Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas Vilnius

Atsiliepimai apie Mano Būstas Vilnius, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Vilnius, UAB

tokius komentarus. Kažkodėl maniau, kad tik mūsų namui taip "sekasi", bet pasirodo, jog tai - REIŠKINYS. Viskas taip puikiai žinoma, matyta ir išgyventa. Visa, kas rašoma komentaruose - nei kiek neprasilenkia su tiesa. Ir apie šachtų dezinfekciją, kuri vykdoma nežinia kada, niekam nematant ir negirdint. Apie kosminius įkainius už atliktus darbus, kurių kokybė dažnai labai abejotina. Apie kaupiamųjų lėšų švaistymą visokiems neaiškiems darbams darbeliams. Apie demagogiškus atsikalbinėjimus, po kurių reikalai nei kiek nesikeičia į gera. Piršto pridėjimas prie vamzdžio įvertinamas ne mažiau 70-80 eur, o jei dar ką pakrapšto, tai priskaičiuoja tokias sumas, kad naktiniame košmare nesusapnuosi. Et, kartais gailiuosi, kad lietuviai neturi nors lašo gruziniško charakterio. Anie neleistų taip tyčiotis iš savęs. Po pirmo ar antro karto iš tokių uabų liktų tik skiedros.
Cirkas, avarinė tarnybą važiuoja 4h, kur čia matyta? Per dieną kviečiame po 2kartus, o taip ir nieko nepadaro!!! Ne darbuotojai, o klounai. Kanalizaciją teka, daug vandens prisirinko, o avarinė tarnyba ale "turi daug iškvietimu"
nuo geguzes 29 neturim nuoteku, nes uzsikises magistralinis vamzdis... liepos 26 atvykes toks administratorius Medisauskas pabuvojo musu bute, uzlipo i palepe...o rugpjucio 20 gavome grasinanti laiska, kad jei neileisim i buta tai kreipsis i teisma... sita puikuji rasta pasirase toks Mackevicius, einantis labai idomias pareigas-vyr.klientu ASMENINIS vadybininkas...gal kas galit paaiskinti ka tai reiskia....dar ponas Medisauskas teikesi pareiksti, kad jei neleisim draskyti savo buto vamzdynu, kurie sutvarkyti pries du metus, tai sedesim be nuoteku....Medisauska pamatyt pavyko po 5 metu kai jis tapo namo administratorium...pasikalbet taip pat...taigi supratom, kad sis UAB yra kaip pelke, visi galai i vandeni...musu namas yra valstybes saugomas architekturinis paminklas...ar nepasityciojimas...gal valstybe tegul saugo tokius darbuotojus, nes jei jie isnyks, mums gyventojams bus liudna, be to nebus ka parodyti vaikams kokiais nereikia buti, jei nori, kad tave zmones gerbtu...
Ona Danutė Aleknienė (Buivydaitė)
2018-10-04 13:52:26 IP 12em64p0
Laba diena.
Dėl Mykolaičio - Putino g. 8/2 name 11a patalpų užpylimo.

2018 10 03 19 val 07 min. iš mob. tel 8 601 09247 Vilniau mieto avarinei tarnybai (į tel. 869795048) buvo pranešta, kad, Mykolaičio - Putino g. namo 8/2, patalpoje 11a (pusrūsis) iš remontuojamo buto pirmame aukšte, bėga vanduo. Avarinė tarnyba atvyko 20 val. 07 min. Per sieną vanduo bėgo čiurkšle (įrodymas nufilmuotas). Iki atvyko avarinė tarnyba, sušlapo netik siena, lašėjo nuo lubų, iškilo grėsmė elektros įrangai ir prietaisams, tad valytis teko tamsoje.
Minėtoje patalpoje, prieš pusantrų metų, buvo atliktas remontas. Dabar sugadintos lubos, siena, sugadintos laminuotos grindys. Šiuo metu patalpa džiovinama drėgmės surinkėju.
Prašau, atsakingus darbuotojus (-ą) atvykti į vietą surašyti įvykio dokumentą apie faktą.

