Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas Vilnius

Atsiliepimai apie Mano Būstas Vilnius, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Vilnius, UAB

Kaunas Kalniečių 231.Buvo balsavimas dėl žemės, balsai tik du iš viso namo, tai aš kreipiausi dėl šitos žemės nes aikštele sęme vanduo reikia pakelti kal vanduo nebėgtu, ta bėda 10 metų kiek gyvenu, jūs šitą bėda žinokite ir nieko nesistengė kam jūs varškė dirbate mūsų namas jumis nepasitiki nes nes viską blogai darote ir vapšie nieko nepadaro te nevykėliai, kreipiausi į savivaldybę reikės ir merui aprašysime šudarankiai jūs visi.
Siunčia reklaminį spamą savo klientams, nors sutukimo tam negavę. Šiuo atveju reklamuoja Endemik. Tai gal teikite paslaugas nemokamai, jeigu susirenkante pinigus siuntinėdami savo mokantiems klientams reklaminį spamą.
Elena Margevičienė
2021-04-28 11:27:45 IP 28ma2pc0
Turime klausimą - prašymą dėl kaupiamųjų lėšų (objektas - Bitininkų g. 43d-68, Kaunas). Ar galėtumėte mūsų butui sumažinti šį mokestį? Mūsų daugiabučių seniūnas Juozas Grigonis sakė, kad didžioji šios paslaugos mokesčio dalis yra skirta parkingo ir įvažiavimo vartų remontui. Mes neturime parkingo vietos ir juo nesinaudojame. Taip pat prisegame UAB "Mano būstas" atsakymą.

Elena Margevičienė
867 809 524
NAUJAMIESČIO SENIŪNIJAI
MANO BŪSTAS

VADIMAS ŠAGOVAS
VILNIUS, ŠALTINIŲ 11A-45 2021 04 23

PAAIŠKINIMAS

GAVUS INFORMACIJĄ, KAD MŪSŲ KREIPIMASIS, DĖL PASTATO IŠORĖJE IR VIDUJE ATSIRADUSIŲ ĮTRŪKIMŲ, BUVO
SUPRASTAS KAIP MŪSŲ UŽSAKYMAS REMONTO DARBAMS. BUVOME NUSTEBINTI.
NORIME INFORMUOTI, KAD SAVO INFORMACIJA MES PRAŠĖME " NAUJAMIESČIO BŪSTO" KAIP MŪSŲ ADMINIS-
TRATORIUS, TARPININKAUTI TARP MŪSŲ NAMO GYVENTOJŲ IR ĮMONĖS UAB "EIKA", KURIOS ATLIEKAMŲ DARBŲ
PASEKOJE IR ĮVYKO MINĖTI ĮTRŪKIMAI.
1)REIKALAUJAME, KAD MINĖTUS DARBUS DĖL PASTATO REMONTO VIDAUS IR IŠORĖS PAŽEIDIMŲ ATLIKTŲ ĮMONĖ UAB "EIKA" SAVO LĖŠOMIS.
2) REIKALAUJAME, KAD BŪTŲ UŽTINKUOTA GALINĖ NAMO SIENA, KURI BUVO SUDARKYTA GRIAUNANT PASTATĄ, KURIS BUVO ŠALIA MŪSŲ NAMO SIENOS;
3)REIKALAUJAME, KAD VISI ĮTRŪKIMAI NAMO VIDUJE BŪTŲ PAŠALINTI.
MINĖTA PASLAUGA, KURIOS INFORMACIJA MUMS BUVO PATEIKTA, DĖL FIRMOS RADIMO, KURI TĄ DARBĄ ATLIKTŲ, TAI NORINT REMONTUOTI SAVO LĖŠOMIS, MES PATYS RASTUME PASLAUGOS ATLIKIMO VYKDYTOJĄ.
MUMS, VILNIUS, ŠALTINIO 11A GYVENTOJAMS BUVO PADARYTA NE TIK MATERIALINĖ ŽALA, BET IR MORALINĖ.
NEGAVUS MUS TENKINANČIIOS PASLAUGOS IŠ MŪSŲ ADMINISTRATORIAUS, SPRĘSIME, DĖL NAMO ADMINSTRATORIUS PAKEITIMO, O DĖL SAVŲ PROBLEMŲ KREIPSIMĖS Į PROKURATŪRĄ.
Vaizdo irašei 2 metu senumo ir 2021 metu.
Mano būstas/Lazdynų būstas elektrikas tai pasipinigautojas ir tiek (telefono numerio galas....8399). Tvarkė elektrą, tai nukirpo laidus kurių jo nuomone nereikėjo. O norint kad ištaisytų savo darbą ir pajungtų užsiprašė pinigų.
Mūsų namo administratorius - mano būstas, tarpininkavo namo gyventojams dėl renovacijos klausimo. Šio proceso metu reikalai dėl renovacijos pastrigo kone 4 metus, į gyventojų raginimus, klausimus Mano būstas žiūrėjo pro pirštus, kol galiausiai pasikeitė darbuotojai ir nauji darbuotojai kaltę dėl savo neveiksnumo suvertė prieš tai buvusiems darbuotojams. Jie vilkino procesą tol, kol galiausiai pikta nagla kaimynė gavo patvirtintą renovacijos planą, jį pavartę supratome, kad tai ne tas planas, už kurį balsavome. Įsiutę kaimynai dabar bando pasiekti, kad būtų pakeistas namo administratorius, nes su mano būstu vien bėdos. O mūsų šalimais namas jau pasidaręs renovacija, jų namo administratorius - Mano būstas. Praėjo jau du metai, bet mano būstas nesugeba paskaičiuoti kiekvienam butui pagal kvadratūrą kompensuojamos paramos, ko pasekoje gyventojai visus 2 metus moka pilną sumą ir kas jiems grąžins tą permoką nežinia, pikti kaimynai bando paskubinti mano būsta, bet pas juos tai sistema neveikia, tai darbuotojai atostogauja, , tai dar kažkokios problemos... MANO BŪSTAS Tyčiojasi iš žmonių.
Tikiuosi jau išnykstanti UAB rūšis - vagia pnigus iš klientų visais įmanomais būdais, savo pareigas atlieka tik iš po botago, su klientais bendrauja chamiškai, paprasčiausiai neatsakinėdami į jų klausimus. Niekada neirinkite jų kaip administratoriaus, o esat galimybei iškart keiskite. Ir kiti ne angelai administratoriai, bet šitie - mėšlo krūvos etalonas
Vasario 15d buvo kreiptasi del sugedusio klozeto Subaciaus 45, 3 aukste esanciame tualete, reakcijos jokios iki siol, skambinta kelis kartus, be atsako. siandien telefonu registruojant skunda paaiskejo, kad darbai numatomi atlikti kovo 14 diena, t.y sekmadieni, nedarbo diena! Neregetas pasityciojimas is ju puses! Gal kas zino savivaldybes numeri arba istaiga, kam jie pavaldus?
2021-03-04 12:36:34 IP 28mc0d3r
Tel. 8 700 55 966 visą parą

