Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Naujosios Vilnios poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Naujosios Vilnios poliklinika

Atsiliepimai apie Naujosios Vilnios poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Naujosios Vilnios poliklinika, VšĮ

Lankomes Naujosios Vilnios poliklinikoje, bet pakliūti pas odontologe vaikui yra tikra tragedija. Vis bandom užsiregistruoti internetu, tačiau kartą pakliuvę gavom atsakymą, kad tai suaugusių gydytoją (ne jau gi negalima padaryti, kad tada registracija internetu iš vaiko paskyros būtu tik pridėti tie gydytojai, kurie užsiima su vaikais) ir dažnas gydytojų atšaukimas, jau kokių 7kartus atšaukia, o laukti pas šiuos specialistus reikia laukti ilgokai..
Esame labai pasipiktinę dėl stomotologinio kabineto. Nuo 2021metu Rugsėjo mėnesio vaikas niekaip negali papulti nei mokyklos pažymai pasitikrinti nei dantų gydymui. 2 savaite einam prie kabineto laukiam po 2 valandas ir niekas nepriema.
Greičiau su tvarkykite savo nesklandaus darbo problema!
Š.m. kovo 25 d. buvau pas gydytoją A. Lapėnienė. Gyd. paskyrė priduoti kraują ir šlapimą tyrimams atlikti. Tyrimams užregistravo š.m. kovo 30 d. ir pasakė užsiregistruoti registratūroje nuotolinių būdu gydytojo konsultacijai po tyrimų. Registratūroje prie 4 langelio paprašiau užregistruoti pas gydytoją nuotoliniai konsultacijai. Užregistravo balandžio 07 d. ir davė taloną. Bet balandžio 07 d. skambina man slaugytoja ir klausia kokių vaistų man reikia.??????? Kaip dirba registratorės, kur žiūri, kai registruoja pacientą ir apie ką galvoja?????!!!!!Paskambinau į registratūra, mane perregistravo pas gydytoją A. Lapėnienė konsultacijai. Gydytoja pasakė, kad labai neturi laiko, apie tyrimus nieko nepasakė, tik dėl padidinto kreatinino davė siuntimą pas nefrologą. Pokalbis baigtas. Apgailėtina poliklinika. Visus gerus gydytojus išstumė lauk ir toliau trūksta žodžių.....nors pasakyti galima labai daug. Gyd. Tautavičiūtė su ligoniais elgiasi grubiai ir nepagarbiai. Tokių gydytojų poliklinikoje neturi likti. Jei atsibodo žmonės, tegul eina gydyti gyvulius.
Po septynerių metų draugystės su šia poliklinika (man tfu tfu iki šiol viskas tiko ir patiko dėl vakų) šiandien patyriau didžiulį nusivilymą. Atvykus su vaiku pas gydytoją odontologą, sužinojau, kad turėjome atvykti ne į Naujosios Vilnios skyrių, o į Naujininkų. Suprantu, kad įvyko įstaigų sujungimas, suprantu tas visas pertvarkas ir pan., bet jeigu gydytoja Kateryna Suscenko nedirba Naujojoje Vilnioje- KAM/KODĖL siųsti priminimus, kad turime atvykti į Naująją Vilnią Sirokomlės g. 8, Vilnius??? Nejaugi sunku sutvarkyti pranešimų sistemą? Nemanau, kad gydytojos darbo vieta pasikeitė per vieną dieną.Apie tai, kad ši gydytoja Naujojoje Vilnioje nebedirba-mums irgi, dėja, niekas nepranešė...Kaip ir daugelis mes gaudome/laukiame tų visų vizitų/vietų ir t.t., bet dabar gavosi, kad mūsų laikas paleistas vėjais-nei mums jis nepadėjo, nei galėjo pasinaudoti kas nors kitas (nors gal kas nors ir pasinaudojo)...
Laba diena.
2022, 02, 23, padariau rentgeno, gydytojas išrašė siuntyma i Santaryškio klinika ir pasakė pasiimti nuotrauka kai prie rentgeno kabineta ten buvo daug žmonių kai pacientas išejo aš paprašiau daktarės duoti man mano nuotrauka, bet atsakymas buvo laukit, nes reikia aptarnauti kita pacienta, aš palaukiau, kai pacientas išejo aš paklausiau ir man nuotrauka duos ar nė man atsakė laukyt kol priims visus, bet aš jau buvau ir reikejo tik paimti nuotrauka kodė aš turių vėl laukti žmones vis ejna tai man ka laukti iki poliklinikos uždaryma bet aš irgi turiu savo reikala.Nuotraukos aš negavau, išejau nepatenkinta ir dabar nuoriu gauti asakyma kaip man gauti savo nuotrauka aš kiek viena diena negaliu važinėt į poliklinika man mano laikas yra brangūs, noriu kad su manim susiisektumet ir paaškintumet kaip man gauti nuotrauka.
