Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Natural Pharmaceuticals, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Natural Pharmaceuticals

Atsiliepimai apie Natural Pharmaceuticals, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Natural Pharmaceuticals, UAB

Atsiemiau ir as siandien "nemokama" pakuote uz kuria reikia 10 euru susimoketi. Kam taip apgaudineti zmones????? Nesuprantu.. paduosime kur reikia..

šiandien gavau žuvų taukų nemokamą pakuotę, kuri buvo pažeista ir visos kapsulės išsipylusios, tikiuosi neatsitiks taip kaip kitiems (kurie rašo komentaruose) ir nereikės vėliau už šią dovaną susimokėti?

R.
2019-06-18 14:23:22 IP 84.15.112.6
Nerijus 2019-06-18 12:03:24
klasikinė situacija - ildžiau prašymą nemokamai pakuotei. Gavau mokamą su sąskaita 9, 99 EUR/mėn. metam laiko (120 EUR). Pokalbio metu sutikote, kad gražinčau pakuotę, tačiau nesutikote apmokėti siuntimo. Neketinu už ją mokėti. Įvertinus jūsų grasinimus, kad atiduosite mane antstoliams pradėjau pildyti paraišką VVTAT. Jei manote, kad siųsti paraiškos neturėčiau - lauskiu jūsų skambučio
Sveiki, Nerijau,

ačiū už komentarą, perdavėmė jūsų skundą mūsų Klientų aptarnavimo skyriui. Tikimės, kad pavyks nesklandumus išspręsti.
2019-06-17 16:48:40 IP 84.15.112.6
Monika 2019-06-15 15:53:11
Jei rašete kad nemokama yra, tai kam tada kartu buvo kvitas apmokėti 10eur? Tikrai nesiruošiu apmokėti kuo greičiau išsiųsiu atgal, nieko man nebesiuskite. Kam apgaudinėti žmonės iš pradžių nemokama paskui jau 10eur...
Laba diena, Monika,

taip, prekę su nepažeista pakuote galite grąžinti per 14 dienų nuo jos gavimo, taip pat prašytume jūsų per tą laiką susisiekti su mumis telefonu 8 37 211 994 arba el. paštu info@omegamarine.lt, kad išsklaidytume galbūt kilusius neaiškumus (šioje svetainėje nematome konkrečių asmeų duomenų, tad negalime to padaryti patys) arba, jei visgi apsispręsite, užfiksuotume jūsų norą nutraukti sutartį.
2019-06-13 14:27:57 IP 84.15.112.6
Loreta 2019-06-02 17:06:45
Tai dabar as ir gavau ka man moketi reikes atejo buta pasinaudoti specialiu pasiulimu tai sumoketi 10eur
Laba diena, Loreta,

jei gerai supratau, gavote pakuotę ir drauge su ja - sąskaitą, nors manėte, kad mokėti nereikės. Pokalbio metu mūsų vadybininkų tikslas - išdėstyti visas sąlygas, kad neliktų jokių neaiškumų, tačiau jei visgi tokių kilo, prašytume kuo greičiau mums paskambinti 8 37 211 994 arba parašyti info@omegamarine.lt (šioje svetainėje nematome konkrečių asmenų identifikacijos duomenų, tad negalime su jumis susisiekti patys). Pažadame atsakyti į visus klausimus.

Gražios dienos!
2019-05-27 10:29:41 IP 84.15.112.6
Oleg 2019-05-14 17:50:59
JAU NE KARTA BAUSTI IR TOLIAU UZSIIMA TUO PACIU
Sveiki, Olegai,

dėkojame už jūsų nuomonę, tačiau norėtume patikinti, kad veikiame teisėtai, pagal LR reklamos įstatymo nuostatas. Jei asmeniškai jums iškilo koks nesklandumas, norėtume kaip įmanoma greičiau jį išspręsti, tad prašytume susisiekti su mumis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. telefonu 8 37 211 994 arba paštu info@omegamarine.lt. Čia nematome jūsų kontaktinių duomenų, tad negalim to padaryti patys.
2019-05-27 10:21:53 IP 84.15.112.6
Neringa 2019-05-15 08:03:35
Uzpyldziau anketa kur galim gaut nemokamu omega marine zuvies tauku dezute.atsiunte poto praejus kiek laiko gaunu suvisa sask 2 buteliukus vel tu paziu omega ir visa prenumerata metam nors nieko neuzsisakiau. Kaip suprast juos nemokamai pasiulo dovanu poto turi moket man ju net nereikia visai
Labas rytas, Neringa,