Vokiečių 8-2, Vilnius
Mokėtojo kodas 11016437

Prašymas

Prieš porą metų mūsų namas perėjo į „NPC. Mano būstas“. Koridoriuje atsirado stendas su gražios panelės, kuriai galėsime skambinti, jei kas nutiks, nuotrauka, sąskaitas galėjome apmokėti specialia programa, o interneto puslapis... labai turtingas. Pasijuto moderniška dvasia. Bet kaip yra iš tikrųjų?

Netrukus paaiškėjo, kad graži panelė neatsiliepia į skambučius. O ir pagalbos telefono numeris, turintis veikti visą parą, patalpintas puošniame interneto puslapyje, visą laiką užimtas skambinant bet kuriuo, net ir avarijos atveju. Kaip balso įrašas telefone sako, dėl klientų skambučių gausos. Taip buvo ne kartą, kai kilus problemai bandėme susisiekti. Tapo aišku, kad stendas - tik graži butaforija.

Taip buvo ir prieš porą dienų, kai staiga dingus elektrai bandėme susisiekti ir rasti pagalbą. Tiesa, pirmiausia paskambinome į ESO, kur iš karto (nors jie tikrai turi daugiau klientų nei NPC. Mano būstas) gavome visapusišką informaciją, ką turime daryti - turime kreiptis į namo administratorių ar namą administruojančią firmą. Bet kiek kartų skambinome į „NPC. Mano būstas“ stende nurodytu telefonu, telefonas buvo užimtas net ir ilgai laukiant. Sūnus bandė susisiekti per www.ebustas.lt, bet taip pat nesėkmingai, kol galop sūnui po ilgo ir kantraus laukimo pasisekė prisiskambinti telefonu. Po valandos, kai elektros gedimą, kuris buvo gretimame name nr. 6, sutvarkė kaimynas, paskambino ir „NPC. Mano būstas“ meistrai, vėliau paskambino ir firmos operatorė dėl praleisto skambučio. O kas būtų, jei avarija būtų rimtai ir gyvybiškai lietusi butą?

Prašytume pranešti, kas yra namo Vokiečių gatvėje nr. 8, Vilniuje, administratorius ir kuriuo telefonu skambinant galima iš tikrųjų susisiekti. Mes mokame pinigus už namo administravimą ir bendro naudojimo objektų nuolatinę techninę priežiūrą.

