Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nefridos klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nefridos klinika

Atsiliepimai apie Nefridos klinika, UAB

Nefrida

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Nefridos klinika, UAB

Pati nenormaliausia klinika Klaipėdoje. Neįmanoma prisiskambinti, vaistus išsirašyti turi vargti kelias dienas
Kada šios įstaigos vadovybe susitvarkys...ar jos išvis nėra, nes nurodytas tik vienas-registratūros tel.nr.
Matyt bijo kontaktuoti tiesiogiai su klientais. Bėgti iš šios poliklinikos reikia...Mano vyras jau 2 metai, kaip gydytojos nematė: (, bendrauja tik telefonu, ar čia normalu???
Esu vaiką užregistravusi pas turbūt geriausią šios klinikos gydytoją. Jos darbu aš nusiskundimų neturiu. Tačiau, kaskart susiduriu su tikru iššukiu kai man prireikia gydytojos konsultacijos. Kad prisiskambinti į registratūrą reikia kone valandos jau kaip matau visi žino, tačiau ir ten vienintelis atsakymas būna "dabar gydytoja užimta, skambinkite vėliau". Kai "vėliau" paskambini dar 8 kartus ir girdi tą patį, malonu nebūna. Tada bandai skambinti tiesiogiai gydytojai į kabinetą, ten - arba užimta arba išjungta. Kai vėl susisieki su registratūra ir pabandai elementariai užsiregistruoti vizitui kada tai bebūtų įmanoma, tau atšauna, kad niekas niekur neregistruoja ir su gydytoju kaip nori taip ir bandyk susisiekti. Jei norit patausoti savo nervus patarčiau aplenkti šią įstaigą.
Registratūra-kažkas baisaus! Virš 20skambučių!Neįmanoma prisiskambinti. Su temperatūra negaliu iki ten važiuoti.
Kalba eina apie Klaipėdos filialą.
Šitą kliniką Nefrida reikia viešinti per visas televizijas, kažkoks košmaras, neįmanoma prisiskambint gydytojai, apie registratūra iš vis patyliu. Viešai reikia viešinti kas per įstaiga, išvis ją uždaryt.
Laba diena.
Turėjau nemalonų įvykį - nutrūko kelio raištis. Klaipėdos Universitetinės ligoninės medikai, tą pačią dieną sėkmingai "suremontavo".
Atėjus laikui, mano šeimos gydytoja Romena Šilkūnienė (tai pati geriausia komanda su jos sesute), nukreipė reabilitacijai į klinikos "NEFRIDA", skyrių, esantį naujame pastate.
Buvau nustebintas reabilitacijos rezultatais. Priėmė ir su manimi rūpęstingai dirbo šios sryties profesionalus, mandagus, rūpestingas ir tikrai nusimanantis specialistas Elijus Jorudas. Jau po pirmo apsilankymo pajutau žymius pasikeitimus pagerėjimo linkme. Ir taip po kiekvieno apsilankymo. Su Elijumi buvo malonu bendreauti. Jis nevengė atsakinėti į mano užduodamus klausimus, susijusius su mano atveju, bei duodavo patarimus - ką reikia ir ko negalima daryti, norint atsistatyti fiziškai.
Esu nuoširdžiai dėkingas Klinikos "NEFRIDA" specialistams, o ypač savo Šeimos gydytojai Romenai Šilkūnienei, jai asistuojančiai Sesutei, Reabilitologui Elijui Jorudui, bei visiems darbuotojams, su kurias teko bendrauti anksčiau ir dabar.