Apie atvykimą informuoti 860109247 arba 8 676 38141

Su pagarba
patalpų savininkė Ona Aleknienė
Siaubas, o ne istaiga!!!
siandien 09.00 val buvo skambinta del lasancio vamzdzio kuris priklauso "bustui" nes eina iki skaitliuko.Bute bei rusyje lasnojo vamzdziai.Turejo atvaziuoti po 2-3 val.15 val nks nepaskambino ir neatvaziavo.Paskambinus pakartotinai ir paklausus kame reikalas, jog nks neatvaziavo- nebuvo atsakyta, nezinojo del kokios priezasties neatvaziavo santechnikai.pakartotinai iskvietus atvaziavo 16.45 val nuejo i rusy paziuret, bute paziurejo vamzdzius ir nieko nedare.paklausus ar sutvarkys siandien viska, atsakymas buvo toks- siandien nieko nedarysiu, paziurekit kiek valandu, as tik iki 17 val dirbu".paskambinus dar karta- " susisieksim po 3 d.d". Isvada tokia, jog laukit kol uzsipils vandeniu jusu butas ir kaimynu!
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 13:27:37 IP 2e7r4500
Gabrielius 2018-07-18 12:19:29
Ką pasirinkot kaip administratorių?
Isteigėm bendriją. Samdom silumininka, santechnika, elektrika pagal fakta. Del avarines- skambinam Grindai. Labai patenkinti.
Vilius Rimkevičius 2018-07-18 01:34:43
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Ką pasirinkot kaip administratorių?
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 01:34:43 IP 2e7r430t
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Jei yra galimybė rinkitės kitą namo administratorių, nes neįmanoma su jais bendrauti, ko prašysi to negausi, susisiekti pavyksta iš kokio 5 karto, neatlieka tinkamai darbų, o sąskaitų tikrai nepamiršta "išpūsti".
Slyktus verslo metodai. Piktybiskai negrazina gyventoju kaupiamuju lesu.
Менты сегодня провели себе канализацию. У всех идет вниз трубы а у ментов наверх. Создали аварицную обстанновку. Вызвали работничков из бустаса.Приехали два, один с перегаром таким что вонь говна перебило раптом. Но сумели зпделать одну дырку в стояке, которую мусора так старательнл выковыривали в общем стояке.На вторую сил не хватило, бросили до завтра
Aciu Andriui Medisauskui, kad rupinasi ir tvarko musu nama. Jo deka sutvarkyti balkonai, elektros tinklai. Tikrai, didelis aciu.
Spalio mėnesį kreipiausi dėl netekančio šalto vandens, jau Gruodžio pabaiga. Skambinta buvo eilę kartų ir kiekvieną kartą buvo žadama sutvarkyti, lyg šiol nieko. Atvyko, pamaigė, išvyko.. Sakė kitą kartą sutvarkys. Vėl atvyko, vėl pamaigė, vėl pasakė, kad kitą kartą sutvarkys, vėl išvyko. Aš kaip durnė lakstau iš darbo, kad jie prie to vamzdžio šūdą maltų. Operatoriai nieko nežino, vadybininkė liovėsi atskambinti tad nuvykau pas juos. Pasakė, kad sutvarkys, bet praėjo dar dvi savaitės ir jokių žinių. Kaip gyventi be šalto vandens? Idiotų įmonė!
Kriste 2017-09-19 14:53:04
Noreciau padekoti UAB "Naujamiescio bustui" uz puiku bendradarbiavima, situacijos suvaldyma ir laiku suteikta pagalba. Tikiuosi bendradarbiausime ir toliau!
Už ką dėkoti Naujamiesčio būstui? Ar už tai kad neįmanoma gauti nei vieno atsakymo į klausimus? Ar už tai kad operatorės nieko nežino, siūlo kreiptis į administratorių, o jo telefono neduoda? Neva užregistruoja problemą ir neva administratorius pats susisieks. Jau kelis mėnesus laukiam, kol Andrius Medišauskas teiksis perskambinti ar atrašyti. Arba operatorės neperduoda informacijos administratoriui, arba Medišauskas ignoruoja gyventojus. Administratorius nepagaunamas, atsakyt į klausimus nieks negali, vienintelis darbas kurį sugeba Naujamiesčio būstas tai išrašynėt kosminio dydžio sąskaitas gyventojams už nežinia kokius darbus ir aptarnavimus.
