Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Naujininkų ūkis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Naujininkų ūkis

Atsiliepimai apie Naujininkų ūkis, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Naujininkų ūkis, UAB

Kadangi prisiskambint jums neimanoma, tai parasysiu rastu.
Musu bendrabutyje adresu Pelesosg.5 is trecio auksta lasa vanduo sienos greitai grius. Ar galite ka nors padaryti? Jau ne viena karta buvom kreipe i jusu imone, nei darbo nedarot nei telefono rageliu kelet.
Darykit ka nors, o ne subines pasodine i kreslus ir sedekit.
Laba diena as esu uzsienyje buvau kreipesis del stogo skardos apgadinimo esant stipriam vejuj kadangi stogas buvo keistas naujai praeitais metais ir yra garantija bet jusu darbuotoja pasake kad stoga sugadinom patys ir remontuos uz musu pinigus laukiu is jusu atsakymo ir kreipsiuos i kitas istaigas del neveksnumo ir sutarties nesilaikymo
Bekt reikia nuo sitos imones darbus vykdo Palangoje o saskaitas pateikia zmonems gyvenantiems Vilniuje. Vygdo darbus neatsiklause ar gyventojai sutinka moketi pinigus ar ne. Administratorius Giedrius akis isputes tvirtina jog jis neprivalo pranesti gyventojams apie vygdomus darbus. Tai kyla klausimas gal tada gyventojai neprivalo moketi ponas Giedrius sumokes? Baisu jokios pagarbos mokesciu moketojas
Bekit kuo toliau nuo šios "administruojancios" imones, kuri nesugeba net elementariu pranesimu pakabinti ir pranesti savo klientams apie vienokius ar kitokius sutrikimus. Pastoviai reikia skambinti paciam ir koliotis, palieki savo numeri, pazada parasyt kita karta bet tyla, ir tai jau kartojasi nezinau kelinta karta, kyla toks klausimas ar jie isvis ka nors dirba? Gedu geda laikyti savo klientus sudu vietoje. Jei kada nors kas nors paklustu kaip jie? Sakyciau atvirai šūdų, š***s.
kiemai šią žiemą dar nei karto nevalyti... už ką mes mokam pinigus?
Tokio nesiskaitymo su gyventojais dar reikia paieškoti: darbus ir prekes perka be konkursų, į laiškus su pretenzijomis visai nereaguoja arba atsako tik paraginti atsakingo Savivaldybės padalinio, atliktų darbų sąmatų rodyti nenori (jau nekalbu apie kažkokį derinimą su gyventojais) ir t.t. Pasirodo, buhalterija net nežino skaičių po kablelio apvalinimo taisyklių (pvz., visai neblogai priskaičiuoti bent po 1 cnt nuo visų administruojamų butų), Vienu žodžiu, daro kas patinka. Nuoširdžiai patariu vengti bendradarbiavimo su jais...
Naujininkų ūkis jau penkes savaitės žada pakeisti vamzdyna Dzuku 19.Sienas isgriovem grindis išdauzėm, pas kaimynus vaikštom į WC
Šaltkalvių g. 18 namo gyventoja 08-27 kreipėsi dėl širšių naikinimo. Praėjo savaitė vadybininkas Artūras taip ir nesusisiekė su firma, kuri turėtų širšės sunaikinti. Per savaitę skambinau mažiausiai 8 kartus, o jis taip ir nesiėmė jokių veiksmų. Jam vis 'nepavyksta' susisiekti su firma, o man kažkodėl susisiekti pavyko, kai jis jau buvo 2 val ankščiau baigęs darbą. Virtuvė pilna širšių, įeiti neįmanoma, o dukra alergiška. Jeigu atsitiks nelaimė imsimės legalių veiksmų, taip visko nepaliksim. Ankščiau teko kreiptis dėl laiptinės remonto ir laiptinės langų pakeitimo - visai nereagavo. Už ką imamas administravimo mokestis ir ar pradės Naujininkų ūkis kadanors dirbti?
