, kad skyrėte savo brangaus laiko įvertinti mūsų paslaugų kokybę. Ačiū, kad renkatės mūsų kompaniją, kaip savo partnerį ir iki kitų susitikimų!
Ramune Sakalauskaite 2017-12-17 15:07:32
Si masinu nuomavimo imone yra didziausi a*******i; perdave Masina ne pagal proceduras, stovejimu aikstele buvo visiskai neapsviesta, nors po to aiskino kad ji buvo gerai apsviesta, grazinant Masina taip pat jos niekas neapziurejo ir nuskaiciavo pinigus ir zala padaryta Masina neteisetai, didziausi a*******i
Labai apgailestaujame, kad teko susidurti su tokia nemalionia situacija. Tačiau su Jūsų vardu ir pavarde nesame turėję kliento, tad tikriausiai supainiojote kompaniją rašydama atsiliepimą. Tad geranoriškai prašome pašalinti šmeižiantį atsiliepimą, kitaip būsime priversti kreiptis į vartojų teises.
Sarunas Giedraitis
2020-02-07 14:21:24 IP 2ju3kurj
Ramune Sakalauskaite
2017-12-17 15:07:32 IP 27nd64ft

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...
Estijos "Creditstar Group" įsteigė įmonę Lietuvoje
Estijos "Creditstar Group" įsteigė įmonę Lietuvoje 08-06 18:41
Estijos finansinių technologijų grupė "Creditstar Group" įsteigė įmonę Lietuvoje.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%