Džiaugiamės mūsų naujosios namo
Kauno 25 vadybininkės Agnės Šlajienės
pastangomis pagerinti mūsų namą
ir aplinką.
Vytautas ir kiti.
Mes irgi buvome nepatenkinti Naujamiescio bustu, kadangi vangiai reagavo i problemas, o saskaitas tai laiku siunte. Dabar darbus is Max Service perkam. Visai kitoks lygis, jauties pagaliau klientu, o ne ismaldos prasytoju. Manau, Naujameiscio bustas ir visos kitos Rubicon grupes imones tiesiog atsipalaidave del savo dydzio ir namu skaiciu, o mazesnes imones kovoja del kliento, stengiasi dirbti gerai. Todel galiu patarti nebijoti permainu ir ieskoti kitu imoniu.
Iš Aguonų g. 19 Gyventojai
2017-01-08 22:18:38 IP 2e7r3rbd
Gyvename daugiabutyje 2 aukšte vyksta santechnikos darbai - Vonių dušo kabinų montavimas.........Žingsnis po žingsnio apie sienų ir grindų plytelių klijavimą: pagrindo paruošimas, hidroizoliacija, siūlių glaistymas. Mes jau Kalėdos ir Naujuosius metus sutikom nesiprausė.Na taip šventęs be dušo.Rūbų negalima džiovinti - tai kad dulkes balkone nes pjauna plytelės prie balkono durų kur mes Rūbus džioviname. Plyteles pjauna sauso būdu dulkes visur eina.Remontas prasidėjo 2016 11 14 o dabar 2017 01 08 ir dar nesimato darbu galo..Kodėl UAB Naujamiesčio būstas nebuvo tartasi su savininkais.....Nesusitarė dėl visų klausimų, susijusių su papildomų darbų.... kodėl nesurinko parašus nuo visu savininku... Siunčiam foto kaip, statybininkai po darbo palieka savo atliekas, šiukšlių daug dulkiu daug ir netvarko savo darbo vietos.
Калба Науяместис
2016-07-09 22:08:56 IP 2e7r3ob5
nukentėję 2015-12-02 16:18:32
Ėmėsi mūsų namo renovacijos kartu su naujamiesčio būstu. Visiškas bardakas, jokios informacijos neteikia, darbus atlieka atsainiai. Pvz. Siurblio įkišimą 50cm į ventiliacijos šachtą ir ištraukimą vadina "šachtų valymu ir dezinfekcija". Paima, žinoma, kaip už mega projektą.
Prasuko aferą su balkonais: sutikome renovuotis tik dėl balkonų remonto, tačiau rezultate (ne iki galo ir nekokybiškai) renovavo pastatą, o balkonus apardė ir užkalė prašydami mestis po dar 2500€ jų remontui. Balkonai yra neva avarinės būklės, tačiau jų parėmimai pastatyti tik žvirbliams baidyti: apatinio balkono net neliečia (paliktas tarpas) ir vienas balkonas laiko dar trijų svorį.
Gyventojai eis į teismą.
А мне нравится ! Я уже видела такой дом и чуть шею не скрутила! Вот вам и еуропа и еуростандартас! Мало вам, мало! А скоро начнут падать балконы, после капитальных ремонтов......Толи еще будет! Директорюс Лисаускас сказал :, , Было, есть и будет!".Падали и будут падать! Вам не нравится литовская власть? Чемодан, вокзал, Норвегия! За что боролись, на то и напоролись ! В 90 х орали:, , голодные, но свободные?!". Нате вам!
Gyvenu Jakšto g. 13 name, esu labai patenkinta Andriaus Medišausko darbu. Tik jo pagalba pradėjome tvarkyti namą, keisti vamzdynus, valyti laiptines! Kol kiti kaimynai viskam trukdė, su naujais namo gyventojais susivienojome ir Andriaus pagalba tikrai daug darbų padarėme, kad namas atrodytų gražesnis ir tvarkingesnis!