Tapo žemiausio lygio gydymo įstaiga Klaipėdoje. Kai įstaiga toleruoja tokį registratorių darbą, tai pirminis veidas ir formuojama nuomonė. Teko dukrą vesti pas specialistą, sėdėjome šalia registratūros, kai sulašino vaistukus į akis, tad girdėjau visą registratorių pokalbį "pakelia ragelį" kad viekas neskambinėtų ir jų netrukdytų, todėl kai reikia prisiskambinti užsiregistruoti, tampa pasaulio stebuklu.
Skambinu jau visą savaitę įvairiu laiku. Nei 8 val ryte, nei 18val vakare registratūroje ragelis nekeliamas.
Šiandien puse dienos bandžiau paskambint i Nefrida, eilini karta neįmanoma. Kai is 100 kartu pavyko gavau paaiskinima kad gydytoja atostogauja ir kad skambinciau i kita registratura dėl ginekologes konsultacijos. Bandžiau skambint kitai gydytojai gavau atsakymą kad neturi laiko nes pilna savo pacientu. As įtariu kad laukiuosi, ryt 2skiepas nuo covid 19. Po pirmo buvo labai blogai, dėl to baisu dėl 2, ypac jei laukiuos. Negavus pagalbos iš darbo lekiau su taxi dėl talono pas ginekologe. Prasiau kad leistu pasidaryt kraujo tyrima mokama kad nustatyt nestuma, neleido. Pasake ka ten suprasi, juk ne daktare. Esu pasibaisejus ir pasibjaurejus. Jei vis dėlto laukiuosi ir neduok Dieve kas nutiks kudikiui, tikrai paviesinsiu visur kur įmanoma
Negebu suvokti kaip įmanoma vykdyti sveikatos priežiūrą verifikuotoje klinikoje "Nefrida", kurioje gydytojai negeba suteikti elementarios "pagalbos"- siuntimo procedūrai pateikimo. Gydytojos siuntimo prašyta prieš mėnesį, iki chirurginės procedūros likę mažiau nei 24val., tačiau siuntimo e-sveikatos sistemoje vis dar nėra ir po daugiau nei vieno prašymo nukeliama į rytdieną, nes gydytoja nepajėgi pacientui parašyti siuntimo, to argumentas- "seselės šiuo metu nėra šalia"...
Dėl pagarbos net neverta diskutuot. Tačiau klausimas- kokie specialistai eina šias pareigas? Jei "seselės nėra šalia" aš turiu netekti metus planuotos sveikatai būtinos procedūros?
Neadekvatu, nepatikima, nepagarbu, skaudu, liūdna. Supuvusi įstaiga. Tikiuosi į tai bus atsižvelgta.
Esu pacientė šios įstaigos beveik nuo pirmų dienų, kai atsidarė ši klinika, jei anksčiau aplinkiniams rekomenduodavau tai senai to nebedarau, nes sulaukiu iš jų priekaištų dėl gydytojų atsainumo, šiurkštumo. Pati ne vieną gydytoją keičiau dėl neprofesionalumo. Apie registratorių darbą norisi patylėti, nes gėda už jų neetišką bendravimą. Atėjus į kliniką apima slogi atmosfera.. labai liūdna.. dabar mano rekomendacija apeiti šią kliniką, yra kitų daug šaunesnių klinikų su puikiais gydytojais.
Jau ne pirma karta esu nusivyles sios “klinikos” darbo kultura, registraturos darbuotoju abejingumu. Bendruoju numeriu gali skambinti, kad ir simta kartu - niekas nekelia ragelio. O jei ir pasiseka, kad pakelia rageli, tai “su labai diseliu noru ir upu” ir turi pasijusti kaltu, kad paskambinai...
Turbut niekas nepasikeis... Teks keisti klinika, nors seimos gydytojos darbui ir neturiu priekaistu. Linkiu ir kitiems nevargti su sia klinika...
Esu visiškai nusivylusi šia klinika, tokiu abejingumu, šaltumu.
Lankiausi pas gyd. Giedrė Pečiulytė - Raibuže, gaila tik 1 kartą teko apsilankyti, buvo šilta, patarianti gydytoja, moderni gydytoja ir gilinosi į problemą.

