Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Navitoma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Navitoma

Atsiliepimai apie Navitoma, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Navitoma, UAB

Pirmą kart susidūriau su šia įmone. Dažniausiai komentarų nerašau, bet geras servisas. Atvaziavau del MIB2 navigacijos. Gavau išsamią info, padėjo apsispręst. Užsiminė apie naują paslaugą, auto salono dezinfekavimą ozono dujomis, kadangi jautės kažkoks kvapas, po dezinfekcijos kavapas dingo. Rekomenduoju.
Buvo reikalingas navigacijos remontas bei zemelapio atnaujinimas. Susiekus telefonu issamiai pakonsultavo apie mano irenginio budingas problemas. Atvaziavus i vieta po irenginio diagnostikos priememe bendra sprendima mano irenginio nebetaisyti. Vietoj to pasiule isisgyti kita irengini gera kaina. Irenginiu naudojuosi kiekviena diena tiek darbo tiek asmeniniais reikalais. Esu patenkintas tiek aptarnavimu tiek kokybe.
skelbimu žada originalią, licenzijuotą igo su paskutinių metų žemėlapiais iš tikrųjų instaliuoja 5-kių metų senumo kurioj neveikia paskutinių metų žemėlapiai. kvito/čekio neduoda paėmę pinigus ir atsisako jį išduot net pagrasinti vmi ar policija. pagal elgesį su klientais panašu kad nusikalstamo pasaulio veikėjas. filmuokit ir įrašinėkit eidami pas juos ką perkat nes poto neturėsit jokių įrodymų
Labai neatsakingi. Uzstrigau lifte vaziuoja daugiau nei 30 min. Zmogus per tiek laiko mirti gali. O vairuotojas neskubant vaziuoja. Nesiulyciau paslaugu.
Pirkau šioje firmoje GPS seklį ir praėjus 3 metams sugedo pakrovėjas. Tai aišku kreipiausi į Navitomą ir el. p. nusiunčiau pasiteiravimą, gal turi pardavimui pakrovėją, bet atsakymo negavau. Tada paskambinau telefonu tai sakė neturi laiko pažiūrėti ir liepė laukti atsakymo el. p. Nepaisant to, kad el.p. dariau užklausą dar 2 kartus, jokio atsakymo iš jų negavau. Neriimta firma kažkokia.
Sveiki, pirkau šioje parduotuvėje jau tris kartus ir jokiu problemu nebuvo, operatyviai, greitai pakonsultuoja ir pasiūlo daug alternatyvų.Už lojalumą visada pritaiko gera nuolaidą. Rekomenduoju!
Taikos g. 87 -ame name esantį liftą aptarnauja UAB KONE.
2015-03-02 Kreipėmės telefonu į UAB KONE, nes el. pašto gavėjas atostogauja. Pranešėme, kad perdegę dalis lempučių ir lifte nėra pakankamai šviesu, operatorė patikino, kad ryt problemą sutvarkys.
2015-03-04 Lifte dar nedegė visos lemputės, problema nebuvo išspręsta paskambinome vėl operatorei ir paprašėme dar kartą, kad sutaisytų. Laukiam.
ju paslaugomis naudojuosi jau puse metu. Tiek servizas tiek prekes yra kokybiskos ir geros ir visados paskambinus ar uzvaziavus gaunu informacija ar paslauga tokia, kokios man ir reikia. Ir nepasakyciau kad lupa brangiai, darbuotojai malonus ir specialistai, to pasakoje mano transportas lietuvoje yra aprupintas ivairiais aparatais. Tiek
SVeiki klientai, na ka ir man teko pradziai issinuomuoti ploto skaiciavimo aparateli is ju, ir paskui nusipirkau nes tvarkingai apskaiciavo ir vyrai issaiskino kaip reikejo elgtis.Ejau cia nes buvo rekomendacija is draugo kuris dirba ant sunkvezimio. Jam taip pat padejo Navitoma meistrai, istaise kitu padarytas klaidas ir dabar veikia sake kuo puikiausiai navigacija. aciu. ir toliau bendrausime.
Mindaugas 2012-08-10 17:10:31
Sveiki, labiau nusivyles remontu, pataise vienam kartui, po keliu dienu ta pati beda ir daugiau jokios pagalbos, o pasirodo pataise kita detale kurios nereikejo, tai net nezino patys ka daro, sumoketi dideli pinigai ir veltui. Nerekomenduoju niekam!
Lengviausia kaltinti kitus tik ne save, neseniai remontavo ir man navigacija, jokiu priekaistu neturiu, nes buvo paaiskinta, kad sugedes ne tik digitaizeris, o ir ekranas tad kainavo siek tiek daugiau nei buvo pradzioje pasake. Bet cia buvo mano kalte tad kaip ir viskuo patenkintas likau. Be to juos jau pazystu keleta metu, tad galiu garantuoti, kad tikrai geri specialistai.
Mindaugas 2012-08-10 17:10:31
remontoja blogai o lupa pinigus beprotiskai

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...

Vyriausybė skyrė dar beveik 0,3 mln Eur advokatams ginče su "Veolia"
Vyriausybė skyrė dar beveik 0,3 mln Eur advokatams ginče su "Veolia" 01-27 21:52
Vyriausybė trečiadienį skyrė 290.300 eurų padengti skolą teisininkams, atstovaujantiems valstybei ginče su Prancūzijos energetikos bendrove "Veolia".
FED palūkanų nepakeitė, retorika – be pasikeitimų
FED palūkanų nepakeitė, retorika – be pasikeitimų 01-27 21:48
Trečiadienį FED paliko palūkanas nepakeistas ir pakartojo pažadą panaudoti visas turimas priemones skatinti ekonomikai pandemijos laikotarpiu. Institucija kreips dėmesį į vakcinavimo progresą.
Rusija žada skirti baudas interneto platformoms už raginimą protestuoti
Rusija žada skirti baudas interneto platformoms už raginimą protestuoti 01-27 21:18
Rusija trečiadienį pareiškė, kad baus populiariausias socialinių tinklų platformas, jei jos nešalins raginimų paaugliams dalyvauti įkalinto Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno palaikymo protestuose.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Wells Fargo 31,38 -2,67%
American Express 116,15 -4,13%