Pagarbiai -
Nepriklausomybės akto signataras
Kelios dienos neymanoma prie jusu dasibelsti telefonu niekas nekialia Buvo duotas naujas kodas 1 2185454 senas kodas1 2547201 Pagal nauja koda buvo apmoketa saskaita uz kitas paslaugas pinigai nuejo velnis zino kur pastui grazino pinigus atgal ten kur as mokejau dabar jie reikalauja naujo kodo nes tas jusu duotas netinka mano adresas Kalvariju 176 but. 20 Laukiu atsakymo, jai nesiimsite priemoniu uz paslaugas nemokesiu
Neįtikėtina situacija, administratorius, kuris privalo rūpintis savo klientais, priešingai sukuria kebli situacija. UAB Mano Būstas atliko brangų kanalizacijos vamzdžių remontą, nepranešdamas apie tokius darbus savininkams, tada išrašo kosminės sąskaitas. Mūsū name esančiame J.Jasinskio g. 10, Vilniuje yra tik 8 butai. 2015 metais buvo atlikti kanalizacijos darbai, buvo pakeisti vamždžiai ir įrengtas naujas kanalizacijos šulinys. Mes (savininkai) sumokėjome 2 838 eurus už šią renovaciją. O dabar vėl UAB Mano Būstas pasamdė UAB Mano busto priežiūra ir atliko kanalizacijos vamždžių remonta nepranešus butų savininkams. Remonto kainą 5 934 eur. Paprašėme administratoriaus paaiškinimo, tačiau bendravimas elektroniniu paštu nedavė jokių rezultatų, niekas nieko nežino ir negali paaiškinti, kodėl buvo atliktas šis brangus remontas. Atliktų darbų priėmimo akte nurodyta kad tai "Avariniai kanalizacijos darbai", bet jokios avarijos nebuvo. Jie siūlo mums sumokėti remonto sumą ir kreiptis į Savivaldybe dėl kompensacijos išmokėjimo. LABAI NESAŽININGA BENDROVE. Ieškome teisininko kuris gali padėti išpręsti šią situaciją.
Tokios kontoros sistemos dar gyvenime neteko susidurti, vien nervų gadinimas is 6 karto negali išrašyti teisingos sąskaitos, nuolat problemos ir nesusipratimai.
jau turiu 4 raštiškus atsiprašymus kad suklido dėl išstatytos sąskaitos, ir eilinį kartą tas pats, neturiu žodžių!!!!
Matau kad esu toks ne vienas tiesiog graudu kad tenka bendrauti su tokia įmonė!
Šita įmonė neverta net vienos žvaigždutės vertinimo skalėje. Esame nusivylę ir pasibaisėję jūsų neveiklumu. Įvykis registruotas tiek telefonu, tiek per savitarną. Iki šiol niekas nesutvarkė laiptinės dalies, kur miegojo ir tuštinosi benamis (eina jau 5 diena). OPERATYVUMO IŠ JŲ JOKIO. Kyla klausimas, jei laiptinėje būtų prišikta, jiems lygiai taip pat būtų vienodai ir atsiųstų ką nors sutvarkyti šūdo po savaitės? Nesuprantu, už ką mokami pinigai šitai abejotinai įmonei. Ne namo priežiūra, o pinigų reketavimas. Namas panašėja į landynę, o ne į normaliai administruojamą būstą.
Galima būtų rašyti ir rašyti. O apklausos liečiančios namo klausimus, kaip vyksta? Per savitarną 5 asmenys sudalyvauja ir apklausa laikoma neįvykusia. Kas per absurdas??? Su tokiu administratoriumi nieko nepasieksi ir gyvensi apšnerkštame name, kur išlūžusios pašto dėžutės, laiptinės sienos nemačiusios perdažymo, liftas caro laikų, o šiukšlės metamos į vamzdį... Jei, kas skaito iš jūsų š*******o kontoros, tai siūlymas APKLAUSAS VYKDYTI TIESIOGIAI PEREINANT PER VISUS BUTUS.
Siaubinga įmonė. Žiemą prie -20 savaitę palieka be karšto vandens. Protu nesuvokiama. Pasirinkę šią įmonę nusiteikit, kad taip bus dažnai.
Po šiandienos įžeidinėjimų, santechnikas M.Šijan, kuris aptarnauja V.Grybo gatvės namą, mano bute po darbų atjungė visai šildymą. Aš nebegaliu kęsti šio piliečio pažeminimų, įžeidinėjimų. Žmogus, kuris įsivaizduoja, kad tai jis valdžia, kad jis gali valdyti kitų žmonių gyvenimus, šildymą atjungti, įjungti. Jis buvo mano bute, mano prašymu, kad patikrintų radiatorius, jis pasakė, "aš viską žinau, netikrinsiu" apsisuko ir išėjo. Nesupratau, ko atėjo? Bendrame koridoriuje buvo atviras langas, M.Šijan uždarė ir pareiškė, "kodėl atidarinėju langus", nors aš to ir nedariau. Su priekaištais įžeidinėjimais nulipo laiptais. Aš šio darbuotojo M.Šijan nenoriu matyti, pastoviai kęsti ižeidinėjimus, pažeminimus, jis nesugeba susitvarkyti su einamais darbais, su šildymu, žmogus neatsakingas, be kompetencijos, nemandagus, nesąžiningas.
Visų pirma kaip UAB Mano Būstas kreipiasi į vartotojus : Parašyk, nurodyk su tavim ir t.t. Ar reikia vartotojus tujinti ? Kreipiniai parodo menką išsilavinimą ir mandagumo stoką. Apie kitus dalykus kaip dirba Mano Būstas galima paskaityti vartotojų komentaruose. Viskas jau parašyta. Blogai, kai įmonės darbuotojai nedirba ir nepasiekiami.
Kaip čia su 3 darbuotojais galima susitvarkyti su tiek administruojamų namų?
Nuo 2020-09-22 niekaip nesutvarkomas kiauras magistralinis šalto vandens vamzdis. Aptarnavimo kokybė tragiška.
Jei galvojate rinktis namo administratorių, tai didžiausias siūlymas apie "Mano būstas" net nesvarstyti ir jį apeiti dėl kelių priežasčių:
1. Namo administravimo kokybė yra apgailėtina. Kiekvieną mėnesį yra mokami milžiniški administravimo mokesčiai už įvairias paslaugas, tokias kaip - bendro naudojimo objektų nuolatinę priežiūrą, teritorijos tvarkymą, gėlynų priežiūrą ir pan. Tačiau apie sutvarkytą teritoriją ir prižiūrėtą gėlyną net užuominos nėra, nes arba yra visiškai nevykdomi šie darbai, arba tai yra daroma su apgailėtina kokybe ir dideliu atsainumu. Pranešus apie tai "Mano būstas", situacija nesikeičia.
2. Užregistravus gedimą ar problemą į jį yra sureaguojama negreit, o sureagavus ir išsprendus problemą ji ir vėl greit atsinaujina, t. y. nesprendžiama iš esmės, o viskas padaroma atsainiai ir nekokybiškai.
3. Paprašant pateikti paaiškinimus už gautas sąskaitas, jokių atsakymų į pateiktus klausimus negaunama, o jei gaunamas atsakymas, tai jis yra šabloniškas atsakymas, kuris visiškai neatsako į klausimą, todėl taip ir lieka neaišku išrašytų sąskaitų pagrįstumas ir ar apskritai buvo/ yra vykdomi sąskaitose pateikti darbai ar buvo suteiktos paslaugos.
4. Paslaugų įkainiai yra labai dideli, o kokybės, kaip jau minėta, nerasta.
5. Namo administratorius nepriskiria prie administruojamojo namo konkrečių vadybininkų, todėl neaišku koks asmuo yra atsakingas už namo priežiūra, kas apsunkina komunikaciją.
JURIDINIS BIURAS ELKA
2021-01-05 10:56:44 IP 2i2k38m9
Sveiki
2020-11-09 kreipėmės dėl pagal ''vilniaus vandenys' Technines sąlygas ir atsakingo kvalifikuoto specialisto paruoštą Vandens įvado PROJEKTO suderinimo..Įvadas reikalingas po administracinių patalpų Gedimino 24-8A Vilniuje padalinimo ir paskirties pakeitimo.Vamzdžiai seniai išvedžioti, reikia tik POSKAITIKLĮ pervardinti į skaitiklį.Ant projekto reikia uždėti parašą, kad neprieštaraujate.DAUG KARTŲ buvo skambinama ir rašoma-kad dėl to Juridinis biuras ELKA patiria NUOSTOLIUS, nes negali naudotis visomis teisėmis.

