Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba

Atsiliepimai apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba

Klaipedos skyriaus darbuotoja Dovile bendrauja kaip tikra chame, nesuprantu ka zmogus be maziausiu bendravimo igudziu veikia tokiam darbe?! Gal vertietu geriau i turgu eit dirbti kur galetu riekauti, nors ir ten varhu ar tiktu.
Tapau neįgalūs bet likau sveikas pagal Kauno neįgalumo komisijos .
2020-01-31 16:53:54 IP 28mbqodn
Laba diena teko susidurti su tokia situacija dėl daktaru kaltės blogai padarytos operacijos kojos tapau šlubas ir kreivai surinko koja.dėka Marijampolės tromotologu kabutėse gerų dar paliko kojoj nulausta grąžtą ir nieko nesake.norint ji išimti reik vėl laužyti koja.jau buvo 3operacijos po visko praguleta ligoninese ir namie kovoja apie metus su komplikacijom dėka Marijampoles.kreivarankiu...o pasakoja dabar suaugo prie kojos čiurnos sąnario kiti kaulai kurie buvo kreivai operacijos metu surinkta paistrizai.esmė kame su stuburu daug problemų su asma ir koja ypač daug kaip orai keicias nėr vietos iš skausmų ir paeiti kartai negali.bet komisija nustatė kad pasveikau.atėjus į kabinetą pasakius labas rytas o daktarė komisijos sudirbo užsipuolė iškart net nedavė pasakyti kas dėl ko.turbūt nėra koja išlipo ji iš lovos nenuotaikâ buvo....?gal reik pasisveikinti pirmą o paskui klausinėti kaip žmonės mes juk negyvuliai.esam neįsigilinus į roblema tiesiog atėmė grupė kuri buvo duota.o nustatė kad pasveikau 10%ir nepriklauso.visiškai nebeturi ji kompintencijos ir supratimo.paklausus ką daryt dėl daktaru kaltės kad sunkiai vaikšto ir apie paliktus grąžtus.sak abai blogai ir nežino ką patarti kur teisinė pagalba ieškot..?bet nusprendė kad sveikas dabar laukiu iš skundų komisijos atsakymo.jei neduos būsiu priverstas kreiptis į teismą ir žinesklaidâ ir kt viešą erdvę.nes jie nesupranta žmonių skausmo ir ligų kur priklauso dėl ligos grupė...?o tiems duoda kad moka daug EUR sveikiems kas turi ryšį.čia skaudžiausia būna.dar sakė kad paskambins dėl atsakymo bet ir nesulaukusi jo..nes mes nesveiki niekam nereikalingi tampama...nuėjus pas darbdavį dėl darbo iškart atsako mums invalidų nereik reik kad artu kaip arkliai ir už dyką.. kaip pragyventi su tokia sveikata. Labai norėčiau kad jiems bumerangû atsiliepti tai kaip jie elgėsi su mums.tai va kaip jie kartais dirba...,.ir atsiprasom jei netyčia su klaidom papuolė.pasidalinti tokiais smagiais įspūdžiais.kabutese.
Labai nemalonu kodel mergaite serga 1tipo debetu ir gavo tik metams laiko neygaluma ir nepaskyre slaugos nes kontroluoti cukru reikia naktim mamai.kitose ystaigose gauna neygaluma iki 18metu ir slauga gauna teveliai keliems metams.o cia taurages komisija pasijuoke is musu.labai nemalonu
Sveiki visi jei turite galimybes tai kreipkites ne i 2 teritorini skyriu klaipedoje darbuotojai bendrauja kaip chamai labai nemandagus asmeniskai man savijauta pablogejusi o ju nuomone as pasveikau nuo 45%darbingumo iki 70% paskambinus paprasius pakomentuoti buvau pasiustas ant 3 raidziu
As manau kad kai kuriem zmonem tas neigalumas yra neiteisetai nustatomas ir kad kaikurie gauna ta invaliduma kuris jiems nera butinas ir tas darbingumas irgi labai kvailai nustatomas pvz mano pazystamas sirga autizmu jis lygiai toks pat kaip visi viska supranta dirbantis yra sveikata gera viskas su juo tvarkoj jis turi draugu yra gan protingas bet va jam kazkodel yra nustatytas invalidumas ir jo darbingumas yra 45% as manau kad tai yra nesazininga kaip jo darbingumas gali but toks mazas jei jis gali kast griovius ir dirbt prie statybu visa diena as nesuprantu? Ir jis gauna didesni invaliduma nei zmogus sirgdamas ten kokiu parkinsonu arba uz ta kuris neturi koju ranku uz ka jis turi toki maza darbinguma ir gauna invaliduma kai jis yra toks pat kaip visi kazka tie NDNT ar kaip jie ten vadinasi nemoka nustatinet lygio todel kad jis tiesiog biski kitoks ir jam galbut sunkiau susipazint su naujais zmonem gauna toki maza darbinguma tipo jei zmogui sunkiau megzt pazintis jis turi gaut beveik Toki pat maza darbinguma kaip zmogus kuris neturi ranku ar koju kur jusu logika NDNT? As isvis jam duociau 100% nes adaptacija ir darbas nepriciom jei sunkiau prisitaikyt prie nauju zmoniu tai nereiskia kad esi nedarbingas ar is dalies darbingas juk zmogus i darba eina dirbt o ne draugu ieskotis ir beto bendradarbiai yra kolegos o ne draugai
Esu mergina kuri 5metus jau serga issetine skleroze, man 26 metai,
ir esu baigus mokykla bei aukstaji moksla, zinoma gaunu 160eur tai net juokinga nes realei negaliu nieko dirbti, tai jei buciau zinojus jog sirksiu buciau i aukstaji moksla ir dirbus maksimoj ir uzsidirbus ant invalidumo.
