Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas Vilnius

Atsiliepimai apie Mano Būstas Vilnius, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Vilnius, UAB

Jei galvojate rinktis namo administratorių, tai didžiausias siūlymas apie "Mano būstas" net nesvarstyti ir jį apeiti dėl kelių priežasčių:
1. Namo administravimo kokybė yra apgailėtina. Kiekvieną mėnesį yra mokami milžiniški administravimo mokesčiai už įvairias paslaugas, tokias kaip - bendro naudojimo objektų nuolatinę priežiūrą, teritorijos tvarkymą, gėlynų priežiūrą ir pan. Tačiau apie sutvarkytą teritoriją ir prižiūrėtą gėlyną net užuominos nėra, nes arba yra visiškai nevykdomi šie darbai, arba tai yra daroma su apgailėtina kokybe ir dideliu atsainumu. Pranešus apie tai "Mano būstas", situacija nesikeičia.
2. Užregistravus gedimą ar problemą į jį yra sureaguojama negreit, o sureagavus ir išsprendus problemą ji ir vėl greit atsinaujina, t. y. nesprendžiama iš esmės, o viskas padaroma atsainiai ir nekokybiškai.
3. Paprašant pateikti paaiškinimus už gautas sąskaitas, jokių atsakymų į pateiktus klausimus negaunama, o jei gaunamas atsakymas, tai jis yra šabloniškas atsakymas, kuris visiškai neatsako į klausimą, todėl taip ir lieka neaišku išrašytų sąskaitų pagrįstumas ir ar apskritai buvo/ yra vykdomi sąskaitose pateikti darbai ar buvo suteiktos paslaugos.
4. Paslaugų įkainiai yra labai dideli, o kokybės, kaip jau minėta, nerasta.
5. Namo administratorius nepriskiria prie administruojamojo namo konkrečių vadybininkų, todėl neaišku koks asmuo yra atsakingas už namo priežiūra, kas apsunkina komunikaciją.
JURIDINIS BIURAS ELKA
2021-01-05 10:56:44 IP 2i2k38m9
Sveiki
2020-11-09 kreipėmės dėl pagal ''vilniaus vandenys' Technines sąlygas ir atsakingo kvalifikuoto specialisto paruoštą Vandens įvado PROJEKTO suderinimo..Įvadas reikalingas po administracinių patalpų Gedimino 24-8A Vilniuje padalinimo ir paskirties pakeitimo.Vamzdžiai seniai išvedžioti, reikia tik POSKAITIKLĮ pervardinti į skaitiklį.Ant projekto reikia uždėti parašą, kad neprieštaraujate.DAUG KARTŲ buvo skambinama ir rašoma-kad dėl to Juridinis biuras ELKA patiria NUOSTOLIUS, nes negali naudotis visomis teisėmis.

JURIDINIS BIURAS ELKA
Mūsų butą administruoja " mano Būstas". Tai mirusi organizacija: telefonu neatsiliepia, į emailus neatsako. Vienintelis įrodymas, kad jie dar egzistuoja- išrašomos sąskaitos. Mūsų butą užliejo nuo netvarkomo stogo lapkričio viduryje, iki šiol iš administratorių jokios reakcijos."
Nevykeliai BUSTAS. Anksciau turejom super vadybininka, issilavinusi su patirtimi, galejom kreiptis absoliuciai visais klausimais. O dabar apvali nesamone liko. Aciu, kad bent jau mokate juokinti visuomene. Nevykeliai!
Su tokiu bendravimu ir einamų klausimų sprendimu dar nesu susidūrusi. Paprasčiausią klausimą, kurį buvo galima išspręsti per dieną, sprendžia 9 mėnesius. Atsakingų asmenų mėra, į laiškus atsakinėja po savaitės. Su tokiomis įmonės nepatariu bendradarbiauti!!!
Balčiūnienė Stefanija
2020-11-16 17:38:18 IP 4lji8o2
Norėčiau sužinoti kiek dar mus mulkinsite mokama už liftą kuriuo nesinaudojama tai dar ir kitos laiptinės dar pridejot kas per ziopliai sėdi gal ten jūs apsiruke matit be teismo neapseisim prašau parasiti paaiškinti kas ten vyksta ir už ką mokesim laisvės prospektas 42 būt 2
Kol neduodi p**dy, tol nei piršto nepajudina. Dar ir susirenka visokius meistriukus, kurie nė velnio neišmano, kiba baigę tik "gyvenimo mokyklą" bus. Laiptinėje kiek atsimenu problemos su elektra, vis perdegdavo lemputė, ko pasekoje šiai dienai niekas pataisyti nesugeba, kad laiptinės aukšte degtų šviesa. Geriausia buvo kaip meistriukas neva pataisęs šviesą ir išėjęs paskambino, kad pataisyta, po 10 min išėjau į laiptinę, sakau nedega, o jis man aiškino, kad diena ir dėl to aš nematau, bet šiaip dega.
Nuo spalio 15 radiatoriai dega. Pranesus telefonu 5 kartus, pries tai pranesus rastu, niekas neatvyksta sureguliuoti sildymo. Izuliai meluojama, kad meistrai jau buvo atvyke.
Namuose 25 laipsniai silumos, visi gyventojai atsidare langus, nera kuo kvepuoti.
Idomu, kokia saskaita ateis uz “paslauga”, kurios nepageidaujame...