prasau pateikti 2018 metais MANO BUSTAS atlikto stogo ir kamino remonto darbu samata viesai.darbu kaina 4967, 05e.konduktoriu 9.
neimanoma prisiregistruoti prie savitarnos svetaines.
2018 06 30 gavau saskaita uz stogo remonta 325, 78 e. 2018 07 01/02 mano buta uzliejo lietus 5 kibirai surinkti kibirais. i tai ponas arturas bernatavicius is vis nereagavo.bendra stogo remoto kaina 4967, 05e.
Tragedija.Meluoja del karšto vandens ijungimo po profilaktiniu darbu, sako kad šilumos tinklai neatnaujino nors jie iš tikruju jie sutvarke viska, o naujininku ukis toliau nieko neveikia ir meluoja savo klientams!!!
Karštas vanduo turejo buti pajungtas vakar, kada jis bus po galais????
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. a*******i ir a*******i. Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma. Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Tragiska imone, i klausimus rastu kaip i siena, uz ka jie pinigus gauna?vadovas jau 15 metu be jokios rotacijos, mes lauk visus reikia, i darbo birza
Turbūt pats blogiausias administratorius. Buvo pranešta apie išgriautą sienos dalį atliekant santechnikos keitimo darbus ir paprašyta sieną sutvarkyti. Siena išgriauta iš laiptinės į šiūkšlių konteinerio patalpą, todėl pastoviai sklinda nemalonūs kvapai. Pranešta buvo prieš 2017 metų kalėdas, iki 2018-04-13 darbai net nepradėti vykdyti, nors 2018-02 jau išrašė visiems sąskaitas ir nurodė, kad darbai atlikti. Su priskirta administratore susisiekti nepavyksta, telefonas arba išjungtas arba nekelia, susisiekus su dispečerine pasako, kad su jumis susisieks, bet kaip tylu taip tylu. Jokių paaiškinimų, o darbai kaip neprasideda taip neprasideda. Taip pat buvo prašyta suorganizuoti laiptinės langų keitimą. Atsakyta- susiorganizuokit patys. Kam tokiu atveju reikalingas administratorius kuriam mokami pinigai? Jei turite galimybę, rinkitės kitą administratorių!!
Prastai, labai prastai. Labai nekokybiškai dirba. Organizavo laiptinės remontą, tai visiškai nesugebėjo sukontroliuoti brokdarių meistrų. Taip ir likome su aptaškytomis grindimis, betonu apdrabstytais laiptais ir skirtingomis spalvomis išdažytomis sienomis : (Štai taip atrodo sutvarkyti laiptai
andrius 2017-03-14 11:05:33
Idomu, kas gali mesti atliekas i gyvenamuju namu konteinerius? Beveik kasdien prie namo kapsu g 30, 32 esanciu konteinariu atvaziuoja UAB "Stebules" automobilis ir ju darbuotojai prikrauna pilnus konteinerius siuksliu. Kai priejau paklausti kodel jie cia veza siuksles jie atsake kad jie turi sutarti ir gali cia mesti siuksles. Bet kai pradejau filmuoti, jie net neiskrove visu maisu, susoko i masina ir isvaziavo.
Sunus mate, kaip tie patys Stebules darbuotojai i konteinerius krove juodus maisus su medziu lapais.
Tai kaip gi turi buti is tiesu???
kas šiukšles pas Jūs išveža? Jų ir paklauskite. Ar pačios Stebulės. Kažkaip ne vietoje skundas
Tai kaip gi turi buti is tiesu???
Kodėl nėra pranešimų apie paslaugas patalpinta el pašte nuo 2016 07 01 Dzūkų g 30 27
Gintaras 2016-11-10 22:07:31
Labas vakaras,