JURIDINIS BIURAS ELKA
Mūsų butą administruoja " mano Būstas". Tai mirusi organizacija: telefonu neatsiliepia, į emailus neatsako. Vienintelis įrodymas, kad jie dar egzistuoja- išrašomos sąskaitos. Mūsų butą užliejo nuo netvarkomo stogo lapkričio viduryje, iki šiol iš administratorių jokios reakcijos."
Nevykeliai BUSTAS. Anksciau turejom super vadybininka, issilavinusi su patirtimi, galejom kreiptis absoliuciai visais klausimais. O dabar apvali nesamone liko. Aciu, kad bent jau mokate juokinti visuomene. Nevykeliai!
Su tokiu bendravimu ir einamų klausimų sprendimu dar nesu susidūrusi. Paprasčiausią klausimą, kurį buvo galima išspręsti per dieną, sprendžia 9 mėnesius. Atsakingų asmenų mėra, į laiškus atsakinėja po savaitės. Su tokiomis įmonės nepatariu bendradarbiauti!!!
Balčiūnienė Stefanija
2020-11-16 17:38:18 IP 4lji8o2
Norėčiau sužinoti kiek dar mus mulkinsite mokama už liftą kuriuo nesinaudojama tai dar ir kitos laiptinės dar pridejot kas per ziopliai sėdi gal ten jūs apsiruke matit be teismo neapseisim prašau parasiti paaiškinti kas ten vyksta ir už ką mokesim laisvės prospektas 42 būt 2
Kol neduodi p**dy, tol nei piršto nepajudina. Dar ir susirenka visokius meistriukus, kurie nė velnio neišmano, kiba baigę tik "gyvenimo mokyklą" bus. Laiptinėje kiek atsimenu problemos su elektra, vis perdegdavo lemputė, ko pasekoje šiai dienai niekas pataisyti nesugeba, kad laiptinės aukšte degtų šviesa. Geriausia buvo kaip meistriukas neva pataisęs šviesą ir išėjęs paskambino, kad pataisyta, po 10 min išėjau į laiptinę, sakau nedega, o jis man aiškino, kad diena ir dėl to aš nematau, bet šiaip dega.
Nuo spalio 15 radiatoriai dega. Pranesus telefonu 5 kartus, pries tai pranesus rastu, niekas neatvyksta sureguliuoti sildymo. Izuliai meluojama, kad meistrai jau buvo atvyke.
Namuose 25 laipsniai silumos, visi gyventojai atsidare langus, nera kuo kvepuoti.
Idomu, kokia saskaita ateis uz “paslauga”, kurios nepageidaujame...
Mano Bustas Vilniuje gyvename Lazdynuose, vadybininkas Siltnamiu g uz vasara neperskaiciuoja sumu uz kitas paslaugas, atejo I darba drasus, naglas nemandagus kai buvo nuramintas ir pasta rytas i vieta nuo sumu priskaiciavimo neatsisske vistiek uz kitas paslaugas dare ka norejo visiskai neismanantis savo darbo Andrius Ramanauskas baisu kaip nezino Direktorius kas vyksta ar jam tas pats Kada nors kiek bus dirbama zmonems ir del zmoniu
Naujamiesčio būstą, nedirbantį jau seniai, reikia uždaryti ir atsisakyti jo "paslaugų", nes moka tik sąskaitas pateikineti. Trūko lietvamzdis, ir visą savaitę, nieks nesiteike ateiti sutvarkyti, jau remontui seniai draudiminiai pinigai pervesti i mano sąskaitą, betgi negali nieko tvarkyti, kol lietvamzdžio nesutvarkė. Įvykis registruotas buvo 3 kartus su nuotraukomis Naujamiesčio būsto svetaineje, į konsultavimo specialistus buvo kreiptasi 5 kartus, telefonu 2 kartus pavyko prisiskambinti is 15 kartų, bet jau savaitė ir nieks nieko netaiso, vis pasako, kad perskambins ir nieks neperskambina.
Čia ignoravimas, cinizmas, ar gal psichikos sutrikimas, nes jokio reakcijos nėra. Kur kreiptis del tokio nesiskaitymo ir ką toliau daryti, kaip atsikratyti tokiais "paslaugų tiekėjais". Gal kas gali atsakyti iš naujamiescio busto?!?
Visiškai atsakomybės neturintis namo administratorius. Keturias paras per lubas sunkiasi vanduo, avarinė tarnyba gali tik užsukti vandenį laiptinėje, kas problemos neišsprendžia, vanduo toliau teka. Avarija paslėptuose vamzdžiuose.
Ir įmonė per keturias paras nesugeba atsiųsti specialisto su brėžiniais ir planais, kad būtų galima nustatyti kurioje vietoje trūko vamzdis.
Niekam nerekomenduočiau turėti tokio administratoriaus, kuris tik susirenka pinigus už administravimą, bet kai reikia spręsti problemą, net piršto nepajudina.
Ši įstaiga dėl Covid-19 rodos nustojo dirbti. Įjungia šildymą, bet net nesivargina radiatorius nuorinti viršutiniuose aukštuose ir įsitikinti, kad butuose šilti radiatoriai. Kai registruoji užklausą tau siunčia informaciją, kaip nuorinti radiatorius. Tai kam tokia administruojanti įmonė reikalinga? Kad sąskaitas išrašyti?
