Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nanobaltija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nanobaltija

Atsiliepimai apie Nanobaltija, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Nanobaltija, UAB

dėkoju už tvarkingai atliktus automobilius, už BMW jeigu pamenate. Žiūrėjau skeptiškai, tačiau vyrukai moka dirbti savo darbą ir prastos būklės auto padaryti vėl tarsi nauju. Ačiū, rekomenduoju
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
NanoWay administratorius
2018-06-26 16:41:01 IP 2ivrpe24
Vadim 2018-05-31 11:11:41
Konkretus pilstukas, perki didesnius kiekius ir nezinai ka gausi. Pavadinima palieka tapati, o pilsto lenkiska, lietuviska ir turkiska bruda. Patys isvis nieko negamino negamina ir negamins. Gudriai susukta schema :) reklamuoja itin efektyvu veikima, taciau po 1-2 savaiciu vaskas issiplauna is dangos ir nebelieka slidumo, vandens nubegimo, dar blogiau, kad vietos kur gauna daugiau trinties neissilaiko net menesi, kai girimasi apie 2-5 metu veikimo laikotarpi.
Sveiki Vadim,

Prašome maloniai susisiekti su mumis ir aptarti Jūsų problemą. Kiekvienas produktas yra skirtingas ir pasižymi skirtingomis savybėmis, jeigu susidūrėte su kokia problema, su maloniu peronalu ją ištaisysime.
NanoWay administratorius
2017-11-17 13:17:23 IP 2e8oo047
Klientas 2017-11-03 11:42:19
Teko girdėti, kad šitie "gamintojai" yra paprasšiausi perpardavinėtojai. Bent jau klientams į akis nemeluokit ir prisipažinkit, kad tik pilstot kitų gamintą produktą.

Kviečiame pasiskambinti nurodytais kontaktiniais numeriais arba pranešti mums el. paštu: info@nanoway.lt ir suderinsime susitikimą su profesoriumi, kuris bendradarbiauja su UAB Nanobaltija (NanoWay) produktų gamyboje.
UAB Nanobaltija administratorius
2017-08-02 15:02:54 IP 2e8oo05l
Darbuotojas 2017-07-31 19:52:45
Noriu papasakot kaip mansekesi dirbti pas situos "verslinykus". Zodziu isidarbinau pas juos Vilniuje, naujam "centre", buvo zadeje procenta nuo padaryto darbo, idarbino 1/4 etato. Plauti automobilius salygos tragiskos, gerai nuplaut gala neimanoma, nes per trumpos slangos, paskui vaiksto ir bara, kad blogai nuplauta. Pradirbau savaite nuo 9ryto iki 7vakaro ir man pasake, kad esu atleistas, dave 20 euru. Saugokites tokiu "verslininku"
Sveiki konkurentai,