Esame Kapsų g. 40 namo gyventojai. Prasidėjo žiema ir vėl tos pačios nesprendžiamos problemos. Norime kad lauko 5 laipteliai būtų valomi, o nepaliekama likimo valiai (kol atšils ir savaime nutirps arba ne duok dieve kas nors paslys ir užsimuš).
Taip pat norime sužinoti kada bus pakabintas namo NR.-40 ir GATVĖS pavadinimas KAPSŲ G. (kampinis namas). Gal prieš 5 metus ar dar anksčiau kažkas nuėmė, taip ir neuždėjo. (Jau rašome ne pirmą kartą, tik atsakymo nė vieno. Kodėl? Nežinau. Tikimės Jūsų supratimo ir rezultatyvių darbų.
Gintarai, mokamajame pranešime yra nurodytas bendras numeris, paskambinkite, užregistruos pranešimą, kad nėra namo numerio ir pakabins. Bus geriaiu negu veltui rašynėti atsiliepimuose. Taip pat laikas žinoti, kad Naujininkų ūkis nevalo gatvių, laipų. Aš tiesiaj savivaldybei rašiau, Jums irgi patariu.
Labas vakaras,

UAB Naujininkų Ūkio klientai
2016-09-20 00:43:09 IP 79.133.230.158
Esame nekilnuojamojo turto savininkai, kurį aptarnauja UAB Naujininkų Ūkis. Renkame objektyvius atsiliepimus apie šia įmonę.
Atsiliepimai deja - visi tik neigiamo pobūdžio.

Žemiau pateikiame nuorodą į skundų portalą:

UAB Naujininkų ūkis Įmonės kodas 121458016 : gyventoju pinigai direktoriui I kisene, o gyventoju turtas I siuksliu konteineri. (2)
UAB NAUJININKU UKIS, Vilniaus m. savivaldybe » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

UAB Naujininku Ukis, kuris yra daugiabucio namo SALTKALVIU g. 66 administratorius, pazeidzia gyventoju teises. Namas turi virs 100 butu.
Minetos imones direktorius, gaunantis virs 10 tukstanciu euru I menesi, savo klientus uz zmones nelaiko.
S.m. rugsejo 15 d. mineto direktoriaus nurodymu, namo Saltkalviu g. 66 gyventoju pasto dezutes, nukeliavo su visais laiskas, be jokio ispejimo, i siuksliu konteineri. Gyventojai grize vakare po darbo ne rado jiems priklausancio turto.
Vietoj to, mineto direktoriaus nurodymu, buvo pakabintos naujos dezutes, be jokio konkurso, be jokio ispejimo.
DEZUTES BUVO PAKABINTOS PRIE LAUKO DURU, saltame, dregname tambure, kur duris neuzsidaro, 100 butu gyventojai nuolat pradarineja duris, ir lietus patenka I vidu, nors nebuvo kliuciu pasto dezutems iskabinti pirmame ir antrame aukste.
Sutinkant su AB Lietuvos pastas nurodymais, dezutes reikia kabinti pirmame ir antrame aukste.
Taciau UAB Naujininku Ukis patingejo taip tolil vaikscioti.
Taciau saskaita atsiusti nepatinges.
Minetam “projektui” vadovavo vietinis alaus megejas, kuris daznai trinasi su alaus buteliu su savo hebra Saltkalviu 66 namo tambure. Butent uz alu jis ir buvo neva isrinktas kitu alaus megeju I mineto namo igaliotinius. Minetas alaus megejas neprisistate, nepasake vardo pavardes, neparode jokio dokumento, o tik” isdydziai” pareiske, kad jis cia gyvena jau “puse metu”, visa ta laikotarpi gere alu sio namo pod’jezde, ir del minetu nuopelnu sabutylnikai ji isrinko I namo igaliotinius. Jokio procesinio dokumento irgi nepateike. Ne aisku, ar buvo ar nebuvo teisetas susirinkimas, ar buvo ar nebuvo kvorumas, kas uz mineta alaus megeja balsavo.
I mineta klausima, Naujininku ukio vadibininkas Arturas Bernatavicius atsake:” kazkas ji isrinko, mes cia ne prie ko. Turbut gyventojai ji isrinko.”
Naujininku Ukis kaip visada nieko nezino.
Apsimeta, kad nezino.
Tamsta direktoriau, tu gauni virs 10 tukstanciu euru i menesi algos, cia oficialiai tik tai. Ar gali tamsta savo sikna pajudinti, ir pasidometi, ar turi ar neturi nuomininkai -kvartirantai teise balsuoti per gyventoju susirinkima, jei jie nera buto savininkai, o tik nelegalus nuomininkai. Virs 70 procentu namo butu yra nelegaliai nuomojama, savininkai VMI jokio gyventoju pajamu mokescio nemoka.
Nuomininkai nuolat keiciasi, daznaii butai nuomojami parom ir valandom visokiom prostitutiems.
Tai gal cia prostitutes ir suteneriai per nelegalu “gyventoju susirinkima” ne aisku ka isrinko I namo igaliotinius.
Tu tamsta uz savo 10 tukstanciu euru i menesi algos, nusipirk istatymine baze spaudos kioske, ir susipazink, kokie istatymais ir teise aktai reglamentuoja jusu, veikla.
Reikalaujame:
1) NEDELSIANT GRAZINTI MUMS MUSU PASTO DEZUTES I SAVO VIETA, ARBA JOS PAKABINTI PIRMAME IR ANTRAME AUKSTE, O NE DREGNAME TAMBURE PRIE LAUKO DURU.
2) ATSAUKTI NETEISETAI ISRINKA TIK PUSE METU CIA GYVENANTI NIEKAM NEZINOMA ASMENI
3) SUSAUKTI NAUJA SUSIRINKIMA ISTATYMU NUSTAYTA TVARKA IR SUTEIKTI GYEVNTOJAMS TIESE BALSUOTI SLAPTAI, NES JIE BIJO KERSTO