ZVERYNO PANORAMOS
2020-10-15 11:21:34 IP 62qqd6qf
Kas per š*******o kontora, susisiekti neimanoma, siunčia nesamoningas sąskaitas, pastoviai atsiranda neaiškių mokėjimų. NESIRINKITE ŠIOS ĮMONĖS
Tragiška aptarnavimo kokybė, problemos sprendžiamos labai ilgai ir kaskart reikia apie jas priminti, jei norima, jog jos apskritai būtų išspręstos. Sąskaitos kosminės, atsiranda įvairiausių neaiškių įmokų, tam tikri įkainiai už tas pačias paslaugas kiekvieną mėnesį keičiasi (didėja), o jau nekalbu apie nekokybišką teritorijos tvarkymą už ką taip pat yra mokama, o darbų kokybės nerasta, toks jausmas, jog mokama už nieką. Jei svarstote apie šį namo administratorių, tai siūlau vienareikšmiškai net nesvarstyti, o iškart jį atmesti.
Vandentiekio 44. pati blogiausia kontora ever. perdegė lemputė užsakėme pakeitimą, praėjo dvi savaitės nieks nepakeitė paskambinau sekančia dieną atėjo meistras - nežinau ką darė, bet nustojo veikti dar vieną. pakartotinai paskambinau sako tai kad pakeista - fiksuota jog remontas atliktas - sakau neveikia, ok pakartotinai užsakė remontą, savaitė- nieks neateina, skambinu sako tai jau fiksuota kad padaryta- ta prasme lemputės kaip nediegė taip nedega nieks nebuvo atėjęs- na gerai iš naujo registruojame.. laukiame kokia sąskaita ateis... neduok Dieve kelis kart reikės mokėti.. nuo rugpjūčio galo dar iki šiol nepakeista.. Toliau žygiuojame. Prieš 3 metus atsisakėme valytojos paslaugų dėl jų kokybės. Karantino metu pastebėjome jog atsirado valytoja.. bet valymo kaip ir prieš 3 metus jokio.. paskambinome paaiškėjo jog UAB Mano Būstas vadovaujasi SAM nurodymai. pasigilinome tai SAM neleido savavališkai namą administruojančiai įmonei pradėti valymo paslaugas. prašome nutraukti - sako rinkite 50+1 parašą.. galiausiai po savaitės skambučių nutraukė. kreipėmės į savivaldybę- buvo pripažinta jog namo administratorius viršijo įgaliojimus. toliau tęsiant temą apie valymą - 2020-09-28 įvyko avarija visas rūsys užpiltas kanalizacija, sutvarkė gedimą avarinė tarnyba, tačiau rūsyje liko fekalijos. nieks nevalo, užfiksuota. smarvė neįmanoma. po gedimo tik po 4 turi sutvarkyti. - ir čia pandemijos metu, kai aplink ir taip begale infekcijų bakterijų ir žmonių sveikatai pavojingų ligų... kai nereikėjo tai rado kaip pinigus pasiimti iš gyventojų, kai valymo darbai tiktai reikalingi ir būtini nedasiprašysi.. a*******s. nekalbu apie tai jog prisiskambinti reikia gero pusvalandžio. prisijungimai prie ebusto suteikiami tik pateikus kažkokius papildomus dokumentus kuriuos pagal duomenų apsaugą savininkas neprivalo pateikti. jei nesi būto savininkas (savininkė mama o aš kartu su ja gyvenu) tai su tavimi net į kalbas nesileidžia ir ne svarbu kad tai yra deklaruota gyvena vieta ir tu kaip gyventojas turi teisė dalyvauti ir žinoti už ką moki ir kas tvarkoma. manau nusimato puiki niša TV laida... mes viso šito taip nepaliksime. ir kreipsimės toliau.
Sausio 13-osios g 2
2020-09-17 10:50:00 IP 66i0a5fa
Mano būstas pradėjo administruoti mūsù namà nuo šiù metù pavasario. Dar nei vienos sàskaitos už komunalines paslaugas nebuvome gavę teisingai išrašytos. Atsirado kažkokie minusai, pliusai, papildomü paslaugù eilutės su neįtikėtinais įkainiais, vandens skaitliukù parodymai nurašomi kas du-tris mėnesius. Paslaugos išaugo beveik dvigubai - tikrai neperdedu - be poros centù dvigubai. Norint kažkà išsiaiškinti, jiems prisiskambinti neįmanoma, Ar gali buhalterijoje dirbantys žmonės daryti tiek klaidù? Mes turime būti kiekvienas buhalteriu, administratoriumi, kad galėtume susitikrinti kainas, sumas ir sužinoti tikrai atliktas paslaugas mūsù namui. Betvarkė, visiška betvarkė, tikrai to niekada nebuvo.
Niekam nerekomenduoju rinktis šios įmonės. Na, o mums buvo parinkta be mūsù visù gyventojù sutikimo, matyt, buvo kažkam naudinga. Jeigu galėtumėte kas patarti, kaip atsisakyti šios įmonės, parašykite, prašau žinutę tel. 868111395. Būčiau labai dėkinga.
A. Domaseviciaus g. 3
2020-09-11 16:06:56 IP 28mc0eue
Esu A. Domaseviciaus g. 3 senbuve.
Tokio prasto administratoriaus kaip Mano bustas ir Gediminas Kilinavicius nesu gyvenime regejusi.