Gyventojai Seimyniskiu g. 5 , Vilnius
2016-04-18 20:28:51 IP 5f4sotrs
Seimyniskiu g. esama nama Nr. 5 aptarnauja Naujamiescio bustas, UAB, atsakingas kontaktinis asmuo-vadybininkas ANDRIUS MEDISAUSKAS,
atlikti darbai, poziuris i gyventojus, susisiekimas telefonu, daugybe ataskaitu uz atliktus darbus:
- atliekant darbus ivairaus pobudzio tiesiogiai susijusius su namo tvarkymu, rusio valymu, aplinkos tvarkymu ir t.t. buvo isskaiciuojami is gyventoju nerealaus dydzio mokesciai;
- rastu informuoti gyventojus apie atliekamus busimus darbus bei ju ikainius A. MEDISAUSKAS nesugebejo;
- po atliktu visu darbu gyventojai sekanti menesi gauna atsiskaitymo forma is Naujamiescio busto su priskaiciuotom konkreciom sumom;
- A. MEDISAUSKO kontaktinis telefonas 8 700 55966 nurodomas vienintelis, beje tas pats telefono nr. nurodomas ir kaip bendras kontaktas kliento aptarnavimui, kurio skambinant 7 kartus per 1 menesi susisiekti su atsakingu vadybininku 100 % neimanoma;
- i palikta zinute, del noro susisiekti su vadybininku, atsakymo jokio;
- i rastu pateikta prasyma, vadybininkui A. MEDISAUSKUI, atsiskaityti detaliau, konkreciau ir issamiau uz atliktus darbus, uz ka gyventojai mokejo fantastiskus mokescius, atsakymo ir vel nera;
- i prasyma suorganizuoti bendra susirinkima A. MEDISAUSKO su namo gyventojais, baigesi tik "graziais" pazadais;
- manome, kad slapstytis, kazko bijoti, vengti kontakto su namo gyventojais, atsakomybes ner prasmes;
Toks paziuris bei atsakingumas i gyventojus vieno is darbuotoju imones Naujamiescio bustas, UAB.
sveiki, kas menesi gaunu Lazdynu bustas mokejimo saskaitas noriu zinoti uz ka moku, is kur ispaisomi protui nesuvokiami ikainiai mano bustas paslaugu, kodel pasirenkate darbu vykdyma su tarpininkais, tarpininkais 2 ar net 3.?kas menesi prie saskaitos buna pridetas lankstinukas su atvaizdu pono- Karolis Lukosius.Kodel nera jo kantaktinio telefono?Telefonai yra, labai dideliais skaicias visa para...avarine....perdegus lemputei rusyje-yra ir toks, Antrokas isuks perdegusia lempute, o cia???!!...Kas kontroliuja atliktu darbu kokybe?Kodel nepraejus pusei metu vel is naujo atliekamas siuliu remonto darbai, pamaliavoja 3val.ir saskaita 1070e!?Kiek kainuoja tas cementas?Kiek jo sunaudojo?Valandos kainana kokia, kodel nesupazindina gyventoju.?Kodel.gyventojai ispejami, kad lapkriti bus pradeti lifto keitimo darbai, jie nepradeti, bet padaromas kaskoks lifto remontas, taip kazkoks, nes neinformuojami gyventojai ir nesupazindinami koks tas gedimas ir ar jis mums dabar yra butinas, ir saskaita 326.70e.Siandiena 2015.12.06vel vykdomi darbai...kokie tai darbai?Kodel ponas Lukosius neinformuoja gyventojus apie easmus darbus konkreciai su visomis smulkmenomis, kad mes nesiklaidintumeme ir neprisigalvotumeme ko nereikia, norime zinoti, kad esame nemulkinami, Pasitiketi jusu sazinigumu labai noretumeme, bet jau labai daug tu, bet.Noriu zinoti, nes moket moku.Paaiskinkite man kaip as ekspluotoju lifta t.y. lauzau vazineju, nesu purva, naudoju elektra,... as, gyvenanti pirmame aukste?O svarbiausia, kad turiu apmoketi man visiskai svetimu zmoniu komforta?Komforta zmoniu kurie nesaugo turimo lifto, dauzo, spardo, siukslina, bando igrusti baldus kurie pagal savo gabaritus netepla, krauna statybines atliekas ir gana sunkias, {paskutinis toks bandymas:liftas buvo prikrautas maisu su betono atliekomis, po ju pakrovimo liftas nebevaziavo, buvo kvieciami meistrai...