Jei tamsta nori tokiu budu suklastoti musu parasus ir neteisetai “prastumti namo renovacijos projekta” - nieko nesigaus. Ispejame is anksto.

Gairės: UAB NAUJININKU UKIS Vilniaus m. savivaldybe

KOMENTARAI:

Мы, жильцы, владельцы квартиры (с 1991 года) в данном доме, переписываемся с заграницей по почте, в том числе с Российской Федерацией.

А теперь мы практически будем лишены такой возможности.
Хотя нам, владельцам квартиры по данному адресу, положено иметь почтовый ящик в безопасном месте, а не на улице многоквартирного дома, где идет дождь и почту заливает водой, где мимо этого ящика каждый день снуют несколько сотен человек, включая всех науйининкайских хулиганов, которые этот почтовый ящик просто раздолбают за неделю.

На это ЖКХ “Науйининку Укис” и рассчитывает.

Науйининку Укис с хулиганами в доле.

Чем чаще хулиганы будут ломать почтовые ящики жильцов, вывешенные практически на улицу, на растерзание всех хулиганов, тем больше Науйининку Укис будет получать за ремонт данных почтовых ящиков.

Голь на выдумку хитра.

Аппетиты у дебилов растут обратно пропорционально их интеллекту. Чем меньше мозгов, тем больше желания урвать за чужой счет.

У тупых прибалтийских фашистских выродков, всегда одна песня - во всем надо винить Москву и ни хрена самим не делать.

Они даже обычные почтовые ящики не могут самостоятельно повесить.

Данный дом по адресу Шалткальвю 66 - это практически рай для наркомании, наркоторговли и проституции. Более семидесяти процентов квартир сдаются неизвестно кому, жильцы -квартиранты нигде не фиксируются, постоянно меняются, налоговая инспекция никаких налогов за сдачу жилья не получает, и никого это не волнует.
У фашистских выродков одна песня - во всем виновата Москва.

Напомним, что от улицы Шалткальвю до литовского сейма можно пешком дойти за 25 минут.

От улицы Шалткальвю до Московского Кремля - более 900 км.