"Ačiū" registratorėms, kurios bendrauja, kaip su kaliniais, varinėja ir stebisi, kodėl tu visų niuansų nežinai. Ypač, kai nespėji paskui tvarkas su tom izoliacijom, kurios keičiasi kasdien... nu sorry, ne visi gi aplink medikai. Bet tai nesuteikia jums teisės su pacientais bendrauti, kaip su žmogžūdžiais. Ir dar tamstos, linkiu, kad su jumis visur taip bendrautų, kaip jūs bendraujat su pacientais. Mano gydytojos NIEKADA nėra. Ji lyg ir dirba, o lyg ir ne. Aš net profilaktiniams tyrimams užsiregistruoti negaliu, nes daug kur TIK su jos siuntimu. Tai iš kur aš gausiu tą jos siuntimą, jeigu aš net pas ją pačią pakliūti negaliu??? Apart Irinos Roždestvenskajos ten nėra nei vieno normalaus gydytojo. Vienintelė ji ten objektyvi ir adekvati, ir tikrai dirba. Nes net ir paskambinus ne darbo metu jai dėl vaiko, ji rūpestingai viską paaiškina. Baigus saviizoliacijoj su visa šeima išeinam iš šitos tragiškos gydymo įstaigos. Tiesiog, gana jau.
Labai norėčiau padėkoti naujosios Vilnios poliklinikos gydytojams, kurie ne tik įžūliai bendrauja ir vos neišvaro iš kabineto kai kreipiesi pagalbos, bet ir nesugeba suteikti jokios pagalbos.. Tiesiog kosmosas kai ateini ir aiškiai nupasakoji kas atsitiko, o tau pasako, o tai ko jūs čia atėjot, tai klausimas kiek kartų reik pakartoti savo sveikatos nusiskundimus. Gavus siuntimą pas neorologę Dalią ir nuvykus pas ją sulaukiau tik klausimo ko čia atėjau, nes viskas gerai, davė siuntimą į kompiuterinę tomografiją liepė iškart skambint tačiau negalėjau prisiskambinti tai pradėjo rėkti, kad visi prisiskambina, o tu negali… išėjau iškokiota ir jokio gydymo nebuvo skirta ir štai atsitiko taip, kad pasidarė dar blogiau ir atsidūriau ligoninėje su rimtomis komplikacijomis. Taigi labai ačiū mūsų gydytojams, kurie visiškai neturi kvalifikacijų ir nesugeba nustatyti jokių ligų. Linkiu jums išmokti dirbti savo darbus, o nesiuntinėti žmonių vienas nuo kito ir gydyti žmones ką privalote daryti. Arba eikite šluoti gatvių tai jums gausis žymiai geriau nei gydyti žmones :)
ивона носевич
2021-12-01 14:37:42 IP 28mcv2gc
Хочу поблагодарить своего семейного врача Диану Мачюлене и сестричку Бируте за их проффесионализм и внимательное отношение к больным сеньорам. Счастлива, что в Ново-Вильнюсской поликлинике работают такие специалисты. Спасибо. Ивона.
Noriu pareikšti savo nuomonę apie N.Vilnios poliklinikos gydytojo kardiologo Nikolaj Makarov grubumą, aroganciją, nesivaldymą. Be reikalo rašau delikačiai - daktaras buvo tiesiog agresyvus!
Užėjau į kabinetą, pasilabinau ir paklausiau... Daktaras tuoj akis išpūtė, balsą pakėlė. Ėmė mojuoti rankomis. Į paprastą klausimą nesugebėjo atsakyti. Net ir iš po kaukės buvo matyti, kaip jis putoja. Maloniai paklausus dar kartą, ėmė šaukti. Pamėginau ir vėl paaiškinti savo situaciją. Gavau grubų reikalavimą išeiti iš kabineto. Ir toliau mėginau pasakyti, ko man reikia, paprašiau ramiai atsakyti į klausimą. Tačiau daktaras niršo dar stipriau, staiga atsistojo ir žengė į mane, savo žvilgsniu ir judesiu išreikšdamas ketinimą jėga išvesti mane iš kabineto.