Mano Bustas Vilniuje gyvename Lazdynuose, vadybininkas Siltnamiu g uz vasara neperskaiciuoja sumu uz kitas paslaugas, atejo I darba drasus, naglas nemandagus kai buvo nuramintas ir pasta rytas i vieta nuo sumu priskaiciavimo neatsisske vistiek uz kitas paslaugas dare ka norejo visiskai neismanantis savo darbo Andrius Ramanauskas baisu kaip nezino Direktorius kas vyksta ar jam tas pats Kada nors kiek bus dirbama zmonems ir del zmoniu
Naujamiesčio būstą, nedirbantį jau seniai, reikia uždaryti ir atsisakyti jo "paslaugų", nes moka tik sąskaitas pateikineti. Trūko lietvamzdis, ir visą savaitę, nieks nesiteike ateiti sutvarkyti, jau remontui seniai draudiminiai pinigai pervesti i mano sąskaitą, betgi negali nieko tvarkyti, kol lietvamzdžio nesutvarkė. Įvykis registruotas buvo 3 kartus su nuotraukomis Naujamiesčio būsto svetaineje, į konsultavimo specialistus buvo kreiptasi 5 kartus, telefonu 2 kartus pavyko prisiskambinti is 15 kartų, bet jau savaitė ir nieks nieko netaiso, vis pasako, kad perskambins ir nieks neperskambina.
Čia ignoravimas, cinizmas, ar gal psichikos sutrikimas, nes jokio reakcijos nėra. Kur kreiptis del tokio nesiskaitymo ir ką toliau daryti, kaip atsikratyti tokiais "paslaugų tiekėjais". Gal kas gali atsakyti iš naujamiescio busto?!?
Visiškai atsakomybės neturintis namo administratorius. Keturias paras per lubas sunkiasi vanduo, avarinė tarnyba gali tik užsukti vandenį laiptinėje, kas problemos neišsprendžia, vanduo toliau teka. Avarija paslėptuose vamzdžiuose.
Ir įmonė per keturias paras nesugeba atsiųsti specialisto su brėžiniais ir planais, kad būtų galima nustatyti kurioje vietoje trūko vamzdis.
Niekam nerekomenduočiau turėti tokio administratoriaus, kuris tik susirenka pinigus už administravimą, bet kai reikia spręsti problemą, net piršto nepajudina.
Ši įstaiga dėl Covid-19 rodos nustojo dirbti. Įjungia šildymą, bet net nesivargina radiatorius nuorinti viršutiniuose aukštuose ir įsitikinti, kad butuose šilti radiatoriai. Kai registruoji užklausą tau siunčia informaciją, kaip nuorinti radiatorius. Tai kam tokia administruojanti įmonė reikalinga? Kad sąskaitas išrašyti?
ZVERYNO PANORAMOS
2020-10-15 11:21:34 IP 62qqd6qf
Kas per š*******o kontora, susisiekti neimanoma, siunčia nesamoningas sąskaitas, pastoviai atsiranda neaiškių mokėjimų. NESIRINKITE ŠIOS ĮMONĖS
Tragiška aptarnavimo kokybė, problemos sprendžiamos labai ilgai ir kaskart reikia apie jas priminti, jei norima, jog jos apskritai būtų išspręstos. Sąskaitos kosminės, atsiranda įvairiausių neaiškių įmokų, tam tikri įkainiai už tas pačias paslaugas kiekvieną mėnesį keičiasi (didėja), o jau nekalbu apie nekokybišką teritorijos tvarkymą už ką taip pat yra mokama, o darbų kokybės nerasta, toks jausmas, jog mokama už nieką. Jei svarstote apie šį namo administratorių, tai siūlau vienareikšmiškai net nesvarstyti, o iškart jį atmesti.
Vandentiekio 44. pati blogiausia kontora ever. perdegė lemputė užsakėme pakeitimą, praėjo dvi savaitės nieks nepakeitė paskambinau sekančia dieną atėjo meistras - nežinau ką darė, bet nustojo veikti dar vieną. pakartotinai paskambinau sako tai kad pakeista - fiksuota jog remontas atliktas - sakau neveikia, ok pakartotinai užsakė remontą, savaitė- nieks neateina, skambinu sako tai jau fiksuota kad padaryta- ta prasme lemputės kaip nediegė taip nedega nieks nebuvo atėjęs- na gerai iš naujo registruojame.. laukiame kokia sąskaita ateis... neduok Dieve kelis kart reikės mokėti.. nuo rugpjūčio galo dar iki šiol nepakeista.. Toliau žygiuojame. Prieš 3 metus atsisakėme valytojos paslaugų dėl jų kokybės. Karantino metu pastebėjome jog atsirado valytoja.. bet valymo kaip ir prieš 3 metus jokio.. paskambinome paaiškėjo jog UAB Mano Būstas vadovaujasi SAM nurodymai. pasigilinome tai SAM neleido savavališkai namą administruojančiai įmonei pradėti valymo paslaugas. prašome nutraukti - sako rinkite 50+1 parašą.. galiausiai po savaitės skambučių nutraukė. kreipėmės į savivaldybę- buvo pripažinta jog namo administratorius viršijo įgaliojimus. toliau tęsiant temą apie valymą - 2020-09-28 įvyko avarija visas rūsys užpiltas kanalizacija, sutvarkė gedimą avarinė tarnyba, tačiau rūsyje liko fekalijos. nieks nevalo, užfiksuota. smarvė neįmanoma. po gedimo tik po 4 turi sutvarkyti. - ir čia pandemijos metu, kai aplink ir taip begale infekcijų bakterijų ir žmonių sveikatai pavojingų ligų... kai nereikėjo tai rado kaip pinigus pasiimti iš gyventojų, kai valymo darbai tiktai reikalingi ir būtini nedasiprašysi.. a*******s. nekalbu apie tai jog prisiskambinti reikia gero pusvalandžio. prisijungimai prie ebusto suteikiami tik pateikus kažkokius papildomus dokumentus kuriuos pagal duomenų apsaugą savininkas neprivalo pateikti. jei nesi būto savininkas (savininkė mama o aš kartu su ja gyvenu) tai su tavimi net į kalbas nesileidžia ir ne svarbu kad tai yra deklaruota gyvena vieta ir tu kaip gyventojas turi teisė dalyvauti ir žinoti už ką moki ir kas tvarkoma. manau nusimato puiki niša TV laida... mes viso šito taip nepaliksime. ir kreipsimės toliau.