Однако литовские олигофрены и энцефалопаты, по-прежнему во всем тупо винят Московский Кремль.
Atsakingų Nerasta
Komentaras
2016-09-19 07:09
xxxx417627
Nuo rugsėjo 15 d. iki dabar, per 4 dienas, taip ir nepavyko nustatyti to asmens, kurio savivalės būdu buvo be įspėjimo išrautos ir išmestos lauk (su visais laiškas) gyventojų pašto dėžutės, o naujos buvo pakabintos ant lauko durų, ant praėjimo, nesaugioje, drėgnoje vietoje.
Pats asmuo, gyvenantis šiame namie vos puse metų, kuris rugsėjo 15 d. prisistatė kaip anoniminis šio namo įgaliotinis -komendantas, dingo be pėdsakų.

Vilniaus m. savivaldybės paskirtas namo administratorius - UAB „Naujininkų ūkis“ į SMS su skunda neatsakė, į žodinį skundą, paliktą dispečerių telefonu, neatsakė, į elektroninį skundą neatsakė.
Per pokalbį telefonu Naujininkų Ūkio atstovas visą atsakomybė suvertė vėl ant to mistiško komendanto. Tačiau nepasakė nei minėto „komendanto“ vardo pavardės, nei jo telefono, nei kuriame bute jisai gyvena, nei kada ir kokiu pagrindu jis buvo išrinktas.

Primintina, kad kai namas yra valdomas netiesioginio valdymo būdu, tai reiškia per administratorių, minėtas administratorius privalo reguliariai rengti susirinkimus, informuoti savininkus ir žodžių ir raštu apie planuojamus darbus.

Namo administratoriaus veiklą turi prižiūrėti ir kontroliuoti Vilniaus miesto savivaldybė.

Tačiau šiuo konkrečiu atveju, be jokio išankstinio įspėjimo, kai gyventojai buvo darbe ir nieko neįtardavo, jų pašto dėžutės buvo išrautos iš išmestos, su visą korespondencija, lauk, o vietoje jų, buvo pakabintos naujos, kurių dizainas, formą ir kainą su gyventojais nebuvo suderinti, ir PAKABINTOS JOS BUVO FAKTIŠKAI LAUKE ANT DŪRŲ.

Kas tai padarė? - Naujininkų Ūkis sako: ne mes, o jūsų komendantas.

Įdomu, kas čia per pareigos tokios.

Iš teisinės pusės žiūrinti, gali būti tik 3 daugiabučio namo valdymo būdai:
- namo administratorius (netiesioginis valdymas)
- bendrija
- jungtinės veiklos sutartis

Viskas. Visa kita - художественная самодеятельность. Jokio „komendantinio valdymo“ teisės aktai nenumato.

