Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nature Labs, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nature Labs

Atsiliepimai apie Nature Labs, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Nature Labs, UAB

Laba diena, visi kurie skaitote ir domites sveikais papildais. Galiu sia imone pavadinti tikrais burtininkais, o ne savo srities specialistais. Paskaitykite kokiomis sudetimis jie pristato savo produktus. Zmones kurie bent biski gaudosi papilduose zino, kad neimanoma sudeti i tiek visko i viena kapsule/tablete ar guminuka, o jei ir sugruda kazkaip, del tokio mazo kiekio visko - poveikio nebus jokio. Dar labai nustebino "sukis" Lietuviskas produktas, ir apsikarste medalias. Nusipirkus papilda nepamatysi, kad gamintojas Lietuva. Nesuprantu kaip taip zmones prekiaudami neveiksmingais produktais prisistato dievais. O daktariukams kurie susidejo savo nuotraukas i puslapi siulyciau kuo skubiau issitraukti nuotraukas nes greitai netures zmoniu kurie nores ju paslaugu. DAUGUMA PRODUKTUOSE VIEN CUKRUS IR SIRUPAS, KAIP GALI TEIGTI KAD TINKA VEGANAMS?
Šitie jau susipainioję tarp slapyvardžių, vis kitu vardu prisistato.
Lol kad prisiminiau šitą... ir vėl vien nesąmonės!.. Jei kam nuoširdžiai labai rūpėtų tai būtų vienu el. laišku ar skambučiu, o ne ilgu viešu (ir buku) trolinimu. Dabar tik susimėtė dar labiau.
Kad Mato komentarai turi racijos - faktas. Greita paieska Google rodo, kad jog pvz.: mineto l-arginino 1mg doze tikrai yra niekine - cia tas pats kas visai nieko nebutu, nes veiksminga doze eina gramais. O "The standard dose of L-carnitine is 500-2, 000 mg per day", kai tuo tarpy vyrams tabletese jo irgi yra tik 1mg. Ar galetu kas nors is Nature Labs, UAB pakomentuoti normalia mokyto zmogaus kalba, o ne Mildiskais komentariukais?
Atsakymas „Matui“.
Silpnas, bet nestebinantis šiaudo griebimasis- kaltina atatovavimu įmonei. Akivaizdu, kad neturi kuo atsakyti į tikslų, informatyvų argumentavimą.
Medžiagos įtraukimo į sudėtį multivitaminuose reikalingumo negyniau. Atvirkščiai. Tik kalbėjau apie konkrečias jos savybes. Jau vien tai išmeta „Mato“ pasisakymus į tą dėžę, kur jiems ir vieta. „Matas“ yra tik trolis. Jo blevyzgos apie l-argininą yra niekinės, ką aš įrodžiau ir net jis pats išsidavė, kad tai jau suprato- nesąmonė yra tikėtis jo multivitaminuose. Kadangi visi „argumentai“ ant to paremti, tai liūdna ir silpna.
Mano pateikti yra faktai. „Matas“ liguistai blevyzgoja apie bet ką, kad sudarytų neigiamą įspūdį. Bet keista... nelietė komentaro apie tai, kad trolina daugelį įmonių, nes jį patikrinus per paieškos sistemą įspūdis apie patį „Matą“ būtų nemalonus.
Su vaistais l-argininas neturi nieko bendra. Niekam nereikia „merdėti ir nepasveikti“ dėl vitaminų pakuotės. Absoliutūs nusišnekėjimai.
Atsakau Andriui. Jums nepavyko nuslėpti, jog atstovaujate UAB Nature Labs. Įmonės darbuotojas rašo "norėjau palikti teigiamą atsiliepimą apie įmonę" - juokinga ir apgailėtina. Panašu, jog išsilavinę ir sąžingingus verslus gerbiantys asmenys negalėtų man paneigti, tai tokius komentarus tenka rašyti pačiai įmonei. Toliau: kas kėlė klausimą apie didesnių arginino kiekių keliamą pašalinį poveikį? Pats su savimi padiskutavote, nes niekas tokio klausimo išvis nekėlė. Komentuojama vardan komentavimo. Visiškai nieko neatsakoma, jokių argumentų į faktą, jog įmonės naudojamų medžiagų kiekiai (minėti l-argininas - 1 mg, acetyl l-karnitinas - 1 mg per porciją) yra niekiniai (dešimtis ar šimtus kartų mažesni nei visi egzistuojantys tyrimai) ir naudojami tik vardan nesąžiningo marketingo. Suprantu, jog argumento ir nebus - kadangi visi sveiko proto žmonės suvokia, jog jis nėra įmanomas.