Sausio 13-osios g 2
2020-09-17 10:50:00 IP 66i0a5fa
Mano būstas pradėjo administruoti mūsù namà nuo šiù metù pavasario. Dar nei vienos sàskaitos už komunalines paslaugas nebuvome gavę teisingai išrašytos. Atsirado kažkokie minusai, pliusai, papildomü paslaugù eilutės su neįtikėtinais įkainiais, vandens skaitliukù parodymai nurašomi kas du-tris mėnesius. Paslaugos išaugo beveik dvigubai - tikrai neperdedu - be poros centù dvigubai. Norint kažkà išsiaiškinti, jiems prisiskambinti neįmanoma, Ar gali buhalterijoje dirbantys žmonės daryti tiek klaidù? Mes turime būti kiekvienas buhalteriu, administratoriumi, kad galėtume susitikrinti kainas, sumas ir sužinoti tikrai atliktas paslaugas mūsù namui. Betvarkė, visiška betvarkė, tikrai to niekada nebuvo.
Niekam nerekomenduoju rinktis šios įmonės. Na, o mums buvo parinkta be mūsù visù gyventojù sutikimo, matyt, buvo kažkam naudinga. Jeigu galėtumėte kas patarti, kaip atsisakyti šios įmonės, parašykite, prašau žinutę tel. 868111395. Būčiau labai dėkinga.
A. Domaseviciaus g. 3
2020-09-11 16:06:56 IP 28mc0eue
Esu A. Domaseviciaus g. 3 senbuve.
Tokio prasto administratoriaus kaip Mano bustas ir Gediminas Kilinavicius nesu gyvenime regejusi.
I skambucius nereaguoja, jei kazkokios problemos, nei atvaziuoja, nei pasirupina. Esame apleisti.
Prakeikta ta visa mano bustas su situo vadybininku. Keisim. Ne vienam kaimynui jau igriso.
Liepos 3 dieną per Mano Būsto Avarinės koncultantus užsakiau šiai dienai, liepos 8 d. nuo 9 val. 45 min., karšto vandens atjungimą Kalvarijų g. 196 - 58 (esu šio buto savininkas), nes turėjo būti pakeistas gyvatukas vonios kambaryje. Darbus turėjo atlikti privačiai samdytas santechnikas iš privačios individualios įmonės. Privačios įmonės meistras atvyko laiku, pasirengė darbui, laukėme kada gi atjungs vandenį. Sutartą valandą Mano Būsto santechnikas atjungti vandens neatvyko... Neatvyko ir po pusvalandžio. Skambinau Mano Būsto Avarinę koncultantams, kurie dievagojosi, jog viskas apiforminta ir santechnikas tikrai atvyks, dėl visą ko paprašiau, kad konsultantas susisiektų su darbų vykdytoju. Po kurio laiko skambina Mano Būsto santechnikas ir sako, kad paraišką vandens atjungimui gavo ką tik, tad atvykti negali, nes dabar kitame objekte. Dar paaiškino, kad tas santechnikas, kuris turėjo atvykti - atostogauja, o jis čia niekuo dėtas. Darbų vykdytojas taip ir nesiteikė paskambinti, tad, su ką tik paraišką gavusiu santechniku teko tartis dėl vandens atjungimo ateinančiam pirmadieniui, liepos 13 d., 9 val. Apie susitarimą ir incidentą pranešiau Mano Būsto Avarinės koncultantei, nes kas žino, ar 13 diena bus laiminga?!. Čia akivaizdu, jog blogas, neatsakingas darbų organizavimas. Man nuostoliai, nes į privačios įmonės darbų sąmatą įeina mokestis už atvykimą, jau nekalbant apie sugaištą laiką ir nervus.
Visuomenei Visiškai nenaudinga įmonė, veikianti parazito metodu, Bando kažką administruoti, tačiau tai nelabai jiems gaunasi, bent jau aš kaip vartotojas nuo jų nukenčiu mokėdamas jiems, nei gaunu sau naudos kai man būtina.