Vėliau ji išėjo į motinystės atostogas ir man priskyrė gydytoją - Rima Šerpytienė. Teko labai nemažai bendrauti su šia gydytoja, tačiau kas nuvilia labiausiai jos nereagavimas į pacientą, į mano simptomus, savijautą, papildomų klausimų niekad nebūna. Išrašyti siuntimą tam ar anam? Tik siuntimus ir išrašo, o ne paklausia tikslesnės savijautos. Lankiausi prieš 30min. Pas ją, tik pasityčiojimai ir nereagavimas.

Gavau iš urologo siuntimus pas radiologą ir reabilitologą. Dėl išrašų pasakė, aš čia visą dieną turėsiu tai žiūrėti!, neturiu tam laiko!, sakau tuoj parodysiu kur pažymėta pas kokių specialistų pažymėjo urologas. Šį kart siuntimo neparašė, nes suabejojo jo reikalingumu ir kam reikia peršviesti gimdą/pilvą ir suabejojo gydytojo kompetencija. Kaip gali gydytojas išmanyti endometriozę?? Juk tam yra ginekologai. Esmė ta, kad man ginekologė jį ir parekomendavo.

Kai pasakiau, kad kraujas seilėse, nereagavo nusisukusi, po to, kai pasakė, kad išrašė 3 siuntimus pakartojau dar kartą, tada pasakė įžūliu žvilgsniu "brangioji, nueik pas odontologą!", galima suprasti, kad aš tau niekuom nepadėsiu apart siuntimo. Nors pas odontologų privačiai lankiausi ir viskas yra gerai.

Dėl registratūros taip pat esu nusivylusi, kiek paskambini arba neatsiliepia arba elgiasi grubiai, pasakiau kokiu tyrimų reikia, pasakau kokių konkrečiai reikia, tada skubina, greičiau sakyti, tada ateini kitą dieną tyrimus pasidaryti, sako tokių net nėra ir tada seselės, kurios ima kraują susipyksta, ką jos ten registratūroje nedadaro ir sako, tai dabar aš turiu eit iki registratūros!!, tada pareina susierzinusi ir sako neišrašė ta ar ta registratorė...Tada vėl turiu sakyti 5 tyrimų paskirtų pavadinimus ir tai džiaugiuosi, kad priėmė, nors nebuvo išrašyti visi. Kiekvieną kartą vis kažkas ne taip. Kitą kartą atrodė visi dokumentai, turėjo būti, sakau šeimos gydytoja turėjo išrašyti, sako ne tokių nėra, sakau bet buvo išrašyta, ne nėra, sakau turiu skubėti į darbą, tada sako, o ką mums daryti?:) sakau tai galima pas šeimos gyd. Dabar užeiti, nes mes su ja kalbėjome, sako, Ne, tada nuėjo pati ir suprato, kad buvo irgi kažkokie dokumentai nepateikti iš šeimos gyd. O laikas tai gaištasi ir turi įrodinėti, kad esi teisus.... Atrodė gera klinika, tačiau esu visiškai nusivylusi tokiu abejingumu tiek...atsibodo.
Marija 2021-01-28 12:38:34
Niekaip nesuprantu kodėl ši įstauga dar tebedirba sovietmečio metodu. Neprisišauksi jokios pagalbos, nei per registrtūrą, nei per šeimos gydytoją.
Kažkokia betvarkė ten...tiesiog ne klinika, o durnių laivas...
labai grubios nemandagios darbuotojos, o apie Gyd.Šerpytienės sesutę iš vis be komentarų. Lieki kaltas, kad skambini, o jeigu nepavyksta prisiskambinti tai pati perskambinusi aprėkia, kad tipo jūs neskambinote, telefonas neskambėjo. įdomu kodėl įmonės vadovas nekreipia dėmesio kaip dirba jo pavaldiniai
Kažkokia betvarkė ten...tiesiog ne klinika, o durnių laivas...
Gyd.Staponkienės slaugė, labai nemandagi, pikta, grubi ir priekaištinga.Nespėjus įžengti į kabinetą, o slaugė man priekaištinagai, neva, aš viskuo nepatenkinta, nors pas gydytoją Staponkienę apsilankiau pirmą kartą gyvenime.Taip ir likau nesupratusi šios slaugės piktumo.Pakeičiau šeimos gydytoją.
Nefrida niekam tikus
2020-10-19 13:35:02 IP 2e7r4531
Po siandienos is nedridos iskart iseinu, registarturoj prisiskambini kalba per pora metru vos girdisi net nespejus paklausi ka sake numete. Atejus i polikninika visi nepatenkinti o Dainora Urbokonyte tai isvis galetu iseit lauk is ten. Kipisuoja sneka nemandagiai tik i nervus kimba daugiau nieko, pertraukineja net slykstu ziuret buvo i ja, visi eikit lauk is tos nefridos greiciau numirsit nei gausit gydyma ar siuntima. Tik zemint tokia istaiga. Ir manau visi eina lauk is jos perskaicius komentarus. Baisu kas daros turbut per daug darbo per virusa, kad net nepatenkinti jau.
Į registratūra pasiskambinti pavyksta tik po kokiu 3val, su skaudančia dantimi vietos niekaip negauni, o siuntimą gauti kažkur kai tau blogai - neįmanoma. Kol daktarė atostogose ir 10 žmonių aiškinti per telefoną esančią situacija, bandai gauti siuntimą tau atsako "nu važiuok ten, gauk ta, aš ne specialistė". Tai jei nu važiuok ten ir gauk ta ir tai būtų taip paprasta senai būtų padaryta, kažkodėl kitur užtenka paskambinti paprašyti o čia sunku siuntimą išrašyti. Ir dar ant galu galo "brangioji" su pakeltų tonų bandant issiklausineti tiksliai kaip ir kas aiškinant situacija tau numeta ragelį. Bravo jūsų personalas
Vardenis Pavardenis
2020-07-22 15:52:04 IP 2e7r4035
Gavome siuntimą padaryti fluorografiją. Taip ir neradom atsakymo į patį paprasčiausią techninį klausimą: ar reikia, ir kaip galima, užsiregistruoti, kitu atveju kaip įstoti i bendrą eilę. Darbuotojai nekompetetingi, vieni kitiems prieštarauja (prie įėjimo sakė skambinti 397071, kitaip neįleis, po 10 bandymų prisiskambinus į 397071 prašo perskambinti 397070, 397070 dvi dienas iš eilės niekas neatsiliepia), nežino, kas tai per fluorografija ("tipo" rentgenas). Venkit kaip pragaro.
Klaipedos Nefrida atsisake 12 metu vaikui israsyti astmos dusuliui raminti vaistus. Kartu su jais buvo prasoma claritino.
Pediatre klike prie nefridos jog vaikui korona. O jei ne corona tai ji tikrai jam bus.
Atsisake priimti i konsultacija. Atsisake gydyme.
Registratura pasake iseiti is pastato.
Vaikui 12 metu. Astmatikas su sezonine alergija.
Del antro vaiko pediatre gazdina vaiku teisemis del atsisakymo skiepyti bei vaikas nesilanko pas juos ne sveikas visada.

