Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Naujosios Vilnios poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Naujosios Vilnios poliklinika

Atsiliepimai apie Naujosios Vilnios poliklinika, VšĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Naujosios Vilnios poliklinika, VšĮ

Buvau atėjusi pas budinčią gydytoją S. Čech (pati geriausia gydytoja poliklinikoje!!), bet deja, nesuspėjau, ir teko eiti pas kitą - Bogatyriova. Ne gana to, kad daktarė pavėlavo, žmonės laukė daugiau nei 1val. Buvo labai nekūlturinga, negražiai kalbėjo. Atrodė- tarsi nemyli savo darbo ir nekenčia savęs ir viso pasaulio. Tokioms daktarėms tikrai jau ne vieta dirbti su žmonėm, reikia užsirašyti į kursus, mokančius bendrauti. Taip pat, etika moko- kad reikia respektuoti vyresnius žmones- kaip mačiau, jinai tikrai to nedaro ir nemoka. Likau labai nepatenkinta, yra labai daug jaunų žmonių, kurie nori būti daktarais- REIKIA KEISTI SISTEMA, nes taip-Lietuvoje niekas nepasikeis ir bus kaip ir dabar- žmonės nekenčiantys gyvenimo.
ROMUALDAS GRUŽAUSKAS chirurgas yra neadekvattus ir ateina i darbas girtas.
Buvau per vizita nerisliai snekejo, lyg girtas ar apsirukes, blogai nustate diagnoze, nieko nepadejo.
Tikras sovietinis daktaras, bukite atsargus, elgiasi neadekvaciai ir nieko neismano.
4 kartus skambinau užsiregistruoti pas terapeuta. At ragelio sėdėjau nuo 5 iki 10 min, taip niekas ir neatsiliepia. O atvaziuodamas, joiku eilių, niekas su telefonu nešneka. Tai kur tas srautas, kad nei mano prisiskambinti. Labai nepatenkintas, kam tada mokesčių mokam?
Buvau pas gydytoja V.Karaliene. buvo lūžimas žandikaulio 2019.10.02 laikas nuimt buvo.atejau pqs gydytoja taip raut pradejo taip skausmingai dar agresyviai sakydavo vaistu neleis sakau skausmingai toliau raut pradejo. Paeme kita.gydytoja jauna labai maloni buvo neskausmingai ir labai prastai nueme su vaiatais nuo skausmo!!!. Bet jai Karaliene nemoka elgtos su klientais!? Kam dirbt!? Kaip čia taip vaistu neleist nuo skausmo!? Tokia nemalomi..niekad nenorečiau papult pas V.Karaliene daugiau gyvenime! Gydyt visai nemoka!!!!!iki ašaru buvo! Suprantu skausmingas nuemimas bet kodel.kiti gali tvarkingai su vaistais!!! O karaliene agresyviai!!!! Tvarka kur!!!!
Norejau uzsirasyti pas bet kuri odontologa...taciau vietu nera ir uzsirasyti neimanoma gydymui... Ka daryti jei gydymas butinas? Kam mes kiekviana menesi mokame pinigelius, jei taip ir begauname reikalingo gydymo. DARYKITE KAZKA!
Noreciau parasyti atsiliepima apie dantiste, kurios pavarde Karaliene. Jeigu ji nemegsta vaiku, kam jai uzrasomi vaikai??? Elgesys siaubingas, jau antra karta papuoleme pas ja, vaikui isrove pieniska danti, vaikas verke, ji jam ciaupia burna ir balsa kelia ant jo ir vis kartoja uzsiciaupk, uzsiciaupk...na ziauru, po tokio apsilankymo manau mano vaikas isvis dabar bijos pas dantistus vaikscioti, jau du kartus turejau nemalonu vizita pas ja su vaiku... daugiau tikrai pas ja niekad neisiu... ir kitiems nesiulau vesti vaikus, nes po tokiu daktaru vaikai isvis bijos dantistu...
Reikėjo receptinių vaistų tėveliui ir mamai, nes jau neturėjo. Atvykau pagal paskirtą laiką, bet gydytojo nebuvo nes gal susirgo nežinau..Pasirodo reikia vėl registruotis pas šeimos gydytoją todėl reikės ateiti kitą dieną. Ar negalima būtų taip organizuoti kad nereikėtų vaikščioti kasdien juk yra kitų reikalų..Man nesvarbu kas išrašys vaistų juk yra ne 1 ir ne 2 gydytojai poliklinikoje arba administracija tokiu atveju galėtų pagelbėti. Be to registratūroje galėtų būti darbas geriau organizuotas.17 30 val nieko nebuvo laukiau 5 min..
Sveiki.Siandien griuvau, suzeidziau keli.ir nukreipe mane pas Chirurgė
RŪTA TAUTAVIČIŪTĖ