Sėdi ant vieno viešo telefono, kuriuo ilgai nekelia, kartais po kokių 15-ar 20 minučių beprasmiško laukimo, kas nors tingiai atsiliepia ir nenorom užregistruoja gedimą, mano atveju iš seno skardinio radiatoriaus pradėjo bėgti vanduo, reikėjo užsukti radiatoriams vandens padavimo stovus ir nuleisti šiek tiek skysčio, kad pakeist radiatorių, tai gedimą užregistravo, pažadėjo per pora valandų atvykti, pasikviečiau iš kitos firmos santechnikus kad pakeistų lašantį radiatorių (mat jie patys nekeičia jų) tik užsuka vandenį ir už kranelio užsukimą (nebutinai, kada tau reikia, o labiau tada kada jiems yra laisvo laiko) paima pinigus, va tai toks jų administravimas... o ir kiti kitų įmonių santechnikai, daugiabutyje, kažkodėl negali be šitos parazituojančios įmonės žinios užsukti vandens į radiatorius tiekimo..., tai po registracijos, kaip žadėjo, niekas taip ir nebe atvažiavo, nei paskambino. Iš įmonės pakviestiems meistrams už sugaišintą laiką, teko sumokėti 40 eur. ir laikinai atsisveikinti su jais, nes negalėjau tiksliai atsakyti jiems, kada konkrečiai šitie "Slunkiai" iš mano būsto teiksis atvažiuoti ir užsukti tą vandenį į radiatorius, mat Mano būsto pasodintas žmogelis, sako kad ir pats nežino kada, jie atvažiuos, jis tik įpareigotas priimti skambučius, bet klientui nelabai yra kuo naudingas, sujungti su atvyksiančiu operatoriumi negali, o ir telefono numerio, kad pačiam paskambinti ir tiesiai gauti aiškų atsakymą apie meistro atvykimą, duoti griežtai uždrausta, tarsi didžiausia paslaptis bus atskleista, kai pats pasiskambinsi ir konkrečiai susižinosi apie MB meistro atvykimo laiką. Labai norėčiau, kad tokios į biurokratinės, žmonėms vartotojams sukeliančios daugiau problemų negu naudos įmonės ir jos pakalikų su juos valdančiais parazituojančiais vadovais neliktų, nes jie, mano patirtimi, visuomenei žalingi parazitai, nei tinkami ir naudingi gyventojams pastatų administratoriai.
Zana Strasinskaja
2020-04-23 13:10:41 IP 2juabrv1
Siaubas!!!Dar to nera buve!!!Bendroves vadybininkas nesuskaiciuja iki 14-os.Viskas konpjuterizuota, bet as turiu rastiskai pateikti Dumas Kiek esu sumokejus, Tai Po velniu Tada the kompiuteriai?Cia tiesiog vyksta darbu prirasynejimas if mokejimu sumu didinymas.Atrodo, kad Cia vadybyninkai taip dirba vadovo nurodymu.Eigu vadas noretu tvarkos, Tai neatsiribotu nuo zmoniu, is kuriu valgo Fiona su svestu!Lankitoju nepriima, prie buhalterijos it back neprileidzia!Pateikia nesamoninga saskaita, o Tu be priekaistu turi apmoketi.Zmones!Kurkim bendrijas, arba keiciam I neplesikaujancius administrators.Savyvaldyibe Tim palaiko if skatina, suteikia nemokamos konsultacijos Pas advokatus.Neleiskim save apiplesineti it Kurti jems saldu gyvenima.Geda, , Lazdynu busto, vadovui if tokiems vadybyninkams Kaip Aleksandr Dagil!!!
Demesio ! "Nepasimeskite" tarp " Mano Bustu" ! Yra 4 ATMAINOS UAB : - 1."Mano Bustas Vilnius"; 2."Mano Busto prieziura"; 3."Mano Bustas"; 4. "Mano Bustas Sostine" - t.y. ziurekite savo saskaita, ten bus nurodyta konkreciau... Visos sios imones registruotos vienu adresu - Ozo g. 12, ta pati klientu aptarnavimo linija (870055966). Skiriasi imones (kai kuriu) kodai/ direktoriai (arba isvys be vadovo)/ rekvizitai.lt...O, kame esminis skirtumas ir kam to reikia...- neaisku ! Zodziu, su imones pavadinimais - tai pat - chaosas ! P.S. As pateikiau Atsiliepima i "Mano busto prieziura"...O, paaiskejo kad "paslaugas teikia" - "Mano bustas Sostine" (?!)
Susitari su įmone (Mano būstas) dėl vandens atjungimo (sisiję su kitais remonto darbais), jie paskiria laiką. Gyventojai perspėjami apie visa tai, o rezultatas štai koks: gyventojai negali naudotis vandeniu pusę dienos (perspėti), atjungimo meistras atvykęs (už pinigus), visi laukia. O įmonėlės atstovas taip ir nepasirodo. Ir nieko. Nei atsiprašau, neiką. Kas šitos įmonės stogas? Neradau nė vieno gero atsiliepimo apie juos.
sitos kompanijos niekam nerekomenduoju. Del 20 eur jis atiduoda i SKOLOS LT ir po to dar grasina teismais.
Geriau rupintusi savo paslaugu kokybe, o ne uzsiiminetu tokiais dalykais.
tokius komentarus. Kažkodėl maniau, kad tik mūsų namui taip "sekasi", bet pasirodo, jog tai - REIŠKINYS. Viskas taip puikiai žinoma, matyta ir išgyventa. Visa, kas rašoma komentaruose - nei kiek neprasilenkia su tiesa. Ir apie šachtų dezinfekciją, kuri vykdoma nežinia kada, niekam nematant ir negirdint. Apie kosminius įkainius už atliktus darbus, kurių kokybė dažnai labai abejotina. Apie kaupiamųjų lėšų švaistymą visokiems neaiškiems darbams darbeliams. Apie demagogiškus atsikalbinėjimus, po kurių reikalai nei kiek nesikeičia į gera. Piršto pridėjimas prie vamzdžio įvertinamas ne mažiau 70-80 eur, o jei dar ką pakrapšto, tai priskaičiuoja tokias sumas, kad naktiniame košmare nesusapnuosi. Et, kartais gailiuosi, kad lietuviai neturi nors lašo gruziniško charakterio. Anie neleistų taip tyčiotis iš savęs. Po pirmo ar antro karto iš tokių uabų liktų tik skiedros.