Gydyme buvo atsisakyta.
Reikejo reikalauti vaistu astmatikui vaikui is pediatres.

Slykstu....buvom pazemti.

ir visas kiemas zmoniu girdejojo jog mes infekuoti.
Prasciausia poliklinika klaipedoi
kuom uzimtos registratores kad per trys valandas neatsiliepe?
Niekas neikite pas gydytoją Gliciene, siaubu siaubas, nieko neišmano, durniu durne, nežinau kas jai licencija išdavė gydyti žmonės. Vyras eilėj palaukė 3 valandas, reikėjo siuntimo reabilitacijai, pasakė nėra pinigų. Metų pradžioje pinigų nėra. Nejuokinga. Jai tik bulvės turgui prekiauti, o ne žmones gydyti. Aplamai visi bėkite iš Nefridos.
Sustemos nebuvimas 3000.... Ateini su probleme į gyvą eilę pralauki 3 val. Pasakai blogai jautiesi bet visiem vienodai sviečia. Talonai šiais laikais turi prioriteta prues viską. Norėdamas prisimušti pas gyditoją turi prieš 3 mėn susiplanuoti kad susirgsi apsinuodysi arba numirsi. Ačiū už kokybiškas paslaugas. Manau kad keisim klinika.
Tikrai nusivyliau, keturis metus esu šios klinikos pacientė, bet pakutiniu metu kažkas baisaus. Jeigu talonai pas gydytoją išduodami kas 20 min. intervalu tai kodėl gydytoja su pacientu bendrauja po 40-50 min. taip sudarydama dirbtinę eilę prie kabineto. Jeigu namuose neturi su kuo pasikalbėti tai jau ne už durų sėdinčiųjų problėmos ir kuo toliau tuo baisiau... Rimtai susimaščiau keisti šeimos gydytoją...
Galvojau, kad vienas aš toks, bet jau matau panašūs komentarai yra... Tad prisidėsiu ir patvirtinsiu, kad aptarnavimas lėtas ir nemandagus. O dėl tarakonų išties, jau ne iš pirmo paciento tai girdžiu, tai teko net pačiam matyti kaip gydytojo kabinete grindimis bėgioja. Na ir įstaiga...
Jeigu norite netekti sveikatos, kreipkitė į Nefridą...
Labai lietas darbas, su tokiu greiciu prie registraturos galima ir numirti, klausimas po kiek laiko pastebes.
Sveiki
paskambinau su siuntimu į klinika, man jie pasakė jūsų siuntimas netinkamas iš kitos klinikos, va taip dirba NEFRIDA

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%