prašytume jūsų kaip įmanoma greičiau susisiekti su mumis telefonu 8 37 211 994 (darbo dienomis, nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt. Šioje svetainėje nematome tikslių jūsų kontaktinių duomenų, todėl neturim galimybės patys su jumis susisiekti dėl galimo nesusipratimo.
JAU NE KARTA BAUSTI IR TOLIAU UZSIIMA TUO PACIU
2019-04-29 11:03:55 IP 84.15.112.6
Vardas pavarde 2019-04-21 00:36:30
Sveiki as nesuprantu, rasot kad nemokama bet reikia moketi kur problema?

neverčiame jūsų ir kitų klientų mokėti už tai, ko neužsisakėte, tad prašytume, radus laisvesnę akimirką, susisiekti su mumis, kad galėtume atsakyti į visus klausimus ar išspręsti kilusius nesklandumus. Šioje svetainėje nematom tikslių jūsų identifikacijos duomenų, tad negalim susisiekti patys. Lauktume jūsų skambučio darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. telefonu 8 37 211 994 arba laiško adresu info@omegamarine.lt.
Sveiki as nesuprantu, rasot kad nemokama bet reikia moketi kur problema?
2019-04-04 11:23:41 IP 84.15.112.6
Vilija Grigutienė 2019-03-30 08:29:35
Anksciau gaudavau reklamas, yra atsiuntę ir dovaną su žuvų taukais. Šį kartą buvau nemaloniai nustebinta, nes vietoj žadėtų dovanų už užpildytą apklausą gavau mokamą kvitą už beveik 10 eurų su ta pačia “nemokama” pakuote. Žodžiu vietoj žadėtų dovanų - melas ir noras išvilioti pinigus bet kokiu būdu. Dabar turėsiu sugaišti laiko ir nunešti pakuotę atgal į paštą grąžinimui. Negražu šitaip... : (Daugiau neapgaudinėkit žmonių ir man jokiu būdu daugiau nieko nesiųskit!
Sveiki, Vilija,

labai apgailestaujame, kad jaučiatės apgauta ir turėsite gaišti savo laiką grąžindama prekę. Norėčiau patikinti, kad mūsų įmonė veikia teisėtai, pagal visus teisės aktuose nurodytus reikalavimus, tad apgaudinėti žmones ir vilioti iš jų pinigus, versdami mokėti už produktus, kurių jie neužsisako, tikrai nesiekiame. Norėdami išvengti panašių nesklandumų, užsakymo metu klientui pakartojame visas produkto sąlygas ir tvirtiname užsakymą tik tada, kai nei klientui, nei vadybinkui nekyla abejonių. Jei nutinka priešingai, susisiekiame su klientu dar kartą, kad įsitikintume, jog viskas aišku. Tad gali būti, kad jūsų situacijoje šie neaiškumai liko neišsiaiškinti, dar kartą dėl to atsiprašome.

Norėčiau priminti, kad mūsų produkto galite atsisakyti, susisiekusi su mumis telefonu 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt.
2019-03-06 12:10:48 IP 84.15.112.6
Giedrius 2019-02-28 16:25:06
Uzpildziau ta anketa sveikatostyrimas.lt, gavau i savo pasto dezute informacini lapeli, jog turiu atsiimti siunta is pasto. Atsiimiau siunta. Ten buvo zadeti zuvu taukai, beabejo daug reklamos, bet bent kol kas uz nieka moket nereikejo ir tie taukai tikrai kaip ir nemokamai. Bet viena beda - ipakavimas! Popierine dezute ir joje palaidos zuvu tauku kapsules. Kiek zinau, zuvu taukai negali buti laikomi tokiom salygom ir jiems reikalingas specialus ipakavimas. Nes pirma karta atplesta ta popierine dezute veliau jau buna nebesandari, o ir siaip neaisku, kokiu budu tos kapsules pakliuvo i ta dezute, atrodo labai negamikliskai, lyg su rankom kazkas butu sudejes tas kapsules. Todel manau situ nemokamu zuvu tauku as nenaudosiu ir patykosiu kokiu geru akciju vaistinese.
Mielas Giedriau,