Atsakymo į mano klausimą negavau. Neatlaikiusi moralinio spaudimo ir pasakiusi daktarui, ką galvoju apie tokį jo elgesį, išėjau. Tirtėjau iš susijaudinimo.
Ne gydytojas, bet luošintojas! Juk toks elgesys - tai moralinis smurtas! Po tokio vizito tikrai gali tekti lankytis pas gydytojus.
Ar gali dirbti su žmonėmis, jei nesugeba girdėti, negali paprasčiausiai kalbėti, nevaldo pykčio, jaučia neapykantą? Ar yra pakankamai adekvatus pats, jei nesugeba atsakyti į klausimą konstruktyviai, tiesiai ir ramiai? Ką jau kalbėti apie gydytojo reputaciją ar tiesiog licenziją? O vyro pagarba moteriai, pagaliau!
Kito šios srities "specialisto" (tikslingai rašau kabutėse) N.Vilnios poliklinikoje nėra.
Дорогие мамочки, были с ребёнком у п....Vitalija Karalene.Зубной врачь, вот только врачём её назвать язык не павернёться.Это психически неадикватная старая баба, сыну 12 лет, сверлила зуб, зацыпила нерв, видно было что ребенку больно.Нет чтобы успакоить както, начала арать, хамить, унижать.И в конце даже не сказав досвидание, выгнала.
Pacientams sako vieną, daro kitą, visiškai nesiskaito su pacientais, elgiasi kaip šauna į galvą ir neprisiima atsakomybės už savo veiksmus, negaliu patikėti, kaip poliklinika dar gyvuoja su tokia sistema. Po COVID skiepo pakilus temperatūrai liepia ateit į polikliniką, kad gauti nedarbingumą, atėjus varinėja į priekį atgal, užrakina kabinete ir neišleidžia valandą laiko, paskui pasako, kad išvis į polikliniką su temperatūra eiti negalima ir dar sugeba apsaugą iškviesti. Gėda, kad leidžia sau vadintis poliklinika.
Turėjau šioje poliklinikoje ir gerų, ir nelabai malonių patirčių, teko lankytis pas nemažai gydytojų skirtingais klausimais. Bet remdamasi naujausia patirtimi, bendrai vertinu teigiamai - šeimos gydytoja p. Rūta tikrai labai maloni, nukreipia į kitus specialistus, paskiria tyrimus (kitur esu ne kartą susidūrusi su gydytojais, kurie tik vaistus išrašo, užuot stengęsi išsiaiškinti problemą). Pastaruoju metu taip pat teko lankytis pas tramatologą, reabilitologę bei fizioterapijos procedūrose - viskas sklandžiai, personalas malonus, jokių nusiskundimų neturiu. :)
Sveiki!Labai malonus ir atsakingas personalas kur dabar skiepija nuo covid 19..aciū
Я бы хотела пожаловаться на многих врачей которые работают в поликлинике, но хочу выделить два врача. Первый врач Ruta Urmonienė, она моего мужа приняла как больного с температурой хоть у него не было ее, а пришел он с болью в сердце (частое сердцебиение, боль и т.д.) после все когда она проверила ему все на коронавирус кроме сердца сказала «у вас все хорошо, выпейте капли и пройдет»
В эту же вечер/ночь его забрала скорая с сердцебиением 140 ударов в минуту. Ужасный врач! Второй инцидент произошёл вчера, когда мы обратились проверить сердце во второй раз и нас отправили в клинику “medecinos stebuklas” все как по стандарту нас проверили и сказали взять направление на велосипед. Вчера пришли на прием к кардиологу к Makarov Nikolay просить направление так как без него 39 евро на вел. Н что он сказала «все у тебя хорошо с сердцем, ты что в космонавты собираешься? Я не вижу ничего плохого», когда мой муж вышел я буквально ворвалась и спрашиваю «по какой причине вы отказываете направление выдавать ?» он все то же самое повторил... и начал повышать голос на меня, я сказала «вы не повышайте голос на меня, человек хочет до конца проверить сердце, на что он «так проверяйте сердце за свои деньги, выйдите и закройте дверь» я сказала что пожалуюсь заведующей. Вот и все. Вот такие у нас врачи))) а заведующей как понимаете не возможно дозвониться, хоть здесь напишу и пусть люди знают какие ужасные врачи не должны работать вообще.