}Liftas bendra namo nuosavybe, tai ir mokestis turetu buti simbolinis, o ne toks koks yra islauztas, Kas sugalvojo, kuo riamentis, izuliai reketuoti?AS negaunu jokios paslaugos is LIFTO!!!Balsavimas naujo lifto irengimui irgi gana jokingas 36butai uz prabalsavo berods 7=nutarta...Labai jau brangus tas liftas, issimoketi per tris metus, kokia suma reikes kas mensi moketi?ko laukti, ar duona turesime ar lifta, kas butina, o ar zinote, kad dauuguma sioje saly gyvena atlyginimas iki atlyginimo.apmaudu, kad rad rupinates tik savo gerbuviu-atlyginimu, musu saskaita.bukit malonus, nepatingekite, raskite laiko issamiai viska isdestyti, aciu
Gyventojai eis į teismą.
švitrigailos 6 2013-01-14 09:34:34
UAB "Naujamiesčio Būstas" - mes jau 2 - 3 mėnesius bandom prisišaukti juos, kad gautume paslaugą už kurią mokame pinigus (už veikiantį, šiltą radiatorių), bet veltui. Kadangi susidūrėm su darbuotojų pasyvumu ir nekompetencija, o ir nematom prasmės bendrauti su tokiais nevykeliais, mes suteikiam šį džiaugsmą valsybinei vartotojų teisių inspekcijai. Siūlau nesnausti ir kitiems vartotojams, nes tik taip mes galim padėti šiems ištiželiams vėl atsistoti ant kojų.
Panasu, kad nesuveike, nes 2015m. ju paslaugu kokybe ir laikas, per kuri atliekami isipareigojimai, yra visiskai nepriimtini, o uz administravima mokam milziniskas sumas. Administratoriaus prisisaukti irgi nepavyksta..
Padėka vadybininkei Evelinai Jasiūnienei.
Nors dirba neseniai, bet padarė daug gerų darbų
name Kauno 25:
- įvedė telefinspynes,
- atremontavo namo laiptinę,
-atremontavo įejimo laiptus,
- atremontavo ir sutvarkė vamzdyną rūsyje.
Atsakingas ir profesionalus darbas.
Vytautas ir kiti namo gyventojai.
a*******i, kaip reta. Mus užpilinėjo ketvirtas aukštas ir jie buvo pripažinti kaltininkais, bet išlaidas padalino visiems namo gyventojams, tame tarpe ir mums nukentėjusiems, plius buvo prisumuotas stovo keitimas 4700 Lt, kurio niekas nekeitė, bet pinigus už tai nusirovė. Po to, kai mus vėl pradėjo užpilinėti ketvirtas aukštas, ir galiausiai po 9 mėnesių trūkusiu skundų rašymų, NB sukruto, nes įgriuvo lubos (dėkui Dievui niekas nenukentėjo). a******ų kontora NB pradėjo primygtinai brukti mums savo paslaugą - stovo keitimą. Mes pasakėme, kad jau sumokėjome už šią paslaugą, kurios nesuteikė, tai ką, dabar jie stovą išties pakeis ir vėl paims pinigus? Atsakymas buvo - Taip! Reikės sumokėti. Visi buto gyventojai buvo prieš, nes mūsų špižinis stovas, dar nė karto neužsikimšo ir niekam žalos nepridarė, ko nepasakysi apie kaimynų plastmasinius stovus, kurie nepraėjus metų pradėjo užpilinėti ne tik mūsų butą, bet ir antras aukštas su savo Chinaremontu skandino pirmą aukštą.