džiaugiamės, kad prisijungėte prie mūsų sveikatos programos ir jau gavote papildus. Dėl pakuotės, norime patikinti, kad ji pritaikyta sąlyčiui su maisto produktais, tai yra atitinka visus reikalavimus, turime tai patvirtinančius gamintojo dokumentus (galite rasti juos mūsų svetainėje https://omegamarine.lt/produktai/kokybes-sertifikatai/).
2019-02-26 14:44:49 IP 84.15.112.6
Jurga 2019-02-23 12:06:11
Užsisakiau nemokamus bandomuosius žuvų taukus. Rašiau jiems, kad apsigalvojau ir nebesiųstų net jų. Tačiau atsakymo nesulaukiau, gavau tuos taukus. Tikiuosi daugiau jokių papildų nebesiuntinėsite ir susimokėti neliepsite už tai kas buvo parašyta yra nemokamai be paslėptų sąlygų ar mokesčių.
Laba diena, Jurga,

būtume dėkingi, jei nedelsdama su mumis susisiektumėte telefonu 8 37 211 994 (darbo dienomis, nuo 9 iki 18 val.). Ši svetainė nepateikia tikslių Jūsų kontaktinių duomenų, todėl negalime patys su Jumis susisiekti ar patikrinti Jūsų papildų siuntimo būsenos. Jeigu įvyko nesusipratimas, pasistengsime kuo greičiau jį išspręsti.
2019-01-31 12:27:33 IP 84.15.112.6
raimondas 2019-01-29 13:35:28
Sveiki.neimanoma uzsisakyti maisto papildu kai uzpildai uzsakymo anketa is karto raso validacijos klaidos nors uzpyldyta viskas teisingai
Sveiki, Raimondai,

kadangi ši svetainė nepateikia tikslių Jūsų duomenų, negalime su Jumis susisiekti ar patikrinti Jūsų užsakymo anketos būsenos. Lauksime Jūsų skambučio tel. nr. 8 37 211 994 (darbo dienomis, nuo 9 iki 18 val.) arba žinutės el. paštu info@omegamarine.lt, kad galėtume operatyviai išspręsti visus nesklandumus.
Rokas „Natural Pharmaceuticals“ 2019-01-25 12:35:29
Laba diena, Erika,

labai atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Būtume labai dėkingi, jei nedelsdama su mumis susisiektumėte telefonu 8 37 211 994 (darbo dienomis, nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt. Ši svetainė nepateikia tikslių Jūsų kontaktinių duomenų, todėl negalime patys su Jumis susisiekti. Pasistengsime kuo greičiau išspręsti šį nesusipratimą.
Apgailestaujate del ko? Mamos mirties, ar kad apgaudinejate zmones, nes faktas kad ju niekas neatsieme- tame adrese niekad neyvena ir jokiu lapepiu apie siunta negauta, isskyrus SASKAITA.Susisiekiau antra karta jau. Pirmas email buvo jums isiustas pries 10 dienu.
2019-01-25 12:41:19 IP 84.15.112.6
Aukse 2019-01-18 12:41:41
aš taip pat gavau apmokėjimo lapus be sąskaitos, aš apmokėti negaliu, nes neįmanoma, atsiuskit sąskaitą, o telefonu jūsų neįmanoma prisiskambinti.
Laba diena, Aukse,

apmokėti gautą sąskaitą faktūra galima visuose Lietuvos pašto ir "PayPost" klientų aptarnavimo skyriuose, taip pat AB "SEB", AB "DNB" arba AB "Swedbank" bankuose arba pavedimu šių bankų internetinėje bankininkystėje.

Šiuose bankuose jau yra sukurti mokėjimo ruošiniai, blankai, tad belieka tik juos surasti ir įrašyti Jūsų vardą/pavardę, sumą bei mokėtojo kodą. Sąskaitos numerio niekur vesti nereikia.

- AB "SEB" banke pavedimo šabloną rasite internetinės bankininkystės skiltyje "Mokėjimai" >> "Įmokos ir mokesčiai" (įmokos kodas 103275).

- AB "Swedbank" - "Įmokų ir mokėjimų krepšelis" >> "Įmokos, mokesčiai" (įmokos kodas 103275).