Karalienė, tokios chames-gydytojos neteko matyt, maniau bent atliks normaliai savo darba, deja....plombavo du dantis, plombos mėnesio neprasilaikė, gavau gera pamoka:)linkiu greičiau papildyti pensininkų gretas
Buvo paskirtas vizitas mano močiutei pas gydytoją kardiologą NIKOLAJ MAKAROV, norėjau užeiti vizito metu kartu su ja, kadangi ji yra senyvo amžiaus moteris ir jau pati nepilnai prigirdi ir nelabai supranta esamą situaciją, pageidavau būti, šalia ir išklausyti gydytojo rekomendacijų bei paskirtą gydymą. Tačiau pasakius, kad noriu būti kartu ir išgirsti ką sako ir pataria gydytojas buvau paprašyta palikti kabinetą, tačiau tas prašymas nebuvo toks mandagus, jis ant manęs rėkė ir paklausus kodėl jis rėkia ant manęs jis atsistojęs nuo savo darbo stalo lėkė į mane griebė mane už rankos ir visa jėga kaip išprotėjęs atidaręs savo kabineto duris tiesiogine to žodžio prasme išstūmė mane pro duris...
Toks elgesys, , GYDYTOJUI", jokių būdu neturėtų būti toleruojamas, jis peržengė visas ribas. Kodėl atvykus į gydymo įstaigą ir palydėjusią savo močiutę turiu jausti ne tik psichologinį smurta, bet ir fizinį? Pati dirbu gydymo įstaigoje ir mano akimis tai atrodo nenormalu...
Laba diena, labai įdomus pastebėjimas, karantinas dabar..kodėl aš turiu laukti kad užregistruoti vaiką į polikliniką 30 min. O dirba viena registratorė?????
Trūksta darbuotojų??? Bet registratūroje yra pakankamai žmonių o dirba tik vieną???????
Jau 5 valandas laukiu, kad pratęsti nedarbingumo. Sėdėti ilgą laiką negaliu, stovėti irgi. Vaikščioti negalima. Kiek dar reiks laukti niekas nesako. Registratūroje 8 darbuotojos, registruoja viena. Ateinamtiems pasako: registruojam tik telefonu.
Sveiki, ilgą laiką tylėjome, bet šiandienos aptarnavimas pasiekė viršūnę. Problemų su sveikata atsiranda kartą į metus ir kiekvieną kartą tenka susidurti su tomis pačiomis problemomis. Analizių rezultatus negalime sužinoti jau savaite laiko, nes kai buvom užsirašę konsultacijai nuotoliniu būdu jų dar nebuvo, gydytoja pažadėjo perskambinti pirmadienį, tačiau jokio skambučio negavome, antradienį skambinome į registratūrą, mums davė numerį, su kuriuo nėra galimybės susisiekti arba niekas neatsiliepia, nes skambinome kelias dienas iš eilės, po kelis kartus. Šiandien (2020.07.17 apie 10:37) paskambinome į registratūrą, kad užsirašyti pas gydytojai konsultacijai nuotoliniu būdu, maža to, kad darbuotoja buvo labai nepatenkinta, kad skambina kažkas, dūsavo į ragelį, tai dar ir neprigirdi, paprašius užrašyti, pradėjo klausinėti ar skambinsit gydytojai, ar užsirašyt. Nėra problema mums paskambint, todėl paklausėme kokiu numeriu, atsakymo negavom, o darbuotoja, matyt, turintį aktorės gyslą, pradėjo vaidint, kad mūsų negirdi ir sėkmingai numetė ragelį. Adekvatus aptarnavimas? Gerai, kad mūsų atveju tai tik analizės rezultatai, o jei būtų kažkas rimčiau ?
Buvau atėjusi pas budinčią gydytoją S. Čech (pati geriausia gydytoja poliklinikoje!!), bet deja, nesuspėjau, ir teko eiti pas kitą - Bogatyriova. Ne gana to, kad daktarė pavėlavo, žmonės laukė daugiau nei 1val. Buvo labai nekūlturinga, negražiai kalbėjo. Atrodė- tarsi nemyli savo darbo ir nekenčia savęs ir viso pasaulio. Tokioms daktarėms tikrai jau ne vieta dirbti su žmonėm, reikia užsirašyti į kursus, mokančius bendrauti. Taip pat, etika moko- kad reikia respektuoti vyresnius žmones- kaip mačiau, jinai tikrai to nedaro ir nemoka. Likau labai nepatenkinta, yra labai daug jaunų žmonių, kurie nori būti daktarais- REIKIA KEISTI SISTEMA, nes taip-Lietuvoje niekas nepasikeis ir bus kaip ir dabar- žmonės nekenčiantys gyvenimo.