Mūsų namas yra senas ir kažkokios rekonstrukcijos negalimos, bet namo pirmininkas R. Juška (labai neišauklėta ir nemandagi persona, nemokanti kultūringai bendrauti), kažkaip gavo leidimus, kad pakelti palėpės stogą, pasistatyti plastikinius langus, kitoje namo pusėje ne tik pasistatyti liftą, bet ir išgriauti laiptinės sieną su langais ir palangėmis, ir radiatoriais, maža to, visa santechnika buvo perkelta, ko pasekoje mes ir buvome užpilinėjami. Klausimas: kaip gi buvo gautas leidimas visiems šitiems darbams? Atsakymas: Žemės ūkio ministerijoje dirba kitas ponas Juška.
Dabar ketvirtame aukšte vyksta remontas, pačiame bute jau padarytas įėjimas (t.y. išgriautos lubos ir pastatyta laiptinė), bet parašai dar tik renkami ir neaišku ar bus leista tai padaryti. Keli mūsų buto gyventojai raštiškai atsisakė duoti leidimą tokiai veiklai, o po kelių dienų (t.y. gegužės 17d.) atėjo laiškas iš NB, jog gegužės 20d. jie ateis keisti stovą, o jeigu mes jų neįleisime, tai ateis su policija ir dar atjungs vandenį visam namui.
Tai štai kokioje šalyje mes gyvename - kur viską daro pinigai, nors mes visada laiku mokame mokesčius, nieko neužpilinėjome, - maža to, kai antras aukštas užpilinėjo pirmą aukštą, bet pas save neįsileido, tai santechnikai ėjo į trečią aukštą, pas mus, kad pravalyti vamzdį, - butas yra išpirktas, bet pasirodo, pinigo ištroškusiems klierikams visiškai nusispjauti ant žmonių.
UAB Naujamiesčio būste, o ypač R. Mackevičiau su R. Juška, linkiu, kad šitie išvilioti pinigėliai atneštu jums daug daug laimės ir džiaugsmo visame jūsų gyvenime.
Marija 2015-04-14 09:56:47
Natalija, v našem dome, to že samyj gore administrator, kotoryj ugrožajet, što esli my nevpustim ix po svoej vole v kvartiru, to oni sami i bez nas vojdut, i tot že samyj GORE-ADMINISTRATOR prisylaet sčeta za raboty, kotoryx nebylo i vpomine. A obščatsia s nim po telefonu, tak eto prosto nervatriopka, t.k. naglosti etomu čeloveku nezanimat.
А, Вы впустите его на крышу..., а потом, лёгким движением ноги, спустите...нехай этажи считает..
Наталья 2013-04-13 18:03:31
Управляющему...форевер! Ждите, прийду в понедялэк! Вот этим последним....сегодняшним, так сказать, , ответом'' уже не насмешили, а взбесили меня! Уважаемый, Роландас Мацкявичус, Вы думаете, что я читать не умею?! Зачем один и тот же акт высылать два раза?! Пояснения, которые Вы должны выслать, pogal įsipareigojjemus savivald. 2 p. neko bendro не имеют с вашим уже, , золотым '' актом. Этот акт для 1 пункта!!! А по второму как бы Вы не ч*с*л*сь.но подпись свою под проектом не сотрёте и анулировоть не можете-лукасюки взбунтуют. Интересно, а сколько стоит, , судяренти проекта''? И стоит ли, , токс судяренимас'' таких денег?!
Naujamiesčio būste dirba kažkokie vandalai, šiandien neatidariau durų, nes buvau viena namie, ir niekas neturėjo ateiti, tai jų santechnikas Stefanas stūmė ir laužė duris tol, kol išlaužė, o kai aš išbėgau ir pradėjau šaukti, kad iškviesiu policiją, tai jis pasakė, kad jis nieko nelaužė, durys pačios atsidarė. Aš esu šokiruota tokiais veiksmais ir tokiais darbuotojais, o tuo labiau tokia įmone, kuri laiko tokius darbuotojus, kurie gali brautis į privačią teritoriją.