- AB "DNB" - "Mokėjimai">>"Už paslaugas" (įmokos kodas 103275).
2019-01-25 12:39:41 IP 84.15.112.6
Edita 2019-01-15 21:24:00
prašau nurodykite į kokią sąskaitą pervesti pinigus už bandomąją "Omega MarineForte+" pakuotę. Gavau sąskaitą, tačiau apmokėti neįmanoma neturint Jūsų banko sąskaitos. Pirmiau rašote kad atsiųsite nemokamai, o paskui siunčiate sąskaitą be banko sąskaitos numerio... :) Rašote: "pasilikti ne tik NEMOKAMAI, bet ir nemokėti už ją" - sviestas sviestuotas... Negaišinkite mūsų laiko, susitvarkykite savo rekvizitus, įrašydami banko sąskaitos numerį ne tik portale, bet ir klientams siunčiamose sąskaitose.
Laukiu informacijos. O gal ir nereikia už šią pakuotę mokėt, jei sąskaitos nėra? Nevešiu juk Jums grynųjų į Kauną :)
Laba diena, Edita,

- AB "DNB" - "Mokėjimai">>"Už paslaugas" (įmokos kodas 103275).

Jei kiltų daugiau klausimų, susiekite su mumis telefonu 8 37 211 994 arba el. paštu info@omegamarine.lt
2019-01-25 12:35:29 IP 84.15.112.6
Erika 2019-01-15 18:46:13
Taigi, mano Mama, kuri mire pries 3 men, gauna saskaitas uz jai pristatytus vitaminus. Kur juos pristate? Parasiau el pasta, bet pasiskaicius nenustebau. Mama sirgo, ir nenuostabu, kad papuole ant marketingo tinklo, tikedamasi pasveikti turbut. https://www.delfi.lt/verslas/verslas/telefonu-sutiko-isbandyti-maisto-papildus-netrukus-liko-skolinga.d?id=78847051

Kreipkites i pasta, kur jusu vitaminai, nes Mama ju tikrai negavo. Ir ji butu niekada nesutikusi moketi, nes gulejo ligos patale, ir buvo be pajamu.
Laba diena, Erika,

Edita 2019-01-15 21:24:00

2018-11-09 12:36:59 IP 84.15.112.6
Vaida 2018-10-29 17:56:47
Baisiausia kokią klaidą gali padaryti tai susidėti su šita kontora! Įkyrūs kaip nežinau kas. Pasakau kad nebenoriu, ačiū, vistiek reguliariai kas 3men skambina. Neatsiliepi vienu numeriu, skambina iš kito. 10 balų jums uz atkaklumą. O papildų pilnos vaistinės, netikiu, kad jūsų kažkokie Ale super duper. Pinigų viliojimas.
Gerbiama Vaida,

labai apgailestauju, kad teko susidurti su tokiais nesklandumais. Jei mūsų paslaugų atsisakėte, tačiau vis tiek sulaukiate skambučių - būtinai paminėkite tai skambinančiai darbuotojai arba pati susisiekite su mumis 8 37 211 994 arba el. paštu info@omegamarine.lt. Galbūt sistemoje įsivėlė techninė klaida, kurią pažadame operatyviai išspręsti.
2018-07-23 15:26:11 IP 84.15.112.6
Regina Valuckiene 2018-07-19 16:10:08
Laba diena, esu pasipyktinusi ! min laukiau ir pakartojo 31 karta kad prasdome palaukti tuoj atsilieps. Jus taip uzdarbiaujat ? Pranesimo negavau del apmokejimo, bet zinute paraset kad nesumokejau. Saunu ! Dedu i Facebok atsiliepima.
Gerbiama Regina,

labai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Gali būti, kad įsivėlė techninė klaida, įprastai su tokiomis situacijos nesusiduriame. Noriu priminti, kad ši svetainė nesuteikia prieigos prie Jūsų kontaktinių duomenų, tad susiklosčiusią problemą galima išspręsti tik tiesiogiai susisiekus su mūsų konsultantu. Labai prašome pabandyti paskambinti dar kartą tel. nr. 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba parašykite el. paštu info@omegamarine.lt. Mūsų kolegos tikrai padės viską išsiaiškinti ir išspręsti susidariusią problemą.
2018-05-31 11:31:53 IP 84.15.112.6
Dainora 2018-05-30 12:21:13
Gavome vitaminus istirpusius i košė, neimanoma naudoti, tad nesiruosiame mokėti, nes kitu atveju kreipsimes i teismą, vitaminai buvo siųsti mano draugo vardu
Mieloji Dainora,