Siekdami aukščiausios kokybės susisiekėme su visais darbuotojais dirbusiais 2 mėn laikotarpyje pasiteiraudami ar su atsiskaitymais nebuvo problemų. Nurodytos situacijos negirdėjome. Jeigu Jums kils klausimų, maloniai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais: +37067333699. Mes pasirengę jums padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Šiuo atveju pranešimas yra melagingas, įtarimai ir dėl IP adreso. Geros dienos
Tobulai nupoliravo ir padengė mašiną nano danga, likau labai patenkinta šio kolektyvo darbu :) dar kartą ačiū ! :)
Rekomendavo man kaimynas atlikti nanoway procedūrą ir užsiregistravau tai atlikti Kaune. Nupoliravo ir padengė man automobilį, pačia kokybe likau patenkintas, kainos ir kokybės santykis mano atžvilgiu tikrai atitiko, tiesiog manau pats produktas yra profesionalus ir jei darytis automobilį su nano danga, reikia kreiptis tiesiogiai į nanoway, o ne per partnerius atlikti paslaugas. Kiek kalbėjau su vyrais, jie siūlo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kitur jau atlieka partneriai "specialistai", kuriems tiekiamas tik produktas, bet dirba ne su nanoway susiję darbuotojai. Danga praėjus mėnesiui po padengimo jaučiasi nepakitus, žiūrėsim kaip laikosi toliau :)
Na skaitau aš tuos atsiliepimus ir nesuprantu-jie čia patys sau rašosi ar kaip.Na padarė man mašinair ką...Kol saulės nebuvo gražu, blizga, slidu.Kai saulė pašvietė, aš maniau jog taip turi būti, bet nuvažiavau pasikonsultuoti pas poliruotoją.Žodžiu nekalbėsiu daug, o pasakysiu iškart-apart to kad vanduo pirmus tris mėnesius nubėgo, nieko gražaus ir nieko gero nematau.Langai padengti ale...po pirmo mėnesio jau tos stebuklingos dangos darbo kaip ir nemačiau, pats lakas pasidaręs po kurio laiko vos ne matinis, toks jausmas kad taukais išteptas, vos ne visa mašina pasidariusi raina.Hmm...o paradoksas-bandžiau parašyti atsiliepimą ir paklausti kas per nesamonė, komentarą iškart ištrynė.Na kaip jie save vadina dabar patys geriausi ir didžiausi ekspertai...tai manau kad čia nei kruopelytės teisybės nėra.Jie matyt net poliravimo mašinėlės nė karto nelaike.Žodžiu pinigai į balą.
Labai esu patenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis! Jau esu pasidengęs 6 automobilius su NanoWay NW3 danga ir tikrai dengsiuos dar ne kartą! Labai šauni komanda, o dar šaunesnis lieka automobilis po padengimo. Ačiū vyrukai :)
Sveiki. Pamaciau nanoway tinklalapije jau ir klaipedos kontaktus bet deja labai tie vyrukai nuvile mane. Tareusi visa savaite, vis permetinejo ir permetinejo. Pagaliu uzrase pirmadieniui. Pirmadeni nuplaviau masina plovykloi sumokejau pinigus, atvaziavau pas ju bet deja pabuciavau duris. Skambinu niekas neatsako. Paskuj parase kad isvaziavo su reikalais. Vakare bus klaipedoi susiseks, bet vel ne jokiu ziniu. Stai tokia istorija
Patenkintas šios įmonės produkcija ir atliekamomis paslaugomis!

Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Tavira
OP - baseinai, baseinų įrengimas, priežiūra

Adresas: Šiltnamių g. 58, Noreikiškės, LT-53371 Kauno r.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; chemijos pramonė, gaminiai; valymo priemonės.
UAB „Tavira“ yra subūrusi didelę patirtį turintį ir entuziastingą kolektyvą.Įmonė specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Linchema
NOVADAN/SACCO

Adresas: Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; pramonės įrengimai.
Specializuota įmonė, tiekianti pirmaujančių Europos mašinų gamintojų įrangą pieno ir maisto pramonei. Aukščiausios kokybės higienos priemonės maisto pramonei ir įmonių aptarnavimas. Įranga iš Prancūzijos mažosioms ar ūkių sūrinėms. Patirtis rinkoje, didelė instaliuotų įrengimų bazė bei patikimi partneriai – mūsų...

Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis
Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis 11-27 22:48
Komisijos nariams labai tolygiai paskirsčius balsus, nugalėtojas išaiškintas po kelių perskaičiavimų.
Apie lietuvišką drabužių produkciją – FT, "Vogue", "Daily mail"
Apie lietuvišką drabužių produkciją – FT, "Vogue", "Daily mail" 11-27 22:13
Gausiai eksportuojama Lietuvos aprangos gamintojų produkcija ne kartą susilaukė milžinišką auditoriją turinčios žiniasklaidos, tokios kaip "Vogue", "Daily Mail" ar "Financial Times" (FT) dėmesio...
Prancūzai surengė JK pasitraukimo iš ES be susitarimo repeticiją – nusidriekė 8 km eilė 11-27 22:13
Iš Jungtinės Karalystės (JK) į Prancūziją keliavusios transporto priemonės šią savaitę dalyvavo Prancūzijos muitinės darbuotojų surengtame eksperimente, kuriame buvo tikrinami asmens dokumentai ir...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%