Kuo toliau, tuo baisiau: vadybininkais dirba be patirties, arba net studentai (Barbora Meliukstyte), tai reiskia, kad tai- papildomas studentu darbas (tas pats padaveja arba kosmetikos platintoja, atsakomybes-0). Gerbiami butu savininkai, turekite savo namo aprasa, kur nurodytas naudingasis plotas ir patikrinus saskaitas, suprasite, kad keli namo butai nemoka (neprivatizuoti tikrai ne, nes uz juos turi moketi savivaldybe), skaiciuojant, mazina naudinga plota, o rezultate- moka te, kas moka. Realiai gali padeti Seimo kontroleriai.
Nesuprantama iš kur tokius darbuotojus traukia, kurie nesugeba net pavardės teisingai parašyti, sąskaitas siunčia pusę metų, kai po 10 kartų skambinimo pagaliau teisingai parašo pavardę, nors esu jau 24 metus savo busto savininkė. Paskui atsiunčia każkokia sąskaitą, pagal kurios id nr. Vistiek negali įeiti į svetainę. Esu pašiurpusi darbuotojų nekompetencija.
Красная Шапочка
2014-06-08 17:12:03 IP 2e7qup34
Naujamescio bustas ne шарашкина контора, они горе-бизнесмены. У нас собираются делать принудительный капитальный ремонт всего дома с фирмой ES SERVISAS, которая занимается ремонтом машин и в ней работает только один чел. Видать, этот чел, мастер на все руки...
UAB Naujamiesčio Būstas = Šaraškina kontora. Noriu pritarti Švitrigailos 6, pas mus jau 2 savaitės radiatoriai šaldo o ne šildo namus, laiptinėje šilčiau nei mūsų bute. Paskimbinus "gerb" atsakymas vienas eikit pas kaimyne ir nusiorinkit radiatorius, o kai paklausėme už ką mokame pinigus (po 26 lt/mėn. už šildymo sistemos pirežiūrą) už įvairias kitas nematomas priežiūras ir pan. Gyvatukas tai kaip čia pasakius, moteriškos pėdkelnės per naktį neišdžiūna, ką jau sakyti apie vyriškas kojines, o po 50 litų kas mėn. mokėt. Reik kreiptis į vartotojų teises, o tai su "gerb" kalbėti neverta, sėdi sau šiltai ir vargo nemato, kad bute 15 laipsniu, o sąskaita gausim kaip už gera.....
О, Дайва, сочувствую Вам!., , NB''закрытыми глазами делает, а людям приходится репу чесать.чтобы понять, как исправить.Советую, из личного опыта, не спускать с них глаз и брать за шкирку не отходя от кассы. А, вообще, супер фирма для воров и бездельников, но воровать будут меньше и работать лучше, если держать их на коротком поводке.
Sveiki!m, an labai yra idomi situacija vaduvos gatveje 23 name 2korpuse, jau gyvenu 9 metus ir dar tokiu stebuklu nebuvo, nuo 2013m lapkricio menesio pradejau girdeti kaip gyvenanti virs manes kaimyne vaiksto i wc (slapinasi)toks jausmas, kad tai vyksta pas mane bute, o ne virs manes.Skambinau budinciui gal kokius 4 kartus, perskambino vadybininke.Patare susitarti su kaimyne, kadangi pradzioj galvojau, kad ji daresi remonta ir kazka ne taip darbininkai padare, deja....ji atlikinejo remonto darbus pries 3 metus.Dabar gaunu saskaita ir ka matau?Ogi, kad gruodzio men buvo atlikti kanalizacijos atkarpu darbai....Man idomu kokie darbai atlikti, kai padare dar blogiau (jei kazka dare is vis)Be to pas mane virtuveje bega drugnas vanduo o ne karstas, tai kodel as turiu moketi tokius pinigus?
nevarykit liuks firma
Спасибо за работу, Роландас.! Ачу Девуй, кад с 4 раза получилось.Ведь могут, если захотят?! Осталось подпись стереть под проектом, который, как русская рулетка не предсказуемый. Сейчас вы 15 дому нолики выставляете и статьи заказываете, а потом мы Вам. Предлагаю мирно разбежаться и забыть, так как нам шоу не надо! А Вам?