Mistiško komendanto pėdsakų beieškant, teko šeštadienį -sekmadienį pabendrauti su šio namo gyventojais, ir niekas iš jų negalėjo nurodyti, kas toks yra šis komendantas, kuo jis vardu, koks telefonas ir kur gyvena.
Net viską žinantis vietiniai alaus mėgėjai, kurie kaip visada, gerdavo alų viešoje vietoje, net jie, į klausimą, kuo vardu „komendantas“, negalėjo atsakyti.
Tik pasakė: „Taip pažįstam tokį, pizdukas jisai“.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toliau kaip sakant, nėra ko komentuoti. Namą valdo kažkokie pijokų išrinkti anonimai "pizdukai", kurių net vardo niekas nežino. Yra naikinamas gyventojų turtas. Pašo dėžutės, pirktos už gyevntojų pinigus, ant kurių kabėjo gyventojų pirktos spynos, tos dėžutės išrautos, išmestos, arba pavogtos. Naujos dežutės, kurių neikas neužsakė, prievartos būdu, be jokio įspėjimo, pakabintos lauke ant dregnumo, nesaugioje vietoje. O Naujininkų Ūkis sako: "mes čia ne prie ko, čia ne mes, čia kažkoks komendantas"
Esu nepatenkinta dėl to, kad įmonė nepakankamai rūpinasi šiukšlių išvežimu. Kiekvieną diena apklink konteinerius pilna šiukšlių, o susisiekus su vadybininkais atsakymas tas pats - skambinkit kitu numeriu...Manau reikia inicijuoti kitos įmonės paieškas, kurios vadybininkai nors karta per diena apvažiuotų prižiūrimą teritoriją ir ji būtų tinkamai sutvarkyta. Tarp Šaltkalvių 54 ir Vyšnių 6 pastovi betvarkė.
Jau yra 16 diena, o iki šiol nėra sąskaitos kiek mokėti už gruodžio mėnesį. Argi taip sunku internetu pateikti apskaitą? Iš visur jau esu gavusi pranešimus ir tik jūs vieninteliai visada pateikiate paskutiniai. Esu pensininkė ir man patogiau susimokėti už visas paslaugas iki 16-17 d.d., nes pensiją man moka mėnesio pradžioje.
SAULIUS 2015-10-26 12:35:41
Sveiki, gyvenu Kapsų g.34 o aplink namą bardakas ir laiptinės nieks netvarko
Tai kad Naujininkų ūkis jau daug metų netvarko teritorijos aplink namus, Reiktų kažkaip savivaldybės sprendimus sekti. O dėl laiptinės: jeigu mokate už laiptinės valymą - skambinkite savo vadybininkui (abejoju kad jis skaito komentarus), sužinokite kaip dažnai tas daroma, Jeigu nėra valoma - rašote kolektyvinį prašymą laiptinės valymui. Galite aišku valyti patys arba gyventi kiaulydeje kaip daro dauguma vilniaus gyventojų.
Sveiki, gyvenu Kapsų g.34 o aplink namą bardakas ir laiptinės nieks netvarko
Vadybininko tiesiogine pareiga rūpintis namu: bendro naudojimo konstrukcijomis bei patalpomis, likviduoti avarijas ir pan., jeigu jis prades lakstyti pagal kiekvieno gyventojo skambucius - namai prades griuti. Rašykite raštiškai - į prašymą į kurį vadybininkas turi atsakyti per 10 dabo dienų. Per kiek laiko reikia reaguoti į telefono skambučius niekas nereglamentuoja, taigi čia ne avarija ir sakyčiau jeigu bus skelbimas pakabintas menėsio bėgyje - vadybininkas savo pareigas atlieka tinkamai.
Ar pateikėte įrodymus, kad patalpas užgriozdino būtent tas kaimynas o ne Jūs. Lengva yra apkaltinti žmogų be įrodymų. Jeigu nesugebate susitarti su kaimynais - nereikia ieškoti kaltų ir visą problemą sukrauti ant kieno nors kito pečių.
siandien 24.12.2014 as pamaciau kad bendrame koridiriuje per siena teka vanduo, as skambinau visur bet niekas nekele rageli.net nezinau ka dabar dariti...prasau greiciau panaikinti sita problema/
; 2014-09-27 23:32:10
dėl laiptinės remonto reikalingas 50 proc.+1 butų savininkų raštiškas prašymas. Dėl el. instaliacijos remonto kreipkites tel 219 5292 pas savo namo vadybininką.