ROMUALDAS GRUŽAUSKAS chirurgas yra neadekvattus ir ateina i darbas girtas.
Buvau per vizita nerisliai snekejo, lyg girtas ar apsirukes, blogai nustate diagnoze, nieko nepadejo.
Tikras sovietinis daktaras, bukite atsargus, elgiasi neadekvaciai ir nieko neismano.
4 kartus skambinau užsiregistruoti pas terapeuta. At ragelio sėdėjau nuo 5 iki 10 min, taip niekas ir neatsiliepia. O atvaziuodamas, joiku eilių, niekas su telefonu nešneka. Tai kur tas srautas, kad nei mano prisiskambinti. Labai nepatenkintas, kam tada mokesčių mokam?
Buvau pas gydytoja V.Karaliene. buvo lūžimas žandikaulio 2019.10.02 laikas nuimt buvo.atejau pqs gydytoja taip raut pradejo taip skausmingai dar agresyviai sakydavo vaistu neleis sakau skausmingai toliau raut pradejo. Paeme kita.gydytoja jauna labai maloni buvo neskausmingai ir labai prastai nueme su vaiatais nuo skausmo!!!. Bet jai Karaliene nemoka elgtos su klientais!? Kam dirbt!? Kaip čia taip vaistu neleist nuo skausmo!? Tokia nemalomi..niekad nenorečiau papult pas V.Karaliene daugiau gyvenime! Gydyt visai nemoka!!!!!iki ašaru buvo! Suprantu skausmingas nuemimas bet kodel.kiti gali tvarkingai su vaistais!!! O karaliene agresyviai!!!! Tvarka kur!!!!
Norejau uzsirasyti pas bet kuri odontologa...taciau vietu nera ir uzsirasyti neimanoma gydymui... Ka daryti jei gydymas butinas? Kam mes kiekviana menesi mokame pinigelius, jei taip ir begauname reikalingo gydymo. DARYKITE KAZKA!
Noreciau parasyti atsiliepima apie dantiste, kurios pavarde Karaliene. Jeigu ji nemegsta vaiku, kam jai uzrasomi vaikai??? Elgesys siaubingas, jau antra karta papuoleme pas ja, vaikui isrove pieniska danti, vaikas verke, ji jam ciaupia burna ir balsa kelia ant jo ir vis kartoja uzsiciaupk, uzsiciaupk...na ziauru, po tokio apsilankymo manau mano vaikas isvis dabar bijos pas dantistus vaikscioti, jau du kartus turejau nemalonu vizita pas ja su vaiku... daugiau tikrai pas ja niekad neisiu... ir kitiems nesiulau vesti vaikus, nes po tokiu daktaru vaikai isvis bijos dantistu...
Reikėjo receptinių vaistų tėveliui ir mamai, nes jau neturėjo. Atvykau pagal paskirtą laiką, bet gydytojo nebuvo nes gal susirgo nežinau..Pasirodo reikia vėl registruotis pas šeimos gydytoją todėl reikės ateiti kitą dieną. Ar negalima būtų taip organizuoti kad nereikėtų vaikščioti kasdien juk yra kitų reikalų..Man nesvarbu kas išrašys vaistų juk yra ne 1 ir ne 2 gydytojai poliklinikoje arba administracija tokiu atveju galėtų pagelbėti. Be to registratūroje galėtų būti darbas geriau organizuotas.17 30 val nieko nebuvo laukiau 5 min..