I skambucius nereaguoja, jei kazkokios problemos, nei atvaziuoja, nei pasirupina. Esame apleisti.
Prakeikta ta visa mano bustas su situo vadybininku. Keisim. Ne vienam kaimynui jau igriso.
Liepos 3 dieną per Mano Būsto Avarinės koncultantus užsakiau šiai dienai, liepos 8 d. nuo 9 val. 45 min., karšto vandens atjungimą Kalvarijų g. 196 - 58 (esu šio buto savininkas), nes turėjo būti pakeistas gyvatukas vonios kambaryje. Darbus turėjo atlikti privačiai samdytas santechnikas iš privačios individualios įmonės. Privačios įmonės meistras atvyko laiku, pasirengė darbui, laukėme kada gi atjungs vandenį. Sutartą valandą Mano Būsto santechnikas atjungti vandens neatvyko... Neatvyko ir po pusvalandžio. Skambinau Mano Būsto Avarinę koncultantams, kurie dievagojosi, jog viskas apiforminta ir santechnikas tikrai atvyks, dėl visą ko paprašiau, kad konsultantas susisiektų su darbų vykdytoju. Po kurio laiko skambina Mano Būsto santechnikas ir sako, kad paraišką vandens atjungimui gavo ką tik, tad atvykti negali, nes dabar kitame objekte. Dar paaiškino, kad tas santechnikas, kuris turėjo atvykti - atostogauja, o jis čia niekuo dėtas. Darbų vykdytojas taip ir nesiteikė paskambinti, tad, su ką tik paraišką gavusiu santechniku teko tartis dėl vandens atjungimo ateinančiam pirmadieniui, liepos 13 d., 9 val. Apie susitarimą ir incidentą pranešiau Mano Būsto Avarinės koncultantei, nes kas žino, ar 13 diena bus laiminga?!. Čia akivaizdu, jog blogas, neatsakingas darbų organizavimas. Man nuostoliai, nes į privačios įmonės darbų sąmatą įeina mokestis už atvykimą, jau nekalbant apie sugaištą laiką ir nervus.
Visuomenei Visiškai nenaudinga įmonė, veikianti parazito metodu, Bando kažką administruoti, tačiau tai nelabai jiems gaunasi, bent jau aš kaip vartotojas nuo jų nukenčiu mokėdamas jiems, nei gaunu sau naudos kai man būtina.
Sėdi ant vieno viešo telefono, kuriuo ilgai nekelia, kartais po kokių 15-ar 20 minučių beprasmiško laukimo, kas nors tingiai atsiliepia ir nenorom užregistruoja gedimą, mano atveju iš seno skardinio radiatoriaus pradėjo bėgti vanduo, reikėjo užsukti radiatoriams vandens padavimo stovus ir nuleisti šiek tiek skysčio, kad pakeist radiatorių, tai gedimą užregistravo, pažadėjo per pora valandų atvykti, pasikviečiau iš kitos firmos santechnikus kad pakeistų lašantį radiatorių (mat jie patys nekeičia jų) tik užsuka vandenį ir už kranelio užsukimą (nebutinai, kada tau reikia, o labiau tada kada jiems yra laisvo laiko) paima pinigus, va tai toks jų administravimas... o ir kiti kitų įmonių santechnikai, daugiabutyje, kažkodėl negali be šitos parazituojančios įmonės žinios užsukti vandens į radiatorius tiekimo..., tai po registracijos, kaip žadėjo, niekas taip ir nebe atvažiavo, nei paskambino. Iš įmonės pakviestiems meistrams už sugaišintą laiką, teko sumokėti 40 eur. ir laikinai atsisveikinti su jais, nes negalėjau tiksliai atsakyti jiems, kada konkrečiai šitie "Slunkiai" iš mano būsto teiksis atvažiuoti ir užsukti tą vandenį į radiatorius, mat Mano būsto pasodintas žmogelis, sako kad ir pats nežino kada, jie atvažiuos, jis tik įpareigotas priimti skambučius, bet klientui nelabai yra kuo naudingas, sujungti su atvyksiančiu operatoriumi negali, o ir telefono numerio, kad pačiam paskambinti ir tiesiai gauti aiškų atsakymą apie meistro atvykimą, duoti griežtai uždrausta, tarsi didžiausia paslaptis bus atskleista, kai pats pasiskambinsi ir konkrečiai susižinosi apie MB meistro atvykimo laiką. Labai norėčiau, kad tokios į biurokratinės, žmonėms vartotojams sukeliančios daugiau problemų negu naudos įmonės ir jos pakalikų su juos valdančiais parazituojančiais vadovais neliktų, nes jie, mano patirtimi, visuomenei žalingi parazitai, nei tinkami ir naudingi gyventojams pastatų administratoriai.
Zana Strasinskaja
2020-04-23 13:10:41 IP 2juabrv1