Cirkas, avarinė tarnybą važiuoja 4h, kur čia matyta? Per dieną kviečiame po 2kartus, o taip ir nieko nepadaro!!! Ne darbuotojai, o klounai. Kanalizaciją teka, daug vandens prisirinko, o avarinė tarnyba ale "turi daug iškvietimu"
nuo geguzes 29 neturim nuoteku, nes uzsikises magistralinis vamzdis... liepos 26 atvykes toks administratorius Medisauskas pabuvojo musu bute, uzlipo i palepe...o rugpjucio 20 gavome grasinanti laiska, kad jei neileisim i buta tai kreipsis i teisma... sita puikuji rasta pasirase toks Mackevicius, einantis labai idomias pareigas-vyr.klientu ASMENINIS vadybininkas...gal kas galit paaiskinti ka tai reiskia....dar ponas Medisauskas teikesi pareiksti, kad jei neleisim draskyti savo buto vamzdynu, kurie sutvarkyti pries du metus, tai sedesim be nuoteku....Medisauska pamatyt pavyko po 5 metu kai jis tapo namo administratorium...pasikalbet taip pat...taigi supratom, kad sis UAB yra kaip pelke, visi galai i vandeni...musu namas yra valstybes saugomas architekturinis paminklas...ar nepasityciojimas...gal valstybe tegul saugo tokius darbuotojus, nes jei jie isnyks, mums gyventojams bus liudna, be to nebus ka parodyti vaikams kokiais nereikia buti, jei nori, kad tave zmones gerbtu...
Ona Danutė Aleknienė (Buivydaitė)
2018-10-04 13:52:26 IP 12em64p0
Laba diena.
Dėl Mykolaičio - Putino g. 8/2 name 11a patalpų užpylimo.

2018 10 03 19 val 07 min. iš mob. tel 8 601 09247 Vilniau mieto avarinei tarnybai (į tel. 869795048) buvo pranešta, kad, Mykolaičio - Putino g. namo 8/2, patalpoje 11a (pusrūsis) iš remontuojamo buto pirmame aukšte, bėga vanduo. Avarinė tarnyba atvyko 20 val. 07 min. Per sieną vanduo bėgo čiurkšle (įrodymas nufilmuotas). Iki atvyko avarinė tarnyba, sušlapo netik siena, lašėjo nuo lubų, iškilo grėsmė elektros įrangai ir prietaisams, tad valytis teko tamsoje.
Minėtoje patalpoje, prieš pusantrų metų, buvo atliktas remontas. Dabar sugadintos lubos, siena, sugadintos laminuotos grindys. Šiuo metu patalpa džiovinama drėgmės surinkėju.
Prašau, atsakingus darbuotojus (-ą) atvykti į vietą surašyti įvykio dokumentą apie faktą.

Apie atvykimą informuoti 860109247 arba 8 676 38141

Su pagarba
patalpų savininkė Ona Aleknienė
Siaubas, o ne istaiga!!!
siandien 09.00 val buvo skambinta del lasancio vamzdzio kuris priklauso "bustui" nes eina iki skaitliuko.Bute bei rusyje lasnojo vamzdziai.Turejo atvaziuoti po 2-3 val.15 val nks nepaskambino ir neatvaziavo.Paskambinus pakartotinai ir paklausus kame reikalas, jog nks neatvaziavo- nebuvo atsakyta, nezinojo del kokios priezasties neatvaziavo santechnikai.pakartotinai iskvietus atvaziavo 16.45 val nuejo i rusy paziuret, bute paziurejo vamzdzius ir nieko nedare.paklausus ar sutvarkys siandien viska, atsakymas buvo toks- siandien nieko nedarysiu, paziurekit kiek valandu, as tik iki 17 val dirbu".paskambinus dar karta- " susisieksim po 3 d.d". Isvada tokia, jog laukit kol uzsipils vandeniu jusu butas ir kaimynu!
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 13:27:37 IP 2e7r4500
Gabrielius 2018-07-18 12:19:29
Ką pasirinkot kaip administratorių?
Isteigėm bendriją. Samdom silumininka, santechnika, elektrika pagal fakta. Del avarines- skambinam Grindai. Labai patenkinti.
Vilius Rimkevičius 2018-07-18 01:34:43
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Ką pasirinkot kaip administratorių?
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 01:34:43 IP 2e7r430t
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Jei yra galimybė rinkitės kitą namo administratorių, nes neįmanoma su jais bendrauti, ko prašysi to negausi, susisiekti pavyksta iš kokio 5 karto, neatlieka tinkamai darbų, o sąskaitų tikrai nepamiršta "išpūsti".
Slyktus verslo metodai. Piktybiskai negrazina gyventoju kaupiamuju lesu.
Менты сегодня провели себе канализацию. У всех идет вниз трубы а у ментов наверх. Создали аварицную обстанновку. Вызвали работничков из бустаса.Приехали два, один с перегаром таким что вонь говна перебило раптом. Но сумели зпделать одну дырку в стояке, которую мусора так старательнл выковыривали в общем стояке.На вторую сил не хватило, бросили до завтра
Aciu Andriui Medisauskui, kad rupinasi ir tvarko musu nama. Jo deka sutvarkyti balkonai, elektros tinklai. Tikrai, didelis aciu.
