Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Naujosios Vilnios veterinarijos gydykla ir vaistinė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Naujosios Vilnios veterinarijos gydykla ir vaistinė

Atsiliepimai apie Naujosios Vilnios veterinarijos gydykla ir vaistinė, VšĮ

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Naujosios Vilnios veterinarijos gydykla ir vaistinė, VšĮ

Mano katina gyde pats klinikos vadovas Jefim Libman. Del jo kvalifikacijos tikrumo abejuoju, nes jis pastoviai taresi del gydymo su gydytojomis. Bet svarbiausia buvo tai, kad jis issiviliojo is manes apie 100 Euru, paskyres nereikalinga ir brangu gydyma mano katinui, ir liepe butinai ateiti kita karta testi toki gydyma. As atsisakiau ir isgydziau savo katina paprastai ir pigiai.
Dalius 2019-08-09 11:01:25
Labai jautrūs ir rūpestingi gydytojai, pasirengę bet kada padėti nelaimėje, nežiūrėdami savo darbo laiko, aukodami savo laisvalaikį ir šventes. Visada būsiu dėkingas gydytojui Jefim Libman ir ypač - gydytojai Julijai Stundžei.
Ačiu

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Anisana
Kauno veterinarijos praktika

Adresas: Veiverių g. 176A, LT-46415 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; veterinarija.
Kauno veterinarijos praktika – tai smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika, kuri specializuojasi šunų ir kačių gydyme. Vizitui pas veterinarijos gydytoją galima iš anksto užsiregistruoti registratūros telefonu. Ligų diagnostikai naudojama moderni aparatūra. Klinikoje įrengtas erdvus stacionaras, todėl gyvūną galite...

Nafta nebekainuoja 60 USD
Nafta nebekainuoja 60 USD 01-27 10:36
Nerimas dėl koronaviruso plitimo Kinijoje smukdo ir naftos kainas, žaliavų rinkos dalyviams nerimaujant dėl poveikio transporto sektoriui ir paklausai.
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo 01-27 10:34
Alytuje šeštadienį baigtas valyti užterštas vanduo, susikaupęs po gaisro padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika".
Mirė istorikas E. Gudavičius
Mirė istorikas E. Gudavičius 01-27 10:31
Eidamas 91-uosius metus mirė istorikas profesorius Edvardas Gudavičius (1929–2020).

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%