Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Izomarinas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Izomarinas

Atsiliepimai apie Izomarinas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Izomarinas, UAB

informuoju: toliau tesiasi įmones IZOMARINAS pazadai, prie ziniasklaidos pazadejo sumoketi visiems darbininkams priklausancius pinigus, dabar jau snekama kad dar negavo is Latvijos pinigu, ir jau visiem darbuotojams sako kad bankrotuos, pries eidami pamastykit kur brendate. tos įmones direktorius Adam ir gamybos direktorius Rimvydas Vaiciulis, patarimas neturekite nieko bendro su jais, nukentejusiu nuo ju daugeja.
Baisesnes padeties kaip sioje imoneje, nesu per 18 darbo metu mates. Neturekite nieko bendra su sia imone - Izomarinas
Pasižiūrėkite reportažą prieš pradėdami su jais dirbti.
Žemiausia sukčių kasta - kai „darbdavys“ priima darbuotojus tik vienam mėnesiui, t.y. laikotarpiui už kurį nemoka atlyginimo ir keičia į kitus darbuotojus. Keista, kad įmone dar rimtai nesusidomėjo nei VMI nei SODRA - juk darbuotojai sunčiami dirbti į užsienį, o VDU - 200 Eur. O darbo inspekcija matyti iš viso miega...
Informuokite visus, apie šią nesąžiningą įmonę ir šiuos du asmenys.
Su UAB"Izomarinas" įmone vadovaujama Adam Jaskovec 2017 07 24d. buvo sudaryta paslaugų teikimo sutartis, pagal kurią, jie galės atsirinkti ir įsidarbinti 22 darbininkus ir vieną projektų vadovą. Darbininkų atlygis negalėjo būti mažesnis, nei 10 eurų per valandą, po mokesčių, o projektų vadovo ne mažiau 12 eurų per valandą, po mokesčių, nes darbuotojai bus siunčiami dirbti į Helsikyje statomą laivą. Adam Jaskovec teigia, kad minėti darbininkai neatliko savo dabų ir neišdibo darbo valandų važtaraščiuose patvirtintų darbo valandų, net gavus tiesioginio užsakovo iš objekto kuriame dirbo minėti darbininkai rašytinius patvirtinimus, kad darbai atlikti tinkamai ir nurodytos darbo valandos teisingos.
Šios dienos faktai:
1. Darbinikams nesumokėtas, net minimalus atlygis už pradirbdas valandas, net prieš rugsėjo pirmąją prašytų dienpinigių jie taip ir negavo.
2. UAB "Izomarinas", vadovas Adam Jaskevic žadėjo viską sumokėti dar iki 2017 08 18 dienos, dabar jis sako: duokit į teismą.
3. Darbininkai, gyveno hostelyje su tarakonais, vietoje sutartyje numatyto apgyvendinimo viežbutyje. Taip pat buvo priversti dibti po 10 valandų per dieną, nes:"reikia skubiai baigti darbus".
4. Projektų vadovą atleido už tai, jog šis kreipėsi, į darbo ginčų komisiją ir reikalavo sumokėtį savo darbininkams teisėtai priklausantį atlygį.
5. Grąsino susidorosiąs su tais kurie skųsis.
6. Įmonei pagal paslaugų teikimo sutartį, siuntusiai minėtus darbininkus UAB”Izomarinas” nėra sumokėta už sutartyje numatytas paslaugas, ir kasdiena siuntinėjami neadekvatūs laiškai iš Adam Jaskovec, ar info@izomarinas.lt el. pašto.
Manau viešinti informaciją yra įtin svarbų kokybiškam verslui. Išvadas darykitės patys ar su šiais asmenimis galimą vykdyti veiklą kartu ir ko galite iš jų tikėtis. Daug derybų vyko ir su UAB"Izomarinas" Rimvydu Vaičiuliu Business Management Director Mob. tel. +370 655 16222 E-mail: rimvydas@izomarinas.lt, kuris pasirodo jau yra pasižymėjęs: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/sporto-klubai-tampa-pinigu-plovyklomis-59-50967
Adam Jaskovec https://www.facebook.com/adam.jaskovec?fref=ts
ir Rimvydas Vaičiulis, du vyrai kurie nemoką darbuotojams atlyginimų ir žada naujus projektus kur galėsite užsidirbti. Neigia pasirašytas sutartis ir nevykdo savo įsipareigojimų. Mes kaip nukentėjusioji įmonė kreipiamės į teismą, nes teisingumą Letuvoje vykdo tesimai. Tačiau yra ir visiuomenė, todėl visą šią istoriją su dokumentais, foto ir garso medžiaga galėsite pamatyti jau netrukus socialiniuose tinkluose ir specialiai sukurtoje svetainėje. Nuorodas pateiksime vėliau.
Nesenai jau skambėjo ši Įmonė spaudoje, ir Adam kaltino tarpininkus iš kurių samdė darbininkus. https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/ukrainieciai-662-769098
Dar vienas Adam Jaskovec pasididžiavimas aptiktas spaudoje, tik šį kartą jau su lietuviais: "Vergovė XXI amžiaus Lietuvoje: apsukruoliai užkūrė naują verslą - prekybą ukrainiečiais"
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/ukrainieciai-662-769098
kas cia dar isigimeliu firma! isvaziuoja zmones dirbti o uzdirbtu pinigu negauna... vis rytoj rytoj ir tas rytojus neateina
Teko susidurti su šia įmone, su jos atstovu Michail Mišin. Darbą padariau, pinigų (viso labo 150 eurų) jau pusę metų negaunu. Telefono nekelia, į elektroninius laiškus neatsako. Kas svarbiausia, kad mane susirado per pažįstamus, visi savi ir taip toliau. Jokios pagarbos. Nepasitikėkit, venkit ir siųskit ant trijų raidžių.
Nemoka laiku pinigu. Pats dirbau buvau isvaziaves. Savo uzdirbtu pinigu turi prasyti maldauti ir dar irodyti kad uzdirbai. Sakys rytoj jau bus, rytoj vis rytoj o kaip nera taip nera. Deja si imone nepatikima.
Anksciau ta a******u kontora buvo " UAB Navis fortis". Tai paieskokit apie ja atsilepimus!!!!! Ir galvokit. 100 kartu pagalvokit pries einant ten. Pinigu ne sumokejo nei cento. Ne pakliukit kaip mes. netikekit pazadom... a*******i... jei reikes pateiksim irodimus
Neįdarbintas2 2017-01-21 11:16:51
Buvo surinkta grupelė žmonių, kurie turėjo išvažiuoti dirbti į užsienio objektą ir pasakyta preliminari data, kad jie turėtų laiko susitarti su savo tuometiniais darbdaviais dėl išėjimo ir pan. Ir prasidėjo - "ryt-poryt, kitą savaitę, dar kitą savaitę", dar kažkokių trukdžių... Plačiau nėra kaip - pora mėnesių be pajamų ant lagaminų laukiant įdarbinimo, kurio nesulaukėm.
Tai va va.man irgi tas pats dabar buvo.vakar islandijoj turejau but.tai paskambino iskolojau visa suda i akis ir vapse dingo.21 amzius o kokie s***i vyksta.kaupu bl
As 2017-01-18 21:22:47
Kas nutiko gal galite placiau papasakot?
Neįdarbintas 2017-01-16 21:12:25
Būkit budrūs, nes žadėtos geros sąlygos, konkreti darbo vieta, netgi duotos pasirašyti darbo sutartys po poros mėnesių pažadų mums virto apskritu nuliu. Žmonės išėjo iš kitų darbų ir liko ne tik „ant ledo“, taip pat ir be pajamų (dar ir prieš metų pabaigą ir visas šventes). Už tai labai „dėkingos“ jų šeimos. Kauniečių darbo sutartys turėjo būti nuvežtos pasirašyti įmonės direktoriui į Klaipėdą, bet nei antros pusės parašų, nei duomenų apie įdarbinimą Sodros duomenyse taip ir neatsirado. Aiškių motyvų neišgirdom. Kitiems patarimas: nuvažiuokit ir kartu pasirašykit darbo sutartis, bent turėsit pagrindą kreiptis į VDI. Mums lieka tik pamoka ir bandymas pasiaiškinti dėl „teisėtų lūkesčių“ teismuose.
Kas nutiko gal galite placiau papasakot?
pats dirbau tuoi imonei, nemoka laiku alga, ir savo pinigus turi pats pastoviai prasiti