Spalio mėnesį kreipiausi dėl netekančio šalto vandens, jau Gruodžio pabaiga. Skambinta buvo eilę kartų ir kiekvieną kartą buvo žadama sutvarkyti, lyg šiol nieko. Atvyko, pamaigė, išvyko.. Sakė kitą kartą sutvarkys. Vėl atvyko, vėl pamaigė, vėl pasakė, kad kitą kartą sutvarkys, vėl išvyko. Aš kaip durnė lakstau iš darbo, kad jie prie to vamzdžio šūdą maltų. Operatoriai nieko nežino, vadybininkė liovėsi atskambinti tad nuvykau pas juos. Pasakė, kad sutvarkys, bet praėjo dar dvi savaitės ir jokių žinių. Kaip gyventi be šalto vandens? Idiotų įmonė!
Kriste 2017-09-19 14:53:04
Noreciau padekoti UAB "Naujamiescio bustui" uz puiku bendradarbiavima, situacijos suvaldyma ir laiku suteikta pagalba. Tikiuosi bendradarbiausime ir toliau!
Už ką dėkoti Naujamiesčio būstui? Ar už tai kad neįmanoma gauti nei vieno atsakymo į klausimus? Ar už tai kad operatorės nieko nežino, siūlo kreiptis į administratorių, o jo telefono neduoda? Neva užregistruoja problemą ir neva administratorius pats susisieks. Jau kelis mėnesus laukiam, kol Andrius Medišauskas teiksis perskambinti ar atrašyti. Arba operatorės neperduoda informacijos administratoriui, arba Medišauskas ignoruoja gyventojus. Administratorius nepagaunamas, atsakyt į klausimus nieks negali, vienintelis darbas kurį sugeba Naujamiesčio būstas tai išrašynėt kosminio dydžio sąskaitas gyventojams už nežinia kokius darbus ir aptarnavimus.
Džiaugiamės mūsų naujosios namo
Kauno 25 vadybininkės Agnės Šlajienės
pastangomis pagerinti mūsų namą
ir aplinką.
Vytautas ir kiti.
Mes irgi buvome nepatenkinti Naujamiescio bustu, kadangi vangiai reagavo i problemas, o saskaitas tai laiku siunte. Dabar darbus is Max Service perkam. Visai kitoks lygis, jauties pagaliau klientu, o ne ismaldos prasytoju. Manau, Naujameiscio bustas ir visos kitos Rubicon grupes imones tiesiog atsipalaidave del savo dydzio ir namu skaiciu, o mazesnes imones kovoja del kliento, stengiasi dirbti gerai. Todel galiu patarti nebijoti permainu ir ieskoti kitu imoniu.
Iš Aguonų g. 19 Gyventojai
2017-01-08 22:18:38 IP 2e7r3rbd
Gyvename daugiabutyje 2 aukšte vyksta santechnikos darbai - Vonių dušo kabinų montavimas.........Žingsnis po žingsnio apie sienų ir grindų plytelių klijavimą: pagrindo paruošimas, hidroizoliacija, siūlių glaistymas. Mes jau Kalėdos ir Naujuosius metus sutikom nesiprausė.Na taip šventęs be dušo.Rūbų negalima džiovinti - tai kad dulkes balkone nes pjauna plytelės prie balkono durų kur mes Rūbus džioviname. Plyteles pjauna sauso būdu dulkes visur eina.Remontas prasidėjo 2016 11 14 o dabar 2017 01 08 ir dar nesimato darbu galo..Kodėl UAB Naujamiesčio būstas nebuvo tartasi su savininkais.....Nesusitarė dėl visų klausimų, susijusių su papildomų darbų.... kodėl nesurinko parašus nuo visu savininku... Siunčiam foto kaip, statybininkai po darbo palieka savo atliekas, šiukšlių daug dulkiu daug ir netvarko savo darbo vietos.
Калба Науяместис
2016-07-09 22:08:56 IP 2e7r3ob5
nukentėję 2015-12-02 16:18:32
Ėmėsi mūsų namo renovacijos kartu su naujamiesčio būstu. Visiškas bardakas, jokios informacijos neteikia, darbus atlieka atsainiai. Pvz. Siurblio įkišimą 50cm į ventiliacijos šachtą ir ištraukimą vadina "šachtų valymu ir dezinfekcija". Paima, žinoma, kaip už mega projektą.
Prasuko aferą su balkonais: sutikome renovuotis tik dėl balkonų remonto, tačiau rezultate (ne iki galo ir nekokybiškai) renovavo pastatą, o balkonus apardė ir užkalė prašydami mestis po dar 2500€ jų remontui. Balkonai yra neva avarinės būklės, tačiau jų parėmimai pastatyti tik žvirbliams baidyti: apatinio balkono net neliečia (paliktas tarpas) ir vienas balkonas laiko dar trijų svorį.
Gyventojai eis į teismą.
А мне нравится ! Я уже видела такой дом и чуть шею не скрутила! Вот вам и еуропа и еуростандартас! Мало вам, мало! А скоро начнут падать балконы, после капитальных ремонтов......Толи еще будет! Директорюс Лисаускас сказал :, , Было, есть и будет!".Падали и будут падать! Вам не нравится литовская власть? Чемодан, вокзал, Норвегия! За что боролись, на то и напоролись ! В 90 х орали:, , голодные, но свободные?!". Нате вам!