Sveiki.Siandien griuvau, suzeidziau keli.ir nukreipe mane pas Chirurgė
RŪTA TAUTAVIČIŪTĖ

kab. 320.As buvau pakraupus juos ryksmu nesusivaldymu, trenksmu per stala.todel kad ne norejo mane priimti.AS APSIVERKIAU.DAR karta nuejau i registratura, is ten jai paskambino.ir pasake kad cia sios dienos trauma darbine.ji rekavo kad daug darbo nors zmoniu ne buvo.kad ji dirba tvarko dokumentus.kad po pietu sedek su skausmu lauk kito xirurgo.nes jis ne turi darbo.ji vis rekavo nieks man ne lips ant galvos,.as kai trecia karta atejau pas ja.sakau ko jus rekiat as bijau sesti, Tikrai nustebau tokiu daktares elgesiu su paciente.su darbine trauma.as verkiau susinervinau.nieko likau ne supratus.pas sesute dar sutikau paklausiau.zodiu...ne taip daznai vaikstau pas xirurga.bet cia likau nustebinta.bet nieko niesakau gal ji gera specialiste daktare bet elgesio savo taip ne galima ir nervu, Todel atsiprasau uz komentara.bet man kainavo nervu ir taip skaudejo koja.
Odontologijos registratūroje niekas nekelia ragelio....
Persvarstykite tvarką einant pas šeimos gydytoją. Pacientai vienas per kitą lipa per galvas, aiškiai matomas papildomas stresas sukeliamas gydytojoms, vyresnio amžiaus senjorės verkia ir rauda prie pat gydytojos durų. Laukimas eilėje 1val. yra tik pradžia. Kai rašau šį komentarą tuoj prasides 3valanda. Akivaizdziai reikalinfa antra dirbanti seimos gydytoja, nes visas kamstis jos kabinete. P.S. Raudanti senjore priejo ir paprase paskambinti jos sunui nes greitiji neatvaziuoja antra valanda.
Sveiki, esu tiesiog pasibaisėjus gydytojos Žarnovskajos darbu, buvau uzsirašiusi liepos 12d. 15:15 užėjusi į kabineta 15:40 paklausiau ar dar ilgai reikės laukti, nes skubu į darba, ji man atsakė kad nespėja susipildyti dokumentu susikaupusiu per diena, ir nespeja priimti visu pacientu kurie ateina be numeriuku, man ji pasakė, kad sedėčiu ir laukčiau arba eičiau pas kita gydytoja, o netrukdyčiau jai. Tikrai esu labai pasipiktinusi ir nepaliksiu šio reikalo neišspręsto, kodėl žmogus užsirašęs turi dar neaišku kiek laukti? Kam tada skirti tie užrašymai jeigu visvien nepriima žmoniu pagal juos??? Taigi taip gydytoja ir nepriėmė manęs..
Siandien t.y. 2016 balandžio 6 diena, teko atlikti sveikatos patikrinimą. Tai vien pas okulistą pralaukiau virš valandos, ar cia yra normalu??? Kad musu Naujojoj Vilnioj poliklinikoj "Šaraškina kontora" tai cia ir taip aisku! Bet noretusi kad daktarai ir visas personalas savo subinem judėtų greiciau, tiek registratūroje, tiek kabinetuose.
Neimanoma prisiskambinti i registratura odontologijos skyriuje!!!ar gi cia yra normalu?!kituose poliklinikuose tikrai sito nera!
Norečiau atkreipt demesi į poliklinikos registratūra, kaip visada prisiskambinti neįmanomą nes niekas nenori kelti ragelio.
Mano nuomone, kad daktarai yra nekompetetingi, nemoka bendrauti normaliai su paciantais, nesugeba atlikti savo darbo.Mane labai nustebino hirurgė Tautavičiutė, brandi moteris turetų turėti patirties dirbant šioje sferoje, tačiau elgesi taip lyg jai pačiai reiktu daktaro pagalbos.Šaukia lyg turėtų rėkimo sindromą, apsimeta nemokanti naudotis kompiutereis.Manau kad tokius dakatarus reiktų keisti kitais!ir kuo greičiau!
poliklinikoj dirba vien tingyniai!!! isitikinau ne pirma karta!! siandien atsikeliau su 40 temperatura ir siaubyngu kosuliu, susiruosiau i poliklinika, vairuot masinuos su tokia temperatura i mazu vaiku nedrisau isgeriau 2 parecetamolio tabletes, atvaziavus i poliklinika man dave pamatuot temperatura aisku ji jau buvo numusta, stovejau vos ant koju dusau nuo kuosulio o su manim net kalbet nenorejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laba diena noreciau pagirti daktare ieva kuzovcikovaite dirbancia odontologijos skiriuje, daktare tiesiog angelas reta tokiu nuostabiu daktaru kaip sita daktare, daugiau daktaru tokiu tai ir zmones butu sveikesni, daktare ieva nusipelne padekos.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%