Skambinti arba rašyti reikia savo namo vadybininkui. Šito puslapio jis tikrai neskaito. Kontaktai yra mokamajame pranešime arba įmonės internetiniame puslapyje. Šiaip tokiems darbams reikalingas raštiškas prašymas su bendrasavininkų parašais, kad jie sutinka apmokėti už šiuos darbus.
Leokadija 2014-10-24 08:13:19
Gyvenu Savanorių pr.36 name, 5 aukšte.Spalio 22 d.buvo jungiamas šildymas, apie tai jokių pranešimų skelbimų lentoje nepateikėt.Iki šios dienos visai nešyla radiatoriai ne tik pas mane, bet ir žemiau esančiuose butuose.Spalio 23d.grižus iš darbo registravau dispečerinėje gedimą.Iki šio momento niekas nereaguoja.Aš gyvenu viena, turiu išeiti į darbą ir išvažiuoti iš Vilniaus.Durų radiatorių nuorinimui niekas neatidarys.Pasiderinti dėl laiko su dispečerine neįmanoma, palaukus kokių 10 min.po pasakymo kad atsilieps darbuotoja, telefonas buvo išjungiamas.Prašau reaguoti ir pranešti kada bus sutvarkyta.
Apie šildymo įjungimo datas niekas skelbimų nekabina, nes apie tai praneša spauda (radijas, televizija, internetas). Pagal grafiką šildymas turėjo buti įjungtas nuo spalio 22d iki 25 d. Nuorinimui yra skirta visa kita savaite. Kantrybės. Dispečerinė negali pažadėti, kada atvyks darbuotojas, nes iškvietimų yra šimtai. Telefono dispečerinė neatjungia, tiesiog tai yra Jūsų telefono funkcija tokia nustatyta, kad atsijungia po tam tikro signalų skaičiaus.
Leokadija 2014-10-24 08:13:19
Laba diena, spalio 7 diena buvo parasytas prasymas del 2 maisytuvu pakeitimo prausykloje.Buvo skambinta i dispecerine spalio 9 d.Dispecere pasake, kad prasymas pasirasytas ir perduotas vykdymui.Nesulaukus darbuotoju 10 diena vel skambinau, tada kita dispecere nustebus pasake, kad nieko nera perduota vykdymui ir kad padarys tai tik iki 14 dienos.Siandien jau 17 diena ir vel gi nieko nesulaukus skambinu.Si karta dispecere atsake, kad bus uzregistruotas prasymas per nauja.Tai galu gale kiek gi laiko laukti vel?Gerai, kad atsirado zmogus kuris atjunge tekancia praustuve nuo vandentiekio, tai bent jau duse galim nusiprausti.Kodel taip naujininku ukis pro pirstus i viska ziuri?Esu moki gyventoja ir noreciau kazkokios tvarkos ir atsakomybes.
Zita 2014-09-17 09:19:49
Labas rytas,
dėl namo laiptinės remonto kur galėčiau kreiptis? Elektros lempučių nėra, jungikliai išdraskyti. Ir kosmetinio remonto laiptinėje reikėtų. Kokiu tel. galėčiau paskambinti. kad aptarti šiuos reikalus.
Esu Šaltkalvių g. 18-ojo namo 46-ojo buto gyventoja.
Labas rytas,
Esu Šaltkalvių g. 18-ojo namo 46-ojo buto gyventoja.
alytė 2014-02-27 16:54:05
Prašome išsamiai atsakyti į klausimą:" Kokiu pagrindu už 2014 sausį pakilo kainos už namo priežiūrą nuo 0, 0700 iki 0, 1830 ir už administravimą nuo 0, 0790 iki 0, 1190?".Negavus tenkintino atsakimo kreipsimės į savivaldybę.
Kreiptis reikia pas savo namo vadybininką. Telefoną rasite mokamajame pranešime.
angele 2014-02-17 16:07:02
Kai gavome pries pora dienu is ''Naujininku ukio'' atsiskaitymo lapelius tai buvome nustebinti, - moketi uz apsvietima bendrom reikmem uz sausio men, reikia moketi net po 21, 00 lt., kai visais men. mokedavome po 4, 00 lt. Tai kas cia atsitiko. kad taip kaina staiga pasikeite ? O jei mes isnaudojom per viene men, tiek daug elektros tai pasidomekit - kas atsitiko - gal skaitliukas sustreikavo. o gal kas nors is gyventoju prisijunges ir vagia elektra?! Juk jus mus aptarnaujate ir galite tai sutvarkyti !? Ar tik pareiga surinkti pinigus ???