Gyvenu Jakšto g. 13 name, esu labai patenkinta Andriaus Medišausko darbu. Tik jo pagalba pradėjome tvarkyti namą, keisti vamzdynus, valyti laiptines! Kol kiti kaimynai viskam trukdė, su naujais namo gyventojais susivienojome ir Andriaus pagalba tikrai daug darbų padarėme, kad namas atrodytų gražesnis ir tvarkingesnis!
Gyventojai Seimyniskiu g. 5 , Vilnius
2016-04-18 20:28:51 IP 5f4sotrs
Seimyniskiu g. esama nama Nr. 5 aptarnauja Naujamiescio bustas, UAB, atsakingas kontaktinis asmuo-vadybininkas ANDRIUS MEDISAUSKAS,
atlikti darbai, poziuris i gyventojus, susisiekimas telefonu, daugybe ataskaitu uz atliktus darbus:
- atliekant darbus ivairaus pobudzio tiesiogiai susijusius su namo tvarkymu, rusio valymu, aplinkos tvarkymu ir t.t. buvo isskaiciuojami is gyventoju nerealaus dydzio mokesciai;
- rastu informuoti gyventojus apie atliekamus busimus darbus bei ju ikainius A. MEDISAUSKAS nesugebejo;
- po atliktu visu darbu gyventojai sekanti menesi gauna atsiskaitymo forma is Naujamiescio busto su priskaiciuotom konkreciom sumom;
- A. MEDISAUSKO kontaktinis telefonas 8 700 55966 nurodomas vienintelis, beje tas pats telefono nr. nurodomas ir kaip bendras kontaktas kliento aptarnavimui, kurio skambinant 7 kartus per 1 menesi susisiekti su atsakingu vadybininku 100 % neimanoma;
- i palikta zinute, del noro susisiekti su vadybininku, atsakymo jokio;
- i rastu pateikta prasyma, vadybininkui A. MEDISAUSKUI, atsiskaityti detaliau, konkreciau ir issamiau uz atliktus darbus, uz ka gyventojai mokejo fantastiskus mokescius, atsakymo ir vel nera;
- i prasyma suorganizuoti bendra susirinkima A. MEDISAUSKO su namo gyventojais, baigesi tik "graziais" pazadais;
- manome, kad slapstytis, kazko bijoti, vengti kontakto su namo gyventojais, atsakomybes ner prasmes;
Toks paziuris bei atsakingumas i gyventojus vieno is darbuotoju imones Naujamiescio bustas, UAB.
sveiki, kas menesi gaunu Lazdynu bustas mokejimo saskaitas noriu zinoti uz ka moku, is kur ispaisomi protui nesuvokiami ikainiai mano bustas paslaugu, kodel pasirenkate darbu vykdyma su tarpininkais, tarpininkais 2 ar net 3.?kas menesi prie saskaitos buna pridetas lankstinukas su atvaizdu pono- Karolis Lukosius.Kodel nera jo kantaktinio telefono?Telefonai yra, labai dideliais skaicias visa para...avarine....perdegus lemputei rusyje-yra ir toks, Antrokas isuks perdegusia lempute, o cia???!!...Kas kontroliuja atliktu darbu kokybe?Kodel nepraejus pusei metu vel is naujo atliekamas siuliu remonto darbai, pamaliavoja 3val.ir saskaita 1070e!?Kiek kainuoja tas cementas?Kiek jo sunaudojo?Valandos kainana kokia, kodel nesupazindina gyventoju.?Kodel.gyventojai ispejami, kad lapkriti bus pradeti lifto keitimo darbai, jie nepradeti, bet padaromas kaskoks lifto remontas, taip kazkoks, nes neinformuojami gyventojai ir nesupazindinami koks tas gedimas ir ar jis mums dabar yra butinas, ir saskaita 326.70e.Siandiena 2015.12.06vel vykdomi darbai...kokie tai darbai?Kodel ponas Lukosius neinformuoja gyventojus apie easmus darbus konkreciai su visomis smulkmenomis, kad mes nesiklaidintumeme ir neprisigalvotumeme ko nereikia, norime zinoti, kad esame nemulkinami, Pasitiketi jusu sazinigumu labai noretumeme, bet jau labai daug tu, bet.Noriu zinoti, nes moket moku.Paaiskinkite man kaip as ekspluotoju lifta t.y. lauzau vazineju, nesu purva, naudoju elektra,... as, gyvenanti pirmame aukste?O svarbiausia, kad turiu apmoketi man visiskai svetimu zmoniu komforta?Komforta zmoniu kurie nesaugo turimo lifto, dauzo, spardo, siukslina, bando igrusti baldus kurie pagal savo gabaritus netepla, krauna statybines atliekas ir gana sunkias, {paskutinis toks bandymas:liftas buvo prikrautas maisu su betono atliekomis, po ju pakrovimo liftas nebevaziavo, buvo kvieciami meistrai...}Liftas bendra namo nuosavybe, tai ir mokestis turetu buti simbolinis, o ne toks koks yra islauztas, Kas sugalvojo, kuo riamentis, izuliai reketuoti?AS negaunu jokios paslaugos is LIFTO!!!Balsavimas naujo lifto irengimui irgi gana jokingas 36butai uz prabalsavo berods 7=nutarta...Labai jau brangus tas liftas, issimoketi per tris metus, kokia suma reikes kas mensi moketi?ko laukti, ar duona turesime ar lifta, kas butina, o ar zinote, kad dauuguma sioje saly gyvena atlyginimas iki atlyginimo.apmaudu, kad rad rupinates tik savo gerbuviu-atlyginimu, musu saskaita.bukit malonus, nepatingekite, raskite laiko issamiai viska isdestyti, aciu
Gyventojai eis į teismą.