Siaubas!!!Dar to nera buve!!!Bendroves vadybininkas nesuskaiciuja iki 14-os.Viskas konpjuterizuota, bet as turiu rastiskai pateikti Dumas Kiek esu sumokejus, Tai Po velniu Tada the kompiuteriai?Cia tiesiog vyksta darbu prirasynejimas if mokejimu sumu didinymas.Atrodo, kad Cia vadybyninkai taip dirba vadovo nurodymu.Eigu vadas noretu tvarkos, Tai neatsiribotu nuo zmoniu, is kuriu valgo Fiona su svestu!Lankitoju nepriima, prie buhalterijos it back neprileidzia!Pateikia nesamoninga saskaita, o Tu be priekaistu turi apmoketi.Zmones!Kurkim bendrijas, arba keiciam I neplesikaujancius administrators.Savyvaldyibe Tim palaiko if skatina, suteikia nemokamos konsultacijos Pas advokatus.Neleiskim save apiplesineti it Kurti jems saldu gyvenima.Geda, , Lazdynu busto, vadovui if tokiems vadybyninkams Kaip Aleksandr Dagil!!!
Demesio ! "Nepasimeskite" tarp " Mano Bustu" ! Yra 4 ATMAINOS UAB : - 1."Mano Bustas Vilnius"; 2."Mano Busto prieziura"; 3."Mano Bustas"; 4. "Mano Bustas Sostine" - t.y. ziurekite savo saskaita, ten bus nurodyta konkreciau... Visos sios imones registruotos vienu adresu - Ozo g. 12, ta pati klientu aptarnavimo linija (870055966). Skiriasi imones (kai kuriu) kodai/ direktoriai (arba isvys be vadovo)/ rekvizitai.lt...O, kame esminis skirtumas ir kam to reikia...- neaisku ! Zodziu, su imones pavadinimais - tai pat - chaosas ! P.S. As pateikiau Atsiliepima i "Mano busto prieziura"...O, paaiskejo kad "paslaugas teikia" - "Mano bustas Sostine" (?!)
Susitari su įmone (Mano būstas) dėl vandens atjungimo (sisiję su kitais remonto darbais), jie paskiria laiką. Gyventojai perspėjami apie visa tai, o rezultatas štai koks: gyventojai negali naudotis vandeniu pusę dienos (perspėti), atjungimo meistras atvykęs (už pinigus), visi laukia. O įmonėlės atstovas taip ir nepasirodo. Ir nieko. Nei atsiprašau, neiką. Kas šitos įmonės stogas? Neradau nė vieno gero atsiliepimo apie juos.
sitos kompanijos niekam nerekomenduoju. Del 20 eur jis atiduoda i SKOLOS LT ir po to dar grasina teismais.
Geriau rupintusi savo paslaugu kokybe, o ne uzsiiminetu tokiais dalykais.
tokius komentarus. Kažkodėl maniau, kad tik mūsų namui taip "sekasi", bet pasirodo, jog tai - REIŠKINYS. Viskas taip puikiai žinoma, matyta ir išgyventa. Visa, kas rašoma komentaruose - nei kiek neprasilenkia su tiesa. Ir apie šachtų dezinfekciją, kuri vykdoma nežinia kada, niekam nematant ir negirdint. Apie kosminius įkainius už atliktus darbus, kurių kokybė dažnai labai abejotina. Apie kaupiamųjų lėšų švaistymą visokiems neaiškiems darbams darbeliams. Apie demagogiškus atsikalbinėjimus, po kurių reikalai nei kiek nesikeičia į gera. Piršto pridėjimas prie vamzdžio įvertinamas ne mažiau 70-80 eur, o jei dar ką pakrapšto, tai priskaičiuoja tokias sumas, kad naktiniame košmare nesusapnuosi. Et, kartais gailiuosi, kad lietuviai neturi nors lašo gruziniško charakterio. Anie neleistų taip tyčiotis iš savęs. Po pirmo ar antro karto iš tokių uabų liktų tik skiedros.
Cirkas, avarinė tarnybą važiuoja 4h, kur čia matyta? Per dieną kviečiame po 2kartus, o taip ir nieko nepadaro!!! Ne darbuotojai, o klounai. Kanalizaciją teka, daug vandens prisirinko, o avarinė tarnyba ale "turi daug iškvietimu"
nuo geguzes 29 neturim nuoteku, nes uzsikises magistralinis vamzdis... liepos 26 atvykes toks administratorius Medisauskas pabuvojo musu bute, uzlipo i palepe...o rugpjucio 20 gavome grasinanti laiska, kad jei neileisim i buta tai kreipsis i teisma... sita puikuji rasta pasirase toks Mackevicius, einantis labai idomias pareigas-vyr.klientu ASMENINIS vadybininkas...gal kas galit paaiskinti ka tai reiskia....dar ponas Medisauskas teikesi pareiksti, kad jei neleisim draskyti savo buto vamzdynu, kurie sutvarkyti pries du metus, tai sedesim be nuoteku....Medisauska pamatyt pavyko po 5 metu kai jis tapo namo administratorium...pasikalbet taip pat...taigi supratom, kad sis UAB yra kaip pelke, visi galai i vandeni...musu namas yra valstybes saugomas architekturinis paminklas...ar nepasityciojimas...gal valstybe tegul saugo tokius darbuotojus, nes jei jie isnyks, mums gyventojams bus liudna, be to nebus ka parodyti vaikams kokiais nereikia buti, jei nori, kad tave zmones gerbtu...
Ona Danutė Aleknienė (Buivydaitė)
2018-10-04 13:52:26 IP 12em64p0
Laba diena.
Dėl Mykolaičio - Putino g. 8/2 name 11a patalpų užpylimo.