Kadangi, anot įmonės, jų parinkti medžagų kiekiai yra veiksmingi, linkiu įmonei laikytis tokio požiūrio visada, ir kai jūsų pačių bei jūsų šeimos narių sveikatos palaikymui ar ligos užkardymui bus reikalingi kokie nors vaistai, skirkite dešimtis ar šimtus kartų mažesnį vaisto kiekį (trupinkite tabletę į šimtus grūdėlių), nei bet kokie sveikos logikos, daktarų ar tyrimų rekomenduojami vaistų kiekiai. Mėrdėsite, nepasveiksite, užtat liksite vieningi savo įmonės politikai.
Norėjau palikti teigiamą atsiliepimą apie įmonę (vartojau ryto-vakaro kompleksą vyrams), bet pamačiau to „Mato“ blevyzgas.
Tai štai:
Multivitaminuose l-arginino apskritai dažniausiai nebūna. Tai yra augimo hormono iškyrimo stimuliatorius. Dideli jo kiekiai sulėtina širdies ritmą. Norint kraujagyslių praplėtimo efekto reikia vartoti po kelias kapsules gryno l-arginino, o ne tikėtis jo multivitaminuose, ir reikia žinoti, ką darai prieš ryjant jį. Nereikia jokių studijų tam žinoti- pasitikrinau per porą minučių. Tas pats kliedėtojas kituose atsiliepimuose kaltina įmones „akivaizdžiais nusikaltimais“.
Atsakau į įmonės darbuotojos Mildos 2021-11-17 09:27:09 paliktą komentarą. Rašoma bet kas, kad tik atsakyti, į mano teiginius nepateikiamas nei vienas pagrįstas argumentas. Argumentuoju išanalizuodamas Mildos atsakymą:
Paistoma apie "veiksmingus kiekius", tačiau galų gale pridedama "Jūsų nurodyti elementai, mūsų veiksmingumo teiginiuose nedalyvauja", taip padarant logikos klaidą arba prieštaraujant pačiai sau. Koks tikslas rašyti bet ką ir gale pasiteisinti, kad rašoma su mano komentaru nesusijusi informacija?
Nuliūdina ir toliau rodomas neprofesionalumas ir baimė pripažinti, jog produktų sudėtis tikrai yra nesąžininga ir apgaunanti pirkėją. Net ankstesniame komentare paprašius pateikti bent vieną klinikinį tyrimą apie naudojamus medžiagų kiekius, atsakoma "elementai <...> įtraukti dėl teisinio reglamentavimo kitoms rinkoms arba sinerginio poveikio."
Visų pirma, joks teisinis reglamentavimas neįteisina nesąžiningos sudėties produktų ir pirkėjų mulkinimo. Antra, akivaizdu, pati Milda neturi jokio supratimo, kas yra "sinerginis poveikis". Minimas terminas visiškai neargumentuojamas. Analogija jums Milda - į didelį puodą vandens įpilsime 1 lašą sriubos - va ir "sinerginis poveikis" pagal Mildą.
Vienintelis patikęs dalykas - minimas sudėties keitimas - kad tik ši įmonė pradėtų tai daryti! Esu visiškai už, kad ištaisytų savo esmines verslo plano klaidas ir produktus kurtų sąžiningai.
Galiausiai Milda pamini visiškai nieko bendro su dalyko esme neturintį faktą - jog esu palikęs komentarus apie kitas įmonės. Taip, esu palikęs argumentuotų atsiliepimų ir apie kitas įmones. Tačiau tikrai nenumanau kokiu būdu tai Mildą privertė įsivaizduoti, kaip vertą paminėjimo dalyką.
Matas 2021-10-13 19:37:23
Sukčiaujate ir savo produktuose dėl rinkodaros naudojate ypač mažus, jokio poveikio neturinčius ingridientų kiekius. Kur jūsų sąžinė... Juokas ima paskaičius pvz. "Multivitaminai Vyrams" prekės sudėtį - l-argininas - 1 mg, acetyl l-karnitinas - 1 mg... Žmogui 500-1000 tablečių vienu metu gerti? Svarbu, kad sudėties lapelis patraukliai atrodytų, o nauda - jau koks skirtumas? Atsiųskite bent vieną labaratorinį tyrimą, kur būtų naudojami tokie kiekiai, po 1 mg.
Jei bandote siūlyti tikrus produktus, kurkite tokius, kurie turi nors ir kelis ingridientus, tačiau esamas jų kiekis turi poveikį ir nėra apgaunantis pirkėjo.
Tuo tarpu kitiems pirkėjams rekomenduoju pasižiūrėti pardavėjų kaip AllNutrition, Biofarmacija, RawPowders siūlomas prekes (nedirbu nei vienai iš minimų įmonių) ir lyginti kainas bei kiekius, nepirkti to, kas tiesiog gražiai skamba.
Ačiū už nuomonę. Mūsų pagrindinis kriterijus - SAUGUMAS (ypač jei mūsų vitaminai vartojami nuosekliai ar vartojami kartu). Mūsų sudėtyse pagrindiniai elementai yra saugiomis ir veiksmingomis apimtimis - jas kūrėme kartu su LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas). Papildomi Jūsų nurodyti elementai, mūsų veiksmingumo teiginiuose nedalyvauja, ir įtraukti dėl teisinio reglamentavimo kitoms rinkoms arba sinerginio poveikio.
Dėl SAUGUMO ir išlaikyto balanso mūsų gaminiai laimėję įvairiausius apdovanojimus.

Kiekvienais metais kviečiame mokslininkus ir rinkos entuziastus prisijungti sudarant/keičiant mūsų sudėtis - kviečiame šia galimybe pasinaudoti.

Panašius komentarus palikote ir kitoms Lietuvoje veikiančios įmonėms, ačiū už aktyvumą.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Vanaginės g. 37A, Didžiosios Riešės k., LT-14261 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%