labai dėkoju, kad pranešėte ir apgailestauju, jog susidūrėte su tokiais nesklandumais. Susisiekite, prašau, žemiau nurodytais kontaktais su mūsų kolegomis, kurie Jums padės išspręsti kilusias problemas. Skambinkite tel. nr. 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba rašykite el. paštu info@omegamarine.lt.
2018-05-24 14:15:25 IP 84.15.112.6
vytautas vejelis 2018-05-20 14:43:46
Kategoriskai pareiskiu kad daugiau nepageidauju jokiu produktu is jusu firmos.viskas kas buvo atsiusta be mano prasymo atsisakau apmoketi, tuos produktus galite bet kuriuo metu susisiekus su manimi nurodytu kontaktu.Pabreziu as jums buvau skambines nebesiuntineti man tu produktu.
Vytautai,

ačiū, kad kreipiatės ir apgailestauju, kad susiklostė tokia nemaloni situacija. Tikiu, kad nesklandumų kilo neįsigilinus į sąlygas, todėl skubu jas dar kartą trumpai priminti. Klientas, užsisakydamas produktą, sutinka dalyvauti mūsų sveikatos programoje. Pokalbio metu informuojame apie visas sąlygas. Užsakymo metu pardavimų vadybininkas visada pakartoja visas produkto įsigijimo sąlygas ir užsakymo netvirtina tol, kol yra neaiškumų.

O norėdami sustabdyti pakuočių gavimą ir dėl bet kokių priežasčių atsisakyti sudarytos sutarties, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, siunčiant pranešimą įmonei adresu K. Donelaičio g. 62, LT-44248 Kaunas ar el. paštu info@omegamarine.lt, telefonu (8 37) 211 994. Taip pat reikia grąžinti ir papildus nepažeista pakuote.

Noriu pabrėžti, kad per šią svetainę Jūsų kontaktiniai duomenys nėra perduodami įmonei ir mes negalime išspręsti susiklosčiusios situacijos. Būtinai kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais ir mūsų kolegos pasirūpins, kad prekių daugiau nebegautumėte.
2018-03-26 11:33:55 IP 84.15.112.6
Ramunas Antanas 2018-03-24 09:46:26
Gavau isbandyti jusu produkta ProLetto, daugiau sio produkto gauti nenoriu nutraukiu sutarti, nes kainos yra per dideles ir tokiu pinigu moketi negaliu.

dėkojame už Jūsų komentarą. Norėdami nutraukti sutartį, prašome susisiekti su mums tel. nr. 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt. Mūsų konsultantai suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie sutarties nutraukimo sąlygas ir galimybes.
2018-03-26 11:29:47 IP 84.15.112.6
Aiste 2018-03-15 13:08:10
O as labai patenkinta ju produktais! Uzsisakiau antra karta metini zuvu tauku kursa ir sikart dar pabandyti paemiau magni, su atsiskaitymu irgi problemu jokiu nekilo iki siol, zmoniskai bendrauja, visada atsiliepia, padeda, atsako i visus rupimus klausimus ir pan. Kai moki bendrauti, tai ir jokiu problemu nekyla. O po nemokamu produktu naturalu, jeigu neatsisakete, atsiuncia metini kursa, kas taip pat yra labai aiskiai parasyta. Ir jo galima atsisakyti, jeigu nenorit. Bent jau pas mane viskas buvo, tik perskaityti reikia, o ne ismesti visas brosiuras kaip nereikalinga slamsta ir po to skustis.
Sveiki, Aiste,