2018 10 03 19 val 07 min. iš mob. tel 8 601 09247 Vilniau mieto avarinei tarnybai (į tel. 869795048) buvo pranešta, kad, Mykolaičio - Putino g. namo 8/2, patalpoje 11a (pusrūsis) iš remontuojamo buto pirmame aukšte, bėga vanduo. Avarinė tarnyba atvyko 20 val. 07 min. Per sieną vanduo bėgo čiurkšle (įrodymas nufilmuotas). Iki atvyko avarinė tarnyba, sušlapo netik siena, lašėjo nuo lubų, iškilo grėsmė elektros įrangai ir prietaisams, tad valytis teko tamsoje.
Minėtoje patalpoje, prieš pusantrų metų, buvo atliktas remontas. Dabar sugadintos lubos, siena, sugadintos laminuotos grindys. Šiuo metu patalpa džiovinama drėgmės surinkėju.
Prašau, atsakingus darbuotojus (-ą) atvykti į vietą surašyti įvykio dokumentą apie faktą.

Apie atvykimą informuoti 860109247 arba 8 676 38141

Su pagarba
patalpų savininkė Ona Aleknienė
Siaubas, o ne istaiga!!!
siandien 09.00 val buvo skambinta del lasancio vamzdzio kuris priklauso "bustui" nes eina iki skaitliuko.Bute bei rusyje lasnojo vamzdziai.Turejo atvaziuoti po 2-3 val.15 val nks nepaskambino ir neatvaziavo.Paskambinus pakartotinai ir paklausus kame reikalas, jog nks neatvaziavo- nebuvo atsakyta, nezinojo del kokios priezasties neatvaziavo santechnikai.pakartotinai iskvietus atvaziavo 16.45 val nuejo i rusy paziuret, bute paziurejo vamzdzius ir nieko nedare.paklausus ar sutvarkys siandien viska, atsakymas buvo toks- siandien nieko nedarysiu, paziurekit kiek valandu, as tik iki 17 val dirbu".paskambinus dar karta- " susisieksim po 3 d.d". Isvada tokia, jog laukit kol uzsipils vandeniu jusu butas ir kaimynu!
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 13:27:37 IP 2e7r4500
Gabrielius 2018-07-18 12:19:29
Ką pasirinkot kaip administratorių?
Isteigėm bendriją. Samdom silumininka, santechnika, elektrika pagal fakta. Del avarines- skambinam Grindai. Labai patenkinti.
Vilius Rimkevičius 2018-07-18 01:34:43
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Ką pasirinkot kaip administratorių?
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 01:34:43 IP 2e7r430t
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Jei yra galimybė rinkitės kitą namo administratorių, nes neįmanoma su jais bendrauti, ko prašysi to negausi, susisiekti pavyksta iš kokio 5 karto, neatlieka tinkamai darbų, o sąskaitų tikrai nepamiršta "išpūsti".

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%