Jau rašiau. Už apšvietimą bendroms reikšmėms mokate LESTO. LESTO nurašo skaitiklių parodymus ir išstato sąskaitas. Administratorius gyventojams pateikia tokias sumas, kokias jam pateikė LESTO. Jums LESTO skaičiuoja pagal vidurkį, kurį ji pati ir nustato. Perskaičiuoja pagal faktą - metų gale. Taigi, administratoriaus pareiga surinkti pinigus ir juos perduoti LESTO.
MARIJA 2014-02-17 14:58:12
Norėčiaus sužinoti kodėl tiek daug mokėti už apšvietimą bendroms reikmėms už sausio mėn.?visais mėnesiais buvo 4,...lt. o dabar gavau, kad net 11, lt.iniekur neradau informacijos, kad būtų pabrangusi elektros energios kaina tokioms reikmėms.r dar:niekaip nesuprantu kodėl tas mokėjimas skaičiuojamas pagal buto kvadratūrą?ačiū.
Alytė 2014-02-06 16:56:45
Atkreipiau dėmesį, kad darbai atliekami pagal su gyventojais suderinta sąmatą už gyventojų pinigus, Kas ir kada derina su gyventojais planuojamus darbus?Jokių susirinkimų, jokių skelbimų...
Darbams atlikti reikia prašymo su 50 + 1 proc. gyventojų parašų. Aišku, avariniai darbai yra atliekami iš karto. Susirinkimui irgi reikalingas raštiškas gyventojų prašymas.
alytė 2014-02-06 16:20:06
Kaip suprasti-Naujininkų ūkis" administruoja tik pastatus?Ar galima konkretizuoti, kokius darbus privalo vykdyti administratorius, laiptinių švara kieno kompetencija?
Už laiptinių švarą yra atsakingi patys butų savininkai, nebent jie parašo prašymą administratoriui. Tada už atskirą mokestį bus valoma laiptinė. Administratoriau pareigos yra internete. Labai lengva surasti.
... 2013-08-29 13:20:50
Finansiniuose - ūkiniuose planuose yra nurodomi darbai, kuriuos planuojama atlikti bet niekas jokių pinigų neskiria (sovietmetis senai baigėsi), o darbai būtų atliekami už gyventojų pinigus.
... 2013-08-29 13:24:09
Duobėtus kelius tvarko savivaldybės įmonė Grinda, , , Naujininkų ūkis" administruoja tik pastatus. Smėlį surenka už teritorijos priežiūrą atsakinga įmonė, kurią skiria Vilniaus miesto savivaldybė (šiuo metu t.y. Stebulė.)
Ash 2014-01-23 16:35:11
Man vislaik siuncia grasinancius laiskus, kad turiu sumoketi 22 litu uz paslaugas, nors jokiu paslaugu Naujininkų ūkis man neteike.
Kokia gatvė ir namo numeris?
LIUCIJA 2013-12-30 09:12:03
Nuo penktadienio gruodzio 27 dienos adresu Panevezio, 34 neveza siuksliu, konteineris perpildytas, salia siuksliu antram konteineriui.Jau i tai neimanoma ziureti, gerai kad ne vasara, smarve butu.O konteineris pastatitas priesais langa, nesuderinus vietos nei su gyventojais nei su buvusio namo igaliotiniu.
Šiukšles veža ne administratorius, bet VSA arba Ecoservice. Gal ir Naujininkų ūkis Jums padėtų, bet reikėtų e-paštu jiems bent parašyti, o ne čia.
audra 2013-08-30 18:24:05
Nešildo gyvatukas, karšto vandens tiekimas sutrikęs.Dispečerė penktadienio ryte atsako, kad gedimas taisomas, vakare - jokių pokyčių, prieš akis savaitgalis.Pirmadienį kartosime iškvietimą.Įdomu kada sureaguos?Ir taip jau ne pirmą kartą.
Gyvatukas yra nuorinamas paskutiniame aukšte. Jeigu gyvenate Kapsų g. 26 name, tai žinote, kad rūsyje gyventojai pristatė savavališkai grotų, o raktų niekas administratoriui neperdavė. Gyvatukas buvo nuorintas iš karto, kai atsiliepė gyventojai iš paskutinio aukšto.
P.S. rašykite apie problemas e-paštu nurodant bent adresą, atsakysime greičiau.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%