Molten Marine
JSC Molten Marine - best outfitting services

Adresas: Taikos pr. 24-301, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Apie mus Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje, įsikūrusi UAB Molten Marine yra įmonė teikianti laivų įrengimo, remonto bei pramoninės statybos paslaugas. Plečiant veiklą ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje, mūsų pagrindinis tikslas- teikti profesionalias, kokybiškas bei laiku atliekamas paslaugas, įdiegiant...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Statega
Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); laivų remontas, statyba; patalpų nuoma.
Dagmita
GUOLIAI

Adresas: Raudondvario pl. 162A, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių dalys; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; guoliai; hidraulika, pneumatika; įrankiai; laivų remontas, statyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; miško, sodo, vejos technika; plastikas, guma, jų gaminiai; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; technologinė įranga; tepalai, alyvos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio paslaugos; žemės ūkio technika.
Didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba guoliais, riebokšliais, grandinės, žvaigždutės, reduktoriais, elektros varikliais, diržais (pramoniniai, žemės ūkio, buitinei technikai), abrazyviniais diskais, mechaniniais įrankiais, metalo apdirbimo įranga ir įrankiais, pramoniniai konsistenciniais ir universalūs tepalai...
Papilio kibirkštis
FIN GLASS

Adresas: Savanorių pr. 298-18, LT-49454 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio technika.
Papilio kibirkštis, UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas. UAB „Papilio kibiršktis“ – FIN GLASS įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%