švitrigailos 6 2013-01-14 09:34:34
UAB "Naujamiesčio Būstas" - mes jau 2 - 3 mėnesius bandom prisišaukti juos, kad gautume paslaugą už kurią mokame pinigus (už veikiantį, šiltą radiatorių), bet veltui. Kadangi susidūrėm su darbuotojų pasyvumu ir nekompetencija, o ir nematom prasmės bendrauti su tokiais nevykeliais, mes suteikiam šį džiaugsmą valsybinei vartotojų teisių inspekcijai. Siūlau nesnausti ir kitiems vartotojams, nes tik taip mes galim padėti šiems ištiželiams vėl atsistoti ant kojų.
Panasu, kad nesuveike, nes 2015m. ju paslaugu kokybe ir laikas, per kuri atliekami isipareigojimai, yra visiskai nepriimtini, o uz administravima mokam milziniskas sumas. Administratoriaus prisisaukti irgi nepavyksta..
Padėka vadybininkei Evelinai Jasiūnienei.
Nors dirba neseniai, bet padarė daug gerų darbų
name Kauno 25:
- įvedė telefinspynes,
- atremontavo namo laiptinę,
-atremontavo įejimo laiptus,
- atremontavo ir sutvarkė vamzdyną rūsyje.
Atsakingas ir profesionalus darbas.
Vytautas ir kiti namo gyventojai.
a*******i, kaip reta. Mus užpilinėjo ketvirtas aukštas ir jie buvo pripažinti kaltininkais, bet išlaidas padalino visiems namo gyventojams, tame tarpe ir mums nukentėjusiems, plius buvo prisumuotas stovo keitimas 4700 Lt, kurio niekas nekeitė, bet pinigus už tai nusirovė. Po to, kai mus vėl pradėjo užpilinėti ketvirtas aukštas, ir galiausiai po 9 mėnesių trūkusiu skundų rašymų, NB sukruto, nes įgriuvo lubos (dėkui Dievui niekas nenukentėjo). a******ų kontora NB pradėjo primygtinai brukti mums savo paslaugą - stovo keitimą. Mes pasakėme, kad jau sumokėjome už šią paslaugą, kurios nesuteikė, tai ką, dabar jie stovą išties pakeis ir vėl paims pinigus? Atsakymas buvo - Taip! Reikės sumokėti. Visi buto gyventojai buvo prieš, nes mūsų špižinis stovas, dar nė karto neužsikimšo ir niekam žalos nepridarė, ko nepasakysi apie kaimynų plastmasinius stovus, kurie nepraėjus metų pradėjo užpilinėti ne tik mūsų butą, bet ir antras aukštas su savo Chinaremontu skandino pirmą aukštą.
Mūsų namas yra senas ir kažkokios rekonstrukcijos negalimos, bet namo pirmininkas R. Juška (labai neišauklėta ir nemandagi persona, nemokanti kultūringai bendrauti), kažkaip gavo leidimus, kad pakelti palėpės stogą, pasistatyti plastikinius langus, kitoje namo pusėje ne tik pasistatyti liftą, bet ir išgriauti laiptinės sieną su langais ir palangėmis, ir radiatoriais, maža to, visa santechnika buvo perkelta, ko pasekoje mes ir buvome užpilinėjami. Klausimas: kaip gi buvo gautas leidimas visiems šitiems darbams? Atsakymas: Žemės ūkio ministerijoje dirba kitas ponas Juška.
Dabar ketvirtame aukšte vyksta remontas, pačiame bute jau padarytas įėjimas (t.y. išgriautos lubos ir pastatyta laiptinė), bet parašai dar tik renkami ir neaišku ar bus leista tai padaryti. Keli mūsų buto gyventojai raštiškai atsisakė duoti leidimą tokiai veiklai, o po kelių dienų (t.y. gegužės 17d.) atėjo laiškas iš NB, jog gegužės 20d. jie ateis keisti stovą, o jeigu mes jų neįleisime, tai ateis su policija ir dar atjungs vandenį visam namui.
Tai štai kokioje šalyje mes gyvename - kur viską daro pinigai, nors mes visada laiku mokame mokesčius, nieko neužpilinėjome, - maža to, kai antras aukštas užpilinėjo pirmą aukštą, bet pas save neįsileido, tai santechnikai ėjo į trečią aukštą, pas mus, kad pravalyti vamzdį, - butas yra išpirktas, bet pasirodo, pinigo ištroškusiems klierikams visiškai nusispjauti ant žmonių.
UAB Naujamiesčio būste, o ypač R. Mackevičiau su R. Juška, linkiu, kad šitie išvilioti pinigėliai atneštu jums daug daug laimės ir džiaugsmo visame jūsų gyvenime.
Marija 2015-04-14 09:56:47
Natalija, v našem dome, to že samyj gore administrator, kotoryj ugrožajet, što esli my nevpustim ix po svoej vole v kvartiru, to oni sami i bez nas vojdut, i tot že samyj GORE-ADMINISTRATOR prisylaet sčeta za raboty, kotoryx nebylo i vpomine. A obščatsia s nim po telefonu, tak eto prosto nervatriopka, t.k. naglosti etomu čeloveku nezanimat.
А, Вы впустите его на крышу..., а потом, лёгким движением ноги, спустите...нехай этажи считает..

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais 01-15 20:55
Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius (VCMS) tradiciškai suskaičiavo populiariausius praėjusiais metais gimusių kūdikių vardus.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 59,25 +4,04%
Humana 405,00 -2,65%