kab. 320.As buvau pakraupus juos ryksmu nesusivaldymu, trenksmu per stala.todel kad ne norejo mane priimti.AS APSIVERKIAU.DAR karta nuejau i registratura, is ten jai paskambino.ir pasake kad cia sios dienos trauma darbine.ji rekavo kad daug darbo nors zmoniu ne buvo.kad ji dirba tvarko dokumentus.kad po pietu sedek su skausmu lauk kito xirurgo.nes jis ne turi darbo.ji vis rekavo nieks man ne lips ant galvos,.as kai trecia karta atejau pas ja.sakau ko jus rekiat as bijau sesti, Tikrai nustebau tokiu daktares elgesiu su paciente.su darbine trauma.as verkiau susinervinau.nieko likau ne supratus.pas sesute dar sutikau paklausiau.zodiu...ne taip daznai vaikstau pas xirurga.bet cia likau nustebinta.bet nieko niesakau gal ji gera specialiste daktare bet elgesio savo taip ne galima ir nervu, Todel atsiprasau uz komentara.bet man kainavo nervu ir taip skaudejo koja.
Odontologijos registratūroje niekas nekelia ragelio....
Persvarstykite tvarką einant pas šeimos gydytoją. Pacientai vienas per kitą lipa per galvas, aiškiai matomas papildomas stresas sukeliamas gydytojoms, vyresnio amžiaus senjorės verkia ir rauda prie pat gydytojos durų. Laukimas eilėje 1val. yra tik pradžia. Kai rašau šį komentarą tuoj prasides 3valanda. Akivaizdziai reikalinfa antra dirbanti seimos gydytoja, nes visas kamstis jos kabinete. P.S. Raudanti senjore priejo ir paprase paskambinti jos sunui nes greitiji neatvaziuoja antra valanda.
Sveiki, esu tiesiog pasibaisėjus gydytojos Žarnovskajos darbu, buvau uzsirašiusi liepos 12d. 15:15 užėjusi į kabineta 15:40 paklausiau ar dar ilgai reikės laukti, nes skubu į darba, ji man atsakė kad nespėja susipildyti dokumentu susikaupusiu per diena, ir nespeja priimti visu pacientu kurie ateina be numeriuku, man ji pasakė, kad sedėčiu ir laukčiau arba eičiau pas kita gydytoja, o netrukdyčiau jai. Tikrai esu labai pasipiktinusi ir nepaliksiu šio reikalo neišspręsto, kodėl žmogus užsirašęs turi dar neaišku kiek laukti? Kam tada skirti tie užrašymai jeigu visvien nepriima žmoniu pagal juos??? Taigi taip gydytoja ir nepriėmė manęs..
Siandien t.y. 2016 balandžio 6 diena, teko atlikti sveikatos patikrinimą. Tai vien pas okulistą pralaukiau virš valandos, ar cia yra normalu??? Kad musu Naujojoj Vilnioj poliklinikoj "Šaraškina kontora" tai cia ir taip aisku! Bet noretusi kad daktarai ir visas personalas savo subinem judėtų greiciau, tiek registratūroje, tiek kabinetuose.
Neimanoma prisiskambinti i registratura odontologijos skyriuje!!!ar gi cia yra normalu?!kituose poliklinikuose tikrai sito nera!
Norečiau atkreipt demesi į poliklinikos registratūra, kaip visada prisiskambinti neįmanomą nes niekas nenori kelti ragelio.
Mano nuomone, kad daktarai yra nekompetetingi, nemoka bendrauti normaliai su paciantais, nesugeba atlikti savo darbo.Mane labai nustebino hirurgė Tautavičiutė, brandi moteris turetų turėti patirties dirbant šioje sferoje, tačiau elgesi taip lyg jai pačiai reiktu daktaro pagalbos.Šaukia lyg turėtų rėkimo sindromą, apsimeta nemokanti naudotis kompiutereis.Manau kad tokius dakatarus reiktų keisti kitais!ir kuo greičiau!
poliklinikoj dirba vien tingyniai!!! isitikinau ne pirma karta!! siandien atsikeliau su 40 temperatura ir siaubyngu kosuliu, susiruosiau i poliklinika, vairuot masinuos su tokia temperatura i mazu vaiku nedrisau isgeriau 2 parecetamolio tabletes, atvaziavus i poliklinika man dave pamatuot temperatura aisku ji jau buvo numusta, stovejau vos ant koju dusau nuo kuosulio o su manim net kalbet nenorejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laba diena noreciau pagirti daktare ieva kuzovcikovaite dirbancia odontologijos skiriuje, daktare tiesiog angelas reta tokiu nuostabiu daktaru kaip sita daktare, daugiau daktaru tokiu tai ir zmones butu sveikesni, daktare ieva nusipelne padekos.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
JAV Floridos valstijoje fiksuojamas rekordinis naujų COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius 07-12 20:18
JAV niekaip nesiseka suvaldyti COVID-19 protrūkio. Floridos valstija sekmadienį paskelbė, kad per pastarąsias 24 valandas buvo užfiksuota daugiau nei 15.000 naujų COVID-19 atvejų.
Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota 07-12 18:35
Už įvažiavimą į Neringą mokamo ekologinio mokesčio per pirmąjį šių metų pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota, informavo savivaldybė.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%