dėkojame Jums už atsiliepimą. Mes labai džiaugiamės, kad esate patenkinta mūsų produktais. Tikimės, kad ir toliau juos sėkmingai vartosite!
2017-11-29 16:45:35 IP 84.15.112.6
LAIMA 2017-11-27 21:28:12
Gavome maisto papildus ProLetto (PLUS). Nėra jokių aprašymų, kaip šis papildas veikia, kaip gerina žmogaus savijautą. Norėtume rasti papildomą informaciją. Kur ją rasti?
Laima,
prašome susisiekti su mums tel. nr. 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt. Mūsų konsultantai suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie mūsų produktus.
2017-07-27 11:29:01 IP 85.206.130.196
Germanas 2017-07-20 15:36:36
Gerai kad laiku perskaičiau atsiliepimus ir supratau kad susidėti su šia kompanija yra tikrai pavojinga. Mano seneliams yra nuolat skambinama jau daugiau nei metai, nors daug kartų buvo pasakyta - iš pradžių kultūringai, vėliau griežtai - jog jų paslaugos mūsų nedomina, tačiau skambučiai tęsiasi. Tai galėčiau įvardyti chuliganizmu, už kurį yra numatyta atsakomybė. Neseniai gavome laišką iš šios firmos, į kurį įdėta vaistų reklama ir du vokai. Primygtinai prašau daugiau neskambinti ir nesiųsti jokių laiškų, nes sulaukę dar vieno skambučio, visi jūsų duomenys - telefono numeriai, adresai, bus nedelsiant perduoti policijai.
Germanai,
dėkojame už Jūsų komentarą. Atsiprašome, jei Jums ar Jūsų artimiesiems mūsų skambutis sukėlė nepatogumų. Jeigu klientas pats nepageidauja gauti skambučių iš mūsų įmonės, jo numeris yra pašalinamas iš adresatų sąrašo ir su juo daugiau nebekontaktuojame. Jei mūsų paslaugų atsisakėte, tačiau vis tiek sulaukiate skambučių - būtinai paminėkite tai skambinančiai darbuotojai arba patys susisiekite su mumis 8 37 211 994 arba el. paštu info@omegamarine.lt. Galbūt sistemoje įsivėlė techninė klaida, kurią pažadame operatyviai išspręsti.
2017-07-18 17:58:25 IP 85.206.130.196
Kristina 2017-05-05 15:09:32
Visi čia pasipiktinę komentuojantys, esate labai juokingi, nes nė vrlnio neklausote greičiausiai, kas jums pokalbio metu kalbama, nes visos sąlygos yra išdėstomos aiškia lietuvių kalba. Bėdų kelia tik viena - tai, kad dažnas pirkėjas (ir tai nepriklauso nuo amžiaus) girdi tai, kas jam patinka, o ne tai, ką reikia girdėti. Todėl paskui ir būna skundai apie neva "paslėptas" sąlygas ir panašiai.
Kristina,

dėkojame už jūsų atsiliepimą!
2017-07-18 17:55:25 IP 85.206.130.196
Edvyna 2017-05-23 13:00:41
Sveiki, gavau iš Jūsų laišką, kad nemokamai dalinate žuvų taukus, aš laišką išsiunčiau, bet ačiū, nebenoriu aš gauti šį produktą,
Edvyna,

dėkojame už informaciją. Kilus nesklandumams, maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt.
2017-03-14 14:24:30 IP 85.206.130.196

dėkojame už Jūsų komentarą. Atsiprašome, jei Jums ar Jūsų artimiesiems mūsų skambutis sukėlė nepatogumų. Tačiau labai norėtume išsklaidyti Jūsų abejones. Mūsų darbuotojai visuomet pokalbio metu siekia išsiaiškinti visas produkto įsigijimo sąlygas su klientu, pakartoja jas - taip siekiama išvengti nesklandumų. Jeigu klientui arba pardavimų vadybininkui kyla abejonių, toks užsakymas nėra tvirtinamas ir su klientu kontaktuojame dar kartą įsitikindami, jog visos sąlygos aiškios.

Jeigu turėsite daugiau klausimų ar pastebėjimų, maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu 8 37 211 994 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba el. paštu info@omegamarine.lt.

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Birštono g. 12, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...
Skaitmeninės Lankos
MED.I.S.

Adresas: Maumedžių g. 8-33, LT-08309 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Skaitmeninės lankos“ pagal Lietuvos Respublikos įstatymus įsteigta ir veikianti įmonė, juridinio asmens kodas 301791321. Įmonė įsteigta 2008 metais. Įmonės veiklos kryptis yra specializuotų informacinių sistemų sveikatos priežiūros įstaigoms kūrimas ir diegimas. UAB „Skaitmeninės lankos“ sukurta medicinos...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%