Labai nusivyliau tarnyba, gavau atsakyma, kad tetis sveikas ir jam spec poreikiai nepriklauso, nors asmuo gulejo slaugos ligonineje, nesikele is lovos, nieko nevalge (maitinamas laselinem), bet pagal isvada sveikas zmogus mire....
labadiena si istaiga tik ticiajasi is zmoniu. mamo mama turejo apie 7 operacijos rankom pasiule kreiptis pas juos nes rankos nusilpo dirbti negali parase atsakima kad ji 100% darbinga. o seis metai stubure isvarza uzspaude nerva ir atsisake kojos guli ligonineja o jie pasake kad truksta vieno dokumento ir tegul kreipiasi kai israsis ja is ligonines o jai ja israsis is ligonines tarkim po puse metu o isko giventi ir vaistus pirkti. jai darbo birza baige moketi isidarbino I darba padirbo 2 dienas ir atsisake kojos biliutenio ir negaus. kila klausimas is kogiventi ir is ko vaistus pirkti
pasityciojimas is zmoniu vyksta sioj tarnyboj, kaip galit paaiskinti, kad turint ribota darbinguma 10metu, esant progresuojanciai ligai, kas daro itaka gyvenimo kokybei, yra sutrikusi kraujotaka, koordinacija, hipertenzija, isvarzos, depresija, po komisijos gauni isvada, kurioje panaikinti apribojimai darbu specifikai?iseina, kad sulaukus 60m, darbingumas padidejo?apie testavima del socialiniu igudziu isviso neverta kalbeti, to, i ka atsakymas butu teigiamas, net neklausiat, pakisat pasirasyti neuzpildyta anketa, pries isduodami rekomendacijas darbo salygom bent pasiziuretumet, kokie apribojimai buvo pries tai, siulymo skusti sprendima prasau nesiulyti
Laba diena, turiu bronchine astma, 2007m.gavau invaliduma, dabar negaunu bet vaistai dengiami 100 proc. siai ligai. Turiu auksta kraujospudi, net siekia 170/110, vartoju vaistus, nesenai pasidariau stuburo kompiuterine tomografija ten rado disko isvarza ir daug ataugeliu, tikrintis eisiu pas endokrinologe, ytarimu yra kad ir cia.Norejau paklausti ar privalau gauti invaliduma, lauksiu jusu atsakymo i el.pasta. Aciu.
Dziaugiuosi neigalumo tarnyba.po plysusios aneurizmos gavau puse metu neigaluma o kai ejau testi tai 93%darbingas.smagu kai taip greit pasveiksti
Totalus košmaras Kauno NDNT!!! Varinėja neįgalų žmogų, kiek netingi...Pvz aš 4 kartus turėjau važiuoti iš rajono, kol vistiek sugebėjo išsityčiot.
Visi ligų dokumentai buvo idealiai sutvarkyti (esu po stuburo išvaržos operacijos), tai, nebeturėdami prie ko prikibti, atliko "psichologinį" testą: "ar išgyventumėte dvi paras palikta be pagalbos, tipo viena...Kaip jūs, žmonės mielieji, ar išgyventumėte, jeigu kažkaip vaikštai, komunikuoji telefonu, ar internetu??? Taip ir pasakiau- išgyvenčiau (juk totalus absurdas)!!!
Pasirodo šis atsąkymas Kauno II teritoriniame skyriuje, vedėjas Rimvydas Grigaliūnas, "sumažino" neįgalumo nustatymo formulės 5% ir negavau prarasto per "krizę" nedarbingumo lygio !!!
Prakeikti biurokratai- valdovų rūmuose!!!!!
laba diena, esame labai nusivylę įstaigos darbuotojų darbu.Žmogus atvažiuoja ir taip sugniuždytas, o čia iš karto registratūroje jau klausimas:ar eisi mokytis ir reabilituotis?Taip neturėtų būti, pirmiausia jūs peržiūrėkit diagnozias, surinkit žmones į salę ir praveskit bendrą informaciją su klausimais (invalidų).o dabar žmones painioja, net nežinodami ar tame mieste jie gaus darbą, tai gal jūsų žmonės pirmiau tegu aplanko tas įstaigas ir tada gali plačiau papasakot, o ne kažkokiomis nuogirdomis kur jos yra ir ką moko.Reikia iš kitur atvažiavus, net nepasirašius sutarties dėl reabilitacijos, vėl iš naujo tvarkyti dokumentus.Kas apmokės išlaidas pirmyn ir atgal?ko blogi tie dokumentai, ir kur jie dingsta?Siunčiami į reabilitacijos centrus?ar jūsų darbuotojai tik vykdo kažkieno įsakymus.Bet taip neturėtų būti.juk jie yra operuoti ir nežinia kas laukia.
Istaga siaubas, viena karta per du metus tenka ten apsilankyti, bet iseini is ten nesijauzdamas zmogum. Mums niekur nereikia tik siuos istaigos i regestratura ir aukstas zmogus siuos istaigos Rimanta Balandiene mus labai nustebino savo elgesiu, cia buvo skandalas, kad praeidami zmones, pasake cia dar ir nieko buna ir blogiau... Tai darykim isvadas....

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
JAV Floridos valstijoje fiksuojamas rekordinis naujų COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius 07-12 20:18
JAV niekaip nesiseka suvaldyti COVID-19 protrūkio. Floridos valstija sekmadienį paskelbė, kad per pastarąsias 24 valandas buvo užfiksuota daugiau nei 15.000 naujų COVID-19 atvejų.
Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota 07-12 18:35
Už įvažiavimą į Neringą mokamo ekologinio mokesčio per pirmąjį šių metų pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota, informavo savivaldybė.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%