, , Дипломированные специалисты''из НБ не могут поменять 8 метров прямой трубы без 8 нарушений на каждый метр. Так какие вам реконструкции домов с упавшими балконами ид*оты в рыжих батинках?! Переделайте мне в последний 4 раз и держитесь подальше от моего дома, а то золотую ОSB не только верну с доставкой, но и прикручу на веки вечные, выше уровня ваших....
Акты я и без Вас, Роландас, составлю и по CK привлеку. Для Вас оставлю только трубы переделать.В этот раз лично буду принимать работу ! Жду самых лучших дипломированных специалистов, которым не буду показывать, как надо! Надеюсь, kad Jums yra pakankamai aiškiai!
KARČMIT LEOKADIJA
2013-06-19 18:56:51 IP 66ika4se
negaliu gauti sąskaitos į elektroninė paštą nors man buvo pažadėta kad gausiu
Жителям дома по улице gelvonu g. 59 можно только позавидовать.Так как такой администратор дома, как, , Šileja''-это исключение и хороший пример для набирания опыта, как надо работать!!! Роландас, откройте для нашего дома, пожалуйста, страничку и расскажите народу о Вашей работе, успехах и т.д. и т.п. Я думаю, что пока Савивальдибе пытается отмазать, пересылая во всякие департаменты, вы ещё можете успеть нам ответить по 7.3пункту, чтобы не добавить себе ещё одно нарушение.
gyvenu Gelvonu g. 59 name. Daznai tenka matyti kieme plusancia kiemsarge. Tiesa sakant, dar tokios darbscios kiemsarges cia nera buve. Jos vardas Taisia, pavardes neklausiau. Noriu padekoti jai uz tikrai nelengva ir sazininga darba, kuri ji atlieka tikrai gerai.
В нашем доме администратор, вообще, отличился! Подписав проект одним, , делкам'' с грубейшими нарушениями. Когда я пришла к ним с вопросом:, , Как такое возможно?!''....., после двух заявлений об разъяснении мне, ответили:<, , Обращайтейсь к экспертам''>. Меня такой ответ взбесил, так как мои деньги идут им на зарплаты и я ещё должна ходить по экспертам доказывая их нарушение в пользу, , делков''. Вся их работа -это маразм! Только после 12 заявлений нашли в нашем доме, где находится общий стояк и балки под полами, подтвердив тем самым своё нарушение и выдали, , писюльку'': <, , Нельзя утверждать, что мы подписали''> (Я долго ржала с этих слов!!!) И это админстратор, который поставил все подписи под проектом с печатями, в первую очередь должен иметь тех.паспорт дома и знать всё о нём, а перед тем, как что-либо подписывать подумать, какие последствия могут быть. Я решила пойти до конца, так как из-за того, что кто-то подписал, , закрытыми'' глазами я трачу, сейчас. и свое время, и свои деньги! Решение савивальдибе по этому вопросу -это вообще бред и противоречит не только регламентам, но и здравому смыслу.
Architektų g. 132, Vilnius, namo bendrija
2013-03-26 08:10:34 IP 2cfq7gbv
Tokios betvarkės mūsų namo kiemie per virš 30 metų dar nesame matę; per visą žiemą kelis kartus matėme jų kiemsargį. Kiemas nevalomas visiškai, namo gyventojai žiemą negalėjo iš savo laiptinių išeiti, griuvinėjo dėl slidžių takų. Bet ir pavasariui įsibėgėjus kiemsargių nėra. Su įmonės vadovais susitikti neįmanoma: skundus registruojanti darbuotoja fiksuoja tik skundus, meluoja, kad bus sutvarkytas kiemas jau rytoj, bet nieko nevyksta ir toliau. Vieną kartą buvau susitikusi su Giedriumi Bukšniu, kuris pažadėjo po 3 dienų atsiųsti kiemsargį; praėjo jau mėnuo - jokių kiemsargių nėra...Kam yra naudinga: imti mokėsčių mokėtojų pinigus, o darbą nedirbti? Bendrijos pirmininkė
Apgailetina kompanija, nulis kompetencijos. Jau keli metai nesugeba nei stogo nei fasado suremontuoti, 4 metai is eiles uzpila.
švitrigailos 6
2013-01-14 09:34:34

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%